• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

wróżba tak/nie Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 17:27
    Witam, jakiś czas temu babcia z mama nauczyły mnie wróżyć kartami klasycznymi.. jest to wróżba która odpowiada TAK lub NIE na pytanie....
    jeżeli chciałby ktoś żeby zapytać kart coś w jego sprawie to piszcie imię i pytanie... chętnie odpowiem:-)
    Edytor zaawansowany
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 17:30
      Agnieszka, czy w ciągu tygodnia spotkam się ze skorpionem? Pozdrawiam
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 17:43
        Agnieszko, moje karty pokazały że niestety się nie spotkacie...
        • 23.11.10, 17:52
          Danuta. Czy w tym roku zajdę w ciążę?
        • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 17:52
          :( a mozesz jeszcze sprawdzic czy moj ex odezwie sie do mnie w najbl. tygodniu? Agnieszka pzdr, thx
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 17:54
      Rafał, czy walczyc jeszcze o ta dziewczyne?
      • Gość: ola IP: *.direct-adsl.nl 23.11.10, 18:11
        ola - czy mezczyzna,ktory mi jest winny pieniadze odda je w najblizszym czasie ?
    • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 18:14
      Agnieszko moje karty dzisiaj pokazują ze raczej nie odezwie się w ciągu tygodnia... ale moze warto zawalczyć... bo postawiłam pytanie czy sie w ogóle odezwie i wyszło pozytywnie:-) to są karty na dziś wszystko można zmienić...
    • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 18:25
      tak karty raz mówią, ze tak, raz że nie, czyli musi na drodze stać jakaś przeszkoda...

koło 21 postawie je jeszcze raz i dodatkowo inny rozkład, bo teraz musze na godzinkę wyjśc...
    • Gość: Joanna IP: 188.33.244.* 23.11.10, 18:26
      Witam, Czy ON czeka na moje odezwanie się? Czy tęskni za mną? Joanna
      • 23.11.10, 18:34
        czy mężczyznie z którym sie spotykam zależy na mnie???? z góry dziękuje za odpowiedz.
        • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 20:56
          renatko wyszło mi tu nie za bardzo mu zależy... ale wiesz to są tylko karty....
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 20:46
        na początku będzie trudno ale karty pokazały żeby walczyć...

• Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 20:50
          przy kilkukrotnym rozkładzie wyszło tak(w większości) i nie, oznaczać to może że otrzymasz te pieniążki ale niezbyt szybko
          • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 20:50
            Joasiu przy obu pytaniach dość szybko wyszło tak...
            • Gość: Joanna IP: 10.26.123.* 23.11.10, 20:59
              :) to super!!! Jeśli mogę jeszcze zapytać :) Proszę odp czy ON powie o swoich uczuciach do mnie - otworzy się podczas rozmowy? Czy stworzymy związek jeszcze w grudniu? Wspólne święta, sylwester? Pozdrawiam cieplutko!
              • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 21:24
                Joasiu nie wiem czy ty masz dzisiaj jakiś szczęśliwy dzień, ale karty stawiam wielu osoba dzisiaj i powiem ci że tobie dość szybko wychodzi tak. Postawiłam Ci na pytanie czy będzie w grudniu związek i czy święta spędzicie razem i wyszło Tak:-) ale pamietaj to sa tylko karty, a wszystko zalezy od was:-) pozdrawiam
                • Gość: Joanna IP: 188.33.244.* 23.11.10, 22:05
                  Buziaki OGROMNE!!! i niech każdy mój dzień będzie szczęśliwy :)
                  Strasznie jestem ciekawa Twojego sposobu wróżenia z kart klasycznych. Jeśli miałabyś ochotę go opisać - nauczyć to ja poproszę :) Jeśli się zgodzisz proszę o kontakt uni.7@gazeta.pl Zapytam jeszcze i sprawdzalność - pewnie na sobie nie raz je spr :) Pozdrawiam cieplutko!
          • Gość: ola IP: *.direct-adsl.nl 24.11.10, 13:23
            dostalam dzisiaj czesc pieniedzy od tego pana :)mam nadzieje,ze reszte dostane w najblizszym czasie :)pozdrawiam
            • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 13:43
              wiec jednak ta większość tak wzięła górę:-) to bardzo dobrze...
    • Gość: Mała IP: *.elpos.net 23.11.10, 18:33
      Czy niedługo ja i mężczyzna do którego coś czuje będziemy parą?
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 21:04
        niestety w najbliższym czasie nie będziecie, ale może mały krok i wtedy wszystko mozliwe
        • Gość: mała IP: 81.15.238.* 24.11.10, 09:16
          A czy wogóle będziemy parą? Jeśli tak to kiedy?
          • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 11:16
            wiesz co narazie karty pokazują że raczej nie będziecie, ale pamiętaj to są tylko karty.....
    • 23.11.10, 19:18
      witam,
      czy mojemu koledze , z którym spędziłam wakacje mogę ufać?
      Czy jemu zależy na moim zaufaniu?
      Pozdrawiam,
      Bożena
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 20:59
        jednym wychodzi tak drugim nie... ale pamiętajcie to są tylko karty i wróżba nauczona przez babcie i mamę... ja z chęcią wam ją rozkładam i to kilkakrotnie żeby się upewnić... u niektórych wychodzi dość szybko u niektórych trzeba troszki więcej razy rozłożyć... pamiętajcie najważniejsze to zaufać sobie i swojemu rozumowi... ja wam mogę tylko podpowiedzieć ......
        • Gość: Onaa IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.10.11, 23:55
          czy on się jeszcze do mnie odezwie ?
        • Gość: Onaa IP: *.warszawa.vectranet.pl 02.10.11, 23:56
          czy on się jeszcze do mnie odezwie ?
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 21:16
        Bożenko wychodzi mi jednoznacznie w pierwszym pytaniu nie, czyli żebyś zbyt łatwo mu narazie nie ufała... może z czasem tak ale nie teraz.... on sam narazie tego nie pragnie....ale z czasem wszystko sie może pozmieniać...
    • Gość: lilka IP: *.220.121.199.dsl.dynamic.eranet.pl 23.11.10, 20:56
      Proszę o odpowiedź" czy w ciągu pół roku znajdę nową pracę? Jeśli nie to czy w ciągu 9 miesiecy?
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 21:32
        według kart nie znajdziesz w ciągu pól roku, ale w ciągu roku powinnaś znaleźć..
        • Gość: lilka IP: *.220.121.199.dsl.dynamic.eranet.pl 23.11.10, 21:36
          czy to będzie dobra praca? czy tam gdzie siostra?
          • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 21:53
            Lilko wyszło że praca jak najbardziej bedzie dobra, ale wiesz jak to bywa na początku... twoja siostra tez wyszła pozytywnie.. wiec możliwe że albo razem albo blisko siebie...
    • Gość: JaMi IP: *.chello.pl 23.11.10, 21:05
      Czy mój były już mi "odpuścił", czy będzie mnie jeszcze zaczepiał? Ewelina:-)
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 21:56
        Ewelinko, tutaj karty pokazały i tak i nie, wiec może przez jakiś czas dać sobie spokój a potem znowu jakoś cię zaczepić...albo pozaczepia cie trochę a potem sobie odpuści bo zda sobie sprawę że nie wygra
        • Gość: JaMi IP: *.chello.pl 23.11.10, 22:12
          :-* Dziękuję za odpowiedź. Jest tak jak piszesz albo raczej tak było do tej pory heh
          • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:17
            wierzmy ze się uda... jak będziesz pamiętała to napisz mi w grudniu o tej sprawie postawimy jeszcze raz, może cos sie zmieni:-) jednak życze Ci żeby się odczepił...
    • Gość: flower IP: *.cable.net-inotel.pl 23.11.10, 21:33
      Czy w tym roku dostanę propozycję lepszej pracy? Ania
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:02
        Aniu niestety karty nie pokazały mi lepszej pracy... ale warto sie rozglądać kto wie co bedzie dalej...to tylko karty...
        • Gość: flower IP: *.cable.net-inotel.pl 23.11.10, 22:09
          A czy może Pani sprawdzić, czy nastąpi u mnie poprawa finansowa do końca tego roku?
          • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:22
            może uda ci na niewielki wzrost finansów, ale zbytnio bym nie była optymistką... jak będziesz pamiętała to odezwij się w grudniu sprawdzimy jeszcze arz, bo nieraz może być negatywny okres a później się wszystko zmienia...
    • Gość: m IP: *.1and1.pl 23.11.10, 21:40
      Witam mam na imię Maciej. Czy dziewczyna, z którą spędziłem tydzień wakacji wybaczy mi i będizemy parą?
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:08
        Macku, w dwóch rozkładach wyszło mi nie... nie chce Ci narazie wybaczyć... być moze później ale teraz nie, chyba czuje sie zraniona...
        • Gość: m IP: *.1and1.pl 23.11.10, 22:14
          Czy później to zrobi- wybaczy, czy nasz kontakt przepadnie?
          • Gość: moje pytanie MD IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:18
            Czy wroci pewna relacja osobista?
            MD
            • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:34
              w dwóch rozkładach wyszło że raczej nie wróci
          • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:29
            Macku wyszło, ze raczej i nie wybaczy, nie bedzie skłonna do tego, ale wyszło ze kontakt jakiś pozostanie, nie wiem w jakim stopniu, ani jaki ale jakiś bedzie
    • 23.11.10, 21:40
      Małkarto dziekuje za karty
      ten meżczyzna ma teraz klopoty we firmiemoże to przyćmilo obraz
      a czy mysli o mnie
      czy tęskni?
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:38
        Renatko chyba masz rację on teraz bardziej mysli o złej passie niż o kobiecie, ale gdzieś tam mała zadra z twoim imieniem lezy na jego sercu... ale musi sie uporać z kłopotami...
        • 23.11.10, 22:41
          Dziekuje Malakarto za poświecony mi czas
          powiadasz żezadra z moim imieniem...........
          niestety ja obchodzę sie z nim jak z jajkiem dosłownie to on zawodzi, zazwyczaj przez klopoty w swojej firmie, to nas skłoca i rozdziela na chwile :)
          • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:43
            wie jak to jest... przeczekaj ten jego kryzys a wtedy los moze się odwróci ku twoim myślą:-)))
    • Gość: Marta IP: 80.54.98.* 23.11.10, 21:40
      Czy Tomek do mnie wróci? Marta
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:43
        Marto wyszło tak i nie czyli, ze jest taka możliwość ale trzeba sie bardziej starać...
    • 23.11.10, 21:42
      Czy on coś do mnie czuje? Jeśli tak, czy mi to pokaże?
      • 23.11.10, 22:12
        czy wkrótce uda mi sie porozmawiac z moim przyjacielem? Aga
        • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:53
          Aguś nie widzę narazie kontaktu, wyszlo w dwóch rozkładach nie, ale może za jakiś czas....
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:49
        karty pokazują że coś czuje do ciebie, ale chyba boi sie albo wstydzi pokazac to uczucie
        • 23.11.10, 23:00
          dziekuje bardzo:)
        • 24.11.10, 11:31
          Czy do końca roku pójdę z nim na randkę?
          Czy dojdzie do czegoś między nami (jakieś teges-teges:)).
          Pozdrawiam:)
    • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:53
      Czy będę z Mirosławem Monika
      • 23.11.10, 22:57
        jejku :( a prosze jeszcze sprawdzic, czy on ma pracuje gdzies? Aga, dziekuję.
        • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 23:03
          nie martw się, los czasem płata figle i jak sie czegos pragnie to sie z czasem dostaje tak wiec bądż dobrej mysli!!! przy pracy wyszło również nie, ale moze to oznaczać że nie ma ale szuka....i moze niedługo znaleźć
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 22:58
        Karty pokazały że na dzisiejszy dzien raczej nie będziecie, ale podkreślam zawsze można walczyć, zrobić krok i zmienić los... pozdrawiam
    • Gość: kina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 23:05
      Monika czy w tym roku dostanę podwyżkę.
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 11:19
        wiesz karty pokazały że raczej nie, ale warto się starać a los może splatać figla:-)
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 23:09
      Czy dostanę pracę w przyszłym roku,czy ktoś kto obiecał pomoże mi ją zdobyć Eliza
      • Gość: Sylwia IP: 109.243.127.* 24.11.10, 00:24
        Witam
        Czy w przeciągu dwóch lat zajdę w ciąże i czy będę szczęśliwa w miłości i czy to będzie dziecko mojego męża którego poślubię (bo chcialabym wiedziec czy to będzie dziecko owoc miłości tak jak marzy każda kobieta). Obecnie jestem wolna a zapytałam o przyszłośc i o ciąże w przeciągu 2 lat czy zajdę , mam 24 lata Sylwia. Dziękuję
        • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 11:47
          zapytałam o ślub w ciągu dwóch lat i wyszło pozytywnie, tak samo z pytaniami o dziecko i czy bedzie z miłości tak wiec warto poczekać bo szczęście stoi na drodze:-)
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 11:30
        Elizko narazie karty negatywnie pokazują twój obraz w stosunku do pracy, ale bądź pozytywnej myśli, los moze sie zmienić
    • Gość: Wiola IP: *.ghnet.pl 24.11.10, 00:49
      Mam ogromny dylemat. Czy powinnam zaryzykować.... i wyjechać na atrakcyjną wycieczkę z kolegą ukrywając prawdę...przed chłopakiem,...który nie potrafi zrozumieć, że z kolegą łączy mnie tylko przyjaźń.???? Proszę o odpowiedz
      • Gość: Edyta IP: *.xdsl.centertel.pl 24.11.10, 02:10
        Czy z Darkiem stworze stały zwiazek? i jeszcze jedno czy "doktorowi" na mnie zalezy czy on chce tylko seksu?
        • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 11:58
          czy stworzysz stały związek wyszło że raczej nie, ale "doktorowi" zależy na tobie...
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 11:51
        wiesz karty odradzają tą podróz... ale wiesz to są tylko karty, decyzja pozostaje dla ciebie
    • 24.11.10, 05:09
      czy kierunek jaki obrałam jest dobrym kierunkiem? Pozdrawiam asia
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 12:02
        na twojej drodze moze być jakaś przeszkoda, bo karty pokazują ze nei jest to najlepszy wybór
    • Gość: aik IP: *.cable.net-inotel.pl 24.11.10, 06:48
      Anna. Czy w tym bądz następnym roku czekają mnie duże pozytywne zmiany w miłości?
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 12:26
        jakieś zmiany będą ale nie bardzo duże
        • Gość: aik IP: *.ip.netia.com.pl 24.11.10, 12:38
          Czy mogę rozumiec to , że zwiazek w którym jestem obecnie będzie trwały ?
          • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 12:48
            według kart bedzie trwały
    • Gość: Joanna IP: 188.33.131.* 24.11.10, 07:31
      Witaj :) Jeśli pozwolisz, zadam jeszcze parę pytań. Czy ON odezwie się do mnie w tym tygodniu? Czy spotkam go w sobotę w jakimś klubie? Coś czuję, że oba pytania wypadną na NIE :) Więc zadam jeszcze jedno co by zrównoważyło poprzednie :) Czy w ciągu 3 miesięcy zamieszkamy razem? Ściskam i pozdrawiam :)))))
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 13:01
        miałaś racje pierwsze dwa wyszły negatywnie, ale wiesz to moze się zmienić z dnia na dzien, gdyż moze zmienic plany i przyjść do klubu... co do mieszkania karty wyszły pozytywnie
        • Gość: Joanna IP: 188.33.142.* 29.11.10, 18:17
          < Gość portalu: małakarta napisał(a):miałaś racje pierwsze dwa wyszły negatywnie, ale wiesz to moze się zmienić z dnia na dzien, gdyż moze zmienic plany i przyjść do klubu... >

Nie odezwał się i nie spotkałam go nigdzie.
          Czyli sprawdziło się!!!!
    • 24.11.10, 08:04
      Witam,
      bardzo dziekuję za odpowiedź. Czy mogę jeszcze jedno pytanie? W te wakacje spedziłam czas z jedną z moich koleżanek - czy ona jest wobec mnie nie jest przypadkiem nieuczciwa, fałszywa, dwulicowa? Tak jakos czuję, że może tak własnie być.
      Pozdrawiam serdecznie,
      Bożena
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 12:34
        Bozenko wyszło tak czy nie, czyli ma zmienne oblicze
    • Gość: gosik IP: *.ip.netia.com.pl 24.11.10, 11:56
      czy mojej koleżance z pracy uda się założyć rodzinę w nowym roku (wiem, że bardzo by juz chciała) ? Gosia
      • Gość: sowa IP: *.lublin.mm.pl 24.11.10, 12:08
        czy mam składać pozew o alimenty na córkę?
        i czy mam szukać prace w Warszawie ,czy tu gdzie mieszkam.?
        dziękuje są to dla mnie bardzo ważne pytania
        • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 12:44
          alimenty jak najbardziej złóż... widzę ze do warszawy ci nie spieszno, a i karta negatywna wyszła.. za to pozytywna w twoim mieście
          • Gość: sowa IP: *.lublin.mm.pl 24.11.10, 14:18
            dziękuje masz racje nie spieszno mi do Warszawy ,mam nadziej ze uda mi się znaleźć pracę .Pozdrawiam
            a czy możesz zerknąć czy w najbliższym czasie spotkam swoja druga polówkę.
            dzieju za poświęcony czas
            • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 17:13
              Sowo, w kartach wyszło ze narazie nie pisana ci drug połówka, ale zaznaczam ze jestem troszkę wnerwiona i to moze sie odbić na kartach... jezeli mi przypomnisz się w najbliższym czasie postawimy jeszcze raz...
              • Gość: sowa IP: *.lublin.mm.pl 24.11.10, 17:30
                dziękuje przypomnę się .spokoju życzę
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 12:29
        Gosiu jest taka szansa, na ta rodzinę
        • Gość: EM IP: 195.205.137.* 24.11.10, 12:31
          Czy zakocham się z wzajemnością w ciągu 2 lat? :)
          • Gość: malakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 13:08
            karty wykazały ze nie, a wiec jest możliwość że ty sie zakochasz a ktoś nie odwzajemni albo na odwrót... życzę powodzenia...
            • Gość: EM IP: 195.205.137.* 24.11.10, 13:34
              Cholera, to nie fajnie:]. Dziękuję za poświęcony czas:)
              • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 13:42
                ale pamietaj to są tylko karty... a los sie zmienia wiec głowa do góry:-)
                • Gość: EM IP: 195.205.137.* 24.11.10, 15:15
                  :-)
    • 24.11.10, 13:00
      Czy do końca roku pójdę z nim na randkę?
      Czy dojdzie do czegoś między nami (jakieś teges-teges:)).
      Pozdrawiam:)
      • Gość: małakarta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 13:14
        ta randka narazie mi nie wyszła....
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.