Uroki Pana Stana - ostrze...

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • dla mnie jest już za późno - straciłam masę kasy na uroki tego osobnika, mineło od tego czasu półtora roku , mamił mnie obiecankami że wszytsko jest na dobrej drodze , ale to były mrzonki , nie chcę wnikać w szczegóły bo jak to sie mówi - mleko się wylało , ale wszyscy którzy czytają ten wątek niech uważaja zanim dadzą mu chociaż złotówkę
    • IP: *.play-internet.pl

Gość: Mmm 02.06.11, 19:17 Odpowiedz
      Colettina, czy możesz aktywować pocztę? Bądź podać jakiegoś @? Napisałabym... Będę wdzięczna.
    • IP: *.xdsl.centertel.pl

Gość: zakrecona 09.12.11, 21:49 Odpowiedz
      proszę osoby które korzystały z uroku u stana o kontakt. zakrecona8686@gazeta.pl
      chciałabym pogadać....
    • 10.12.11, 16:51 Odpowiedz
      uup
      • IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl

Gość: dziękuję 11.12.11, 19:04 Odpowiedz
        Już w jednym z wątków o urokach napisałsm,że kilka miesięcy temu z pomocy Pana Stana- koszt 8 tyś za wszystko.

Nie obiecywał mi efektu za miesiąc, dwa czy trzy, ale mówił, że wszystko się ułoży.
        Potem w prawdzie przestał się odzywać, ja już spasowałam.
        Ale nie wiem czy za jakiś czas rytuał ten nie zadziała?
        Magia podobno działa w najodpowiedniejszym dla siebie momenciee.

Gość: agnes109 11.12.11, 20:20 Odpowiedz
          ja też miałam tak samo napisz do mnie na maila agusia109@interia.eu
          • IP: *.play-internet.pl

Gość: iko28 11.12.11, 20:40 Odpowiedz
            Do mnie odpisuje cały czas. Mimo, że 6 miesięcy temu robiłam u niego rytuał.
            Nawet mi mówi jak mam się zachowywać wobec partnera.
            Może wasze wiadomości wpadły mu do spamu.
            • IP: *.inowroclaw.mm.pl

Gość: gosc 11.12.11, 20:41 Odpowiedz
              8 tysiecy ????????????????????????????????
            • 11.12.11, 20:42 Odpowiedz
              ja miałam prawie rok temu robiony rytuał
            • IP: 178.135.112.*

Gość: kiki 12.12.11, 14:55 Odpowiedz
              Szesc miesiecy i zadnego efektu? To jak dlugo trzeba czekac by sie taki efekt pojawil? Pisac kazdy moze (skoro wzial za usluge spora kase to ze zwyklej ludzkiej przyzwoitosci powinien odpowiedziec. ale przeciez nie o pisanie tutaj chodzi ale o skutecznosc tego co robi. Zatem ile trzeba czekac na efekty jego dzialania? Ro,dwa.trzy czy moze szesc lat???

Gość: pajda46 12.12.11, 15:46 Odpowiedz
                Zaskoczę Cię - ja czekałam 4 lata. I w końcu udało się. Nie miałam uroku robionego u nikogo z forum. Ja mam taką czarownicę z prawdziwego zdarzenia :-)
                Nawet ona, starsza Pani, która zjadła zęby na magii mówiła, że nie wie kiedy magia zadziała, ale zadziała, może to być dzień, miesiąc, rok a nawet 10 lat. Wszystko jest u Boga. Dlatego Ci co się śpieszą i piszą że czekają pół roku to jeszcze poczekają. Magia zaskakuje, gdy się o niej zapomni, nie trzyma myśli o tym, że rytuał był odprawiony. Jeśli czekasz na efekt - jego nie będzie. To są jej słowa. Teraz wiem co mówiła. Kiedy całkiem straciłam nadzieje, że będzie dobrze. Raptem się tak stało. Powodzenia

Gość: uuup 15.12.11, 21:30 Odpowiedz
      uuuuupppppppppp

Gość: Dziękuję 02.01.12, 12:34 Odpowiedz
        Od mojego rytuału minęlo już 9 miesięcy i z obserwacji wnioskuję, że być może ten pierwszy działą, bo pewnie miał działąć- choć latwo nie jest i wciąż czekam...natomiast drugi to hmmm...
        Nie wiem co myśleć, bo nie znam konkretmego działania tego rytuału- o czymś tam rozmawialiśmy, ale nie do konca wiedziałam co zrobi i co mnie zastanowiło...

Na tym drugim rytuale nie zalezalo mi tak bardzo i Pan Stan wiedział jaka jest konkretnie sytuacja i jakiś miesiąc po rytuale uslyszałam od tej osoby, że nigdy wiecej nie chce mieć ze mną nic wspolnego, obrazając i wyzywając mnie przy tym tak jak nigdy od nikogo nie slyszałam i stwierdzil, że nasza relacja jest zakonczona.

Od tamtej pory kontakt się urwal na dobre, a ja z powodu tych szorstkich słów boję się odezwać lub zapytać wrożkę o poradę (choc może mialo to na mnie zadzialać motywująco)

Pan Stan nie potrafil mi tego wyjaśnic i tak pozostalo.

Co o tym myślicie?
        • IP: *.ip.netia.com.pl

Gość: Ela 02.01.12, 12:40 Odpowiedz
          Oj Kochana wspołczuje Tobie bardzo, bo na pewnie nie zasłuzyłas sobie na takie chamstwo. Ja mysle, że Pan Naciągacz chciał się Ciebie pozbyc szybko i bezboleśnie i zrobił jak zrobił.
        • IP: *.maxnet.biz

Gość: Baci 02.01.12, 15:36 Odpowiedz
          Ja na Twoim miejscu poszłabym / napisałabym do wróżki. Dobrej i sprawdzonej! Nie pierwszej lepszej, np z tego forum (nie obrażając nikogo) Oczywiście nie mówiąc i nie opisując co się obecnie dzieje w Twoim życiu. Dobra wróżka/wróż takich informacji nie potrzebuje. Wtedy będziesz wiedzieć co będzie dalej i co masz robić. Życzę powodzenia i więcej wiary w siebie i marzenia :)

Gość: hm 17.01.12, 12:02 Odpowiedz
      coś mi się tu nie podoba smerfetka
      • 17.01.12, 13:46 Odpowiedz
        uuupp IP: *.xdsl.centertel.pl
        zakrecona86 IP: *.xdsl.centertel.pl
        zakrecona IP: *.xdsl.centertel.p
        hmm IP: *.xdsl.centertel.pl
        .....
        Ale się tutaj ktoś napracował, żeby zamęt zrobić. Tak ciężko się podpisać jednym nickiem? Przecież wszyscy widzą, że to podpucha i akcja konkurencji. Ta sama osoba wypisuje na kilku forach w różnych wątkach i zamęt robi. Może czas zająć się sobą?
        • 17.01.12, 14:05 Odpowiedz
          te fajnyksenofon... weź sie odczep.
          tak te pare nicków to ja. i co z tego?
          żadnych opinii tu nie wystawiałam, nie robie zamętu i nie mam zamiaru więc się odczep ode mnie!!
          • 17.01.12, 14:39 Odpowiedz
            Robisz, robisz zamęt. Wszyscy o tym wiedzą, że śmigasz po forach i ludzi opluwasz. To samo robisz prostaczko na kafeterii i myślisz, że tam ludzie Twojego IP nie sprawdzą? A do tego Szamana to Ty jakąś miętę czujesz, nie zdziwię się, jak jesteś jakąś jego byłą d..., którą przeleciał i zostawił. Hm... patrząc na zachowanie i to co sobą reprezentujesz, trudno się gościowi dziwić. Żałosna nimfomanka :-)
            • 17.01.12, 14:51 Odpowiedz
              sam jestes załosny. nei będę wchodzić z toba w zbędne dyskusje bo nie dorastasz kulturą mi do pięt. egzystujesz w brodziku intelektualnym.
              a o nikim nie wypowiadam żadnych opinii! masz gdzies jakiś post?!- NIE, WIĘC SIĘ ODWAL! i sprawdzaj sobie co chcesz! nikogo nie opluwam- może ty właśnie to robisz trolu! swoją kulturę mam ale widać tymasz ją poniżej zera.
              żegnam
    • 17.01.12, 14:10 Odpowiedz
      Zajrzycie lepiej tutaj jest co poczytac,
      --
      Kultura to nie tylko rozrywka kultura czyni człowieka lepszym
      obrzedyitradycje.blogspot.com
    • 17.01.12, 14:54 Odpowiedz
      i nie obrażaj mojej osoby bo ja ciebie nie obraziłam nigdy!!! nie życzę sobie takiego chamstwa w stosunku do mojej osoby!

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.