Dodaj do ulubionych

Urok miłosny

30.12.11, 10:22
W sierpniu rozstałem się z osobą. Byliśmy krótko ze sobą, a ja ciągle o niej myślę. Naprawdę się zakochałem. Lgną do mnie inne osoby ale myślę ciągle o tej jednej i nie jestem w stanie zbudować czegokolwiek.
Próbowałem już wszystkiego. Zleciłem urok miłosny aż 4 osobom i za każdym razem wychodziło na jaw oszustwo. Zaczynam wątpić w to, że magia istnieje.
Im dłużej działąją oszuści, tym mają większą wprawę w naciąganiu ludzi.
Szukam namiaru na osobę, która zajmuje się naprawdę takimi problemami. Proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
  • picollo20 Do XYZ - Monika to oszustka 05.01.12, 18:47
   Monika to oszustka. Domiemam, że to jakaś rozkapryśona dziewczyna. Jej styl pisania i obrażanie ludzi na forum wskazuje jednoznacznie.
   Podałem email publicznie, zaczęły pisać wróżki które za 500 złotych podejmą się rytuału oraz nastolatki. Tragedia co się dzieje w tym internecie.
   Szukam najlepiej kogoś realnie. Mogę przejechać całą Polskę jeżeli to coś pomoże. Mieszkam w stolicy dolnego śląska. Proszę o pomoc.
  • Gość: picolllllo Re:ty picolo tak nie pyskuj IP: *.internetia.net.pl 05.01.12, 19:42


   Trudno wchodzić w przedmiotową polemikę po wypowiedziach które piszesz. Nic od Ciebie nie chcę.
   Moralnie jestem Ci winien? To co piszesz jest delikatnie mówiąc żałosne. Jeżeli byś się szanowała, nie pisała byś takich bredni. Żegnam.

   W kwestii szamana miejskiego nie wiem. Może macie pomysły jak realnie znaleźć taką osobę?
   Takie osoby jak monika to tylko przykład ilu jest naciągaczy.
  • Gość: GOSC Re: Urok miłosny IP: *.centertel.pl 07.01.12, 00:18
   Witaj,polecam wróżkę Gosię z parasfery,ceny ma rożne,można się dogadać.Napisz do niej na prywatny adres emilowy napisz że masz mało kasy to działa zawsze;)ona nie odmówi Ci pomocy i pomoże.Jest bardzo skuteczna chociaż nie od razu to działa,czasem czeka się długo.Plusem jest to że masz z nią kontakt,wspiera i tłumaczy wszystko.Spróbuj zapytaj nie musisz od razu jej płacić.
   • Gość: a Re: Urok miłosny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.09.12, 19:01
    Ja mogę polecić sprawdzoną Panią, która wykonuje rytuały miłosne. Korzystałam z jej usług i za kilka miesięcy biorę ślub, a nie miałam już nadziei, że się uda. Moja koleżanka też korzystała i też się udało. Jakby ktoś chciał namiar, to podaję mojego maila annaa1987@onet.eu , bo nie chcę tutaj pisać i reklamować, bo nie wiem czy ta Pani by sobie tego życzyła. Pozdrawiam :)
  • Gość: ladyluck/Kleopatra Re: Urok miłosny IP: *.181.53.189.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 11.09.12, 20:19
   Jest jedna osoba ,która potrafi rzucać uroki miłosne. Zam wiele osób,którym pomogła i ci są już po ślubie,mi rownież rownież,choc moj jeszcze nie dobiegl konca a juz widze zaskakujace efekty.Z czystym sumieniem mogę ja polecić.ona sie nie ogłasza w internecie,nie ma nawet komputera. Jeśli ktoś chce do niej kontakt proszę pisać na maila : ladyluck1@vp.pl
  • Gość: Ola Re: Apollonus rzucił urok miłosny IP: *.centertel.pl 09.05.13, 02:12
   Ja korzystałam z usług pana Apollonusa i chciałam aby rozłożył mi płatnośc na raty ale on tego nie robi. Suma sumarum wpłaciłam całość i nie żałuję - jestem bardzo ale to bardzo zadowolona z efektów. Po jego obrzędach i wskazówkach stałam się zupełnie inna kobietą. On ze mnie z zachukanej kury zrobił seksowną pewną swojej kobiecości osobę. W życiu nie myślałam, że mam w sobie tak wielki potencjał. Bardzo polecam Apollonusa wszystkim kobieta, które czuja się niedowartościowane, brzydkie, grube, nieatrakcyjne - on was odkryje i obudzi na nowo.Kontakt z nim to również terapia psychologiczna.
    • Gość: nie rozumiem Re: Apollonus rzucił urok miłosny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.13, 09:55
     Bardzo mi jest trudno zrozumieć ludzi,którzy rzucają uroki i klątwy na innych.To,że nie odmawiają wykonywania takich rytuałów,ludziom na pewno złośliwym i mściwym,nie umiejącym przebaczać.Żądnych sukcesów za wszelką cenę i niemoralną drogą dochodzenia do swojego szczęścia,unieszczęśliwiając innych.Jak rozumiem rytuały w ogólnej intencji np.powodzenia w miłości lub powodzenia finansowego,to ohydnym jest czyn rzucenie uroku na zapętlenie konkretnej osoby i szkodzeniu innym.Dla mnie nie ma tłumaczenia,że klient tak sobie życzy.To osoba związana z ezoteryką,szeroko rozwiniętą świadomością duchową winna być za to odpowiedzialna.Uświadamiać takie osoby by nie czyniły zła a wręcz ich leczyć.
   • ruudai Re: Apollonus rzucił urok miłosny 25.08.13, 17:40
    Poznać że tekst pisała dziennikarka. Układ zdań, składnia i użyte przymiotniki. nikt w mowie potocznej nie używa takiej składni! Z kogo robicie idiotów takimi bajkami!?

    Gość portalu: Ola napisał(a):

    > Ja korzystałam z usług pana Apollonusa i chciałam aby rozłożył mi płatnośc na r
    > aty ale on tego nie robi. Suma sumarum wpłaciłam całość i nie żałuję - jestem b
    > ardzo ale to bardzo zadowolona z efektów. Po jego obrzędach i wskazówkach stała
    > m się zupełnie inna kobietą. On ze mnie z zachukanej kury zrobił seksowną pewną
    > swojej kobiecości osobę. W życiu nie myślałam, że mam w sobie tak wielki poten
    > cjał. Bardzo polecam Apollonusa wszystkim kobieta, które czuja się niedowartośc
    > iowane, brzydkie, grube, nieatrakcyjne - on was odkryje i obudzi na nowo.Konta
    > kt z nim to również terapia psychologiczna.
      • Gość: Maly wilk taka prawda IP: *.range81-153.btcentralplus.com 18.07.13, 16:06
       Do wszystkich
       Nie ma czegoś takiego jak uroki miłosne, są tylko ludzie żerujący na cudzym bólu.Wydałam sporo pieniędzy na to,łudząc się i karmiąc nadzieją że magia istnieje i pomoże. A powinnam była po prostu pogodzić się z rzeczywistością.A przez rzucenie uroku przedłużamy tylko cierpienie, bo w środku nadzieja i słowa wróżek i innych naciągaczy, że trzeba poczekać.Cóż czekałam ponad pół roku, nic się nie zadziało.To proponowali że za pół ceny powtórzą urok.Cóż były ma się dobrze, co więcej ma już kolejną dziewczynę.Tylko że to nie ja. I dlatego wszyscy porzuceni, nie warto naprawdę.Warto za to nauczyć się kochać siebie i pomyśleć że tak jest lepiej i tak miało być.Bo przecież gdyby było wszystko dobrze, nie rozpadło by się prawda?
       • Gość: Sandra Apollonus jest uczciwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.08.13, 10:58
        Ten pan pomaga a ta cała zgraja reszty przedstawiających sie za wielkich magów to nieuczciwa konkurencja zazdrosna o jego zdolności. pan mi bardzo pomógł oczywiście chodzi o miłość i tylko on zrobił to dobrze a tylu magów oznajmiających swoje niezwykłe zdolności tylko wyciągnęło ode mnie pieniądze i to bardzo duże bo raz 2000 drugi cwaniak wziął 1600 a trzeci dwa razy po 1500zł razem wydałam w powietrze 6600 nie wspomnę o rachunkach za telefon i nie było żadnych efektów.
        Ale nie chodzi tu o pieniądze jak chodzi o ratowanie małżeństwa a jednak ten pan nie wziął za swoja pomoc w tysiącach tylko 615zł uważam, że to uczciwe i ten pan jest uczciwy !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • golden-tulip Re: Urok miłosny 24.09.13, 19:05
   Ja dziś zamówiłam urok u Malabory. Jutro ma być wykonany, wraz z wróżbą.
   Jeśli chcecie to za miesiąc mogę napisać co i jak, czy się udał, czy nie, czy coś drgnęło.
   Na 1200 zł u Baszy mnie nie stać, a gwarancji żadnej nie ma. To znaczy nigdzie nie ma, ale nie mogę zawalić innych opłat, mimo że ten urok to ważna sprawa dla mnie.
   Staram się być dobrej myśli. To też przecież ważne, jeśli mamy do czynienia z energiami.
   • rybka-23 Re: Urok miłosny 28.09.13, 15:36
    Po co za taką drożyznę czekać? Weź sprawy w swoje ręce i rwij sama faceta. Dzisiaj tylko kreatywność i własny rozum ruszyć. Sama dzisiaj o tym wiem

    golden-tulip napisała:

    > Ja dziś zamówiłam urok u Malabory. Jutro ma być wykonany, wraz z wróżbą.
    > Jeśli chcecie to za miesiąc mogę napisać co i jak, czy się udał, czy nie, czy
    > coś drgnęło.
    > Na 1200 zł u Baszy mnie nie stać, a gwarancji żadnej nie ma. To znaczy nigdzie
    > nie ma, ale nie mogę zawalić innych opłat, mimo że ten urok to ważna sprawa dl
    > a mnie.
    > Staram się być dobrej myśli. To też przecież ważne, jeśli mamy do czynienia z e
    > nergiami.
     • golden-tulip Re: Urok miłosny 01.10.13, 08:07
      Wróżba to jedno zdanie, że jest impas. Ale ma wrócić. Co.do.rytu -nie wiem. Mija tydzień. Nic się nie dzieje. Poczekam miesiąc, napiszę. Żałuję, że wzięłam. Moim zdaniem to niewiarygodna osoba. Pozytywne opinie na forum pisane przez jedną osobę - analiza stylu, interpunkcji. Nie robię sobie nadziei w związku z malaborą.
      Chcę zaryzykować i wziąć ryt u Lilith. Co by nie mówić, ona tę ryty robi, a nie tylko piszę, że robi.
      • ruudai Re: Urok miłosny 01.10.13, 19:30
       U Lilith? Jesteś szalona czy masz za dużo pieniedzy? poczytaj jak ona potrafi szantażować klientów na różnych forach sobie...

       golden-tulip napisała:

       > Wróżba to jedno zdanie, że jest impas. Ale ma wrócić. Co.do.rytu -nie wiem. Mij
       > a tydzień. Nic się nie dzieje. Poczekam miesiąc, napiszę. Żałuję, że wzięłam. M
       > oim zdaniem to niewiarygodna osoba. Pozytywne opinie na forum pisane przez jedn
       > ą osobę - analiza stylu, interpunkcji. Nie robię sobie nadziei w związku z mala
       > borą.
       > Chcę zaryzykować i wziąć ryt u Lilith. Co by nie mówić, ona tę ryty robi, a ni
       > e tylko piszę, że robi.
       • golden-tulip Re: Urok miłosny 01.10.13, 19:33
        Ruda, właśnie nie mam pieniędzy i chciałabym, żeby ktoś naprawdę ten rytuał zrobił. A nie tylko pisał, ze robi. Albo życzył sobie stawki z kosmosu jak Basza.
        O Lilith jest po równo złych i dobrych opinii. Jak o każdym, ale przynajmniej wiadomo, że te ryty robi (przysyła "laleczki" po rycie).
        Nic nie wiem o szantażowaniu. Jak to? Czym ich szantażowała?
     • Gość: gość Re: Urok miłosny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.10.13, 13:18
      Spójrz na wątek Urok miłosny-5 osób za darmo. Jaka tam nastała cisza. A miało się tyle dziać.Gdzie te posty chwalebne co maiły się pojawić o skuteczności czarodzieja.Nawet nie czują odczuć czy ryt był wykonany.Dużo brudnej wody o mało efektów.Fakt brudną wodę każdy potrafi spuszczać w kanał.Tylko za jakie pieniądze?
     • golden-tulip Re: Urok miłosny 02.10.13, 13:30
      Nie chciałam wyprobować rynku. Szukałam od końca sierpnia rytualisty, który by mi pomógł. Ten post, to efekt moich kontaktów z nimi. Ciężko kogokolwiek wiarygodnego znależć. Na dzień dzisiejszy jedynie Lilith mnie nie zniechęciła do siebie. "Szamani" miejski i basza to jakieś totalne chamstwo. I ceny z kosmosu.


      Gość portalu: gość napisał(a):

      > Ale Ty tak na żarty golden -tulip,że z Tobą żle. Chciałaś wypróbować rynek rytu
      > alistów a ona uwierzyła i odsyła Cię do psycholaga? Bo nie myślę,że wierzysz na
      > serio w te ich niby ryty ?
      • innoctem Re: Urok miłosny 02.10.13, 13:52
       Mag od 615zl napisał mi będzie kasa bedzie ryt. W 1 emailu do mnie podał mi nr konta. Malabora nawet nie chciał zdjęć same daty, nie odzywał się chwilę potem ni z gruszki ni z pietruszki napisał mi, że ryt został wykonany. Ale co i jak nie wiem do dziś. Podał mi nr konta a po kilku dniach napisał mi, że opętał mnie szatan i odwraca urok. Bogusław z kolei kazał mi modlić się do jego zdjęcia podał nr konta, chciał co laska. Ale ten jego stosunek i modlitwy do jego zdjęć, podziekowalam. Lilith i Laura od razu podały nr kont i czekały na kasę. Jak dla mnie brak profesjonalizmu. Poza tym opinie świadczą o nich samych. Pani Ola cóż raz dawała mi 55% szans, ale wtedy wpadłam na Malabore. Jakies 2 tyg. temu napisałam znów do Oli tym razem wyszło 35% odmówiła, tłumacząc że nie będzie mogła zająć się moją sprawą do końca, bo stara się o dziecko. I żebym poszukala pomocy u kogoś innego. A właśnie na samym początku był pan Kosma, wydałam 100 nic się nie zmieniło.
       • golden-tulip Re: Urok miłosny 02.10.13, 14:07
        Innoctem - jesteś w bardzo podobnej sytuacji co ja. Czy ten Mag od 615 zł, to nie Apollonus? Kojarzę tę kwotę, taka dziwna trochę.
        Może jesteśmy w rozpaczy, ale nie jesteśmy idiotami. Wierzę, że magia istnieje, że można rzucić urok/klątwę. Ale niestety trzeba to potrafić. Kwoty, które żądają to nie są małe pieniadze. Każdy z nas musiałby zrezygnować z różnych rzeczy, żeby ten ryt kupić. Czasem nawet z koniecznych opłat, itd. Zatem chamskie traktowanie, jak u Baszy czy Szamana Od Witraży jest dla mnie niepojęte. Oni myślą, że jesteśmy tak zdesperowani, że nie zniechęci nas ich brak kultury? Jesteśmy zdeserowani. Ale jesteśmy LUDŹMI. Ci naciągacze tego nie rozumieją.

        Z polskich rytualistów, NIKT poza Lilith nie daje według mnie choćby cienia nadziei, że w ogóle te rytuały robi. Lilith głęboko siedzi w magii, okultyźmie. Jeśliytuały jej nie wychodzą, tak jak i lekarzowi czasem nie uda się wyleczyć kogoś, nasze ryzyko. Ale patrząc na nią, widać że coś potrafi. Zresztą na pewno po 3 miesiącach dokładnie napiszę co i jak wyszło. Magia to nie cuda, to rzemieślnicza praca z enegiami, do tego potrzeba talentu i pracy. A nie ma 100% pewności, że się uda. Mi Lilith daje 80% szans, że ryt się uda i on wróci. Biorę to. Nie mam za bardzo innego pomysłu, bo wszystkich NORMALNYCH metod próbowałam. Nawet kontaktu nie mamy ja i ten facet. Po wielu latach zostawił mnie na totalnym lodzie, jestem po 30tce, nie mam całego życia jak Wy-Nastolatki, z całym szacunkiem. Jego odejscie zawaliło mi całe życie - zawodowe, mieszkaniowe, finansowe, itd.

        Może Pani Ola tez jest w porządku, ale to biała magia na lekkie przypadki. Na to jak dorosły, silny psychicznie facet od chodzi od rodziny, chyba nie wystarczy, ale ma mój ogormny szacunek za to, że potrafi odmówić i nie bierze nic za sprawdzanie.

        Gość kazał się modlić do swojego zdjęcia? Ten wróżbita Bogumił? Błagam...


        innoctem napisał(a):

        > Mag od 615zl napisał mi będzie kasa bedzie ryt. W 1 emailu do mnie podał mi nr
        > konta. Malabora nawet nie chciał zdjęć same daty, nie odzywał się chwilę potem
        > ni z gruszki ni z pietruszki napisał mi, że ryt został wykonany. Ale co i jak n
        > ie wiem do dziś. Podał mi nr konta a po kilku dniach napisał mi, że opętał mnie
        > szatan i odwraca urok. Bogusław z kolei kazał mi modlić się do jego zdjęcia po
        > dał nr konta, chciał co laska. Ale ten jego stosunek i modlitwy do jego zdjęć,
        > podziekowalam. Lilith i Laura od razu podały nr kont i czekały na kasę. Jak dla
        > mnie brak profesjonalizmu. Poza tym opinie świadczą o nich samych. Pani Ola có
        > ż raz dawała mi 55% szans, ale wtedy wpadłam na Malabore. Jakies 2 tyg. temu na
        > pisałam znów do Oli tym razem wyszło 35% odmówiła, tłumacząc że nie będzie mogł
        > a zająć się moją sprawą do końca, bo stara się o dziecko. I żebym poszukala pom
        > ocy u kogoś innego. A właśnie na samym początku był pan Kosma, wydałam 100 nic
        > się nie zmieniło.
        • Gość: lili Re: Urok miłosny IP: *.play-internet.pl 02.10.13, 16:50
         dziewczyny odwaliłyście kawał dobrej roboty i wreszcie ktoś z sensem napisał o tych wszytskich rytualistach , ja tez uważam ze Lilith robi tak jak trzeba , mam tylko nadzieje że bhp przestrzega , zrobiłabym równiez u niej rytuał ale my się znamy i po prostu nie chce , chociaz dużo wody upłynelo od naszego ostatniego kontaktu
          • golden-tulip Re: Urok miłosny 02.10.13, 17:12
           Napisałam do niego, ale nie mam odpowiedzi. Zresztą jeśli biorę rytuał u Lilith, to nie będę kombinować z innymi. Napisałam sondażowo, jakie koszty, w jakim stylu mi odpowe. Dużo można po tym sie dowiedzieć (moja korespondencja z "baszą albionem" i "Szamanem miejskim" jest tego przykładem). Poza tym nie mam kasy. I tu plus dla Lilith, która rozłożyła mi płatność na raty. Gdyby była naciągaczką, powiedziałaby "przyjdź jak uzbierasz albo coś w tym stylu". Spójrzcie logicznie na całą działalność p. Sabiny - ona jest tak przesiąknięta okultyzmem i duchowością magiczną, że nie sposób tego nie czuć. Moim zdaniem fora zrobiły jej krzywdę. Pisałam to wcześniej - każdy urok może się nie udać. To RZEMIOSŁO, a nie Harry Potter. To nasze ryzyko, że urok może nie wyjść. Tak jak operacja, powdpisujemy zgodę na zabieg chirurgiczny i...ilu ludzi umiera na stole pod sklapelem. Myślę, że z magią jest podobnie. A nawet "gorzej", bo to delikatna materia, a jednocześnie trudna. Zmienia się bieg energii, każdy przpypadek jest inny, liczy się też nasza wiara w przedsięwzięcie. WIARA, nie dowody. Żądanie dowodu od maga, to znak tego, że nasza podświadomość nie przyjmuje dobrego scenariusza. Tym samym rytuał raczej się nie powiedzie. Na sprawdzanie jest czas PRZED rytuałem. Wtedy wysilmy naszą intuicję nad tym, kto jest godzien zaufania. Jeśli coś zgrzyta - nie bierzmy rytuału u tej osoby. Proste. Jeśli już wejdziemy na ścieżkę magii, to nie watpmy w naszego przewodnika, bo szkodzimy sami sobie, zamykamy podświadomość na działanie energii, której bieg zmienił urok. Nie gadajmy na forum o tym co czujemy. Bo szukamy tu potwierdzenia, że DZIAŁA, bo ktoś czuł się podobnie, bo Lilith mówiła, bo Lilith nie odpisała. Magia i modlitwa to kwestia podświadomości, otwarcia jej na przepływ energii, którego nie obejmiemy rozumowo. Więc nie szkodźmy sami sobie.
           Z jedną rzeczą się zgadzam, urok musi kosztować. I to nie jest kwestia tego, że zarabia rytualista. Ale z regły żądamy czegoś, co jest dla nas WAŻNE. Myślę, że na etapie przepływu energii, im większym obciązeniem dla nas jest cena rytuału, tym lepiej. Jest zachowana równowaga "biorę-dostaję". A że za pomocą Maga? Im bardziej czegoś pragniemy, tym myślę wiecej energii wkłada w to Mag, więc zapłata to oczywistość. I nie chodzi tu o ceny składników, jak pisze Szaman Miejski. To nie tu jest sedno.

           Rozpisałam się ;)
           Gość portalu: lili napisał(a):

           > a sprawdzałyście niejakiego maga o ksywce Iton, lub iTon - na kafeterii dziewcz
           > yny pisza że jest skuteczny , nie mogę jednak znaleźć nic na jego temat , ani ż
           > adnego kontaktu
       • Gość: misia Re: Urok miłosny IP: 178.254.18.* 04.10.13, 08:32
        Ciebie to opętała głupota a nie szatan. Malabora nigdy by takiego czegoś nie napisał. Co jak co ale to jest bardzo kulturalna osoba.Robiłam ryty i u malabory i u bogusława i jestem zadowolona. Nie wierzyłam że wszystko odwróci się nagle o 180 stopni ale dużo rzeczy zmieniło się pozytywnie dla mnie a już czytam któryś z kolei komentarz w stylu "ten nie pomógł i powiedział że opętał mnie szatan" z tym że kierowany do lilith
        Co ty sobie robisz??
      • rybka-23 Re: Urok miłosny 03.10.13, 00:12
       Generalnie fajne teksty. Mam gold zatem jedną jakże konkretną prośbę, napisz: co jest dla Ciebie wiarygodne w kontakcie z szamanem lub innym rytualistą? I nie rozumiem sprzeczności, koszt musi by bo to wymiana energii. Z drugiej strony jedziesz po innych za wysokie stawki. gdzie jest zatem poprzeczka skoro Lilith potrafi wołać 2 000 zł a szaman mniejsze pieniądze? brak mi tutaj spójności

       golden-tulip napisała:

       > Nie chciałam wyprobować rynku. Szukałam od końca sierpnia rytualisty, który by
       > mi pomógł. Ten post, to efekt moich kontaktów z nimi. Ciężko kogokolwiek wiaryg
       > odnego znależć. Na dzień dzisiejszy jedynie Lilith mnie nie zniechęciła do sieb
       > ie. "Szamani" miejski i basza to jakieś totalne chamstwo. I ceny z kosmosu.
       >
       >
       > Gość portalu: gość napisał(a):
       >
       > > Ale Ty tak na żarty golden -tulip,że z Tobą żle. Chciałaś wypróbować ryne
       > k rytu
       > > alistów a ona uwierzyła i odsyła Cię do psycholaga? Bo nie myślę,że wierz
       > ysz na
       > > serio w te ich niby ryty ?
       • golden-tulip Re: Urok miłosny 03.10.13, 09:26
        Rybko, chodzi mi o tłumaczenie skąd taki koszt. Jeśli rytualista kręci, że koszt składników wysoki, że do Amazonii po nie jeżdzi, że żona z Polinezji musi coś-tam-coś-tam, że musi za kwotę xxx zł sprawdzić, czy w ogóle warto rytuał zrobić. Wtedy sama widzisz, że kręci. Inna sprawa, że prawdziwy Mag powinien mieć różny cennik dla różnycb osób (pisałam to w tym wątku), chodzi o energię. Jeśli zamawiamy urok by zyskać coś czego pragniemy najbardziej na swiecie, to powinna to być cena dla nas naprawdę duża. A dla jednego to będzie 100 zł, dla innego 100.000 zł. Jednak rozumiem, że we współczesnym świecie nie da się tego prezprowadzić. Zwłaszcza w Polsce, gdzie hasło "wróżba za darmo" i "darmowy urok miłosny" przyciaga setki osób. Wszyscy by ściemniali. No może Ci, co wiedzą troszeczkę o co w magii chodzi, nie.

        Ale stawiane zaporowego cennika i branie sporej kwoty (niechby wziął za czytanie kart przez tę nieistniejącą Amirę 15 zł, a nie 150 zł) za sprawdzenie czy warto robić rytuał - jest moim zdaniem bardzo niepokojące.
        • golden-tulip Re: Urok miłosny 03.10.13, 09:31

         I jeszcze taka moja mała rada dla "Szamanów" wszelkiej maści tworzących wizerunek. Jak już ściemniacie na swój temat, to troszkę poczytajcie, dowiedzcie się, nie miejcie ludzi za idiotów i twórzcie spójne historie. A nie, że prosta chłopka z Syrii odbarzona niezwykłą mocą magiczną po przodkach, nagle jest wybitną specjalistką od Tarota, uczyła się go od dziecka. Jaaaassssnnneee.... W ich kulturze Tarot to główne narzędzie magiczne i sztukę czytania kart poznają między jednym pasieniem kóz a drugim :)

         Apeluję: Rytualiści!!! To, że jesteśmy zrozpaczenie, nie znaczy że jesteśmy debilami.

         golden-tulip napisała:

         > Rybko, chodzi mi o tłumaczenie skąd taki koszt. Jeśli rytualista kręci, że kosz
         > t składników wysoki, że do Amazonii po nie jeżdzi, że żona z Polinezji musi coś
         > -tam-coś-tam, że musi za kwotę xxx zł sprawdzić, czy w ogóle warto rytuał zrobi
         > ć. Wtedy sama widzisz, że kręci. Inna sprawa, że prawdziwy Mag powinien mieć ró
         > żny cennik dla różnycb osób (pisałam to w tym wątku), chodzi o energię. Jeśli z
         > amawiamy urok by zyskać coś czego pragniemy najbardziej na swiecie, to powinna
         > to być cena dla nas naprawdę duża. A dla jednego to będzie 100 zł, dla innego 1
         > 00.000 zł. Jednak rozumiem, że we współczesnym świecie nie da się tego prezprow
         > adzić. Zwłaszcza w Polsce, gdzie hasło "wróżba za darmo" i "darmowy urok miłosn
         > y" przyciaga setki osób. Wszyscy by ściemniali. No może Ci, co wiedzą troszeczk
         > ę o co w magii chodzi, nie.
         >
         > Ale stawiane zaporowego cennika i branie sporej kwoty (niechby wziął za czytani
         > e kart przez tę nieistniejącą Amirę 15 zł, a nie 150 zł) za sprawdzenie czy war
         > to robić rytuał - jest moim zdaniem bardzo niepokojące.
         • Gość: zrozpaczona Re: Urok miłosny IP: 160.62.4.* 03.10.13, 10:23
          A ja powiem coś od siebie. Wiecie co w tych czarach, rytuałach i urokach jest najgorsze? Że trzeba wierzyć, okej ma to sens. Ale teraz mój przykład. Jestem po rozstaniu, przeżyłam to strasznie, szpital, załamanie psychiczne, depresja, leki...
          Żeby rozpocząć proces żałoby (bo jest to żałobą) to trzeba zamknąć poprzedni rozdział, uznać go za zamknięty, nie uznasz jeśli masz nadzieję i wierzysz, że to jeszcze wróci. Każą Ci czekać miesiąc, dwa, trzy...Ty dalej wierzysz, ale przecież może się nie udać. I co?Po trzech miesiącach Twoje wiary, nadziei okazuje się, że osoba ma np kogoś innego.

          A Ty zostajesz połamany psychicznie.
          • Gość: gość Re: Urok miłosny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.10.13, 10:52
           I tu z pomocą przychodzi Ci mag lub szaman, który obiecuje przez długie miesiące gruszki na wierzbie.Wyciąga za swoją włożoną moc kolejne pieniądze łudząc,że następnym razem się uda. Ty żyjesz w niezdrowej dla Ciebie iluzji.Z czasem ta bańka mydlana pryska, a Ty kolejny raz popadasz w stan załamania nerwowego.Czy nie lepiej jest zostawić to wszystko za sobą, postawić tylko na siebie i żyć rzeczywistością. ZDROWY umysł to również zdrowe ciało i dusza.
           • golden-tulip Re: Urok miłosny 03.10.13, 11:03
            Lepiej tak zrobić. Jeśli to urok to pierwszy kontkat z ezoteryką, energiami, jeśli nie interesowaliście się przedtem magią i takim sprawami - to BŁAGAM, nie nierzcie uroków u nikogo. Nie dacie rady odróżnić nacigaczy (a to forum z całym szacunkiem Wam nie pomoże). Nie umiecie tak pokierować świadomością i podświadomością, by przygotować je na działanie uroku. Urok u takiej osoby zrobi więcej krzywdy niż pomocy. NAPRAWDĘ. Wiem, każda nawet iskierka nadziei jest bezcenna, ALE musicie wiedzieć jakie są konsekwecje. I ja tu nie umoralniam - ja osobiście mam wnosie długi karmiczne dla kolejnych moich wcieleń. Chcę być szczęśliwa TERAZ.
            Jeśli jest Wam ciężko poczytajcie coś o podświadomości, z psychologii uczuć. Może ezoteryka to nie jest dobry kierunek?
            Zamawianie uroków bez pojęcia jak to działa, to na pewno zły i szkodliwy pomysł.
            Wiem co czujecie Zrozpaczona i Gosciu. To jest gorsze niż śmierć bliskiej osoby. To jest przypuszczam gorsze niż widmo dla własnej śmierci. Dla mnie na przykład tak jest. Ale właśnie dlatego szanujcie swoją nadzieję i nie karmcie jej na oślep.


            Gość portalu: gość napisał(a):

            > I tu z pomocą przychodzi Ci mag lub szaman, który obiecuje przez długie miesiąc
            > e gruszki na wierzbie.Wyciąga za swoją włożoną moc kolejne pieniądze łudząc,że
            > następnym razem się uda. Ty żyjesz w niezdrowej dla Ciebie iluzji.Z czasem ta
            > bańka mydlana pryska, a Ty kolejny raz popadasz w stan załamania nerwowego.Czy
            > nie lepiej jest zostawić to wszystko za sobą, postawić tylko na siebie i żyć rz
            > eczywistością. ZDROWY umysł to również zdrowe ciało i dusza.
            • Gość: lili Re: Urok miłosny IP: *.play-internet.pl 03.10.13, 11:41
             Golden )) milo było poczytać Twoje wpisy , serio , chciałam sprostować jedną sprawę , mianowicie Pana Bogumiła i jego sugestię modlenia się potencjalnej klientki do jego zdjecia )) akurat tak się składa że mam teraz z nim kontakt , napisałam po wróżbę , wyszło z tego coś zupełnie innego i toczy się dalej , człowiek przemiły , elokwentny , zna się na tym co pisze i na swoich rytuałach, do tego jest bardzo inteligentny ponieważ jak nie chce czegoś komuś zrobić to skutecznie go do tego zniechęca różnymi ciekawymi sposobami , kto mądry to zrozumie co chciałam przez to powiedzieć
             • golden-tulip Re: Urok miłosny 03.10.13, 11:42
              Lili, to zmienia postać rzeczy :) Ciekawe to co napisałaś. Zostawisz mi jakiś namiar na prv do Ciebie?

              Gość portalu: lili napisał(a):

              > Golden )) milo było poczytać Twoje wpisy , serio , chciałam sprostować jedną sp
              > rawę , mianowicie Pana Bogumiła i jego sugestię modlenia się potencjalnej klie
              > ntki do jego zdjecia )) akurat tak się składa że mam teraz z nim kontakt , napi
              > sałam po wróżbę , wyszło z tego coś zupełnie innego i toczy się dalej , człowie
              > k przemiły , elokwentny , zna się na tym co pisze i na swoich rytuałach, do teg
              > o jest bardzo inteligentny ponieważ jak nie chce czegoś komuś zrobić to skutecz
              > nie go do tego zniechęca różnymi ciekawymi sposobami , kto mądry to zrozumie co
              > chciałam przez to powiedzieć
              • Gość: lili Re: Urok miłosny IP: *.play-internet.pl 03.10.13, 12:11
               czy Twoja poczta jest aktywna tzn. golden-tulip@gazeta.pl?? jeśli tak to napisze do Ciebie , tylko troszkę później bo jestem zajęta w tej chwili , ps. wyczytałam jeszcze na kafeterii o niejakiej Pani Marcie , no troszke ciarki przechodzą jak się to czyta ale to chyba jeszcze jedna wiarygodna osoba poza Lilith , Bogumił też jest ok , nawet bardziej niż ok , taka dobra duszyczka , i co ciekawe za wszytsko coby nie zrobił bierze co łaska, i nigdy ale to przenigdy nie pisze namolnie o pieniądzach
               • golden-tulip Re: Urok miłosny 03.10.13, 12:24
                Ta poczta nie jest aktywna :(

                Gość portalu: lili napisał(a):

                > czy Twoja poczta jest aktywna tzn. golden-tulip@gazeta.pl?? jeśli tak to napisz
                > e do Ciebie , tylko troszkę później bo jestem zajęta w tej chwili , ps. wyczyta
                > łam jeszcze na kafeterii o niejakiej Pani Marcie , no troszke ciarki przechodzą
                > jak się to czyta ale to chyba jeszcze jedna wiarygodna osoba poza Lilith , Bog
                > umił też jest ok , nawet bardziej niż ok , taka dobra duszyczka , i co ciekawe
                > za wszytsko coby nie zrobił bierze co łaska, i nigdy ale to przenigdy nie pisz
                > e namolnie o pieniądzach
               • golden-tulip Re: Urok miłosny 03.10.13, 14:33
                Aktywowałam pocztę golden-tulip@gazeta.pl. Jeśli ktoś chciałby do mnie napisać na prv. Proszę :)

                Lili koniecznie się odezwij, proszę.

                Gość portalu: lili napisał(a):

                > czy Twoja poczta jest aktywna tzn. golden-tulip@gazeta.pl?? jeśli tak to napisz
                > e do Ciebie , tylko troszkę później bo jestem zajęta w tej chwili , ps. wyczyta
                > łam jeszcze na kafeterii o niejakiej Pani Marcie , no troszke ciarki przechodzą
                > jak się to czyta ale to chyba jeszcze jedna wiarygodna osoba poza Lilith , Bog
                > umił też jest ok , nawet bardziej niż ok , taka dobra duszyczka , i co ciekawe
                > za wszytsko coby nie zrobił bierze co łaska, i nigdy ale to przenigdy nie pisz
                > e namolnie o pieniądzach
         • rybka-23 Re: Urok miłosny 06.10.13, 20:49
          To nie jest odpowiedź na moje pytanie, dobrze o tym wiesz. Nic, jesteś oblatana. Jednak te informacje nie wnoszą do mojego pytania odpowiedzi której pewnie i inni zainteresowani by chcieli usłyszeć

          golden-tulip napisała:

          >
          >
    • Gość: ciekawa Re: Urok miłosny IP: *.kg.net.pl 08.10.13, 13:29
     i co zdecydujesz się na tą Lilith?
     ja przestudiowałam wszystko szeptunki z Podlasia,Lilith czytam i czytam i zastnawiam sie czy ma to wogóle sens u Lilith 600 zł to duzo pieniędzy czy warto?czy ktoś może to tak szczerze polecic
     Już też sama nie wiem co robić i u kogo?
     • salamandra.69 Re: Urok miłosny 10.10.13, 12:00
      jak masz za duuuużo kasy, rób u wszystkich po kolei, zrób sobie listę na karteczce - i po kolei odhaczaj. A potem podziel się z nami na Forum. Przynajmniej, dobry uczynek!
    • felixa14 Re: Urok miłosny 10.07.14, 14:37
     Wiem, ze to było dawno, ale czy mogłabyś powiedziec czy udało sie? Zrobiłam i czekam.
     Lilith mi odpisała na pocztku, ale przestała odpowiadac na dłuższe pytania - przestałam pytac. u mnie stan podobny do Twojego trwa dużo dłuzej.
    • ruudai Re: Urok miłosny 10.10.13, 19:41
     To banda pasożytów i oszustów. Wszystkich pod ścianę i rozstrzelać. Świat byłby piękny wówczas...
     Gość portalu: gość napisał(a):

     > co jak co ale Zdzisław to największy naciągacz w historii tego forum
     • Gość: gość Re: Urok miłosny IP: *.anonymizer.ccc.de 10.10.13, 19:45
      Największym naciągaczem był algiz/spirit/ niewiem jakie jeszcze miał nicki. Był bezczelny no po prostu wręcz obrażał swoich klientów i straszył klątwami a za ryty to potrafił gagatek nawet wziąźć po 800 zł po 1000 zł niewiem czy dalej nie działa na tym forum. Podobno jest teraz znany jako Stan
      • golden-tulip Re: Urok miłosny 10.10.13, 19:59
       To pan Zdzisław od.witraży we własnej osobie. Sprawdziłam. To, że jesteśmy zdesperowani, nie znaczy że głupi.
       Naciagacze uważajcie na mnie, bo jestem piekielnie inteligentna i umiem kopać tak długo aż dotrę do.prawdy.

       O Lilith na razie nie będę się wypowiadać. Ale traci moje zaufanie z każdym dniem.

       Obecnie moim zdaniem jedyni uczciwi to wróżbita Bogumił, Pani Ola i Artur-1986.
       • ruudai Re: Urok miłosny 11.10.13, 23:12
        Następny pseudo inteligent tutaj. Śmieszny jesteś. Inna rzecz do pytania tematu. Trzeba być nieźle kopniętym by zlecać 4 osobą. Skoro na jeden ryt trzeba czekać kilka tygodni a nawet miesięcy. Tak to nigdy, żaden ryt nie pomoże.

        golden-tulip napisała:

        > To pan Zdzisław od.witraży we własnej osobie. Sprawdziłam. To, że jesteśmy zdes
        > perowani, nie znaczy że głupi.
        > Naciagacze uważajcie na mnie, bo jestem piekielnie inteligentna i umiem kopać t
        > ak długo aż dotrę do.prawdy.
        >
        > O Lilith na razie nie będę się wypowiadać. Ale traci moje zaufanie z każdym dni
        > em.
        >
        > Obecnie moim zdaniem jedyni uczciwi to wróżbita Bogumił, Pani Ola i Artur-1986.
        >
        • Gość: gość Re: Urok miłosny IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.13, 11:13
         Hehehehe.....wszyscy czekający na rytuały lub chcący je zlecać najpierw winni się udać do pewnej Pani Jasnowidz wróżki Doroty Haładyn, która wyczyści wam drzewo genealogiczne usunie karmę pokoleniową, będziecie czyści na ciele duszy i w kieszeni.Nie będąc czystym żadne ryty Wam nie pomogą i nie będą skuteczne. Hahaha udajcie się w kierunku Tv Kosmika tam owa Pani przyjmuje wszystkich chętnych i oczyszcza jako BÓSTWO słowami " Odcinam i spalam wszelkie negatywne energie i wpływy z drzewa genealogicznego moich przodków. Odcinam i spalam: brak miłości, toksyczne związki, biedę, kłótnie o majątek, nieuczciwość, choroby fizyczne i psychiczne, przemoc i agresję w rodzinie, przemoc wobec dzieci, wobec zwierząt, brak szacunku do kobiet i mężczyzn, nałogi, aborcje, samobójstwa, morderstwa, okultyzm, klątwy…
         Wypełniam teraz to drzewo genealogiczne świetlistą energią miłości, zdrowiem fizycznym i psychicznym, bogactwem materialnym , dobrobytem, doskonałymi relacjami partnerskimi i międzyludzkimi, wiedzą, mądrością, szczęściem, spełnieniem, spokojem ducha, harmonią, powodzeniem, zdrowymi relacjami w rodzinie… Radzę dzwońcie ...dzwońcie....dzwońcie....uzdrawiajcie swoje pokolenia i wspomagajcie Kosmikę bo czuję już rychły jej upadek. Chyba,że uzdrowicielka weżmie w swoje ręce problemy pokoleniowe Kosmiki i ją uzdrowi.
      • baziatko Re: Urok miłosny 23.06.14, 12:24
       stan to wlasnie szaman miejski
       kiedys zaspiewal sobie u mnie ( ze 2 lata temu) 1000 zl, powiedzialam, ze nie mam tyle to 400 zl za ryt, ktory zrobie sama, powiedzialam ze sie zastanowie, ten mnie zaczal ponaglac, jakimis kaltwami grozic, ze mi wlosy wypadna zeby sie popsuja oszolom jakis
      • Gość: ewa Re: Urok miłosny IP: *.skierniewice.vectranet.pl 13.10.13, 20:10
       A ja zrobiłam u babki która sie nazywa Agness i z tego co wiem to zajmuje się wróżbiarstwem od 37 lat, ale nigdzie praktycznie się nie ogłasza. Dostalam e-mail od kumpeli i poprosiłam babkę żeby sprawdziła czy robić rytuał (za postawienie wróżby wziela 10 zł) a nastepnie dokonala ryt za ktory zaplacilam 200 zł. Dokonała go w maju i od razu powiedziala ze musze uzbroic sie w cierpliwosc, że to musi trochę potrwać, nawet do 3 miesięcy, czasem do 5 m-cy. I co? 30 września były sam sie odezwał do mnie, zaczelismy sie spotykac i jest super. Babka byla konkretna napisala w e-mail ze to bedzie trwalo caly tydzien, ze codzienna kapiel, świece i slowa ktore mam powtarzac itd.. oplacalo sie przynajmniej w moim przypadku, pozdrawiam was.
  • Gość: lili Re: Urok miłosny IP: *.play-internet.pl 02.10.13, 20:18
   fajnie piszesz golden ;-)) widać że masz poukładane w głowie , wiesz czego chcesz i nie jesteś podfruwajka , ja znam Lilith od jej pierwszego wejscia na gazete kilka lat temu , nawet byłam na jej forum i gadałyśmy niejednokrotnie jak kumpelki , robiła mi tez rytuał i on zadziałał ale nie chce o tym mówic , myślę że Ci pomoże ,na pewno jest skuteczniejsza od kogokolwiek mi znanego ))
   • golden-tulip Re: Urok miłosny 02.10.13, 20:33
    Dziękuję lili. Problem tego forum polega na tym, że większość obecnych tutaj kompletnie nie rozumie czym jest magia. Naciągacze na tym żerują. Nie da się kupić miłości, za pomocą uroku, za 100 zł. Chyba, że to dla Was wydatek ponad siły. Zasada zachowania energii. Im bardziej kogoś kochacie, a on Was nie - tym więcej energii Mag musi włożyć w urok. Tyle samo wartości pieniężnej musicie mu dać w pieniądzu, czy płacąc potem za urok dla innej osoby, jakkolwiek. Pamiętajcie o tym. Wszechświat to jedna wielka zasada zachowania energii. To jego podstawowe prawo. Wszystko dąży do równowagi.
    Z drugiej strony nie dawajcie się naciągać osobom, które nie dają rękojmii, jakiejkolwiek wiedzy okultystycznej, magicznej, a chcą naprawdę kwtoy z kosmosu. Dlaczego 1200 zł, a nie 1000 zł, czy 1500 zł. Taka dziwna końcówka, niepełna. Bez żadnej symboliki tej liczby, czy przeliczenia na słabsze rytuały. Od razu czuć naciąganie. Ale może nie powinnam tak pisać, bo naciągacze zaraz wezmą to sobie do serca.
    Generalnie z magią jest tak jak z modlitwą, jesli nie UWIERZYSZ, nie zadziała. I tak jak na modlitwę nie ma dowodów. Tak i na magię, dopóki nie zadziała. W chwili, gdy PO rytuale zaczynasz szukać dowodów, zamykasz podświadomość na jego działanie. Dla Magów naprawdę wielkiej wagi podobno nie są potrzebne artefakty ani rytuały, siłą woli są w stanie osiągnąć efekt. Z drugiej strony, przy wyborze Maga uruchomcie intuicję i bądźcie podejrzliwi. Nie zlecajcie uroku komuś, komu nie zaufacie - proste.
    Moim zdaniem, właśnie brak otwarcia podświadomości WIARĄ w działanie uroku psujecie jego efekt.
    Myślicie, że dlaczego do wypełnienia się rytuału nie można o nim gadać z innymi? Właśnie po to.
    Jeśli jest tu ktoś mądrzejszy, chętnie przyjmę krytykę.

    Dziewczyny, piszę to, żebyście zrozumiały jak to działa. To nie Harry Potter.

    Gość portalu: lili napisał(a):

    > fajnie piszesz golden ;-)) widać że masz poukładane w głowie , wiesz czego chce
    > sz i nie jesteś podfruwajka , ja znam Lilith od jej pierwszego wejscia na gazet
    > e kilka lat temu , nawet byłam na jej forum i gadałyśmy niejednokrotnie jak kum
    > pelki , robiła mi tez rytuał i on zadziałał ale nie chce o tym mówic , myślę że
    > Ci pomoże ,na pewno jest skuteczniejsza od kogokolwiek mi znanego ))
     • golden-tulip Re: Urok miłosny 02.10.13, 22:17
      Uszanujcie to, że nie powiem kiedy jest/był/będzie moj rytuał i nie będę na jego temat mówić przed upływem co najmniej 3 miesięcy.
      Dlaczego - poczytajcie moje posty wyżej.


      Gość portalu: gosc napisał(a):

      > kiedy mialas rytual u Lilith?
       • golden-tulip Re: Urok miłosny 02.10.13, 22:19
        Nie będę na ten temat rozmawiać, bo to NIC nie da, a może zaszkodzić energii uroku i u Ciebie i u mnie. Dlaczego - poczytaj moje posty z dzisiaj w tym wątku. Weź to sobie do serca. Pomoże to także i Tobie.


        Gość portalu: gosc napisał(a):

        > pytam dlatego bo ja mialem jakis czas temu i od dluzszego czasu nie mam z nia k
        > ontaktu, nawet nie wyslala obiecanej paczki
       • golden-tulip Re: Urok miłosny 02.10.13, 22:24
        Zaczyna się... ehhh....
        Zrozum, do działania uroku nie jest potrzebna tak naprawdę paczka z wangami. Serio. To kwestia energii, skupienia i Twojej wiary w niego. Jeśli uwierzysz, to urok się spełni, nawet jeśli nei dostaniesz paczki. Jesli bedziesz watpił i biegał po forach szukając dowodów działania - skopiesz wszystkie przepływy energetyczne.

        Nie udzielam nikomu żadnych wiadomości ani kiedy jest mój urok, ani jak często i kiedy mam/miałam kontakt z Lilith.
        Ludzie nie zaśmiecajcie mi podświadomości. Ten urok to moja jedyna nadzieja, nie chcę go skopać.
        A jeśli nie rozumiecie o czym piszę, to znaczy że nie macie pojęcia o magii i ezoteryce. I nie powinniście w ogóle z tego korzystać, bo nic dobrego nie wychodzi w takich przypadkach.


        Gość portalu: gosc napisał(a):

        > to napisz chociaz czy masz z nia kontakt teraz, wtedy bede wiedzial dlaczego ni
        > e odpisuje