Aga Soyala z Kosmica Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • witam wszystkich,
    Chciałam poruszyć jeden wątek odnośnie osób dzwoniących do Kosmica ,a
    szczególnie niejakiej Soyali. Ten portal działa na totalnym ludzkim wyzysku,
    niby te gadki ,że płacisz tylko za połączenie..3,coś tam ...tylko ,że cała
    rozmowa trwa nie całą minutę. Jeśli chcesz coś powiedzieć przerywają w połowie
    i rozłączają połączenie- skandal. O wiele bardziej relaksuje się słuchając
    spokojnie ezo tv, słuchając ich rad i ciekawych informacji niż ten owczy pęd
    za pieniądzem w Kosmica.
    Po drugie-kogo oni tam mają??? Nie wypowiadała bym się gdybym nie znała się na
    kartach ,a co lepsze posługuję się miedzy innymi tymi samymi kartami co
    niejaka soyala. Pech dla niej ,że po każdej odpowiedzi kamerzysta pokazuje
    karty jakie jej wyszły i w co drugiej odpowiedzi doznaję szoku z kąd ona
    bierze swoje odpowiedzi bo na pewno nie z układu kart. Jeden przykład
    ...kobieta zapytała o związek małżeński czy wyjdzie za mąż....czy w układzie 3
    kart gdzie OSTATNIA karta to smierć.....oznacza , że TAK JAK NAJBARDZIEJ
    WYJDZIESZ!!!!!!???słowa soyali......O ZGROZO! ludzie szkoda pieniędzy na taką
    fuszerkę!
    • Gość: ktos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.02.10, 23:14
      moze to wszystko jest zerowaniem na naiwnosci naszej, te i inne portale
      wrozebne, moze nie warto w to wszystko wiezyc!
    • Gość: Bogna IP: *.146.17.1.nat.umts.dynamic.eranet.pl 04.02.10, 23:31
      Droga Lauro karta Smierc oznacza naturalne zakonczenie wszelkich spraw w zyciu
      przychodzace z zewnatrz,nowy etap i calkowita pozytywna zmiane w zyciu jesli
      pani ktora pytala o zamazpojscie wyrazi zgode na odejscie tego co
      stare(zajmujesz sie kartami wiec wiesz oczym mowie )to karte smierc czytamy jako
      nowa faze w zyciu zatem Soyala miala racje sprawdzalam ona ma 774 rozmowy gdyby
      bylo tak jak piszesz nikt by nie dzwonil.Tak mi sie wydaje ze troche z zazdrosci
      konkurencja obgaduje bo ja tez dzwonilam do tej pani i odp trafnie a ludzie za
      3zl to chcieliby o cala familie wypytac.Tak ja oczywiscie mysle i mam prawo
      jesli kogos urazilam to nie bylo zamierzone.
      • Gość: paulina IP: *.superkabel.de 05.02.10, 00:03
        Zgadzam się z tobą Bogna, każdy ma własną interpretację i są też zależności
        między kartami. Nie rozumiem, jak można interpretować cudze karty i jeszcze
        publicznie na forum komuś de... obrabiać, świadczy to tylko o twojej głupocie
        Lauro i jadzie jaki masz w sobie.
        • Gość: laura IP: *.nowiny.net 05.02.10, 00:28
          Jadu nie posiadam i nie kąsam , a nikomu nie mam zamiaru dupy obrabiać to po
          pierwsze . Napisałam to gdyż nie nawidzę okłamywania innych ,a to własnie
          zauważyłam na tym portalu. Jeśli ktoś chce korzystac z jej usług proszę bardzo ,
          ja piszę tutaj anonimowo żeby ktoś nie posądził mnie własnie o to ,że dbam o
          własną reklamę. Ja mam swoich klientów od lat i swoje doświadczenie. Nie
          zamierzam też negować interpretacji rozkładów jeśli widzę w nich sens. Jeśli
          ktoś jednak wybiera tylko 3 karty na tak ważną dziedzinę życia i jeżeli karta
          śmierci ma oznaczać tę wspaniałą pozytywną wiadomość to po co mamy kartę swiat
          czy kartę słońca????????? Bogno?????????Szkoda chyba moich słów na tym forum bo
          tutaj nie wymienia się poglądów tutaj się jest opluwanym np. przez niejaką
          paulinę........
          • Gość: laura IP: *.nowiny.net 05.02.10, 01:11
            Dodam jeszcze tylko jedno , oczywiście karta smierci moze oznaczac nadchodzący
            koniec czegoś co trwa ale czy wyciągając tylko tę kartę (w tym właśnie pytaniu
            )jako ostatnią ,która oznacza koniec wiemy co będzie po nim?? Tylko gdy
            dociągniemy następne ,a to już nie jest robione na wizji kosmicy bo oczywiście
            szkoda czasu...lepiej komuś przytaknąć i jest ok. Tyle w w tej kwestii!
            • Gość: BOGNA IP: *.amenworld.com 05.02.10, 08:00
              Może trochę niepotrzebnie się kłócicie, STAWIŃSKA mówiła kedyś o kartach i
              jeżeli ktoś oglądał to wie,że każda wróżka/wróż, sami są umówieni ze swoimi
              kartami. Wychodzi na to, że dla jednych oznacza to, dla innych tamto. Nie znam
              kart. ale myślę, że czasem ta niby nieznajomość kart, wynika z indywidualnego
              podejścia do nich.
            • Gość: Bogna IP: *.146.235.212.nat.umts.dynamic.eranet.pl 05.02.10, 08:15
              Droga Lauro Soyala jest na kosmice a ty nie i tu jest pies pogrzebany jesli masz
              wlasne klientki to po co probujesz psuc reputacje Agi i kosmiki to klient
              wybiera wrozke i sposob w jaki chce miec ta informacje przekazana ja nie
              chcialabym poisc do kogos takiego co jest ezoterykiem i ma w sobie tyle jadu
              ktory wylewa publicznie to tak na marginesie nie chcialam cie urazic ale uwazam
              ze przesadzilas z ta opinia a swoja droga po co to ogladasz nie masz wtym czasie
              co robic ,chcesz sie podluczyc czy po po co skoro wszystko cie denerwuje Milego dnia
              • Gość: laura IP: *.nowiny.net 05.02.10, 10:25
                S P E E C H L E S S !!!!!!!!!!
                • Gość: paulina IP: *.superkabel.de 05.02.10, 14:07
                  Widać jak na dłoni Lauro, że nikt cię nie chciał w telewizji i dla tego plujesz
                  jadem. Zajmij się klientami, może lepiej zarobisz.
                • Gość: paulina IP: *.superkabel.de 05.02.10, 14:15
                  Obrabiasz, obrabiasz Lauro, a jad aż z Ciebie kapie.
                  • Gość: laura IP: *.nowiny.net 05.02.10, 16:34
                    te teksty z jadem stają się już nudne - jak widać na tym forum nawet jeśli się
                    kogoś nie obrazi ,a jedynie chce przestrzec zaraz kapie sie jadem, pluje syczy
                    gryzie....co jeszcze? pewnie ktoś zaraz coś doda;)
                    W kwestii uściślenia nie interesują mnie występy publiczne na imprezach ,a już
                    napewno nie w mediach. Karty to dla mnie oaza spokoju i intymności a nie masówka
                    z budzikiem w tle.Nie zamierzam się już więcej na tym forum odzywać bo szkoda
                    mojego czasu na wasze głupie domysły i docinki .Całe to forum jak widzę to same
                    wyładowania atmosferyczne.
                    • Gość: paulina IP: *.superkabel.de 05.02.10, 17:06
                      Jasne, dalej tę swoją głupotę prezentujesz i myślisz, ze ktoś się nabierze. Ach
                      i och jaka jesteś wzniosła, tylko obrabiasz cztery litery jak przekupa na
                      straganie, oazo spokoju, śmiechu warte. Zazdrość aż kapie z twoich postów.
                      Solaya wróżąc z zegarkiem w tle jest lepsza niż ty prezentując swoje wypociny
                      przez dwie godziny. Wiesz czy się różnicie? jednym prostym faktem, ona nikomu
                      d..y nie obrabia. I to już jest 100 punktów na jej korzyść.
                      • Gość: :D IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.02.10, 17:59
                        a ja wiem,ze obrabia ;p
                        • Gość: kkkjjj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.03.10, 20:19
                          A ja akurat byłam stałą klientką Aggi, ale do czasu, gdy okazało się że jej
                          piekne przepowiednie są wyssane z palca. Ta kobieta naprawdę lubi bajerować
                          ludzi. To co mi naopowiadała, to sie w głowie nie mieści. I nie chodzi o to, ze
                          mam teraz do niej żal, że żadna jej cudna wróżba się nie sprawdziła, ale po co
                          dawała tak złudne nadzieje. Nie o to chodzi w ezoteryce. Lepsza najgorsza prawda
                          niż najpiekniejsze kłamstwo.
                          • Gość: bluemoon IP: *.gemini.net.pl 07.03.10, 22:33
                            Bo nie każda osoba wróżąca zasługuje na miano wróżki. Mam na myśli wróżkę z
                            prawdziwego zdarzenia, która pomaga a nie mydli oczy ludziom.
                            • Gość: kkkjjj IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.10, 15:12
                              Pani Agga pisze na swojej stronie że chce pomagać ludziom, a nie zdaje sobie
                              sprawy, że swoimi kłamliwymi "wrózbami" krzywdzi ludzi. Bo dla mnie to są zwykłe
                              kłamstwa w żywe oczy, a nie nietrafione przepowiednie. Tak się po prostu nie
                              robi, ani jako wróżka, ani jako człowiek.
                              • Gość: beea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.10, 22:37
                                Nie wiem jaką wróżką jest Aga S, ale wiem, że kiepską wróżką jest tu
                                osoba pisząca jako Laura. Karta śmierci mimo swej nazwy nie wyklucza
                                pozytywnego rozwoju sytuacji. A taka interpretacja przez Laurę
                                świadczy tylko, że jest wyuczoną i do tego źle, wróżką, bez intuicji
                                i "tego" daru. Poza tym jak na wróżkę, to ma wredny charakterek, co
                                raczej wyklucza empatię-nieodzowny "składnik" prawdziwej wróżki.
                                • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.05.10, 22:47
                                  Karta Śmierci to transformacja, całkowita przemiana, ale czy to bedzie zmiana na
                                  lepsze czy na gorsze, zależy od kart następujących po niej. A skoro po Śmierci
                                  nie było kolejnej karty to wiadomo tyle tylko, że nastąpią zmiany, ale w którą
                                  stronę...??? To dalej nie wiadomo.
                                • Gość: gosc IP: *.238.64.20.ip.abpl.pl 18.05.10, 00:59
                                  tak tak beea ty to masz na pewno pojęcie o kartach. Jeśli chcesz kogos obrażac
                                  to najpierw sama sie czyms wykaż. Rozkładając 3 karty możesz odpowiedziec tylko
                                  tyle na ile widac z kart ,a dopowiadac to sobie mozesz bajke dziecku na
                                  dobranoc. Intuicja intuicją a wyssane z palca dyrdymały to druga rzecz, którą ty
                                  chyba bardzo lubisz jak i twoja pyskata poprzedniczka niejaka paulina.
                                • I ja mysle, ze Lauro troszke przesadzasz:

Jako wrozka powinnas wiedziec, ze kazda z kart w 3 kartowym ukladzie
                                  ma znaczenie.

Wspomnialas o karcie swiat, a przeciez ona mowi o spelnieniu
                                  niekoniecznie w zwiazku? Ja bym powiedziala, ze predzej smierc jako
                                  transformacja obecnego stanu panienskiego zwiazek przyniesie, a
                                  swiat mogly (w zaleznosci od kart oczywiscie )- moze sie okazac
                                  zwienczeniem tegoz stanu czyli w nim pozostaniem, osiagnieciem
                                  calkowitej samodzielnosci bez koniecznosci i pragnienia zycia w
                                  zwiazku malezenskim.

Troszke traktujesz karty czarnobialo, a energia ktora niosa ze soba
                                  ma wiele kolorow.

Co do wrozki sie nie wypowiadam, nie widzialam.
                    • Gość: hehehe IP: *.adsl.alicedsl.de 07.06.10, 15:27
                      ...moze te teksty staja sie dla Ciebie nudne, ale napewno sa
                      FAKTEM, nie da sie ukryc ze niesamowita zazdrosc Toba kieruje i ktos
                      kto ma pojecie o kartach doskonale wie ze karty nie zawsze maja to
                      samo znaczenie, to w twoim przypadku jest jasne ze nie potrafisz nic
                      poza regulkami, z Twoich wypowiedzi wynika, ze wystarczy sie nauczyc
                      jaka karta jakie ma znaczenie i mozna zostac wrozbita,prawdopodobnie
                      do takiego sortu Ty nalezysz...
                    • Gość: alla IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.10, 15:48
                      każda karta nabiera różnych znaczeń w zależności jakie karty są obok niej, nie
                      ma kart albo dobrych albo złych, ale czy nabierze wydźwięku pozytywnego czy
                      negatywnego, zależy od kat sąsiednich...
                • Gość: gosc IP: *.elblag.vectranet.pl 06.11.12, 10:55
                  agga soyala jest bardzo dobra.
          • Gość: Basia IP: *.dynamic.chello.pl 30.11.12, 20:11
            Jest taka wróżka Gabriela co drugi dzień chce 100 zl i pisze mi głupie meile.to mi sie wydaje ,że oszukuje
            • Gość: asia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.13, 17:26
              Nie polecam Gabrieli (OSZUSTWO), ANI WRÓŻBITY MACIEJA, ANI AGGI SOYA. Ja to też miałam, nie sprawdziło mi się nic, niby miało być dziecko do 2013 i wielka miłość, własna firma, a nic nie mam. I mam same zauroczenia i nic z tego nie będzie. - WRÓŻKA GABRIELA natomiast agga mi mówiła że spotkam na wakacjach tamtego roku miłość i będzie miał na imię Krzysiek albo Wojtek nie spotkałam takiej osoby tylko Janek i Piotrek i na koniec wróżbita maciej pisałam do niego esemesy. I nie odpisywał on tylko jakaś pani jego chyba asystetntka i też się nic kompletne nie sprawdziło. LUDZIE LEPIEJ IŚĆ Z KIMŚ NA PIWO ALBO PIZZE I TAK STRACIĆ KASE NIĆ NA WRÓŻKI. Oni się z tego cieszą. Napisz jej, że dziękujęsz jej za wróżbe i nic nie chcesz więcej. Ja to samo miałam usunełam tam konto i dowidzenia.
              Polecam Agne3 ma swój blog i działa na forach i ma bloga. Ma karty anielskie i jest numerologiem.
              • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.06.13, 08:45
                Gość portalu: asia napisał(a):

> Nie polecam Gabrieli (OSZUSTWO), ANI WRÓŻBITY MACIEJA, ANI AGGI SOYA. Ja to też
                > miałam, nie sprawdziło mi się nic, niby miało być dziecko do 2013 i wielka mił
                > ość, własna firma, a nic nie mam. I mam same zauroczenia i nic z tego nie będzi
                > e. - WRÓŻKA GABRIELA natomiast agga mi mówiła że spotkam na wakacjach tamtego r
                > oku miłość i będzie miał na imię Krzysiek albo Wojtek nie spotkałam takiej osob
                > y tylko Janek i Piotrek i na koniec wróżbita maciej pisałam do niego esemesy. I
                > nie odpisywał on tylko jakaś pani jego chyba asystetntka i też się nic komplet
                > ne nie sprawdziło. LUDZIE LEPIEJ IŚĆ Z KIMŚ NA PIWO ALBO PIZZE I TAK STRACIĆ KA
                > SE NIĆ NA WRÓŻKI. Oni się z tego cieszą. Napisz jej, że dziękujęsz jej za wróżb
                > e i nic nie chcesz więcej. Ja to samo miałam usunełam tam konto i dowidzenia.
                > Polecam Agne3 ma swój blog i działa na forach i ma bloga. Ma karty anielskie i
                > jest numerologiem. No to strzeliłaś antyreklamę,aż bije w oczy Twoja głupota.Żałosna konkurencja.Która wróżka poda imię spotkanej osoby, tylko coś takiego może urodzić się w chorej głowie konkurencji.
    • Gość: manka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.10, 17:35
      A czy ktoś wie z jakiego miasta jest p. Agga?
    • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.10.10, 16:05
      Co do Aggi Soyali to przynajmniej mi wydaje się dość wiarygodna. Przyznaję, że nie miałem okazji z nią osobiście rozmawiać, jednak jak oglądam ją na Kosmica Tv, to ludzie potwierdzają jej wróżby (fakty z życia, choć Agga często prosi aby nic nie mówić, ona sama wszystko wyczyta z kart). Dość precyzyjnie i dokładnie odpowiada na pytania.

Trzeba też przyznać, że przynajmniej nie podkreśla swoich wspaniałych zdolności, nie pajacuje i nie rzuca hasłami typu: "No to dziękuję za uznanie" jak to robi jeden taki w tym programie (wiadomo kto). Powinni go usunąć stamtąd!!
      • Gość: GOSIA IP: *.xdsl.centertel.pl 03.03.11, 16:35
        SPRAWIEDLIWOŚC

ZGADZAM SIĘ W 1000% ,,NO TO DZIEKUJĘ ZA UZNANIE....POWINNI GO USUNAC ZA TO ZE JEST BEZSZCZELNY DLA OSÓB DZWONIACYCH ,,,A MOZE SIĘ PAN,PANI PRZEDSTAWI,,,,LUDZIE DZWONIA MAJĄ SWOJE SPRAWY PROBLEMY ,,,,GONI ICH CZAS A TEN TAK JESZCZE POWIE ,,KLIENT NASZ PAN I NIECH TEN CAŁY WRÓŻBITA SOBIE ZAPAMIETA ,ZE DZIEKI TAKIM LUDZIOM WYJEZDZA SOBIE NA DALEKIE PODRÓŻE ,,KLIENTÓW SIĘ SZANUJE ,,JEZELI SAM CHCE BYC SZANOWANY
        • Gość: GOSIA IP: *.xdsl.centertel.pl 03.03.11, 16:39
          ZRESZTĄ WRÓZENIE ,KARTY TO OAZA SPOKOJU A NIE CZAS NA ZEGARZE SAMA WRÓŻĘ I BARDZO PODOBA MI SIĘ PROGRAM EZOTV.TAM KLIENT JEST SZANOWANY A JEZELI CHODZI O KOSMICE SORRY ALE SZANUJACY SIĘ WRÓŻBITA I SZANUJACY KARTY NIE PÓJDZIE DO KOSMICI DO TEGO NACIAGACTWA .BO TAKI DAR TRZEBA PIELEGNOWAĆ A NIE WYKORZYSTYWAĆ NA PIERDOŁY I W TAKI SPOSÓB!!!!!! TO JEST OBURZAJĄCE
          • Gość: Aga Soyala IP: *.biz.net-inotel.pl 17.05.11, 09:08
            Wczoraj rozmawiałam na Kosmica z Aga Soyala i stek bzdur mi powiedziała.
            Nic, naprawdę najmniejszy szczegół sie nie sprawdził.
            Pierwszy raz od dawna, spotkałam kogos, u kogonaprawdę nic sie nie zgadzało.
            Przykro mi, ale tej wróżki szczerze nie polecam
    • Gość: Ja IP: *.dynamic.chello.pl 17.05.11, 13:31
      To kompletne brednie i bzdury.
      Wszystkim mówi pani o chorobach takich jak alergie ,nadciśnienia nic konkretnego.
      Jedynym wróżbitą jest MACIEJ.
      Tyle się pani nagada w programie i nic pozatym,kompletnie NIC!!!!!!
    • Gość: Ja IP: *.dynamic.chello.pl 17.05.11, 13:47
      Tak to nie jest prawdziwa wróżka.
      Nic nie mowi ,śpieszy się i mówi trzy po trzy.
      Kompletne BZDETYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
    • Gość: Marta IP: *.adsl.alicedsl.de 04.06.11, 12:03
      Tak sie sklada, ze Tele 5 byl przez bardzo dlugi okres czasu jedynym polskim programem, ktory moglam odbierac przez internet. Sama interesuje sie ezoteryka, a w szczegolnosci tarotem wiec sila rzeczy moja uwage przykula Cosmica TV. Chyba nie musze nikomu tutaj tlumaczyc, ze ten program jest najzwyklejszym promowaniem pseudo-wrozb w celach komercyjnych, a domniemani wrozbici nie maja zielonego pojecia o tarocie, runach itp. Kto jeszcze tego nie skapowal i bierze to na powaznie to jego problem. Najbardziej bawia mnie Aga Soyala, wrozbita Maciej oraz jakas jasnowidz, ktora siedzi przed szklana kula i przepowiada ludziom domniemana przyszlosc, czyli bzdety wyssane z palca. Sama bylam swiadkiem jak do rzekomej pani Soyali zadzwonila kobieta z pytaniem odnosnie zycia uczuciowego. A ta zaczela jej opowiadac, ze w sierpniu podczas wakacji nad woda pozna jakiegos blondyna. Na to ta kobieta, ze wogole nie planuje zadnego wyjazdu w wakacje a tym bardziej nad wode, a Soyala jak nawiedzona dalej cos gada, tak jakby wogole tego nie uslyszala i dalej upiera sie przy swoim. No normalnie sciema jak nie wiem. To jest moze zabawne dla widzow, ktorzy maja niezly ubaw ogladajac ta parodie, ale z pewnoscia nie dla dzwoniacych, ktorzy placa niezla kase za taka "porade". Dla mnie to jest najzwyklejsze hamstwo i brak szacunku dla osob tam dzwoniacych. Takich histori jest cale mnostwo w kazdym programie Kosmici.
      A tak na marginesie dodam jeszcze, ze Cosmica nalezy do niemieckiej firmy Questico, ktora w miedzy czasie figuruje na czarnej liscie za oszustwo. Ludzie, ktorzy dzwonia do Questico nie maja pojecia, ze tak naprawde rozmawiaja z pracownikami Call Center, ktorzy w zyciu nie widzieli tarota na oczy.
      I niech mnie czasami tutaj nikt nie oskarza o wieszanie psow na konkurencje, bo traktuje ezoteryka jako moje hobby i nie mam z niej zadnych zyskow. I niech tak pozostanie.
      • Ty chyba tarota nie widziałas na oczy i sama jestes w Call Center opowiadac takie bajki mozesz dzieciom na dobranoc to ze niektorzy wroza jak wroza nie oznacza ze nie ma tam prawdziwych wrozek znajacych sie na fachu,sama korzystam m.in z Henrietty a jak ci sie nie podoba nie ogladaj i nie pisz głupot.
    • Gość: fiona IP: *.acn.waw.pl 04.06.11, 14:35
      Co do samej Kosmiki, nigdy nie zadzwoniłabym do porady na żywo, strasznie gonią. Za to w porządku są porady anonimowe - tu nikt nie goni i można spokojnie porozmawiać.
      Ezo TV ma swoje tempo, jest wolniej i spokojniej i to jest fajne. Tylko tam z kolei jest problem z dostaniem się na wizję (kilkakrotnie próbowałam dobić się do p Stawińskiej i nic).
      W kosmice podoba mi się, ze kazdy wróżbita ma swój kod i dzwonię do konkretnej osoby (w Ezo niestety jak nie dodzwonię się na wizję, trafiam nie wiadomo do kogo).
      Też nie wrzucałabym wróżbitow kosmiki do jednego worka.
      Agga rzeczywiście jest kiepska i prawie jej nie oglądam. Ze wszystkich wróżących, najbardziej właśnie jej nie lubię. Jest bardzo chaotyczna i mam wrażenie, że niezbyt profesjonalna (z resztą do innych wróżbitów telefony się urywają, do niej nie bardzo - ludzie się poznali).
      Wg mnie najbardziej godna zaufania jest Beata Jeske - konkretna i wydaje mi sie, że mówi prawdę bez owijania w bawełnę (choć nie dzwoniłam, więc nie potwierdzę). Bardzo pozytywnymi postaciami są David i Dorota Haładyn - dużo mówią o wierze w siebie, pozytywnym myśleniu i opiece "z góry" a to zawsze pomaga :D
      • Gość: ASika IP: *.zabrze.vectranet.pl 03.09.12, 12:24
        Tak i dlatego Dorota Haładyn żąda za warsztaty aż 1000zł.
        Podobno tyle przeszła w życiu, a zamiast pomagać -wyciąga od ludzi kasę!
        I to jej oczyszczanie większość poza wizja, tylko zberar dane..a ludzie dzwonią, bo wiara czyni cuda.
        Natomiast mogę spokojnie z doświadczenia wypowiedzieć się o Davidzie- miałam oczyszczenie, podchodziłam sceptycznie.A jednak kiedy mnie oczyszczał, poczułam coś co nigdy mi sie ie zdarzyło czuć.
        Dreszcz, ale nie tak zwyczajny...i taką lekkośc po oczyszczeniu1
        W moim zyciu zaczęły dziać się rzeczy, które na pozór były nie do realizacji!
        A jednak!
        Co do Macieja, nie lubię jego bufoniastej gadki, natomiast chętnie oglądam z innego wzgledu,
        ładnie i dużo mówi o tarocie, można sie uczyć a sprawdzalnośc ma.Mnie odpowiadał na sms-a i cóż tafił wiedział o czymś co dopiero się działo ( a ja nie miałam pojęcia) dowiedziałam sie później!. Jest niesomowity z tą trafnością,, i sprawdzalnością.
        Trochę mnie denerwuje te głupie jego gadki" no skąd ja bym mógł to wiedziec, a widzi Pani"
        ale cóż nie ma ludzi idelanych, jedni za to Go lubią, a drudzy - jak ja - nie, ale nie czyni to przez to Go gorszym wróżbitą czy człowiekiem!
        Poza tym jak sam przyznał na wizji jest numerologiczną czwórka, a Panowie z tym numerem
        niestety są fajni i szczerzy czasem do bólu, co może się wydać że są mało skromni, ale oni już tacy są!
        Natomiast wrócę do tematu ,który jest tu na początku. Śmierć - jak niejednokrotnie przekonałam się w niejednym rozkładzie i sytuacji życiowej- oznacza zupełną transformacje.
        Ta samo zreszta jak wieża, oznacza zburzenie, ale i budowanie na nowo, na nowych zasadach, czasem lepszych!Więc Droga Lauro jak wiesz i znasz się na tarocie nie powinnaś
        jednoznacznie każdej karty opsywać jako zła czy dobrą.Może jedynie X mieczy jest zła, ale pozostałe karty na ile znam się już na tarocie, ( a pasjonuje mnie on od prawie 20 lat)
        nie ma tylko dobrej karty, nawet gwiazda i słońce, w danym rozkładzie może oznaczać zmiany pierw na gorsze a potem na lepsze!
        Nie rozumiem dlaczego atakujesz Aggę S., jest szybka i mówi dużo, i trafnie skoro ludzie wracają do niej to świadzczy dobrze o niej!!!!
        Denerwuje mnie natomiast Dawid Wolski, mówi mało, i szablonowo w dodatku jakby chciał a nie mógł!!!
        Lubię z to też wróżkę Annę, nie owija w bawełnę i trafnie piszę nawet odpowiadając
        na sms-y !
        Nie szablonowo jak to w zwyczaju mają niektóre wróżki( albo i nie wróżki)
        I tyle pozdrawaim pasjonatów ezoteryki wszelkiej!
    • Gość: Marta IP: *.adsl.alicedsl.de 05.06.11, 15:02
      Tak sie sklada, ze niestety Kosmica nalezy do firmy Questico, a ta jest w Niemczech znana z oszukiwania ludzi (odpowiednikiem Questico w Niemczech jest m.in. Astro TV plus liczne ogloszenia w necie na ich stronie). Dla osob znajacych niemiecki moge przeslac nawet kilka linkow (tylko kogo to interesuje), ktore przedstawiaja wywiady z osobami, ktore tam pracowaly. Pewna kobieta, ktora przez jakis czas udzielala porad telefonicznych (tzn. wrozb) dla Questico opowiada, ze w rzeczywistosci to nigdy wczesniej nie miala nawet kart tarota w reku, a mimo wszystko dostala tam prace (zreszta nie ona jedna). Tutaj chodzi o zwykle call center, gdzie kazda "porada" jest skrupulatna sledzona przez przelozonych, by jak najdluzej zatrzymac na lini dzwoniacych. Kto tego nie przestrzega musi liczyc sie z nieprzyjemnymi konsekwencjami.
      Nie chce nikogo oczerniac. Wiem jak ciezko jest o prace i ze jak to sie mowi kazdy orze jak moze, ale dlaczego musi to przebiegac w tak wyrachowany sposob. Szczegolnie wyrachowany, bo jest to biznes zerujacy na potrzebach ludzkiej duszy. Marketing skierowany do samotnych i zagubionych ludzi, niejednokrotnie osob starszych lub labilnych emocjonalnie. Cosmica zbija majatek na wykorzystywaniu ludzkiej naiwnosci roztaczajac przed nimi wizje lepszej przyszlosci. Bo nie ukrywajmy ze przeciez o to w tym wszystkim chodzi.
      Mam tylko nadzieje, ze osoby dzwoniace do Cosmici robia to tylko dla rozrywki albo z nudow, nie biorac tego na powaznie, bo inaczej jest mi ich naprawde szkoda. Naprawde szkoda, bez dodatku ironi albo sarkazmu, gdyz chodzi tutaj o osoby z niska samoocena, ktore bardziej potrzebuja dobrego psychoterapeute niz wrozbite. Przyklad: Do Soyali dzwoni osoba z pytaniem, a ta jej hamsko przerywa i dalej swoje. Albo dzwoni do niej kobieta z pytaniem o finanse, ta jej rozklada w ekspresowym tempie karty, szybciutko jej odpowiada, po czym sklada te karty do kupki, a dzwoniaca zadaje jej jeszcze pytanie odnosnie zdrowia. Soyala tym razem rozzloszczona podkresla tonem pelnym zniecierpliwienia, ze mialo byc tylko jedno pytanie i bez ponownego rozkladania kart dodaje, ze wszystko bedzie dobrze bo ona nic zlego w kartach nie widzi. A potem jeszcze chwali siebie sama, mowiac jaka jest dobra, ze odpowiedziala nawet na dwa pytania! Albo wrozbita Maciej z bozej laski, ktory powinien raczej sprzedawac marchewke na targu a nie byc dopuszczonym na wizje. Osoba dzwoniaca mowi "no nie, nie zgadza sie",polaczenie zostaje oczywiscie przerwane, a pan Maciej na to "alez oczywiscie, ze sie zgadza co mi pani tutaj opowiada, ja nigdy sie nie myle, a jak sie teraz nie zgadza to bedzie sie zgadzac." Ludzie opanujcie sie i nie dajcie sie nabic w butelke. Zeby wyczytac cos z kart nalezy skupic sie na interpretacji, poczuc energie osoby ktorej sie wrozy, przemyslec znaczenie kart, a dopiero potem mozna udzielic odpowiedzi i to nawet wtedy kazda osoba podchodzaca do kart w sposob kompetentny wie, ze zadna interpretacja nie gwarantuje 100 procentowej sprawdzalnosci. Poza tym „wrozby“ pani Soyali i pana Macieja ograniczaja sie do ogolnych stwierdzen dopasowanych do tego co dana osoba dzwoniaca chce uslyszec: „tak poprawi sie pani sytuacja finansowa, tak widze nowa milosc w pani zyciu“ itp. Od czasu do czasu pojawi sie jakas negatywna „wrozba“ zeby wprowadzic w to wszystko troche rownowagi i nutke wiarygodnosci. Dla mnie jest to ewidentne oszustwo, ktore przejawia sie w zaburzonej relacji miedzy jakoscia oferowanej uslugi a jej cena. Nie wspomne o samym traktowaniu klienta, ktore tutaj zakrwawa na kpine.
      Na koniec dodam jeszcze, ze moja wypowiedz tyczy sie tylko Cosmici oraz osob prowadzacych ten program. Nie mam nic przeciwko Ezo TV. Sama ogladam ten program od czasu do czasu i cenie sobie spokojna atmosfere, ktora tam panuje. Pewnie, ze chodzi tutaj rowniez o komercyjne wrozenie i ze pewnie mozna byloby przyczepic sie do pewnych aspektow, ale przynajmniej osoby kladace tam karty robia kompetentne wrazenie. I moge sobie wyobrazic, ze wiele z nich zna sie na tym co robi.
      • Gość: Piotrek IP: *.system-sat.pl 07.06.11, 18:49
        Witaj. Ja oglądam czasem to Ezo TV tak z ciekawości, nie układa mi sięz dziewczyną.. właściwie zostawiła mnie dla innego neistety.. ale to pewnie miłość chwilowa, może za jakiś czas zrozumie co jest dla niej ważne, 4 dni temu napisałem Eskę do EZO TV Co z nami dalej będzie, najpierw mi napisali że nic z nami nie będzie, bo za bardzo dziewczynę zraniłem, i mi tego nie wybaczy ..2 dni temu minapisali że mają dla mnie "ważną wiadomość " i odpisałem o co chodzi, to Ci mi powiedzieli że "specjalnie dla mnie " rozłożyli od nowa karty, z dopiskiem "CYGAŃSKIE" i widzą moją prawdziwą przyszłość.. Że dziewczyna mi wszysko wybaczy, że wrócimydo siebie, oraz że będzie między nami o wiele więcej uczucia.. A z tego co jest aktualnie, to dziewczyna nie chce słyszeć abym do niej wrócił, a jak się jej pytam co u tego nowego to mi zaczyna odszczekiwać... Jestem popiepszony że wierze w te wróżby.. Najpierw mi piszą że będzie cudownie, zajebiście itp , a tak naprawdę jest całkiem w drugą strone... Raz że nikt mnie nie pocieszy że mnie laska rzuciła a dwa, jest szansa że wróci jak się poprawie z zachowaniem... Ale ja wiem ile mam czekać i co mam w sobie poprawić ?! te wróżby to jak na razie jeden wielki shit... A szkoda ... Bo mi z tym ciężko, nie wiem co o tym myśleć, a w dodatku zrobili mi nadzieję że wszystko będzie mną a moją w tej chwili "byłą" lepiej .. a tu jest gorzej ... ;(
      • Gość: katarzyna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 10.06.11, 13:10
        całkowicie się z Tobą Marto zgadzam! to cała aga soyala jest tak arogancką osobą ,że az przykro. Ponadto bardzo kiepsko wykształconą chyba-nie potrafi się poprawnie wypowiedzieć. Ogladam to , bo ...lubię się pośmiać. Wczorajszy tekst pani aggi " to jest NAJINTENSYWSZE 15 minut tego praogramu" ku... mać , toż to ciężko nawet wypowiedziec!nie ma mowy o przejęzyczeniu. Druga sytuacja - chłopak chcial się dowiedzieć czy jego matka dostanie się na studia po czym padł tekst aggi jak matka nie wyrazila zgody na wróżbę to ja nie mogę postawić kart" i po rozłączeniu dodała z ironią "gratuluję inteligencji" .Jad z tej baby wypływa po prostu. Jest chamska wmawia ludziom niestworzone rzeczy! szkoda mi najbardziej tych starszych ludzi co dzwonią...
        • Gość: Meridian IP: *.icpnet.pl 12.06.11, 09:18
          Gość portalu: katarzyna napisał(a):
          Druga sytuacja - chłopak
          > chcial się dowiedzieć czy jego matka dostanie się na studia po czym padł tekst
          > aggi jak matka nie wyrazila zgody na wróżbę to ja nie mogę postawić kart" i po
          > rozłączeniu dodała z ironią "gratuluję inteligencji"

Widać że Aga to typowa blondyna,dlaczego ?
          Gdy inni pytają o swoje dorosłe dzieci to rozkłada na nie karty.A czy dzieci wyraziły na to zgodę ?
      • Marto, ja dobrze znam sprawę i chętnie poproszę o te linki... ludzie chcą wierzyć w nieprawdę, to straszne...

Pozdrawiam serdecznie, Mii

--
        magia.blox.pl/html - Blog o magicznych wydarzeniach, spotkaniach, działalności Polskiego Stowarzyszenia Astrologicznego (PSA), komentarze i aktualności
    • Gość: Piotrek IP: *.system-sat.pl 07.06.11, 18:37
      Jak się niby znasz na kartach to skontaktuj się pod e-mail pio19_92@o2.pl Albo inna osoba jeśli da rade.

Szukam pomocy i nie wiem gdzie, a jak czytam recenzje czasem w internecie to dużej liczbie ludzi się sełniają ..
      • Gość: naiwna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.06.11, 23:51
        Witam!
        czytam te wszystkie wypowiedzi , dlaczego można w naszym kraju ludzi nabijać w butelkę jestem tego przykładem . otórz ostatnio podkusiło mnie i dzwonię raz mnie poinformowano "spróbuj ponownie" no i tak jeszcze kilka razy a tam w tym telewizorze oni mdleją z nudów że nikt nie dzwoni ok to jeszcze nic kolejny dzień znów ta sama śpiewka spróbuj ponownie .Ale przecież u nas się płaci za zrealizowane połączenie a nie za oczekiwanie a tu szkoku doznałam jak przyszedł rachunek telefoniczny okazuje się po wnikliwym przeglądzie bilingu ,że tam sie płaci za każde wystukanie tego podłego numeru . LUDZIE JEŻELI MOGĘ KOGOŚ OSTRZEC PRZED ICH ROZCZAROWANIEM I PRANIEM MÓZGU W TEJ KOSMICE TV. TO TAM SIĘ PŁACI ZA TO NAWET JAK SOBIE NIC NIE POGADASZ. A to czy to sprawdzają to rużnie bo ja nawet zaczełam niektóry faktom ufac ale co do nie których to mam nawet ogromny lęk i żal .Nie mogę patrzec na to jak ci biedni zdesperowani ludzie proszą o pomoc a tu dopiero będą pomocy potrzebow jak rachunek dostaną.
        • Gość: Adelajda IP: *.plusgsm.pl 04.01.12, 22:08
          Toż to ściema a Soyala ciągle nawija i z tego mam beke "PASKUDZTWA I CHORÓB NIE WIDZĘ.ZADZWONIĆ I OPOWIEDZIEC MI O TYM"...normalnie jestem poszczana z tych tekstów.i ciągle "KARTY POKAZUJA,KARTY ZAZNACZAJĄ".
    • Gość: gosc IP: *.olsztyn.vectranet.pl 21.02.12, 23:11
      ja tez czasami ogldam program i to sa bzdury ,bzdury i bzdury -opowiada bajki a jak sie nie zgadza to zaraz rozlaczaja na wizji -bylam swiadkiem takiego zdarzenia soyala mowila ,ze to i tamto a facet mowi a skad nie zgadza sie nic -odrazu go rozlaczyli1TAK TO SIE ROBI! W KONIA LUDZI!
      • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 23.02.12, 13:02
        Czasami wchodze na to forum zeby sobie poczytac to i owo. Korzystam w wrozek w realu (tylko) wiec po zaznajomieniu sie z wieloma postami na temat kanalow tematycznych (ezoteryka) pokusilam sie o obejrzenie kilku wydan roznych wrozbiarskich TV. Tylko po to zeby w miare obiektywnie ocenic takie kanaly. Mam 44 lata i jestem osoba wyksztalcona, mieszkajaca w duzej aglomeracji. Samo chodzenie do osob wrozacych jest dla wielu osob sprawa dyskusyjna (wierzyc czy nie wierzyc ) ale to co zobaczylam na ekranie telewizora wprowadzilo mnie w duze oslupienie. Zasadnosc prowadzenia takich programow jest dla mnie nader watpliwa. Uzywa sie tam dosyc prostackich technik manipulowania ludzka psychika. Niestety, niektore osoby nie reprezentuja soba za wiele. Ich poziom inteligencji i elokwencji wrecz razi. Podejrzewam, ze czesto sa to osoby nie majace innego sposobu na zycie, brak wyksztalcenia, brak zyciowej zaradnosci i w taki oto sposob trafiaja na wizje. Chyba nie jest tajemnica poliszynela dlaczego funkcjonuja takie kanaly. Na fali masowego zainteresowania ezoteryka jest to doskonala maszynka do robienia pieniedzy. A to, ze sa jakies oszustwa w postaci naliczania za polaczenia czy brak polaczenia z wizja to nie jest dziwne. Czesto slyszymy o nieuczciwych reklamach z roznych branz i zwiazanych z tym karami za stosowanie nieuczciwych praktyk w biznesie. Samo zycie. Ale w calym tym ambarasie nasuwa mi sie jedno pytanie: dlaczego ludzie tam dzwonia ? mozna sobie poogladac takie programiki (ewentualnie z szyderczym usmieszkiem na twarzy) ale to przeciez jakas utopia... mowi sie , ze kazdy ma swoj rozum ale najwyrazniej ten rozum ma rozny zakres funkcjonowania. Tyle w temacie.Pozdrawiam.
    • Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.12, 10:51
      nie lubię jej
    • Gość: czarownica IP: *.14-2.cable.virginmedia.com 31.08.13, 21:36
      Obejrzałam z nudów- noga w gipsie, obcy kraj - odcinek Kosmika. Nie moge wyjść z podziwu jacy ludzie sa naiwni... ale tonący brzytwy się chwyta, a do tej pani dzwonią tylko starsze panie. Nawet ja- nie wróżka - słysze że ledwie charczą - i że na pewno mają problemy zdrowotne. Wiadomo starsza osoba zdrowa nie jest- często ma chorą tarczyce, chory kręgosłup- można wybierać- w tym wieku nie ma zdrowych ludzi, a jeżeli są to nie będą sobie dupy zawracać telefonami do pani Agi Soyali czy innych dupków, czarodziejów. Powinni zabronić emisji takich programów. Ci biedni ludzie na pewno popadają w długi bo chcą za wszelką cene usłyszeć ... że wyzdrowieją i że znajdą swoja miłość... bo przeciez pani Aga sie nie myli. Jak ona nie wstydzi sie pokazywać w telewizji, gdzie ona mieszka? chyba na chronionym osiedlu i chodzi w wielkim kapturze na głowie żeby nikt jej nie rozpoznał. Ja bym się wstydziła i wolałabym suchy chleb jeśc niz taki kit ludziom wciskać ... ale ta pani wstydu NIE MA!!!!!!!!!!!!!!
      ..
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.13, 08:17
        Gość portalu: czarownica napisał(a):

> Obejrzałam z nudów- noga w gipsie, obcy kraj - odcinek Kosmika. Nie moge wyjść
        > z podziwu jacy ludzie sa naiwni... ale tonący brzytwy się chwyta, a do tej pani
        > dzwonią tylko starsze panie. Nawet ja- nie wróżka - słysze że ledwie charczą -
        > i że na pewno mają problemy zdrowotne. Wiadomo starsza osoba zdrowa nie jest-
        > często ma chorą tarczyce, chory kręgosłup- można wybierać- w tym wieku nie ma z
        > drowych ludzi, a jeżeli są to nie będą sobie dupy zawracać telefonami do pani A
        > gi Soyali czy innych dupków, czarodziejów. Powinni zabronić emisji takich progr
        > amów. Ci biedni ludzie na pewno popadają w długi bo chcą za wszelką cene usłys
        > zeć ... że wyzdrowieją i że znajdą swoja miłość... bo przeciez pani Aga sie nie
        > myli. Jak ona nie wstydzi sie pokazywać w telewizji, gdzie ona mieszka? chyba
        > na chronionym osiedlu i chodzi w wielkim kapturze na głowie żeby nikt jej nie r
        > ozpoznał. Ja bym się wstydziła i wolałabym suchy chleb jeśc niz taki kit ludzio
        > m wciskać ... ale ta pani wstydu NIE MA!!!!!!!!!!!!!! Nie tylko ta pani się powinna wstydzić.Za ten stan wróżbiarski w naszym kraju winni się wstydzić wszyscy/ na pewno politycy i kościół/. Szczególnie ci co korzystają z takich usług, to przecież zabobony i oszustwo na wielką salę.Gdy przypadkowo wpadnie mi kanał przy przeszukiwaniu programów z taką tv od razu mam odruch wymiotny.A najgorszy jest głos jaki wydobywa się z gardła wróżącego/charczą,chrapią,kaszlą,dostają zadyszki/ohyda.Stare,pomarszczone twarze ze żle nałożonym makijażem,tandetne stroje,eksponujące goliznę.Spieszą się bo za chwilę kończy się ich czas do zarabiania kasy.Stare schorowane osoby/na pewno samotne/oczekujące pomocy dzwonią...dzwonią...bo nikt nie poda im pomocnej dłoni tylko wróżka....uzdrowi,naładuje pozytywną energią,sprawi że polepszą się finanse...naiwność jest tak wielka,że chyba nie ma jej granic.A gdzie bliscy przyjaciele tych osób,dzieci,rodzina,opiekunowie?Czy się zainteresowali co babcia robi jak nie może spać?
        • Gość: Monika IP: *.adsl.alicedsl.de 08.10.13, 02:07
          Nie masz prawa tak pisac bo nie znasz Pani Aggi Soyala. Ja bylam u Niej na wizycie prywatnej po tym jak skorzystalam z porady w kosmica. Jest bardzo mila i ciepla osoba. Widziala bez podpowiadania szczegoly z zycia o ktorych ja tylko wiedzialam. Lubie Ja ogladac bo kazdy program dodaje mi energii i radosci.A Tobie jak sie nie podoba to nie musisz. Zajmij sie lepiej praca nad soba bo duzo nienawisci i jadu masz w sobie!
    • Gość: gosia IP: *.pools.arcor-ip.net 06.09.13, 23:44
      mi sie nie sprawdzila wrozba

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.