Wróżka Basia - Barbara Marta Włodek z Krakowa Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam

Czy korzystaliście z usług wróżki Basi, czyli Pani Barbary Marty Włodek - krakowskiej tarocistki. Przyjmuje w centrum ezoterycznym CUD w Krakowie. Proszę o podzielenie się doświadczeniami dotyczącymi wróżb u tej Pani, szczególnie tymi związanymi z życiem uczuciowym.

Dziękuję i pozdrawiam.

Krzysiek

• Gość: Inez IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.10, 22:25
      Ja korzystałam,polecam tą wróżkę - jest niezwykle trafna i bardzo profesjonalna. Potrafi przewidzieć każdy szczegół.
      • No to mialas wyjatkowe szczescie.Wrozki z tego miejsca to jedna wielka pomylka i koszmar,szczegolowo juz o tym pisalam ostrzegajac przed nimi.Najgorsza jest Kryska.Jesli chodzi o B.za pierwszym razem sprawdzila mi sie polowa czyli jak w zyciu to co nie bedzie negatywne bedzie poztytwne,nie potrzeba tu zadnych wrozb.Za drugim razem nie sprawdzilo sie ZUPELNIE NIC!!!!Choc tak naprowadzalam pania,ze juz bardziej sie nie dalo...Tak bylo jeszcze w przypadku 3 in.osob TOTALNA KLAPA.Tam sa same naciagaczki,zeruja na naiwniakach ,radze trzymac sie z daleka.
        • Gość: gosc IP: *.147.111.212.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.08.11, 21:29
          .....tak wrozka ta jest malo ciekawa i,mowi okreslajac date,a to istna pomylka i niepotrzebnie nastawia klienta .A co do sprawdzalnosci to `cos gdzies`......,
          • Gość: BMWłodek IP: *.centertel.pl 09.09.11, 10:49
            Witam.

Kochani nie mylcie mnie z Barbarą Włodek pracującą w Cudzie. Ktoś gdzieś napisał, że jestem z Wadowic, to też bzdura. Resztę Twojej wypowiedzi pozostawiam bez komentarza.

Pozdrawiam
            • Gość: zdezorientowana IP: *.dynamic.chello.pl 12.09.11, 18:18
              Hmm... Czyli w Krakowie są dwie wróżki o identycznym imieniu i nazwisku? Barbara Włodek z CUDu i Barbara Marta Włodek z Nowej Huty? Ciekawa jestem która z nich ma trafniejsze wróżby. Jeżeli ktoś był u obydwu Pań i ma porównanie, to proszę napisać. :)

• Gość: BMWłodek IP: *.centertel.pl 09.09.11, 10:55
          Chyba właśnie to był błąd. Jak ktoś biega po wszystkich wróżkach i ciągle zadaje te same pytania...

Pozdrawiam
        • Gość: do marcowa panienk IP: *.180.144.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.12.13, 09:21
          Taaak.Dno moralne.Mało tego nie ostrzega przed złem.!!!!!!!Miesza kobietę z meżczyzną./może specjalnie/Z prspektywy czasu mogę tylko dodać przez ta osobę p.Włodek cierpię.Omijać Ją Z DALEKA.ROZBIŁA MÓJ ZWIAZEK mężczyzną , doprowadziła do ciężkiej bardzo choroby,a wiedziała,że coś się stanie .Cierpi moja rodzina cała.Zachowanie karygodne załatwia przez klientów własne interesy!!!!Zniszyła to co piękne.,wmawiając `bardzo Panią lubię`.Bóg tę kobietę osądzi za to co zrobiła i robi.
      • Gość: Gosc IP: *.182.114.48.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 09.11.11, 22:55
        .....ja zaluje ze poznalam ta osobe./mowa o Barbarze Wlodek z Cudu.
        • Gość: zdezorientowana IP: *.dynamic.chello.pl 10.11.11, 01:46
          Hej, a mogłabyś powiedzieć czemu żałujesz, że ją poznałaś? Czy ta B. Włodek z CUDu to kobieta około 60 lat, nieco otyła i paląca papierosy? A na początku wizyty posługuje się chiromacją - ogląda linie na dłoniach? Pytam, bo swego czasu byłam u B. Włodek w Nowej Hucie, ale nie wiem czy to była B. Włodek czy B. Marta Włodek. :)

Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź.
      • Gość: do info-123 IP: *.180.144.108.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.12.13, 09:27
        Moralne dno p.Włodek.Tyle zła w tej kobicie na myśl o niej robi mi się nie.......e.Omijać Ją z daleka!!!!!!!!!!!!!!
    • Panie Krzysku, wiem,ze kto jak kto, ale Pan bedzie wiedzial, czy p. Basia z Piastow, i p. Barbara Marta Wlodek i p. Basia z Cudu, to faktycznie jedna i ta sama osoba, czy dwie rozne, czy w ogole 3 !?!

> Witam
      >
      > Czy korzystaliście z usług wróżki Basi, czyli Pani Barbary Marty Włodek - krako
      > wskiej tarocistki. Przyjmuje w centrum ezoterycznym CUD w Krakowie. Proszę o po
      > dzielenie się doświadczeniami dotyczącymi wróżb u tej Pani, szczególnie tymi zw
      > iązanymi z życiem uczuciowym.
      >
      > Dziękuję i pozdrawiam.
      >
      > Krzysiek
      >
    • Idźcie dziewczyny do dobrego psychologa, pieniądze zapewne podobne ile zdzierają wróżki a efekt lepszy.
    • Gość: forecki IP: *.205.112.69.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.03.12, 21:34
      Co za głupota korzystac z usług takich ludzi.Ciekawe czy tacy ludzie maja sumienie gadac takie bzdury,mieszac w glowach ludzi zagubionych ,szukajacych wsparcia.Owszem sa ludzie jasnowidzacy ale to co sie dzieje w cudzie to naciaganie ludzi na kase.Prawdziwa wrozka bierze co łaska,jest skromna,i wesprze,doda otuchy,i widzi bez kart.ale to tylko jednostki.......
    • witam csie dowiedziec o moje zycie osobiste co mnie czeka czy znajde kogos z kim bede mogla dzielic reszte swojego zycia.
      Jest ktos taki lecz miedzy nami jest roznica wieku prosze mi pomoc
      jego data urodzenia 10.05.1987 i moja 27.09.1977
      pozrdawiam
      • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 14.06.12, 14:13
        masz jakiś problem z czytaniem ? co ma Twój wpis do tego wątku ???
    • Gość: foka IP: *.31.95.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.08.12, 03:27
      ....ta pani juz w cudzie nie pracuje.Za to kosi kase w domu,i zalatwia przy tym interesy,klient -czlowiek zagubiony na oststnim planie.W koncu ma sie rodzine .....bez komentarzy......
    • Gość: asia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 27.10.12, 20:27
      Witam Pana czy moze mi pan podac tel kataktowy do tej pani basi wrozki moj meilsiaxb4@wp.pl mialam tel ale zgdzies mi sie zapodzial a juz raz bylam u tej pani wiem ze mieszka na os piastow w hucie ale to bylo 4 lata tem jesli pan moz4e mi podac katak to z gory dziekuje
    • Gość: Rozsądęk IP: *.146.207.174.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.05.13, 00:50
      ....tak znałam tą osobę .Nie przestrzega przed złem bo ,ono w tkwi w Niej samej.
      • Gość: netia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.13, 18:38
        zgadzam sie w 105 procentach....
        • Gość: gosc IP: *.hsd1.fl.comcast.net 01.06.13, 21:35
          czyli wiekszosci sie nie sprawdza, tak?
          • Gość: gość2013 IP: *.ip.netia.com.pl 12.06.13, 09:44
            Witajcie,
            W odpowiedzi na wszystkie powyższe posty. Nie wiem czy ta z Piastów, to ta sama co w CUD, ale ja chodziłam do tej z Piastów, blok chyba nr 18. Szczerze mówiąc, byłam u niej pierwszy raz na ul. Wielopole (ale wtedy tam przyjmowała jeszcze - to był rok 2007) i jej pierwsza wróżba, jak również druga - były bardzo trafne. Jednak kolejne już nieco mniej trafne. Znam osoby którym się sprawdziło w 100%, w sprawach uczuciowych, choć zupełnie nic na to nie wskazywało - np. ktoś się ponownie zszedł lub wziął ślub i miał dzieci z daną osobą. U mnie sprawdzalność to jakieś 50%, czasem podawała takie szczegóły, że byłam w szoku, skąd ona to wie, a czasem po prostu się nie sprawdzało. Jednak ogólnie byłam zadowolona z wizyt u niej. Myślę, że chodzenie częściej niż raz na rok, lub nawet raz na kilka lat - nie ma najmniejszego sensu, naprawdę. Wiem to z autopsji. Jeśli ktoś nie musi, niech nie chodzi do wróżek - po co kusić los? co ma być to będzie... jest to w pewnym sensie uzależniające, poniekąd jak wizyta u psychologa, ale gorzej - bo czasem wróżki coś obiecują i się na to czeka, a potem jest się zawiedzionym. Z drugiej strony dają nadzieję i dzięki tej nadziei, niezależnie od tego co będzie dalej, można przeżyć na chwilę obecną. Być może najlepiej jest iść RAZ i koniec (jeśli musicie).
            • Gość: gosc IP: *.hsd1.fl.comcast.net 13.06.13, 19:52
              dzieki za Twoja opinie!
              • Gość: ciekawa IP: *.hsd1.fl.comcast.net 14.07.13, 16:30
                moglby sie jeszcze ktos podzielic opinia?
                dzieki!
                • Gość: zuza IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.07.13, 14:31
                  tylko po co ? mało ci tego co przeczytałaś, co jeszcze cie interesuj?, chyba z tego co widćc nie jest osoba godna zaufania
                  • Gość: gosc IP: *.hsd1.fl.comcast.net 20.07.13, 15:30
                    czy jeszcze ktos u niej byl i moze sie podzielic opinia?
                    • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 20.07.13, 18:06
                      ja byłam. Trochę się sprawdziło ale to co dla mnie najważniejsze niestety nie.
                      • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.13, 02:26
                        A jeżeli można zapytać, to czy nie sprawdziły Ci się prognozy dotyczące spraw zawodowych, czy może uczuciowych lub jeszcze innych? Jakiego rodzaju kwestie sprawdziły się? Pytam, bo mnie osobiście sprawdziły się kwestie zawodowe, finansowe i zdrowotne oraz częściowo towarzyskie, ale uczuciowe nie.
                        • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 21.07.13, 13:41
                          Sprawdziły się rzeczy mniejszego kalibru, nie istotne życiowo. To co dla mnie jest najważniejsze zarówno pod względem uczuciowym i zawodowym niestety nie. Uczuciowe kwestie może się jeszcze sprawdzą ale zawodowa nie ponieważ nie miało byc dobrze a wyszlo dokladnie na odwrót. Ps napisz coś więcej nt sprawdzanie się Twojej wróżby.
                          • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 21.07.13, 13:44
                            sprostowanie. Jedno "nie" jest za dużo w zdaniu. Miało być oczywiscie dobrze a wyszło żle. Szkoda. Stracona nadzieja.
                            • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 21.07.13, 22:00
                              Mnie się sprawdziła prognoza dotycząca poprawy zarobków i poprawa ta nastąpiła dokładnie po upływie 7 lat od wróżby. Sprawdziło mi się również kilka spraw związanych z problemami zdrowotnymi, (mojemu kuzynowi zresztą również - nieoczekiwana ingerencja chirurgiczna). Bardzo dokładnie, wręcz precyzyjnie, sprawdziło mi się poznanie jednej kobiety - sprawdziły się specyficzne okoliczności jej poznania, jej stosunkowo rzadka praca zawodowa i specyficzne zainteresowania. Poznanie jej nastąpiło jednak 8 lat później niż wynikało to z przepowiedni ("do roku czasu" - standardowe określenie wróżek, na ogół nietrafne). Kobieta ta miała zostać moją partnerką życiową, ale ja niczego poza sympatią do niej nie poczułem - ona natomiast była mną wyraźnie zainteresowana. Nie próbowałem jednak wchodzić z nią w bliższą relację, być może był to błąd. Co ciekawe po tym wydarzeniu w kartach widoczna była następna kobieta z którą miałem stworzyć związek i znowu sprawdziły się dokładnie okoliczności jej poznania i rama czasowa, ale po raz kolejny nie poczułem do tej osoby nic poza sympatią - ponownie kobieta ta była mną wyraźnie zainteresowana. Może popełniłem drugi błąd.

W każdym razie odnoszę wrażenie, że w kartach każda nowa znajomość jest przez wróżki często nadgorliwie interpretowana jako znajomość mająca (a nie mogąca) przerodzić się w związek. A to tylko są szanse i możliwości na stworzenie związku i od ludzi zależy, czy je wykorzystają czy odrzucą. Z mojego kilkunastoletniego doświadczenia wydaje mi się, że wydarzenia "nie emocjonalne", czyli związane z finansami, sprawami zawodowymi, zdrowotnymi, itp. generalnie się sprawdzają, natomiast wydarzenia "emocjonalne", czyli przede wszystkim sprawy uczuciowe, sprawdzają się znacznie rzadziej.

A co do sprawdzania się pewnych spraw na odwrót, to myślę, że to się w tarocie zdarza, bo tam karty mogą występować jako odwrócone i to chyba powoduje czasami błędy interpretacyjne. Tak mi się wydaje, ale nie znam się na tym.

Mam do Ciebie pytanie - ile razy byłaś u p. Włodek? Tyko raz, czy kilka razy? I czy byłaś dawno temu, czy niedawno?

• Gość: gośc IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.13, 11:29
                                Byłam u Tej Pani 3 razy w bardzo krótkich odstepach czasu. Pierwszy raz rok temu. Byłam pod wrażeniem precyzji z jaką została opisana moja sytuacja (bo i też ta sytuacja mocno zagmatwana jest).
                                Tak na przestrzeni tego roku sprawdzilo się parę kwestii jak pisałam wcześniej mniej istotnych. Sprawa zawodowa, która miała zakonczyc się pozytywnie tak się niestety nie zakończyła (być może trochę ja za mało się przyłożyłam , zabrakło szczęscia a może to jeszcze nie ten czas) Co do uczuć to...no cóż poznałam kogoś kto jest całkowitym przeciwieństwem osoby, którą miałam wg tej pani spotkać. Zakończyłam szybko znajomość i to nie dlatego że się sugerowałm wróżbą tylko ta osoba to jakies nieporozumienie. Kwestie zdrowotne sprawdziły się i to bardzo. Co do całości to wróżba była bardzo pozytywna dla mnie i w tamtym czasie bardzo mi potrzebna. Może się jeszcze sprawdzi. Baaaaaardzo na to liczę. Pozdrawiam.
                                Ps. dziękuję za obszerną i fajną wypowiedz w temacie:-).
                                • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.13, 18:25
                                  Hmm, wydaje mi się, że trzy wizyty na przestrzeni roku czasu, to zbyt często, chyba że dwie z tych wizyt były wizytami "konkretnymi", czyli stawiałaś konkretne pytania, bez ogólnego rozkładu.

Co do osoby którą masz poznać, a która ma być super, to pamiętaj, że po pierwsze może to nastąpić dopiero po kilku latach od wykonania wróżby, a po drugie z reguły osoby które ma się poznać są przez wróżki przekoloryzowane i w rzeczywistości nie są takie pełne samych zalet... Generalnie wróżki niestety lubią słodzić, bo my lubimy słuchać słodkich przepowiedni.

Ogólnie rzecz biorąc wróżby rzadko kiedy są pesymistyczne, najczęściej są mocno optymistyczne, a przecież w życiu niezwykle rzadko zdarzają się wyłącznie pozytywne wydarzenia. Z mojego doświadczenia wynika, że na ogół wróżby pozytywne są przesadzone, a wróżby negatywne "wygładzone", podane w lekko strawnej postaci.

Pozdrawiam
                                  • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.13, 21:02
                                    To było na przestrzeni paru miesięcy. Potem dałam sobie spokój. Pierwsza wizyta nastąpiła rok temu. Niestety mnie nie pocieszyłeś jeśli chodzi o ewentualną długość oczekiwania na spełnienie się wróżby. A ten facet to nie ma być super ale napewno energiczny i inteligentny (choć te dwie cechy razem są rzadko spotykane zattem może i super).
                                  • Gość: gośc IP: *.adsl.inetia.pl 22.07.13, 21:06
                                    Ah i były z pełnym rozkładem. Chyba przesadziłam ale to dziwnie wciąga....tak przerażająco.
                                    • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.13, 22:33
                                      E tam od razu przerażająco. Ale owszem wciąga mocno, ale nic dziwnego, bo jak się słyszy pozytywne prognozy, to ma się nadzieję na lepsze jutro, poprawia się nastrój. Poza tym człowiek jest na ogół istotą ciekawą swojej przyszłości. :) Ale trzy "ogólne" wizyty na przestrzeni roku czasu to stanowczo zbyt często.

A byłaś kiedykolwiek u wróżki posługującej się kartami klasycznymi? Wydaje mi się ze prognozy z kart klasycznych potrafią być precyzyjniejsze niż z tarota, bo karty klasyczne są chyba łatwiejsze w interpretacji.
                                      • Gość: gośc IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.13, 11:47
                                        Przerażająco było, ponieważ cała sprawa wciągnęła mnie na tyle, iż zaczęłam wyczytwyać wszystko co możliwe na temat tarota. Musiałam wiedzieć jak to się dzieje że zupelnie obca kobieta potrafi tyle wyczytać z kolorowych obrazków i mojej dłoni. Potrafiła trafnie ocenić moją sytuację osobistą i mój zawód choć była sama zaskoczona. Kart nie zwiódł mój wyglad :-) ją mógł stąd pewnie zaskoczenie. Zajmowało mi to mnóstwo czasu i zajmowało myśli.
                                        A odpowiadając na Twoje pytanie to nie byłam u osoby stawiającej karty klasyczne. Nie znam nikogo takiego i nikt mi takiej wróżki nie polecał w przeciwieństwie do pani Włodek. Ją poleciła mi znajoma i tylko tą jedną wróżkę znam.
                                        Ps. No chyba że Ty znasz kogoś takiego?
                                        • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 23.07.13, 15:55
                                          Owszem znam taką wróżkę i sprawdzalność wydarzeń "dużego kalibru" ma wysoką, ale ma również jedną istotną wadę - jest to bardzo "cukierkowa" wróżka. Jej wróżby są zawsze nacechowane dużą dawką optymizmu. Wydarzenia/sprawy przykre są mocno spłycone, natomiast wydarzenia/sprawy pozytywne są mocno wyolbrzymiane. Przez to człowiek wychodzi od tej wróżki "uskrzydlony", ale niestety życie negatywnie weryfikuje stopień pozytywności następujących (zapowiedzianych) wydarzeń. Generalnie wróżby tej Pani na ogół się sprawdzają, ale w znacznie mniej optymistycznych wymiarach. Aczkolwiek w przypadku mojego kuzyna zaliczyła wielką wpadkę, bo jego małżeństwo miało być według niej uratowane, a rozpadło się w ciągu kilku miesięcy... Trafnie za to przepowiedziała mu poważną i nagłą chorobę z zagrożeniem życia oraz emigrację zarobkową, czyli wydarzenia raczej negatywne... Sprawdzalność wydarzeń negatywnych określiłbym na 100%, a pozytywnych na 50%-70%...

Tak więc nie mogę wpełni polecić tej osoby, zresztą żadnej innej również nie. Myślałem, że może Ty znasz kogoś innego. :) W Krakowie żyła i przyjmowała świetna wróżka wróżąca z kart klasycznych - Vera, na ul. Parkowej, ale zmarła około 8-10 lat temu. Sprawdzalność miała niesamowitą, wiem to między innymi od członków rodziny. Ale nigdy się niestety do niej nie wybrałem. Ponoś jej wnuczka odziedziczyła po niej talent do wróżenia, ale mieszka i pracuje w Zakopanem. Jednak czy tak jest rzeczywiście, tego nie wiem.

Pozdrawiam
                                          • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 23.07.13, 19:45
                                            O wróżce z ul. Parkowej również słyszałam, ba... nawet moja mama za młodu u niej była.
                                            Jeżeli jej wnuczka (podobno wiele się po dziadkach dziedziczy :-) ma talent do stawiania kart i intuicję to można wsiąść w auto i nawet do Zakopanego pojechać. To tylko ok. 100 km. Piszę "tylko", ponieważ moja koleżanka (trochę zakręcona na tym punkcie) wynalazła jakąś wróżkę-jasnowidzkę :) ale do niej trzeba jakiś kawał drogi jechać. Oczywiści mnie próbuje wyciągnąć. Nie mogę sobie teraz przypomnieć gdzie (zapewne nie zapamiętałam bo tak się do tego palę) ale oczywiście mogę się dowiedzieć.
                                            A co do tej wróżki "cukierkowej" to o namiar na nią poproszę. Chciałabym wiedzieć o tych złych rzeczach, bo te co nie są złe to istnieje prawdopodobieństwo, że będą dobre :). Zresztą lepiej wiedzieć o tych złych wydarzeniach. Reszta nich będzie tajemnicą. Będzie ciekawiej.
                                            Pozdr.
                                            • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 24.07.13, 00:55
                                              Nie chciałbym tutaj publicznie podawać namiarów - napisz do mnie na maila: tomasz.1977@o2.pl

A co do Zakopanego, to mnie się również nigdy nie chciało tam jechać, aby szukać wróżki będącej wnuczką wróżki Very... Wydaje mi się, że szansa na jej znalezienie (o ile w ogóle zajmuje się wróżeniem) byłaby niewielka. Pewnie trzeba by się zdrowo wypytywać, aby trafić na kogoś, kto by wiedział, gdzie przyjmuje wnuczka wróżki Very z Krakowa... :)

Pozdrawiam
                            • Gość: GOŚĆ IP: *.205.108.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.10.13, 00:51
                              CHODZENIE PO TYCH BABACH TO CZYSTY IDIOTYZM I NAIWNOŚC LUDZKA NIE MA GRANIC!!BRAK SŁOW!!!
    • Gość: g.p. IP: *.hsd1.fl.comcast.net 06.08.13, 19:04
      Panie Krzysku,
      a Panu sie sprawdza?
    • Gość: golgota IP: *.30.62.252.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.08.13, 19:40
      Jest to kobieta interesu.Co jest pefidne w tym co robi,widzi pewne rzeczy i mówi o tym co nastąpi/skutek/, ale nie ostrzega,aby nie doszło do tragedii!!!tak było w moim dramatycznym przypadku.Zabiegi medyczne ,przed ,którymi mnie nie ostrzegła ,aby ich nie ROBIĆ!!!,a byłam u niej tuż przed ich wykonaniem- kilka razy .Powiedziala ,że cyt.`coś ze zdrowiem nie bardzo i ok.`......a ja teraz powoli umieram, w wyniku błędów lekarskich.Chodząc do niej stracilam zdrowie,pieniądze,majątek i mężczyzne.WSZYSTKO ... I CO NAJCENNIEJSZE ZDROWIE.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Tak człowiek uczy się na błędach i naiwności,totalnej bezmyślności korzystając z usług takich ludzi.......
      • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 29.08.13, 02:28
        Wydaje mi się, że żadna zdrowa psychicznie wróżka nie odradziła by zabiegów medycznych, bo to by była za duża odpowiedzialność i za duże ryzyko. Poza tym jak ktoś nie ma wykształcenia medycznego, to nie powinien doradzać lub odradzać jakichkolwiek działań medycznych.

Czy mogłabyś napisać co się stało, że w wyniku konsultacji z p. Włodek straciłaś majątek i mężczyznę?

Napisz również proszę na czym polega Twój problem zdrowotny, może jest jakieś wyjście z Twojej sytuacji.

Pozdrawiam
        • Gość: do aa IP: *.31.53.88.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 30.08.13, 01:02
          ....wlaśnie w tym rzecz ,że nie przestrzgła przed złem,aby nie robić nic z ciałem....,tylko po fakcie -źle z Pani zdrowiem i na koniec.....cyt`tyle dla Pani zrobiłam`.........a wczesniej opowiadała androny,`oświdczyny,dziecko,małżeństwo......2-a domy,i stek bzdur, i jak z perspektywy czasu przpomnę sobie to wszystko i ta kobietę ,bierze mnie obrzydzenie do takich ludzi......
        • Gość: do aa IP: *.204.11.108.dsl.dynamic.t-mobile.pl 08.10.13, 23:37
          ...była u niej przed samym bardzo dramatycznym zabiegiem pare tygodni wcześniej i nic nie wspomniała,że że coś ze zdrowiem,po zabiegu cały czas jestem bardzo chora do dzisiaj.Odradzała mężczyznę,aby się nie zakochać,opowiadała androny o innym,a sytuację zyciową mam dzisiaj dzieki Jej pomocy dramatyczną.Mam nadzieję,że życie , takich ludzi osądzi,lub po drugiej stronie.To co ta kobieta robi to DNO I TAKA JEST.
    • Gość: golgota IP: *.147.34.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.08.13, 02:54
      ...nonsens.Przepowiadała mi ,że bedę cyt` żoną ,matką,kochanką ,syna ,domy`.A jestem u progu życia!!!nie przestrzegła przed zabiegiem medycznym, parokrotnie ,polecila mnie swojej znajomej derm,wydalam b.dużo pieniędzy na zabiegi, ktore przyspieszyły progresję choroby.Mało tego powiedziała ,że mój ojciec umiera!!!/jest w świetnej kondycji,/ ja powoli umieram.Na koniec ..cyt`jest uzdrowiciel w Argentynie.......więcej pisać nie muszę.Tupet,kasa,znajomości na klientach i interesy.Została zwolniona z pracy w CUDZIE i pozostawiła tam złe wspomnienia .zawsze mówiła o zlych rzeczach,nie wspierała.Dzisiaj wiem ,że zazdości ludziom sukcesu,i czerpie z nich korzyści.Zaklinala sie na honor,że bedzie dobrze i wyjdę z choroby.Tupet i bezczelność.Taka jest p.Wlodek.
      • Gość: maluszek IP: *.dynamic.chello.pl 31.08.13, 09:24
        a byłaś u niej raz , czy kilka razy?
        • Gość: Marrr IP: *.dynamic.chello.pl 07.09.13, 13:57
          Witam,

A ja przedstawię swoją opinie, gdyz od dawna chodze do Pani Basi, pierwszy raz bylem okolo 7 lat temu jeszcze w CUD'zie na małym rynku. Moje doświadczenia są pozytywne i mam o niej dobre zdanie. Zawsze trafnie odczytuje rozklad dotyczący bieżącej sytuacji i często bardzo dużo mi to rozjaśnia, jak dana sytuacja wygląda z perspektywy np. drugiej osoby (chodzi mi o kwestie uczuciowe). Często jest tak, że jestem w czymś zagubiony a po takim rozkładzie widzę pewne sytuacje bardzo klarownie. Jeśli jestem u niej to przede wszystkim interesują mnie kwestie zawodowe i uczuciowe. Może jest tak, że zależy jej na pieniądzach, ale chyba każdemu zależy i to według mnie jest normalne, w końcu to jej praca.

Pozdrawiam.
    • Gość: Rozsądek IP: *.205.115.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 08.10.13, 00:39
      Włdek Barbara-MAMUSIA, przyjmuje w nowym miejscu.!!!OBY SZYBKO JEJ TAM NIE BYŁO I NIE ROBIŁA DALEJ KRZYWDY LUDZIOM I KASY, NA NAIWNOŚCI LUDZKIEJ,BO O TO W TYM PROCEDERZE CHODZI!!!!!
      • Gość: Gość IP: *.204.11.108.dsl.dynamic.t-mobile.pl 08.10.13, 23:16
        .....kiedyś ta zazdrosna , przebiegła kobieta wpadnie we własne sidła.Zostawiła po sobie bardzo ZŁĄ OPINIĘ W CUDZIE NA MAŁYM RYNKU.KŁAMIE.Na myśl o niej i wspomnienie robi mi się niedobrze.ZŁY CZŁOWIEK.
        • Gość: GOŚĆ IP: *.204.11.108.dsl.dynamic.t-mobile.pl 08.10.13, 23:27
          ....I JESZCZE JEDNO JEJ ZAZDROŚĆ O POWODZENIE U KLIENTA POWODUJE,ŻE NIE PRZESTRZEGA PRZED ZŁYMI WYDARZENIAMI...TYLKO PO FAKCIE.BRAK SŁÓW -CO DO MORALE TEJ KOBIETY.CIEKAWE JAKI JĄ LOS SPOTKA?.....BARDZO CIEKAWE?.......
          • Gość: aaa IP: *.dynamic.chello.pl 09.10.13, 00:45
            Hmm... Moim zdaniem, gdyby p. Włodek była złym człowiekiem, to niekorzystne, złe rzeczy mówiła by ludziom wprost, aby ich psychicznie gnębić, lub zupełnie by je zatajała, a z mojego doświadczenia wynika, że podaje je w sposób stonowany, delikatny.

Tak postępuje zresztą znakomita większość wróżek, które wygładzają rzeczy negatywne, a zarazem eksponują i podkolorowują rzeczy pozytywne, co niestety często powoduje rozczarowanie, bo gdy taka "cukierkowa" wróżba się spełnia, to rzeczy negatywne spełniają się z większym rozmachem, a pozytywne z mniejszym, niż wynikało to z prognozy.

Warto zawsze mieć to na uwadze korzystając z usług wróżek (stacjonarnych, sprawdzonych). Trzeba po prostu na wróżby patrzeć przez "okulary przyciemniane", a nie przez "okulary różowe"...
            • Gość: DO MMMM IP: *.147.86.74.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 25.10.13, 22:54
              ...TA KOBIETA ZRUJNOWAŁA MI ŻYCIE,PRZEPOWIEDZIAŁA WSZYSTKO ,TYLKO NIE TYCZYŁO SIĘ TO MOJEJ OSOBY,DO TEGO ZNISZCZYŁA MI MIŁOŚĆ,ZDROWIE-NIE PRZESTRZEGŁA PRZED ZŁEM WIELOKROTNIE,CHAMSKA W OBYCIU.KASA-W CUDZIE ZACIERALI RĘCE ,JAK SIĘ TEJ WIEDŹMY POZBYLI!!!ODRADZAM WSZYSTKIM -ZŁA KOBIETA!!!!NA WSPOMNIENIE O NIEJ OGARNIA MNIE WSTRĘT,ŻE TACY LUDZIE SIĘ RODZĄ.
    • Gość: gość IP: *.ucar.edu 10.10.13, 19:25
      odradzam
    • Gość: Jej powróżyć IP: *.31.57.244.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.10.13, 00:37
      .....o tak dla niej to cyganka z doświadczeniem prawdę jej powie i ``pomoże``jak innym zaszkodziła-kłamstwem klientom -Włodek.Przed dobrymi cyganami nie ma ratunku-jej by sie przdała nauczka na całe zycie!!!
    • Gość: mecenas IP: *.182.168.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.10.13, 20:56
      JEDNO WIELKIE OSZUSTWO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! CZERPANIE ZYSKÓW Z LUDZKIEJ NAIWNOŚCI .OD DAWNA PROCEDEREM POWINNO ZAJĄĆ SIĘ PRAWO - SĄDY.WYCIĄGANIE PIENIĘDZY Z KIESZENI LUDZI I MANIPULOWANIE ICH PSYCHIKĄ.
    • Gość: gośc IP: *.205.57.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 02.11.13, 21:23
      ZŁA KOBIETA!!!!!!
      • Gość: dama IP: *.30.92.103.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.11.13, 20:50
        ..ŻE TAKIE SIĘ RODZĄ,JAK TA WŁODEK,CZYNI ZŁO I BIERZE ZA TO PIENIĄDZE!!
        • Gość: radio IP: *.30.45.37.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.11.13, 05:49
          naciagacze.W rosji oszuści tacy jak ona zarobili na naiwnych ludziach kolosalne pieniadze!!!Ludzie ,kierujcie się rozumem.Znam przypadek ,że taka jak włodek o mały włos nie zniszczyła dobrego małzeństwa.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
          • Gość: takasobie IP: 78.133.162.* 29.11.13, 11:08
            Czy ludzie korzystający z rad wróżek są bezmózgowcami? Bo ty na pewno jesteś. Znasz tę Panią z imienia, że piszesz ty. Nawet jeśli masz negatywny stosunek do tej wróżki możesz go przekazać w sposób kulturalny chyba,że nie wiesz co znaczy to słowo? Ciekawa czy ty też z grona skrzywdzonych przez tę Panią, haha. A pewnie jak byłaś to nie posiadałaś się radości, że do niej trafiłaś i że jest taka świetna. Chociaż ja obstawiam, że albo jesteś konkurencją, albo byłą uczennicą. A co do rozwalania małżeństwo, to nie trzeba wróżki, żeby go sobie rozwalić. Jak kobita taka zła to po co do nie wszyscy łazicie głąby.
przejdź do: 1-100 101-159
(101-159)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.