Dodaj do ulubionych

Divona - wróżbyonline.

IP: *.toya.net.pl 29.04.13, 19:19
Korzystał ktoś ?
Edytor zaawansowany
  • Gość: xxx IP: *.play-internet.pl 29.04.13, 20:49
    ja-parę sms-ów
    raczej się sprawdzało. tak może nawet ze 4 odpowiedzi na 5 były trafne
  • Gość: kasia IP: *.dynamic.chello.pl 28.10.13, 17:09
    Korzystał ktoś z jej rytuałów? Z jakim skutkiem?
  • Gość: Michal IP: *.blaster.pl 30.10.13, 09:08
    Ja korzystalem. wyslala mi gotowy tekst skopiowany z netu. Z duza iloscia bledow i niejasnosci... musialem pozniej o wszystko dopytywac. oczywiscie zero skutkow... nie polecam!
  • Gość: anka0309 IP: *.dynamic.mm.pl 30.10.13, 12:49
    a mozna wiedziec ile wzięła za to pani divona?
  • Gość: karola IP: *.nplay.net.pl 12.11.13, 07:06
    ja korzystałam, ale żadnych tekstów nie otrzymałam, z tego co wiem bo podpytywałam tez w sieci to tekstów nie wysyła. Więc nie wiem. U mnie rytuał się sprawdził. i u dziewczyny, której pytałam to tez. Poza tym zgadzała się przeszłość i teraźniejszość więc chyba coś babka się zna na rzeczy, ale mówie tylko o sobie i dziewczynie, z którą rozmawiałam.
  • pool-laa 12.11.13, 10:00
    Karola,możesz napisać co to był za rytuał? Po jakim czasie zobaczylas efekty? Ile zaplacilas?
  • Gość: karola IP: *.nplay.net.pl 12.11.13, 19:19
    Zapłaciłam sporo, chodziło o powrót mojego chłopaka. Czy to był przypadek czy tez rytuał :) nie wiem ale 3 mce po rytuale on wrócił.
  • pool-laa 13.11.13, 11:00
    Musiałaś coś robić czy cały rytuał wykonała Divona? A jak znalazłaś inną osobę która korzystała z rytuału u Divony? Ja szukałam i nie znalazłam. Są komentarze na portalu wróżbyonline i tam niektórzy ludzie piszą,że rytuały nie działają.
  • Gość: Karola IP: *.nplay.net.pl 13.11.13, 22:32
    tak robiłam, ale nic takiego trudnego. Wpisałam jej imie i opinie tak jak tu, i było. Z tego co z nią rozmawiałam to czasem ci wróżbici sobie nawzajem złe komentarze pisza, ale któż to wie. Ja tylko mogę mówić o sobie.
  • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.13, 22:52
    a jak się dowie że robiłas ryt na to żeby wrócił, jak myślisz, jak sie będzie czuł?
    i czy dalej będzie z Tobą
  • Gość: Anka IP: *.pizzamarzano.bcn.altecom.net 14.11.13, 12:22
    I ja nie polecam, pani od razu pisala o rytualach i jakos tak bylo ze w jakiejs przestrzeni czasu sie pytalam o co innego ale scenariusz rozmowy byl podobny i naprowadzajacy na wykonanie rytualu, ktory wiadomo, swoje mial kosztowac. Nie skorzystalam.

Inna smieszna sprawa to taka ze korzystalam z dwoch wrozek na portalu wrozby online i obie mnie skierowaly na ten sam prywatny adres oferujacy rytualy, oczywiscie poza portalem, ze niby taniej.

W zwiazku z powyzszym wietrze podstep :) Nie pamietam nicka tej drugiej, ale w razie potrzeby moge zajzec i sprawdzic :)
  • pool-laa 14.11.13, 14:51
    Anka, a to co Ci wywróżyła chociaż się sprawdziło czy zupełne bzdury ? Bo jak się domyślam dostałaś niepozytywną wróżbę i ta pani chciała odwrócić los poprzez rytuał tak ?
    Jakbyś mogła sprawdzić ten drugi nick to byłoby fajnie.
  • Gość: Anka IP: 194.98.70.* 04.12.13, 00:47
    Przepraszam, ze dopiero teraz ale zagladam nieczesto.

Tak dokladnie taki sam scenariusz jak dziewczyny pisza nizej. Ze facet mnie kocha, ze tylko zablokowany jest, i ze kolo niego sie kreci gosciowka przebojowa brunetka, ale ze on mnie wlasnie kocha.
    Z ta brunetka to trafila, ale ja nie wierze ze to byla blokada do odblokowania, zwyczajnie facet nie chcial. Zreszta rozmawialam z nim o tym po czasie, i nadal jestesmy przyjaciolmi, zwyczajnie do siebie nie pasowalismy i tyle.
    Ciesze sie, ze nie dalam sie namowic na ten rytual.

Nick to bylo Freja czy jakos tak, nie moglam w chwili obecnej tego nicka znalezc, ale 1,5 roku temu byl.
  • Gość: gość IP: *.nplay.net.pl 04.12.13, 06:37
    Ja korzystałam z wróżb, i się spełniło, miał być uraz nogi - był, miałam spotkać tego jedynego w ciągu 3 mcy ( nie wierzyłam bo długo czekałam) i spotkałam. Rytuał był ale na pieniądze. Nie wiem wierzyc czy nie, ale spadek dostałam. Z tego co pamiętam tylko miała nick Divona od dawien dawna, nawet w opisach teraz sprawdzałam od początku Divona.bo zrozumiałam ze może miała inny kiedyś, ale nie . Ja z usług Freji nie korzystałam więc nie mogę się wypowiedzieć. A rytuał sama chciałam.
  • Gość: Anka IP: 194.98.70.* 05.12.13, 03:23
    Gosciu kochany, a skad masz wiedziec, czy nie korzystala z innych nickow? :)
    Przeciez nie napisze w opisie, ze takze pracuje jako Divona ;)

Ja akurat zupelnym trafem wpadlam na te dwa nicki i w innej sytuacji, oba poszly tym samym tropem. Ze facet, ze kreci sie babka, ze trzeba odblokowac etc i podanie tego samego adresu mailowego :)
  • Gość: nie polecam IP: *.play-internet.pl 14.11.13, 15:13
    Korzystałam,odp była niepomyślna i zaproponowała rytuał po którym bankowo wedle tej Pani będzie wszystko super.
  • pool-laa 14.11.13, 16:42
    No dobrze, ale napiszcie czy te niepomyślne wróżby się sprawdziły albo czy już naszedł czas w którym miały się sprawdzić ?
  • Gość: ala IP: *.dynamic.chello.pl 14.11.13, 17:14
    Pisałyśmy do niej z koleżanką, u obu nas widziała blokady i proponowała swoje rytuały....
  • Gość: nie polecam IP: *.play-internet.pl 14.11.13, 17:43
    Ha,to widzę ze ta kobieta ma taki system naciągania. U mnie podobnie blokady i jedyne wyjście rytuał.
  • Gość: gość IP: *.nplay.net.pl 14.11.13, 18:57
    mnie niczego nie proponowała.... ale jej wróżby się spełniły. Niestety dla mnie.
  • pool-laa 14.11.13, 22:16
    Przyznam się, że ja też korzystałam z porady u Divony, było to kilka miesięcy temu. Wróżba z kart była bardzo nieprzychylna,bardzo! Mnie też oferowała rytuał ( nie chodzi o odzyskanie miłości itp, zupełnie coś innego ). Nie zdecydowałam się, ale jednak nadal o tym myślę,bo niestety perspektywa, która mi przekazała jest prawdopodobna. Tylko teraz jak czytam co piszecie to widzę,że nie tylko ja jestem w takiej sytuacji, dlatego chciałam wiedzieć czy te negatywne wróżby sprawdziły się u Was ?
  • polisander333 02.12.13, 00:52
    Czy ktos jeszcze korzystal z wrozby badz rytualu u Divony?
  • Gość: xxx IP: *.szczecin.vectranet.pl 03.12.13, 21:33
    Witam skorzystałam z rytuału na powrót ukochanego, ale minął dopiero m-c , była próba powrotu ale się nie udała, podobno ważny jest czas na razie,więc czekamy, a jeżeli chodzi o rytuał to Pani Divonka nie proponowała mi go , sama chciałam :))) ale pamiętajcie, że to od nas zależy jak się nasze życie potoczy :)))
  • polisander333 12.12.13, 21:22
    Ta Pani wróży też na allegro,pod innym nickiem, nie Divona.
    Ktoś jeszcze korzystał ? Bardzo jestem ciekawa, szczególnie czy działają jej rytuały, oczyszczanie aury itp.
  • tereska93 29.01.14, 22:03
    Czy macie więcej opini ma temat tej wróżki?
  • Gość: gość IP: *.nplay.net.pl 01.02.14, 17:49
    Jestem bardzo zadowolona , mnie się zawsze wszystko sprawdza.
  • marka440 01.02.14, 18:42
    A ja nie polecam. Chyba, że ktoś lubi "czarnowidzki", które mówią jakie to wasze życie jest do d*** i dalej takie będzie chyba, że wykupicie rytuał za kilka stówek i wtedy po 3 miesiącach wasze życie odmieni się o 180 stopni i będzie cudnie. Ja lubię szczere, konkretne wróżki, które nie owijają w bawełnę, ale Divona na każde pytanie "czy się uda" - odpowiada NIE . Dodam, że potem życie weryfikuje sytuacje i okazuje, że jednak odpowiedź na pytanie powinna brzmieć TAK. I nie, nie ma tu znaczenia to, że ja odwracam los i swoimi działaniami zmieniam wróżbę, bo jeśli mam na coś wpływ to ja sobie w ogóle nie wróżę, bo wierzę w swoje możliwości, ale są czasami takie sytuacje gdy nie możemy zrobić nic. Zapytałam ją kilka razy i już więcej tego nie zrobię. Za każdym razem widziała przeszkody, za każdym razem miało pójść coś nie dać, za każdym razem miało się nie udać...oczywiście rytuał załatwiłby sprawę, ale no cóż, nie zdecydowałam się i już tego nie zrobię.
  • Gość: :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.14, 18:46
    Nie ona jedna! Teraz taki "trend' we wrózbiarstwie! Sporo wrózek zachęca do darmowych wrózb, zaczyna coś mówić i w pewnym momencie, pac! Dalej - jak mam powiedzieć, co będzie dalej, zapłać! Albo własnie straszą, że coś bedzie źle, napisz do mnie na mail, to powiem co zrobić aby było dobrze.... Dlatego wrózby są tak niebezpieczne! Osoby o słabej osobowosci i charakterze mogą nabawić sie stanów lękowych!
  • Gość: gość IP: *.nplay.net.pl 01.02.14, 19:56
    A u mnie wręcz przeciwnie :) wszystko było na TAK i się sprawdziło
  • marka440 01.02.14, 20:04
    Dziwnym trafem wróżby i rytuały Divony sprawdzają się tylko osobom z nplay, już tu ktoś pisał wcześniej, że dostał dzięki Divonie spadek bo zrobiła rytuał na pieniądze oczywiście nplay, potem do kogoś wrócił facet również dzięki rytuałowy - nplay oczywiście. Teraz pojawia się kolejny "gość" nplay, który również jest zadowolony z Divony. Nie wierzę w takie przypadki.
  • Gość: gość IP: *.nplay.net.pl 01.02.14, 20:09
    Przyznaję się bez bicia do 3 ostatnich, jako gość ale bez rytuałów. Nie zrobiłabym rytuału bo boję się . Nie chce by ktoś bawił się moją energią. Ale wróżby się spełniały u mnie....
  • marka440 01.02.14, 20:39
    A ja nadal nie wierzę w aż takie zbiegi okoliczności.

Ja mogę się tylko cieszyć, że te czarne scenariusze, które sprzedała mi Divona to nieprawda.

Divona wróży też na allegro, w komentarzach też inni pisali, że wróżba niepomyślna i żeby ją odwrócić trzeba zrobić rytuał. I to racja ludzie, którzy trafiają do wróżek są najczęściej zagubieni, nieszczęśliwi, przybici, a wróżki to wykorzystują bo wiedzą, że z taką osobą można zrobić właściwie wszystko.
  • Gość: głupiababa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.14, 00:22
    Ja się dałam nabrać. Nic się nie sprawdziło. Źle mi się dzieje w każdej dziedzinie życia i najzwyczajniej w świecie pomyślałam czemu nie może to coś da. Wydałam praktycznie ostatnie "wolne" pieniądze (wiem, że to głupie, ale coś mnie zaślepiło). Rytuał miał odciąć złe wpływy. Ogólnie wiem, że są osoby, które mi robią na złość i blokują mnie i zawsze podstawiają przysłowiową nogę itp, dlatego to co pisała wróżka wydało mi się prawdą i uwierzyłam, że rytuał pomoże.
    Na samym początku powiedziała, ze wróżba sprawdzi się po miesiącu, potem nagle zrobiło się pół roku. Poprawy nie ma, a powiedziałabym jest jeszcze gorzej. Jestem w jeszcze większym dołku zarówno psychicznym jak i fizycznym.
    Jestem na siebie zła że zamiast na coś co faktycznie mogłoby mi pomóc wydałam pieniądze i to niemałe na naciągaczkę. Z całego serca odradzam.
  • Gość: marina IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.04.14, 15:50
    mi bardzo wiele pomogła wrózka sara, zarówno wrózy i robi rytuały,udało mi sie wyjść z wielu opresji.podaję wam do niej kontakt kobietamag@interia.pl

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka