Dodaj do ulubionych

Wróżka Hanna

IP: *.dynamic.chello.pl 01.08.11, 22:00
Czy ktoś z Was korzystał z usług wróżki Hanny? Chciałabym skorzystać, ale boję się kolejnego rozczarowania, ponieważ swojego czasu przekonałam się o niekompetencji niektórych wróżek. Pani ta występuje na allegro, na portalach viversum i wrozbyonline, ma też swoją stronę.
cze macie jakieś doświadczenia?
Edytor zaawansowany
  • Gość: ja IP: *.dynamic.mm.pl 01.08.11, 22:16
    Powiem tak, nic sie nie sprawdzilo, a i dopytac sie nie mozna, bo to jednorazowy kontakt bo za tyle zaplacilam - co Pani ta skrzetnie podkreslila.
  • Gość: ska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.11, 21:04
    ja korzystałam i......nie potrafię okreslic skutecznosci, bo to nie byla wróżba! Otrzymalam cos w rodzaju porady, a'la psychologicznej.
    napisalam, ze dopiero niedawno rozpoczęlam pracę, a w ramach tzw. wrożby informację - jestes na poczatku drogi, jeszcze jako uczeń, potrzebujesz wiecej lat i pracy, by stac się pewniejsza siebie .....bla bla, tyle, to i ja wiem,ze jestem na początku drogi i sie jeszcze uczę oraz, ze po wielu latach bede bardziej profesjonalna.Przeciez sama to napisalam!
  • duleczka88 05.08.11, 09:44
    :))))czy dobrze rozumiem,ze ta odp.psychologiczna,to odp.wróżki Hanny?;)
    dlatego własnie takie odp.mnie zgubiły!bo ja do końca nie wiedziałam i nie byłam pewna!i nawet jesli dopytasz,to i tak dostajesz głupią i w dalszym ciągu nie zrozumiałą odp.a nawet jeszcze bardziej dołującą;)Dlatego napisze to jeszcze raz.Korzystam tylko z usług Katariny,dostaje konkretną odp.a nawet i dużo więcej,bez owijania tzw.makaronu na uszy!A najwazniejsze,że mi sie sprawdza.I będe o niej pisać,bo w koncu takie forum jest po to,zeby doradzić,żeby pomóc innym osobą,które już się w to "wplątały":)Pozdrawiam.
  • Gość: ola IP: *.ip.netia.com.pl 05.08.11, 10:05
    zgadzam sie, takie odpowiedzi psychologiczne, wyjasnianie, dopytywanie i nadal nic wiadomo pokazują że "wróżka" nie zna odpowiedzi bo nie umie czytac z kart, nie ma daru

a ta Katarina jest na allegro? jaki ma tam Nick ? jak ją znależc?
  • Gość: gfg IP: *.toya.net.pl 06.08.11, 00:39
    Mało w tej wróżbie jest podanych konkretnych terminów, raczej płynny ciąg zdarzeń - efekt jest jednak taki jak przepowiedziała, choć starałam się robić wiele by jednak było odwrotnie.

W drugiej tej już nietrafionej mam jakieś terminy, ale to zupełna klapa, wróżba była pesymistyczna - ta pierwsze już taka była , ale ta druga jeszcze bardziej , pytałam tam też o osoby mi bliskie i było sporo czarnych wizji, na szczęście nie miało to wszystko zupełnie miejsca.
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.08.11, 00:49
    Aha, no to dobrze... U mnei bylo tak, ze podawala na konkretny miesiac co sie ma zdarzyc pol roku do przodu, potem juz od tego momentu do pol roku, potem do dwoch lat, az wreszcie do 5 czy w blizej nieokreslonym czasie. Niektore rzeczy, ktore mialy sie dziac do konca kwietnia sie nie podzialy ani nawet nie wiem za bardzo, z czym bym je mogla skojarzyc - np. ze ktos ma wziac kredyt i zle na tym wyjsc, ze ciemnowlosa kobieta za granica bedzie pomocna itp. Nic z tych rzeczy... Natomiast pare sie pokrywa, choc niektore jakby z opoznieniem sporym - moze na zasadzie ze predzej czy pozniej sie musialo wydarzyc, np. ze ktos dostal prace. Niektore rzeczy bardzioej szczegolowe byly, nie powiem. No ale ogolnie... tak sobie. A pani niestety niezbyt mila; nawet byla uprzejma itp., ale troche sie zachowywala jak wszechwiedzace, mysle ze troche sodowka uderzyla do glowy...
  • Gość: gfg IP: *.toya.net.pl 06.08.11, 21:42
    Też odniosłam takie wrażenie, że jest trochę zarozumiała. Tak jak wspomniałam pierwsza wróżba mi się sprawdziła, w sporej większości, a pamiętam, że jak ją przeczytałam to aż mi się ryczeć chciało, dokładnie wszystko było nie tak jak pragnęłam, jednak koniec końców mimo tego, że chciałam odwrócić to wszystko i nie wierzyć, to tak się stało. Liczyłam na cud, ale cudu nie było. Sprawdziło się.

W drugiej wróżbie pytałam o też bliskich i też się przeraziłam, bo m.in jedna z tych osób miała się dowiedzieć lata dzień, że poważnie choruje, no ogólnie, miałam doła, na całe szczęście nie sprawdziło się to. Kwestie miłości i finansowe też się nie zrealizowały.
  • tagoria 11.08.11, 10:12
    To znaczy że ta wróżka nawet kart nie wyjęła, odpowiedzi kombinowała z kontekstu pytania. Bawi się w panią "psycholog" z Bożej łaski... hihihi.

duleczka88 napisała:

> Oj,tak tak,to jest prawda!Człowiek oczekuje konkretnej odp.i pisze np.ze cos za
    > czyna sie miedzy nami psuć i proszę o odp.czy on mnie kocha,czy tęskni za mną?
    > a odp.dostaje taką:widać chęci,uczucia przemilczane,chciałby kontaktu i mysli o
    > tym,chciałby coś zrobic,ale na razie nie ruszy do przodu,bo nie pozwala sobie
    > na to!Tęsknota równiez jest przemilczana!
    > Ludzie!!co to za odp.??więc pytasz się dalej,to znaczy ze mnie nie kocha?że to
    > juz koniec????
    > A odp. brzmi:uczucia sa przemilczane,nie pytałam czy to koniec,bo stawiam karty
    > na jedno konkretne pytanie.I co robisz?a cholera!myslisz cały czas i ryczysz,b
    > o wrózka na pewno zobaczyła,ze jest ta druga,no bo skoro uczucia przemilczane i
    > nawet nie tęskni,to facet juz ma w sercu inną;)
    > Więc nie dajesz za wygraną i dalej ciągniesz temat,bo podejrzewasz,ze spotyka
    > sie ze swoja byłą i zadajesz pytanie,prosze mi odp.czy oni cos czuja do siebie?
    > No i tu nogi juz masz ugiete,bo odp.jest taka:jest przyciagąnie,fascynacja itd.
    > A tu nagle!wieczorkiem facet pisze do Ciebie...kochanie tęsknię:))
    > Więc o co chodzi?????;D

--
    Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)
  • mybeata 11.08.11, 14:10
    Zgadzam sie, tez wrozylam u Hanny.
    Oczekuje konkretnej odpowiedzi a tutaj takie lanie wody.
    Najpierw chce jak najwiecej pytan, a potem wypisuje odpowiedz z pytania.

U mnie sie w ogole nie sprawdzila. Pytalam konkretnie o spotkanie i jego zakochenie. A wyszlo calkowicie odwrotnie niz ona napisala.
    A potem niby sie tlumaczyla, ze moze oddac pieniadze.
    Watpie, czy takie osoby w ogole wyciagaja karty.
  • mybeata 11.08.11, 17:50
    Tak, napisala, ze facet zakochany po uszy, widzi spotkanie i super zwiazek na lata.
    Spotkanie bylo za kilka dni i tak sie z nim poklocilam, ogolnie nie przypadlismy sobie w ogole do gustu i wyszlam bez slowa pozegnania - taki to mial byc zwiazek na lata.
  • duleczka88 11.08.11, 18:07
    tak myślałam:D mój facet za to miał sie ucieszyc na nasze spotkanie i przyjąc mnie z zadowoleniem,a jak mnie zobaczył to powiedział przepraszam,ale nie możemy byc nadal razem i w ogóle była tragedia!a nie radość:((
  • tagoria 11.08.11, 21:52
    Błądzi, błądzi kobieta..... Czytałaś jej blog ? kurcze, nie mogę czytać jak ona użala się i utyskuje na klientów to raz ( po cholerę pracuję z ludźmi jak tak przez to cierpi...), a dwa nie podoba mi się że opisuje publicznie historie klientów. Nie podaje imion, lub też je łaskawie zmienia, ale przecież kto chce to się domyśli, pozna, że to o nim.
    Przecież wróżkę powinna obowiązywać jakaś tajemnica zawdowowa, no nie ? A nie takie kłapanie dzióbem na blogu.

duleczka88 napisała:

> tak myślałam:D mój facet za to miał sie ucieszyc na nasze spotkanie i przyjąc m
    > nie z zadowoleniem,a jak mnie zobaczył to powiedział przepraszam,ale nie możemy
    > byc nadal razem i w ogóle była tragedia!a nie radość:((

--
    Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)
  • Gość: Anet IP: *.adsl.inetia.pl 14.08.11, 21:44
    Wróżka Hanna podchodzi bardzo odpowiedzialnie do tego, co robi. Od dawna wiadomo, że człowiek ma bardzo duży wpływ na swoją przyszłość i swoje życie. W dniu kiedy ciągniemy karty, mówią nam one o obecnej sytuacji, o energetyce jaką mamy w tym dniu i tendencyjnie do niej pokazuje się nasza przyszłość. Jeśli jednak chcemy zmienić przyszłość, to karty doskonale doradzają jak to zrobić. Karty Tarota są doradcą, a nie wyrocznią, bo jaki byłby wtedy sens ich istnienia. Jeśli jesteśmy nie dojrzali emocjonalnie, to najlepiej nic nie robić ze sobą i swoją sytuacją, tylko obwiniać wróżkę, że się nie sprawdziło. Ludzie doceńcie karty i dar ludzi, którzy się nimi zajmują.
  • Gość: muff IP: *.c201.msk.pl 16.08.11, 09:57
    Dlaczego wina wrózki ? Przeciez wrózka nikomu nic nie karze ! Kazdy robi jak uwaza tak? Jak wy jestescie lepszymi "psychologami" to po co idziecie do wrózki ? skoro ona ponoc jest psychologiem i nie patrzy w karty nawet ? Zastanówcie sie czasem co piszecie! Ktoś sie stara, siedzi nad waszymi glupimi pytaniami typu " z ktorym z moich 10-ciu kochankow mam byc? " a wy tego nie doceniacie. Najlepiej kogos oczernic tak ? Na żywo każdy kiwa głowa i jest grzeczny jak baranek, bo sie BOI ! A siedzac sobie w domu przed komputerem to kazdy debil potrafi obrazic. Wszyscy sa madrzy przez internet a "na żywo" - "tak, tak" "oczywiście" "zgadza sie"
  • bulawy 16.08.11, 10:22
    do wróżek najczesciej pisza kobiety tzw."rozwięzłe"czyli mąż i na boku co najmniej 1 kochanek czasem jest to duchowny a czasem 15 lat młodszy i jesli im nie wyjdzie bo jak moze wyjsc facet sie zabawi i kopnie w...a wróżka potwierdzi że nic z tego nie bedzie no moze ciaża to zostaje forum tu zawsze można wine zwalić na wrózke i opisac jak niedobra i kart nie kładzie..
  • Gość: muff IP: *.c201.msk.pl 16.08.11, 10:30
    Jak czytam cos w stylu liczy sie co do grosza, to mi slabo. Jestem przekonany ze nikt, NIKT z osob tu wypowiadających sie nie pracowałby za darmo ! :) Ludzie wykorzystuja takie osoby i chca odpowiedzi w 20 zdaniach za 5zl ? hahahah żal ! za 5zl to kupisz chleb i masz dostac bulke za darmo do tego ? nie sadze ;/
  • Gość: muff IP: *.c201.msk.pl 16.08.11, 14:45
    heh zeby okreslic kiedy dostaniesz prace to trzeba isc do jasnowidza ! podac numer ? :) A po drugie Ci co mowia ze nie ma pracy to sa najwieksze lenie, praca jest tylko trzeba jest dobrze poszukac, a nie ze za 800zl wole nie pracowac tylko 2000zl musi byc, ciezko zeby tak bylo, zeby wszyscy mieli złote gory od tak. Szukaj a znajdziesz. Powodzenia
  • Gość: Ala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 18:06
    Zgadzam się z gfg. Ja też swego czasu korzystałam z wróżek znanych i mniej znanych i też usłyszałam stek bzdur. Średnio układa mi się w uczuciach więc zadzwoniłam/poszłam do kilku , oczywiście w pewnych odstępach czasu. Panie nie mówiły nic konkretnego a jeśli nawet to nie ma to odniesienia do rzeczywistości, po latach również. Usłyszałam jakieś pseudo psychologiczne farmazony, jedna z pań kazała mi upatrywać to nazwijmy "niespełnienie" w relacjach rodzinnych...poczułam się jak ktoś prawie z rodziny patologicznej. A ja naprawdę wspaniale wspominam dom rodzinny.
    Pytałam o człowieka z którym to znamy się parę lat, z którym się schodzimy i rozchodzimy. Jedne panie mówiły, że może wróci, inne że już nigdy nie wróci, że nie wiadomo co robił, jeszcze inne że już spotkam nowego co nadal się nie wydarzyło, jeszcze inne że póki nie zapomnę o tym nie pojawi się inny. Znam x przypadków gdzie dziewczyna była z jednym lub o jednym myślała ale pojawiał się drugi i to za niego wychodziła za mąż...
    Człowiek wrócił, nie wiem co dalej z nami będzie ale na pewno nie robił nic z tego co mówiły wróżki. Może nawet chciałabym żeby powróżył mi ktoś z prawdziwego zdarzenia ale gdzie szukać takiej osoby?
    Nie twierdzę, że w ogóle nie ma osób z powołania, z prawdziwym darem wróżbiarskim ale na pewno jest ich niewiele i chyba trudno o takie na portalach wróżbiarskich. Nie wiem jakie jest kryterium zarejestrowania się jako wróżka (ukończony kurs?) na portalu ale chyba marne skoro tam tylu dyletantów. Najgorsze że ludzie dzwonią z wiarą że znajdą odpowiedź, nie rzadko tracą masę pieniędzy i nic z tego nie ma.
    Może po prostu trzeba działać albo zaczekać i życie samo przyniesie rozwiązanie...zamiast biegać od wróżki do wróżki i żyć potem złudzeniami, sugerując się czymś co nigdy się nie urzeczywistni, tracić szanse...
    To co jeszcze mnie zdumiewa to fakt, że niektórzy na tym forum, po tym jak ktoś napisze negatywny komentarz na temat danej wróżki rzucają się tej osobie "do tętnicy" i niemal życie oddałyby za wróżkę która może rzeczywiście nic nie potrafi.
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 22:00
    A mi sie wrozka Hanna sprawdzila! :)
  • Gość: ann anabel IP: *.vectro.com 17.08.11, 14:58
    OMG! To takie polskie czepiac sie!
    Pisze felietony... Po co pisze?! Zle, ze pisze! Nie pisze felietonów... Dlaczego nie pisze?! Zle, ze nie pisze! Wrozy na emal... Zle! Nie wrozy na email... Zle! Jest w telewizji... Poniza sie! Nie jest w telewizji... Jest do bani! Ma profesjonalna strone... Zle! Wrozka komercyjna, nastawiona na zysk! Nie ma strony? Zle! Wrozka oszustka i malo wiarygodna! Wrozy na Allegro... Zle!

Wspolczuje tym, ktorzy uprawiaja zawod wrozki, wrozbity. Boze, trzeba sie tlumaczyc, ze nie jest sie wielbladem. O wrozce, wrozbicie mozna napisac wszystko. Anonimowo z zakrzaka mozna wylac wiadro pomyj. Usprawiedliwic swoje bledy, wina wrozki. Bo to wrozka glupia, bo sie nie zna, bo oszukala. Jak czytam takie brednie, to mowie do siebie: a gdzies ty anonimie byl jak tego sluchales?! skoro takie brednie, bzdury i nietrafne spostrzezenia, to trzeba bylo wyjsc nie placac, albo odlozyc sluchawke. Nikt cie za reke nie trzymal!
    Wrozka chociaz wie kto mogl cos takiego napisac, to nie moze ustosunkowac sie, bo zostanie zjechana, ze jest nieprofesjonalna i nie dochowuje tajemnicy zawodowej. Klient moze wszystko. Wrozka, wrozbita - nic.

A teraz konkret. Moja subiektywna (i nikomu nic do mojego zdania!) ocena uslug wrozki Hanny. Konkretna, szczera w swoich prognozach. Trafna. To o przepowiedniach. A o doradztwie powiem tyle: madre i przydatne. Skromna, inteligentna osoba, od ktorej nie jedna stara wyjadaczka moglaby sie nauczyc kultury osobistej i szacunku do czlowieka.
    U Hanny wrozylam szmat czasu temu, wlasnie na Allegro. Nie mialam z nia kontaktu prawie dwa lata. Teraz odnowilam, bo sprawdzilo sie to co sie mialo sprawdzic. Nawet utrafila w daty.

• Gość: Basta IP: *.69.crt.waw.supermedia.pl 24.08.11, 15:09
    Krótko i na temat. U wróżki Hanny zasięgam porad od 4 lat. Gdyby mi się nie sprawdzało, jasnym jest, że nie utrzymywałabym kontaktu. A co mi się sprawdza i potwierdza, zachowam dla siebie. Jak chodzę do lekarza, to nie trąbie na lewo i prawo, z czym przychodziłam i jakie miałam wyniki badań. Moja sprawa.
    Polecam znajomym spotkania osobiste u wróżki Hanny, przede wszystkim z nich korzystam. Czasem dzwonie na jej osobistą linię, ale tylko czasem. Generalnie wolę spotkanie.
  • Gość: gosc IP: *.centertel.pl 25.08.11, 15:42
    Mila osoba, ale mi sie nie sprawdzilo, a wrozba byla optymistyczna, mialam byc z facetem, mialam byc w ciazy i nic i na to akurat nie mialam wplywu, po prostu facet okazal sie porazka. Kolejna klapa jesli chodzi o zdrowie, nie moge polecic, brak ram czasowych. Przykro mi bardzo, bo wierzylam, ze sie sprawdzi.
  • Gość: muff IP: *.c201.msk.pl 31.08.11, 11:15
    Pani "gosc", miala pani byc w ciazy bo Hanna tak powiedziala? Z tego co wiem to wrozka Hanna nie odpowiada na takie pytania i jest to napisane na jej stornie od daaawna. W sumie moim zdaniem trzeba isc do lekarza zeby sie dowiedziec czy sie jest tak ? a czy sie bedzie to trzeba sie starac z partnerem zeby bylo ;)
    tagioria, poprostu zal :)
    zuza8888, naucz sie pisac :) takie bledy :p
  • Gość: Oleg IP: *.realestate.net.pl 31.08.11, 12:05
    Mam w swojej historii niewiele kontaktów z osobami, które używają własnej intuicji do dywinacji, bo najzwyczajniej nie ufam "zewnętrznym" wyroczniom i nie mam przekonania do wizji "zamkniętej" wizji przyszłości. Jednak Hanna łamie ten stereotyp, o czym przekonałem się za każdym razem, gdy dzięki Jej sugestiom i intuicji przetrwałem jedne z najtrudniejszych chwil w moim życiu. Uważam, że prawdziwe diamenty wśród specjalistów zawsze wywołują tyleż wdzięczności, co niewdzięczności, z czego ta ostatnia wynika przeważnie z wewnętrznego ubóstwa tych osób, które nie potrafią wziąć odpowiedzialności za własną motywację i pragnienia, ktore przywiodły je do osoby widzącej.
    W Hannie nie ma grama cynizmu, jest za to cholerny talent i wielkie serce, może zbyt wielkie, skoro nei umie kopnąć w tyłek paru niewdzięczników.
  • Gość: ... IP: *.ip.netia.com.pl 31.08.11, 12:21
    Jak dla mnie jest zbyt wyliczona, nie można sie dopytac bo pytanie padło, cennik skasował i tyle. Zyczliwosc wiec pod znakiem zapytania...
  • Gość: muff IP: *.c201.msk.pl 31.08.11, 14:15
    a czy Ty za darmo cos zrobisz ? kupujesz pytanie wiec placisz za pytanie tak ? Czy idac do fryzjera zafarbowac wlosy, mam spodziewac sie jeszcze trwalej za darmo ? haha :) pomysl
  • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 31.08.11, 14:22
    Spokojnie, ale jak wrozba jest niejasna, pokrętna etc... to jest możliwosc dopytania tak się stosuje zazwyczaj, a w tym wypadku nie.
  • Gość: muff IP: *.c201.msk.pl 31.08.11, 14:27
    nie wiem jak bylo ale jest w 99% przypadkow tak ze zadajac jedno pytanie, dopytuja dalej :] Np. bede miala faceta ? - jedno pytanie
    kiedy? - to juz drugie prawda ? :)
  • Gość: marta IP: *.ip.netia.com.pl 31.08.11, 14:29
    Ja na przykład zapytałam czy pogodze sie z ojcem, dostałam odpowiedz: jest taka mozliwosc ale istnieją niepokojące mnie przesłanki. To ja pytam jakie przesłanki? a tu słysze: kup nastepne pytanie to się dowiesz.
  • Gość: ja IP: *.dynamic.mm.pl 31.08.11, 18:50
    Juz mi sie nie chce pisac w tym temacie, nie mozna miec wlasnego zdania ani opisac wlasnych doswiadczen wrozką, b zaraz że kłamiemy albo cos w tym stylu. Bleeeeeeeeeee... ide na spacer
  • kasia198108 08.06.15, 00:09
    Część rzeczy się sprawdziła,a część zupełnie nie- kwestie biznesowe i związane z pewnym mezcz- rytuał w ogole nie podziałał - nie hcodzilo tu o jakie spowroty czy inne takie,ale odnowienie znajomości -by zobaczyć czy cos by z tego wyszlo,ale niestety kaska poszła,a rytuał w ogole nie zadziałał - czas prawie 2 lata od tamtego czasu,wiec ...
  • Gość: muff IP: *.c201.msk.pl 31.08.11, 19:14
    aha... chcesz wiedziec, kolor wlosow, wiek kogos, czy podobne sprawy to trzeba sie udac do JASNOWIDZA tak? ale i on sie myli wiec prosze :) nie wymagajcie zbyt wiele prawie za nic :)
  • Gość: niezadowolony IP: *.ip.shentel.pl 09.09.11, 17:18
    Nie polecam! Nie dostaniesz konkretnej odpowiedzi tylko celowo zakręconą, żebys później jej nie truła,że sie wróżba nie spełniła. Nie podoba mi sie to, że prosi o wystawienie komentarza! Oczywiście wróżba sie nie sprawdziła. TOTALNA LIPA!
  • Gość: Alicja35 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 02.12.11, 17:48
    Witam, wypowiedzi tutaj dotyczące wróżki Hanny mnie zaintrygowały i oczywiście weszłam na jej blog, poczytałam..i zastanawiam się jak można wykonywać pracę, której (czytając blog) - wydaje się wróżka nieznosi.Dziwie się ,że opisuje historie swoich klientów ( osób które sobie nie radzą w danym momencie życia albo z ważnym,notorycznie męczącym ich problemem proszą ją o poradę,wróżbę i oczywiście za to płacą, nie mam na myśli żeby było jasne o czym wrózka często wspomina "próśb o darmowe wróżby") i jeszcze tak ją to bulwersuje. Po przeczytaniu tych -monologów wewnętrznych-uważam że ważniejsze od sprawdzalności wróżb u danej wróżki/wróżbity jest zwyczajna ludzka serdecznośc i zrozumienie, że są w życiu różne sytuacje a człowiek pod wpływem emocji - bo zwykle z takim osobami pracuje się będąc wróżką - nie zawsze postepuje racjonalnie. A także ważniejsza jest świadomośc tego że jeśli skorzystam z usług to za jakiś czas nie poczytam co wróżka myśli o moich pytaniach czy o mojej własnej osobie....Pozdrawiam
  • Gość: mimka IP: *.toya.net.pl 19.01.12, 14:34
    Skorzystałam z jej usługi rok temu. Niestety nawet nie jestem w stanie zweryfikować wróżby bo odpowiedź była strasznie ogólnikowa...coś na zasadzie "ciężko odpowiedzieć na to pytanie ale chyba za 2, 3 lub więcej lat?!". Dopytałam się jeszcze bo było to wszystko niejasne ale odpowiedz juz nie byla w ogole rozwinieta poza zwyklym slowem NIE. Nie polecam Pani nawet za te 5 zł wypadałoby włożyć w to trochę więcej pracy. Był kiedyś na allego Fortunat7, niesamowita sprawdzalność ale postanowił zawiesić działalność a szkoda.
  • Gość: Wyjaśniam IP: 79.162.102.* 14.12.12, 17:00
    Może mój wpis was przekona...
    Napisałam do Wróżki Hanny maila z pytaniem i wyceniła go na 31zł, więc wysłałam do niej sms chat za 4.92 i widocznie za tyle to jej się pracować nie chce..
    Napisałam:
    Imię moje data, imię faceta data czy jest nam pisane być razem i czy będziemy razem szczęśliwi?
    Odpisała po dwóch dniach:
    "Raczej sądzę, że będzie z tego relacja, aczkolwiek nie aż tak poważne. Wydaje się, że najwięcej leży w Pana rękach :-)"
    Trochę zdziwił mnie ten sms a trochę rozbawił bo jestem z tym Panem 9 lat, mamy 6letnią córkę więc faktycznie mało poważne to wszystko.
    Więc napisałam do niej że nie rozumiem tego smsa i czy może mi go wytłumaczyć a ona na to:
    "Miałam na myśli to, że to nie bedzie aż tak poważna relacja. SMS ma tylko 160 znaków ... Pozdrawiam serdecznie, M.G. Ps. Na przyszłość proszę używać "Krótka informacja" :-) "

Myślę, że wcale nie rozłożyła kart ani nie ma zamiaru robić tego za 5zł. Może za te 31zł dałaby mi prawdziwą i wyczerpującą odpowiedź ale nie mam zamiaru tego sprawdzać.

Napisałam do innej wróżki, dała mi wyczerpującą odpowiedź i dopytywałam ją jeszcze, również odpisała. Do tego na koniec dała mi swoją wypowiedzią taką moc, że będę jej wdzięczna długo i to wszystko za małe pieniądze.
    Pozdrawiam, jak chcecie namiary na bardziej kompetentną wróżkę to służę pomocą.
  • Gość: kasia IP: *.dip.t-dialin.net 23.03.13, 18:14
    Właśnie zostałam OSZUKANA PRZEZ WRÓŻKĘ HANNĘ. Półtora roku zrobiłam na jej konto przelew na 45-minutowy seans tarota na Skypie. Z różnych przyczyn do rozmowy nie doszło, ale po trzech miesiącach umówiłyśmy się na konkretny termin. Ja go dotrzymałam, wróżka Hanna - nie. Na próżno czekałam przez monitorem na jej pojawienie się. Podobno nie działał jej internet. Później to mnie nie działał Skype.
    W końcu go naprawiłam i wczoraj napisałam jej, że chciałabym wreszcie z nią porozmawiać. Zaproponowała termin, prosząc najpierw o dokonanie wpłaty. Gdy jej powiedziałam, że już zapłaciłam, stwierdziła, że nie pamięta. Zaproponowałam wysłanie kopii dowodu wpłaty. Na to ona stwierdziła, że być może ta rozmowa już się odbyła, a ona nie pamięta. Wysłałam jej na to całą naszą obszerną korespondencję mailową, z której jasno wynika, że rozmowa się nie odbyła. Poza tym, jako wróżka powinna chyba to wiedzieć? Do tego zarzuca mi kłamstwo, sama krętacząc. Poprosiłam w takim razie o zwrot pieniędzy - odmówiła. Stwierdziła, że nie prowadzi archiwum i nie wie, czy ta rozmowa się nie odbyła. Z tego, co czytałam w poprzednich wpisach, jest dosyć skrupulatna co do płatności - niestety nie obejmuje to pieniędzy klientów.
    Słowem: kłamczucha, krętaczka, kompletnie nieuczciwa osoba. Mimo to wysyłam kopię mojej wpłaty i chcę dostać moje pieniądze z powrotem.
  • Gość: izabella79 IP: *.grakom.pl 06.06.13, 13:42
    Po półtora roku? Kobieto i Ty się jeszcze dziwisz, że kobieta nie pamięta?! Żal, kobieto, żal z Ciebie! Ps. Matko jedyna, tutaj każda dobra i znana wróżka jest z góry obczerniana. Masakra jakaś. Kobiety, opamiętajcie się :)))
  • Gość: kate IP: *.kwidzyn.mm.pl 20.08.13, 08:25
    Doszukujecie się dziury w całym. Pani Hania rozkłada karty, trafnie opisała wiele moich sytuacji, wspiera, dobrze doradza. Zawsze do niej wracam.:-)
    Jest b.miłą i SZCZERĄ osobą, co niektórym się po prostu nie podoba. P.Hanna dobrze wie, jakie ma zdolności a zawistne osoby tego nie zmienią .
  • diament9 11.11.13, 09:55
    Witam czy ktoś u wróżki Hanny zamawiał urok, rytuał na powrót ukochanego??Czy zadziałał??
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka