IP: *.205.83.168.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.10.11, 19:57
Chciałam zapytać , czy ktoś korzystał z rytuałów. Jak to wygląda , gdy zamawia się u wróżki np rytuał na odzyskanie kogoś , to czy to są jakieś standardowe rytuały czy sporządzane indywidualnie ? Bo przedział cenowy jest spory , może kosztować 30 zł, a może i 300,00. Jak wykonuje się taki rytuał i czy ktoś robił i czy faktycznie one działają ?
pozdrawiam
Edytor zaawansowany
 • Gość: gosc IP: *.inowroclaw.mm.pl 12.10.11, 20:33
  ja robilam, ale nic z tego, bez efektu :(
 • Gość: gosc IP: 193.239.60.* 12.10.11, 22:24
  Przedział cenowy od 30 do 300 zł? W takiej cenie to są chyba bardzo słabe rytuały, jak chce się coś lepszego to trzeba liczyć w tysiącach
 • Gość: gosc2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.11, 23:18
  zgadzam sie z Toba co do za rytual za 30 zl ?
 • Gość: Można IP: *.adsl.inetia.pl 12.10.11, 23:28
  Można się zmieścić w 300 zł, ale raczej nie internetowa płatność. Trzeba znaleźć kogoś akiego, sprawdzonego w realu.
 • Gość: gosc IP: *.inowroclaw.mm.pl 13.10.11, 07:41
  jasne, dajcie spokoj, jak nie kocha to nie pokocha ! leiej kse wydajcie na siebie, na swoja metamorfoze !
 • Gość: gosc IP: 193.239.60.* 13.10.11, 10:23
  a prosil cie ktos o rade?
 • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.11, 16:46
  LAGUZ Z FIRMY AHUNWAR TO BEZCZELNY OSZUST.
  Nie wplacajcie mu zadnych pieniedzy na rytualy bo stracicie tak jak ja. Nie umie robic rytualow, nie ma wiedzy w tej kwestii, ale obiecuje wiele i prosi o pieniadze.
  Ostrzegam przed tym cwaniakiem.
 • Gość: gość IP: *.sta.asta-net.com.pl 13.10.11, 11:43
  jasne, dajcie spokoj, jak nie kocha to nie pokocha ! leiej kse wydajcie na siebie, na swoja metamorfoze


  Popieram!!
 • Gość: kobita IP: *.ip.netia.com.pl 13.10.11, 12:02
  popieram, nie popieram :)
  ja popieram, ale juz ktos tu krzyczy ze nie prosił o rade, pewnie jakis rytualista :)
 • Gość: gosc IP: 193.239.60.* 13.10.11, 14:31
  Bo osoba pytające nie pytała czy warto wydać na to pieniądze czy nie a o coś zupełnie innego, ale jak widać polskie społeczeństwo nie potrafi nawet poprawnie przeczytać dwóch zdań po polsku
 • Gość: gosc IP: 193.239.60.* 13.10.11, 14:36
  A co do zapytania, z tego co wiem dobiera się odpowiedni rytuał do konkretnej sytuacji. Jeżeli chodzi o cenę, to 30-300 zl to są pewnie bardzo słabe rytuały, pewnie jakieś jednorazowe, bo przecież za 30 zl nikt nie bedzie siedział po nocach nie wiadomo ile i robił tego. Jak chce się coś porządnego to niestety trzeba zapłacić dużo więcej. co do efektów to napiszę później, bo teraz nie mogę nic powiedzieć.
 • Gość: ojojj IP: *.xdsl.centertel.pl 15.10.11, 19:18
  tralalalala srały muszki bedzie wiosna. mnie nie wyszło. i tyle.
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 14.10.11, 10:36
  W voodoo wygląda to nastepująco: Najpierw musi pani zastanowić się, co pani chce uzyskać, następnie opisać to w jednym lub kilku artykułach, następnie przesłać te artykuły wraz ze zdjęciem swoim i partnera. Osoba wykonująca dane rytuały zazwyczaj wie jakiego ducha ma wykorzystać, aby miała pni efekty. Następnie przeprowadza się tzw. konsultację, które polegają na tym, że przedstawia się konkretną sprawę duchowi i pyta, czego oczekuje on w zamian za swoje działanie i czy zgodzi się na taki pakt, jeśli pada odpowiedź tak, wtedy pyta się jakie dary trzeba przygotować. Do konsultacji można wykorzystać wahadło lub jeszcze lepiej ( w moim przypadku ) tradycyjne dywinacje zwane Buzio ( specjalne muszle ). Konsultacje są zazwyczaj też płatne ponieważ trzeba takiemu duchowi zapłacić z góry. W przypadku Exu/Pomba Gira to przeważnie alkohol ( Exu - rum, cachaca, whisky i koniak; PG - szampan i słodkie likiery oraz tytoń, odpowiednio cygara i kobiece perfumowane papierosy ) . Składa się zazwyczaj też jedzenie: dziki ryż, miód, wędzone ryby, czerwone mięso itp...
  Złożenie tych darów jest konieczne, jeśli chce się pracować bezpiecznie i z sukcesami, do tego dochodzi przygotowanie specjalnego pokoju tylko dla nich, który musi być w kolorze czerwonym oraz osobnych ołtarzy.

  Dodatkowo osoba zajmująca się praca z tymi duchami, musi albo przejść odpowiednie inicjacje, które może udzielić tylko odpowiedni kapłan, lub mieć nauczyciela, który wspólnie z ta osobą przeprowadzi taki rytuał, wtedy będzie to skuteczne.

  Wiedza na temat voodoo i inicjacji nie jest zawarta w żadnej książce, dlatego często osoby zajmujące się voodoo profesjonalnie są bardzo drobie, ponieważ się cenią. A wiedza ich jest przekazywana tylko ustnie.

  Po więcej informacji zapraszam na moje gg: 8263898
 • Gość: do laguz IP: *.ip.netia.com.pl 14.10.11, 11:58
  Witam, a jaka jest gwarancja ze taki rytuał w voo-doo się uda ?
  czy on ma większą moc? sprawdzalność niż zwykłe rytuały od wróżek ?
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 14.10.11, 12:25
  Sekret jest taki, że kapłani voodoo posiadają wiedzę na temat jak sprowadzić danego ducha, aby ten opętał kapłana i to im daje moc jaka ten duch posiada...
  Nie chodzi tutaj o magię, ale o to aby ten duch działał w naszym imieniu poprzez nas....Aby rytuały były skuteczne musimy posiadać trzy rzeczy:1 - inicjację, którą przeprowadza kapłan na nowym, wzywając duchy, z którymi będzie on pracował, poprzez śpiew, taniec i składanie darów, następnie prosi te duchy, aby opętały nowego na zawsze, ale po tym nowy musi tym duchom służyć ( jak ksiądz w kościele ) bo jest to relacja na całe życie. 2. Wiedzę, która jest przekazywana tylko ustnie ( dlatego często cholernie droga ) 3. Środki - aby składać tym duchom ofiary.

  Taka osoba jest wtedy bardzo skuteczna i potężna...

  Może tym się to różni.
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 14.10.11, 12:48
  Wiele ludzi zadaje pytania, dlaczego to jest takie drogie? Na przykładzie duchów z jakimi ja pracuję: Exu - duch, który kontroluje "rozstaje" i ludzkie przeznaczenie ( mówi o tym opowieść na temat Exu i tego darów jakie dostał on od Nzambi ( stwórca )) - jedne z podstawowych darów jakie składa się tym duchom, to alkohole jak koniak, whisky, rum i cachaca oraz również cygara + jedzenie. Jego damskim odpowiednikiem jest Pomba Gira zwana też Exua - jej dary to tez alkohol jak szampan oraz kobiece smakowe papierosy, lubi także czerwone róże, likiery, miód oraz czekoladę.

  Każdy rytuał polega na tym, że do każdego trzeba złożyć dary po siedem z każdego rodzaju, bo siedem jest to święta liczba Exu i PG.

  Jeśli się też im coś obieca, to trzeba tego dotrzymać bezwzględnie.

  Duchy znają ludzi i ich największe pożądanie:PIENIĄDZE! Wiedzą o tym, że ludzie kradną, zabijają, sprzedają - a wszystko dla pieniędzy, dlatego często pytają ile człowiek może ich przeznaczyć dla nich...
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 14.10.11, 13:04
  Duchy też często chcą pieniędzy ponieważ wiedza o tym, że ludzie bardziej pragną PIENIĘDZY i o wiele częściej wzywają PIENIĄDZE niż duchy, dlatego duchy też pragną nich dla siebie. Jeśli chce się działania duchów, powinno się NAJPIERW I W PIERWSZEJ KOLEJNOŚCI POSTAWIĆ DUCHY I ICH SPRAWY, A DOPIERO PÓŹNIEJ SIEBIE. Powinno się zapewnić duchom nasze największe pragnienia, a wtedy duchy zrealizują nasze pragnienia.
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 14.10.11, 13:38
  Ja mogę skontaktować się z moim nauczycielem Papa Bones ( Donald Burnes) i uzgodnić z nim rytuały dla państwa, będzie przeważnie chciał połowę ceny rytuału.

  Ale nie będę wykonywał tego sam, tylko z nim wspólnie...przygotuje i wyśle mi wszystkie potrzebne rzeczy do pracy oraz nauczy mnie jak robić wszystko od A DO Z skutecznie.

  Wtedy od czasu zakończenia rytuałów efekty pojawia na przeciągu tygodnia lub szybciej. Efekty też będą na 100 %. Ale będzie to kosztowne, ponieważ będę musiał zapłacić mu w dolarach, nie złotówkach. A zmian po zakończeniu rytuałów jest na zawsze, a ewentualne zdjęcie tego lub zmiana będzie jeszcze bardziej kosztowna.
 • Gość: Gość IP: *.opera-mini.net 15.10.11, 19:33
  To jakim to duchom trzeba płacić? I jak one się napiją, jeśli są duchami? Albo jak zjedzą miód, ryż i czerwone mięso, albo ryby uwędzone?
  Chyba, że ...napiją się z robiącymi rytuały. A wtedy oznacza, że robiący te rytuały nadają się do egzorcyzmów. Nazwa kapłan albo nauczyciel w stosunku do takich osób to gruba przesada.
 • Gość: gościnnie IP: 194.88.224.* 15.10.11, 19:41
  Taida...nie napisze więcej,bo zaraz będziecie psy na nią wieszać,a nie o to chodzi.
  Pozdrawiam.
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 15.10.11, 20:14
  Nom właśnie o to chodzi.....
  Duchy te jędzą i piją poprzez kapłanów czyli osoby inicjowane. Aby sprowadzić ducha, kapłan zwany Gira lub Tata, ubiera się na czerwono i czarni ( kolory Exu i PG ), śpiewa specjalna inwokację zwaną Ponto Cantato, czasami używa się sigilu zwanego Ponto Riscado. Śpiew i taniec jest formą czci tym duchom, czasami też przebiera się za nie.
 • Gość: gość IP: *.180.84.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.10.11, 20:40
  a badanie aktualne od psychiatry mają?Bo tu chyba oddział zamknięty by się przydał:::::::::::
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 15.10.11, 20:47
  Wieszanie psów, to jest tutaj nagminne ciągle...

  Pod spodem sa linki do filmów:

  youtu.be/CTHif9QnIB4
  youtu.be/qKdHaVUu9TE
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 15.10.11, 20:54
  W voodoo właśnie opętanie jest największym dowodem wiary i nie bierze się tam tego jako "zło" lub "chorobę psychiczna", ale jako normę. Kapłan użycza swojego ciała duchom, aby te mogły po egzystować w świecie materialnym, między ludźmi, a za to duchy dają moc i otwierają im sekrety swojego świata.

  Proces ten najlepiej opisał antropolog Wade Davis, autor książki:"Wąż i tęcza".

  "W ich mniemaniu nie są już ludźmi, ale bogami - to prezentuje nam silę wiary".
 • Gość: Gość IP: *.ostrowiec-sw.vectranet.pl 15.10.11, 22:00
  Ciekawe...Ale lepiej zatańczyć jak Derwisz. Też skuteczne.
 • Gość: gość IP: *.180.84.177.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.10.11, 20:55
  nie wieszam psów,ale to co piszesz to przyznasz że dla normalnego człowieka pachnie chorobą psychiczna.
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 15.10.11, 21:07
  Przyznam...dlatego voodoo jest oficjalną religia w Afryce i na Haiti oraz w Brazylii występuje pod nazwą Quimbanda ( Exu ).

  W Polsce mamy chrześcijaństwo...

  U nich stwórca czyli Bóg jest, ale jest zbyt daleko aby go wzywać bezpośrednio, wyspecjalizowali się zatem w tym, aby pracować z pomniejszymi duchami, które są tutaj jego wysłannikami.

 • Gość: gosc IP: *.180.108.203.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.10.11, 21:12
  a ile kosztuja takie rytualy?
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 15.10.11, 21:26
  Ceny zazwyczaj ustalane są indywidualnie, w zależności od specyficznych potrzeb i życzeń klientów.

  Samemu się nie podejmę, mogę je wykonywać razem z Papa Bones i według jego instrukcji, aby były efekty.

  Piszcie na: tremalosh@interia.pl lub GG: 8263898

  Wszystko zależy co klient chce.
 • Gość: Gość IP: *.181.74.222.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.10.11, 22:14
  Rozumiem, ale chociaz proszę podać widełki cenowe.
  Napisał Pan
  Wtedy od czasu zakończenia rytuałów efekty pojawia na przeciągu tygodnia lub szybciej. Efekty też będą na 100 %. Ale będzie to kosztowne, ponieważ będę musiał zapłacić mu w dolarach, nie złotówkach. A zmian po zakończeniu rytuałów jest na zawsze, a ewentualne zdjęcie tego lub zmiana będzie jeszcze bardziej kosztować.

  Czy to oznacza że robił Pan już takie rytuały, że twierdzi Pan że efekty są na 100%? U każdego są efekty, ma Pan na to dowody , doświadczenie ? bo jak to czytam to dla mnie jakiś kosmos to jest. • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 16.10.11, 07:08
  i ludzie pożyją jak bogowie. Za innych będą odprawiać bahanalia.
  A jak połączą kogoś na zawsze to co? A jak w rzeczywistości nie bedzie spójności to te osoby będą na zawsze walczyć?
  Moim zdaniem to odprawiajacy takie rytuały łączą się na zawsze mrocznymi sprawami. Od takiego dobrobytu (łatwe pieniądze) i bycia bogiem można sie uzależnić. Duchom pieniądze są nie potrzebne, ale ludziom, aby używkami wprowadzić sie w trans. To nadużycie zdolności parapsychicznych.
 • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.11, 16:55
  Nie wplacaj zadnych pieniedzy LAGUZOWI Z FIRMY AHUNWAR bo stracisz. Ja stracilam, zamowilam rytual, nic nie wyszlo, bo on tego po prostu nie umie robic, ale obiecuje wiele.
  To oszust!!!
 • Gość: bylaklientkaLaguza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.11, 18:24
  U LAGUZA zupelnie nie wychodza rytualy, korzystalam wiem.
  To strata pieniedzy, ale mowi ladnie i obiecuje wiele.
  Ostrzegam przed nim!
 • Gość: była klientka 2 IP: *.xdsl.centertel.pl 19.12.11, 18:45
  potwierdzam to co jest poniżej
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.11, 18:18
  Efekty w tydzień??? człowieku nie pisz takich bzdur, pytalam profesjonalistę zajmującego się voodoo, na efekty można czekac nawet kilka miesięcy to zależy od sprawy.
  I zasada jest taka, że np. im dłużej czeka się na efekt tym związek będzie trwalszy.
 • Gość: gosc z nikad... IP: *.adsl.inetia.pl 15.10.11, 23:36
  Panie to niczym asteroida, w okolicach wyspy Wolin i Uznam byly onegdaj rakiety V1, i tak dalej......
  A swistak siedzi i zawija!
 • Gość: gosc IP: 193.239.60.* 23.10.11, 20:42
  Niestety Pana rytualy nie dzialają, znam osobę która z nich korzystala i poza stratą pieniędzy nie miala nic
 • Gość: ja IP: *.xdsl.centertel.pl 23.10.11, 21:18
  tak. potwierdzam to kasa w błoto
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 24.10.11, 11:57
  Obecnie, są to zupełnie inne rytuały, niż te, co robiłem kiedyś. Sam tez się ich nie podejmuję. O każdym pisze Papa Bones i każdy będzie robiony razem z nim.

  Każdy rytuał zawiera tez jego koszta, koszta mojej nauki quimbandy i wykonanie oraz wysyłkę potrzebnych mi rzeczy z USA do Polski.

  Wszystkie szczegóły uzgadniane są indywidualnie na GG:8263898 lub tel:517665230.
 • Gość: Gość IP: *.opera-mini.net 25.10.11, 13:37
  Laguz, a co ty sam uzyskałeś za pomocą takich rytuałów? Konkretnie.
 • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 25.10.11, 14:00
  jak widac nic skoro tu jest
  naciagacz jak zawsze :)
 • Gość: aktos IP: *.play-internet.pl 25.11.11, 20:27
  To co pisze ten człowiek to totalne bzdury !!!! miał kiedyś swoją stronę ale teraz jej nie ma. Obiecywał ludziom 100% a efekt 100% ale na minusie z kasą. Uważajcie !!!! niby nowe rytuały ??? za wcześniejsze chciał 3 tyś teraz chce 5 tyś. Bardzo często mówi o jakiejś Dorocie, że u niej zadziałało, ale kontaktu do niej nie chce dać. A innym razem P. Dorota była Panią Iwoną. Z koleżankami, postanowiłyśmy sprawdzić pewne sprawy. Kiedy Pan odda kasę ??? ludzie czekają !!! Ja już kiedyś pisałam dowody, że wpłaciłam i maile , że niby wszystko ma działać na 100% mam nadal. Każdy kto korzystał z usług tego Pana zapraszam do siebie. Bo mam zamiar odzyskać kasę ale przed Sądem !!!!!!!!!!! I słuchajcie kontakt z tym jego nauczycielem ma moja koleżanka. To gość , który faktycznie umie działać i ma super opinię od ludzi z całego świata. Ale ten gostek, napisał artykuły, tv było u niego. I co ważne udowodnił, że umie " spełniać życzenia" koszt ogromny 1500$ za rytuał na odzyskanie ukochanej osoby. Ale efekt do 14 dni. I co ważne !!! moja kumpela już ma efekt. A Panie Laguz do domu i pieluchy zmieniać !!!!!!!!!!!! I kasę oddawać. Piszcie wszyscy , których oszukał, a co my ciężko pracowaliśmy na kasę i mamy darować to ???
 • Gość: do aktos IP: *.dynamic.chello.pl 29.11.11, 17:04
  Masz namiary na Papa Bone?
  Ktos korzystał? Moze warto uzbierac kase? ma ktos maila do niego?
 • Gość: w odp IP: *.play-internet.pl 30.11.11, 12:24
  Warto tą kasę uzbierać, bo dobrze zainwestowana. Moja koleżanka teraz cieszy się szczęściem. Ja też mam zamiar skorzystać ale nie na miłość a na finanse. Owszem drogie są rytuały ale warto. Tu jest link do jego strony.www.theoriginalpapabones.com/consultations/index.htm Pamiętaj, że trzeba pisać w j. angielskim, a później trochę wybulić kasy na tele do USA, bo pewne rzeczy są konsultowane telefonicznie, tak aby mieć pewność, że On wie dokładnie czego się żąda. Trzeba dokładnie powiedzieć, czego się chce. Nie można powiedzieć, że to ma być " urok miłosny" musisz dokładnie opisać co ma zawierać jego praca. Musisz z nim też ustalić, czy On ma to osobiście wykonać czy też Ty będziesz postępowała zgodnie z jego instrukcją. Koleżanka nie chciała robić tego sama, więc On to wykonał. Nie wiem ile osób korzystało w Polsce z jego pomocy, więc trudno mi coś więcej powiedzieć. Ja teraz czekam na jego odp względem moich finansów, więc jak coś to napiszę, jak to u mnie działa.
 • Gość: ja4563 IP: *.xdsl.centertel.pl 30.11.11, 17:24
  to sa ryty laguuzaaaa. nie działają szkoda kasyyyyyy
 • Gość: dzieki za odp IP: *.dynamic.chello.pl 01.12.11, 15:37
  słuchaj a ten Papa Bone bierze pieniadze za określenie Twojej sytucaji? W sensie juz mu cos placilas zeby popatrzył na finanse?
 • Gość: Karina IP: *.ip.netia.com.pl 30.11.11, 12:37
  ten nauczyciel z Ameryki papa coś tam też pic, nie wciskajcie tu takich informacji. poleca go jedna osoba w Polsce, bardzo go chwali wszedzie gdzie może szukając naiwnych, koszt minimum 5 tsiecy zł.
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.11, 12:46
  PAPA BONES to nie jest zaden pic, to oryginalny czarownik voodoo z usa z 40letnim doswiadczeniem.
  Ale jego praca jest niezwykle droga, trzeba zaplacic w dolcach.
  Ja zamowilam rytual w sprawie milosnej ktora byla beznadziejna, juz mam postepy.
  Jesli ktos jest zainteresowany wpiszcie w google: THE ORIGINAL PAPA BONES.
 • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 21.12.11, 12:55
  a w jakim jezyku sie dogadaliscie ?
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.11, 13:22
  Do Papy Bones trzeba pisac po angielsku, on mieszka w usa, zajmuje sie voodoo okolo 40 lat.
  Wiem ze cena jego rytualow moze przerazic, ja tez bylam w szoku, ale zdecydowalam sie zaryzykowac. Co z tego, ze zaplace komus np.300zl, ale nie bedzie zadnego efektu.
  Odzyskanie szczescia, ktore stracilam nie ma dla mnie ceny i kupno np.samochodu za ta kase jest zupelnie niczym w porownaniu z tym co moge odzyskac.
  Kazdy musi zdecydowac sam. On jest tak niezwykle drogi bo musi ofiarowac duchom wiele darow i w ten sposob zjednac je aby pracowaly dla niego w danej sprawie. Wydaje sie to niewiarygodne, ale voodoo dziala wlasnie w ten sposob.
  Moja sprawa byla w zasadzie beznadziejna, a juz mam pierwsze postepy.
  Polecam go, bo wiem ze moze pomoc wielu osobom.
 • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 21.12.11, 13:28
  bzdury! chciałam namiary do osb u których sie sprawdziło to nie moge sie doprosic, nie mogłam sie doprosic poswiadczenia ze wplace pieniadze a on zrobi ryt. pic na wode !
 • Gość: Gosc IP: *.dk.customer.tdc.net 11.02.14, 01:33
  Moze cennik Twoich uslug? Mam nadzieje, ze nie jestes sobowtorem Laury Gotti - nieskutecznej naciagaczki.
 • Gość: jakaja IP: *.microchip.net.pl 25.11.11, 23:12
  mogę Ci podać na maila kilka rytuałów, które możesz wykonać sama za darmo oczywiście. Czy działają - jeśli bardzo wierzysz - tak ale czy warto? warto na siłę "trzymać" przy sobie kogoś, kto Cię nie chce? moim zdaniem nie...
 • Gość: Beata IP: *.ssp.dialog.net.pl 30.11.11, 18:23
  Pytanie przeczytalam i zrozumialam. Ale moge napisac tylko tyle ze glupia jestes droga Amelio az Cie szkoda. A dlaczego, cóz mysle ze kazdy kto ma troche rozumu nie zadawal by wogole takiego pytania. No comment.
 • Gość: Wiedźmiarka IP: *.wist.com.pl 01.12.11, 18:28
  Skuteczność rytuału nie zależy od ceny! Znam rytuały skuteczne, które robi się za darmo - no, jedynie koszt materiałów typu świece. Skuteczność to siła woli maga/umysłu - a i skąd inąd najskuteczniejsze rytuały robi się samemu - bo Twoja wola, umysł, podświadomość wiedzą co jest najlepsze, co najlepiej pasuje. I tego nie zapewni Ci żaden mag za tysiące złotych - bez wiary, siły woli, będą to tylko puste gesty za które się płaci. A jeśli rytuał nie działa - widocznie jest coś lepszego w zamian. Czasami tylko trudno się na to otworzyć - bo często "otwarcie się" boli, zmusza do przemyśleń, zastanowienia się, zamknięcia dawnych spraw, oczyszczenia. Jeśli ktoś obiecuje za słoną cenę że rytuał "napewno" będzie "skuteczny" uciekaj. Magia zakłada realizm celu i dobro oraz rozwój istoty jaką jest człowiek.
 • Gość: do aktos IP: *.dynamic.chello.pl 02.12.11, 15:49
  rany boskie mi napisał 7500 dolarów, chyba kogoś p...je..ało
 • Gość: HankA IP: *.ip.netia.com.pl 02.12.11, 16:03
  To wez dwa ryty zeby jednemu nie było smutno bu ha ha ha ha aa:)
 • Gość: dziękuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 13:19
  Ja kiedyś skorzystałam z rytuałów u slynnego Pana Stana- tego prawdziwego (koszt to 8 tyś złotych) miałam pieniądze więc pomyślałam, a co tam...skoro jest taki skuteczny to odzaluję...
  I co:
  Efekt zaden, przestał już pozniej odpowiadać na wiadomości i ja to zostawiłam, bo i tak nie odzyskałabym pieniędzy.

  Osobiście uważam, że rytualy działają, ale w najbardziej sprzyjającym czasie- więc nie wiem czy pomoc Stana jeszcze się nie uruchomii, może czas byl nieodpowiedni.
  Można zmodyfikować sytuacje poprzez odpowiedni rytuał, ale uważam, że rytuał nie zalatwia wszystkiego więc samemu trzeba się też zmienić.
 • wrozkagimmel 05.12.11, 13:27
  Mądrze powiedziane :) chociaż przyznam szczerze, że prawie mi oczy z orbit wypadły, jak zauważyłam to 8 tys. Trochę w szoku jestem :) z drugiej strony niegłupio - raz a konkretnie. Mam nadzieję, że jeszcze podziała.
  --
  wrozkagimmel@wp.pl
 • Gość: Becia IP: *.ip.netia.com.pl 05.12.11, 13:28
  8 TYSIECY ???? kobieto daj spokoj, ale napisałas za takie pieniadze masz samochód wakacje remont ciuchy , naiwnosc nie zna granic.
 • Gość: dziękuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 13:35
  iedziałam, że będą takie reakcje, ale nie jestem naiwna, gdyż nikt mi nigdy nie zagwarantuje, że coś zadziała, a ja zaryzykowałam i odżałowałam.
  I nie zaprzepasciłam jeszcze szansy na powodzenie tej inwestycji ;)

  Widocznie wszystko potrzebuje czasu.
 • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 05.12.11, 13:37
  Dla mnie ludzie którzy robią rytuały to zwyczajni naciągacze, jesli facet nie kocha to nie wróci żadne pieniądze nie pomogą, i skąd wiesz że ten ryt w ogóle został odprawiony. Wierz mi naciągacze to super psycholodzy.
 • Gość: dziękuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 13:41
  To też racja, jesli nie ma nic pomiedzy osobami zadnego przyciagania, nic, a nic- zadnych sprzyjajacych sytuacji to wiadomo, że grom z jasnego nieba nie pomoże, a co dopiero rytual.
 • Gość: Elena IP: *.tktelekom.pl 05.12.11, 14:13
  Te wszystkie rytuały to tylko strata pieniędzy i czasu waszego kochani czasu.
  W jednym z wątków jest chwalona pewna wróżka weszłam wczoraj z ciekawości zobaczyć cóż ona takiego oferuje ,że klienci tak ją chwalą i oniemiałam bo jedna z klientek bardzo ją chwali że zrobiła rytuał facet wrócił i jest bajka.Super zdolna wróżka .A mi nasunęło się pytanie czemu tak zdolna kobieta nie zrobi pstryk by mieć dużo kasy i nie przesiadywać na portalach(nie zazdroszczę i nie jestem na żadnym -pracuje u siebie)Bo kochani zrobić dobry rytuał na kasę i prace to proste ale zmusić faceta by wrócił i pokochał w ciągu 2 tygodni to należy się wróżce Nobel za to.Powiem tak internet i prąd jest droższy niż lokal bo przecież wszystkie portalowe wróżki nie mieszkają w Warszawie ,gdzie lokale są drogie.A pracując na portalu komputer musi być uruchomiony ,więc takie czekanie na klienta jest drogie.No chyba że poprzez internet dotrze do pani wróżki więcej potrzebujących kupić miłość ,wtedy czekanie ma sens.To tylko moje przemyślenia i chyba nikogo nie uraziłam.Miłego dnia ,ja zmykam do pracy na 15.
 • Gość: dziekuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 14:22
  Ja się z Panią nie zgadzam.

  Uważam, że rytaly są pomocne i działają (o ile ktoś potrafi wykonać taki rytał)
  Jeśli nie ma nic pomiedzy osobami, na które chce się raucic urok, żadnego przyciągania, energii to taki rytał nie jest potrzebny (trzeba być szczerym wobec siebie i innych i informować)
  Ja wciąż mowie o uczciwych ludziach nie o naciągaczach z zmyśloną opinią.

  Jeśli nie ma z czego z tworzyć czegoś to tak jak napisałam nie ma mocnych i nic nie pomoże nawet grom z jasnego nie ma.

  A jesli juz trafi się, że sytuacja jest dobra, że można wykonać rytual to nalezy pamiętać, że czas w ktorym zacznie dzialać musi byc odpowiedni- może zadzialać dziś, jutro, za miesiąc za rok i za 10 lat
 • Gość: dziekuje IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 14:23
  I najważniejsze, że z rytualami nie jest tak, iż ktoś rzuci urok i nagle ktoś się przewraca, wstaje i mowi "ojej zakochalem sie"
  Zawsze trzeba dac cos z siebie, dopomoc sobie, bo rytual wszystkiego nie zalatwi.
 • Gość: Benia IP: *.ip.netia.com.pl 05.12.11, 14:37
  10 lat czekac ? to facet sie zestarzeje zbiednieje bo mlode panny go oskubią i co? goly i stary wróci bys mu gotowała prała i nosem podcierała?
  albo milosc jest albo jej nie ma
  jak ktos prawdziwie kocha to nie odchodzi, proste !
 • Gość: Elena IP: *.tktelekom.pl 05.12.11, 17:25
  Gość portalu:dziękuje napisała:"Uważam, że rytaly są pomocne i działają (o ile ktoś potrafi wykonać taki rytał)
  Jeśli nie ma nic pomiedzy osobami, na które chce się raucic urok, żadnego przyciągania, energii to taki rytał nie jest potrzebny (trzeba być szczerym wobec siebie i innych i informować)
  Ja wciąż mowie o uczciwych ludziach nie o naciągaczach z zmyśloną opinią. Uważam, że rytaly są pomocne i działają (o ile ktoś potrafi wykonać taki rytał)"

  To w takim razie proszę mi powiedzieć ,jeśli jest to coś to po co rytuał.Wg mnie albo kocha albo nie,ale pewnie się nie znam czytam tarota nie sprzedaje rytuałów na spełnienie życzeń.
 • Gość: dziękuję IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.12.11, 17:28
  zle mnie Pani zrozumiała.
  Ja po prostu uważam, że jeśli coś jest pomiedzy jedną, a drugą stroną to rytuał sluży temu by odpowiednio pchnąć coś w swoją stronę, nie zmuszać czy spelniać zyczenia- na sile bez bodzca nic nie zadziała, a obiecywać każdy może zlote góry.
 • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.11, 16:37
  LAGUZ Z FIRMY AHUNWAR TO BEZCZELNY OSZUST
  nie wplacajcie mu pieniedzy na rytualy bo stracicie, ja stracilam, nie umie robic rytualow, nie ma zadnych umiejetnosci w tej kwestii, ale obiecuje wiele.
 • Gość: Karo IP: *.jmdi.pl 19.12.11, 17:59
  laguz i nie tylko laguz, ale co wam tłumaczyc, same sie przejedziecie....
 • Gość: smerfetka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.11, 17:40
  Ja ostrzegam przed Laguzem z firmy AHUNWAR
  Stracilam kase na rytual, ten czlowiek nie potrafi robic rytualow, nie jest inicjowany w voodoo.
  Nie wplacajcie mu zadnych pieniedzy TO OSZUST!!!
 • Gość: kubuspuchatek IP: 66.90.73.* 20.12.11, 13:03
  ludzie po co wy pytacie o opinie w necie zamiast sami sprawdzać, tak działa dodawanie opinii na necie:

  tiny.pl/hjgmq
  tiny.pl/hjgmx
  robienie ludziom wody z mózgóww.
 • Gość: gość IP: *.ip.netia.com.pl 20.12.11, 13:14
  Gorzka prawda :)
 • Gość: papa bones IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.11, 18:12
  Ja zamowilam rytual u Papy Bones oryginalnego czarownika voodoo i czekam na efekt.
  Jest bardzo drogi, bierze w dolarach (od tysiaca wzwyz)
  Oto jego strona: theoriginalpapabones.
 • Gość: Beata IP: *.inowroclaw.mm.pl 20.12.11, 18:40
  daj sobie spokoj kolejny naciagacz Papa Bones
 • Gość: papa bones IP: *.dynamic.chello.pl 20.12.11, 23:16
  ode mnie chciał prawie 10 tyś zł;))) maskara
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.11, 13:06
  PAPA BONES TO NIE JEST NACIAGACZ!!!
  Ja zamowilam u niego rytual w sprawie milosnej ktora byla w zasadzie beznadziejna, juz mam
  postep, ale nie jest to takie szybkie jak by sie wydawalo.
  Jest niezwykle drogi dlatego, że musi ofiarowac duchom wiele darow i w ten sposob zjednac je, aby pracowaly dla niego w danej sprawie.
  Jezeli kogos to interesuje to wpiszcie w google: THE ORIGINAL PAPA BONES.
  Ale uwaga trzeba placic w dolcach(od tysiaca wzwyz)
 • Gość: hahahaha IP: *.alfaks.com 21.12.11, 13:16
  wiesz co
  ta strona theoriginalpapabones to jakiś cyrk;>

  to ma być voodoo????
  śmieszne
  hahah wpłacajcie dolary przez sieć....na winko i przysmaki....

  jakąś fakture wystawiają na to?? panowie laguz i papa??

  nikt powiązany z voodoo nie robi sobie reklamy w sieci....
 • Gość: gosc IP: *.inowroclaw.mm.pl 21.12.11, 07:52
  w jezyku angielskim ? zamaiałaś ?
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.11, 13:53
  PAPA BONES to oryginalny czarownik voodoo z usa, ma 40 lat doswiadczenia.
  Ja zamowilam rytual w sprawie milosnej, ktora byla w zasadzie beznadziejna, juz mam postepy w sprawie, ale nie jest to takie szybkie jak by sie wydawalo. Jest niezwyle drogi (od tysiaca dolarow wzwyz) bo musi ofiarowac duchom wiele darow i w ten sposob zjednac je by pracowaly dla niego w danej sprawie. na tym polega voodoo.
  Odzyskanie szczescia ktore stracilam nie ma dla mnie ceny.
  Kazdy musi zdecydowac sam. Papa Bones nie chowa sie tak jak wielu, mozna go zobaczyc na stronie THEORIGINALPAPABONES. Polecam go, bo wiem ze moze pomoc wielu osobom.
 • Gość: udowodnij IP: 67.159.5.* 21.12.11, 14:00
  te postępy w sprawie......na czym one polegają?? widziałaś papa bones jak robi ryt dla ciebie??
 • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 21.12.11, 14:23
  Oj ktoś sobie żarty robi. Voo Doo to prawdziwe oczywiście to poważna sprawa, i ten kto się tym zajmuje w necie się nie reklamuje z wiadomych powodów, wznowienie tego tematu kilka razy na forum wróżbiarstwo jest już śmieszne. dajcie sobie spokój. Czy prawdziwego czarownika ze stanów interesowałyby jakieś ryty w polsce? śmiech. To nie jakieś tam wróżki z polski które co chwilę zmieniają nicki e-maile czy nr konta. Poza tym pisałam do tego wielkiego Papy by dał mi namiary do osób u których ryt się sprawdził. i co ? Cisza. Pytałam czy jeśli zdecyduje sie na usługe to dostane takie pismo , ze ja wpłacam tyle i tyle a on zobowiązuję sie wykonać ryt i w przeciągu powiedzmy miesiąca mają byc efekty. I co ? Cisza. Jak chciałam konkretów to temat sie urwał. Także Moje kochane to zwykłe naciągactwo !!!!
 • Gość: Karo IP: *.jmdi.pl 21.12.11, 14:58
  taaaak? i nie obrzydza Cię taka miłość przyciągnięta przez jakieś duchy???
  dziewczyno poamietaj sie, ja bym sie bała, cholera wie co śćiagasz na siebie, na ewentualne potomstwo z Twoim facetem, a ja bedzie to dług wobec duchów za okazana pomoc w postaci np chorego nieuleczalnie dziecka? zastanawiałas sie nad tym??? pomysl o zyciu a nie tylko o tym co chcesz miec tu i teraz
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.11, 16:16
  Jak ktos chce bialej magii to polecam Pania Agnieszke Janczewska z Warszawy ul. Okólnik 1 klatka IV.
  Bierze bardzo niewiele 100, 200zl, sprawdza wahadelkiem.
  Naprawde polecam!
 • Gość: gosc IP: *.ip.netia.com.pl 21.12.11, 16:21
  nie, dziekujemy za reklame.
  malo ta wróżka pomogła skoro uderzyłas do Papy
 • Gość: DobraDusza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.11, 17:09
  Do Papy uderzylam ja, ale to czarna magia, natomiast moja kolezanka boi sie czarnej i byla u Pani Janczewskiej.
  Idz sprawdz naprawde bedziesz zdziwiona.
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.12.11, 14:12
  przepraszam, prawidłowy adres to ul. Okólnik 11.
 • Gość: Laguz IP: *.uznam.net.pl 24.12.11, 12:32
  Z tym, że ja naprawę jestem jego uczniem - możecie się go o to zapytać!

  Różnica pomiędzy nim a mną jest taka, że on ma 40 lat doświadczenia a ja 10 on ma cztery kursy na medium i co najważniejsze w voodoo jest inicjowany w: Voodoo haiti, palo mayombe, kimbada, santa muerte i obeah, a ja na razie robię u niego kurs na medium i uczę się kimbandy.

  Nazywa się Donald Burnes, podróżował po świecie aby zdobyć swoją wiedzę.
 • Gość: bylaklientkaLaguza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.11, 18:32
  ale póki co laguzie to jeszcze duuuużo czasu musi upłynąc zebyś miał sukcesy w rytuałach, o ile kiedykolwiek będziesz je w ogóle miał bo jest to bardzo skomplikowana sprawa. Prawdopodobnie nigdy się tego nie nauczysz.
  Więc z uwagi na powyższe nie wyciągaj od potrzebujących ludzi pieniędzy na rytuały i nie obiecuje sukcesów, bo dobrze wiesz że żadnych sukcesów nie będzie, bo nie robisz tego zgodnie ze sztuką.
  Ludzie nie dajcie się nabrac!
 • Gość: Boo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.11, 21:42
  Droga Mercedes czy możesz napisać ile czekałaś na efekt? Bardzo mnie zaintrygowało to co napisałas, tj ze im dluzej sie czeka tym zwiazek trwalszy mozesz to rozwinac, jezeli to nie problem oczywiscie,
  pozdrawiam
  Boo
 • Gość: wiola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.11, 18:12
  Apropo rytuałów czytałam na wróżby online ze u Wróżki Teresa Sol wystarczy 2 tygodnie i rytuał działa ,jak myślicie wróżył ktos sobie u niej bo jam mam wrazenie ze ona zwyczajnie chce sie wybic ponad reszte i sama pisze te komentarze.Jak napisałam do niej sms na proste pytanie odp bzdure nie musze dodawac ze nie potwierdziło sie ,wiec jesli ktos w maluckim sie nie spr to tym bardziej w duzym to moje zdanie moze sie myle moze macie dobre doswiadczenia z nia i moze potrafi robic w 2 tyg cudowne ryty mi sie po prostu nie sprawdziła w sms
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.11, 11:49
  Na efekt koncowy jeszcze czekam i na pewno napisze tu jak sie sprawa zakonczyla.
  Ale wiem, ze efekt w kilka dni to bzdury, trzeba odczekac swoje, tu nie moze byc zadnego "expresu".
 • Gość: MERCEDES IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.11, 17:21
  prawidlowy adres to ul. okólnik 11.
 • diament9 18.02.14, 19:33
  urok rytuał kirasalez@wp.pl czy już ktoś korzystał?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka