Sen ze zmarłymi rodzicami... prośba o pomoc. Dodaj do ulubionych

Cześć. Moi rodzice zmarli jakiś czas temu (kilka lat temu). Rzadko się mi śnią, ale dziś śnili się w bardzo dziwny sposób.
Za parę miesięcy lecę na dalekie wakacje. Problem jest tego rodzaju, że mam silną klaustrofobię i długi lot samolotem, który będę musiała odbyć potwornie mnie przeraża. Lecę z facetem i przyjaciółką.
Dziś śnił mi się lot samolotem na te wakacje, ale zamiast faceta i przyjaciółki lecieli ze mną moi nieżyjący rodzice. Mama potwornie źle znosiła lot, miała masę dolegliwości fizycznych... Ja natomiast, o dziwo, nadzwyczaj dobrze. Potem rodzice zniknęli. Pozostali pasażerowie też wysiedli, natomiast ja zostałam sama w pustym samolocie i zbierałam swoje rzeczy, obawiając się, że nie zdążę na lot przesiadkowy. Bardzo się spieszyłam... Potem obudził mnie budzik.
Czy ktoś może pomóc w interpretacji snu?
Z góry dziękuję:)
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.