Dodaj do ulubionych

wróżenie z kart cygańskich

16.08.11, 13:22
Zapraszam na wróżenie z kart cygańskich :)
Proszę napisać imię i jedno pytanie. Wyłącznie poważne pytania. Odpowiadam na forum. Można się zgłaszać cały dzień. Odpowiedzi będą podane na bieżąco bądź do kilku godzin.
Wróżba jest za 'dziękuję'

Karty cygańskie nie są moze tak popularne jak Tarot, dobrze jednak sprawdzają się w sprawach miłosnych. Dają odpowiedzi proste i zrozumiałe dla każdego.

Mając nadzieję, że moja wróżba będzie Wam użyteczna, pozostaję z wyrazami szacunku,

Wróżka Abigail
Edytor zaawansowany
  • zoola1976 16.08.11, 13:39
    Krystyna_ kiedy i w jakich okolicznościach spotkam partnera na całe życie
  • q18 16.08.11, 13:59
    Witam chciałam się dowiedzieć jak bedzie wyglądało moje życie uczuciowe w przyszłosci Monika 02.02.1972- czy zostanę z obecnym partnerem czy jednak zwiąże się z kimś innym z góry bardzo dziekuję za odpowiedź
  • wrozka.abigail 16.08.11, 14:18
    Dla Moniki:
    Zostaniesz z obecnym partnerem. Dojdziecie do porozumienia. On teraz ma problemy, związane z kobietą, nie jest całkiem uczciwy. Nie wie co robić. Wygląda jak pod jej mocnym wpływem.
    Sercem jest przy Tobie, o Tobie myśli. Zwróci się do Ciebie i będziecie ze sobą.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 14:15
    Za trzy lata jest przy Tobie szczęśliwy dom i rodzina. Jest tu mowa o zetknięciu się z nim przez rodzinę, przyjaciół, gdzieś wyjedziesz i tam go poznasz.
    Uważaj jednak w ciągu roku najbliższego, pojawia się inny, zwodniczy, przy nim zło, uwodzenie, mamienie. Nie daj się zwieźć.
  • zoola1976 16.08.11, 16:17
    Krystyna : napisałaś że zetknę się z nim przez rodzinę na wyjezdzie właśnie jadę w pazdzierniku do rodziny na wesele czy to ten czas ,okres na spotkanie jego.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 16:25
    Dla Krystyny: tak, w kartach mam wizytę u krewnej, mam pojawienie się przyjaciela, wierny, spokojny. Na koniec dobre wieści odnośnie nowo zawartej znajomości, która nie skonczy się na tym spotkaniu, wiedzie dalej w przyszłość, niosąc szansę na miłość.
  • oliwier0 16.08.12, 22:35

co mnie czeka w dalszym zyciu czy moja chooba nie przeszkodzi mi w zyciu gdyz jestem nie uleczalnie chory czy mam szanse na prace w mediach pozdrawiam
  • oliwier0 16.08.12, 22:35

co mnie czeka w dalszym zyciu czy moja chooba nie przeszkodzi mi w zyciu gdyz jestem nie uleczalnie chory czy mam szanse na prace w mediach pozdrawiam
  • Gość: Renata IP: *.ip.netia.com.pl 16.08.11, 13:55
    Co mnie czeka w miłosci w najblizszej przyszłosci? (powiedzmy w ciagu 3 miesiecy?)
    Dziękuję z góry za poświęcony czas
    Renata
  • Gość: Ulka IP: *.kalisz.mm.pl 16.08.11, 14:14
    Ula czy moja firma będzie przynosić dochody.
    Pozdrawiam
  • wrozka.abigail 16.08.11, 14:31
    Dla Uli: uważaj, powinnaś wykonać krok w tył i jeszcze raz przyjrzeć się planom i rynkowi, na którym działasz. Karty zapowiadają przejściowe straty. Uważaj ktos chce Cię oszukać, przyglądaj się dokładnie dokumentom które podpisujesz.
    Dopiero dalsza przyszłość to zarobek. Będzie zarobek, po trudach niezależność.
    Najdalsza przyszłość to możliwość wejścia w współdziałanie z kimś z branży, dobra umowa przy Tobie i znów zarobek.

Najbliższy czas masz decydujący, musisz być sprytniejsza i bardziej pewna siebie niż konkurenci.
  • Gość: Ulka IP: *.kalisz.mm.pl 16.08.11, 14:53
    Witaj
    Ula-Dziękuję Ci bardzo za poświęcony czas dla mnie.
    Mam jeszcze jedno pytanie o ile będziesz mogła odpowiedzieć.
    Noszę się z zamiarem sprzedaży domu co Twoje karty na to.

Pozdrawiam
  • wrozka.abigail 16.08.11, 15:48
    Dla Uli: sprzeda się ale nie na szybko. Dobra umowa zostanie zawarta za rok, może być to wiosna lub lato jak teraz. :)
  • Gość: Ulka IP: *.kalisz.mm.pl 16.08.11, 15:58
    Ula- Dzięki :))
    Pozdrawiam
  • wrozka.abigail 16.08.11, 14:26
    Dla Renaty: miesiąc najbliszy to powinien być czas poświęcony dla Ciebie, dla wszystkiego dobrego, co sama możesz dla siebie zrobić na wszelkich płaszczyznach. Nie załuj sobie dobroci, radości, nauki.
    Od połowy września pokazuje się czas wyboru, romans czy poważne partnerstwo. Dwóch mężczyzn przy Tobie. To jako przestroga, nie ulegać zauroczeniom, mogą być zgubne.
    Od połowy października szczęście w miłości wybranie tego właściwego, miłość na trwałe.
  • Gość: renata IP: 89.28.231.* 16.08.11, 17:23
    Dziękuję bardzo za poświecony czas. Będę się mieć na baczności.

Pozdrawiam
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 16.08.11, 14:31
    Witaj,

Czy i kiedy spotkam kogoś kto mnie pokocha i kogo ja pokocham, czy raczej pisane mi jest życie w pojedynkę ?

pozdrawiam
    Beata
  • wrozka.abigail 16.08.11, 14:39
    Dla Beaty: najpierw za rok spotkasz człowieka i on przyniesie szczęście i miłość. Związek pojawia się wiosną. Nie jest to mimo szczerości uczuć związek docelowy. Wdadzą się wpływy innych ludzi, niezgodność dążeń. To będzie mężczyzna związany z Tobą zawodowo. Ja myślę że to będzie przeszkadzało. Związek mam do dwóch lat. Potem rok samotności.
    Dopiero za cztery lata pokazuje się dojrzały mężczyzna na stałe. Znajomość zawarta niespodziewanie, przez pomoc kobiety, przyjaciółki. Widać na końcu małzeństwo.
  • Gość: gość IP: *.play-internet.pl 16.08.11, 17:07
    Dziękuję :-)
  • Gość: Gosia IP: *.alcatel.de 16.08.11, 14:43
    Kiedy i w jakich okolicznosciach poznam swoja druga polowke.
    Pozdrawiam, Gosia
  • wrozka.abigail 16.08.11, 15:06
    Dla Gosi: najbliższą zimą przechodzącą w wiosnę jest obok Ciebie mężczyzna poważny, dostojny, jego zawód będzie nawiązywał do oficjalnego urzędu.Poznacie się gdy będziesz przezwyciężać trudy, sprawę urzędową.
  • Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 18:18
    czy i kiedy spotkam swoją miłość a może wrócę do dawnego partnera?
  • zagadka.3 16.08.11, 14:49
    Jak będzie kształtowało się moje życie uczuciowe w najbliższym czasie, kiedy, w jakich oklicznościach poznam swoją drugą połowę i co to będzie za osoba?
  • zagadka.3 16.08.11, 14:51
    Nie podałam imienia, Kamila. Pozdrawiam :)
  • wrozka.abigail 16.08.11, 15:13
    Dla Kamilii: w ciągu roku poznasz mężczyznę na długi związek. Konkretniej czas się nie pokazuje, choć bardziej kieruje się na II połowę tegoż czasu rocznego.
    Znajomość zacznie się flirtem i możesz mieć najpierw wrażenie, że trafił Ci się zwykły łowca przygód. Ciąg dalszy zwiastuje jednak że cała jego wylewność, okazywanie zainteresowania będą szczere i oddane tylko Tobie. Będzie to mężczyzna z daleka, poznasz go w podrózy.
  • Gość: Kate IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.11, 14:53
    Kasia_ Co mnie czeka w moim życiu uczuciowym w najbliższym czasie, czy moje małżeństwo będzie na całe życie?

• wrozka.abigail 16.08.11, 15:20
    Dla Kasi: karty mówią o kłopotach. Dobrze jest męża pilnować. Ma przy sobie nieszczerość. On podróżuje porusza się w jakimś rejonie swojego życia, na które Ty masz zbyt mały wgląd. Przydałaby się większa bliskość. Jak Ci na nim zależy, to pilnuj go. Nie mam zamiaru przesądzać o niczyim losie. O to małżeństwo będzie trzeba zawalczyć.
  • Gość: mala mi IP: *.ztpnet.pl 16.08.11, 14:55
    Beata 26,07,1989
    kiedy poznam tego swego faceta na zycie gdzike moze karty pokazuja i jak nam bedzie w zwiazku
    dziekuje za swoj czas:)buzka
  • wrozka.abigail 16.08.11, 15:26
    Dla Beaty: w ciągu roku masz pokazany romans, który da Tobie radość, przygodę. To będzie coś mocnego, ogień, związek powodujący zazdrość, nawet plotkowanie, sprzeciw rodziny. Potem mam wieści z daleka, Twój wyjazd za zarobkiem gdzieś daleko i na nowej ziemii miłość całkiem nową z kimś starszym od Ciebie, poważnym. Czas trudno określić wiele mówi że do czterech zwiastuny zamążpójścia.
  • Gość: GOŚĆ IP: *.toya.net.pl 16.08.11, 14:56
    CZY ZEJDĘ SIE Z PATRYCJĄ ?(PRZEMEK)
  • wrozka.abigail 16.08.11, 15:29
    Dla Przemka: tak, porzucicie kłotnie, zawrzecie pokój. Między Wami jest kochanie, pożądnie, tęsknota. Ona za Tobą tęskni, mimo iż, duma nie pozwala wyrazić tego wprost. Zejdziecie się. Bądź jej przyjacielem, nie unoś się, macie sobie wiele do powiedzenia i wybaczenia.
  • Gość: GOŚĆ IP: *.toya.net.pl 19.08.11, 15:39
    WITAM.CZY W TYM ROKU ZEJDZIEMY SIE.PRZEMEK(PATRYCJA)?
  • wrozka.abigail 19.08.11, 16:01
    Przemku, tak to ten rok

Gość portalu: GOŚĆ napisał(a):

> WITAM.CZY W TYM ROKU ZEJDZIEMY SIE.PRZEMEK(PATRYCJA)?
  • Gość: mala mi IP: *.ztpnet.pl 16.08.11, 14:57
    beata 26,07,1989 i jak bym bardzo mogla prosic ide od wrzesnia na policealne szkole czy ja skoncze?i czy podolam?i kiedy znajde nowa prace w jakiej dziedzinie?bo szukam i cos cienko
    dziekuje:)
  • wrozka.abigail 16.08.11, 15:36
    Dla Beaty: trudno z tą szkołą. Zastanów się czy to jest to, co chcesz robić po nauce, bo mi to wygląda na czyjąś namowę, działanie nie do konca za tym co Ty lubisz, o czym marzysz. W nauce idź za tym, czego pragniesz, nawet jeśli to się otoczeniu nie spodoba.
    Mimo wszystko, jeśli zaczniesz tam naukę, to ją skonczysz. Przyniesie ona jednakże mały zysk zawodowy.

Za trzy miesiące dostaniesz angaż czyli pracę. Gdzieś wyjedziesz, nie będzie to praca blisko domu. Branże mi się nie pokazują. Myślę, że jest ważne aby zacząć, nawet jeśli na początku nie będzie to praca marzen.
  • Gość: Sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 15:19
    OK, to ja poprosze, tym bardziej ze niedawno kupilam sobie takie wlasnie karty, ale sie dopiero wprawiam.

Chcialabym sie dowiedziec, co mnie czeka w milosci w najblizszym czasie, paru miesiecy. Poki co jestem singlem.

Sylwia
  • wrozka.abigail 16.08.11, 15:42
    Dla Sylwii: najbliżej Ciebie mam pokazaną potrzebę zastanowienia się nad biegiem życia, tutaj mam na myśli że powinnaś pożegnać co stare, budować nowe, w sensie szukania celów życia, stylu życia, doboru przyjaciół, kontaktów w mężczyznami. Zachowawczośc mam przy Tobie, przez otoczenie odbieraną ze jesteś singlem i jest Ci dobrze tak.
    Za trzy miesiące nawiążesz z kimś kontakt, czuję że to będzie korespondencja. Przy tym będzie wielka niecierpliwość i tęsknota. Około miesiąca piątego mam nieoczekiwane wieści a potem pojawia sie mężczyzna. Młody, dojrzały, pewny siebie i nie pozwoli Tobie być już dłużej singielką. Wygląda na to że zawrzesz więc znajomośc na dystans, a spotkanie i rozkwit będą z opóźnieniem.
  • Gość: Sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 16:30
    Dziekuje za wrozbe :) Ciekawa, faktycznie musze sie w najblizszym czasie zastanowic, co dalej.

A czy karty dla mnie przewiduja dzieci? Oczywiscie w dluzszej perspektywie. Pozdrawiam :)
  • wrozka.abigail 16.08.11, 16:51
    Dla Sylwii: będziesz miała dzieci wyczekiwane. Najpierw takim planom towarzyszy smutek. Możesz się tego obawiać, mieć kłopot z wyborem. Potem wkroczy mężczyzna, wygląda stanowczo. To będzie przyszły partner. Przypieczętujecie związek i będzie niespodzianka w postaci macierzyństwa. Partner będzie Tobie podporą, często ty się będziesz wahać, a on wkroczy do akcji i pchnie sprawy.
  • Gość: Sylwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 17:12
    Hmm, co to znaczy klopot z wyborem? Czy chce, czy nie chce miec dzieci? Czy chodzi o cos innego. Dziekuje.
  • Gość: Art IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 17:22
    Dziękuję i pozdrawiam.
    Mam jeszcze pytanie jesli to nie problem (miało byc jedno, a to bedzie drugie) - czy powinienem kupic mieszkanie?
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:41
    Dla Artura: tak, to dobry wybór dla Ciebie. Tobie to mieszkanie przyniesie radość i niezależność.
  • Gość: Art IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 20:26
    Jeszcze raz serdecznie dziękuję.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:40
    Dla Sylwii: tak, wahanie czy chce się dzieci mieć, czy nie. Podliczanie za i przeciw, z tego wahania.
  • martika2011 16.08.11, 15:38
    Marta: Kiedy i w jakich okolicznościach poznam partnera na całe życie? Czy już go znam?
    Pozdrawiam i z góry dziękuję.

• wrozka.abigail 16.08.11, 15:47
    Dla Marty: nie znasz jeszcze partnera na całe życie. Uważaj bo jest obok Ciebie mężczyzna nieuczciwy i kłamliwy.
    Za rok poznasz mężczyznę, za dwa lata widać plany zamążpójścia. Bieg wydarzeń będzie szybki. Tak, jakby miał na Ciebie zagiąć parol wierny mężczyna przyjaciel, wytrwale o Ciebie walczyć, mimo iż Ty na początku będziesz traktować go średnio. Wytrwałość wygra. To mężczyzna starszy, po przejściach. Poznasz go w kłopotach, to ktos, kto poda rękę, gdy będzie Ci źle.
  • martika2011 16.08.11, 16:01
    Marta:

Dziękuję.

A Szymon z którym się spotkałam się 4 razy w przeciągu 6 tygodni ? Czy ta znajomość przerodzi się w coś poważnego? Czy mężczyzna ten ma dobre intencje?

Z góry bardzo dziękuję :)
  • magusal 16.08.11, 16:05
    Witam;

Chciałabym sie dowiedzieć, kiedy i w jakich okolicznosciach poznam człowieka, z którym połaczy mnie uczucie?
    pozdrawiam serdecznie MS
  • magusal 16.08.11, 16:06
    magusal napisała:

> Witam;
    >
    > Chciałabym sie dowiedzieć, kiedy i w jakich okolicznosciach poznam człowieka, z
    > którym połaczy mnie uczucie?
    > pozdrawiam serdecznie MS
    20.03.67
  • wrozka.abigail 16.08.11, 16:11
    Dla Magusal, w porządku może być po dacie urodzenia: w przyszłym roku wiosną nasz pokazaną podróż i na obcej ziemii znalezienie przyjaciela na życie. Przyjaźń zacznie się z werwą, potem nieco przycichnie, możesz doświadczyć nawet poczucia goryczy, że to znów nie to... Potem będzie tęsknota i wyczekiwanie. Na końcu nagroda. Wszystko wskazuje że trafisz na meżczyznę z lękami, niezdecydowanego, który to będzie kochał i długo walczył z własnymi słabościami. Miłość i potrzeba bliskości jednak zwyciężą i zyskać partnera na wiele lat, a może i do końca dni. Wiernego, oddanego, skromnego.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 16:07
    Magusal napisz proszę imię, z imieniem wiem że wróżę Tobie. :)
  • wrozka.abigail 16.08.11, 16:05
    Dla Marty: odsyłam wyżej - wyszło że masz teraz obok mężczyznę nieszczerego, uważaj na niego, Szymon to nie mężczyzna na długi i poważny związek. Da chwile radości i odejdzie.
  • martika2011 16.08.11, 16:19
    Dziękuję bardzo.

Przepraszam za więcej niż 1 pytanie, ale nie mogłam się powstrzymać?

A dzieci? Czy i Kiedy będę je miała?

• wrozka.abigail 16.08.11, 16:27
    Dla Marty: bedziesz miała córkę. Nie powiem Tobie dokładnie kiedy, jest to w miarę blisko, mieści mi się w trzech latach.
  • Gość: Art IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 16:37
    Witam.
    Artur. Jak ułoży się moje życie osobiste, czy będę z obecną kobietą?
    Dziękuję.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 16:47
    Dla Artura: tu nie ma wielkich perspektyw na związek który satysfakcjonowałby Ciebie w pełni i na całe życie. Przy niej jest zainteresowanie innego mężczyzny, nie mówienie Tobie zawsze prawdy. Przy Tobie i przy niej są kłotnie, zbyt mało szczęścia, które nie będzie podporą tego związku na zawsze.
    Związek do roku.
  • Gość: Anka IP: *.play-internet.pl 16.08.11, 17:09
    Witam serdecznie,

co mnie czeka w życiu zawodowym do końca tego roku?

z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
    Anka
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:04
    Dla Anki: kłopoty ze strony ludzi. Jesli z kimś romansujesz tam, lepiej to przerwij, niesie zgubę. Zważaj co i komu mówisz. Stosunki z ludźmi w pracy ogólnie nie będą najlepsze. Dobrze szukać sobie innej pracy. Taka nawet jest możliwa od wiosny. Łączy się z wyjazdem.
  • Gość: Anka IP: *.play-internet.pl 16.08.11, 20:37
    Na szczęście nie mam romansu ale trochę się przestraszyłam, bo koniec roku będzie bardzo ważny jeśli chodzi o sprawy zawodowe (będę musiała zdać egzamin). I dużo tutaj będzie zależało od jednej osoby, która musi mi napisać opinię. Czy w takim razie mogę Cię poprosić jeszcze o odpowiedź na pytanie czy uda mi się pomimo tych nieprzychylnych stosunków zakończyć pozytywnie ten rok, czy raczej nic z tego nie będzie?

A kłopoty przez ludzi mam od zawsze - to chyba taka karma :-(
  • Gość: Marta IP: 78.133.163.* 16.08.11, 17:26
    Czy związek ze Zbyszkiem ma szansę na reaktywację?

Pozdrawiam i dziękuję,
    Marta
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:06
    Dla Marty: Tak, zejdziecie się. Uważajcie jednak na wpływy innych ludzi, Ty słuchaj siebie i serca, niekoniecznie rad przyjaciółek. Znajomość ruszy do przodu.
  • Gość: Margo IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.11, 17:46
    Witam. Proszę o odpowiedź na pytanie, czy znajomośc z Piotrkiem jakoś się rozwinie. Trochę już za dlugo jestem sama ehh;). Pozdrawiam! Ewelina.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:08
    Dla Eweliny: Tak, znajomość dla Ciebie dobra i ciepła to będzie. Piotrek pokazany jest jako mężczyzna słowny i odpowiedzialny. Ma dobre intencje. Trzeba nadać znajomosci szybkość, inocjatywa jest potrzebna od Ciebie. Nie wstydź się i nie krępuj, mów mu jasno czego chcesz. On to przyjaciel i doceni Ciebie. Stworzycie związek.
  • Gość: Margo IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.11, 19:16
    Dziękuję serdecznie za odpowiedź, ale dzieli nas różnica 11 lat ... tzn. on jest młodszy...
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:38
    Dla Eweliny: to jest pokazane jako atut. Piotrek nie patrzy na wiek. Jego serce tego nie odczuwa jako czegoś niewłaściwego. Nie obawiaj się tego.
  • Gość: Margo IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.11, 21:10
    Hm, odnoszę właśnie takie wrażenie. Dziękuję Pani raz jeszcze:) i pozdrawiam!
  • Gość: Asia IP: *.alfanet24.pl 16.08.11, 18:00
    Asia: kiedy i w jakich okolicznościach spotkam partnera na całe życie?
  • Gość: Kamila IP: *.kielce.vectranet.pl 16.08.11, 18:04
    Witam Kamila - czy pogodze sie z bratem ?z góry bardzo dziekuję za odpowiedz
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:13
    Dla Kamilii: pogodzisz się z bratem. Porozumiecie się twarzą w twarz. Bez udziału pośredników, urzędów. Otrzymasz niebawem dobre wieści w Waszej sprawie.
  • carmen310 16.08.11, 18:07
    Witam serdecznie, chciałabym się dowiedzieć na temat sfery zawodowej tj praca, i finanse. Czy szykują mi się jakieś zmiany, w tym roku. Nadmienie też że czekam na pewne wiadomość z Urzedu Pracy, pod kątem pracy,lub kursu. Chce się dowiedzieć w jakim czasie ta wiadomość by była. Moje imie to Karina ur. 20.03.1979. Bardzo dziękuje.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.mm.pl 16.08.11, 18:14
    Dzien dobry, szykuje niespodziankę na urodziny bliskiej mojemu sercu osoby, która jest bardzo obrażona na mnie. Zastanawiam się czy on się ucieszy, czy podziękuje, czy odezwie, czy to będzie np. punkt zwrotny w ocieplaniu naszych relacji? Dziękuje za poświecony mi czas. renata 1970.05.11
  • Gość: Iwona IP: *.lublin.mm.pl 16.08.11, 18:46
    mam trochę nurtujące mnie pytanie na temat koleżanki Moniki ,z która dotychczas rozmawiałyśmy cielą i nagle przestała dzwonić .(pytam się o co chodzi ,to mówi ze jest wszystko ok).Co jest przyczyna tego zachowania? jeżeli to nie będzie nadużycie to o strefę uczuciowa ,co mnie czeka ?
    Iwona23,02,1975
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:22
    Dla Iwony: koleżanka ma problemy z mężczyzną, ma problemy finansowe, urzędowe. Do Ciebie osobiście nie żywi żadnej urazy. W ciągu miesiąca będą od niej dobre wieści i ożywienie przyjaźni.
  • Gość: Iwona IP: *.lublin.mm.pl 16.08.11, 20:26
    dziękuje
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:20
    Dla Renaty: on jest obrażony o względy innego mężczyzny, zazdrość mam przy nim. Niespodziankę materialną potraktuje jako próba przekupstwa. Nie spodoba mu się żadna rzecz. Jemu bardziej spodoba się Twoja bliskość, miłość. Zadziała i ociepli okazanie uczuć. Wiadomo, że można kogoś zaprosić do kina, potem na kolację, potem ciąg dalszy. Drogie prezenty - nie.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.mm.pl 16.08.11, 19:38
    Dziekuje za odpowiedz.
    Wzgledow innego mezczyzny nie bylo, wymyslił problem w innym temacie.
    To zanzcy ze mam zaczac sie sama odzywać i "walczyc" o nas ?

wrozka.abigail napisała:

> Dla Renaty: on jest obrażony o względy innego mężczyzny, zazdrość mam przy nim.
    > Niespodziankę materialną potraktuje jako próba przekupstwa. Nie spodoba mu się
    > żadna rzecz. Jemu bardziej spodoba się Twoja bliskość, miłość. Zadziała i ocie
    > pli okazanie uczuć. Wiadomo, że można kogoś zaprosić do kina, potem na kolację,
    > potem ciąg dalszy. Drogie prezenty - nie.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:44
    Tak, możesz wyciągnąć rękę. Ten mężczyzna i jego względy znów mi się pokazuje. Nie znam Was :) On może myśleć że ma konkurencję a tuszuje to za innym problemem.
    Nie będę kombinować, w każdym razie wychodzi że się pogodzicie.

Gość portalu: gosc napisał(a):

> Dziekuje za odpowiedz.
    > Wzgledow innego mezczyzny nie bylo, wymyslił problem w innym temacie.
    > To zanzcy ze mam zaczac sie sama odzywać i "walczyc" o nas ?
    >
    > wrozka.abigail napisała:
    >
    > > Dla Renaty: on jest obrażony o względy innego mężczyzny, zazdrość mam prz
    > y nim.
    > > Niespodziankę materialną potraktuje jako próba przekupstwa. Nie spodoba m
    > u się
    > > żadna rzecz. Jemu bardziej spodoba się Twoja bliskość, miłość. Zadziała i
    > ocie
    > > pli okazanie uczuć. Wiadomo, że można kogoś zaprosić do kina, potem na ko
    > lację,
    > > potem ciąg dalszy. Drogie prezenty - nie.
  • Gość: gosc IP: *.dynamic.mm.pl 16.08.11, 19:49
    Dziekuje
    takie ma właśnie przeczucia :)
    wszystkiego dobrego i dziekuje :)

Tak, możesz wyciągnąć rękę. Ten mężczyzna i jego względy znów mi się pokazuje. Nie znam Was :) On może myśleć że ma konkurencję a tuszuje to za innym problemem.
    Nie będę kombinować, w każdym razie wychodzi że się pogodzicie.

> Dziekuje za odpowiedz.
    > Wzgledow innego mezczyzny nie bylo, wymyslił problem w innym temacie.
    > To zanzcy ze mam zaczac sie sama odzywać i "walczyc" o nas ?
    >
    > wrozka.abigail napisała:
    >
    > > Dla Renaty: on jest obrażony o względy innego mężczyzny, zazdrość mam prz
    > y nim.
    > > Niespodziankę materialną potraktuje jako próba przekupstwa. Nie spodoba m
    > u się
    > > żadna rzecz. Jemu bardziej spodoba się Twoja bliskość, miłość. Zadziała i
    > ocie
    > > pli okazanie uczuć. Wiadomo, że można kogoś zaprosić do kina, potem na ko
    > lację,
    > > potem ciąg dalszy. Drogie prezenty - nie.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:16
    Dla Kariny: W okresie miesiąca będą dobre wiadomości i duża zmiana. Będzie praca dla Ciebie. Będziesz musiała zrobić stosowne uprawnienia. To bardziej równo z pracą, niż zanim zaczniesz pracę.
    Sama tą pracę znajdziesz. Sama szukaj. Urząd zawiedzie.
  • carmen310 16.08.11, 20:06
    Dziękuje bardzo. Miłego wieczoru.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:11
    Dla Asi: Za rok spotkasz miłość, za dwa lata widać związku błogosławieństwo. Okoliczności związane z tym z czego żyjesz, z pracą. To mężczyzna który niesie Tobie zarówno zarobek i szczeście w miłości. Dobry kontrahent i dobry przyjaciel.
  • Gość: Asia IP: *.alfanet24.pl 16.08.11, 20:26
    Bardzo, bardzo dziękuję za odpowiedź.
  • Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 18:49
    czy i kiedy spotkam swoją miłość a może wrócę do dawnego partnera? - Edyta
  • Gość: edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 19:04
    kiedy spotkam partnera na całe życie? ta samotnosc mnie przeraża :-(
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:27
    Dla edyta: za trzy lata wiosną spotkach urodziwego mężczyznę. Postawny, starszy od Ciebie, urzędnik bądź wojskowy. Z tego wychodzą drogi do rodziny. Miłość szczera i lojalna. Poznasz go wyjeżdżając w podróz. Będzie to podróż z przyjaciółmi albo do przyjaciół.
  • Gość: edytaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 19:45
    dziekuje
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:24
    Dla Edyty: wrócisz do dawnego partnera. Dostaniesz prezent od życia, odeprzesz trudności, życie da Wam mową szansę. Nic więcej nie widać.
  • Gość: Edyta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 19:52
    Bardzo dziękuję za wróżbę ;)
  • Gość: Justyna IP: 77.236.26.* 16.08.11, 19:16
    Witam,

W jakich okolicznościach poznam moją 2-gą połówkę? Czym będzie osobą wolną( bez zobowiązań) czy po przejściach?
    Chodzi wyłącznie o poważny związek.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za poświęcony czas Justyna
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:33
    Dla Justyny: poznasz poważnego meżczyznę w obrębie roku. Okoliczności będą związane z pozyskaniem pieniędzy bądź też otrzymaniem wyższego angażu w pracy, nagrody. Nie będzie to mężczyzna bez przeszłości. Gdy go poznasz będzie kończył dawne życie. Uwalniał się od innej kobiety. Dla Ciebie będzie przyjacielem działającym uczciwie a potem dobrym partnerem. Z jego przyczyny zmienisz miejsce zamieszkania.
  • Gość: Justyna IP: 77.236.26.* 16.08.11, 20:26
    Dziękuję serdecznie i pozdrawiam.
  • Gość: Beata IP: *.play-internet.pl 16.08.11, 19:20
    Bardzo proszę o odpowiedź,

czy i kiedy uda mi się uwolnić od mojej matki?

Beata
  • wrozka.abigail 16.08.11, 19:36
    Dla Beaty: kłopoty potrwają do jesieni przyszłego roku. Potem masz czysty dom od jej wpływów i szczęście rodzinne.
  • Gość: tratata IP: *.sta.asta-net.com.pl 16.08.11, 20:18
    Witam. Kiedy sprzedam mieszkanie i zamieszkam w nowym większym??Z góry bardzo dziękuję :)
  • Gość: tratata IP: *.sta.asta-net.com.pl 16.08.11, 20:30
    przepraszam dodam że mam na imię Joanna, pytanie jest w poprzedniej wiadomości
  • wrozka.abigail 16.08.11, 21:27
    Dla Joanny: w przyszłym roku czeka Cię przeprowadzka. Zmiana mieszkania pokazana jest jesienią jako pewna. Wcześniej masz próby i przymiarki. Dłużyć będzie się sprzedawanie obecnego mieszkania.
  • Gość: tratata IP: *.sta.asta-net.com.pl 17.08.11, 15:13
    Dziękuję :), faktycznie już się dłuży....
  • Gość: Beata IP: *.play-internet.pl 18.08.11, 00:44
    Dziękuję bardzo za odpowiedź.
  • Gość: GOŚĆ IP: *.toya.net.pl 16.08.11, 20:33
    WITAM.BARDZO TRAFNA ODPOWIEDZ.DZIĘKUJĘ
  • Gość: Małgorzata IP: *.mofnet.gov.pl 17.08.12, 07:50
    Witam serdecznie. Mam pytanie kiedy mój mąż znajdzie pracę i czy wyjdziemy z dołka finansowego. Serdecznie pozdrawiam
  • Gość: Ewa IP: 95.108.107.* 16.08.11, 21:03
    Proszę o odpowiedź czy z obecnym mężczyzną będę szczęśliwa i stworzymy fajny ciepły związek i trwały? Pozdrawiam Ewa
  • wrozka.abigail 16.08.11, 21:32
    Dla Ewy: Tak, będziecie cieszyć się wspólnym domem. Właściwe to ten dom jest już przy Was. Pracujecie nad życzliwością do siebie. Między Wami są niedomówienia które muszą zostać wyjaśnione. Nie możecie zdawać się na to, że ktoś zgadnie o co chodzi drugiej osobie. Musi się między Wami rozjaśnić, intencje muszą być jednokierunkowe, odrzucić wahania.
    Stworzycie trwały związek zwieńczony zgodnym małżeństwem.
  • Gość: Ewa IP: *.mofnet.gov.pl 17.08.11, 07:14
    Abigail, bardzo dziękuję za wróżbę pozdrawiam Ciebie ciepło i serdecznie :))))
  • Gość: CZARNA IP: *.nowinynet.pl 19.08.11, 17:19
    mam romans w pracy jaki jest prawdziwy stounek tego mężczyzny do mnie? Dziękuję z góry i pozdrawiam :)
  • wrozka.abigail 19.08.11, 19:44
    Macie nie tylko więź seksualną. On Ciebie szczerze lubi i ceni. Jest Tobie osobą sprzyjającą, nie wystawi Cię do wiatru, nie obgada. Jest więź duchowa.

Gość portalu: CZARNA napisał(a):

> mam romans w pracy jaki jest prawdziwy stounek tego mężczyzny do mnie? Dziękuję
    > z góry i pozdrawiam :)
  • Gość: Laura IP: *.skomur.pl 30.08.11, 22:03
    Droga wrozko,jestem panna zodiakalna mam na imie Danuta i chcialabym dowiedziec sie co mnie czeka w pracy,jak ulozy sie dalej moje zycie.
  • wrozka.abigail 30.08.11, 23:11
    Danuto, w pracy szczęście i powodzenie. Ciągłość, a nawet lepszy angaż, docenienie zasług. Co więcej pokazuje się miłość, przystojny i poważny pan przy Twym boku, przyjaciel domu. Czeka Ciebie miłość, zauroczenie odmieniające codzienność. To wszystko w ciągu najbliższych pięciu miesięcy.

Gość portalu: Laura napisał(a):

> Droga wrozko,jestem panna zodiakalna mam na imie Danuta i chcialabym dowiedziec
    > sie co mnie czeka w pracy,jak ulozy sie dalej moje zycie.

--
    Moją misją na tym forum jest wróżba za symboliczne 'dziękuję'.
    Wróżenie to, nie jest 'próbką' mającą zachęcić kogokolwiek do późniejszej oferty za odpłatnością. Jestem tu aby pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Dostępna będę w wolnych chwilach.
  • Gość: Iwona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.11, 09:47
    Witam serdecznie, czy w najbliższym czasie czeka mnie przeprowadzka? jesli tak to czy to bedzie korzystne?Pozdrawiam Iwona
  • wrozka.abigail 30.08.11, 11:10
    W tym całkiem bliskim czasie to nie. Korzystnie to będzie cztery pięć miesięcy odczekać. Wiosna to dobry moment.

Gość portalu: Iwona napisał(a):

> Witam serdecznie, czy w najbliższym czasie czeka mnie przeprowadzka? jesli tak
    > to czy to bedzie korzystne?Pozdrawiam Iwona

--
    Wróżenie to, nie jest 'próbką' mającą zachęcić kogokolwiek do późniejszej oferty za odpłatnością. Jestem tu aby pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Dostępna będę w wolnych chwilach.
  • andzia246 14.03.12, 17:03
    Po wielu przejściach postanowiliśmy z mężem spróbować na nowo tworzyć dalej związek, staramy się czy uda się? pozdrawiam Justyna
  • Gość: Ewa IP: 95.108.107.* 19.08.11, 05:42
    Witam serdecznie, mam jeszcze jedno pytanie dotyczące mojego syna, czy odnajdzie swoje powołanie w jakimś zawodzie? on jest po maturze nie wie co chce robić , czy będzie się dalej uczyć ? Pozdrawiam Ewa
  • wrozka.abigail 19.08.11, 09:10
    Dla syna:
    Pilnuj go przed wpływem kolegów. Środowisko nie najlepiej wygląda jako takie, które może zachęcać do jakiegoś szybkiego zarobki, niekoniecznie dobrego. Znajdzie swoje powołanie i będzie uczyć się jeszcze. On gdzieś w związku z tym wyjedzie. To mu wyjdzie na dobre. Nauka w innym mieście. Nauki humanistyczne.

Gość portalu: Ewa napisał(a):

> Witam serdecznie, mam jeszcze jedno pytanie dotyczące mojego syna, czy odnajdzi
    > e swoje powołanie w jakimś zawodzie? on jest po maturze nie wie co chce robić ,
    > czy będzie się dalej uczyć ? Pozdrawiam Ewa
  • Gość: Od Ewy IP: 95.108.107.* 19.08.11, 10:50
    Bardzo , bardzo dziękuję Pozdrawiam Ewa
  • gandziaa 19.08.11, 12:33
    Witam serdecznie, chciałam zapytać jak ułożą się moje relacje z moim facetem i czy dane mi będzie w niedługim czasie zostać mamą?Iwona
  • wrozka.abigail 19.08.11, 15:35
    Dla Iwony:
    diobrze się Tobie ułoży z mężczyzną. On się wiele zmieni i dojrzeje, pod Twym wpływem. Czeka was także wzrost materialny, pewność finansowa, która sprawi że związek stanie się bezpieczny.
    Na bok pójdą zwady i zazdrość, rozglądanie się za innymi kobietami.
    Będziesz mamą w czasie bardzo bliskim. Masz to już prawie obok siebie. To Was mocno scementuje.

gandziaa napisała:

> Witam serdecznie, chciałam zapytać jak ułożą się moje relacje z moim facetem i
    > czy dane mi będzie w niedługim czasie zostać mamą?Iwona
  • Gość: gumiś IP: 83.2.213.* 19.08.11, 13:47
    Witam. czy mógłbym się dowiedzieć co przyniosą mi najbliższe dni w pracy?
  • wrozka.abigail 19.08.11, 15:48
    W przyszłym tygodniu spodziewaj się trudności, wręcz uważaj na prawo, formalności. Będą zawirowania na tle relacji w pracy, pieniędzy, ktoś Ci robi za plecami nie dobrą opinię. Finał dobry. Sprawiedliwy dla Ciebie. Uznanie i zgoda.

Gość portalu: gumiś napisał(a):

> Witam. czy mógłbym się dowiedzieć co przyniosą mi najbliższe dni w pracy?
  • Gość: Iwona IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.08.11, 14:11
    Witam serdecznie, chciałam zapytać jak ułożą się moje relacje z moim przyszłym mężem i czy dane mi będzie w niedługim czasie zostać mamą?Iwona
  • wrozka.abigail 19.08.11, 15:53
    Dla Iwony:
    z mężem stworzysz ciepły, dobry i pełen miłości dom. Dziecko w ciągu roku czasu.

Gość portalu: Iwona napisał(a):

> Witam serdecznie, chciałam zapytać jak ułożą się moje relacje z moim przyszłym
    > mężem i czy dane mi będzie w niedługim czasie zostać mamą?Iwona
  • Gość: grazia IP: *.pool.mediaWays.net 22.08.11, 01:12
    Czy z obecnym mezczyna bede szczesliwa?Wrozko powiedz mi prosze,pozdrawiam
  • wrozka.abigail 22.08.11, 10:24
    To jeszcze nie ten meżczyzna. Ale niedługo pojawi się zupełnie inna postać, z daleka, dostaniesz dobre nowiny, nawiążesz nową znajomość. Zacznie się od korespondencji i to będzie krok do czystych uczuć.

Gość portalu: grazia napisał(a):

> Czy z obecnym mezczyna bede szczesliwa?Wrozko powiedz mi prosze,pozdrawiam

--
  • Gość: grazia IP: *.pool.mediaWays.net 29.08.11, 19:12
    Kochana wrozko dziekuje za odpowiedz,ktora bardzo mnie zmartwila.Bylam w dwoch zwiazkach i myslalam ze ten trzeci bedzie juz na stale.Mam na imie Grazyna jestem bykiem on ma Hassn i jest skorpionem,prosze napisz czy nie ma dla nas przyszlosci.Dziekuje i pozdrawiam Grazyna
  • wrozka.abigail 30.08.11, 00:15
    Nie on. On to romans, uciekanie przed zobowiązaniami. Nie chcę odbierać nikomu nadziei, lecz ten człowiek to kłopoty, przed którymi trzeba się strzec

> Kochana wrozko dziekuje za odpowiedz,ktora bardzo mnie zmartwila.Bylam w dwoch
    > zwiazkach i myslalam ze ten trzeci bedzie juz na stale.Mam na imie Grazyna jest
    > em bykiem on ma Hassn i jest skorpionem,prosze napisz czy nie ma dla nas przysz
    > losci.Dziekuje i pozdrawiam Grazyna

--
  • Gość: grazia IP: *.skomur.pl 30.08.11, 22:09
    Dziekuje bardzo za odpowiedz,szkoda ze nie taka jaka oczekiwalam,poniewaz to dobry czlowiek choc ostatnio nasze stosunki troche sie pogorszyly.Zalezy mi na utrzymaniu tego zwiazku i bycia kochana przez niego.Czy mam szanse na normalny zwiazek moze z jakims innym mezczyzna?Mieszkam w niemczech i chcialam sie zapytac jak tam moje zycie sie ulozy.Pozdrawiam i dobrej nocy
  • Gość: kaja IP: *.skomur.pl 30.08.11, 22:19
    Droga wróżko,nazywam się Klaudia i chciałabym się dowiedzieć czy moja mama o imieniu Grażyna będzie szczęśliwa ze swoim obecnym partnerem i czy będą długo razem.
  • wrozka.abigail 30.08.11, 23:15
    Jeżeli Tobie zależy na obecnym związku, to walcz o niego, a na razie nie szukaj innego. Karty pokazały, lecz Ty masz serce i dla spokoju serca możesz szansę dać.
    Nie ma bowiem nic gorszego niż zrobić coś z przymusu wbrew sercu :)

Ogólnie w Niemczech uważaj na dwóch meżczyzna oszustów finansowych, zważaj na papiery i sposób zarabiania.
    Masz tam jednak dobrą kobietę przyjaciółkę, czeka cię wizyta.
    Ogólnie więcej czeka Cię szczęścia niż kłopotów. Taka huśtawka, walka o byt i chwile szczęścia.

> Dziekuje bardzo za odpowiedz,szkoda ze nie taka jaka oczekiwalam,poniewaz to do
    > bry czlowiek choc ostatnio nasze stosunki troche sie pogorszyly.Zalezy mi na ut
    > rzymaniu tego zwiazku i bycia kochana przez niego.Czy mam szanse na normalny zw
    > iazek moze z jakims innym mezczyzna?Mieszkam w niemczech i chcialam sie zapytac
    > jak tam moje zycie sie ulozy.Pozdrawiam i dobrej nocy

--
  • Gość: grazia IP: *.skomur.pl 31.08.11, 16:16
    Droga wrozko dziekuje bardzo za te slowa,sprobuje walczyc,ale jak dlugo wytrzymam nie wiem.Milego wypoczynku.buziaki
  • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.08.11, 21:10
    Monika Kiedy w moim życiu pojawi się mężczyzna.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 21:35
    Dla Moniki: przed upływem roku pojawia się mężczyzna starszy od Ciebie który będzie miał poważne zamiary. Osobnik twardy, dumny, wiedzący czego chce. Uważać aby nie dać się zdominować. Sercem będzie za Tobą. Stworzycie związek.
  • Gość: TOMEK IP: *.sta.asta-net.com.pl 17.08.11, 15:16
    Witam. Mam na imię Tomasz, co karty mówią o moich finansach lub pracy, czy będzie lepiej, gorzej lub może czekają mnie jakieś zmiany??
  • wrozka.abigail 17.08.11, 23:13
    Dla Tomka: Będziesz miał niespodziewane szczęście i dobry interes do zrobienia z którego zarobisz dużo pieniędzy. Spodziewaj się nowego angażu, wzrostu w pracy.

Gość portalu: TOMEK napisał(a):

> Witam. Mam na imię Tomasz, co karty mówią o moich finansach lub pracy, czy będz
    > ie lepiej, gorzej lub może czekają mnie jakieś zmiany??
  • Gość: SIASINA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.11, 11:42
    witam serdecznie! jak ułożą się moje relacje z mężem? i czy jest jest dla mnie szansa na poważny i szcześliwy związek? dziękuję i pozdrawiam.
  • Gość: SIASINA IP: *.adsl.inetia.pl 18.08.11, 11:58
    przepraszam , że jeszcze sie dopisuje ale zapomniałam podać imię Grażyna
  • wrozka.abigail 18.08.11, 17:58
    Na męża uważaj. To wróg a nie przyjaciel. Skłaniaj się do rozwagi, do poukładania życia bez niego. Nowa miłość w ciągu dwóch lat. Będziesz drugi raz mężatką i będzie to bardzo szczęśliwa miłość.

Gość portalu: SIASINA napisał(a):

> witam serdecznie! jak ułożą się moje relacje z mężem? i czy jest jest dla mnie
    > szansa na poważny i szcześliwy związek? dziękuję i pozdrawiam.
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.11, 19:06
    Witam,

Bardzo zalezy mi na odpowiedzi na pytanie : Czy mam szanse na zwiazek z Mateuszem?
    Pozdrawiam cieplutko, Karolina
  • wrozka.abigail 18.08.11, 23:23
    Dla Karoliny: Tak, na związek na krótki czas. Mateusz to osoba uwodzicielska, jest niestały, gra nieczysto. Będzie namiętność, nie starczymiłości.

> Witam,
    >
    > Bardzo zalezy mi na odpowiedzi na pytanie : Czy mam szanse na zwiazek z Mateus
    > zem?
    > Pozdrawiam cieplutko, Karolina
  • Gość: Marzena IP: *.pools.arcor-ip.net 19.08.11, 08:42
    Czy bede z mezem,ktory mnie zdradza i finansowo oszukuje?
  • wrozka.abigail 19.08.11, 09:12
    Dla Marzeny:
    Mąż się nie zmieni. Będzie dalej zdradzał i zabierał pieniądze. Nie powinnaś sobie na takie traktowanie pozwalać, nie zasługujesz na to. Czeka Cię zmiana, dojrzejesz do rozwodu.

Gość portalu: Marzena napisał(a):

> Czy bede z mezem,ktory mnie zdradza i finansowo oszukuje?
  • Gość: Marzena IP: *.pools.arcor-ip.net 19.08.11, 09:24
    Dziekuje bardzo a co z nowym zwiazkiem bedzie ?
  • wrozka.abigail 19.08.11, 10:52
    Będzie ładnie rozwijał się od wiosny masz szansę na poważne zmiany w życiu i poznanie dobrej miłości.

> Dziekuje bardzo a co z nowym zwiazkiem bedzie ?
  • Gość: Marzena IP: *.pools.arcor-ip.net 19.08.11, 14:37
    Dzien dobry,czy mam szanse na wlasny interes czy dac sobie z tym spokoj?
  • wrozka.abigail 19.08.11, 15:57
    Dla Marzeny:
    dać sobie spokój, mam długi i straty przy intersie własnym.

> Dzien dobry,czy mam szanse na wlasny interes czy dac sobie z tym spokoj?
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.11, 20:43
    Bardzo dziękuję za odpowiedź. To dla mnie niesamowite jak go Pani przejrzała hehe ;> nie mam co zaprzeczac faktom - Mateusz jest uwodzicielski a co za tym idzie i pewnie niestaly. Mam nadzieję, że się Pani nie obrazi ale czy mogę dopytać w takim razie czy w ogóle kiedyś w przyszłości pisane jest mi małżeństwo i stowrzenie rodziny? Bo jakoś te moje związki póki co kuleja, staram sie myslec optymistycznie ale czasem nachodzi mnie taka nostalgia za stabilnościa i gryzie mysl ze moge jej nigdy nie osiagnac ;/ Pozdrawiam i dziękuję za cenną uwagę :>
    Karolina
  • wrozka.abigail 19.08.11, 22:51
    Dla Karoliny:
    Nie będziesz miala łatwo z mężczyznami. Ty chyba za wiele chcesz dać, za mało od nich brać. Musisz tą energię wrócić bardziej do siebie, inni niech się martwią o siebie. Kieruj uwagę i uczucia na siebie, wtedy przyspieszy czas poznania wartościowych mężczyzn.
    Jeszcze do wiosny musisz wytrzymać. Na wiosnę mam aktywnego, wesołego mężczyznę. Dusza towarzystwa i inteligent. Przy tym porządny, uczciwy. Znajdziesz go wśród przyjaciół.

> Bardzo dziękuję za odpowiedź. To dla mnie niesamowite jak go Pani przejrzała he
    > he ;> nie mam co zaprzeczac faktom - Mateusz jest uwodzicielski a co za tym
    > idzie i pewnie niestaly. Mam nadzieję, że się Pani nie obrazi ale czy mogę dop
    > ytać w takim razie czy w ogóle kiedyś w przyszłości pisane jest mi małżeństwo i
    > stowrzenie rodziny? Bo jakoś te moje związki póki co kuleja, staram sie myslec
    > optymistycznie ale czasem nachodzi mnie taka nostalgia za stabilnościa i gryzi
    > e mysl ze moge jej nigdy nie osiagnac ;/ Pozdrawiam i dziękuję za cenną uwagę :
    > >
    > Karolina

--
    Wróżenie to nie jest 'probką' mającą zachęcić kogokolwiek do późniejszej oferty za odpłatnością. Jestem tu aby pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Proszę więc nie pytać mnie o wróżby płatne. Dostępna będę w wolnych chwilach.
  • Gość: Karolina IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.11, 08:21
    Kochana Wróżko ponownie bardzo dziękuję :) Wytrzymam do wiosny na pewno tylko czy to już będzie "ten" z ktorym uloze sobie zycie? ;) A tak naprawdę to chciałam napisać że bardzo dziękuję za możliwość uzyskania porady. Wróżba jest wedlug mnie trafna, niepodkoloryzowana a jednak pozostawiajaca miejsce na nadzieje i optymizm i to chyba jest najwazniejsze ;) Bardzo się cieszę, że udało mi się na tym forum skontaktować z tak miłą i kompetentną osobą jak Pani:) Dzięi takim osobom jak Pani wlasnie odzyskuje wiare w to forum i ogolnie w ludzi. Zyczę duzo satysfakcji plynacej ze swojej pasji:) i przesylam pozytywne fluidy :>
  • wrozka.abigail 20.08.11, 09:50
    Myślę, że będzie się do tego nadawał. Na życie.

Nie spodziewałam się takiego uzniania. Dziękuję pięknie za opinię :))) Te słowa są ważne dla mnie.
    Serdecznie pozdrawiam i ciepłego weekendu :)

Gość portalu: Karolina napisał(a):

> Kochana Wróżko ponownie bardzo dziękuję :) Wytrzymam do wiosny na pewno tylko c
    > zy to już będzie "ten" z ktorym uloze sobie zycie? ;) A tak naprawdę to chciała
    > m napisać że bardzo dziękuję za możliwość uzyskania porady. Wróżba jest wedlug
    > mnie trafna, niepodkoloryzowana a jednak pozostawiajaca miejsce na nadzieje i o
    > ptymizm i to chyba jest najwazniejsze ;) Bardzo się cieszę, że udało mi się na
    > tym forum skontaktować z tak miłą i kompetentną osobą jak Pani:) Dzięi takim os
    > obom jak Pani wlasnie odzyskuje wiare w to forum i ogolnie w ludzi. Zyczę duzo
    > satysfakcji plynacej ze swojej pasji:) i przesylam pozytywne fluidy :>

--
    Wróżenie to,nie jest 'probką' mającą zachęcić kogokolwiek do późniejszej oferty za odpłatnością. Jestem tu aby pomóc tym, którzy tej pomocy potrzebują. Proszę więc nie pytać mnie o wróżby płatne. Dostępna będę w wolnych chwilach.
  • Gość: Grazia IP: *.pool.mediaWays.net 22.08.11, 02:03
    Dobry wieczor wrozko,mam na imie Grazyna,mam pytanie czy z obecnym mezczyzna ulozy mi sie zycie.Jak moje dwie corki?czy bede szczesliwa?pozdrawiam
  • Gość: Marzena IP: *.pools.arcor-ip.net 19.08.11, 08:36
    czy bede z mezem ktory mnie ciagle zdradza?
  • Gość: Grazia IP: *.pool.mediaWays.net 22.08.11, 01:40
    Wrozko czy z obecnym mezczyzna bede szczesliwa? prosze powiedz mi.pozdrawiam
  • Gość: Marta IP: *.dynamic.chello.pl 16.08.11, 21:20
    I ja bardzo poproszę o wróżbę. Kiedy spotkam mężczyznę, z którym utworzę związek? Może już znam kogoś takiego? Pozdrawiam, Marta
  • wrozka.abigail 16.08.11, 21:38
    Dla Marty: ten kogo znasz o kim myślisz, to nie jest jeszcze to. To zniknie. Zniknie całe najbliższe środowisko do którego kierujesz nadzieje.
    Za rok uważaj ażeby nie wejść w niebezpieczny, niszczący trójkąt.
    Za trzy lata stworzysz związek który będzie pobłogosławiony. Mężczyzna poznany przez przyjaciółkę.
  • almanachy 16.08.11, 21:58
    Kim będzie powiedzmy ktoś bliższy jak kolega. Co to za osoba.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 23:23
    Dla Almanachy: Szkoda że nie napisałaś swojego imienia. Bije od Ciebie silna duchowość. Masz za sobą zawiedzione uczucie. Mężczyzna z daleka był, bądź odjechał daleko stąd. Gdzieś on tam tkwi a Ty masz go pożegnać. Podobnie jak oderwać się od smutków i tego co gnębi w wnętrzu.
    Przyszłość to najpierw będzie romans, trudna relacja z mężczyzną dwulicowym. Raz dobry, raz zły, choć bardzo ponętny.
    Następnie poznasz kogoś uczciwego i wartościowego, zanim jednak zaznasz miłości mam ciągle trudy związane z zakończeniem oglądania się za siebie.
    Ten mężczyzna będzie poznany podczas wyjazdu i będzie związany z nauką.
  • wrozka.abigail 16.08.11, 23:25
    ...dziękuję po raz drugi za uwagę ;) Dobrej nocy :)
  • wrozka.abigail 16.08.11, 22:00
    --> na dzisiaj kończę odpowiadanie na Wasze pytanie.
    Nie spodziewałam się tak dużego zainteresowania moimi wróżbami. Spodziewałam się może kilku osób a ... tu taka niespodzianka. Żywię nadzieję, że moje odpowiedzi były dla Was użyteczne.
    Gdy tylko czas pozwoli, będę tutaj zaglądać i kontynuować kładzenie Wam kart :)

Pozdrawiam, życząc spokojnej nocy.
  • Gość: Irena IP: *.131.219.91.ip4.hardcom.pl 16.08.11, 22:02
    Jak wygląda moja sytuacja z pracą?Pozdrawiam ciepło i dziękuję:)
  • wrozka.abigail 16.08.11, 23:02
    Dla Ireny: dostaniesz w czasie najbliższym dobre wiadomości o pracy. Pójdziesz wyżej niż jesteś. Idzie do Ciebie możliwość wyższego angażu. Wzrost zarobków.
    Uważaj na pośredników i pokątnych załatwiaczy pracy. Nielegalność mi krąży wokół Ciebie i spraw związanych z pracą. Nie skuś się na takie coś.
  • Gość: kobieta po 30-stce IP: *.dynamic.qsc.de 17.08.11, 12:42

Dzien dobry!

Chcialabym zapytac, czy uda mi sie w tym roku 2011 albo w nastepnym 2012 zajsc w druga ciaze i urodzic zdrowe dziecko? Kiedy mam na to szanse?
    Aga.
  • wrozka.abigail 17.08.11, 12:46
    Dla Agi: na przyszły rok jest pokazana ciąża.

Gość portalu: kobieta po 30-stce napisał(a):

>
    > Dzien dobry!
    >
    > Chcialabym zapytac, czy uda mi sie w tym roku 2011 albo w nastepnym 2012 zajsc
    > w druga ciaze i urodzic zdrowe dziecko? Kiedy mam na to szanse?
    > Aga.
  • Gość: kobieta po 30-stce IP: *.dynamic.qsc.de 17.08.11, 13:05
    A czy dlugo jeszcze musze czekac? Och, ja czekam juz tak dlugo.
  • zielonany 17.08.11, 13:04
    Witam ponownie, odpisalas mi ze dostane zielona kartę za ok 4 miesiace.. Wiec mam jedno pytanie dodatkowe, czy powinnam zmienić prawnika? Wydaje mi sie ze z moim jest coś nie tak..
    Z góry dziękuje za poświęcenie swojego czasu..
    Joanna (22.05.80)
  • wrozka.abigail 17.08.11, 13:07
    Tak, zmień prawnika, masz słuszne podejrzenia, że obecny nie robi wszystkiego, nie jest szybki i skuteczny, jak się wychwalał.

zielonany napisała:

> Witam ponownie, odpisalas mi ze dostane zielona kartę za ok 4 miesiace.. Wiec m
    > am jedno pytanie dodatkowe, czy powinnam zmienić prawnika? Wydaje mi sie ze z m
    > oim jest coś nie tak..
    > Z góry dziękuje za poświęcenie swojego czasu..
    > Joanna (22.05.80)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka