Dodaj do ulubionych

Poszukuję rytualisty

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 08:55
Witam!
Czytałam, czytałą i czytałam...
Potrzebuję pomocy osoby, która ma dar i pomoże mi w szczęściu z ukochaną osobą- skutecznie.
Niestety mój ukochany ma żonę, a wiem, że nie każdy chce rozbijać małżenstwa....

Edytor zaawansowany
  • tursyta 16.09.12, 12:05
    No to chyba raczej płatnego mordercy poszukujesz, a nie jakiegoś rytualisty. Nie znam, nie pomogę, ale radziłbym zastanowić się nad sobą.
  • ezodino 16.09.12, 12:11
    znam,moze pomoge,jak mi odpowiesz na proste pytanie...
    a co ze szczęsciem jego zony?
  • Gość: kaja IP: *.ip.xcore.pl 16.09.12, 12:28
    dziewczyno ogarnij się! chcesz magią małżeństwo rozbijać? ile Ty masz lat? Jeśli Cię kocha to zostawi żonę z własnej woli.. na siłę chcesz kogoś przyciągnąć do siebie? Ja nie wiem gdzie mają rozumy osoby które takie rzeczy wymyślają..
    A co gdyby ktoś kogo nie chcesz rzucił na Ciebie taki urok, żebyś z nim była? albo w przyszłosci na Twojego męża? Jakaś głupiutka panienka na niego tak zapoluje?.. zastanów się nad sobą
  • Gość: ewela IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 29.09.13, 12:58
    pomoż mi mam ten sam problem
  • 1glus12 16.10.13, 00:12
    Spróbuj u wróżki Gosi-696-624-623, wpierw prosba od samej wróżki zajrzyj na jej stronkę by nie było później niedomówień że czegoś nie wiedziałęś www.wrozkagosia.blogspot.com
    Z czystym sumieniem mogę ją polecić, zwłaszcza że ma teraz sporo opinii dobrych , są też i złe , ale kto ich nie ma, zwłaszcza że najczęściej piszą je sobie same wróżki nawzajem. Przykre, bo ezoteryka nie powinna być czymś złym.Tak czy siak polecam, zapytać możecie korzystać z us ług nie musicie nic na siłę.
  • ecia92 19.11.16, 23:31
    Witam, wiem,ze wpis stary... Ale mam nadzieje,ze zagladasz tu jeszcze czasem.. Jesli tak, to prosze, odezwij sie do mnie : eli92.lelli@gmail.com
  • Gość: Poszukuje Rytualis IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 17:30
    Przypomne zapytanie: Poszukuję skutecznego rytualisty, czy ktoś może polecić mi osobę wartą uwagi?

Nie poszukuję dobrych rad i morałów, bo wiem jak wygląda moja sytuacja.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 19:35

Okazuje się, że młoda partnerka nie dorównuje żonie, jest mniej wyrafinowana seksualnie, mniej doświadczona życiowo i mniej mądra, za to ma ochotę robić to, co mężczyzny w średnim wieku już nie bawi. Nie daje wsparcia, lecz jest dodatkowym obciążeniem, dlatego najczęściej bywa tak, że romans się kończy a mężczyzna wraca do żony.

Twoja sytuacja,ani rytuały nic nie zmienią i tak zostanie z żoną.
  • Gość: LolaKolczastyBucik IP: *.centertel.pl 16.09.12, 20:16
    Nie rozumiem Was...
    Takich idiotek jak ona jest pełno, tematów również - szukam sprawdzonej rytualistki, facet gej, żonaty, nieważne, czarna magia musi sprawić cuda, i wymieniają się doświadczeniami, jedni reklamują rytualistów, a tutaj po prostu ją krytykujecie i skazujecie na porażkę?
    Czyżbyście dojrzeli?
  • Gość: JakaśInna IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 16.09.12, 20:31
    To ty się przepoczwarzasz! Raz wróg wróżek i rytualistów a raz wielka czarownica i pomoc innym,
  • ezodino 16.09.12, 21:07
    Tylko ZINAJDA,na wszystko ZINAJDA! I na miłosc,i na kurzajki! I na urok,i na wypadanie wlosów!
    Zinajda,jestes boskaaaa...
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.09.12, 21:37
    Pypcia na języku i krosty na penisie...gdy dostanie żona go sama za drzwi wyrzuci do kochanki;)
  • Gość: anka1978 IP: *.adsl.xs4all.nl 16.08.13, 08:27
    Polecam Laurę Gotti Tekst linka Rytuały tej pani są bardzo skuteczne,korzystałam z jej pomocy kiedy mój związek rozpadał się,dzięki pani Laurze Gotti jestem dzisiaj szczęśliwą mężatką.Kilka miesięcy temu zamówiłam także rytuał na powodzenie działalności gospodarczej (prowadzę salon urody),od czasu wykonania tego rytuału wszystko idzie gładko i przyjemnie,także szczerze polecam.
  • 3scorpion666 16.08.13, 10:37
    a jak przestanie isc gładko i przyjemnie, zamówisz nowy rytuał? hmmm.... to trochę jak z mafią; za ochronę się płaci? :P
    oczywiście, w tym przypadku mówimy o ochronie energetycznej....
  • Gość: ajm IP: *.opera-mini.net 16.08.13, 10:46
    Ta Laura Gotti(wrozka Elena) to oszustka nie dajcie sie nabrac jest o niej troche na forum
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 10:54
    Co za brednie!Chyba,że ktoś z konkurencji ją krytykuje.Na temat każdego wróżbity czy rytualisty są tu podzielone opinie.Najlepiej się samemu przekonać.
  • Gość: ajajaj IP: *.play-internet.pl 16.08.13, 10:56
    Rytuał na wmocnienie związku ,czy przyciagniecie dobrobytu ok.
    Wszystko się da zrozumieć w tej kwesti.
    ale rytuał na zdobycie mężczyzny ,który jest w związku ?
    To jak uzycie noża ,nie w celu np.;pokrojenia nim chleba ,a dźgnąć nim w kogoś i zrobić krzywdę .
    Zdecydowanie lepszym i rozsądniejszym jest się zastanowić ,dlaczego zatem jak jest to tak wielka miłość 'facet 'nie chcę się rozwieść ?
    Związki ,które powstają przy użyciu Czarnej Magii -bo taką ona już się staje , nie są szczęśliwe.
    Uderza niekiedy w wykonującego (o ile się nie ochroni ) a i samego życzeniowego -czyli osobę ,która chce zdobyc partnera .
  • 3scorpion666 16.08.13, 11:02
    A więc wierzysz w to, że przy użyciu magii można kogokolwiek zmusić do Miłości? Wydaje mi sie, że to działa na zasadzie hipnozy: można wmówić komuś podświadomie, że się kogoś kocha, ale - dusza będzie nieszczęśliwa, ponieważ wie, że ten partner - to nie jest mija prawdziwa "druga połówka">>>

PS Z doświadczenia wiem, że posiadając zdjęcie konkretnej osoby, można stosowaćwobec tej osoby hipnozę... Takową (ze zdjęcia) stosuja p.Kaczorowski i uczniowie, w celach uzdrawiania... Powierzając swoje zdjecie komuś , kogo nie znamy, narażamy się, że może zostacwykorzystane w innych celach....
  • 3scorpion666 16.08.13, 11:22
    Dziękuję Ci za rzeczową spokojną odpowiedź, ewenement na forumach:) W związku z czym, mam ochotę zadac następne pytanie: co oznacza termin "partnerów, którzy dopuscili się zdrady"? Czy mówimy o zdradzie fizycznej? Czy, jeżeli jesteśmy zakochani w kims innym i tylko o nim marzymy, ale fizycznie nie możemy być z naszym Ukochanym, czy to też jest - zdrada?
    Czy wspomniana Pani Laura potrafi przeprowadzić rytuał na fizyczne połączenie się Kochanków, wbrew działaniom nieprzychylnych (delikatnie powiedziane, echh...) osób trzecich?
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 11:29
    Hmm...najlepiej napisać z zapytaniem do Laury Gotti,pewnie wyjaśni to bardziej szczegółowo,nie chciałabym wypowiadać się za nią,jeszcze coś pokręcę :)

• 3scorpion666 16.08.13, 11:29
    Dziękuję.
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 11:34
    Proszę bardzo :)
  • Gość: Twoje forum IP: *.play-internet.pl 16.08.13, 21:02
    Dosyć konkretne infor i rzetelne arty znajdziecie na ezosfera.com/forum/
  • 3scorpion666 16.08.13, 21:05
    a może już prędzej na cmentarzu... to forum jest martwe! kto tam pisze? ostatni wpis 5 sierpnia, ha
  • Gość: PiS( IP: *.play-internet.pl 16.08.13, 21:45
    Słuchaj pajacu. Liczy się fachowość i praktyczna wiedza. Fakt faktem może ruch mały, jednak artykuły mają swoją wartość. Ty zaś cierpisz chyba na depresje na tle tego portalu, bo to nie Twój jedyny wpis gdy chodzi o niego.

Niech mądrzejsi od Ciebie się wypowiedzą.
  • 3scorpion666 16.08.13, 21:50
    a kto tu jest mądrzejszy ode mnie? Jak na tym forum pojawia się jeden wpis na dwa tygodnie , a liczba użytkowników.... 53 (porównaj z innymi forumami!)A styl wypowiedzi piszących jest drętwy jak twoja stara, to co?
  • casablanka11 16.08.13, 21:54
    Ten wpis potwierdza że mas wypalony mózg Rosa. Twój stary zaś miał Ciebie dosyć i odszedł od Ciebie a ty teraz jesteś SAMA jak kołek w morzu. haha i kto jest stary.... puk, puk w ten drętwy móżg
    --
    spetanie.pl/
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 21:52
    Pajacu?Może więcej kultury,dzięki takim jak Ty wstydzę się polskich korzeni.Uczestniczę w tym wątku i nie podoba mi się jak się wypowiadasz.
  • casablanka11 16.08.13, 22:04
    Masz rację aga. jednak ta osoba co tak fajnie tutaj doradza sama swoje osobiste problemy nieraz już narzucała na fora. Nie mniej jednak samemu się przekonać niż tylko czytać opinie innych. polska to takie szambo gdzie z zazdrości polak polaka utopi. Mieszkając w Norwegii sama się przekonałam, że lepiej nie odzywać się w naszym języku. przykre a potem nas tak widzą

agnieszkasurtel napisała:

> Pajacu?Może więcej kultury,dzięki takim jak Ty wstydzę się polskich korzeni.Ucz
    > estniczę w tym wątku i nie podoba mi się jak się wypowiadasz.

--
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 16.08.13, 22:04

> Pajacu?Może więcej kultury,dzięki takim jak Ty wstydzę się polskich korzeni.Ucz
    > estniczę w tym wątku i nie podoba mi się jak się wypowiadasz.

Popieram! Cieszę się, że ktoś oprócz mnie nie znosi wypowiedzi osoby pod nickiem PIS(
    Obawiam się, że jest to osoba... powiedzmy z problemami, ponieważ wypisuje tu dziwne rzeczy, adresując je do osoby (swojej znajomej?) która w tym wątku nie pisze... A więc, zapewne, ma problem. Co nie umniejsza faktu, że wątek zanieczyszcza
  • Gość: PiS( IP: *.play-internet.pl 16.08.13, 22:14
    Masz w necie przechlapane do końca swoich dni Rosa! Myślisz że wolno komuś niszczyć małżeństwo napalona idiotko. Twoje niedoczekanie. Tak, tak. zadarłaś z czymś, kimś conie wyjdzie ci na dobre.
  • 3scorpion666 16.08.13, 22:16
    Zdecyduj się, czymś czy kimś? Przeceniasz swoje możliwości... Wiesz co to grożby karalne?
  • Gość: PiS( IP: *.play-internet.pl 16.08.13, 22:19
    Znasz moje dane;) Idź na policję, co szczena zjechała?
  • 3scorpion666 16.08.13, 22:22
    Chcesz wyciągnąć info :) Dziwię się osobie zarządzającej tym wątkiem, że znosi to, że zrobiłeś tu folwark prywatny. Spójrz uważnie na nazwę wątku: Poszukuję rytualisty! Poszukujesz tu czegoś? Wczorajszego dnia chyba.
  • casablanka11 16.08.13, 22:28
    Gdy znikną twoje wątki. znaczy jesteś znowu na oddziale zamkniętym! To wtedy moje też znikną. to nastąpi

3scorpion666 napisała:

> Chcesz wyciągnąć info :) Dziwię się osobie zarządzającej tym wątkiem, że znosi
    > to, że zrobiłeś tu folwark prywatny. Spójrz uważnie na nazwę wątku: Poszukuję r
    > ytualisty! Poszukujesz tu czegoś? Wczorajszego dnia chyba.

--
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 16.08.13, 22:38
    Kobieto, nie wiem, jak do Ciebie się zwracać, z nicku wnioskuję, że kobieta, w wieku ok. 42 lat, bo to właśnie kobitki podniecają się kultowym filmem "Casa Blanca", jak mnie wnerwisz, za te durne wpisy o oddziale zamknietym, co to za idiotyzmy? Sama pewno tam siedzisz i dlatego innych posądzasz o choroby psychiczne! Taka jest prawda, zazwyczaj u innych - widzimy właśnie swoje problemy :) Ale dla mnie nie jest problem, żeś chora, kobito! Wiadomo, choroba nie wybiera, nie ma co się wstydzić! No, przyznaj sie, w jaikm szpitalu siedzisz, co bidulo? Zrobie Ci zabieg na odległość za frico, z litości! Co wolisz, Reiki , Karuna, Tybetańskie? Mam dziś dzień dobroci dla świra, wybieraj :)
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 22:45
    3scorpion666 napisała:

> Kobieto, nie wiem, jak do Ciebie się zwracać, z nicku wnioskuję, że kobieta, w
    > wieku ok. 42 lat, bo to właśnie kobitki podniecają się kultowym filmem "Casa B
    > lanca", jak mnie wnerwisz, za te durne wpisy o oddziale zamknietym, co to za id
    > iotyzmy? Sama pewno tam siedzisz i dlatego innych posądzasz o choroby psychiczn
    > e! Taka jest prawda, zazwyczaj u innych - widzimy właśnie swoje problemy :) Ale
    > dla mnie nie jest problem, żeś chora, kobito! Wiadomo, choroba nie wybiera, ni
    > e ma co się wstydzić! No, przyznaj sie, w jaikm szpitalu siedzisz, co bidulo? Z
    > robie Ci zabieg na odległość za frico, z litości! Co wolisz, Reiki , Karuna,
    > Tybetańskie? Mam dziś dzień dobroci dla świra, wybieraj :)
    A Ty myślisz skąd ta jej wiedza?
  • 3scorpion666 16.08.13, 22:48
    Jaka wiedza?
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 22:42
    Oj...nie wiem czy powinnam...ale dawno się tak nie uśmiałam!
  • 3scorpion666 16.08.13, 22:45
    Mnie - nie jest do śmiechu! Ta nawiedzona casablanka łazi za mną z wątku do wątku i wypisuje jakieś głupoty do kwadratu! Pasożyt normalnie. Uczepiła się, jak rzep psiego ogona, nawiedzona jakaś.
    Dobranoc.
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 22:48
    A powinno Ci być do śmiechu,nie przejmuj się babą.Daj jej jeszcze raz kosza i odpuści.
  • 3scorpion666 16.08.13, 22:51
    Mam zamiar ignorowac... ale też żal kobitki, tak się szarpie :)
  • casablanka11 16.08.13, 22:52
    Słuchaj ty pi... Rosa! Znasz mnie osobiście i do końca życia póki ja żyje masz przechlapane. Ta laska nie zna prawdy więc ma zabawę i tyle. sama przekwitłaś, sama się do mojego męża chamsko dopisujesz po emailach, próbujesz dzwonić ale zablokował twój nr u siebie. ja nie odpuszczę. przegiełaś i teraz pożałujesz. tak długo jak jesteś poza oddziałem zamkniętym, będę wiedziała co robisz. idź na policję skoro jesteś niewinna! masz moje dane adresowe przecież! Właśnie, nie pójdziesz i wiesz o tym dobrze dlaczeo więc o tym nie napiszesz chora umysłowo kobieto!

3scorpion666 napisała:

> Mnie - nie jest do śmiechu! Ta nawiedzona casablanka łazi za mną z wątku do wąt
    > ku i wypisuje jakieś głupoty do kwadratu! Pasożyt normalnie. Uczepiła się, jak
    > rzep psiego ogona, nawiedzona jakaś.
    > Dobranoc.

--
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 16.08.13, 22:56
    Kto ,ja??? Znam Cię osobiście??? Nie mam pojęcia, kim jesteś! A to ciekawe, kim jesteś? Jak się boisz na forum, napisz do mnie na portalowego maila, umiesz? podpowiem: 3scorpion666@gazeta.pl
    No nie, my się znamy w realu??? No nie przypominam sobie w moim otoczeniu tak...hmmm... dziwnych osób :)
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 23:03
    A tak abstrahując od tematu,czym jest strona w Twojej stopce,zajrzałam i dość niezwykle się wszystko prezentuje.
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:04
    Wytłumacz proszę o co Ci chodzi, jaka strona w mojej stopce?
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 23:07
    3scorpion666 napisała:

> Wytłumacz proszę o co Ci chodzi, jaka strona w mojej stopce?
    :) Przepraszam.To było pytanie do Kasi Blanki lat11.
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:08
    aha, to spetanie.pl. Fakt, nie do mnie :)
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 23:13
    3scorpion666 napisała:

> aha, to spetanie.pl. Fakt, nie do mnie :)

tak tak,spętanie zupełne...
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:17
    Słuchaj, Agnieszko, ta bidula zablokowała mnie z IP na tym swoim spetanie.pl, nie mogę ani czytać, ani pisać na tym jej czacie, tak z ciekawości, co ona tam wypisuje? Na moją prośbę aby napisac do mnie mail, wcale nie odpowiada, jakaś dziwna jest... Najpierw atakuje, mówi, że niby znamy się osobiście, a potem znika, chowa się jak tchórz. Zaintrygowała mnie, kim jest? nie kojarzę osoby, zupełnie
  • casablanka11 16.08.13, 23:22
    Jesteś kobito wszędzie zablokowana mimo że masz zmienne IP. moje serwery sprawdzą każdy chłam gdy trzeba. Mam dobrych informatyków, może czasem z poślizgiem ale potrafią dojść. Gdybym była bezczelna to bym zhakowała Tobie ale mózg, tylko że między uszami to masz pustostan

3scorpion666 napisała:

> Słuchaj, Agnieszko, ta bidula zablokowała mnie z IP na tym swoim spetanie.pl,
    > nie mogę ani czytać, ani pisać na tym jej czacie, tak z ciekawości, co ona tam
    > wypisuje? Na moją prośbę aby napisac do mnie mail, wcale nie odpowiada, jakaś
    > dziwna jest... Najpierw atakuje, mówi, że niby znamy się osobiście, a potem zni
    > ka, chowa się jak tchórz. Zaintrygowała mnie, kim jest? nie kojarzę osoby, zupe
    > łnie

--
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:30
    Jak miło że przyznajesz sie do hakowania w internecie :)
    I kto cie za język ciągnie, bidulo? :)))
    interpol za Tobą teskni
  • casablanka11 16.08.13, 23:19
    Do scorpio..

Widzisz jaka jesteś ograniczona intelektualnie. Ktoś Ciebie pyta a ty nie wiesz o co? Taka byłaś mądra, aj aj Widać że psychotropy wyżarły mózg. to są efekty uboczne podawanych leków bez zgody lekarza. Bidula, zmień lekarza bo może Ciebie oszukuje....

> 3scorpion666 napisała:
    >
    > > aha, to spetanie.pl. Fakt, nie do mnie :)
    >
    > tak tak,spętanie zupełne...

--
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:22
    Narwana jesteś, czujesz się bezkarna w internecie, anonimowa,Czujesz swoją przewagę, że nie wiem, kim jestes, no to możesz tu jakieś idiotyzmy wypisywać? Testujesz moją cierpliwość, kreaturo :) Idź spać, odpocznij już od tego opluwania mnie na forum :)))
  • casablanka11 16.08.13, 23:32
    Odczep się od mojego mężą idiotko psychiczna. Ponad 1200 emaili do chłopa. Tylko on na szczęście nie zadaje się z psychicznymi i tyle. masz przechlapane w tym życiu kreaturo

3scorpion666 napisała:

> Narwana jesteś, czujesz się bezkarna w internecie, anonimowa,Czujesz swoją prze
    > wagę, że nie wiem, kim jestes, no to możesz tu jakieś idiotyzmy wypisywać? Test
    > ujesz moją cierpliwość, kreaturo :) Idź spać, odpocznij już od tego opluwania m
    > nie na forum :)))

--
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:34
    Jakiego męża? Ty masz - męża???? Współczucia dla biednego chłopa! A mówisz, ze się nie zadaje z psychicznymi.... Szkoda chłopa! To on ma przechlapane :))))
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 23:41
    Hej Kasia Bianka 11 lat.Ty tu siedzisz wypisujesz,martwisz się o męża,a on mi nagie fotki przesyła na maila właśnie!
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:44
    O jakim męzu piszesz, Aguś??? Jakby miała męża, dzieci - siedziałaby tu, na forum? A jutro na 8 do pracy, a przedtem dzieci małe trzeba oporządzić? Przecież to jakis facet tu sobie jaja robi! Oni zawsze nie wiedzą co ze sobą z nudów zrobić
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 23:49
    3scorpion666 napisała:

> O jakim męzu piszesz, Aguś??? Jakby miała męża, dzieci - siedziałaby tu, na for
    > um? A jutro na 8 do pracy, a przedtem dzieci małe trzeba oporządzić? Przecież
    > to jakis facet tu sobie jaja robi! Oni zawsze nie wiedzą co ze sobą z nudów zr
    > obić

no właśnie piszę o tym fikcyjnym...
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 23:50
    Może ona to on,a marzyłaby o nim.Jedno jest pewne nie znoszę niegrzecznych ludzi!!!
  • casablanka11 16.08.13, 23:44
    W przeciwieństwie do Ciebie mam kochającego męża zdemoralizowana suko. tak Rosa, tak. Co nie podasz mnie do sądu? Boisz się. Chora psychicznie nie może podać do sądu osoby zdrowej umysłowo. wariatka jedna jeszcze ci mało. dzieci odeszły, facet poszedł a chłop potrzebny na 50 - tke?

3scorpion666 napisała:

> Jakiego męża? Ty masz - męża???? Współczucia dla biednego chłopa! A mówisz, ze
    > się nie zadaje z psychicznymi.... Szkoda chłopa! To on ma przechlapane :))))

--
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:49
    bez komentarza :)))) Pojechałaś po bandzie :)))) kochającego męża jak ktoś ma, to go czule przytula , nie siedzi codziennie na forum! masz kochającego męża - we własnej wyobrażni!
    A może jesteś Lilith, pierwsza Zona Samego Szatana??? :))) Ha! Lilith pisze pod nowym nickiem! Wybieliła sie i teraz jest - blanca!
  • casablanka11 16.08.13, 23:51
    Lepszy mądrz w pracy i rozjazdach niż samotna idiotka wypuszczona z domu wariatów
    --
    spetanie.pl/
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 23:55
    casablanka11 napisał(a):

> Lepszy mądrz w pracy i rozjazdach niż samotna idiotka wypuszczona z domu wariat
    > ów
    Słonko,co Ty się tak uparłaś na wariatów?Od wariatów jest psychiatra,wiesz o tym?Polecam.
  • agnieszkasurtel 16.08.13, 23:52
    3scorpion666 napisała:

> bez komentarza :)))) Pojechałaś po bandzie :)))) kochającego męża jak ktoś ma,
    > to go czule przytula , nie siedzi codziennie na forum! masz kochającego męża -
    > we własnej wyobrażni!
    > A może jesteś Lilith, pierwsza Zona Samego Szatana??? :))) Ha! Lilith pisze p
    > od nowym nickiem! Wybieliła sie i teraz jest - blanca!

ACEblanca!!! :)
  • 3scorpion666 16.08.13, 23:56
    o to bym ją (jego?) nawet nie podejrzewała :))) Królowa śniegu, za wysokie progi! Tamta, to była kobieta z klasa, nie jakaś szurnięta...
    Udaje, albo wyobraża sobie, że niby ma męża.. Takie to trzymają w domku Casa Blanka albo Pożegnanie z Afryką i wyobrażają sobie, żę mają męża - w "rozjazdach"! To jakieś afrykanskie krzaki?
  • casablanka11 16.08.13, 23:59
    prosze scorpio pisze na dwóch czarnych nickach. Nigdy jednocześnie tych dwóch nie ma razem. Więc daj se siana bo w tym momencie zrobiłaś z siebie prawdziwą idiotkę, Ty. Co sklonować się nie da?
    --
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 17.08.13, 00:02
    Oj, tu mnie spetalaś, blanca? Kogo dwóch nigdy nie ma? Co ty, rozdwojenie jażni masz? Na jakich, dwóch nikach? No, podziel się wiedza! Taka hakerka jesteś, a nie wiesz, że nigdy nie używam dwóch nicków? Scorpion, to scorpion. Był, jest i będzie.

PS Ciekawe, że zupełnie nie zareagowałaś na moją uwagę o Lilith. Cos jest na rzeczy, co? Pozbywasz sie konkurencji ofermo obrazając od wariatek, Lilith?
  • casablanka11 17.08.13, 00:09
    Już dałam link na okulta. Może jak Ciebie weźmie za dupę o pomawianie to zmądrzejesz?

3scorpion666 napisała:

> Oj, tu mnie spetalaś, blanca? Kogo dwóch nigdy nie ma? Co ty, rozdwojenie jażni
    > masz? Na jakich, dwóch nikach? No, podziel się wiedza! Taka hakerka jesteś, a
    > nie wiesz, że nigdy nie używam dwóch nicków? Scorpion, to scorpion. Był, jest i
    > będzie.
    >
    > PS Ciekawe, że zupełnie nie zareagowałaś na moją uwagę o Lilith. Cos jest na rz
    > eczy, co? Pozbywasz sie konkurencji ofermo obrazając od wariatek, Lilith?

--
    spetanie.pl/
  • 3scorpion666 17.08.13, 00:20
    casablanka11 napisał(a):

> Już dałam link na okulta. Może jak Ciebie weźmie za dupę o pomawianie to zmądrz
    > ejesz?
    >
    > 3scorpion666 napisała:
    >
    > > Oj, tu mnie spetalaś, blanca? Kogo dwóch nigdy nie ma? Co ty, rozdwojenie
    > jażni
    > > masz? Na jakich, dwóch nikach? No, podziel się wiedza! Taka hakerka jest
    > eś, a
    > > nie wiesz, że nigdy nie używam dwóch nicków? Scorpion, to scorpion. Był,
    > jest i
    > > będzie.
    > >
    > > PS Ciekawe, że zupełnie nie zareagowałaś na moją uwagę o Lilith. Cos jest
    > na rz
    > > eczy, co? Pozbywasz sie konkurencji ofermo obrazając od wariatek, Lilith?
    Bidulo, jezeli uważasz, że Twój maż siedzi obok mnie i dyktuje, co mam napisać do Ciebie, dlaczego po prostu nie zadzwonisz do mnie, co? Twierdzisz, że się znamy? No to zadzwoń, pogadaj, daj spokój na forum, przecież to jakiś obłed co Ty tutaj wypisujesz! Wstyd. Niesmaczne, doprawdy.
  • agnieszkasurtel 17.08.13, 00:25
    Lilith,a czemu Ty się vipami nie zajmujszesz,proponujesz przecie obsługę vipa na stronie?vip nie wystarcza?musisz innych lękać???a może nie wiesz jak vipem się zająć???
  • 3scorpion666 17.08.13, 00:27
    jak widzisz, już jej tu nie ma! Tchórze tak mają, zawsze wiedzą, kiedy uciec!
  • agnieszkasurtel 17.08.13, 00:36
    I dobrze,wreszcie.Skorpio napisz do mnie na ten mail proszę agnieszka.surtel@op.pl czekam.
  • 3scorpion666 17.08.13, 00:10
    Bidulo, Ty nie wiesz - gdzie On jest, tak? To dlaczego nie pójdziesz na policję? Zgłoś zaginięcie! W rozjazdach, powiadasz? Dlatego po nocach na forumach męża szukasz :) Powodzenia
  • agnieszkasurtel 17.08.13, 00:12
    casablanka11 napisał(a):

> prosze scorpio pisze na dwóch czarnych nickach. Nigdy jednocześnie tych dwóch n
    > ie ma razem. Więc daj se siana bo w tym momencie zrobiłaś z siebie prawdziwą id
    > iotkę, Ty. Co sklonować się nie da?

Z tego co widzę w dyskusji to nic Twój casablanka11 i scorpio,trzecia jestem ja,powiedz mi,czy ja też nadaję się do zakładu zamkniętego?a może ja to wszystko wypisuję,loguj,wyloguj i udaję nawet Ciebie?idąc głębiej,może jestem administratorem tego forum,sponsorem itd.Jeszcze chwila i okaże się,że z samym Tuskiem piszesz.
  • sabatini55 17.08.13, 00:52
    Dokładnie. Ja też szukam kogoś od rytuału. nawet oferowałam spotkanie i płatność. Konkretna suma i wiecie. Dupa, żadna nie chciała mnie oglądać na oczy. Jak rozmowa przez telefon to cacy i wyślij pieniądze. Mówię dam 000 zł Myślałam że się nie odgonię od emaili. Gdy jednak szło do rozmowy telefonicznej i powiedzeniu że na rachunek, skoro ma działalność gospodarczą to żadna się nie zgodziła. Widać jak kwitnie szwindel w kraju drogie Panie. To tak w temacie poza tymi dzikimi wpisami tutaj
  • 3scorpion666 17.08.13, 00:57
    Racja :))) Święta racja! Takie magiczne, a się boją ,aż strach
  • agnieszkasurtel 17.08.13, 00:59
    sabatini55 napisał(a):

> Dokładnie. Ja też szukam kogoś od rytuału. nawet oferowałam spotkanie i płatnoś
    > ć. Konkretna suma i wiecie. Dupa, żadna nie chciała mnie oglądać na oczy. Jak r
    > ozmowa przez telefon to cacy i wyślij pieniądze. Mówię dam 000 zł Myślałam że
    > się nie odgonię od emaili. Gdy jednak szło do rozmowy telefonicznej i powiedzen
    > iu że na rachunek, skoro ma działalność gospodarczą to żadna się nie zgodziła.
    > Widać jak kwitnie szwindel w kraju drogie Panie. To tak w temacie poza tymi dzi
    > kimi wpisami tutaj

Szwindel,tak?lepiej dać księdzu na kolędę i na tacę.Ksiądz to dobrze wykorzysta...Ludzie!gdzie tracicie ten rozum?A na rachunek nie chcą,bo na rachunek w tym kraju nic się nie opłaca.Chcecie usług po niższej cenie,a jak za niska to nagle bogaci jesteście i podpie...ć innych do skarbówki.
  • 3scorpion666 17.08.13, 01:02
    Agnieszko, no i Ciebie już tez nerwy ponoszą :)) No i wystarczy taka jedna casablanka, i wszyscy są mocno podenerwowani :) Zobacz , o której ta cała "sabatini" założyła profil,. aby nagle w środku nocy wypowiedzieć się na forum? Toż to podpucha! Chciała tylko wkurzyć! Możliwe, że to nasza blanka założyła nowe konto i dalej daje popisy :) Olać!
  • ruudai 17.08.13, 20:13
    Ty sama je założyłaś. Widać że spać nie możesz i chciałaś ją podpuścić? Nic nie wyszło i sama z siebie zrobiłaś pośmiewisko na tym forum. Tylko ty w trzech nickach. Sama podpuszczasz ale Ciebie miała dosyć i tyle.
  • 3scorpion666 17.08.13, 20:23
    Prosze podać, jakie - trzy nicki i do tego IP proszę, oszustko!
    Opluwasz wszystkich na forum bez żadnych dowodów, dla Ciebie najważniejsze - oczernić kogoś, a czy to jest prawda czy nie - to już nie ważne.
    casablanka ma urlop, to Ty na zastępstwie :))
  • ruudai 17.08.13, 20:28
    Czy ty jesteś normalna? Idź się leczyć. Szkoda czasu na Ciebie

3scorpion666 napisała:

> Prosze podać, jakie - trzy nicki i do tego IP proszę, oszustko!
    > Opluwasz wszystkich na forum bez żadnych dowodów, dla Ciebie najważniejsze - oc
    > zernić kogoś, a czy to jest prawda czy nie - to już nie ważne.
    > casablanka ma urlop, to Ty na zastępstwie :))
  • 3scorpion666 17.08.13, 20:31
    Co za tchórz z Ciebie... nie na darmo się mówi, co rude, to wredne,. No chyba że znowu przefarbowałaś włosy
  • Gość: www IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.13, 19:16
    dzisiaj trafiłam na Wasz wątek i przy okazji poszperałam na innych. Mam pytanie, czy ta 3scorpion666 jest aż tak wyrafinowana aby udawać aniołka? Trudno w necie się zorientować bo to wirtualny świat. Inteligencją nie grzeszy. Psychopaci mają z reguły wysokie IQ, mają rozdwojenie jaźni albo jej nawet wielorakie rozmnożenie i każdą z tych osobowości muszą karmić to jest ich "rodzina". Od takich trzeba uciekać a nie wdawać się w dyskusję , ona karmi się Waszą energią, im więcej złości produkujecie tym bardziej Ona jest szczęśliwa ;)
  • 3scorpion666 20.08.13, 19:50
    dziękuję za komplementy :)
  • Gość: www IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.13, 20:31
    quantumfuture.net/pl/psyhopath.html
  • agnieszkasurtel 20.08.13, 20:35
    Wow,ludzie to mają wyobraznię.Zanim oskarżysz skorpio to ją sprawdz.Uczestniczy ze mną na forum w wielu wątkach i nie jest ani psychopatką,ani socjopatką.A TY?Chyba wciąż podszywasz się pod kogoś i robisz w tym wątku zamieszanie,spójrz na temat,to nie jest temat o skorpio.Ale jak chcesz założymy w końcu temat o Tobie.
  • 3scorpion666 20.08.13, 20:42
    cześć, Agnieszko :) sorry że nie odzywam sie, dziś Pełnia, pełne ręce roboty>> Dzięki za wsparcie :)))
  • Gość: www IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.13, 20:55
    chybienie, pełnie jest jutro.
  • Gość: www IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.08.13, 21:37
    pewnie 3scorpion wchodzi w google i się zastanawia kiedy budziet pełnia hahahah pełnia będzie wtedy, kiedy będzie hehehe
  • 3scorpion666 21.08.13, 05:15
    Pełnia, była w nocy o godz.2:44 GMT. Natomiast pojecia "dzis", "jutro" są określeniami czasu dość względnymi. W tradycji ludowej, na której opiera się Magia naturalna (a takze w astrologii weddyjskiej), dzień zaczyna się wraz ze Wschodem Słońca. Naukowo, owszem - dzień trwa od 24:00 do 00:00, czyli od pólnocy do północy. A więc, nie kłóćmy się o szczegóły terminologii. Pełnia, już była - minionej nocy :)
  • sabatini55 16.10.14, 23:08
    Nadal więc propozycja jest aktualna: 10 000 zł za efektywny rytuał. Płatność po efekcie

sabatini55 napisał(a):

> Dokładnie. Ja też szukam kogoś od rytuału. nawet oferowałam spotkanie i płatnoś
    > ć. Konkretna suma i wiecie. Dupa, żadna nie chciała mnie oglądać na oczy. Jak r
    > ozmowa przez telefon to cacy i wyślij pieniądze. Mówię dam 000 zł Myślałam że
    > się nie odgonię od emaili. Gdy jednak szło do rozmowy telefonicznej i powiedzen
    > iu że na rachunek, skoro ma działalność gospodarczą to żadna się nie zgodziła.
    > Widać jak kwitnie szwindel w kraju drogie Panie. To tak w temacie poza tymi dzi
    > kimi wpisami tutaj

--
    Sabatini55
  • Gość: PiS( IP: *.30.55.28.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.08.13, 16:59
    Ha, ha jest jeden cham co wali uroki na wszystko co się rusza sprawdź na adwokat-diabła.pl
  • salamandra.69 20.10.13, 17:38
    Gość portalu: PiS( napisał(a):

> Ha, ha jest jeden cham co wali uroki na wszystko co się rusza sprawdź na adwoka
    > t-diabła.pl

Nie istnieje taka strona, kolejny oszust zebrał kase od klientów i zwinał interes.
  • Gość: ewela IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 29.09.13, 12:57
    pomoz mi mam ten sam problem
  • ruudai 16.10.13, 21:02
    Tylko ku... rozbija małżeństwo. Facet nie zerwie kontaktu z rodziną tylko dlatego że baba ma pizdę między uszami. Chyba że nie ma prawdziwej rodziny lub chce się od niej odciąć definitywnie.

Gość portalu: Szukam Rytualisty napisał(a):

> Witam!
    > Czytałam, czytałą i czytałam...
    > Potrzebuję pomocy osoby, która ma dar i pomoże mi w szczęściu z ukochaną osobą-
    > skutecznie.
    > Niestety mój ukochany ma żonę, a wiem, że nie każdy chce rozbijać małżenstwa...
    > .
    >
  • rybka-23 20.10.13, 14:56
    Tutaj zgadzam się z Tobą w 100 procentach! Najgorsi są tacy co chcą takim szują pomagać. Zresztą kobieta która raz odeszła od faceta, to odejdzie już od następnego. Czytałam ciekawe materiały statystyczne. kobiety które rozbiły czyjeś małżeństwo to tylko w 20 - 23 procentach są potem do śmierci z nowym partnerem. Więc tylko co 5 para jest szczęśliwa!

ruudai napisał(a):

> Tylko ku... rozbija małżeństwo. Facet nie zerwie kontaktu z rodziną tylko dlate
    > go że baba ma pizdę między uszami. Chyba że nie ma prawdziwej rodziny lub chce
    > się od niej odciąć definitywnie.
    >
    > Gość portalu: Szukam Rytualisty napisał(a):
    >
    > > Witam!
    > > Czytałam, czytałą i czytałam...
    > > Potrzebuję pomocy osoby, która ma dar i pomoże mi w szczęściu z ukochaną
    > osobą-
    > > skutecznie.
    > > Niestety mój ukochany ma żonę, a wiem, że nie każdy chce rozbijać małżens
    > twa...
    > > .
    > >
  • salamandra.69 20.10.13, 15:30
    Sporo małżeństw jest "martwych" Żyją ze sobą z przyzwyczajenia. Nie ma miłosci, tylko - obowiązek.... Jakie szczęscie w takim związku?
  • Gość: Twój byt IP: *.204.31.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.10.13, 16:03
    To twój związek taki jest/był rozumiem. Skoro takie podejście reprezentujesz, tzn że znasz to z własnej autopsji czy piszesz aby pisać. Nie widać w twoich wpisach jakiejś empatii, tylko byle dokopać. Biedaczka która mści się za brak miłości, tyle i aż tyle
  • salamandra.69 20.10.13, 16:08
    Dlaczego - dokopać? Ktoś podaje dane statystyczne (czyli z urzędu) - to też chce dokopać? To jest samo życie! Rodzin naprawde szczesliwych - jak na lekarstwo! A wszystko dlatego, ze żenimy się, wychodzimy za mąż - z przymusu społecznego! Dziewczyny, boją się byc gorsze od koleżanek i nie chcą by nazywane "starymi pannami", albo i z powodów ekonomicznych... no i tak dalej, mozna wyliczać!
    Wszyscy gonimy za iluzją szczęścia, a kiedy już zrozumiemy - to nie był TEN, właściwy, z powodów najczęściej ekonomicznych własnie , a w drugiej kolejności - społeczno-socjalnych oraz błednych przekonań - tkwimy w toksycznych związkach!
  • Gość: Twój byt IP: *.204.31.116.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.10.13, 17:51
    Właśnie, toksycznych jak Pani. Dobrze że na stare lata to sobie Pani uzmysłowiła. Dlaczego dopiero teraz?
  • salamandra.69 20.10.13, 17:54
    Podobno z wiekiem człowiek staje się mądrzejszy :)))) Doswiadczenie życiowe.

PS Doradzam panu, aby nie starac się mnie obarzac, bo to nie jest możliwe :))) Mam ogroooomny dystans do własnego Ego - a wieć razem z nim (czyli, Ego ;)) - smiejemy się z tego wszystkiego . Jedyna rzecz którą traktuję poważnie - miłosć :)))
  • dori-ann 15.01.15, 09:01
    napiszcie do darkblue@poczta.fm. mnie bardzo pomogła, pie... ze wiekszosc jest tu zwykłych gamoni co tylko patrzą kogoś wysmiac i odreagowac swoje słabosci , jesli ktos potrzebuje naprawde polecam, w koncu zapytac zawsze mozna
  • kermith 15.01.15, 18:03
    W końcu i tak wydasz szmal skoro jesteś tak naiwna

dori-ann napisał:

> napiszcie do darkblue@poczta.fm. mnie bardzo pomogła, pie... ze wiekszosc jest
    > tu zwykłych gamoni co tylko patrzą kogoś wysmiac i odreagowac swoje słabosci
    > , jesli ktos potrzebuje naprawde polecam, w koncu zapytac zawsze mozna

--
    ezosfera.com/
  • salamandra.69 25.10.13, 10:45
    Autor: ruudai 26.09.13, 22:13

Czy może Pan doradzić lub zaproponować jakiś rytuał który chociaż ma zbliżenie z osobą którą straciło się kontakt jakiś rok wstecz?

hmm... ciekawe....
  • doora40i4 20.10.13, 17:53
    Są, są takie szuje co rozbijają małżeństwa urokami. Dobrze poszukaj.

> Witam!
    > Potrzebuję pomocy osoby, która ma dar i pomoże mi w szczęściu z ukochaną osobą-
    > skutecznie.
    > Niestety mój ukochany ma żonę, a wiem, że nie każdy chce rozbijać małżenstwa...
    > .
    >
  • salamandra.69 20.10.13, 17:57
    Doradzam Pania Wiśniewska! Skutecznie rozbiła moje pierwsze małzeństwo! Była tak dumna z tego faktu, że poinformowała mnie o tym :)))
    To znaczy, wiele lat temu, kiedy to miało miejsce, byłam oczywiscie zdruzgotana,. ale teraz - ojej, nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło!!!
    Mój były został alkoholikiem i już tamtą co zamawiała na mnie urok - od dawna nie są razem :))) A ja na tym caaałkiem dobrze wyszłam. A wiec, doradzam p.Wiśniewską!
    powodzenia :)
  • canaris7 21.10.13, 11:17

> Witam!
    > skutecznie.
    .
    Kilka lat temu moja znajoma (z dzieckiem ) zostawil maz i ozenil sie z ta druga
    Teraz zostawil ta druga (z 2 dzieci ) bo zakochal sie w nastepnej...
    no i teraz zobaczyla jakie to "szczescie" rozbijac czyjes malzenstwo . Zostala bez srodkow
    do zycia i chce skarzyc rodzicow meza o alimenta , bo on malo zarabia i juz placi na jedno
    dziecko...
  • Gość: SS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.13, 11:23
    z kazdej reguły istnieje wyjątek. nie zawsze musi tak być
  • canaris7 21.10.13, 15:05
    Gość portalu: SS napisał(a):

> z kazdej reguły istnieje wyjątek. nie zawsze musi tak być

Jaaasne ! trzeba koniecznie rozbijac malzenstwa , zeby na wlasnym karku poczuc ten
    WYJATEK :))))
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.10.13, 17:55
    Uważam,że kobieta która zleca czary na rozbicie czyjegoś małżeństwa musi być bardzo podłym człowiekiem. Nie prawdą jest ,że ona kocha i dlatego to robi.Ona to robi z uwagi na swoje dobro.Ma swój perfidny cel.Jeżeli się kocha drugą osobę to nie wyrządza jej się krzywdy.Takie rytuały wpływają bardzo negatywnie na cały istniejący związek jak i na tą osobę co rzuca się czar. Przecież udany ryt się czuje nikt mi nie powie,że ta druga osoba się nie spostrzeże co jest grane. Gdy odepchnie od siebie ryt i nie odejdzie ze związku i tak ma zaburzoną energię. Odepchnięty ryt wraca do nadawcy i wypełnia się w postaci jakiegoś niepowodzenia./Utrata kogoś najbliższego, pieniędzy...itd../ Czy warto za taką cenne psuć szczęście innych i swoje? Warto się nad tym głęboko zastanowić bo rytualista bierze kasę i nie ma sprawy.
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 22.10.13, 19:57
    Cieszy nie, że tak dużo już jest mądrych i myślących osób na tym forum :)
  • salamandra.69 27.10.13, 08:40
    No jasne. MM - "mądra i mysląca osoba". Biorę to :)
  • Gość: SS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 23:18
    Rozbijać a poczuć na własnym karku, to zupełnie inna gruszka-pietruszka! Nie wiesz, o czym piszesz.
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.13, 07:26
    SS to Ty nie masz pojęcia o czym piszą inni, nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz. Uważasz swoje poglądy za jedyne słuszne i prawdziwe. Wypowiadasz się na temat chrześcijan nalatujesz na kościół a tak naprawdę nie wiesz co to jest żywa Komunia z Bogiem. Tak jak większość będących tutaj na tym forum. Wróżąc i stosując magię nikt nie może powoływać się na Boga. JEST TO PERFIDNE KŁAMSTWO. Tak jak kłamstwem jest,że świecki egzorcysta może wypędzić demony z człowieka.Demon nigdy nie opuści człowieka po jednym egzorcyzmie.Są to czasami lata ciężkiej pracy. Teraz jest czas na całym świecie odnowy w Duchu Świętym- Ducha Prawdy, którego świat przyjąć nie może, ponieważ Go nie widzi ani nie zna. Ale wy go znacie, ponieważ u was przebywa i w was będzie.” (J 14,16-17) Duch Święty jest również tym, który objawia nam prawdę o Jezusie Chrystusie: „Gdy zaś przyjdzie On, Duch Prawdy, doprowadzi was do całej prawdy. Bo nie będzie mówił od siebie, ale powie wszystko, cokolwiek usłyszy, i oznajmi wam rzeczy przyszłe.” (J 16,13), a także prawdę o grzechu: „On zaś, gdy przyjdzie, przekona świat o grzechu, o sprawiedliwości i o sądzie.” (J 16,8)

• Gość: SS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.10.13, 07:53
    Oj nie mogę sie doczekać. :))))

PS Chrzescijanie oczywiscie mają patent na jedynie słuszną "prawde", wszyscy inni - grzesznicy, tak?
  • 12345-qwert 23.10.13, 16:18
    pytanie do autora wątku i znalazła pani
  • Gość: Zadowoloon@ IP: *.181.223.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.10.13, 19:33
    jest taka szumowina i skuteczna. kiedyś pisano o jakimś ezocoaching.com/
  • salamandra.69 25.10.13, 10:46
    Gość portalu: Zadowoloon@ napisał(a):

> jest taka szumowina i skuteczna. kiedyś pisano o jakimś ezocoaching.com/

Ale "reklama":)))))
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 11:54
    Nawrócona wiedzma-świadectwo: gloria.tv/?media=501738
  • salamandra.69 25.10.13, 12:16
    Gość portalu: gość napisał(a):

> Nawrócona wiedzma-świadectwo: gloria.tv/?media=501738

NIE> Teraz dopiero - to jest prawdziwa wiedźma!
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.10.13, 12:27
    Co sądzicie czy ze spadkiem wiary rośnie zabobon? Pozdrawiam
  • Gość: SS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 12:41
    Beatko, równierz pozdrawiam, ale jak sądzisz - czym jest wiara??? Czy nie jest najwiekszym totalitarnym, narzuconym siłą - zabobonem?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 16:02
    Gość portalu: SS napisał(a):

> Beatko, równierz pozdrawiam, ale jak sądzisz - czym jest wiara??? Czy nie jest
    > najwiekszym totalitarnym, narzuconym siłą - zabobonem? Pozwolę sobie odpowiedzieć na to pytanie dla nieświadomych. WIARA jest łaską, to dar od Boga.Dar, który trzeba pielęgnować i wciąż na nowo rozbudzać, bo nie otrzymujemy go raz na zawsze.Wiara jako doświadczenie obecności Boga jest obietnicą dla wszystkich. Bóg do każdego człowieka, na różne sposoby, stara się dotrzeć, żeby go do siebie doprowadzić.„Nie wyście Mnie wybrali, ale Ja was wybrałem i przeznaczyłem was na to, abyście szli i owoc przynosili” (J 15, 16). Człowiek przez swoje wybory, decyzje i czyny może świadomie i dobrowolnie wchodzić w grzech, który go diametralnie odcina od łaski. Przez swoją niewierność może się zupełnie zamknąć na łaskę, popełniając w ten sposób grzech przeciwko Duchowi Świętemu (por. Mt 12, 30-32), kiedy np. nie chce pojednania i postanawia trwać w grzechu. Niewierność łasce jest zawsze jego wolnym wyborem, tak jak i wierność. Pierwsza dokonuje się wbrew łasce, druga zaś dzięki łasce. Jedna i druga postawa ostatecznie są dobrowolnym i własnym wyborem człowieka.
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.10.13, 17:41
    Gościu, całkowicie się z Tobą zgadzam i lepiej bym tego nie ujęła. Wiara to dar od Boga i trzeba go pielęgnować. Ostatnio słyszałam, że z posłuszeństwa Bożego wypływa Błogosławieństwo. Zgodzisz się, Gościu z tym?
  • salamandra.69 25.10.13, 19:11
    Czy Ty czasem nie pomyliłeś wątków? Nawracasz tu? Po co Ci to? Jesteś taki prawowierny, że miejsce w Raju - zaklepane> Chcesz mieć tam tłok? A może masz wątpliwości, i dlatego właśnie rozpisujesz się z tymi wywodami? Mnie - nie przekonałeś! Taka za przeproszeniem łaskę - niech Twój bóg sobie wsadzi gdzieś. Ja go - nie wybrałam!
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.10.13, 17:32
    SS - nie uważam, że wiara jest największą narzuconą siłą i zabobonem. Kościół powołał sam Jezus Chrystus a różne przedziwne systemy niszczą wiarę człowieka, i prowadzą do śmierci duchowej. Natomiast kontakt z żywym Bogiem, sakramentami to dopływ życia. W imię wolności ludzie dopuszczają owe systemy i tak naprawdę wolność dla nich staję się "ukrytą niewolą". To tak pokrótce co mam do powiedzenia w tym temacie. Pozdrawiam
  • salamandra.69 25.10.13, 19:14
    Beato, po co bzdury wypisujesz! Jezus Chrystus - nie powołał żadnego kościoła!
    Może najpierw - odrobina wiedzy, potem - wypowiedź??? Bzdury wypisujecie z tym gosciem
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.10.13, 19:31
    Salamandro, przestań się "penić". Może wszechwiedząca nie jestem ale to co napisałam jest prawdą. Miłego wieczoru :)
  • salamandra.69 25.10.13, 19:57
    Masz patent na prawdę, Beato? Doprawdy.....:)
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 20:07
    Salamandra jeżeli tego nie rozumiesz to jesteś po prostu ...........
  • salamandra.69 25.10.13, 20:10
    po prostu - co?
    nie znoszę tchórzy. Mówisz A, ale boisz się powiedzieć - B? Ciekawe, dlaczego? Może dlatego, że zostałeś wychowany w obłudnej zakłamanej wierze?
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 20:19
    Przeczytaj sobie wypowiedz z godz.16,02 może coś do Ciebie dotrze a jak nie to nie chce mi się z Tobą dyskutować.I możesz sobie mnie nazywać jak chcesz a ja dokończę myśl jak tego chcesz ...po prostu jesteś głupia lub zdemonizowana.
  • salamandra.69 25.10.13, 20:22
    O! To mi sie podoba - zdemonizowana!!!! :) Nie dyskutuj ze mną, bo słabiutki jesteś! Triohę wiedzy trzeba posiadać, aby wdawać się ze mną w dyskusje, dzieciaku!
  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.13, 19:34
    Salamandra to coś dla Ciebie,może coś wypowiesz się w tej sprawie. gloria.tv/?media=516612 Świadectwo byłej satanistki.
  • salamandra.69 25.10.13, 19:56
    Wypowiem się: teraz ta Pani jest - Satanistką! Opętał ją kościół katolicki :))))
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.10.13, 20:35
    Salamandro, ja nie piszę, że mam patent na prawdę jak to zwiesz tylko to co napisałam jest prawdą i wszechwiedząca też nie jestem. Proszę czytać ze zrozumieniem bo nie lubię się powtarzać. Swego czasu pisałaś, że jesteś wrażliwa, kochająca. Szkoda tylko,że Twoja wrażliwość kończy się na odczuwaniu własnej krzywdy, w stosunku do innych już jej nie ma. Kochająca natomiast czy jesteś? Pewnie tyczy się tylko jednej relacji. Pomyśl też, że nie tylko Ty możesz mieć coś do powiedzenia ale inni też.
  • salamandra.69 25.10.13, 21:50
    Beato, merytoryczne argumenty, proszę! Jezli masz coś do powiedzenia - chętnie przeczytam! Ale, co masz do powiedzenia??? Bo Twoja prawda jest Prawda, no bo prawdą jest??? To tyle masz do powiedzenia? Litości! Piszesz "to co napisałam jest prawdą" Skąd ta pewnosć? Udowodnij, a może się zgodzę!

• Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.10.13, 22:09
    Salamandro, szczerze ? Nie mam ochoty Cię przekonywać. Szczególnie osobę, która poza czubkiem własnego nosa nic nie widzi oraz gardzi ludźmi. Uprzedzoną też ciężko przekonać wręcz jest to niemożliwe, także "materiału" do kolejnych Twoich kpin nie zamierzam dostarczać, także dobranoc i spokojnej nocy Salamandro :)
  • salamandra.69 25.10.13, 22:17
    Jak się nie ma merytorycznych argumentów, atakuje się - Osobę! (czyli mnie :)) Niestety, nie chodzi o to, że nie masz ochoty mnie przekonywać, po prostu - nie masz czym! A więc wolisz stosować obelgi i co tam jeszcze w moim kierunku, aby poprawić własne samopoczucie :)

Pokaż, gdzie napisałam coś na Twój temat? A teraz uważnie przeczytaj - swoje wpisy! Ja mówię, o konkretnych rzeczach, Ty - wolisz opluwać salamandrę :)) Normalne. Jak nie można kogos nagiąc do swoich racji, trzeba tego kogoś - zniszczyć, nieprawdaż? :)))) "Kto nie z nami, ten przeciwko nas!" Skąd my to znamy....
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 25.10.13, 22:26
    Salamandro, nie sprowokujesz mnie i pozostawię to co napisałaś bez komentarza. Dobranoc, miłych snów :)
  • salamandra.69 25.10.13, 22:30
    Nie, Beato. To Ty - śnisz. :)))) Po co mam Ci przeszkadzać? Kazdy sam wybiera, czy chce spać - czy też woli nareszcie się obudzić :))) Wybór należy, wyłącznie do Ciebie.
    A więc, nie życzę Ci, miłych snów. Sama wybierasz, co śnisz. Albo, czy się budzisz .

Żegnam.
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 26.10.13, 15:48
    SS - póki co to Kościół jest Kościołem grzeszników, nie świętych i tak go trzeba postrzegać. Czy Kościół ma patent na prawdę? Nie będę Cię o tym przekonywała bo do pewnych faktów trzeba samemu dojść a pouczać nie mam zamiaru.

Gościu, ja uważam, że świeccy w głębokiej łasce uświęcającej, szczególnie osoby w ODŚ działające przy Kościołach, którym charyzmaty/dary są już dane (tylko na obecną chwilę niektórzy nie zdają sobie sprawy, że takowe posiadają), mogą jak najbardziej też wypędzać złe duchy w Imię Jezusa Chrystusa.
    Pan Jezus nauczał, uzdrawiał, wypędzał złe duchy i głosił Królestwo Boże. Jezus leczył wszystkie choroby wśród ludzi.

Teraz też Jezus żyje i chce również uzdrawiać.
    Pan Jezus tak powiedział: „Tym zaś, którzy uwierzą, te znaki towarzyszyć będą: w imię moje złe duchy będą wyrzucać, nowymi językami mówić będą; węże brać będą do rąk, i jeśliby co zatrutego wypili, nie będzie im szkodzić. Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie”. Mk16,17-18 Pozdrawiam :)
  • salamandra.69 26.10.13, 15:53
    Beta napisała: "Na chorych ręce kłaść będą, i ci odzyskają zdrowie”"

O, jak miło! nareszcie cos na temat: Reiki? Bioenergoterapia? :)
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 26.10.13, 16:03
    Salamandro, zły papuguje Boga. Tylko przez te reiki i bioenergoterapeutów, które nie pochodzą oczywiście od Boga, możesz przy okazji złego wprowadzić do swojego wnętrza a potem to tylko jedno .......Nie będę pisała o skutkach tego typu praktyk bo są straszne, łącznie z depresją i myślami samobójczymi. Na początku poprawa zdrowia, nie powiem ale potem źle może się skończyć. Miłego dnia życzę :)
  • salamandra.69 26.10.13, 16:05
    Beatko cudowna hipokrytko Ty nasza! Piszesz tak, jakbyś znała Boga osobiście:)))) Uwielbiam takie jedne co przytaczają cytaty Boże :))))) A Bóg, nieobecny - cóz on na to? Beatka, wie lepiej!

Miłego podwieczorka.
  • Gość: Beata IP: *.sta.asta-net.com.pl 26.10.13, 16:10
    Salamandro, no cóż, ten wpis mówi sam o Tobie. Nie będę go komentowała ale na moje to Ty nie jesteś zdrowa a w raju tym bardziej :) miłego podwieczorka i bez odbioru :)
  • salamandra.69 26.10.13, 16:15
    Beatko, osoba która cytuje Boga - jest zdrowa???

Uważaj, jak będziesz te ryby jadła.
    :)
  • diament9 02.01.15, 13:16
    a czy z rytuały tej osoby może ktoś korzystał
    aneta1979aneta.kloiu@o2.pl ??
  • nefredyta 02.01.15, 15:17
    Nie wiem czy się podejmie, wiem za to że mnie pomógł. Zobacz na www.ezo-coaching.pl/
  • ruudai 03.01.15, 20:08
    Zawsze się znajdzie jakaś menda co rozbija małżeństwa urokami
  • patrycja523 12.01.15, 16:19
    Napisz do mnie na maila : patrysia01051@gmail.com
    podam namiary
  • kermith 12.01.15, 17:08
    Kolejny oszust. Bierze mało i znika szybko. To są najgorsze mendy bo wzbudzają zaufanie...
  • zosiazosia4 11.02.15, 10:49
    a kogo w takim razie Pan poleca ?
  • diament9 11.02.15, 11:14
    do zosiazosia4: korzystałaś z paulinagolan71@gmail com ? bo nie wiem czy dobrze Cię tu na forum zrozumiałam. Czy możesz napisać na mojego meila: zuza.cs@interia.pl
  • zosiazosia4 11.02.15, 11:21
    korzystałam z usług Jacka
  • madzia6010 04.03.15, 09:04
    Szukającym mogę polecić i opisać swoja historie....szukalam,szukalam i znalazłam i to wczale nie na internecie ani żadnym forum ...jezeli ktoś jest zainteresowany,proszę zostawić namiary na prywatnego meila.na forum nic nie opisze,bo tu tylko sciemnianie i kłamstwa jedne większe od drugich.
  • mejsi83 09.03.19, 18:31
    Witam,chciałabym się z Panią skontaktować,ale nie tutaj.Jest inny sposób?
  • diament9 13.01.15, 08:58
    Ktoś miał robiony rytuał u szeptunki Blair Witch ?
  • kermith 18.01.15, 15:17
    To szukaj dalej oszustów i innej maści cwaniaków
  • aniella88 31.01.15, 10:49
    Polecicie kogos? Piszcie na aniellka_88@o2.pl
  • nefredyta 01.02.15, 01:02
    Ja korzystałam z usług Pani Elwiry na ezo-coaching.pl Obecnie mogę śmiało powiedzieć. tak w moim przypadku się sprawdza. Nie mniej fajnie by było gdyby to forum było bardziej przyjazne nam a nie tylko pseudo wróżką

aniella88 napisał(a):

> Polecicie kogos? Piszcie na aniellka_88@o2.pl
  • diament9 10.02.15, 10:58
    czy ktoś może robił rytuał u tej Pani możecie coś więcej o niej powiedzieć : paulinagolan71@gmail.com?
  • zosiazosia4 11.02.15, 10:48
    korzystałam napisz proszę na maila z gazety to odpowiem
  • diament9 13.02.15, 19:47
    czy ktoś korzystał z rytuału: jacbrom@o2.pl warto czy nie ?
  • marlenalewczuk 05.03.15, 20:49
    Polecam usługi Pana Haruta z okolic Warszawy. Trafiłam do niego poprzez osobę z tego forum, która również korzystała z jego usług, i przyznam szczerze, że nie zawiodłam się. Co prawda moja sytuacja, nie była bardzo skomplikowana, ale nie wiedziałam, czy magia tutaj cokolwiek pomoże. Pan Harut poradził sobie świetnie z moim problemem :-)

Pan Harut, jest anonimowy wśród rytualistów, i przede wszystkim jest osoba, której można zaufać i powierzyć swój problem. Jeżeli, ktoś z Was zechciałby otrzymać namiar na Pana Haruta, to proszę do mnie napisać. Mój mail lewczukmarlena@wp.pl
  • nefredyta 28.03.15, 17:39
    Ja korzystałam z usług Pani Elwiry na ezo-coaching. Intrygująca i ciepła osoba, bardzo dobry kontakt. Praktycznie z raz, dwa w tygodniu miałam pełne informacje. Wróżba naprawdę konkretna. Przede wszystkim to nie wolno ba się zmian i tutaj jest dużo racji. Bardzo skromna i konkretna zarazem. Polecam z calej duszy
  • tresaa88 12.03.16, 16:07
    jak ktoś ma sprawdzonego rytualiste prosze o kontakt agatashiii@wp.pl
  • patrycka888 14.12.16, 23:15
    Ja nie mam z tym problemu, byleby zrobić zabezpieczenia wczesniej... ktos tu pisał o płatnych zabójcach, od tego jest nekromancja.. zapraszam patrycka888@op.pl
  • kermith 16.12.16, 14:24
    Zlecenie na kurdupla tez

--
    K
  • lara9369 18.12.16, 12:01
    wow jaka odwaga, anonimowe pogróżki z forum... wróżbiarskiego

no masz facet jaja /////
  • burrza 02.01.17, 20:11
    Kim jest ten kurdupel na forum? To jakiś wróż?
  • on7777kowalsk 11.04.17, 16:02
    Czy możesz do mnie napisać? kowalski_on7777@o2.pl
  • menstrip89 29.12.16, 14:41
    W połowie obecnego roku, skorzystałem z pomocy Pani Honoraty z Warszawy. Miałem problem natury miłosnej - moja połówka była w trakcie rozwodu ze swoim już byłym mężem. Niestety nie szło wszystko zgodnie z planem, nie było kolorowo. Ogólnie rzecz biorąc, jej był mąż bardzo utrudniał, i komplikował sprawę z rozwodem. Za dużo tutaj pisać nie chce, jeżeli kogoś by historia cała zainteresowała, mogę się podzielić w wiadomości prywatnej.

Po pomoc zgłosiłem się do Pani Honoraty Górskiej-Sęk. Kobieta dojrzała emocjonalnie, i mentalnie. Wiedziała jak podejść do mojej sprawy, i od razu zaradziła co zrobić, i na jakich rytuałach będziemy pracowali. Pani Honorata przyjmuje osobiście, pod Warszawą, albo udziela porad on-line. Rytuały można też wykonać samemu, nie są bardzo skomplikowane. Co najważniejsze, że nie trzeba od razu wpłacać całej kwoty za dany rytuał. Jakby ktoś z Was miałby problem, z którym nie może sobie samemu poradzić, to zachęcam do wymiany korespondencji z Panią Honoratą. Kontakt do mnie squeamish@o2.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka