• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzystał z

• 22.09.10, 17:26
    Witam
    Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzystał z jej pomocy
    link do jej strony www.sylwiajacewicz.pl/
    dziękuję z góry za odpowiedź
    Edytor zaawansowany
    • Gość: szarak789 IP: *.ssp.dialog.net.pl 24.09.10, 15:53
      czy ktos z was korzystal ponawiam prosbe
      • Gość: eleonora IP: *.b-ras2.chf.cork.eircom.net 11.02.11, 12:56
        ja korzystałam, w moim odczuciu pani brak profesjonalizmu.nie polecam
        • Gość: Danuta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.11, 20:15
          Jest to Pani subiektywna ocena, ja uważam wręcz przeciwnie i znam wiele osób , które korzystały z jej pomocy i otrzymały fachową pomoc i poradę. Myślę, że tak piszą ludzie, którzy nie chcą się stosowac do jej zaleceń bo jest to dla nich niewygodne, nie wspominając już o konkurencji do której byc może Pani należy.
          Pani Sylwia pomogła całej mojej rodzinie i kilku znajomym i niezgadzam się z taka opinią !
          • Gość: Hanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.12, 21:05
            Bardzo dużo zawdzięczam Pani Jacewicz. Pomogła mi i jestem bardzo szczęsliwa, że wejde w Nowy Rok bez balastu i obciążeń.
            Polecam pomoc tej Pani , rzeczowa, konkretna i bardzo miła osoba wiedząca co robi i to jest najważniejsze.
          • Gość: Tomek IP: *.205.82.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.01.13, 17:25
            Pani Sylwia jest THE BEST !!!! Super babeczka ! Było warto do niej zadzwonić.
        • 27.09.11, 16:04
          A czemu uwazasz ze brak Pani profesjonalizmu ?
        • Gość: Grażyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.12, 16:29
          Tak jak tu czytam to jest mi bardzo wstyd i jutro napewno zadzwonie przeprosic pania Sylwie.
          Myślałam ze to zadziała zaraz jak mi to zdejmie ale niestety tak sie nie stało, byłam na ta pania zła a dopiero tutaj przeczytałam, ze potrzeba czasui faktycznie ona mi o tym wszystkim mówila , nie wiem gdzie ja wtedy bładziłam myślami, ze nie zapamietałam, obraziłam sie i postanowilam do nie nie dzwonic. Ale gdzieś po 1,5 miesiaca - cud , zaczęło wszystko wracac na swoje miejsce, ja jak reką odjał przestałam szaleć wszyscy domownicy do dzis nie wierzą jak to sie stalo a byłam okropna, nawet wstyd mi pisać co wyprawiałam. Cóż dobrze że tutaj trafiłam i przeczytałam. Dzwonię z przeprosinami mam nadzieję, ze mnie ta Pani wysłucha i nie będzie na mnie zła bo jednak to ona mi pomogła a ja byłam taka niecierpliwa. Moja rada dla niecierpliwych - poczekajcie i nie wpadajcie w histerię i szał tak jak ja to robiłam. Grażyna
          • Gość: Robert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.12.12, 12:05
            Kurcze ja tez dałem ciała, zadzwoniłem, ze nic mi nie pomogła . A mineło 3 tygodnie i jest naprawdę o.k. nie czuje już obecności ducha, myslę racjonalnie , sam podejmuje decyzje nic mi w głowie nie siedzi. Strasznie mi głupio, zaraz będę dzwonił i przepraszał Panią Sylwie to naprawdę profesjonalistka tylko trzeba słuchać co mówi a ja tak sie tym przejąłem, że chciałem efektu natychmiastowego. Głupek ze mnie i tyle.
        • Gość: Julia IP: 93.186.170.* 10.10.12, 21:27
          Każdy ma swoje zdanie , ja korzystałam i jak najbardziej jestem zadowolona z efektów. Trzeba oczywiście zmienić myślenie i nastawienie do życia a Pani Sylwia jest w 100% osobą profesjonalnie podchodzącą do problemu i przede wszystkim uczciwą co jak już zdążyłam się przekonać, w tej branży coraz rzadziej się zdarza.
          Oczywiście Pani udzieliła mi tylu porad oprócz pomocy z których korzystają również moi znajomi, masę przepisów na różne choroby i to same proste stare sposoby o których pamiętam, ze moja babka niektóre stosowała, dużo ziół o których działaniu nie miałam pojęcia. Polecam z czystym sumieniem warto skorzystać.
          • Gość: Ana IP: *.dynamic.chello.pl 12.11.12, 19:14
            Napiszcie proszę jak czuliscie sie po egzorcyzmie u p. Sylwi,
            czy od razu czuliscie poprawe, jak dlugo trzeba czekac na efekt?
            • Gość: Renata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.12, 10:12
              To chyba zależy od nas samych, ja czekałam miesiąc ale moja ciocia prawie 3 miesiace, tzn była poprawa ale nie taka w 100% ale Pani Sylwia jest uczciwą osobą i nas o tym poinformowała. Pilnowała nas i czuwała nad nami, to ciężka praca ale dziękujemy bo wiedziałyśmy, że nie jesteśmy z tym same. Nie martw się po prostu potrzeba troche cierpliwości, a nam jej bardzo brakuje zwłaszcza w tak delikatnych problemach. Będzie dobrze , bo i u mnie jest :) ja jestem już silniejsza , chodzę do pracy (pół roku byłam na zwolnieniu) Uważam , ze Pani Sylwia bardzo nam pomogła.
        • Gość: L. IP: 93.186.170.* 14.11.12, 09:37
          Właśnie nie wiem co mam pisac ale chce to opowiedziec. Jestem pogrożona w rozpaczy i tylko ona mnie teraz trzyma przy zdrowym umysle. Szukałam jasnowidzki korzystałam z jej jak mieszkalam w Polsce ale to juz 14 lat jest ona chyba umarła. Mój syn nie żyje to samobójstwo, nasze ukochane dziecko nie miał powodu nic nam nie mówił o swoich problemach. W do domu i znalezlismy list od niego. Zaczeła szukac policja, sąsiedzi znajomi, rodzina. Nic. Nie wiadomo nic. Zadzwoniła kuzynka z Polski żeby dzwonić szybko do Pani Sylwii. Nie chciała na poczatku pomoc, mówiła, tym sie nie zajmuje sa osoby bardzo dobre w tych sprawach lepsze od niej ona nie wie ale ja ja blagałam. Znalazła go, Boże mój jedyny powiedziała o starej ruinie na wschod od domu jakis 2, 3 kilometr . Nie mogła o tym wiedziec, mieszkam w Niemczech a jej o tym nie wspomniałam nerwowo. Nie znała terenu bo skad a jednak znalazła. Powiesił sie na sznuze. Nikt tam nie chodzi bo to ruiny zawalajace i nie wiadomo kiedy by ktos go znalazł. Wielka to dla mnie tragedia ale i wielki podziękowanie za pomoc dla Pani. Nie bójcie się prosic o pomoc, jednego załuję, ze nie znalazłam jej wcześniej , powiedzialam co jest w list ona to wiedziała, moze tak miało byc a moze by go uratowala. Teraz juz i tak nic dziekuje za ta pomoc w odnalezieniu mojego synka.
          • Gość: Henryk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.12, 10:24
            To już nie pierwszy raz. Nam z żoną też pomogła. Nie chciała na początku, ponieważ ona zajmuje się duchami ale w moim rozumowaniu, jeżeli ktoś odebrał sobie sam życie to już jest duchem i tym ją przekonałem, poprosiłem o pomoc. W każdym bądź razie Pani Sylwia to skromna osóbka o wielkim darze i wielkim sercu, pomoże jak jest sytuacja podbramkowa. Znalazła ciało naszej córki. Twierdziła, że to nie ona powinna się tym zająć i odsyłała do osób, które tylko w tej dziedzinie się specjalizują ale pomogła. Dzięki Pani Sylwii mogliśmy pochować nie pustą trumnę ale z ciałem naszej córki ...
            Myślę, że Pani Sylwia wie dużo, dużo więcej.
            Henryk
            • 22.11.12, 09:24
              Czy ma ktos aktualny nr.tel. do p. Sylwii?Pytam bo ten z jej strony nie dziala.
              Dzieki
              • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.12, 14:54
                Musisz do niej napisać sms lub wysłać email jak nie mozesz sie dodzwonić . Miałam tak samo myślałam, ze tel. ma wyłączony ale ona ma tak jak rozmawia to wlancza jej się poczta i trzeba poczekać na wolny sygnał albo wysłac sms to ona oddzwania. Chyba, ze masz zły numer : 601 99 34 80. Powodzenia !
              • Gość: w potrzebie IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.13, 20:14
                ja również mam ten problem,ciągle sekretarka informuje ,żeby się nie nagrywać i dzwonić póżniej.
                • Gość: Krzys IP: *.play-internet.pl 17.07.13, 10:22
                  Napisz maila do pani Sylwii(sylwia@egzorcysta-pomoc.pl) to w wolnej chwili oddzwoni,ma naprawdę dużo pracy,ja też musiałem być cierpliwy ale zapewniam że warto było poczekać:)
        • Gość: Bożena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.04.13, 14:35
          A w moim odczuciu i po tym jak Pani Sylwunia mi pomogła to jest to najcudowniejsza osoba na świecie, ma dobre serce i bardzo pomaga i nie uważam aby brak jej było profesjonalizmu proszę pani, to pani subiektywne odczucie jak sądzę. Polecam pomoc Pani Sylwii bo jest niezastąpiona.
          • Gość: Krystyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.13, 11:31
            Pani Sylwia to naprawde cudowna kobieta z tak wyjątkowym darem, pomogła mi i całej rodzinie bo byłam dla nich uciążliwa, dzięki Pani Sylwii moge żyć normalnie. DZIEKUJE PANI !!!!
            • Gość: Ula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.04.14, 10:19
              Ja też byłam ciężarem dla swoich najbliższych, psychiatra tony leków i nic nie pomogło. Przeszłam wszystkie możliwe badania które nic nie wykazały. Myślałam, ze faktycznie musze mieć chorobe psychiczna ale to był zły trop o czym dowiedziałam sie od P. Sylwi, która wyciągnęła mnie z tej okrutnej czarnej głębi bo nie wiem jak nazwać to w czym żyłam tym chyba było: zamknieta , odizolowana, agresywna i niedostępna , złe wręcz obsesyjne , potworne myśli w mojej głowie ale to nie byłam ja . Czasami warto posłuchać kogos kto ma tą inną wiedze.
              Jestem nie wiem jak to nazwać ale najprościej - uleczona.
        • Gość: Teresa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.14, 17:51
          Wspaniałe podejście do osoby w potrzebie, Pani wszystko mi wytłumaczyła. Jestem już po oczyszczaniu i zauważam same dobre efekty pracy nad moją osobą . Z wielkim szacunkiem do Pani Sylwii mogę ją polecić - jest osobą uczciwą i nade wszystko pomocną.
      • 01.04.11, 21:29
        ja wierzę w ten pozaziemski świat i ufam PANI SYLWII jednak,ma coś takiego w głosie co pozwala w to wszystko wierzyć.
        • Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.11, 00:50
          Ja korzystałam i napewno nie chodzi tu o kasę , tyle co zdarli ze mnie inni "uzdrowiciele itp.. to aż wstyd mi pisać , że tak się dałam wkręcic , wiem jedno mi Pani Sylwia pomogła i jest uczciwa tak jak mówiła tak się stało, a opłata dajcie spokój to grosze przy tym ile wydałam nawet na same karty :(( ja szczerze ją polecam i nie słyszałam, zeby komus odmówiła pomocy a mało tego udzieliła mi tylu mądrych porad a zreszta jak macie problem to dzwońcie to dobry człowiek i życzliwy (601 993 480 - pani Sylwia Jacewicz)
        • 20.05.14, 12:28
          A ja wlasnie czekam na efekty. Mam nadzieje, ze sie nie zawiode.
          Mam pytanie do tych ktorzy korzystali...czy cos sie czuje podczas działania p. Sylwi ?
          • 21.05.14, 19:31
            podobno ten z którego sie ściąga urok [tak jest w moim przypadku]ma bóle głowy...pozdrawiam
            • 21.05.14, 23:19
              No właśnie. ..a mnie glowa nie boli. Nic, żadnych odczuć...ale to moze sprawa indywidualna.
              • 22.05.14, 20:13
                tu chodziło o mojego meza wiec jego pobolewa głowa..a jaka opłata była pobrana od pani jesli moge sie spytac...
      • 01.04.11, 21:31
        sorki za poprzedni mój post ale jednak nie chodzi o pieniądze
        • Gość: ansa75 IP: *.giga.com.pl 23.04.11, 21:34
          PANI SYLWIA bardzo pomogła ,widze różnicę juz!!!!!!!!!szczerze polecam!!!!!!!!!!!!!!!!
          • 27.09.11, 16:02
            JAka roznice widzisz?
      • Gość: Czester98 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.12, 09:21
        Witam nie wiem co mam zrobić , waham się czy wybrać panią Sylwie czy innego uzdrowiciele . Ponieważ ostatnio skontaktowałam się z kliniką duszy ... Opisałam im jakie mi doskwierają problemy, wysłałam swoje zdj , Mam poważnie zablokowane ENERGIE ;/ ? Mam mętlik w głowie , bo oni też mają wysoką renomę ,a Pani Sylwia również.... Tylko Klinika duszy chcę ,zebym im zapłaciła 900zł ....
        • Gość: Kris89 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.12, 19:28
          Rany daj sobie spokoj ja dzwoniłem do Pani Sylwi jakiś rok temu i nigdy nie bylo mowy o tak wygórowanej sumie, ta Pani mi pomogła i nie kosztowało to tyle kasy. Teraz dzwonię do niej raz na pół roku sie sprawdzic i nigdy nie bierze za to ani złotówki, za pomoc tak ale nie tyle co ci proponują. Mnie nie stac na tak drogą pomoc więc szukałem az znalazłem ją, jest obiektywna i kompetentna bynajmniej tak było u mnie.
          Dzwoń smiało i nie dawaj sie naciagać ona na pewno nie jest jakąś oszustką. Poza tym bierze śmieszną kasę za tak dużą pomoc i zawsze mam ten spokój, że moge do niej zadzwonić jak mnie coś niepokoi. Krzysiek
      • Gość: Iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.13, 13:01
        Mi pani Sylwia pomogła w zdjeciu złego oka z mojego 7 miesięcznego synka.
        Wcześniej z moją mamą próbowałyśmy przelewać wosk, byłyśmy u bioterapeutki i nic. Polecam bo pani Sylwia dopiero nam pomogła.
      • Gość: Iwa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.07.13, 10:55
        Super ! Pani Sylwia jest na prawde extra babka, pomogła w wielu przykrych sytuacjach.
      • Gość: Teresa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.04.14, 13:42
        Pani Sylwia to bardzo dobry człowiek, jestem zadowolona z efektu jej pomocy. Czasami człowiek błądzi szuka w ciemności ja już straciłam nadzieję na ratunek i pojawiła się ona, przeczytałam ,zadzwoniłam i pomogła. Miałam opętane dziecko. Teraz nadrabiamy stracony, zabrany nam przez ducha czas bo moje dziecko nie było sobą.
      • 23.06.14, 19:13
        Ja tez zglosilam sie do Pani Syliw o pomoc w trudnej sytuacji zyciowej I mialam ogromna nadzieje ze ona naparwde sprawi ze cos sie zmieni I bedzie lepiej , ze sytacja poleprzey sie na leprze, ale nie stety nic sie nie zmienilo I nic dobrego z tego nie wyszlo. Moze tak jak ktos tu pisze jej pomoc nie dzial na wszyskich , w pazdzierniku bedzie rok od kiedy poprosilam pania Sylwie o pomoc w mojej sprawie I nadal nic sie nie zmienilo. Nie sa wazne pieniadze ktore zaplacilam ale ta nadzieja ktora mialam po rozmowie z Pania Sylwia I czekalam ze bedzie lepiej ale nie jest I juz na nic nie licze. Nie wiem czy jestem taka naiwna ze wierze w biala magie czy to naprawde istnieje. Jedno jest pewne w moim przypadku nie ZADZIALALO !!!!
        • 23.06.14, 19:56
          I nie zadziała. Ja juz przestalam o tym myslec, bo pewnie bym oszalala. W internecie na takich portalach mozna napisac wszystko. Nikt nie jest w stanie tego zweryfikowac. Pozdrawiam i zycze wszystkiego dobrego.
          • 25.06.14, 12:25
            Babaro, a może w końcu zadziała, nie ważne za jakiś czas, przecież ten czas i tak minie. Trzymam kciuki. Ja również skorzystałam z pomocy p. Sylwii, na drugi dzień od zdejmowania głowa bolała mnie potwornie, ale to również zmienność pogody mogła mieć wpływ.
    • Gość: IGA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 09:43
      Ja korzystałam i bardzo sobie chwalę , Pani jest bardzo miła , przyjazna , udzieliła mi sporo dobrych rad , trafnie ocenia sytuację , nie wspomnę, że egzorcyzmowała mnie, minął miesiąc i 2 tygodnie a ja czuję się luksusowo. Jestem bardzo zadowolona i spokojnie polecam.
      • Gość: szarak789 IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.09.10, 16:24
        Dzięki za trafną podpowiedz IGA
        szukalem na roznych forach informacji o pani Sylwii Jacewicz
        i na tych wszystkich forach ludzie pisali same pozytywy o tej pani
        widac pani egzorcystka zna się bardzo dobrze na rzeczy którą się zajmuje
        • Gość: Magdalena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.09.10, 20:19
          A mi ta Pani pomogła ale dopiero po wielu moich prośbach, byłam niepoważna, zamiast zastosować się do jej porad to zaczęłam latać po różnych babciach, wróżkach i narobiłam sobie jeszcze więcej kłopotu, oczywiście nie przyznałam jej się do tego ale ona i tak to wiedziała i powiem tyle ta kobieta i tak mi pomogła mimo tego ,że nawaliłam :(
          Więc tak jak piszesz szarak to pani Sylwia Jacewicz-Górska naprawdę jest dobra jako człowiek i egzorcysta , miałam urok a nałapałam jeszcze duchów taka byłam niepoważna. Ja chylę czoło i również polecam.
          • 31.03.11, 18:17
            prosze o pomoc o Pani Sylwi,bo ja czuje ze chodzi o pieniadze przede wszystkim,choc w głebi mam nadzieje ze pomaga ?cziko1@poczta.onet.pl
            • Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.04.11, 01:09
              Wiecie co , jak ktoś nie wierzy i nie ufa to jego problem , pani Sylwia pomaga i swoje wiem z całą pewnością , cieżko się do nie dodzwonić bo kobieta sie nie rozdwoi za co zreszta bardzo przeprasza choć moim zdaniem nie musi, ale jak widać jest taktowna i wie, że ktoś bardzo czeka na pomoc i jej potrzebuje a ludzi w potrzebie tysiące zresztą mi powiedziała, że jak nie będzie mogła pomóc to mi powie myślę, że to uczciwe podejscie do tematu ale my czasami oczekujemy cudu zaraz a najlepiej juz teraz a to niemozliwe jak się w gó... wlazło to trzeba się dobrze wyszorować ja tak to sobie tłumaczę. I wiecie co nigdy nie mówi o pieniadzach trzeba sie zapytać albo powie pod koniec rozmowy a inni na początku mówia ile to kosztuje a przeciez nie wiedzą co jest a moze nic nie ma. Pani Sylwia powiedziała fajne zdanie , które mi utkwiło, zapytałam ile to kosztuje, odpowiedziała: (przepraszam panią Sylwię jeżeli kiedyś to przeczyta jeżeli przekręciłam jakis wyraz) "może nic , miejmy nadzieję, że nic na Pani nie znajdę i tylko porozmawiamy jak Pani będzie sobie oczywiście życzyła" - no i chyba bez komentarza.
          • Gość: Magoryata IP: *.multi-play.net.pl 17.01.12, 08:08
            Gdyie pryzjmuje Pani SSylwia, Jesli chodzi o miasto
      • Gość: Irena IP: *.centertel.pl 09.05.13, 23:14
        Dodaje również swoją opinię na temat egzorcystki Sylwii Jacewicz-Górskiej: Mogę napisać, że to niestamowita i uczciwa kobieta. Pomogła mojemu choremu mężowi tak jak obiecała, brak słów aby opisać co ta kobieta potrafi czynić . Polecam z głębi serca. Irena
    • 01.10.10, 07:25
      Jeżeli chodzi Ci o opinię , mieszkam w Szwecji, kilka osób, które
      mi poleciły panią Sylwię, korzystało z jej usług, byli bardzo
      zadowoleni - ja również i bardzo jestem jej wdzięczna za pomoc. ULA

szarak789 napisał:

> Witam
      > Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzystał z jej pomocy
      > link do jej strony www.sylwiajacewicz.pl/
      > dziękuję z góry za odpowiedź
      • Gość: P. IP: 195.150.66.* 23.07.11, 15:19
        Sylwia Jacewicz-Górska to najprawdopodobniej nikt inny jak Wanda Prątnicka. Wystarczy porównać strony internetowe, obydwie domeny są zarejestrowane w tej samej firmie NetArt. Tak więc biznes Pani Prątnickiej kręci się dalej..
        • Gość: JACEK Z BREMEN IP: 93.186.170.* 04.01.12, 23:20
          No niestety Wanda Prątnicka i Sylwia Jacewicz - Górska to nie jedna osoba a dwie dobre egzorcystki i z tego co mi wiadomo obie bardzo skuteczne, a to, że domeny są w tej samej firmie o niczym nie świadczy , polecane te same filmy - są po prostu dobre i dlatego być może obie panie je polecają. Żeby zobaczyć różnicę wystarczy do jednej i drugiej zadzwonić. Pod telefonem do pani Wandy, telefon odbiera konsultant - mężczyzna - nie sprawdza od razu, u pani Sylwii odbiera ona sama i sprawdza od razu, dlatego zdecydowałem się na panią Sylwię, i z tego co piszą ludzie miałem dużo szczęścia bo dodzwoniłem się od razu a podobno do pani Sylwii jest ciężko. Nie jestem opętany ani nic z tych złych energii na mnie nie "siedzi" taki już mam los - plan do przerobienia czy lekcje jak się dowiedziałem. Warto było jednak się dowiedzieć , bo żyłbym w stresie i niewiedzy. Dodam, że jestem osobą wierzącą, są jednak rzeczy których kościół - nasza religia nam zabrania i uznaje za herezję. Ja myślę trochę inaczej, to nie czasy inkwizycji a skorzystać z porad doświadczonych egzorcystów świeckich przecież można - nie gryzą :)) i nie uważam aby było to grzechem w jakiejkolwiek formie i postaci.
        • Gość: beatamaria IP: *.150.163.233.netres.com.pl 08.03.13, 16:29
          ja prosze bardzo o pomoc pani.dziekuje
          • Gość: bzn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.13, 17:51
            Ten wątek to chmara zmyślonych bzdet.Tylko głupi się nie połapie o co chodzi.
    • 01.10.10, 07:33
      Polecam Panią Sylwie Jacewicz-Górską, która jest osobą przede
      wszystkim uczciwą a w obecnych czasach ze świecą takich szukać. Darek

szarak789 napisał:

> Witam
      > Sylwia Jacewicz-Górska czy ktoś z was korzystał z jej pomocy
      > link do jej strony www.sylwiajacewicz.pl/
      > dziękuję z góry za odpowiedź
    • 31.03.11, 18:32
      a Ty korzystałaś ?ja jestem po pierwszym telefonie do tej Pani i sama nie wiem co o tym mysleć?
      • 27.09.11, 15:23
        A co takiego powiedziala ci na pierwszej rozmowie ze nie wiesz co masz myslec ?
      • Gość: Magda IP: 95.108.119.* 14.11.11, 10:00
        Witam wszystkich, chcialam sie skontaktowac z Pania Sylwia napsilam na poczatek e-maila odpisla ze mam se kontaktowac telefonicznie, dzownilam juz milion razy i wiecznie sie poczta wlacza czyli tel ma wylaczony. Czy mial ktos podobny problem i sie z nia skontaktowa??
        • Gość: polecam IP: *.adsl.inetia.pl 14.11.11, 12:19
          Musisz dzwonić, Pani Sylwia nie oddzwania, ale można się dodzwonić , chyba między 14 a 19. Mi się udawało, po iluś tam razach.
          • 14.11.11, 17:45
            Do p. Sylwii trudno się jest dodzwonić, najlepiej napisać SMS-a i nazwać swój problem, wtedy ona da sygnał kiedy można przedzwonić.
          • Gość: Klaudia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.11, 16:42
            jak nie możesz się dodzwonić to wyślij jej sms ja tak zrobiłam i powiedziała że bardzo dobrze bo nie ma sygnału zajętego i nie dostaje informacji, ze ktoś dzwoni jak ona w tym czasie rozmawia , dlatego tak chyba ciężko a jak wysłałam sms to zaraz oddzwoniła. A tak poza tym to świetna kobieta, pomogła mi bardzo ja polecam!

• Gość: Lilka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.02.12, 20:56
              Faktycznie dzieki za podpowiedź 2 i poł tygodnia nie mogłam się dodzwonić a jak wysłałam smsa to odzwonila do mnie, mozna tez pisac na emaila ja tez piszę jak jestem zniecierpliwiona.
            • Gość: Anita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.12, 13:07
              Dzięki Klaudia za informacje , próbowałam chyba miesiąc. Zrobiłam jak napisałaś i oddzwoniła, faktycznie kobieta zna się na rzeczy. Uzyskałam dużo cennych informacji no nie wspomnę o wiedzy, której nie posiadałam, teraz patrzę na to wszystko inaczej, poświęciła mi dużo czasu. Polecam.
              • Gość: Iwona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.12, 00:15
                Faktycznie , napisałam emaila i smsa z prośbą o kontakt i ta Sylwia Jacewicz oddzwoniła.
                Jest o.k. tylko trzeba się mocno dobijać ale naprawdę oddzwania , dobrze że tu zajrzałam. Dziękuję za info.
          • Gość: Iggy POP IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.08.12, 19:10
            Ja też próbuję się dodzwonić do P.Sylwii nieustanie , Opowiedziałam o wszystkim itp. Tak więc Pani Sylwia uświadomiła mi ,ze powinnam jej zapłacić za pomoc! Oczywiście nie mam nic przeciwko temu wręcz przeciwnie , Chcę wysłać jej pieniądze ,ale wciąż ma wyłączony tel ... I tu pojawił się wielki znak zapytania ?! Nie udzieliła mi pomocy o której przekonywała ,ze postara się mi pomóc , ale ona chcę naprzód kasę !!! A potem gdy mój hajs wpłynie na jej bogate konto , To będzie mnie oczyszczać ?! Czy ja mam w to wierzyć czy ona jest wiarygodna ??? Bo niestety współczesny świat ,żeruję na takich naiwniakach biednych jak Ja ? I z takich idiotów mają korzyść .... Czy ktoś miał podobną sytuacje do mojej ???
            • Gość: ona81 IP: *.petrus.pl 06.08.12, 11:25
              Witaj.Ja miałam i mam podobna sytuacje do Ciebie.Korzystałam z pomocy tej pani ,ale nie poczułam wyraźnej ulgi.Łykam tabletki antydepresyjne i troche mi pomogły ,ale bez wizyty u psychiatry i psychologa nie obeszło by się .To psycholog mi wytłumaczyła co mi jest ,ale najwięcej informacji i zrozumienia wyczytałam na forach internetowych szukając odpowiedzi na swoje problematyczne zdrowotnie pytania.Nie sadze bym miała dwa duchy jak to określiła pani Sylwia ...Cóż się rozpisywać ...Ja nie polecam ...Szkoda kasy ...Lepiej znaleść dobrego psychologa ,albo kupić książkę pt.''Potęga podświadomości''tam można doczytac sie jak działa ludzki umysł ...Ja mam problemy nerwicowe i pewnie wielu z was ma podobnie bo m.in. nerwica to właśnie syndrom zabłąkanej duszy gdyż czujesz sie zupełnie zagubiony ,bez pewności w siebie i dodatkowo nie wiesz co sie z Toba dzieje...Wtedy tacy ludzie jak pani Sylwia żerują rzekomo pomagając ...Może ta pani ma jakąś moc ,ale na pewno sie przecenia ,gdyz na pewno nie pomoże każdemu...Ten ktoś sam musi chcieć i uwierzyć że wyjdzie z tego stanu okropnego ...Pracować nad sobą ...Życie...
              • Gość: Lena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 17:33
                Co Ty mówisz, moze w Twoim przypadku nie pomogła, nie mozna od razu krytykowac tej kobiety bo jako jedyna wie jak pomoc. Jeśli chodzi o książkę o której tu piszesz to mi właśni ją poleciła Pani Sylwia i jeszcze kilka innych o wiele lepszych, zagłębiając sie w ta wiedzę mozna sobie pomóc. Ale my oczywiscie chcemy cudu, zeby ktoś zrobił to za nas, pomógł na pstryk i juz. Złam noge idź do czarodzieja niech sie na 2 dzień zrośnie - nie ma szans ... trzeba oprócz pomocy, przejść drogę i umieć nauczyć się życ na nowo , choc jak widzę Ty wolałaś łykać prochy, ja odstawiłam, skręcało mnie ale dałam radę i to z pomocą właśnie Pani Sylwii ! Ja POLECAM !
                • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.13, 19:15
                  Głupoty piszesz,że uleczysz się potęgą podświadomości!Wyleczyłaś kogoś z raka tym sposobem?Nawet z grypy się nie wyleczysz tylko gnasz do lekarza.Wszystko to placebo!
                  • Gość: Lena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.01.13, 20:24
                    Słaba masz wiare duch rządzi materią ale to Ci chyba nic nie powie. Człowiek z każdej choroby moze sie sam wyleczyć nawet z nowotworu. Mało czytasz, mało wiesz na temat samowyleczeń i wiedzy uniwersalnej i kto tu pisze głupoty raczej nie ja.
                    W rok po ukazaniu się tej książki z nowotworu wyleczyło się 12 osób bez żadnych medykamentów to są fakty może się doszukasz.
                    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.13, 12:06
                      Lena w tym stwierdzeniu,że słabą mam wiarę przyznaję Ci rację.Bo gdybym była silna w wierze nie korzystała bym z porad wróżek,lekarzy,lekarstw itp.Polegała bym wyłącznie na Bogu i swojej podświadomości.Nie biegła z byle problemem do kogoś o poradę a zwróciła się z problemem do Boga,który jest zawsze przy mnie.Wiem,że trzeba dużo pracować nad sobą by dostrzec to co dla nas najlepsze.
                      • Gość: Lena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.13, 12:38
                        No tak :(
                        Ale sama wiesz, że czasami potrzebny nam jakis drogowskaz. Ja byłam tak zagubiona, że przestałam już ufac intuicji i nie słuchałam rozumu ale całe szczęście kobieta - ta Sylwia mnie naprowadziła na własciwy tor, ja uważam, że powinni byc tacy ludzie bo sa potrzebni, nie zawsze wszystko można "załatwić 1 tabletką " :( Bóg jest dobry, kochany i miłosierny i jak zaczniemy życ zgodnie z miłoscia to przeciez niezbadane sa obfitości Boskiego dobra !
                        Powodzenia - damy radę :)
            • Gość: Iwona IP: 93.186.170.* 06.08.12, 20:40
              Ja miałam, a co ty z choinki się urwałaś? Idź do sklepu zrób zakupy, wróć zapłacić jak je zjesz :)) Ta kobieta mi pomogła za dosłownie grosze. Dzwoniłam do kilku egzorcystów i ceny jakie słyszałam powalały mnie na kolana i nie były to jednorazowe opłaty słyszałam, że może tak się zdarzyć, że będę musiała dopłacić a u tej Pani tak nie ma, płacisz raz. Dzwonię sobie profilaktycznie już do niej od 1, 5 roku więc nie przesadzaj. Mi pani Sylwia
              pomogła i uważam, że jest w porządku , troszkę trudno się dodzwonić ale wystarczy napisać esemesa i oddzwania, czasami słychać, że jest bardzo zmęczona a i tak zawsze rozmawia jest o.k. Dzwonię do niej teraz raz w miesiącu i jakoś się dodzwaniam , może trzeba chcieć sobie pomóc a zresztą każdy niech robi co chce. Mi pomogła jest wiarygodna i to na tyle. Dodam jeszcze, że mieszkam od 4 lat w Niemczech i nie mam problemów finansowych ja szukałam osoby, która mi pomoże i jest uczciwa i za taka uważam panią Sylwię.
            • Gość: Eliza IP: *.30.248.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.01.13, 12:06
              Pani Sylwia jest wiarygodna. Jest to znana i uczciwa kobieta, sama i moja rodzina korzystała z jej pomocy, wpłaciliśmy też najpierw kasę i wszystko było super. A kiedy miała wyłaczony telefon to odpowiadała na maile i uprzedzała, że skontaktuje sie np za 2 dni czy jutro itd... Co ważne zawsze kontakt z nia był i jest nadal takze myślę, ze nie ma powodu do zmartwień.
        • Gość: magda IP: *.radom.vectranet.pl 06.03.12, 22:26
          nie ma wyłaczonego tylko zajęty:) napisz smsa z prośbą o kontakt oddzwoni
        • Gość: krisł=??? IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.12, 13:12
          Czy Pani Sylwia ,zajmuje sie tez , zaburzeniami takie jak emocji , osobowosci?
          • Gość: Iza72 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.12, 22:46
            Najlepiej do niej zadzwon i zapytaj, mi pomogła ale moja koleżanka miała inny problem i podała jej telefon do faceta, ktory jej pomogł ale tam chodziło o kręgosłup i zaburzenia zdrowotne nie związane z obcymi energiami to chyba był bioenergoterapeuta. Najlepiej zadzwonic i sie zapytac ( trudno sie dodzwonic musisz próbowac kilka razy )
            powodzenia.
    • Gość: Anka IP: *.ip.netia.com.pl 16.05.11, 21:14
      Ja bardzo polecam panią Sylwię i bardzo mi pomogła i jestem jej bardzo wdzięczna. Gdyby nie pani Sylwia to naprawdę nie wiem co by się ze mną stało. Ogromnie jestem zadowolona z jej pomocy. Trwało to trochę czasu ale wszystko zaczyna układać się pomyślnie.
      • Gość: oczyszczona IP: *.centertel.pl 05.07.11, 22:26
        witam polecam goraco ta pania mila ciepla i serdeczna osoba....i co najwazniejsze pomaga ...gdyby nie ona nie wiem co by dalej ze mna bylo...probowalam wiele razy szukac pomocy ..tylko ona wiedziala co sie dzieje i pomogla mi...pozniej mojej mamie...do dzis utrzymujemy serdeczny kontakt pomimo ze nigdy jej nie widzialam..polecam goraco ..;)))
        • 04.08.12, 11:29
          Potrzebuję oczyszczenia mojej zbłąkanej nieszczęśliwej duszy;/ Dzwoniłam do Pani Sylwii , oznajmiła mi ,że muszę dokonać wpłaty na jej konto. I ,że oczyszcza na odległość ... Czy Pani Sylwia oczyściła was w taki o to sposób i czy przyniosły zadowalające efekty?
          • Gość: owszem IP: *.adsl.inetia.pl 06.08.12, 12:46
            Tak, super oczyściła, ale musisz się przygotować, że wyrównanie energii trochę potrwa. Działa 100%
            • Gość: finanse IP: *.adsl.inetia.pl 06.08.12, 12:49
              Owszem, płaci się przed, ja się nie obawiałam, bo poleciła mi znajoma. Potem można dzwonić i konsultować. Trudno się dodzwonić, ale można. Kobieta ma mnóstwo pracy.
    • Gość: niezadowolony IP: *.play-internet.pl 11.06.11, 09:31
      przecież to ściema jakich mało.... od kiedy Zaburzenia i zaniki pamięci
      Nadwaga, niedowaga, bulimia, anoreksja, epilepsja, astma, wszelkiego rodzaju alergie, alkoholizm, seksoholizm, narkomania są objawami ? pani naciąga ludzi i to jeszcze przez telefon (a spotkać się nie ma odwagi). Nie będę już tu wspominał o fakturach lub rachunkach.
      ja mam niedowagę i jakoś ta pani nie chciała mi pomóc - nie chciała się spotkać !!!
      Płacicie nawet nie wiedząc komu i za co.

przecież duchy nie jedzą mojej porcji jedzenia i nie dlatego mam niedowagę. Ja sam nie mam ochoty na jedzenie - ale to mój wybór a nie duchów !!!

SCIEMA - ciekawe kiedy ta Pani kogoś okaleczy lub coś mu zrobi .... a i tak rodzina tego kogoś nic jej nie będzie mogła udowodnić - bo nie będzie miała rachunków za jej usługi, nie będzie wiedziała gdzie szukać...
      • Gość: Ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.11, 17:51
        Co ty wypisujesz, masz problem ze sobą to może idź do psychiatry a nie do egzorcysty, mi ta pani pomogła i wcale nie jest osobą anonimową ale cholernie zajętą ja dodzwoniłam się po tygodniu , można się z nią spotkać , ja akurat mieszkam w tym samym mieście i poznałam ją osobiście, więc nie wypisuj bzdur, że nie ma odwagi ,bo niby kogo miałaby się bać jakiegoś anorektyka chłopka roztropka, człowieku egzorcysta nie ma odwagi - to kto ma mieć , może Ty :-) Może pani nie chciała się z Tobą spotkać bo wymagasz leczenia ale w oddziale zamkniętym a nie egzorcyzmu, a może nie miała czasu lub możliwości pomyśl stary zanim kogoś oczernisz bo ta kobieta nie zasługuje na to, wielu osobom pomogła i miedzy innymi mnie a brałam prochy i się tego nie wstydzę ! I miałam objawy opisane przez ta panią ale to już zamknięty rozdział.
        • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.09.11, 10:25
          Mam takie jedno pytanie ile kosztowały takie porady pani Sylwi ?Jestem skromną osobą i nie wiem czy ędzie mnie stać na takie oczyszczenie a potrzebuję pomocy.Dużo czytałam dobrych opinii na temat pomocy jakiej udzieliła pani Sylwia.Proszę o odpowiedż.
      • Gość: ZADOWOLONA :-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.08.11, 17:01
        Mi pani Sylwia pomogła, fakt, że ciężko się do niej dodzwonić ale zawsze jak napisałam smska to oddzwoniła. A ty niezadowolony... zawsze komuś coś nie pasuje, samo życie, ja jakoś nie narzekam i bardzo cenie sobie znajomość z pani Sylwia , minął już ponad rok i wiem, że zawsze mogę zwrócić się o pomoc czy radę , jeszcze nigdy nie odmówiła mi pomocy. Ja jestem zadowolona na maxa !!!
      • Gość: Grażyna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.12, 11:46
        Ciekawe kłamstwa wypisujesz, Pani Sylwia to dobry człowiek, który poświęca swój czas kosztem rodziny, tak się składa, że jest lato i byłam w jej mieście i spotkała się ze mną mimo, że miała tylko 30 minut, to jednak nie był to problem. Myślę, że ona z byle dupkiem się nie spotyka bo szkoda jej czasu, który zabrałbyś osobom w potrzebie ale to moja ocena. Z tego co wypisujesz to masz coś nie tak z głową, piszesz o objawach do których się czepiasz, one mogą wystąpić ale nie u każdego. Mimo wszystko życzę powodzenia i zgłoś się do szpitala na leczenie.
        • Gość: ona81 IP: *.petrus.pl 07.08.12, 13:18
          Kolejne jakieś nie wiadomo co ...Może od tych duchow wam sie we łbach poprzewracało i zamaist pracować nad sobą to bierzecie byle plewy żeby sie ogarnąć .A jadu to ja czuję nie mało ...Jestem normalna dziewczyną i nie potrzebuję psychiatryka natomiast wam może sie przydać ,ale nie moja to sprawa nie bede wam niczego polecać bo dla mnie taka Grażyna czy jakis inny nick "gość"jesteście jak te kąśliwe osy ,wiadomo macie problem i pełnie zioniecie nienawiścią i zjadliwością...Ja nikogo nie obrażałam z forum mimo że mam odmienne zdanie co do niektórych ,nie obrażałam do puki ktoś mnie nie będzie obrażał i kąsił jadem .Ja też potrafie sie odgryść widocznie jeszcze na tyle mam problem że w ogóle odpisuje na te zjadliwe ,kąsliwe uwagi co do mnie ...I nie gardzę słownictwem a wiele potrafię ,ale ja nie wyzywam od czubków bez potrzeby !!! Żegnam towarzystwo!!!
      • 30.12.12, 01:15
        dziwne te egzorcyzmy
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.12, 09:10
          Wszystko jest dobre lecz z umiarem....przereklamowany towar wzbudza w klientach nieufność... i przestaje się sprzedawać.Trzeba póżniej wszystko zwinąć i wyrzucić na śmietnik.Tak jest w handlu towarem.Usług w dobrym wykonaniu nie trzeba reklamować, klienci sami znajdą dobrego wykonawcę.Tylko słaby rozrzuca ciągle ulotki.
    • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 09.09.11, 22:16
      sciema jakich malo powinna uzdrowic siebie?? a najlepiej jej wychodzi pociskanie kitu mogla by pracowac w telekomunikacji w dziale obslugi klijenta:)
      • Gość: Jowita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.11, 18:11
        Na pewno masz jakieś zaburzenia... a może ta Pani nie chciała Ci pomóc lub skierowała do psychiatry ?
        Mi jakoś nie wciskała kitu i otwarcie powiedziała, żebym skorzystała z porady dobrego psychologa, ponieważ opętania nie ma.
        Polecam , Pani jest obiektywna i jak ma komuś pomóc to pomaga, dostałam telefon od kobiety, której pomogła wyjść z ciężkiej choroby. Jak widać, nie załapałeś się albo nie zasługujesz na pomoc , może spróbuj gdzie indziej :)) I popracuj nad pisownią , bo aż wstyd :(
        • 27.09.11, 16:29
          Dlaczego myslalas ze jestes opetana ?wynika z tego ze objawy choroby psychicznej sa takie same jak opetania,i tylko egzorcysta moze powiedziec ze nie ejstes opetana i masz sie zwrocic do psychologa?
          Ja korzystalam z oczyszczania pewnej Pani,egzorcystki,mialam straszne ataki leku,wrecz paniki
          ta Pani mnie oczyszczala ,uspokoilam sie troche ,
          ale ja zaczelam o tym wszystkim czytac i teraz mama nerwice lekowa,nie wiem czy ta Pani sie myli,twierdzi ze jestem oczyszczona,nie wiem czy jestem opetana czy to tylko nerwica i wlasna wyobraznia
          Brakuje mi chwilami sil od teko natloku mysli
          • 14.10.11, 16:04
            Kochani bardzo polecam usługi Pani Sylwii Górskiej bardzo mi pomogła i mojej mamie jednocześnie, sytuacja była bardzo poważna zaczełyśmy wszystko tracić: prace, pieniądze, związki,.... oczyszczenie zostało zakończone końcem sierpnia teraz mamy już pażdziernik i mamy rezultaty pozytywne, pomału wszystko idzie w dobrą stronę.

Jeszcze raz bardzo jesteśmy wdzięczni za profesjonalną pomoc, życzliwość Pani Sylwii.
            Jest wspaniałą osoba i rozumie drugiego człowieka i wie jak mu pomóc profesjonalnie.

Bardzo Bardzo Bardzo................ polecamy profesjonalizm Pani Sylwii .

Z poważaniem
            Sabina, Grażyna

• 30.10.11, 18:40
              Polecam, mnie i mojej córce bardzo pomogła. Jeśli już nikt nie jest w stanie pomóc to Pani Sylwia jest ostatnią deską ratunku. Sprawdzenie nic nie kosztuje a może to jest właśnie ta przyczyna.
    • Gość: HANKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.11.11, 20:57
      Mam 53 lata, moje życie legło w guzach, straciłam pracę , zostawił mnie mąż dla innej kobiety, dom sprzedał, dzieci dawno wyfrunęły na swoje a ja wylądowałam u rodziców. Szukałam pomocy wszędzie, byłam na terapii bo stwierdziłam a lekarz psychiatra to potwierdził, że mam silną depresję, nie pomogło, silne leki też nie. I cud, otworzyłam jakąś stronę w internecie i ktoś pisał o Sylwii Jacewicz, egzorcystka, pomyślałam ale czemu nie , może to mój problem.
      Zadzwoniłam , to Anioł w ludzkiej skórze, nie znam słów jak ją opisać , jak jest wspaniała i dobra, ile jej zawdzięczam, nie płakałam jak zadzwoniłam - ja wyłam z bólu, żalu i wszystkiego najgorszego, a ona tak spokojnie mnie uciszyła mówiąc, że nic i nikt nie jest wart moich łez, jak żyję nigdy tego nie słyszałam . Obwiniałam siebie i Boga za zło, które mnie spotkało, prosiła abym wybaczyła. Zrobiłam wszystko o co prosiła i wiecie co - nie kazała, pierwszy raz ktoś do kogo ja się zwróciłam o pomoc prosił mnie. Jest wspaniałym człowiekiem i piszę to dlatego, żeby któraś z Was nie wylewała morza łez i nie traciła czasu, zrozumiałam to dopiero dzięki pani Sylwii. Dziś jestem szczęśliwa mimo takich doświadczeń i jestem o nie bogatsza i silniejsza. Szkoda, że tak późno znalazłam panią Sylwię, nie popełniajcie moich błędów, straciłam 5 lat z głową w poduszce mokrej od moich łez. Walczcie o swoje życie i proście o pomoc tych, którzy nam jej naprawdę udzielą i wiedzą jak nam pomóc bo w tym cały sęk a ona wie i pomaga !
      • Gość: Yuma IP: *.swidnica.mm.pl 15.11.11, 15:00
        Ale coś więcej......w czym pomogła? znalazła faceta nowego? pracę w agencji rządowej?
      • Gość: GOść IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.11.11, 15:58
        Jestem tak samo wdzięczna p. Sylwii, ale niestety choroba w córce została, trwało to za długo, jednak i tak jest lepiej niż było. Obwiniam za to kościół, lekarzy, siebie, że wcześniej nie szukałam innych możliwości wyleczenia choroby, rodzinę, że nie zauważyła i nie pomogła. Może z czasem będę potrafiła wybaczyć, ale jeszcze nie teraz, muszę walczyć o to by córka była zdrowa. chociaż jest ciężko. Może kiedyś będzie lepiej, ale gdyby nie p. Sylwia to już bym chyba tego nie napisała.
        • Gość: OLA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 18:08
          Mi i mojej rodzinie również bardzo pomogła Pani Sylwia, trzeba tylko uważnie jej słuchać i stosować się do jej zaleceń, ja podchodziłam do tego na początku sceptycznie ale zupełnie bez sensu bo jest to jedyna osoba , która mi, nam pomogła.
          Bóg zapłać za dobroć dla Pani Sylwii.
          Czytałam, że macie problem z kontaktem, ona jest mocno zapracowana , odbiera telefony nawet o 7 rano i zdarzyło mi się zadzwonić o 1 w nocy, też odebrała, więc nie ma się co dziwić, że trudno się dodzwonić próbujcie ! Powodzenia Ola
          • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.upc-k.chello.nl 05.12.11, 19:05
            W czym ona tak pomaga ta Sylwia???Czyżbyście dzwonili z błachymi problemami ???Bo ja jakoś choc mam poważny problem z nienawiścią i to niby przez duchy to po egozrcyzmie już jestem kawał czasu i wielkie G...o dalej wk...mnie wszyscy i wszystko! Więc co to ma być ,jednym pomaga innym nie? Czy dzwonicie do niej całymi rodzinami w sprawie tak błachyh że wszystko samo sie układa...niezadowolona !!!:/
            • Gość: kawka IP: *.adsl.inetia.pl 24.12.11, 00:28
              Kotku, idź na terapię, bo nie radzisz sobie z emocjami, głównie z agresją, i tu nie pomoże Ci egzorcysta. Pomyśl o tym na spokojnie, można sobie pomóc, ale trzeba się po tę pomoc udać do profesjonalisty.
              • Gość: niezadowolony gosc IP: *.static.espol.com.pl 25.12.11, 10:24
                To juz prawie jak u ojca dyrektora. Sa mocherowe berety to beda i sylwisci :-P ale coz sa debile ktorzy daja sie naciagac to niech beda tacy co ich okradna. Ciekawe co na to skarbowka?
            • Gość: KINIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:00
              Wiesz co no to jest właśnie tak jak piszesz, masz w sobie tyle nienawiści i jak się jej nie pozbędziesz to nikt Ci nie pomoże i nikt tego za Ciebie nie zrobi i 10 takich pań Sylwii może się starać nie wiadomo jak , niestety z pewnymi rzeczami trzeba sobie samemu poradzić , ta kobieta mi też pomagała ale zaznaczyła, że nie przyjedzie i "za uszy mnie wyciągać nie będzie" ja zrozumiałam...że dużo teraz też zależy ode mnie, właśnie pozbycie się złości, nienawiści, zawiści, zazdrości... Ty masz jak sama widzisz jeszcze z tym problem ale życzę Ci powodzenia może Ci się uda. Kinia
          • Gość: Yuma IP: *.swidnica.mm.pl 23.12.11, 18:22
            Strasznie to enigmatycznie brzmi, wygląda to na działanie trollów-filmy na stronie www, które poleca całkowicie zgadzają się z tymi co proponowała Prątnicka, być może to nie jest ona, ale jakaś jej uczennica, mimo wszystko to wszystko uważam za wielką ściemę! W czym ona może pomóc?-na drugi dzień wygram w totka? zadzwoni do mnie premier Tusk i zaproponuje stanowisko ministra? zdejmie ze mnie wszystkie choroby jak kwiat w czeskim serialu " Latający Czestmir"? przecież takie myślenie prowadzi do szpitala w Tworkach!!! nie żyjemy w książce z Harrym Potterem, bądźmy racjonalni!!!!
            • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.upc-k.chello.nl 24.12.11, 12:18
              A ja dalej twierdze że to wielka ściema co ta baba proponuje !Ja po jej egzorcyzmie i tak czuje sie jak opętana .Zaczełam nawet wrzeszczeć ,wyć ,lamentować i uderzać głową w ściane.Poza tym planuje samobójstwo poprostu nie chce już tak żyć!!!
              • Gość: XYZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.11, 13:13
                Szukaj kogoś innego, kto mógłby Ci pomóc. Musiałaś "złapać" INNEGO, to się niestety zdarza. Po opętaniu trzeba odbudować aurę, którą ma się zniszczoną, wtedy jest się bardzo podatnym na inne ZŁO. Myślę, że Sylwia nie ze WSZYSTKIMI sobie radzi, U mnie było podobnie.
                • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.upc-k.chello.nl 24.12.11, 15:08
                  Sorry ,ale uważam że to wszystko to gó...- prawda.Nikogo nie będe już szukać bo ci uzdrowiciele to kłamcy którzy czekaja tylko na zyski finansowe od skreślonych przez boga ludzi !Już nigdy nie będzie jak dawniej ,choroba (ZABURZENIE PSYCHICZNE) zmieniła mnie w potwora i wywłoke .Wiem ,że skoncze marnie .
                • Gość: KINIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:30
                  Kobiety no pewnie, że trzeba ale to chyba oczywiste, na każdym nawet maleńkim forum można o tym przeczytać. Po egzorcyzmach trzeba uważać i dlatego dostajemy wskazówki, informację co robić , czego nie lub lepiej nie, czy wam tego nie powiedziała, to raczej standardowe procedury i jak się do nich nie zastosujesz to lipa :(
                  Chyba za dużo już tu napisałam ale jak zobaczyłam pierwszy rozżalony wpis..., ja też to przeszłam i chciałam wam napisać, że nie jest tak źle, tylko trzeba wierzyć i się do tego wszystkiego zastosować i jak ktoś napisał "Anioł nie kobieta" to ja się pod tym jak "Gesslerowa" :)podpisuję
              • Gość: KINIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:21
                Wiesz co "ONA" współczuję Ci bo jesteś strasznie słaba i nawet nie potrafisz o siebie zawalczyć , ta "baba" ( nie chcę obrażać pani Sylwii ) bardzo mi pomogła i z tego co ludzie piszą i mówią nie tylko mi. Zadzwoń do niej i porozmawiaj ja tak robiłam. Sama sobie nie radzisz jak widać , nie pisałabym tego gdybym przez gów.. też nie przeszła więc wyluzuj i walcz , myślę, że na pewno Ci nie odmówi a Ty tylko piszesz , jęczysz, zamiast zacząć coś ze sobą robić.
                • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.upc-k.chello.nl 04.01.12, 23:45
                  Walcze ,walcze ,ale ja nie jestem opętana i pewnie nie byłam tylko mam chorobe która zwie się : natręctwa myślowe(myśli które pojawiają się bez większej woli i które są drastyczne,złe ,nakłaniające do zrobienie czegoś bardzo złego ,lub złożyczenia ,zwłaszcza dla osoby z gruntu dobrej jest to prawdziwy horror),ale to jest choroba (bez tabletek nie mogłabym w ogóle w miare normalnie funkcjonować),przez co nabawiłam się nerwicy.Z takiego gówna nie wychodzi się tak łatwo obojętnie czy jest sie silnym czy słabym PSYCHICZNIE.A pani Sylwia stwierdziła ,że nie jestem chora ,a ja poprostu czuje ,że mam zaburzenia psychiczne .Już dzwoniłam do pani Sylwi mówila że będzie lepiej ,że musze sama tego chcieć ,ale przecież i bez egzorcyzmu musiałam chciec z tego wyjść .Po egzorcyzmie nie jest mi łatwiej ...!
    • Gość: Ona IP: *.upc-k.chello.nl 16.11.11, 18:04
      Ja korzystam z jej usługi.Ze mną jest na prawde zle bo czuje taka nienawiść ,wrogość do świata że czuje że moge zabić.Zadzwoniłam do pani Sylwi i ona powiedziała mi że mam dwa duchy i że nie jestem chora.Już pani Sylwia mnie egzorcyzmowała pare dni temu ,ale na razie nie czuje wyraznej poprawy nadal potrafie nienawidzieć ,przez to straciam prace i nie mam przyjaciół.Nie wiem czy pomoże mi ten egzorcyzm pani Sylwi staram sie w to wierzyć ,puki co jestem nadal zła w środku :-( ale dam znać jak ułoży mi się teraz nawet boje się szukac nowej pracy bo w poprzedniej myślałam że kogos zabije odchodziłam od zmysłów i boje sie jak to będzie w innej pracy,zamówiłam już pentagram runiczny .
      • Gość: XYZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.11.11, 21:13
        Proszę się nie załamywać, moja córka jest miesiąc po oczyszczeniu a od ostatniego piątku do poniedziałku był taki kryzys, ze myślałam, że wszystko na nowo wróciło, ale dzisiaj jest już lepiej.
        Tak jak p. Sylwia mówiła to musi potrwać aż wszystko wróci do normy. Wytrwałości.
      • Gość: Grażka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.11, 16:26
        Nie martw się, ja miałam tak samo, jak się źle czuje to zaraz dzwonię do pani Sylwii, też jestem jeszcze agresywna ale wiem, ze u jednych idzie to szybciej u innych dłużej , moja koleżanka poleciła mi panią Sylwię, ona czuje się super ja muszę jeszcze poczekać ale efekty są już widoczne , może ja za daleko z tym zabrnęłam dlatego dłużej.
        I tak jestem bardzo szczęśliwa.
        • Gość: JA IP: *.dynamic.mm.pl 24.12.11, 19:08
          Czemu nie udacie sie do normalnego egzorcysty ? Korzystacie z usług nie wiadomo kogo, kto pewnie nabija was w butelką... Jak można odprawić egzorcyzm na odległość? Słabą wiarę w Boga macie..
          • Gość: KINIA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.12, 21:13
            A można bo na mnie był odprawiony na odległość i pomógł a ksiądz nie pomógł, "odklepał modlitwę o uwolnienie z opętania , chlapnął wodą" i stwierdził, że skoro nie reaguje na sacrum to nie jestem opętana byłam 4 razy i wysłał mnie wiadomo gdzie... a 3 egzorcystów świeckich opętanie potwierdziło, ja zdecydowałam się na Panią Sylwie i nie będę tu ściemniać, po prostu bo jest najtaniej a przyznam, ze z finansami nie było u mnie najlepiej.
            • Gość: jaaa IP: *.broadband.greenlan.pl 02.08.13, 15:05
              Moja opinia jest taka: po zapytaniu mailem, ile to będzie w sumie kosztowało, co chyba jest normalne, nie chcę by po zabiegu powiedziała 10 tysięcy zł... , ta pani była oburzona jak śmiem podwarzać jej autorytet, bo ona jest znana osobą i nie ma ani ambicji ani czasu udowadniać mi że jest uczciwa, może jest i znana ale ja akurat jej nie znam. Znalazłam tylko stronę, bez zdjęcia. Zaczęła się chełpić że do niej ludzie z całego świata piszą i czekają 2 miesiące na odpowiedź... no cóż chyba ta pani poczuła że jest Bogiem i robi mi wielką łaskę odpisując, kazała mi poszukać kogoś innego, tylko dlatego że chciałam znać cenę. Podała 450 zł, dla mnie to ogromna suma, dla niej to 10 minut rozmowy, więc jak może mieć szacunek do pieniądza, gdzie u nas przeciętny Polak zarabia 1600 zł. Ona zarabia 1600 za 4 osoby.
              Dawno nie widziałam tak chełpliwej celebrytki, jasnowidzki czy kim ta pani jest ta i reszta innych.
              • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 02.08.13, 16:57
                Debila piszącego o duchu Hitlera komentować nie będę.
                -----------
                Nareszcie ktoś pisze sensownie, odnoszę i ja takie wrażenie że ta osoba sama dla siebie jest autorytetem i dogmatem, straszny megaloman, aż torsji człowiek dostaję.
                Mi kiedyś napisała, że jest jasnowidzem, ostatnio wycofała się, że takiego daru już nie ma- o ile jakikolwiek miała, chyba tylko ściemniania naiwnych, podawała telefon i wszelkie sprawdzenie było bezpłatne, ostatnio już nie jest bezpłatne, twierdzi, że ciągle jest bardzo zajęta i doba ma 24 h tylko ( a maile odbiera czytając w nich tylko gdzie jest coś o pieniądzach) i inne pierdu, pierdu, że dzwonią do niej z całego świata- ona jak prezes klubu Tęcza Ryszard Ochódzki każe biednemu Stuwale (w tej roli był Bronisław Pawlik) dzwonić do siebie i liczyć do 1000, ściema jakiej świat...dlaczego odpowiednie służby się takim dziwnym procederem nie interesują? czy ta pani jest jakąś laską któregoś czołowego VIPA z Platformy Obywatelskiej z Gdańska że jest tak bezkarna? Skoro Słowik i Pruszków będą chodzić po wolności, dlaczego i nie nasza nieomylna Sylwia J-G?
              • Gość: Hania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.13, 00:23
                Ta Pani pracowała nad moim przypadkiem 4 miesiące , nie uważam , ze 450zł to dużo jak na 4 miesiące pracy i nie kłam, ze to 10 minut bo bardzo dużo czytałam i interesowałam sie ta tematyką zanim podjęłam decyzję o zgłoszenie sie o pomoc do świeckiej egzorcystki.
          • Gość: BEATA IP: 31.3.152.* 04.01.12, 23:56
            Piszę abyście nie tracili nadziei, mieszkam w Szwecji i ciężko mi było się do Pani Sylwii dodzwonić. Po kilku dniach się udało, jej słowa jak wyrok, opętanie i co dalej co teraz myślałam, że to koniec, zdrętwiałam przy słuchawce zwłaszcza, że chodziło o moje dziecko 17 letnią córkę. Moją cisze przerwała p. Sylwia mówiąc, że pomoże, ze to nie koniec świata , ze damy radę tylko prosiła o zaufanie i stosowanie się do jej zaleceń, zabrzmiało jak iskierka nadziei. Byłam bardzo sceptycznie nastawiona zwłaszcza, że opłata była tak niska a ja słyszałam, że za taką pomoc dużo trzeba zapłacić, myliłam się.
            Zrobiłam wszystko o co mnie prosiła, wszystko co kazała.
            Córka jest zdrowa !!! Nie rzuca się w nocy (zapomniałam, że byłam z nią u najlepszych lekarzy , była badana 2 dni w klinice i nic - wyniki super , córka zdrowa, również psychicznie nic u niej nie wykryto) wstaje, cieszy się jak młoda dziewczyna, uczy się , chodzi na zakupy, z koleżankami do kina na dyskoteki jest normalnie a nie było, przed egzorcyzmami leżała nie jadła, jakby uszło z niej zycie bo nic jej się nie chciało chyba to wystarczy. Jestem bardzo szcześliwa, ze zaufałam tej kobiecie. Czasami myślenie racjonalne podpowiada, że to bzdura i ze takie rzeczy nie istnieją a jak się przekonałam istnieją. Aby się o tym przekonać trzeba umieć patrzec i słuchać ale w inny niz dotychczas sposób. Życze wszystkim aby też wam sie udało i patrzcie na świat z ufnością i wypatrujcie przyszłości i nie bójcie się jej - ale to juz nie moje słowa tylko p. Sylwii
            • Gość: Ula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 18:16
              Dziękuję Ci Beato, ze napisałaś o tej pani , bardzo mi pomogła, ale dodzwoniłam się dopiero po tygodniu, myślałam, ze już nie dam rady, że skończę to bo oszaleję, trzeba jednak cierpliwości. Chciałam wszystkim w potrzebie napisać, żeby się nie bać prosić o pomoc jak już jest sytuacja bez wyjścia - nie do opanowania i tak na prawdę nie wiadomo o co chodzi. Bardzo dziękuję Pani Sylwii, brak takich słów na to co zrobiłam z moim życiem , jak bardzo mi pomogła... Gdyby nie ona już bym tego nie napisała :(( nie chciałam tak żyć , wegetować a nikt mi nie był w stanie pomóc, ona od razu wiedziała co zrobić. Chyle czoło... tak naprawdę uratowała mi życie !!! To wielkie co zrobiła dla mnie.
              • Gość: Tatiana IP: 93.186.170.* 10.10.12, 21:35
                Dobrze, istnieje to forum , ja tez zadzwoniłam o pomoc i ja otrzymałam. A szukałam u różnych miejsc i u różnych osob jedna pani pomogła ale tylko na 3 dni był spokój a teraz po pani SYLWI minęło juz chyba rok i jest spokój. Ja jestem wreszcie soba i szczęśliwa.
                dziękuję i zaufajcie jej bo to jest uczciwa osoba i dobrze zna to co robi. Taka moja opinia dla Was może komuś pomoże.
                • Gość: beata IP: *.ists.pl 10.10.12, 21:44
                  i ten sam komputer. Ot, 3 koleżanki po opętaniu się spotkały, żeby reklamę zrobić swojej "wybawicielce".
                  • Gość: Sieciowiec IP: *.centertel.pl 28.12.12, 17:19
                    Nie pisz glupot - nie jestes administratorem tego forum. Ty Beatka, ale neostrade to ma wiekszośc Polaków bo jest najtańsza - TPSA ma raczej nalepsza oferte. Mnie osobicie to wali, ale nie pisz o sprawach na ktorych sie nie znasz. A zresztą to co napisalaś to i tak gó... prawda.
                    Według tego co piszesz to na różnych forach pół Polski pisze z jednego komputera z neostrady a druga połowa z drugiego kompa ;-))
                    • Gość: Joanna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.13, 01:08
                      Pani Sylwia to jedyna osoba która pomogła mi wyjść z bardzo cięzkiej sytuacji polecam wszystkim osobom mającym problemy poradzic sie tej kobiety jestem bardzo szczęśliwa że udało mi się poprosic ja o pomoc i tę pomoc otrzymałam.
          • Gość: Hanka B. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.12, 13:35
            Jak Ci się zacznie dupa palić i nikt , nawet 5 księzy Ci nie pomoze to sam będziesz szukał pomocy u kogoś, kto sie na tym zna. Nie prawda że ludzie mają słaba wiarę. Chcemy pomocy i szukamy tam gdzie ją możemy otrzymać.
            • Gość: adam IP: *.dynamic.chello.pl 14.04.13, 14:58
              Słuszne stwierdzenie!
    • Gość: gość IP: *.wieszowanet.pl 01.04.12, 17:17
      witam, może mi ktoś przybliżyć metody Pani Sylwi? Pierwszy telefon wykonuje się aby sprawdzić czy jest się opętanym a co dalej? W jaki sposób dokonuje się płatności u tej Pani ? I ile kosztuje taki 'egzorcyzm' ?
      • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 01.04.12, 17:55
        Tel.czy jest sie obłakanym ,240 zł na konto .W moim przypadku raczej nie warto było .Mam silna nerwice i raczej opętana nigdy nie byłam .Nerwica sprawia że czujesz się jak opętaniec;////////////
        Lepiej znaleść dobrego psychologa i zażywac leki jak trzeba.
        • Gość: gość IP: *.wieszowanet.pl 01.04.12, 18:27
          jednorazowo 240 zł ? i później za każdy kolejny telefon następne podobne kwoty ?
          • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 01.04.12, 18:30
            dzwonisz za darmo (1-wszy tel.ona Ci ustala czy jestes "opetana")pozniej jak Ci najprawdopodobniej stwierdzi że jestes to wplacasz jej na konto 240 zł.a ona cie "odpętuje"przez jakis czas.
            240 zł jednorazowo poza tym zacheci cie do zakupu pentagramu runicznego za ponad 100 zł .takze kloszty są; /// gwarancji nie ma rzadnej że pomorze .Wspólczuje takim ludziom zagubionym jak my że szukamy na oślep pomocy ...
          • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 01.04.12, 18:37
            A co ci jest tak ogólnikowo ?Tu jest sie anonimowo ,ogolnikowo możesz napisać ,chyba że nie chcesz nie zmuszam .Pozdrawiam.
            • Gość: gość IP: *.wieszowanet.pl 01.04.12, 18:59
              przez ostatni rok drastycznie zmieniła się moja sytuacja, czuję ze jestem wypłukana z uczuć nie odczuwam radości, smutku podniecenia żadnych uczuć, przestałam odczuwać głód, mam wrażenie, że każde zadanie którego się podejmę kończy się klęską, straciłam pracę, rodzinę i przyjaciół. Mam wrażenie, że ciąży nade mną klątwa. Korzystam z pomocy psychologa oraz psychiatry ale niestety nie czuję żadnej poprawy, jestem już na prawdę zdesperowana...
              • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 01.04.12, 22:24
                Rozumiem.Mam podobnie .U mnie to nerwica ,do tego mam chyba jeszcze gorzej bo mam natrętne myśli które bynajmiej nie są niewinne i mądre czy też miłościwe :((((
                Za co to nie wiem ,uważam że opętana nie jestem baaa nawet nie byłam .To cos co zlego siedzi to poniekąd nasz charakter uważam a poniekąd (choroba-nerwica,której przyczyna są nierozwiazane konflikty emocjonalne ,które zaszyly sie w mózgu a teraz wychodzą jak jakis demon ;//////
                Ja uważnana byłam za osobe dobrą ,przyjacielską i sama miałam o sobie w dużej mierze takie zdanie ,natomiast teraz to co czuję jest jakby przeciwieństwem dobra i ciągnie mnie na złą strone mocy .Ponoć nerwica lubi tak rzucać człowiekiem ,sprawiać aby ten nie czuł pewności siebie ,żeby niszczył sam siebie .Powiedz mi jeszcze czy przeszkadza Ci ten stan bardzo,tzn.czy czujesz że nie jesteś sobą ???
                • Gość: gość IP: *.wieszowanet.pl 02.04.12, 07:48
                  Tak przeszkadza mi ponieważ czuję się jak bym była masochistą, jakbym sama sobie wyrządzała krzywdę ale nie umiem tego zmienić. Psychiatra i psycholog mój stan też ocenili jako nerwicę oraz depresję, ale po lekach które zażywałam byłam tylko otępiała i nie umiałam normalnie funkcjonować. Po za tym cierpie na bezsenność a leki z tym problemem sobie nie radziły. Ja kiedyś również byłam osobą dobrą życzliwą a przede wszystkim chętnie pomagałam innym i spędzałam czas w towarzystwie innych ludzi a teraz czuję się wyalienowana, nie jestem towarzyska, towarzystwo ludzi wręcz mnie irytuję nawet nawet własna rodzina, uważam, że takie rzeczy same się nie dzieją, że to sprawka jakiegoś uroku/ klątwy ponieważ na prawdę próbowałam naprawiać stosunki z najbliższymi ale ta niechęć do nich jest silniejsza ode mnie. Wydaje mi się, że próbowałam już wszystkiego żeby sobie pomóc ale bezskutecznie.
                  • Gość: ja IP: *.giga-komputer.pl 02.04.12, 10:17
                    polecam diagnoze czakr ,ezoforum i gullfaxi.
                    • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 02.04.12, 11:41
                      I jeszcze magiczne zaklęcie abra kadabra bum cyk cyk ,i działa na prawde ;////
                  • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 02.04.12, 11:38
                    A ja Ci mowię że to nie jest opetanie .No skoro by było ...to i tak po egzorcyzmie pani Syliwi nic się nie z0 mieni ,niechęć do ludzi zostanie .Dlaczego to wiem.Bo sama to mam i po egzorcyzmie nadal mam niechęć do ludzi ,nie moge pracowac ,boje się ,bo nie czuje sie soba ,chodze zestresowana :((( Jest to nerwica-dawne nierozwiązane konflikty emocjonalne :(((
                    Ja byłam egzorcyzmowana przez panią Sylwie ale nadal mam problemy z zyciem w społeczeństwie ,zamówilam pentagram nie wiem po jakiego h..ja
                    Wydałam sie z kasy ,jak człowiek biedny to mu nawet ceglowka w drewnianym kosciele na łeb spadnie :(((( Pozdrawiam!
                    Ps.ponoc w naszym przypadku pomocna jest praca nad soba .Ja tez pracuje nad sobą ,rezultaty chwilami widac ,ale za chwile nadal stare nawyki i ta sama niechęć ,nienawiść do ludzi ,to jest wbite "w kore mózgową",w podświadomość i ten cały syf nie sposób ogarnąć .Ja bym musiała wygrac w totka i wszystko miec w dupie tzn.za co zyc ,mieć kase na leczenie psychiatryczne ,psychologiczne.A tak martwie sie za co zyc czuje się jak nieporajda a to choroba mnie tak rozwaliła ;/////// i ponoc to wcale nie moja wina to słowa psychologa !!!
                    • Gość: Iza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.12, 02:35
                      NO WIDZISZ NIEZADOWOLONA, TOBIE KASA POTRZEBNA I Z TYM MASZ PROBLEM, PISZESZ ŻE JAK WYGRASZ W TOTKA TO SIĘ ZMIENISZ A BEZ KASY TO SOBIE NIE RADZISZ. TY WAL DZIEWCZYNO DO PSYCHIATRY, MOŻE JAK SIĘ NAJESZ DOBRYCH PROCHÓW TO SKREŚLISZ ODPOWIEDNIE LICZBY. JA NIE MIAŁAM KASY I BYŁAM W GORSZYM STANIE I JAKOŚ MUSIAŁAM Z TEGO WYJŚĆ I DAŁAM RADĘ PANI SYLWIA PORADZIŁA MI CO MAM ZROBIĆ, ŻEBY WYZBYĆ SIĘ AGRESJI, NAUCZYĆ SIĘ SZACUNKU DO LUDZI I DO SIEBIE PRZEDE WSZYSTKIM, MOŻE NIEUWAŻNIE SŁUCHAŁAŚ ALBO NIE UMIESZ WYKORZYSTAĆ DANEJ CI SZANSY. JEŻELI TO CZYTASZ I SIĘ TERAZ DENERWUJESZ TO ZNACZY, ŻE MAM RACJĘ.
                      • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 04.05.12, 10:06
                        Uśmiałam się :)
                        Wiesz mnie ta pani Sylwia niczego nie nauczyła ,powiedziała tylko że mam zachować spokój co każdy wie "że tylko spokój może uratować w momencie szału "żeby się nie bać no wiadomo najlepiej się nie bać sama do tego doszłam ,ale to wszystko łatwo się mówi .Mnie psychotropy uspokoliły bez nich kiła mogiła by była i taka prawda .Jestem chora a nie nawiedzona jak to pani Sylwia mi powiedziała...!Ja sama mogłabym zostać taka panią Sylwią tylko nie mam czelności oszukiwać ludzi :(((((
              • Gość: Ania IP: *.swidnica.mm.pl 13.06.12, 11:26
                Rozumien co Pani czuje , a czuje dokładnie to samo
          • 04.05.12, 15:52
            Ja pierniczę, żyła złota z naiwnych, często w trudnej sytuacji ludzi. Takie coś powinno być karalne i ścigane co najmniej przez urząd skarbowy.
            • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 04.05.12, 16:55
              Też się łudziłam ,potrzebowałam pomocy .Słuchajcie ja się z Was nie wyśmiewam ,ale chciałam wyrazić własne zdanie .Jestem dość dobitna i często przez to znienawidzona ,ale nigdy sama nie zaczynam wyzywać bez większego powodu od psychopatek .Psychopatka może mnie nazwać specjalista bo zna się na rzeczy a nie taka Iza czy Alka .Jedna z drugą znalazły sobie ofiarę ,która ma odmienne zdanie i na nic ich nie stać więcej jak tylko wyzwać kogoś i zbeszcześcić! :((((
              • Gość: Danka IP: 93.186.170.* 04.05.12, 17:17
                Ja tak tu sobie czytam i też mi niesmacznie od twoich oszczerstw, jestem po poważnej chorobie i z tego co przeczytałam to nikt cię nie nazwał psychopatką, ale ty za to jesteś bardzo agresywna w swoich wypowiedziach. Może zanim wybuchniesz, przeczytaj dobrze co inni maja do powiedzenia, twoje wpisy są tylko na jeden temat , jak to pani Sylwia tobie nie pomogła i że oszukuje, hmm mi pomogła. Nie szukaj problemów tylko zajmij się swoją osobą i korzystaj z wizyt u specjalistów jeżeli uważasz, ze to jest dla ciebie dobre. Dlaczego zniechęcasz innych do szukania pomocy , niech każdy robi to z swoim zdrowiem co uważa za stosowne. Najwyraźniej zdenerwowałaś osoby swoimi irytującymi wypowiedziami, które otrzymały pomoc od tej pani i potrafiły z niej skorzystać. A ja piszę to już 2 raz, nieważne czy wróżka czy bioenergoterapeuta , jasnowidz czy egzorcysta ważne, że pomaga. Danka
                • 04.05.12, 21:57
                  I po co chodzić po lekarzach, poddawać się zabiegom lekarskim i operacjom, przecież wystarczy wizyta u wróżbitów :-)
                  He he...
                  Powiedzcie mi proszę czy ja trafiłam może jakimś dziwnym trafem do XV wieku?????
                  • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 05.05.12, 10:52
                    Moda ma to do siebie że wraca ,widocznie wróciła ta z XV wieku ,przy okazji to sposób na dobry zarobek .Widocznie uzdrowiciele działają według sugestii-Jak kraść to miliony...:-)
                    Czasami żałuję że ja nie mam takiej czelności bo bym przynajmiej nie miała problemu z kasą i nie musiała szukać jakiejś harówki :(
                    • 05.05.12, 11:54
                      Moda z XV wieku wróciła , różnica jest tylko taka, że wróżki, magicy, kolejne reinkarnacje wielkich ludzi, uzdrawiacze, zaklinacze mają do dyspozycji internet i plaga rozchodzi się szybciej, czyli z postępem. Czytałem w gazecie artykuł "E-mail do szamana", polecam. Dzięki internetowi mogą się reklamować ludzie tacy jak Zbigniew Ulatowski, który nie wstydzi się opisywać swoich poprzednich żywotów i cudów, które zrobił. Większość wróżek i cały światek ezoteryki napędza swój interes przez media. Od czasu do czasu lubię obejrzeć sobie jakąś wróżkę w telewizji jak według kart bez mrugnięcia stwierdza, że jakiś związek jest toksyczny i należy zmienić partnera bo ten jest zły itd. Ile porządnych związków takie stare raszple rozwaliły? Ilu ludzi przez panie lub panów cudaków podjęło złą decyzję niszczącą ich życiowe plany?
                      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.12, 12:42
                        Brawo tratwa ! Niezła reklama dla Ulatowskiego, ja od niego uciekłam i z tego co później czytałam i słyszałam to z tym kondorem to chyba się pomyliłeś. Ulatowski robi swoje show i niech tak zostanie jak kogos to kręci. Ja wolałam skorzystac z pomocy pana Leszczyńskiego i Grabowskiego, p. Prątnickiej a na koniec trafilam do p. Sylwii. Jedziecie na ta kobietę , każdy ma prawo do własnego zdania ale jest tu dużo zawiści i zazdrości do tych osób, czego im zazdrościcie ?
                        Tego, ze ci ludzie dostaja wynagrodzenie za swoja prace, przeciez to ciezka robota. To co wy tu piszecie to sie wlos na głowie jeży a co dopiero maja z takimi osobami bioenergoterapeuci itd... muszą słuchać tych żali, lamentów i opowieści o całym życiu. Ale przecież żyjemy w Polsce gdzie jeden drugiemu wilkiem nie ? Znani jesteśmy z tego na świecie, zawiść i zazdrość, nikt nie chce miec nic do czynienia z polakami, nawet naszych aktorów wycinaja z scen aby tylko nie miec nic wspolnego z polakam nie potrafimy miec szacunku do siebie a co dopiero do innych.
                        • Gość: KINGA 123 IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.08.13, 19:06
                          NAPISAŁAS WSZYSTKO I NA TEMAT TO CAŁA NIESTETY PRAWDA POZDRAWIAM
                    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.05.12, 13:01
                      Co ty wypisujesz dziewczyno jakie miliony, ty zaskarż cały przemysł medyczny i farmaceutyczny tam są miliony a, ze jakiś facet czy babka leczą metodami niekonwencjonalnymi to trzeba ich ośmieszać , ja w aptekach zostawiałam tygodniowo około 200-250zł nic mi te leki nie pomogły, nie wspomne o wizytach u lekarzy za które trzeba zapłacić od 50 do 200zł który wypisze ci tylko receptę albo skieruje do następnego specjalisty no można czekać na kase chorych 2 miesiące do pół roku na wizytę u specjalisty. Poszłam do bioenergoterapeuty i uzyskałam pomoc za 80zł i do tego wykaz ziól, które pomagaja mi lepiej niż te wszystkie leki z aptek na zioła wydałam 37zł starcza mi to na moja chorobę na okres 2 miesiecy. Wiec jeśli chodzi o kase to nie wiem gdzie jej wiecej wydajemy.
                      • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.05.12, 16:44
                        Ja jestem tu chyba szczęściarą, kiedyś właśnie tutaj znalazłam panią Sylwie i bardzo bardzo ja polecam bo jest dla mnie osobą , która jako jedyna mi pomogła. Nikt mi nie pomógł, jeździłam i pukałam do wszystkich drzwi i nic. Nikt nie potrafił tego ze mnie zdjąć. Wyniki dobre a ja zwijałam się z bólu i wrzeszczałam o pomoc, dlaczego nikt się na tym nie poznał, dopiero ona.
                        Więc mi pomogła i jestem jej ogromnie za to wdzięczna.
                      • 07.05.12, 18:13
                        Co to za tajemnicza choroba na którą nie pomagają żadne leki z apteki ani lekarze specjaliści za to pomagają miejscowi wróżbici?
                        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.05.12, 00:09
                          Zioła zwykłe zioła , można kupić w każdym sklepie zielarskim i aptece i nie tylko zioła jeszcze masa innych rzeczy, które są dostępne w sklepach dodajemy je do potraw a nie wiemy, że w innym zastosowaniu leczą. Oczywiście leki też jak trzeba to trzeba ale dlaczego nie korzystać z pomocy natury, kiedyś nie było antybiotyków itp...
                        • Gość: Realistka IP: *.play-internet.pl 09.08.12, 15:29
                          To mamona z gazety która Ci mózg wypaliła ośle durny
                        • Gość: anioł IP: 89.73.30.* 01.10.13, 15:28
                          ja ci odpowiem --kiedy pewnego ranka nie będziesz miał siły wstać z łóżka chociaż wczoraj byłes zdrowy,twoje miejsce pracy zajmie twój kolega chociaż byłes ambitnym pracownikiem,przyjaciele i rodzina przestaną cię zapraszać chociaż byłes duszą towarzystwa,wszystko co robisz ci nie wyjdzie chociaż wczoraj wychodziło-- zaczniesz się zastanawiać.Zrobisz po 100 badań krwi,płuc,nerek wątroby,itd.i każda diagnoza-jest pan zdrowy jak rydz a z dnia na dzień,miesiąca na miesiąc czujesz się coraz gorzej to sam sobie odpowiesz co to za tajemnicza choroba cię dopadła.Pozdrawiam.
                          • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 02.10.13, 09:07
                            Ciekawy wywód.
                            w Polsce jest bardzo łatwo stracić pracę a jeszcze trudniej ją znaleźć, chyba że jest się krewnym i znajomym królika z PO czy z PSL-u, w innym przypadku pozostaje praca na taśmie nawet z najlepszym wykształceniem lub w markecie na umowie śmieciowej, względnie frustracja i emigracja, samo życie!
                            Znajomych traci się, to pochodna wykluczenia.
                            Tajemnicza choroba? Ktoś tu wprowadza celowo pierwiastek metafizyczny, też porobiłem wszystkie badania jakie mogłem, dopiero przypadek, że skierowano mnie na badanie żołądka i wyszła pewna bakteria, pewnie też wpadłbym w objęcia SUPERGIRL od spraw beznadziejnych -Sylwia J-G, która odciążyła by mnie od gotówki szukając dziury w całym, Boogeymanów, Szczygi, Czarownic czy złego ustawienia planet.
                            Po co wszystko komplikować metafizyką?
                  • Gość: KINGA 123 IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.08.13, 19:03
                    WIDZISZ JAKA JESTES NIEDOINFORMOWANA.KPISZ I WYSMIEWASZ JAK TO NAZYWASZ WROZBITKI A POFATYGOWAŁAS SIE ?POCZYTAŁAS CHOCIAZBY STRONE PANI SYLWII? NIE PODWAŻA KOMPETENCJI LEKARZY ,PISZE ŻE JEŚLI POTRAFI POMÓC TO POMOŻĘ I SA TEGO DOWODY I DARUJ SOBIE TO HE HE HEOBYŚ NIGDY NIE MUSIAŁA KORZYSTAĆ Z TAKIEJ CZY MIEJSZEJ POMOCY.WIEC NIM WYŚMIEJESZ-POMYŚL
            • Gość: KINGA 123 IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.08.13, 18:57
              PISZESZ O SWOIM ANTY NASTAWIENIU DO WSZYSTKIEGO ,CZEGO NIE POTRAFISZ OGARNĄĆ ????PEWNE SPRAWY TRZEBA ZROZUMIEĆ ZEBY JE ZAAKCEPTOWAĆ ,JAK NIE WIESZ O CO W TYM CHODZI TO NIE MĄDRZYJ SIE I NIE OŚMIESZAJ.
        • 21.02.13, 19:34
          idz do lekarza, nie pogrążaj się bardziej
    • Gość: ansa75 IP: *.giga-komputer.pl 01.04.12, 17:54
      ja wiem ze pomaga !!!!!!!!!!!bez ściemy
    • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 02.04.12, 12:34
      Nie oszukujmy się ,to ściema .Nie wiersze juz w rzadne wróżki ,jasnowidze ,pseudo egzorcystki.Kase tylko wyrywaja od zagubionych ,chorych ludzi!!! ;////////
      • Gość: Wróżka Aldona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.12, 12:26
        Niezadowolona już sobie daj spokój a przede wszystkim przestań nas oczerniać , w swoich wypowiedziach oczerniasz również wróżki nie tylko egzorcystkę Sylwię , która jest bardzo skuteczna i pomogła wielu osobom. Nie znam jej osobiście ale zna mój przyjaciel jasnowidz , jest znaną osobą i tez zawsze znajdzie się taka jak ty, która pisze bzdury a sama leci z płaczem po pomoc. Zacznij dziewczyno myśleć , nikt z nas nikogo na nic nie naciąga , sami przychodzicie i prosicie o pomoc, za pomoc jest opłata to chyba oczywiste. Nie jesteś jedyną osobą w potrzebie. Wracając do opłaty to nikt cię do niczego nie zmuszał, chcesz korzystać z usługi to płacisz , nie to nie i do widzenia a Ty tu teraz wypisujesz wypociny jak to nic nie pomogło. Nie pomoże, nikt ci nie pomoże , jesteś agresywna , nastawiona źle do samej siebie, przemyśl to dziewczyno.
        • Gość: ona81 IP: *.petrus.pl 07.08.12, 13:25
          Heheheh wróżko Aldono a Ty skąd sie urwałaś??? Nie znasz mnie i nie wiesz kim jestem ...I twoje sugestie co do mojej osoby spływają po mnie jak woda po gęsi ...Inaczej faktycznie musiałabym się załamać gdybym brała te sugestie za prawdziwe bo ten cały jad przeszył mnie całą bleee;/
          A co do pewnej sprawy że ja odpowiedziałam swoje zdanie na pytanie .Czy ktos korzystał z wróżki Sylwii???Miałam prawo odpowiedzieć nie mniejsze niż ty wróżko od 7-miu boleści ...Żegnam !
    • Gość: Danka IP: 93.186.170.* 04.05.12, 15:32
      Dwa lata temu wykryto u mnie nowotwor piersi. Diagnoza wiadomo tragiczna - usunięcie piersi, postanowilam szukac pomocy wszedzie, trafilam do egzorcystki Sylwii. Powiedziała, że to nie jest moja choroba. Podeszłam do tematu na zasadzie jak pomoże to pomoze, lekarze byli w 100% pewni co do mojej choroby. Jak się okazało - poddałam sie egzorcyzmom, po miesiacu przed operają wyszło, ze nie mam żadnego guza, lekarze badali mnie kilkakrotnie, nie potrafili tego wytłumaczyć . Dodam, ze mieszkam w Hamburgu i tam miałam byc operowana, sprzęt jest tutaj światowej klasy i kompetentni lekarze. Nie muszę mówić jak płakałam z radości, ze mam obie piersi i mi ich nie usuną same wiecie kobiety jak to jest dla każdej z nas ważne. Sprawa jest nie wytłumaczalna z medycznego punktu widzenia. Objawy nowotworowe zniknęły około miesiaca po egzorcyzmach o czym poinformowała mnie egzorcystka Sylwia co prawda nie określiła dokładnie dnia i godziny ale była pewna, że te objawy w moim przypadku powinny ustapic a nowotwór zniknie tak też się stało. Dlatego czuję sie zobowiązana do opowiedzenia mojej historii może komuś się przyda się taka informacja. Danka
      • 04.05.12, 15:50
        Dysponujesz dokumentacją medyczną? Ja też mogę powiedzieć, że miałam raka mózgu, a wróżka Agłaja z Ciemnego Lasu przy pomocy egzorcyzmów mi go usunęła.
        Zeskanowaną dokumentację medyczną albo nie wierzę.
        • Gość: Danka IP: 93.186.170.* 04.05.12, 16:16
          Ja się bardzo cieszę, ze jestem zdrowa, i dla mnie to jest najważniejsze a twoje po wątpienia , że nie uwierzysz póki nie zobaczysz... nie mam ambicji, żeby cię przekonywać możesz sobie nie wierzyć. Być może kiedyś będziesz w takiej sytuacji to zmieni się Twój pogląd na ten temat.
          Udostępnić moja dokumentację medyczna mogę lekarzom i osobom biegłym. Jak dla mnie jesteś osobą szukającą sensacji a nie potrzebująca pomocy. Podaruj sobie sarkazm, ironie i złośliwość na tak delikatnym gruncie jakim jest zdrowie człowieka to jest być albo nie być. Nikomu nie życzę tego co ja przeżyłam ale życzę tak szczęśliwego zakończenia jak w moim przypadku i czy to będzie wróżka, jasnowidz, bioenergoterapeuta to nie jest ważne. Istotne jest to , że pomógł. Danka
          • 04.05.12, 22:00
            Byłam w podobnej sytuacji i pomógł mi specjalista a nie wróżbita.
            Po co w ogóle działają szpitale i kliniki? Wszak wystarczy wizyta u wróżki Teodozji.
            Wyleczy z wszystkiego od syfilizmu, przez trądzik po guzy w pachwinie.
            Ta Pani powinna wymieść z powierzchni ziemi wszystkich onkologów i innych lekarzy skoro jest od nich rzekomo skuteczniejsza.
            • Gość: paulina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.05.12, 22:53
              Ciekawe co piszesz , po chemii i naświetlaniach moja mama przeżyła 5 lat i to jest i tak max co dają lekarze, a ludzie jeżdżą do chin i tam potrafią to wyleczyć , niemcy już też mają metodę i to naturalną nie chemiczną. Może cię to śmieszyć ale ja jestem świadkiem 2 przypadków nowotworu w mojej rodzinie , mama odeszła po leczeniu chemią ... ciocia żyje, bo nie poddała się chemii, jeździła do księdza do Chwarstnicy i ją z tego wyciągnął, zresztą nie ją jedną. To co, ten ksiądz to oszust i szaman z XV wieku ? Ludzie mają moc a kościół nie zezwoliłby na to gdyby ten ksiądz nie uratował tylu osób. Nie trzeba latać tylko po terapeutach ale czasami może jednak warto. Szpitale i medycyna są potrzebne ale nie zawsze potrafią pomóc są na tym świecie rzeczy o których nie masz przecież ani ty ani ja pojęcia.
              • 04.05.12, 23:37
                Pewnie, że są rzeczy o których nie mamy pojęcia. Powinniśmy mieć za to pojęcie o ogólnie przyjętych normach społecznych, zasadach moralnych, kulturze itd. Obrońcy tzw.bogo-ludzi mają wspólny mianownik; zacietrzewienie i nieprawdopodobne chamstwo w stosunku do osób sceptycznie nastawionych. Dotyczy to "moherowych beretów" jak i kilku obrońców Pani Sylwii. Widziałem podobny mechanizm na forum o Zbigniewie Ulatowskim niestety okrojonym i zarchiwizowanym. Mogę tylko dodać, że Pani Sylwia przy Panu Ulatowskim wygląda tak jak śliczna sikorka przy kondorze królewskim.

Ona- niezadowolona nie przejmuj się atakami na Ciebie i wytykaniem Twoich dolegliwości, ja bez psychotropów myślę podobnie do ciebie, może wcale nie jest tak źle ;-)
                Pozdrawiam
                • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 05.05.12, 10:38
                  Dzięki Patryk :-)
              • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 05.05.12, 10:48
                Tylko czemu jak ja szukam pana albo pani uzdrowiciel to przekonuję się tylko o tym jaka to ja jestem naiwna :/ Jeśli ktoś chce odp.to tylko kompetentnie ...
                • 05.05.12, 12:18
                  Jeśli pójdziesz do wspomnianego przeze mnie pana Z.U. to ten nie powie Ci, że jesteś naiwna. On najpierw uzna, że jesteś opętana, nakłoni Cię do egzorcyzmu ( trzeba rozebrać się do naga), później odkryje w tobie ogromny potencjał i namówi Cię na kurs Reiki, którego jest " twórcą". Okaże się, że w domu masz szlaki astralne i trzeba je zlikwidować, och ileż to rzeczy jest wokół Ciebie do zrobienia. Jeśli tam pójdziesz to słowo strata kasy i naiwność nabierze zupełnie nowego znaczenia.
              • 05.05.12, 11:20
                Jaki rodzaj nowotworu miała ciocia? Jakie były rokowania (u lekarzy, nie księży i wróżbitów)? Po jakim czasie nowotwór "zniknął" i czy oprócz jeżdżenia do księdza ciocia leczyła się też u lekarzy?
            • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 05.05.12, 10:42
              Dokładnie że jeszcze nie piszą o niej w gazetach codziennych to jest dziwne ...Tylu nowych potrzebujących by się dowiedziało o jej boskich uzdolnieniach uzdrawiania że wszyscy by skakali z radości...
              • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 05.05.12, 10:45
                A ile by kasy zarobiła kobieta ,mogłaby sobie np.kupić jacht na bora bora i dom z klimatyzacją z oknem na morze i jeszcze by jej zostało :-0
                • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.12, 12:09
                  Dziewczyno ty się weź do roboty bo jak czytam ten stek bzdur to aż mi się niedobrze robi. Nie znasz osoby a oczerniasz, do psychiatryka idź i to na ostry oddział.
                  Ludzie, którzy pomagają żyją skromnie i nie przywiązują wagi do materii ale to już dla ciebie zbyt trudne ty tego nie ogarniesz. A chyba muszą z czegoś żyć z tego co wiem to pani pracuje chyba 24h bo można się do niej dodzwonić nawet o 1-2 w nocy. Może ty tak spróbuj zacznij od hospicjum tam się pracuje charetatywnie ciekawa jestem ile byś wytrzymała daje głowę, że ani jednego dnia. Chora jesteś dziewczyno i żal mi ciebie bo w dodatku szukasz poklasku dla swojej głupoty. Już ci tu pisali nie oczerniaj ludzi bo to samo dostaniesz z powrotem.
                  • Gość: ona81 IP: *.petrus.pl 07.08.12, 13:11
                    Zatanów się o co ci chodzi i zacznij do mnie pisać.Bo twoja wypowiedź jest tak jadliwa że aż mdli;/
                    Ps.Każdy ma swoje prawo wyraźić własne zdanie i wara ode mnie!żeby mnie pouczać a samej być prymitywem bo pełno jadu czuje w tej wypowiedzi
      • Gość: Kamil IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.12, 21:08
        Pani Sylwia uratowała moja śliczną ukochaną żonę. 3 miesiące po ślubie okazało się, że zawroty głowy i wymioty to nie ciąża lecz guz. Posłuchaliśmy rady i otrzymaliśmy pomoc cd Pani Sylwii i udało się a szans nie dawano mojej żonie żadnych...
      • Gość: Anka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.07.13, 11:56
        Mi tez Pani Sylwia można powiedzieć, ze uratowała zycie, zadzwoniłam po rozmowie z koleżanka, której mamie ta Pani pomogła tez miała raka, mnie czekało wycięcie guza i chemia. Guz wycieto ale chemii sie nie poddałam. Pani Sylwia Jacewicz odprowadziła "lokatorkę" z mojego ciała dodatkowo leczyłam sie w niekonwencjonalny sposób, mineło już 7 lat i żyję nie ma przerzutów.
        Jestem bardzo szczęśliwa i pełna życia dzięki tej Pani bo mogło być przecież inaczej...
        • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 10.07.13, 15:46
          Anka, Olga- ta sama osoba i klawiatura też izraelska bez polskich znaków. Z tym nowotworem ktoś poszedł tutaj po bandzie, trolle wrzucają peany pochwalne co kilka dni ażeby nie wzbudzać podejrzeń, ale już dawno zostaliście rozszyfrowani!!!! Kończcie i wstydu oszczędźcie!!!
    • Gość: Alka IP: 31.3.152.* 04.05.12, 15:56
      Iza ! nie ma sensu rozmawiać z ludźmi otępionymi przez leki, którzy nie potrafią sami sobie poradzić i obwiniają cały świat za swoje nieudacznictwa. Moja siostra korzysta z pomocy tej pani Jacewicz Sylwii, jest bardzo zadowolona i to ja tutaj na tym forum ją znalazłam. Dzięki niej moja siostra jest w pełni zdrowym szczęśliwym i zadowolonym z życia człowiekiem i nie musi brać leków psychotropowych, odstawiała je stopniowo ale teraz nie bierze ich w ogóle. Jest to zasługa tej kobiety i razi mnie okropnie jeżeli ktoś tak oczernia osobę która w pewnym sensie uratowała mi siostrę. A niezadowolona jest naćpana prochami o czym jeszcze pisze i myśli, że ludzie będą poważnie ją traktować . Iza popieram i uważam, ze trzeba uświadamiać ludzi co jest przyczyna choroby. Dobrze napisałaś bo ta niezadowolona faktycznie jest leniem nie chce pracować nad sobą tylko myśli o pieniądzach i wygranej w lotto :) idzie na łatwiznę i myśli, ze wszystko dostanie podane na złotej tacy. A jak ktoś nie pomoże to najlepiej go zbesztać anonimowo w internecie.
      • Gość: Ola 128 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.08.12, 14:53
        Witam, serdecznie Pani Alu! Wiem ,ze pani siostra korzystała z usług p. Sylwii Jancewicz Górskiej -słynnej uzdrowicielki. Ja też jej potrzebuję bardzo z tego względu ,ze mam zaburzenia osobowości i pamięci;/ Już leki psychotropowe na mnie nie działają, zawiodłam się na wszelkich specjalistach ... Moim marzeniem jest w miarę możliwości normalnie egzystować , jak potencjalny racjonalny człowiek ... Od dziecka miałam problemy w radzeniu sobie ;/ Do dnia dzisiejszego ;/ Moje życie dotychczasowe to istna , pospolita wegetacja a wraz nią paskudna nie do zweryfikowania depresja ;/ Nigdy nie ukończyłam edukacji szkolnej , nie umiałam nigdy nawiązać ,żadnej znojomości , rodzina się już prawię mnie wyrzekła w głębi duszy czuje ,ze chcą mi pomóc ,ale nic nie jest w stanie do mnie przemówić i pomóc . Ponoć każdy jest kowalem własnego losu ?! Ale ja się czuję jak bym została pozbawiona wszelkich sił i umysłu ... Otóż jestem zniewolona przez samą siebie ... Proszę mi odpisać czy powinnam zadzwonić do Pani Górskiej ??? Jak Pani myśli ?
        • Gość: Tak IP: *.adsl.inetia.pl 02.08.12, 15:41
          Niech Pani dzwoni. Myślę, ze Pomoże. Jeśli okaże się, że energetycznie u Pani OK, to proszę pomyśleć o dobrym psychologu. Ale Pani Sylwia to wspaniały człowiek. Trzymam kciuki.
        • Gość: ona81 IP: *.petrus.pl 03.08.12, 16:50
          Przeczytaj "Potege podswiadomości " tam jest wyjasnione jak działa ludzki umysł.Polecam wszystkim którzy maja natręctwa myslowe aby zmieniali sposób myslenia .
          • Gość: z IP: *.adsl.inetia.pl 03.08.12, 21:35
            z depresją sobie sama nie poradzi, wiem, bo jestem specjalistą
            • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.12, 20:02
              Ja już odwiedziłem wielu specjalistów i guzik mi pomogli tylko łykanie prochów, rozmowy i cofanie się do dzieciństwa o którym nie chciałem pamiętać , rozgrzebywanie ran i dopiero miałem jazdę a wystarczyło tylko wybaczyć, teraz to wiem. Jakoś nie muszę nic brać. Może nie każdemu pomaga od razu ale ja czekałem i efekt jest.
          • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.12, 19:55
            Potęgę podświadomości poleciła mi właśnie p. Sylwia i jeszcze kilka innych ciekawych książek z których można dużo się nauczyć ale trzeba to stosować. Jeżeli chodzi o oczyszczanie przez p. Sylwie, jestem bardzo zadowolony do tego długie rozmowy z nią bardzo mi pomogły. Wytłumaczyła mi to czego nie umiałem zrozumieć. Jak nie możecie się dodzwonić to napiszcie smsa i ona oddzwania. Ja tu to wyczytałem i tak zrobiłem poza tym kobieta mi wytłumaczyła, że nie ma wyłączonego telefonu ani sygnału zajętego. Jak z kimś rozmawia to włancza się sekretarka ale szacunek pełen dla niej bo odbiera telefon nawet w bardzo późnych godzinach i nie ważne czy to sobota czy niedziela ja dzwonię jak chce o coś zapytać i zawsze nie ma problemu.
        • Gość: Kaśka18 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.12, 15:47
          Olu nie przejmuj się miej to w dupie ! Ja mam to samo ,żadna Jancewicz Górska Ci nie pomoże ,ani żaden uzdrowicie ani szaman. Ja dzwoniłam do Sylwii z mojej autopsji wynika ,ze jest zakłamanym naciągaczem. Mam identyczną sytuacje ,ale wiem jedno,ze śmierć może mnie wyzwolić od tego piekła które istnieje na ziemi . Ludziska to najpaskudniejsze gatunki jakie obcują tu na planecie . Powinny wyginąć w okrutnych cierpieniach i mękach . Oczywiście nie wszyscy ,ale większość sobie na to zasłużyła . Jeżeli chcesz zarobić łatwą kasę - To załóż sobie stronę internetową , pt JESTEM UZDROWICIELEM , a na pewno będziesz miał rzeże swoich naiwniaków , których do woli będziesz mógł wykorzystywać bez litośnie! I co najważniejsze w ogóle się przepracowujesz , wystarczy ,ze popie...sz przez tel kilka farmazonów wykutych na blache uznasz człowieka za pętanego i podajesz numer konta a ten śmieć czyli ten debil przysyła swoje ciężko zarobione pieniądze na Twoje konto . A ty w ten czas jesteś u kosmetyczki , piłuję Ci pazury ;) Taka Twoja praca ;)
          • Gość: Łysy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.08.12, 19:33
            Kaśka faktycznie w necie jest sporo oszustów ale co do tej pani Jacewicz to wiem ,że to uczciwa osoba gdyby była oszustka to nie pomogłaby tylu osobom a ty jedna na milion wylewasz pomyje.
            Bardzo łatwo człowieka osądzić a co do tej osoby uważam, ze nie masz racji bo moja dziewczyna korzystała z jej usług i jej pomogła. W porównaniu do innych egzorcystów to ta babka jest uczciwa i robi to za niewielkie pieniądze a mam porównanie bo obdzwoniłem chyba wszystkich i rozbijało się o kilkanaście tysięcy złotych. Nie sądzę aby ta kobieta siedziała sobie u kosmetyczki z maską na gębie i odbierała telefony a wogóle co w tym byłoby nawet dziwnego gdyby chodziła do kosmetyczki u kobiet to chyba normalne moja dziewczyna tez chodzi ale może ty jestes taki as ze sama sobie wyciskasz syfy a to wtedy niezła patola :)
          • Gość: KINGA 123 IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.08.13, 18:40
            TO PO CO TU SIEDZISZ?POŁÓŻ SIE I CZEKAJ NA TĄ UPRAGNIONĄ PRZEZ CIEBIE ŚMIERĆ!!!TY I TOBIE TU PODOBNI PIERWSI POWINNI SKORZYSTAĆ Z POMOCY PANI SYLWII ALE TAK REALNIE A NIE WIRTUALNIE!!!!
    • Gość: Ona-niezadowolona IP: *.petrus.pl 04.05.12, 16:46
      Jednym słowem ODWAL SIE ODEMNIE IZA. Ja wyraźiłam własne zdanie i Gówno ci do tego...!Że Tobie pomogło to ja sie dziwie może jesteś na tyle obłąkana że uwierzyłaś że ci pomogło.Pamiętaj też możesz skończyc źle ,chyba dużo ci do tego nie brakuje ...! Nie pozdrawiam.
      • Gość: Wróżka Aldona IP: 93.186.170.* 04.05.12, 18:48
        OOO coś dzisiaj dużo tu nerwusów. Cytuję "Każda choroba ma głębsze podstawy niż współczesna medycyna może nam przekazać Uzdrowienie zależy od otwartości na pomoc oraz gotowości na pozytywne zmiany w życiu osoby uzdrawianej. To pacjent podejmuje decyzję o zmianie w swoich życiu – jest to nieodzowne , aby pozbyć się przyczyny wywołującej daną dolegliwość. Każdy ma swoje własne tempo zdrowienia i nabywania świadomości.
        Proces uzdrawiania duchowego dostarcza pacjentowi energię pobudzającą jego naturalne zasoby, wyzwalając jego wewnętrzny potencjał. Umożliwia poradzenie sobie z chorobą bądź urazem w jak najlepszy sposób. Uzdrawianie nie tylko usuwa ból i przywraca prawidłowe funkcjonowanie organizmu, ale także ma wpływ na poprawę jakości życia pacjenta – rozjaśnia myśli, poprawia relacje międzyludzkie, wyzwala kreatywność, przywraca optymizm i chęć życia."
        Niezadowolona ale masz język ostry, wyluzuj bo cię tu zjedzą, pokazujesz swoje słabości i brzydko się wyrażasz, przecież to forum publiczne już połowa jak widać ma cię za niespełna rozumu. Daj spokój bo to nic nie da, tylko się pogrążasz i dajesz nowe przykłady na to, że jesteś sama wiesz jaka jesteś ...
    • Gość: muga IP: *.219.151.123.adsl.dyn.edpnet.net 10.06.12, 18:29
      Zainteresowana oferta tej pani zadzwoniłam i wymysliłam problemy, a ta pani wczuła sie w moje kłamstwa i słono za ich rozwiązanie chciała policzyć. W te ściemę może uwierzyc tylko desperat
      • Gość: Hania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.06.12, 22:49
        Po co dzwonisz i zabierasz czas osobą które potrzebują pomocy, przez takie osoby jak ty inni nie mogą się dodzwonić a mojemu przyjacielowi ta pani pomogła i wcale nie zapłacił słono. Ja po rozmowie z jednym panem od razu dowiedziałam się ile kosztuje zabieg a ta pani najpierw sprawdziła czy może pomóc i dopiero mi powiedziała jaki to będzie koszt i nie wywróciła mnie ta kwota na plecy więc nie wiem co to znaczy słono przy tak dużej pomocy i poświęceniu czasu a rozmawiałam z nią chyba z godzinę ale dodzwoniłam się dopiero po kilku dniach. Dodam jeszcze, że za 3 wizyty u psychologa gdzie nic mi to nie dało a były to tylko rozmowy, za wizytę u psychiatry prywatną bo na kasę chorych czekałabym miesiąc to zapłaciłam uważam bardzo dużo w dodatku kupiłam przepisane leki na które nie ma refundacji a po nich myślałam, że mi głowa pęknie nie wspomnę o innych dolegliwościach niezbyt przyjemnych. Dzięki muga to zapewne przez ciebie nie mogłam się dodzwonić. Brawo za pomysł tylko może zanim zadzwonisz do następnej osoby, która komuś pomaga to się zastanów, może ktoś w tym czasie potrzebuje chociaż rozmowy a nie robienia sobie jaj.
        • Gość: Robert IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.12, 11:02
          Dzięki Hania za info o tej Pani, jestem juz po ... nie chcę tu opisywac jak bardzo mi pomogla bo nie po to tu pisze zeby komus robic reklame - ona jej chyba nie potrzebuje. Ta kobieta na serio jest niezła miałem problem od 14 lat , pomogła mi w praktycznie miesiąc. Masz racje dodzwonilem sie chyba po 3 tygodniach albo dłużej, bo byc moze wydzwaniaja jacys debile i jak napisałas zabieraja czas osobom potrzebujacym jej pomocy. Robert
          • Gość: Ania z Zielonej Gó IP: *.play-internet.pl 09.08.12, 15:26
            ja mogę też podziękować jednej osobie. Wspaniały człowiek, znakomity wróżbita - pogodny, uśmiechnięty i zawsze doradzi. Stałych klientów traktuje jak rodzinę i nawet nie bierze pieniędzy. korzystałam nie raz, nie dwa i bez żadnych protekcji jak to ma miejsce u innych. Serdecznie więc mogę polecić ezo-coaching bo pod takim nickiem jest na necie
    • Gość: Monika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.08.12, 17:56
      Witam, wszystkich;) Moja biedna siostra cierpi na depresje nerwicową. Niestety w jej przypadku! Leki które stosuję , są bezskuteczne;( Chodziła na wszystkie możliwe terapie ,ale stwierdziła ,ze jej nie wiele pomogły. Czy Pani Sylwia , potrafi pomóc takim osobą jak moja siostra? . Jesteśmy wykończeni ;(
      • Gość: Iza72 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.08.12, 23:03
        Monika, ja miałam własnie taki problem, brałam leki, zmieniała mi psychiatra co wizytę bo nie działały , znalazłam tu o Pani Sylwi i zadzwoniłam, okazało się, ze problem tkwił gdzie indziej i wcale nie byłam chora na depresje a leczyli mnie na nia 5 lat tylko sobie organizm tymi prochami rozwaliłam. Teraz wychodze na prostą, jestem juz 4 miesiąc po pomocy pani Sylwii jest naprawde nieźle no i najważniejsze juz nie biorę żadnych leków no chyba ze cos boli albo złapie jakas grypa to nurofen czy coś w tym stylu. Od tych leków psychotropowych strasznie przytyłam 17kg mimo, że mało jadłam wygladałam jak słoń, ona powiedziała mi co jeść, żeby schudnąć zdrowo i naturalnie, ja tam jestem bardzo zadowolona jest to fajna babka. Polecam z czystym sumieniem. Schudłam już 8 kg w 2 miesiace.
      • Gość: Dominika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.12, 17:24
        Zadzwon do tej Pani , sadzę ze pomoże czytałam teraz o niej w Wróżce.
      • Gość: Kama IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.08.12, 19:05
        Kup sobie miesięcznik Wróżka jest tam wywiad z tą Panią ja czytam wróżkę i z doświadczenia mogę powiedzieć, że dokładają starań aby wywiady były z osobami rzetelnie sprawdzonymi.
        Ja polecam , już sama dzwoniłam do Pani Jacewicz :) dużo dobrej energii, wyjaśnione sprawy no i trochę pracy nad sobą mnie czeka ale babeczka jest naprawdę the best !!!
        • Gość: Seba IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.12, 22:22
          Super babeczka no i ładna... podebralem mamie wróżkę tak do śniadania :) i poczytałem o nawiedzonych chatach i o egzorcystce, która to czyści, zawsze czułem, ze w naszym domu jest cos nie halo nawet mama kilka razy krzyknęła w nocy jak schodziła po cos do kuchni ale temat był tabu. Jak mamie to pokazałem to ona juz to czytała i poprosiłem, zeby zadzwoniła do pani Sylwi i bez zastanowienia to zrobiła , ja oczywiście na początku słuchałem ale pożniej miałem kilka pytań. Nasz dom stoi na miejscu gdzie kiedys była podobno jakaś mogiła za czasów wojny. To sie zgadzało, bo ktoś nam w chacie chodził. Ciężko sie było dodzwonic ale warto było próbowac i poczekac bo mamy juz spokój, nic nie łazi. Babeczka pomogła i na razie jesteśmy z nia w stałym kontakcie ja polecam fajna kobitka :)
          • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.12, 21:24
            Dzięki za informacje o tej Pani Sylwi , też kupiłam Wróżkę i jak przeczytałam co dzieje się w nawiedzonych domach to wszystko tak samo wyglądało przez 20 lat w naszym, napisałam za poradą innych sms-a do Pani Sylwii bo faktycznie ciężko się dodzwonić ale w przeciwieństwie do innych ona odbiera sama (nie mogac się dodzwonić próbowałam dzwonić do innych egzorcystów ale przeraziła mnie cena i podejście do mojego problemu...) poświęca dużo czasu na wytłumaczenie dlaczego tak się dzieje i o co w tym wszystkim chodzi. Myślałam, ze taki juz nasz los. Pani Sylwia nam pomogła. Bardzo dziękujemy. Przy okazji poszperałam w starych archiwach i w kościele, zgroza, nasz dom jest oddalony od byłego tu dawniej cmentarza o jakieś 20 metrów. Oczywiście nie ma po nim i nie było śladu jak budowaliśmy dom ani nikt nam o tym nie powiedział. Nie chcę tu nikogo straszyć ale przeżyliśmy w nim horror.
            • 12.09.12, 11:09
              Kochani,

dokładnie rok temu 15.08.2011roku zadzwoniłam do Pni Sylwii z prośba o pomoc dla mnie, dla mojej rodziny i mojej mamy.
              Jestem Serdecznie wdzięczna za pomoc, za wsparcie i opiekę Pani Sylwii, pomogła całej naszej rodzinie. Jest to człowiek anioł, polecam wszystkim którzy potrzebują pomocy Panią Sylwię.
              • Gość: Anita IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.12, 11:48
                Ja również bardzo polecam Panią Sylwię. Bardzo pomogła mojej 17 - letniej córce i tym samym całej naszej rodzinie. Pani Sylwia jest osobą uczciwą, można liczyć na jej pomoc. Ciężko się dodzwonić ale warto poczekać i próbować. Jestem bardzo zadowolona i wdzięczna za okazaną nam pomoc.
                • Gość: Sandra IP: *.uk2.net 21.09.12, 23:10
                  Chciałam Wam napisać o moich egzorcyzmach. Od 12 lat mieszkam w Anglii, 9 lat byłam męczona przez ducha, który mnie opętał. Przez rok jeździłam do Polski do katolickiego egzorcysty. Egzorcyzmy przeprowadzał na mnie pierwszy ksiądz dokładnie 8 razy, bez rezultatu, następny 6 razy również nic.
                  Poniosłam tak duże koszty, że nie stać mnie było na kolejną nieudaną "wyprawę". Postanowiłam szukać pomocy gdzie indziej, znalazłam ale było to dość kosztowne a ja nie miałam już takich oszczędności i dopiero od Pani Sylwii uzyskałam pomoc za niewielką kwotę. Gdybym znalazła ją wcześniej nie straciłabym kolejnego roku , nie wspominając o męczarniach jakie przeszłam i poniesionych kosztach. Nikt mi dziś nie powie, ze świecki egzorcysta jest zły lub nie ma prawa odprawiać egzorcyzmów. Kościół nie ma monopolu na egzorcyzmy i w dodatku przeprowadza je nieudolnie jestem tego żywym dowodem. Ja nie jestem jedyną osobą, która to przeżyła i nie pomogli, więc z czystym sumieniem polecam p. Sylwię. Ona pomogła i nie trwało to rok ! Mam świadomość, ze teraz odpisze na mój list wielu zagorzałych obrońców kościoła więc nie czytajcie bzdur tylko uwierzcie, że są inne rozwiązania naszych problemów i na pewno nie w kościele. Jestem osobą wierzącą ale straciłam zaufanie do księży egzorcystów, są potrzebni ale jako egzorcyści się nie sprawdzają , najlepiej się sprawdzają na pogrzebach. Dodam jeszcze, że piszą o swoich posługach jako darmowych, jest to nieprawda. Czy ktoś ochrzcił dziecko za darmo - nie, ile kosztuje ślub - wiadomo od 500zł wzwyż, nie wspomnę już o pogrzebie, mam rodzinę w Polsce i wiem ile to teraz kosztuje, egzorcyzmy też nie są darmowe no chyba, że tylko mnie kasowano bo wiedział ksiądz, że mieszkam za granicą to muszę mieć co łaska. Pisze to ponieważ jestem oburzona próbą zmonopolizowania egzorcyzmów - kolejnej dziedziny na którą księża mają chrapkę. Zostaję jeszcze kwestia wiedzy i predyspozycji, której wyraźnie u księży brak.
                  • Gość: Kasia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.09.12, 14:10
                    Ja też korzystałam z pomocy pani Sylwi i tez byłam po egzorcyzmach w kościele , niestety tam nie udzielono mi pomocy, wręcz przeciwnie. Wyszłam bardzo zdołowana i z jeszcze gorszymi myślami jak zbity pies. Pani Sylwia otoczyła mnie opieką i bardzo pomogła wygrzebać sie z tego g.
                    Polecam oczywiście panią Sylwię. Kasia
                    • Gość: Dorota IP: 93.186.170.* 10.10.12, 21:17
                      Nigdy więcej ! Głupia myślałam, ze mi pomoga w kosciele. Tyle lat chodziłam na msze , uczestniczyłam w życiu kościelnym i co za to dostałam. Kopa w tyłek jak poprosiłam o pomoc bo coś mnie zaczeło atakować. Ksiądz powiedział, ze jestem psychicznie chora i mam iść do psychiatry a nie do egzorcysty. Oczywiście byłam u psychiatry i nie stwierdził u mnie żadnych zaburzeń. Był drugi ksiądz egzorcysta, tamtego gdzieś wywiało i tez kazał mi iść do psychiatry, mówiłam ze byłam to kazał przynieść zaświadczenie i jak okaże się, ze jestem zdrowa to on ewentualnie odprawi egzorcyzm ale dopiero mogę sie zgłosić za 2 miesiące bo on teraz nie ma czasu bo ma pielgrzymkę. No to są kpiny jakieś. Wściekła zadzwoniłam do Sylwii Jacewicz-Górskiej i zapłakana opowiedziałam o wszystkim, nie była zdziwiona, uspokoiła mnie i kazała o tym zapomnieć. Wiecie, że ona mi pomogła. Nie pytała o psychiatrę, zadała kilka pytań i po sprawdzeniu mojej osoby było jasne, ze to opętanie. Jestem wolna, nie opętana, dzięki tej kobiecie. Niestety ale już nie zaufam żadnemu księdzu będę sama modlić się do Pana Boga bez nich, choć pani Sylwia prosiła, żebym nie odsuwała się od kościoła bo tam też są tylko ludzie ale ja już im nie wierzę. Tej prośby nie spełniłam. Odradzam egzorcystów katolickich i polecam świeckich i uczciwych, nie robiących z nas wariatów.
                    • Gość: Renia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 10:19
                      Zgadzam się mi ksiadz nie pomógł, wysłał do psychiatry i skonczyłoby się to ,ze dostałabym tableteczki psychotropowe i łykała je bez efektu , tak sądze. Pani Sylwia mi również bardzo pomogła to niesamowita osoba i niesamowitych właściwościach. Mogę tylko powiedzieć ,ze bardzo bardzo jej dziekuję i nigdy jej nie zapomnę.
                  • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.05.13, 13:31
                    prosze o namiary do egzorcysty Sylwii tkacz.g@wp.pl
                • Gość: Bogusia M. IP: *.181.205.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 04.10.12, 20:33
                  Kochani chciałam wyrazic swoja opinię na temat Pani Sylwi. Ta cudowna osoba pomogła mi uwolnić sie z opętania i ocaliła mi życie, chciałam popełnić samobójstwo. Nie miałam już wyjścia i gdyby nie ona nie wiem jak by się to skończyło. Otoczyła mnie opieką i pomogła na nowo odbudować mnie sprzed lat. Bardzo polecam Panią Sylwię Jacewicz. Jest to osoba rzetelna, dobra i przede wszystkim uczciwa, można zawsze liczyć na jej pomoc, nie kłamie i nie opowiada bajek. Jak mówi że jest źle albo bedzie to tak jest. Ufnie poddałam sie pod jej opieke i dzisiaj zrobiłabym gdybym musiała tak samo.
      • Gość: mrukpukmruk IP: *.play-internet.pl 03.09.12, 23:13
        korzystałaqm z pomocy innyy.78 Facet jest konserwa, jednak w skrajnych przypadkach naprawdę skuteczny
      • Gość: Paweł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.13, 11:27
        Moja zona na to cierpiała i pani Sylwia jej pomogła , spróbuj na pewno warto.
        • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 01.08.13, 16:07

Mi też pomogła, kupowałem syrop na kaszel i aptekarka uśmiechnęła się do mnie, a wczoraj elektryk samochodowy nawet dużo nie wziął za reperację.....nie piszcie takich bzdur !!!, tutaj piszę 1 osoba z żeńskich i męskich nicków, to jest bardzo niemiłe bo jest wiele osób potrzebujących pomocy, a ten cyniczny pismak tylko na całego ciągle podrzuca temat tej pani ażeby był na 1 stronie forum, ile ma płacone za to? i jeszcze ta klawiatura egipska....
          • Gość: JO IP: *.play-internet.pl 01.08.13, 19:11
            Szatan cię opętał i dlatego tak piszesz na 1000% Jestem przekonany że masz w sobie jakiegoś nad zwyczaj podłego ducha,może nawet sam Hitler w ciebie wstąpił.Amen
    • Gość: Janka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.12, 13:44
      Od 12 lat zmagałam sie z ciężarem życia i wszystkie osoby mające zdolności jak wróżki, jasnowidze mówili mi, że mam na sobie klątwę. Nikt nie powiedział jak to zdjąć ani nie chciał się tego podjąć. Znalazłam na forum panią Sylwie i okazało się, że to nie żadna klątwa tylko duch w domu, które skutecznie utrudniał moje życie. Dziękuje bardzo pani Sylwi bo gdyby nie ona nadal żyłabym w przeświadczeniu, że mam klątwę.
      • Gość: misofi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.12, 18:03
        Witam. Ja do pani Sylwi napisałam wiadomość, w której podałam imiona, nazwiska i daty urodzenia wszystkich domowników.A także adres zamieszkania.Za sprawdzenie zapłaciłam 50 zł przelewem na konto,które podała mi w mailu.Następnego dnia rozmawiałam z nią telefonicznie gdzie usłyszałam, że w moim domu jest pięć duchów i bardzo zła energia.W moim życiu nie dzieje się nic dobrego a niektórzy twierdzą że jestem pechowa.Mam już dość ciągłego zmagania się z życiem i doszłam do wniosku że chyba jestem jakaś przeklęta.Pani Sylwia będzie odprowadzała wspomniane duchy (za opłatą) i stwierdziła że moja sytuacja się poprawi. Mam także codziennie palić białą świecę przez tydzień i obsypać dom solą. Oby jej się udało bo naprawdę nie widzę dla siebie innego ratunku.Czekam z niecierpliwością na efekty :-)
        • Gość: Janka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.12, 10:43
          Nie martw się, ja tyle lat się męczyłam i tylko ta kobieta o dobrym sercu mi pomogła, byłam cierpliwa i czekałam ale warto było. Moje życie zupełnie sie odmieniło. Jak będziesz potrzebowała tak po prostu porozmawiać to musisz do niej dzwonić, to ważne, zeby w cieżkich chwilach nie być samym, chociaz ja czułam, ze ona jest i nas pilnuje. pani Sylwia zawsze znajdzie czas choćby to było późno, to dobry człowiek i uczciwy ale trzeba napisac wiadomość jak sie nie można dodzwonic.
          Trzymam kciuki, będzie dobrze, u mnie jest.
          • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.12, 18:13
            Miałam na sobie urok. Moje zycie to był jakiś zły sen a raczej koszmar. Bez mezczyzny bez dzieci 35 letnia kobieta to był dla mnie koniec swiata, wielka tragedia dopóki nie zdałam sobie sprawy z tego, ze przecież ja sie tak staram. Robie wszystko dobrze i nic. Zawsze wychodziło źle. Egzorcystka Sylwia sprawdziła mnie i zdjeła ten urok ze mnie. Chciałam sie pochwalić, ze od 2 lat jestem szczęśliwa zoną i mamą :) małej Zuzi. dziekuję pani Sylwi i niech Bóg ma ja w opiece bo jest dobra i bardzo potrzebna takim osobom jak ja.
        • Gość: Piotr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.03.13, 13:43
          Miałem na sobie to swiństwo, zrobiła to moja dziewczyna, która zostawiłem dla innej powiedziała mi to w oczy, ze teraz mogę się bać bo mnie juz zniszczyła. Podupadłem na zdrowiu moja obecna narzeczona dorotka woziła mnie po różnych wróżkach, znachorach, bioenergoterapeutach, jasnowidzach i nikt mi nie umiał pomóc, mówili, ze to jest silne i złe i cos tam robili ale bez efektów.
          Umęczony na koniec dostałem tel z tej strony do Pani Sylwii. Opowiedziałem, ze juz nie mam siły i niech powie czy pomoże . Powiedziała, ze nie widzi innej opcji. Ludziska ona pomogła. Ja wielki chłop z 110kg schudłem w ciagu 3 miesięcy do 78 a ona wróciła mi życie . Zdjeła to ze mnie.
          Nie ma słów podziekowania za to jak ta Pani pomaga , to niesamowity i dobry człowiek. Nigdy nie wierzyłem w takie rzeczy teraz wierzę po tym co przeszedłem.
    • Gość: Gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.12, 10:03
      Wklejasz tu jakiś adres z durnym tekstem , że wróżki są niebezpieczne ale pomyliło Ci sie forum. Tu ludzie nie piszą o wrózkach, zanim wkleisz gdzieś bzdury to zastanów się gdzie to dopasować bo to nie to miejsce. Nie zapoznałeś się z tematem i puszczasz tu brzydkie bąki a ludzie potrzebują pomocy a nie anty reklamy. Tarot jeśli już o niego chodzi jest bezpieczny ale bezpieczeństwo zależy od miejsca - czy jest oczyszczone po poprzedniej wizycie i od osoby, która go stawia.
      Generalizując ten Twój link można sobie wsadzić wiadomo gdzie - stek bzdur. Nie pisz tu więcej bo ludziom dupę zawracasz. Ja tu szukam informacji o opętaniach a nie o wróżkach gdybym chciała o wróżkach to jest inne forum ale Ty nawet nie zadałeś sobie trudu , żeby je znaleźć. Ludzie nie czytajcie bzdur !
      • Gość: Kaśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.12, 10:11
        Masz racje akurat czytam , głupoty i nie na temat, wlazło to na urok a wpisało link, że tarot jest zły. Bzdet, korzystałam z tarota 2 lata temu i wszystko mi sie sprawdziło no jeszcze zostało kilka rzeczy, spraw ale myślę, ze to kwestia czasu. Chciałam sprawdzić chłopaka bo coś dziwnego się z nim dzieje po 1.11 Wszystkich Świętych na drugi dzień jak wróciliśmy z cmentarza był jakby obcy jak nie on, mówi rzeczy, których nigdy nie mówił jest to dla mnie bardzo dziwne i niepokojące. Dzwonię jutro do Pani Sylwii.
    • Gość: Czesiek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.12, 04:12
      Pani Sylwia bardzo mi pomogla i z czystym sumieniem moge polecic jej uslugi. Efektow nie ma od razu i jesli ktos mysli ze wystarczy zadzwonic do egzorcysty, zpalacic i po sprawie to jest w bledzie. Trzeba tez samemu zmienic sposob myslenia i otworzyc sie na zmiany ku lepszemu. Warto tez stosowac sie do "przykazan" Pani Sylwii, nie lekcewazyc niczego. Ja i moja rodzina jest bardzo wdzieczna za pomoc i za okazane zrozumienie. Po energetycznym oczyszczeniu wszystko zaczelo sie lepiej ukladac, polepszyl sie stan zdrowia rodziny oraz w pracy poprawila sie atmosfera, udalo sie tez zalatwic sprawy urzedowe, ktore wczesniej z niewiadomych przyczyn tkwily w impasie. Jeszcze raz goraco polecam uslugi Pani Sylwii.
      • Gość: Olek IP: *.centertel.pl 23.12.12, 21:31
        Ja rownież polecam usługi pani Sylwii. Gdyby nie ona to dawno był bym w wariatkowie. Kobieta wytlumaczyła wiele rzeczy, o ktrórych nie miałem pojecia ze wogole istnieją. Chyba jedna z nielicznych kobiet która rozumie nie tylko kobiety ale i facetów.
        • Gość: Leszek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.12, 21:48
          Mi tez ta kobitka pomogła. Miałem wspólnika, który zginął tragicznie. Byliśmy w trakcie załątwiania dużych kontraktów a on zginął w wypadku samochodowym. Zostawił nasz biznes z dnia na dzień. Po jego śmierci nikt nie chciał mi uwierzyć, że słyszę w głowie jego głos, który udziela mi wskazówek co mam dalej robić w sprawie biznesu. Moja dziewczyna ze strachu wyprowadziła się z mojego domu. Myslałem, że zwariowałem. No i kolega polecił mi Sylwię, która mi wszystko wyjaśniła. Mój wspólnik przez to, że zmarł nagle w wypadku to nie odszedł tylko mnie nawiedzał. Czułem to jakbym miał słuchawki na uszach z lektorem. Pani Sylwia odorowadziła mojego wspólnika i uwolniła mnie od tego przerażającego głosu. Ludzie - tej kobiecie zwdzięczam powrót do normalnego życia.
          • Gość: Jolka IP: *.centertel.pl 28.12.12, 17:39
            Od wielu lat nie mogłam znaleźć sobie faceta a podobno jestem ładną kobietą. Faceci po krótkiej znajomości ulatniali się jak kamfora. Nie wiedziałam dlaczego. Na początku wszystko grało a potem nie odpisywali na moje maile, nie odbierali telefonów. Czasami, ktoryś odpisal na SMS ale raczej wymijajaco, ze ma duzo pracy i potem zadzwoni - czyli nigdy. Mój znajomy podpowiedzial mi abym sprobowała porozmawiać o tym z pania Sylwią. Okazało się, że w przeszłości jedna szalenie zadrosna o moją urodę koleżanka rzuciła na mnie klątwe - poszła do jakiejś szeptuchy - o czym dowiedziałam się po latach od wspólnej koleżanki. Pani Sylwia jak sprawdziła po swojemu o co chodzi wszystko stało się jasne. Po zdjęciu klątwy dość szybko poznałam faceta z którym jestem juz ponad rok. Do końca zycia bede wdzięczna pani Sylwii za pomoc. Dzięki niej nie jestem samotna.
            Jolka
            • Gość: Gosia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.13, 11:27
              Ja miałam bardzo podobnie i też trafilam na pania Sylwie. Moje zycie sie zmieniło i nie jest to przypadek, ta pani naprawde mi pomogła. Polecam
              • Gość: Basia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.03.13, 22:11
                2 lata temu dostałam od siostry numer telefonu z słowami zadzwoń ona ci pomoze. Nie wiedziałam do kogo dzwonię ale nie miałam wyjścia. Wszyscy mnie zawodzili nikt nie umiał postawic trafnie diagnozy. Teraz chcę napisać, ze cuda sie zdarzaja i to chyba z tego co tu przeczytałam nie tylko mi a tym cudem dla mnie był telefon do p. Sylwii. Ta kobieta odmieniła moje zycie znów jestem sobą, żyję, pracuje a nie wegetuję, mam znajomych, dobrego mężczyznę przy moim boku. Ja stałam sie dla siebie atrakcyjna a wcześniej czułam obrzydzenie do siebie , ludzie ja znów jestem piękna, zdrowa gdyby nie ta Pani to nigdy by się nie udało.
                Dziękuję jej z całego serca i do końca życia nie zapomnę okazanej mi pomocy.
                • Gość: Olga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.07.13, 18:20
                  Chciałam podzielić sie również moim szczęściem, po interwencji egzorcystki Sylwi zaczełam normalnie zyć-funkcjonować. Leczyłam sie u wiadomo jakiego lekarza bo myslałam że jestem stuknieta a okazało sie ze opętana i gdyby nie wy na tym forum to w zyciu bym na to nie wpadła, bo u ksiedza byłam i nic nie pomogło to dałam sobie spokój. Ta Sylwia jest bardzo dobra , jezeli moge komus doradzic i podpowiedziec to polecam ja bo pomaga takim biednym i zagubionym osobom jak ja i wielu na tym swiecie.
            • Gość: Goska W. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.01.13, 12:14
              Nie mogłam się dodzwonić ale wysłałam esa i napisałam dodatkowo email. Kurcze podziwiam... ta kobieta normalnie mi pomogła do dziś nie mogę sie otrząsnąć , jestem w szoku. Zdrowie i chęć do życia mi wróciła !
              • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 25.01.13, 16:21
                Strasznie to enigmatyczne- w czym pomogła? podała numery multi lotka, mini lotto? już nie piszę o totolotku bo to wyświechtane.
                • Gość: Goska W. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.01.13, 13:08
                  Napisałam przecież że zdrowie mi wróciła ! Nie podała numerów w lotto je określiłabym jako enigmatyczne. Nie rozpisywałam się na swój temat bo nie wszyscy chcą wracać do nieprzyjemnej przeszłosci a jedynie chciałam podzielić się swoja radością. Bardzo chorowałam z powodu nawiedzenia i w uwolnieniu z tego Pani Sylwia mi pomogła.
                • Gość: Markus IP: 93.186.170.* 28.01.13, 15:12
                  A ty skad sie urwales z tym Totolotkiem? Tu ludzie pisza o powaznych rzeczach a ty sobie jaja robisz. Z tego co slyszalem to ta kobieta to powazna osoba i z szacunkiem do ludzi podchodzi. A takich ludzi jest malo - a szczegolnie mało w Polsce. Dlatego jak nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisac.
                  A Numery lotto malo kto moze przewidziec i jeszcze moze komus o tym powiedziec? - na pewno by Ci powiedziala. Czas zejsc na ziemie. Szanuj inny co tu dowiaduja sie o fajnych nowych, dorych rzeczach. Lotto jest tez dobre nawet super dobre ale ten temat jest idealny na innych forach.
                  • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 03.02.13, 14:02
                    Zostawmy yen totolotek.
                    Ja poczytałem 193 posty czyli wszystkie prócz mojego i te 2 atakujące mnie.
                    80 % są pozutywne, 20 % jest negatywnych, dużo piszą o duchach, cena także niezbyt mała- 240 zł, mnie strona www Jacewicz przypomina stronę Prątnickiej, a te duchy to też XVI wiek a nieXXI, ktoś tam pisze jakaś kobieta, że dzięki tej Pani znalazła faceta i od 2 lat jest
                    mężatką i matką, no to jest bardzo ciekawe, tylko czy ona pomogłaby panu premierowi
                    nie grabił dalej biednych i tak mocno nie przebierał nóżkami do Brukseli tylko zajął zapaścią np. w służbie zdrowia? może też jest pod wpływem ducha- ale tego żyjącego: Angeli Merkel.....
                • 25.08.13, 11:07
                  Dokładnie, jednak ja byłam wiele lat temu już w Rzeszowie u faceta. Dzisiaj mogę powiedzieć że owocnie. Facet jest przy mnie a ja już zapomniałam o złej karmie i to co było. Płakałam, cierpiałam jednak to ale już mam za sobą

Gość portalu: Scrooge napisał(a):

> Strasznie to enigmatyczne- w czym pomogła? podała numery multi lotka, mini lott
                  > o? już nie piszę o totolotku bo to wyświechtane.
              • Gość: Aneta IP: *.superkabel.de 02.06.13, 00:12
                A mogła by mi Pani dać namiary do p.Sylwi, gdzie przyjmuje i za ile?
                Dziękuję
    • Gość: cobra IP: *.wom.kielce.pl 11.01.13, 15:11
      Strasznie ciężko się dodzwonić, już powoli tracę nadzieję, że mi się uda.
      • Gość: Ela IP: *.30.248.199.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.01.13, 11:49
        Jak nie możesz sie dodzwonic to wyślij smsa albo napisz maila. Pani Sylwia oddzwania , ja tez dzwoniłam chyba z 3 tygodnie aż przeczytałam tu, że szybciej napisać maila a kobitka jest oblegana bo skutecznie pomaga.
        • Gość: Karola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.13, 09:37
          Dziękuje Elu, Pani oddzwonila, jestem w trakcie zdejmowania uroku.
          pozdrawiam
    • Gość: Andrzej IP: *.altushost.com 14.01.13, 21:19
      Byłem pijakiem - nałogowym alkoholikiem. Nic nie pomagało - zadne terapie. Nawet zabrali prawo jazdy bo jedziłem po wypiciu. Dużo zarabiam ale przez alkohol mało co zostawało. Żaden psycholog ani terapeuta nie był w stanie mi pomóc. Ale żona moja, mająca dosyć mojego apetytu na wódę wynalazła pania Sylwię. Dzięki tej kobitce już nie piję. DO dzis nie mam pojęcia jak ona to zrobiła ale załatwiła to w kilka dni i to działa. Nie piję juz ponad rok.
    • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.13, 10:17
      Ja przelewałam wosk z babcią i nic, byłam u ciotki która zrobiła coś jajem i podobno wszystkim dzieciakom pomogło w rodzinie tylko mojemu synkowi nie :((((((((((. Ostatecznie zadzwoniłam już wycieńczona i załamana nie spałam 4 miesiąc do p. Sylwii i wierzcie lub nie ale to mogę tylko nazwac cudem, mój synek śpi, normalnie śpi i ja też dzięki pomocy p. Sylwii !!!!! Jak macie problem z maluchem i wosk i jajo nie pomaga to ja trzeba prosić o pomoc. Pisze do wszystkich mam bo to masakra nie spać tyle czasu i patrzeć jak dziecko się meczy a nic nie pomaga.
      • Gość: Stanisław IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.02.13, 13:36
        Całe życie byłem niedowiarkiem. Od wielu lat byłem pokłócony z cała rodziną. Nie mogłem się z nimi dogadać . Moja żona po kilku latach postanowiła coś z tym zrobić bo jej wewnętrznie coś nie pasowało. Czuła, że to może być czyjaś sprawka. Ja na takie wiadomości nawet się ucieszyłem bo to by świadczyło, że to do końca nie moja wina. Żona moja w tym internecie dowiedziała się o klątwach i zadzwoniła do pani Jacewicz Sylwii. Okazało się, że wiele lat temu moja stara znajoma, której odmówiłem bliskiej damsko-meskiej przyjaźni rzuciła na mnie klątwe, że cała rodzina się ode mnie odwróci. Do dnia dzisiejszego zachodzę w głowę jak to możliwe. A kiedy ta pani Jacewicz zdjęła klątwe to w ciągu kilu tygodni zacząłem rozmawiać z całą rodziną - jakoś wszyscy zaczęli twierdzic, ze nie warto żywić urazy tyle lat i chcą sie pogodzić. Moje życie się zmieniło - znowu uwierzyłem w siebie, że nie jestem takim złym człowiekiem. Już myslałem, ze jestem jakimś dziwolągiem z dużego miasta. Bardzo się cieszę, ze są osoby na tym swiecie, ktore sa biegłe w temacie tych nadprzyrodzonych energii i chcą pomagać potrzebującym ludziom takim ja ja.
      • Gość: Hania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.03.13, 12:48
        Ja chcę tu napisac tylko jedno. Dziękuję za pomoc, bo nigdzie nie mogłam jej otrzymać, dopiero od Pani Sylwii.
        • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 14.03.13, 15:20
          "Znachor" J. Hoffmana:
          Wasylko pyta się Antoniego Kosibę:
          -"a ty Antoni cuda widziałeś?"
          - "a no nie widziałem, ale słyszałem..."-odpowiada Kosiba
          ---
          Ale o jaką pomoc chodzi? Czemu to wszystko takie enigmatyczne?
          W czym pomogła?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.