• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Urok miłosny skuteczny

• 11.12.13, 20:31
    Kontynuacja poprzedniego wątku Pana Artura...

Witam wszystkich, na początku spróbuje się przedstawić i opowiedzieć kilka zdań o sobie. Nazywam się Artur, mam 27 lat, magią interesuje się od 11 lat a jej praktycznym wykorzystaniem zajmuje się od 9 lat. Moja histori była z pewnością taka sama jak większości osób zaglądających na to forum, nieszczęśliwie zakochany, próbowałem wszystkiego łącznie z wróżkami itp. niestety bez powodzenia :( z czasem uczucie przeszło na inną osobę, jednak ciekawość magią pozostała.
    Z czasem wszystko zaczęło nabierać tempa, wyszukiwanie niedostępnych książek, medytacje rytuały itp. Streszczając się, do tej pory wykonałem ponad 30 rytuałów miłosnych, z czego tylko 4 nie zakończyły się pełnym sukcesem.
    Nie jestem jakąś starszą Panią ze wschodniej Polski, ani kimś kogo wyobrażacie sobie Państwo jako osobę rzucającą uroki, ale znam się na tym co robię.
    Wiem, że tekst ten nie zabrzmiał zachęcająco, ale nie mam zamiaru opowiadać bajek, tylko chcę pozostać całkowicie uczciwym z Państwem. Aby udowodnić, że to nie są żarty mogę zainteresowanym osobom ujawnić moje pełne dane personalne itp. Cóż więcej migę napisać, jedynie zachęcić do skorzystania z oferty i osobistego przekonania się o skuteczności.

Kontakt do Artura: art1986@op.pl

Lista przypadków:

forum.gazeta.pl/forum/w,247508,147837878,147837878,Artur_lista_podsumowanie.html
    Edytor zaawansowany
    • 11.12.13, 20:34
      Końcowy wniosek dotyczący stwierdzenia jakoby adresy ip osób wyrażających niezadowolenie ze wspolpracy z Arturem były takie samo.

- wymieniona osoba nie jest w stanie udowodnić swojego stwierdzenia
      - jeżeli nie jest w stanie tego zrobić tzn. w ogóle tego nie sprawdzała, wiec pytanie - dlaczego tak napisała?
      - jedyne co się nasuwa dlaczego tak napisała to to że nie jest żadną klientką której ryt zadziałał tylko osobą której zawadzają złe opinie o rytach Artura i próbuje je pokazać za nieprawdziwe
      - jeżeli jest osobą która zachwala rytuał, nie jest klientką co wynika z powyższego to mozna przypuszczać że wiarygodność pozostałych osób zachwalających jest taka same jak tej
      • 11.12.13, 20:44
        Panie detektywie to wy pierwsi za pomocą swoich jak to określiliście technik śledczych stwierdziliście, że osoby polecające Artura są fikcyjne, co było śmieszne ponieważ sama rozmawiałam z kilkoma osobami i nie były to żadne roboty.
    • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.13, 21:10
      Nastąpił podizał komórki macierzystej... i mamy - 2 wątki. Te same. Bliżniacze.
      Dzieci, dobrze przyswoiliscie sobie biologię.
      Gorzej, z innymi przedmiotami... rozmnażac się - nauczyliście doskonale :)))) co poza tym?
      • 12.12.13, 14:12
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
    • 13.12.13, 18:59
      Nie traktujmy zdań oceniających tak, jakby stwierdzały obiektywne fakty. Tak więc drodzy świadkowie: jasne komunikowanie jest niemożliwe bez jasnego myślenia.
      --
      Sabatini55
      • 15.12.13, 21:58
        Super! To jest dobre. Właściwe słowo na niedzielę

sabatini55 napisała:

> Nie traktujmy zdań oceniających tak, jakby stwierdzały obiektywne fakty. Tak wi
        > ęc drodzy świadkowie: jasne komunikowanie jest niemożliwe bez jasnego myślenia.
        • 17.12.13, 10:40
    • 17.12.13, 15:51
      • Gość: bvn IP: *.dont-know-me.at 17.12.13, 16:43
        Dlaczego artur publicznie na kafateri i gazeta napisał że odda kase i przeprasza.
        forum.gazeta.pl/forum/w,468,146886724,148328897,Re_Urok_milosny_5_osob_za_darmo.html
        • Gość: głupia psita IP: *.guilhem.org 17.12.13, 16:48
          czemu wszystkie czarne nicki zachwalają artura ? ODP widać byłoby to samo ip
          czemu piszę że kuzynka jej zachwalała jako skutecznego ? Odp trza kasę nabić na święta, skoro zachwalała to ma do niego maila, oraz numer tel, skoro nie odpisuje to na jego konto na fejsa wejdź,
          • 17.12.13, 18:46
            Gość portalu: głupia psita napisał(a):

> czemu wszystkie czarne nicki zachwalają artura ? ODP widać byłoby to samo ip
            > czemu piszę że kuzynka jej zachwalała jako skutecznego ? Odp trza kasę nabić na
            > święta, skoro zachwalała to ma do niego maila, oraz numer tel, skoro nie odpis
            > uje to na jego konto na fejsa wejdź,

Super piszesz! Tak właśnie trzeba. Tłumacz sposób myślenia tego oszusta. Ludzie naprawdę są zdesperowani, żeby odzyskać ukochanych. święta potęgują tęsknotę, Artur liczy na to, że chociaż kilka stówek złapie.
            Po świętach i sylwestrze 1,5 miesiaca do Walentynek, akurat żeby urok zadziałał. Zobaczycie co wtedy będzie się działo. Co najmniej kilkanaście nowych nicków czarnych będzie go zachwalało. Z tą samą składnią, interpunkcją i ortografią co u Artura. Artur w drodze wyjątku będzie robił ekspresowe walentynkowe rytuały.
            On wie, że przegiął. Asekuruje się. Jedną z dziewczyn, tuż przed tym jak zniknął prosił, żeby się z nim nie kontaktowała na maila, tylko telefonicznie. Założę się, że będzie teraz prosił o wpłaty przekazem pocztowym, nie na konto :)
      • 17.12.13, 18:38
        Arturze,

Widzę, ze wracasz w "wielkim stylu", jako karin210785.
        "Cudotwurców"...
        Ta sama składnia, interpunkcja, ortografia, brak kropki.
        Jesteś skrajnie głupi, jeśli myślisz, że ktokolwiek nabierze się na to!
        Do teraz nie mam przelewu zwrotnego 550 zł, które ode mnie wyłudziłeś.
        Miała mnie pisać nic do tego Urzędu Skarbowego w Inwrocławiu. Ale obiecałam, że jeśli zobaczę jeden wpis Twój, w którym będziesz podszywał się pod zadowolonego klienta zrobię to. Starasz się wrócić na okrętkę. Że niby Twoja sława jest tak wielka, że ludzie sobie Ciebie polecają. Nikomu nic nie wyszło u prawdziwych klientów. Dziesiątki maili od zrozpaczonych ludzi, którzy piszą do mnie robią wrażenie, uwierz mi....
        Wiem, jako karin210785 zaraz zaprzeczysz "nie jestem Arturem", ale KAZDY średnio inteligentny człowiek który zna poprzedni wątek WIE doskonale, że to Ty.
        Kiedy odpuścisz?
        Jak dostaniesz wyrok za wyłudzenia?
        Jak zapłacisz kilka tysięcy złotych kary do Urzędu Skarbowego?

To jest bezczelność tak wielka, że nie wiadomo jak na nią zareagować!
        • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 19:07
          Okazuje się, że założenie sprawy w sądzie - groszowa sprawa! Myslałam, ze to nie wiadomo jakie koszty, a w praktyce okazuje się, ze - dostępne i przystępne. Zachecam wszystkich, którzy mielibiy wystarczająco samozaparcia, aby walczyć z oszustami!\
          Osobiście, bardzo dłygo zwlekałam, licząc na dobrą wole oszusta. Ale ... oszust takowej - nie posiada.
          • 10.02.14, 19:37
            Brakło ci odwagi nastoletni smarkaczu wielonickowy. Potrafisz tylko ukrywać się przed monitorem i atakować innych! A jak miałaś okazje zobaczyć, że zadowolone klientki Artura istnieją naprawdę to stchórzyłaś!
            • 10.02.14, 20:07
              elwira_cichocka napisała:

> Brakło ci odwagi nastoletni smarkaczu wielonickowy. Potrafisz tylko ukrywać się
              > przed monitorem i atakować innych! A jak miałaś okazje zobaczyć, że zadowolone
              > klientki Artura istnieją naprawdę to stchórzyłaś!

Czy zadowolenie u Ciebie manifestuje sie napadami agresji ?
              Czy moze Twoja agresywnosc jest tym udanym efektem uroku ?.

• 11.02.14, 12:19
              tak to już jest Elwirko z hejterami takimi jak salamandra :-(
              • 20.02.14, 13:03
                Sala mi też nie masz odwagi odpisać? Tylko na forum jesteś taka odważna!
      • 02.10.14, 18:49
        robi jeszcze?
    • Gość: śmieć IP: 185.27.115.* 17.12.13, 16:59
      maila do fejsa ma innego TERAZ, ale wczesniej miał tego samego co do magii
    • Gość: szpaner IP: *.61.149.100.host.de.colt.net 17.12.13, 17:29
      ten z fejsa to ten sam co na go work ta sama uczelnia i z foto podobny. Ilu Lenartów Arturów mogło skończyć Kujawsko Pomorska Szkoła Wyższa w Bydgoszczy i wyglądac podobnie ? na go work ma jeszcze widocznego maila.
      • Gość: jebany oszust IP: *.chrismail.de 17.12.13, 17:33
        O nawet podróże astralne i wychodzenia z ciała ma polubione na fejsie to napewno ten sam w dodatku singiel to potwierdza skuteczność Artura uroków, a pisał ze 2 tygodnie temu jak to przeprasza swoją ukochaną
        • Gość: łowca frajerów IP: 172.246.127.* 17.12.13, 17:43
          "Wszystkie osoby, które poczuły się oszukane z całego serca przepraszam. Jednocześnie proszę o przesłanie kont bankowych celem zwrócenia wpłaconych kwot. Najbardziej jednak przepraszam Kamile którą ooszukałem i zataiłem przed nią prawdę a którą jak zwykły pizduś kocham z całego serca.
          Z wyrazami szacunku Artur Lenart "
          02.12.2013, 11:46 cytat z
          forum.gazeta.pl/forum/w,468,146886724,148342310,Re_Urok_milosny_5_osob_za_darmo.html
          • Gość: poszukiwacz jeleni IP: 178.18.26.* 17.12.13, 17:49
            Podoba mu się Kamila to czego na nią uroku nie wykona skoro taki skuteczny jest ? ośmiesza się tylko pisaniem o swojej skuteczności, a sam nieszczęśliwie zakochany.
            • Gość: Lanser IP: 37.251.139.* 17.12.13, 18:01
              Popytajcie jego znajomych z fejsa i Kamilę ( tylko jedną ma w zanajomych) jak na nią zadziałał jego czar miłosny, kto jak kto, ale sama zainteresowana powinna wiedzieć to piszcie do niej i do jego znajomych.
    • Gość: ada-spam.pl IP: *.wdm.pl 17.12.13, 18:23
      ada spamowanie reklamą chyba świadczy o wielkiej nieskuteczności tej kobiety maga, kasy więcej trzeba na święta to reklama wszedzie gdzie się tylko da co nie ?
      • 17.12.13, 20:26
        • Gość: prośba IP: 109.201.131.* 17.12.13, 20:41
          wszyscy wątpiący proszeni są o napisanie do Kamili o której pisał Artur że ją kocha (on ma status wolny na fejsie) czy na nią podziałał jego urok, ma ją w znajomych.
          • 17.12.13, 20:58
            Kopia mojego maila do ARtura:

"Proponuję nastepującą ugodę.
            Dziś do godziny 22:00 proszę o wysłanie mi potwierdzenia wysłania mi przelewu zwrotnego choćby z częściową kwotą, która została ci zapłacona.
            W innym razie występuję o zwrot tej kwoty na dordze postępowania cywilnego, informuję prokuraturę o twoich działaniach, które wypełniają znamiona przestępstw ściganych na wniosek pokrzywdzonego oraz występuję z wnoskiem do urzędu skarbowego w Inwrocławiu o sprawdzenie legalności twoich działań i zysków, które osiągnąłeś od września do chwili obecnej.
            Nie pozwolę sobie o szantażowanie mnie pod nickiem " karin210785 ", za którym się ukrywasz. Szantażowanie mnie szukaniem mnie na liscie ORA, odnalezieniem mnie,ujawnieniem moich danych osobowych. Coraz więcej przestępstw popełniasz. Każdy biegły sądowy z zakresu informatyki, grafologii oraz składni potwierdzi twoją tożsamość."

Ludzie, forumowicze - czy wy nie widzicie co ten cżłowiek robi??? Ja naprawdę boję się o moje bezpieczeństwo!!!! On ma moje nazwisko, adres, może nasłać kogoś na mnie. Szantażuje mnie ujawnieniem moich danych osobowych i zniesławieniem w miejscu pracy. Nie widzicie tego????
        • 17.12.13, 20:42
          Tym tekstem ARtur oszuście zdradziłęś sięw 100%. Skąd niby jakaś tam dziewczyna miałaby wiedzieć co robię i gdzie. To jest skandal!!!! Szantażowanie napisaniem do miejsca pracy, ujawnieniem danych!!! Mam cały czas twoje maile, gdzie szantazujesz pojsciem do bylego. Ty naprawdę się nie boisz? jesteś tak głupi, naiwny, pełen megalomanii? Człowieku, popełniasz przestępstwo za przestępstwem.
          Naprawdę ty się prokuratora i policji nie boisz? Wyłudasz pieniądze. Prowadzisz niezarejstrowaną działalność, z której czerpiesz nieopodatkowane zyski. To wszystko jest do wykrycia na twoim koncie przez urząd skarbowy.
          Jeszcze dziś wyślę tam pismo i jutro zgłaszam sprawę do prokuratury o wyłudzeniu/oszustwie/szantażu/groźbie karalnej/wykorystaniu danych osobowych bez mojej zgody/szkalowaniu, występuję o zwrot pieniędzy na drodze cywilnej jako nienależne świadczenie i informuję jednocześnie urząd skarbowy o twojej działalności. Poczta niedaleko mnie jest czynna do północy. Chyba, że do godzine 22:00 dostanę choćby częściowy przelew zwrotny. Jego potwierdzenie proszęo wysłanie na mój mail. W innym przypadku podejmuyję kroki prawne przeciwko tobie. Dość tego.
          • 17.12.13, 21:02
            golden-tulip napisała:

> Tym tekstem ARtur oszuście zdradziłęś sięw 100%. Skąd niby jakaś tam dziewczyna
            > miałaby wiedzieć co robię i gdzie. To jest skandal!!!! Szantażowanie napisanie
            > m do miejsca pracy, ujawnieniem danych!!! Mam cały czas twoje maile, gdzie szan
            > tazujesz pojsciem do bylego.
            >

Przeciez moze isc do Twojego bylego - Tobie moze to teraz byc obojetne , gorzej by bylo
            gdyby Twoj byly do Ciebie wrocil wtedy to dopiero Artur moglby Cie szantazowac !
            Moze niech to bedzie przestroga dla innych : najpierw bedziecie placic za ryty , a jak
            przypadkiem byly wroci to mozliwe ze bedziecie placic Arturowi ZA MILCZENIE !!!!!!!!!

• 17.12.13, 21:08
              Hexo, nie widzisz że on poszedł o krok dalej??? Nie straszy już tylko pójściem do byłego (uprzedziałam atak i napsiałam byłemu sama o wszystkim), tylko straszy mnie znalezieniem w miejscu pracy, itd.
              Nie mam słów na bezczelność, megalomanię i pazernosć tego człowieka!
              Na maila oczywiście nie odpisał.
          • 17.12.13, 21:03
            • 17.12.13, 21:06
              Super Arturze. Pisz tak jak najwięcej będę mieć więcej dowodów.
              ...
              Polecam wpisy "zadowolonych klientów", czyli ARtura we własnej osobie na kafeterii. Nie widzicie, że szkalowanie mnie zawsze zbiega się ze wpisami o tym jak to rytuał u "Pana Artura" wyszedł? Oczywiście składnia i interpunkcja Artura.
              • 17.12.13, 21:10
                • 17.12.13, 21:12
                  Artur przesadzasz na całej linii.
                  • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.13, 21:35
                    Golden piszesz juz o prokuraturze, policji i US któryś raz z kolei. Jak masz isc to idz w koncu i zgłoś co trzeba a nie wypisuj w kolko to i samo. Ile razy już tam miałaś iść? Jak nie dostaniesz wpłaty do któregoś tam to miałaś, jak Artur zacznie znów działalność to miałaś, jedno i drugie się stało więc czemu nie idziesz?
      • Gość: gosc IP: *.180.63.84.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 29.12.13, 15:42
        Nawet nie wiesz jakie pierdoly wypisujesz na temat kobiety mag. Gowno wiecie na temat jej skuteczności nikt z was jej nie zna.
    • 17.12.13, 21:34
      Artur jest jak Hydra. Odetnie się głowę i na jej miejsce wyrastają kolejne. Myślę, że on nigdy nie przestanie oszukiwac i będzie dalej w przeróżny sposób próbował pozyskac klientów. Jak Lilith, która działa mimo wyroku sądu, licytacji z urzędu skarbowego i setkach negatywnych wpisów na forach. Nie uratuję świata. Artur, wyłudzaj dalej.
      Mam inne rzeczy do roboty niż walkę z Tobą. Odpuszczam. Kasy i tak mi nie zwrócisz. Rób co chcesz. Likwiduję to konto na gazecie. Mam dość.
      • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.13, 21:37
        jezeli ktoś coś mówi ze zrobi a tego nie robi tylko dalej tylko mowi mowi i mowi to troche to co mowi zaczyna byc malo wiarygodne
      • Gość: kowal IP: *.ip.r-link.pl 17.12.13, 21:41
        golden spokojnie, może to nawet i nie artur ale to gorzej bo wtopi tylko 100 zl a moze i nawet więcej, zaufa mu potem sie zawiedzie i wpadnie w depreche, ale coż takim nie przemówisz dwoma tematami na gazecie z setkami postów i dowodów na oszustwo artura, to musi na własnej skórze poczuć -100zl w portfelu i załamke ...
    • 17.12.13, 21:42
      Z ostatniej chwli - Artur napisał mi, że jak dostanie wypłatę, dostanę przelew zwrotny. Tak więc zgodnie z obietnicą odpuszczam.
      Korzystanie z usług tej osoby zostawiam Waszej decyzji i woli. Ja nie będę już o tym pisać.
      • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.12.13, 21:45
        "Z ostatniej chwli - Artur napisał mi, że jak dostanie wypłatę, dostanę przelew zwrotny. Tak więc zgodnie z obietnicą odpuszczam.
        Korzystanie z usług tej osoby zostawiam Waszej decyzji i woli. Ja nie będę już o tym pisać. "

a od kiedy to się wierzy w to co mowi oszust skoro takim jest?to ze napisze ze wysle nie znaczy ze tak zrobi
        • Gość: smartur IP: *.wdm.pl 17.12.13, 21:50
          kiedy ma wysłać ? kiedy dostanie wypłatę ? on gdzieś robi czy poczeka na klientkę aż zrobi przelew i innej odda ?
          • 17.12.13, 21:52
            • Gość: podszywaczka IP: *.wdm.pl 17.12.13, 21:56
              Artur jakoś sam dla siebie na kamilę nie był skuteczny to podaj komu wyszło u arturka ?
            • 17.12.13, 22:05
              lojka-15 napisała:

> Tylko że dzięki Arturowi to większość ma szczęśliwe związki

To mozna kupic u niego faceta ? ile taki fajny facio kosztuje ???????
              no ten Artur to potrafi na wszystkim zrobic kase...
          • 17.12.13, 21:57
            Nie wiem.
            Mam dość. Nie chcę już tej walki. Nie mam poczucia bezpieczeństwa i bez tego.
            Nie każdy robi co uważa za odpowiednie. Ja odpuszczam. Byłego mi to nie zwróci. To czy rytuały były, czy nie - zostawiam to sumieniu Artura. W każdym razie mój Były nie wrócił, nie kontaktuje się ze mną.
            Ja nie mam siły reagować na każdy wpis, wchodzić na to forum.
            Może uda mi sie zapomnieć o ostatnich dwóch miesiącach, forum, ezoteryce i całym tym wszystkim. Niczego mi to dobrego nie przyniosło. Same straty, niepewnosć, strach, huśtawkę emocji, łzy, poczucie porażki i bezsilność.
            • Gość: nieodda IP: *.wdm.pl 17.12.13, 22:01
              napisz kiedy arturo ma mieć wypłatę i zwrócić ?
            • Gość: do Golden IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.12.13, 22:16
              Golden sama jesteś sobie winna.To dzięki Tobie przez ponad miesiąc Artur natrzepał sporo kasy bo milczałaś, przepraszałaś i nawet polecałaś. Uważam, że jesteś ostatnią osobą, która powinna robić taki dym na forum. Jesteś mało wiarygodną, rozchwianą emocjonalnie osobą. Zresztą jest już na to trochę za późno. Nikt kto ma trochę rozumu nie skorzysta z usług Artura a na beznadziejnie naiwnych nie ma lekarstwa. Już kilka razy groziłaś, likwidowałaś konto. Forum jest Twoim życiem i bez niego nie będziesz w stanie funkcjonować. Może i zapłaciłaś najwięcej Arturowi ale nie jesteś jedyną oszukaną i dopiero jak Ci się zaczął palić grunt pod nogami to krzyczysz wszem i wobec Artur to oszust. Co robiłaś dokładnie przez miesiąc od 15 listopada? Co więcej teraz też podbijając wątek pomagasz mu.
              • 17.12.13, 22:24
                dzisiaj też zostałam Arturem ;-) mój facet wrócił :-) :-) i mogę zlikwiodować w końcu to konto :-) uciekam stąd i życzę wam wszystkim mniej złości a więcej miłości :* :* :*
                • 17.12.13, 22:55
                  gabina74 napisała:

> dzisiaj też zostałam Arturem ;-) mój facet wrócił :-) :-)

A mowia ,ze za pieniadze nie mozna kupic wszystkiego ...
                  a jednak jak masz pieniadze , placisz i facet wraca :)))))
                  nie wiem tylko kto by takiego kupionego chcial ???????????
                  wrocil na chwile d.pe wtulic i zaraz znow go wywieje ... ale co tam , znowu zaplacisz
                  i znow na chwile wroci ???????????
                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 23:44
                    gosc-hexx napisał(a):

> gabina74 napisała:
                    >
                    > > dzisiaj też zostałam Arturem ;-) mój facet wrócił :-) :-)
                    >
                    > A mowia ,ze za pieniadze nie mozna kupic wszystkiego ...
                    > a jednak jak masz pieniadze , placisz i facet wraca :)))))
                    Q...wa mamuska wasza kobiety!!! Tak narzekacie ze faceci na dziwki chodzą, a same - ...kupujecie sobie facetów??? CZYM to się rózni od prostytucji? podaj jedną różnicę!
                    • 18.12.13, 02:07
                      Gość portalu: Duch Salamandry :) napisał(a):

> Q...wa mamuska wasza kobiety!!! Tak narzekacie ze faceci na dziwki chodzą, a
                      > same - ...kupujecie sobie facetów??? CZYM to się rózni od prostytucji? podaj je
                      > dną różnicę!

Dobrze by bylo , gdyby za pieniadze , ktore placa chociaz sobie Tego Faceta kupily !!!
                      One najpierw kupuja sobie nadzieje , potem dorzucaja kasy - co raz to mocniejsze ryty
                      - a niecierpliwosc rosnie . Duzo czasu potrzeba , zeby w koncu stuknac sie w glowe...
                      ... no ale niech kazdy sobie doswiadcza - jak koniecznie musi :)))))))))))

• Gość: refleksja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 11:30
                        Gość portalu:hexx napisał(a): Dobrze by bylo , gdyby za pieniadze , ktore placa chociaz sobie Tego Faceta kupily !!!
                        One najpierw kupuja sobie nadzieje , potem dorzucaja kasy - co raz to mocniejsze ryty
                        - a niecierpliwosc rosnie . Duzo czasu potrzeba , zeby w koncu stuknac sie w glowe...
                        ... no ale niech kazdy sobie doswiadcza - jak koniecznie musi :))))))))))) Należało by przeanalizować dlaczego " te kobiety" sięgają po uroki miłosne żeby zdobyć mężczyznę. W tym tkwi ich problem. Bo na pewno nie ma tam miłości. One się głównie powołują na miłość, bo podświadomość ich nie chce się przyznać to prawdziwego problemu. Na pewno nie chodzi też o brak uroku osobistego, urok osobisty ma każdy . Na pewno nie chodzi o pieniądze, bo je mają skoro płacą za te uroki tak wysoką cenę.Czy kieruje nimi lęk i strach przed samotnością? Myślę ,że jednak nie bo przecież jest wiele samotnych matek wychowujących dzieci.Wydaje mi się ,że dominuje tu żądza.Tak, żądza chuci nad rozumem lub żądza dominowania nad wolą drugiego człowieka. A jak myślą pozostali czytelnicy?
                        • Gość: gosć IP: *.ip.r-link.pl 18.12.13, 11:54
                          że trudno uciec od starej miłości (te przyzwyczajenia, zna twoje potrzeby, wspólni znajomi, rodzina się zna) i nie chce się podejmować nowych wyzwań, nowej znajomości, która z resztą może być o wiele przyjemniejsza i okazać się jak ze snu. Coś blokuje.
                        • 18.12.13, 12:10
                          Gość portalu: refleksja napisał(a)
                          > dlaczego " te kobiety" sięgają po uroki miłosne żeby
                          > zdobyć mężczyznę. W tym tkwi ich problem. Bo na pewno nie ma tam miłości. One s
                          > ię głównie powołują na miłość, bo podświadomość ich nie chce się przyznać to pr
                          > awdziwego problemu. Na pewno nie chodzi też o brak uroku osobistego, urok osobi
                          > sty ma każdy . Na pewno nie chodzi o pieniądze, bo je mają skoro płacą za te ur
                          > oki tak wysoką cenę.Czy kieruje nimi lęk i strach przed samotnością? Myślę ,że
                          > jednak nie bo przecież jest wiele samotnych matek wychowujących dzieci.Wydaje m

> i się ,że dominuje tu żądza.Tak, żądza chuci nad rozumem lub żądza dominowania
                          > nad wolą drugiego człowieka. A jak myślą pozostali czytelnicy?

Tak , to jest chec posiadania kogos "na wlasnosc " , zadza dominowania,
                          te osoby zyja w przeszlosci (bo przeciez tak fajnie bylo ) ale przeszlosc juz nie wroci
                          i nic nie jest nam dane na zawsze .
                          Wszystko jest nam dane tylko na chwile , nawet nasze zycie nie jest nam dane na wieki.
                          Zaden Mag , za zadne pieniadze nie wyczaruje nam milosci , bo milosc ma wlasne prawa
                          - przychodzi - kiedy chce - i odchodzi kiedy chce .
                          Jezeli jedna milosc odchodzi , zawsze moze przyjsc nastepna milosc - moze jeszcze
                          wieksza , moze jeszcze piekniejsza ? Moze to sie stac w kazdej chwili , jezeli tylko przestaniemy blokowac sie zyjac w przeszlosci. Wszystkim tego zycze :)))
                          • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 13:02
                            Mylisz się hexo. jest taka miłośc, która nie odchodzi - nigdy.
                            Taki, rodzaj miłości. To jest szczególna Miłośc.
                            Ale, tylko ten, kto jej doświadczył, potrafi zrozumieć, o czym mówię.
                            To, o czym Ty piszesz, że "kazda miłośc odchodzi", to tylko - miłośc fizyczna, przywiązane, albo - huć, jak piszą przedmówcy.
                            • 18.12.13, 13:33

> Mylisz się hexo. jest taka miłośc, która nie odchodzi - nigdy.
                              > Taki, rodzaj miłości. To jest szczególna Miłośc.
                              > Ale, tylko ten, kto jej doświadczył, potrafi zrozumieć, o czym mówię.

Tak , ta szczegolna milosc nazywa sie : Uzaleznienie !!! taki nalog
                              czlowiek moze uzaleznic sie od roznych rzeczy , miec rozne nalogi i bardzo trudno z tego
                              wyjsc . Papierosy , alkochol i wszystkie inne nalogi . Organizm czlowieka mowi :
                              dawales mi te glupie papierosy - to teraz dawaj mi je dalej .
                              Kochac kogos wcale nie oznacza miec go za wszelka cene :)))

• Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 13:39
                                hexo, organizm organizemem, to z zakresu anatomii :)))
                                Ale - człowiek nie jest tylko swoim ciałem!

Kiedy kochasz kogoś duszą - to wg Ciebie, uzależnienie.... organizmu?
                                • 18.12.13, 14:33

> hexo, organizm organizemem, to z zakresu anatomii :)))
                                  > Ale - człowiek nie jest tylko swoim ciałem!

> Kiedy kochasz kogoś duszą - to wg Ciebie, uzależnienie.... organizmu?

A z kad wiesz , ze kochasz dusza ?
                                  W koncu zyjemy tu na ziemi i dusza jest nierozerwalnie polaczona z cialem.
                                  A jezeli kochasz dusza , to ta inna dusza tez pewnie kocha Twoja dusze
                                  - a jak wiemy - dusze moga spotykac sie i poza cialem
                                  wiec kochaj sobie dalej ale nie mozesz wymagac zeby ta osoba byla przy Tobie ,
                                  bo to juz jest raczej pozadanie ciala , fizycznosc ...
                                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 14:59
                                    Tak, mądralińska, to jest - pożądanie, fizyczność. Skoro jak piszesz dusza jest nierozerwalnie związana z ciałem , to jak by mogło być inaczej? Dopókli jestem w ciele, pożadam tak jak umiem, czyli - ciałem. jak wyjdę z ciała - nasze dusze połączą się w sposób energetyczny:)))))
                                    I wtedy, żadne świadectwo ślubu, ani kościelne, ani cywilne - nie pomoże.... NIe będziesz mogła pretendować na jego - duszę :))))
                                    "dopóki śmierć nas nie rozłaczy"
                                    Przyspieszając jego smierc, przyspieszasz połaczenie jego Duszy z tą osobą, która naprawdę kocha
                                    :))))
                      • 10.08.15, 22:05
                        Piszcie do mnie typopaula@wp.pl moge kogos sprawdzonego polecic
              • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 22:26
                Przeciez to oczywiste, że Golden - to PR Artura :))))
                Co raz śmieszniej się robi :))))

• Gość: agugagu IP: *.play-internet.pl 19.12.13, 22:20
              Golden może sama spróbuj coś zdziałać ? Magia świec?

urok u pana Artura nie zadziałal a mejle ignoruje więc nie polecam , zresztą chyba ludzie juz nie wierzą i na nic mydlenie oczu .

dziewczyny ja dalej walczę,na własną rękę i chociaz wiem ze zrobiłam wszystko ;) powodzenia w walce miłość
              • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 22:35
                Ciekawe, dlaczego o Miłość trzeba - walczyć?
                Dziwne to wszystko. Na głowie postawione...
                Dawniej to faceci bili się o kobiety, turnieje rycerskie i takie tam, a teraz.... Co to za faceci???
                Żal...
                • 19.12.13, 23:10
                  Urodziłaś się za późno. Przenieś się w czasy Króla Artura lub Robin Hood`a

> Ciekawe, dlaczego o Miłość trzeba - walczyć?
                  > Dziwne to wszystko. Na głowie postawione...
                  > Dawniej to faceci bili się o kobiety, turnieje rycerskie i takie tam, a teraz..
                  > .. Co to za faceci???
                  > Żal...

--
                  Sabatini55
                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 23:15
                    Jak to - urodziłam się? Sama - nie urodziłam się! Ktoś mnie tu sprowadził :))))) Miałam coś do wyboru?
                    Jasne, ze wolałabym czasy, kiedy wszystko uczciwie.... A czemu teraz nie moze byc - fajnie ?:)))
                • 20.12.13, 00:03

> Ciekawe, dlaczego o Miłość trzeba - walczyć?
                  > Dziwne to wszystko. Na głowie postawione....

A kto powiedzial , ze o Milosc trzeba wylczyc ?
                  Milosc jest , albo jej niema - przychodzi kiedy chce i odchodzi - kiedy chce , i nic nie mozemy zrobic . Czesto musimy bronic sie przed miloscia - bo mamy partnerow , rodziny i obowiazki
                  a tu spotykamy kogos przypadkowo i jak grom z jasnego nieba ...
                  Milosc rzadzi sie wlasnymi prawami , chodzi wlasnymi drogami i tego nasz umysl nie potrafi
                  ogarnac . Czasem - odpuscic - daje lepsze efekty :))
                  • Gość: do hexa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 00:46
                    jaka Ty jesteś cudowna:)))) taki rahat-lukum, wiesz co to jest? Słodycz arabska:))))) Jak z 1001 Nocy:))))
                    • 20.12.13, 01:16
                      Gość portalu: do hexa napisał(a):

> jaka Ty jesteś cudowna:)))) taki rahat-lukum, wiesz co to jest? Słodycz arabska
                      > :))))) Jak z 1001 Nocy:))))

Mysle , ze mylisz sie bardzo :))) nie jestem zadna cizia ..
                      Nie wiem skad ta ironia ?
                      Ja po prostu stapam mocno po ziemi i nie zyje iluzja . Nigdy tez nie bede robila zadnych
                      rytow zeby zdobyc faceta , ani tez nie bede uganiac sie za zadnym . Wiem jedno : jezeli on mnie juz nie chce - to ja go tez juz nie chce ,
                      bo zawsze jeszcze moge sie rozejrzec - co tam jeszcze wolnego po swiecie lata . :)))

• Gość: agugagu IP: *.play-internet.pl 20.12.13, 13:09
                  Fakt teraz pelno tchórzy i leni ale cóż czasem wokół faceta zakręci dup... Jakas baba to facet glupieje ... Ktoś mi opowiedział taka anegdote... Ze kobiety są jak jablka, te najlepsze na samym szczycie a faceci to lenie i wola zbierac z domu te zgnile bo im sienie chce... Smutne
              • 19.12.13, 23:38
                Jak chcecie same czarować to Artur podawał fajny rytuał do samodzielnego wykonania ze świeczkami i krwią.
                • 19.12.13, 23:59
                  Ściema, sama czaruj kumpele z piaskownicy. Artur-klonie...

moli-san napisała:

> Jak chcecie same czarować to Artur podawał fajny rytuał do samodzielnego wykona
                  > nia ze świeczkami i krwią.

--
                  Sabatini55
                  • Gość: do sabatini55 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 00:45
                    jaką krwią??? porąbało was wszystkie, już nie wiecie co ze sobą zrobić
                    • 20.12.13, 17:20
                      Jesteś idiotką? Nie widzisz że to cytat? Skup się i czytaj ze zrozumieniem Widmo. Ukrywasz się się na siłę za serweram jednak takie durne wpisy to tylko ty możesz zamieszczać tutaj....

Gość portalu: do sabatini55 napisał(a):

> jaką krwią??? porąbało was wszystkie, już nie wiecie co ze sobą zrobić

--
                      Sabatini55
        • Gość: Wiecznie młoda 30t IP: *.204.107.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.13, 22:35
          To jak kobieta: raz zdradzi, to zdradzi to zdradzać będzie w kolejnych związkach! Udowodniono to na ponad 70 procentach przypadków związków. Co najciekawsze, im krócej w związku tym bardziej prawdopodobne że po 40-tce będzie starą panną!
          • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 22:50
            do: Wiecznie młoda 30t napisał(a):

Realnie Patrzac :)), to te wymienione 30% - to dużo! Bardzo dużo. Warto spróbować. Warto też zastanowić się, czym jest zdrada? Czasami jest - bład, po prostu, ludzki bład. Szukasz tego jedynego/jedynej, a po drodze - zdarza się. jest zdecydowana róznica pomiędzy błedem, a rozpasaniem erotycznym, kiedy się szuka jedynie wrażeń cielesnych, przedmiotowo traktuje się partnera/partnerkę.
            Niestety, 99% facetów (udowodniono naukowo:)) - mają tak cholernie rozdmuchane Ego, że jak jakaś jedna im kiedys raz w życiu na to Egusio nadepnęła, wrzucają wszystkie kobiety do jednego worka, a najbardziej ucierpi ta, która zostanie jego zoną: będzie wyżywał sie na niej za wszystkie krzywdy, które kiedyś jakaś inna kobieta mu wyrzadziła! Faceci niestety mają to do siebie, że cechy jednostkowe uwielbiają rozprzestrzeniać na całość :(((
            • Gość: Wiecznie młoda 30t IP: *.204.107.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.12.13, 22:54
              Nie mam pojęcia do czego laska pijesz. Najlepsza jest Krwawa Merry
              • 17.12.13, 23:02
                • Gość: gość IP: *.ip.r-link.pl 17.12.13, 23:11
                  artur nigdy nie napisze będąc nie zalogowanym --> w tedy będzie widać jego IP !
                  • Gość: Cała PRAWDA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 23:12
                    Autor: Gość: gość IP: *.ip.r-link.pl 17.12.13, 23:11
                    Dodaj do ulubionych Skasujcie
                    Odpowiedz
                    artur nigdy nie napisze będąc nie zalogowanym --> w tedy będzie widać jego IP !
                    • Gość: gość IP: *.ip.r-link.pl 17.12.13, 23:25
                      no ale tak jest ! gdyby jeszcze te wszystkie dziewczyny dawały nr tel. albo podały w mailu swoje fb (nie zęby je nękać tylko zęby porozmawiać solidarnie z jakąś realna osobą która w chce końcu tego samego, przyciągnąć partnera) to można by było uwierzyć a tak ... eh nic tylko samemu szukać, nie patrzeć na wypowiedzi innych !
                      • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 23:40
                        Numery telefonów? Ha! Pre-paid, za grosze w każdym kiosku :)))) Opłaca sie wydać 5 zł? Policz, ile się bierze za urok a ile trzeba wydać na "sieci", aby wciągnąć naiwnych?
                        Oszusci mają tyle róznych sposobów :)))
                        Stać ich na rózne kursy NLP, hipnozy, seidr, uzależniania energetycznego ze zdjęcia.... Tysiace sposobów!
                        Nie lepiej trzymać się od takich z daleka? Pasożyci, żyjący kosztem naiwnych.
                • Gość: do Nikola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 23:11
                  Arturze,
                  też mam konto na wp.pl/vp.pl etć.
                  Tam można mieć dowolną ilość aliasów :)))
                  Piszcei, dziewczyny, piszcie! do nikola, rukola i co tam jeszcze - i tak wzystkie listy do Artka trafiają:)))
              • Gość: do Wiecznie Młoda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 23:08
                :)))))
                No tak, bo to trzeba na trzeżwo czytać, po %%% - nie zrozumiesz raczej :))))
                • 17.12.13, 23:15
                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.12.13, 23:36
                    Miło mi :))) Też mam na onecie pocztę, za grosze, jakieś niecałe 10 zyla płacę, a mam dowolną ilość aliasów :)))
                    Witaj w Klubie, Nikola, Nikola :) Jaka piękna piosenka :)))
                • 18.12.13, 02:17
                  Gość portalu: do Wiecznie Młoda napisał(a):

> :)))))
                  > No tak, bo to trzeba na trzeżwo czytać, po %%% - nie zrozumiesz raczej :))))

A ja mysle , ze to moze trzeba po wiekszych %%% czytac , bo na trzezwo to
                  juz sie nie da :))))))))
    • Gość: puknij sie IP: *.wdm.pl 18.12.13, 15:10
      nie reklamuj tak tej baby mag bo to już nudne, klientów brakuje i taka masowa reklama wszędzie ? to tylko odstrasza a nie przyciąga takie spamerskie natręctwo
      • 18.12.13, 21:24
        Nasze zachowanie może i kłóci się z moralnością, ale jak miałam do wyboru wziąść urok u Artura i być z miłością mojego życia albo do końca życia samotnie płakać to wybrałam to pierwsze. Może to i egoistyczne ale teraz jestem szczęśliwa.
        • Gość: do Smerfetki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.13, 21:29
          Macie wspólne fotki na fb?
          Podaj link, aby inni też mogli się cieszyć waszym szczęściem. No i przy okazji - uwierzyć w szmoc Artura:))))
          • 19.12.13, 20:35
            Ja również polecam Artura, co prawda zamiast miesiąca czekałam dwa, ale podziałało a to jest najważniejsze.
            • Gość: ?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.13, 21:23
              moli-san, przestań kłamać, albo opisz dokładnie
              na kilometr śmierdzi Arturem
              • 20.12.13, 12:14
                Jestem prawie dwa lata zarejestrowana na tym forum i też powiesz o mnie, że jestem Arturem dlatego że wyszedł mi ryt u niego? Opamiętajcie się.
                • Gość: gość IP: *.ip.r-link.pl 20.12.13, 13:52
                  po jakim czasie miałaś jakiejś efekty ?
            • Gość: Olga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.04.14, 17:23
              Ja robiłam u Apollonusa po miesiącu i dokładnie 3 dniach zaczął działać . Trzeba tylko uzbroic sie w cierpliwosc bo ciężko sie dodzwonić ale chyba dlatego, ze facet robi to co ma robic a nie nabija w butelke jak inni.
              • Gość: P. IP: *.play-internet.pl 13.04.14, 20:26
                Spierdzielaj z tym debilem nic nie umie.
                • 26.02.15, 20:54
              • 21.11.14, 14:34
                Marna reklama
              • 30.11.14, 20:28
                Witam. Jeżeli miałabym polecić Wam, kogoś z Warszawy sprawdzonego, to spokojnie mogę odesłać do pewnego Pana.
                Jest profesjonalny, podchodzi indywidualne do każdego ze swoich klientów, i co najważniejsze nie jest naciągaczem. Ja robiłam u niego dwa rytuały - oczyszczenie i rytuał miłosny. Po oczyszczaniu, czułam się fenomenalnie! Po paru dniach, dostrzegłam różnicę w swoich zachowaniach, i ludzi dookoła mnie - czułam przypływ świeżej energii :)
                Natomiast rytuał miłosny, przyniósł pierwsze efekty po 3 tygodniach. Jak dla mnie, to trochę długo bo jestem strasznie niecierpliwą osobą, ale zważywszy na moją skomplikowaną sytuację w jakiej się w tamtej chwili znajdywałam, to i tak efekt był szybki. Na ogólny efekt, czekałam coś około 3,5 miesiąca. W tym czasie, miałam kontakt ze swoim rytualistą, który mi służył swoją pomocą przez ten czas oczekiwania. Rytuał miłosny, wykonywaliśmy wspólnie przez 3 dni u tego Pana w domu, resztę dni wykonywałam go sama.

Uważam, że zostałam dobrze potraktowana nie oszukana, i naciągnięta przede wszystkim. Korzystałam już, z paru pseudo rytualistów, m.in: Lilith i Artura - i nie koniecznie zadowolona byłam, a wręcz poczułam się oszukana.
                Tego Pana rytualistę, poleciła mi znajoma z poza Warszawy, która do niego przyjeżdżała na tarota, i na rytuały - także była z niego bardzo zadowolona. Jeżeli, ktoś z Was byłby zainteresowany jego pomocą, to polecam z czystym sumieniem. W razie czego, można pisać na mojego maila: joanna.starwacka@wp.pl to przekażę namiary na tego Pana. Pozdrawiam Was i życzę powodzenia. Asia
    • 20.12.13, 14:14
      Urok rytuał Anna Mińska czy ktoś korzystał?
      • Gość: Kamila M. IP: *.chrismail.de 20.12.13, 16:05
        Zapytajmy Kamili M. na fejsie czy na nią podziałały magiczne zabiegi bo chyba Arturko jest w niej zakochany bez wzajemności. Ma ją w swoich znajomych na fejsie i wspominał o niej w postach. Jak dobrze o niej w necie poszukasz to i numer tel znajdziesz, zadzwonisz i zapytajsz o skuteczność Arurka.
        • 20.12.13, 18:18
          Nie udało wam się podważyć mojej wiarygodności jako realnej osoby, której zadziałał ryt u Artura, to zmieniacie temat i to poniżej jakiejś zwykło ludzkiej przyzwoitości.
          • Gość: do efciaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.12.13, 18:28
            Nie kochana! Najpierw to Ty - musisz udowodnic swoją wiarygodnosć!
            Nikt nie musi udowadniac Twojej niewiarygodności.
            Jesteś - niewiarygodna, dopóki nie udowodnisz, że jest inaczej
            Entiendo?
          • Gość: do Efciaka IP: 212.14.60.* 21.12.13, 10:48
            Zarejestrowany profil od 2 lat a ciągle nie aktywowany, ciekawe. Jesteś tak wiarygodna jak Artur :)
            • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 11:00
              do: do Efciaka
              To akurat nie jest argument. Miałam konto zarejestrowane, obowiązek posiadania poczty na gazecie - wnerwiające i bez sensu! Obok gmail, najgorsza z możłiwych poczt. Zlikwidowałam. Nie dziwi mnie, że ktos nie chce aktywować.
              • 21.12.13, 15:59
                Nie bawie się w jakieś profile. Możesz poczytać moje wpisy w wątkach o Lillith, Stanie, Algizie i wielu innych. Interesowało mnie tylko forum wróżbiarstwo. Przerobiłam tutaj chyba wszelkich możliwych rytualustów,straciłam bardzo dużo pieniędzy a efekt był zerowy. Dopiero Artur potrafił mi pomóc.
                • Gość: do efciaka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 16:15
                  jasne. zaraz okaże się że artur to basza albion :))))))))
                • Gość: gość IP: *.181.224.14.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.12.13, 16:16
                  Efciaka/Arturze nie kłam.
                  Twoje pierwsze wpisy są w tym wątku. Chyba, że wyszukiwarka tego forum kłamie według Ciebie.
                  Jesteś żenujący Artur...
                  Naprawdę myślisz, że ktokolwiek ci uwierzy?
                  Oddaj kasę tym których oszukales.
                • Gość: gość IP: *.158.217.217.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.12.13, 16:18
                  Nawet nick w stylu podszywek Artura :-)
                  Kupisz za 5 zł starter, żeby pogadać przez telefon i udowodnić, że nie jesteś Arturem? NIE :-) Nie bo nie będziesz rozmawiać z wariatami.
                  Jesteś chorym oszustem Artur.
                  • 21.12.13, 16:45
                    Chorzy to wy jesteście, jestem i piszę na tym forum dwa lata i każdy może to sprawdzić. Nawet nie macie odwagi pisać z prawdziwych kont tylko jako goście - słabe... Jestem kobietą więc nie wiem jak Artur mógł by mnie udawać..... Ale wiecie co kiście się sami w swoim szambie ja mam inne sprawy niż chore salamandry.
                    • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 16:50
                      Jk zawsze - salamandry!!!! Szatan wcielony salamandra, czy co? :)))))
                      Muszę Cię zmartwić: Ostatnio rzadko tu się udzielam, ale jak czytam, widzę, że mam kupę nasladowców!!! już nie muszę wszystkiego sama :))))))))))
                      Miło.
                      Pozdrawiam was, chłopaki :)))))
                      • 21.12.13, 16:53
                        Też miałam urok miłosny wykonywany u Artura i też wszystko zadziałało. Każdy może sam do mnie przedzwonić i przekonać się że jestem prawdziwą dziewczyną a nie Arturem. Idą święta więc troling na forum kwitnie w pełni.
                        • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 17:08
                          Masz telefon na abonament albo domowy? Za pre paid - dziękujemy!
                          Każdy może sobie kupić za 5 zyla. A zmienić głos - kaszka z mleczkiem dla kogoś z doświadczeniem pracy w telekomunikacji. Jest nawet taka usługa "Zrób znajomemu kawał", dzwonisz i gadasz nie swoim głosem.

Co, Arturze? Sorry, ale każdemu kasa potrzebna, nie rób se jaj na forum! A nastolatkom - wode z mózgu za ich kieszonkowe!
                    • 21.12.13, 17:08
                      Efciaka daj link do choćby JEDNEGO Twojego posta sprzed tego wątku.
                      Porina - kup starter jeśli boisz się dać prawdziwy numer i porozmawiaj ze mną. A zwrócę honor Arturowi. Mimo, że u mnie było zero efektów po dwóch rytualach krwi u dwóch spetaniach.
                      Wyzywanie wszystkich od chorych to domena Artura. Każdy kto nie.ma efektów i odważy się o tym napisać, albo widzi jego kłamstwa, zaraz dostaje od niego po.głowie, że jest chory.
                      ...
                      Efciaka jesteś klonem Artura.
                      Jesteś żenujący Artur. Faktycznie musisz mieć długi, że tak rozpaczliwie walczysz o każdy grosz do wyłudzenia.
                      • Gość: do Golden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 18:02
                        gość
                        Czy Ty wiesz, na czym polega spętanie?
                        No ludzie, wyrazy same na usta się cisną. Najpierw dowiedz się, CO TO JEST spętanie, potem - pisz! Gdyby ten Artuś potrafił zrobić spętanie, byłby geniuszem Magiii! Wyczarowałby sobie już wszystko, co chce! Z Kamillą włacznie. kilka m-cy temu był zakochany w Ani, ale to już szczegół.
                        Tylko bardzo mocny MAG potrafi zrobić spetanie, to jest potwornie niebezpieczne. Ten młokos - tylko rzuca hasłami, NIC nie robi!
                        Do kogoś były wrócił, przypadek - ale Artek skasował kaskę - i teraz, mistrz??? Puknijta się w czoła, debilki!
                        • 21.12.13, 21:31
                          Golden Tulip żenująca to jesteś ty ze swoimi kłamstwami i codziennym grożeniem, że obrażona golden znika z forum. Daj numer i przekonają się jakim jestem Arturem ale na miłą pogawędkę nie licz.
                          • Gość: masturbator IP: *.wdm.pl 21.12.13, 21:46
                            obciągniesz mi ? Skoro podziałał to po co na takich forach siedziesz ?
                            • 21.12.13, 21:49
                              Urok miłosny dokładnie miesiąc temu, brak jakiejkolwiek zmiany, brak kontaktu z wykonującym
                          • 21.12.13, 22:07
                            Artur-Eciak jakim prawem mnie obrazasz? Ty największy klamczuch w historii forum zarzucasz mi kłamstwo? Śmieszne.
                            Prowokujesz mnie po to, żeby nabijać licznik postów w wątku i podsycać rozmowę.
                            Zamiast bluzgów na mnie podaj jeden link do postów, które niby piszesz tu od dwóch lat. Dopóki tego nie.zrobisz każdy głupi wie, że jesteś Arturem rozpaczliwie walczącym o 100 zł od naiwnych przed świętami. Najpierw oddaj mi moje pieniądze, bo efektów nie mam żadnych.
                            • 21.12.13, 22:18
                              Jak miałaś dać numer, aby się przekonać kim jestem zakłamana babo to szybko temat zmieniasz. Najpierw sama prowokujesz a jak ktoś ma odwagę do ciebie zadzwonić to cisza. Nie lubię takich fałszywych osób jak ty Golden Tulip.
                              • 21.12.13, 22:29
                                Podaj numer na mój gazetowy mail :-) zadzwonię.
                                Ale najpierw wskaż proszę KŁAMCO ARTURZE posty z nicka Efciaka, które podobno od dwóch lat tu piszesz.
                                Chyba trzeba cię bardziej denerwować, żebyś zaczął pisać w rodzaju męskim pod kobiecym nickiem. Jak to było z violakoko i musifana.
                                Smieszysz mnie :-)
                                Dostałeś już wypłatę, żeby oddać ni pieniądze jak obiecałeś?
                                • 21.12.13, 22:33
                                  Kobieto z którego zakładu dla obłąkanych cię wypuścili? Wieczne teorie spiskowe i oskarżenia. Niech zgadne jesteś ekspertem w komisji Macierewicza i badasz brzozę?
                                  • 21.12.13, 22:41
                                    > Kobieto z którego zakładu dla obłąkanych cię wypuścili? Wieczne teorie spiskowe
                                    > i oskarżenia. Niech zgadne jesteś ekspertem w komisji Macierewicza i badasz br
                                    > zozę?

skoro poruszyłaś ten temat to pewnie coś o nim słyszałaś, ale chyba niewiele, bo inaczej byś wiedziała ze są to jedyne osoby które cokolwiek badają w tej sprawie
                                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 22:47
                                    do efciaka
                                    Twoje wypowiedzi - bardzo przypominają styl pewnej osoby, którą już tu poznałam.... z play-internet.
                                    W tym temacie, Golden ma rację: jestes z przybocznej Artka, fakt. Natomiast sam niby-Artur, przybierał już nie jedno imię, w tym Ezo-coach....
                                    Zapominasz, że każda osoba ma swój styl wypowiedzi! Może ukrywać się, ale w końcu i tak popełni bład, jak Ty teraz: składnia i styl wypowiedzi....
                          • 21.12.13, 22:13
                            Nie mogę patrzeć na to jak Artur przybiera coraz to nowe postacie.
                            • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 22:17
                              To spójrz w lustro.
                              Już mam pewnośc, że Ty - to Artur.
                              • 21.12.13, 22:26
                                Salamandra, napisz do mnie na gazetę, proszę. Mogę z Tobą w każdej chwili porozmawiać. Spotkać się itd.
                                Trzeba chyba zaktualizować spis aliasów Artura dla nowych naiwnych.
                                • 21.12.13, 22:30
                                  I dalej milczysz i omijasz temat telefonu. Zakłamana, fałszywa i obłudna baba. Jesteś tak samo powalona jak salamandra, nie widzisz że tylko ona ci przytakuje a wszyscy tylko rzygają twoimi wpisami. Podaj numer telefonu a nie tylko na forum jesteś taka wyszczekana. Zobaczysz wtedy jaki ze mnie Artur.
                                  • 21.12.13, 22:35
                                    Na forum mam podać numer?
                                    Artur twoje socjotechniki rzeźbione siekierą :-)
                                    1. Poprosiłam o twój numer na mój mail gazetowy. CISZA.
                                    2. Poprosiłam o link do jednego choćby postu poza tym wątkiem. Co dałoby ci 100% wiarygodności. Niby nick Efciaka zarejestrowany od dwóch lat, piszesz, każdy może to sprawdzić. Dziwne, że wyszukiwarka pokazuje tylko twoje postu w tym wątku.
                                    ...
                                    Arturze.... Trochę skromności...
                                    • 21.12.13, 22:39
                                      Myślisz że ja trzymam linki do swoich postów? Podałam ci nawet, w których wątkach masz szukać. Podaj mi numer na gazetowego, przy twoich kłamstwach i tchórzostwie nawet tego nie zrobisz.
                                      • 21.12.13, 22:50
                                        Trzymasz linki? Artur dzielnie się bronisz.... :-)
                                        Znajdź wątki, wklej link na forum i jesteś wiarygodna.
                                        Maila gazetowy to nick stąd @ gazeta.pl
                                        Czyli golden-tulip@ gazeta.pl
                                        Śmieszny jesteś Artur. Dla tych 100 zł od naiwniaków takie przedstawienie robisz? Straszne...
                                        • Gość: Do Golden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 22:53
                                          Sto złotych od stu naiwniaków, umiesz liczyć?
                                          • 21.12.13, 22:57
                                            Umiem. A od niektórych naiwnych nawet 550 zł, jak ode mnie.
                                            Salamandra jak możesz myśleć, że ja to Artur. Błagam... Idiota o ograniczonym zakresie słów, interpunkcji analfabety i źle skonstruowanymi zdaniami. Porównaj mój styl i jego, pod podszywami i prawdziwym nickiem.
                                            • 21.12.13, 23:12
                                              Widocznie Artur tak jak wszyscy pochodzi z prostego ludu, nie to co panisko rozchimerzone golden tulip arystokratka wielka, jak zawsze uważa się pani za lepszą a reszta to bydło bo robi błędy i nie pisze językiem prawniczym.
                                • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 22:31
                                  Słoneczko, już sto razy pisałam: tylko spotkanie osobiste.
                                  Osoba, która ma doświadczenie w sprawach radiowotechnicznych, bez trudu potrafi zmienić głos przez telefon na każdy.
                                  Artek, może rozmawiać ze mną, jako kobieta, taka Golden chociażby.
                                  Z Twoich wypowiedzi (tysiąc razy pisałaś, ze już nie bedziesz pisać na tym forum), że jesteś jedynie jednym z wcieleń Artka.
                                  Tyle.
                                • Gość: Widmo Salamandry:) IP: *.180.22.26.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.12.13, 22:32

I to zawsze mnie pociesza – to dziwne, jeszcze kilka lat temu bardziej bym przeżywał, a teraz po mnie spływa jak po kaczce ( bez urazy :) ).
                                  Życie z Jezusem jest piękne i ciekawe – jeszcze trochę na tej ziemi, a potem wieczność przy Bogu.

Pan jest pasterzem moim, Niczego mi nie braknie.
                                  Na niwach zielonych pasie mnie. Nad wody spokojne prowadzi mnie.
                                  Duszę moją pokrzepia.
                                  Wiedzie mnie ścieżkami sprawiedliwości ze względu na imię swoje.
                                  Choćbym nawet szedł ciemną doliną zła się nie ulęknę, boś Ty ze mną,
                                  Laska twoja i kij twój mnie pocieszają.
                                  Zastawiasz przede mną stół wobec nieprzyjaciół moich,
                                  namaszczasz oliwą głowę moją, kielich mój przelewa się.
                                  Dobroć i łaska towarzyszyć mi będą Przez wszystkie dni życia mego.
                                  I zamieszkam w domu Pana przez długie dni. ( Psalm 23 ).
                                  • 21.12.13, 22:37
                                    Sami się duście we własnym smrodzie. Dopóki nie wytniecie wrzodów golden i salamandry nikt o zdrowych zmysłach nie będzie tutaj pisać. Uciekam stąd bo się zarażę kłamstwem golden i głupotą salamandry.
                                    • 21.12.13, 22:46
                                      No i dobrze Artur, że uciekasz :-)
                                      Śmieszny KŁAMCO.
                                      Czyli spalił ci się kolejny nick. Pewnie za 5 minut Nowy wymyślisz.
                                      Podsumowując działalnośc pod nickiem Efciaka
                                      - Twierdzi, że jest zalogowana od dwóch lat i.piszę pod tym nickiem posty. Ani jeden nie.wyskakuje w wyszukiwarce forum. Zbywa milczenie, gdy się o.tym piszę.
                                      - Proponuje sama rozmowę, ale nie wysyła numeru na prv. Tylko pisze,.że to ja nie.chcę zadzwonić.
                                      - Każdy argument zbywa wyzywiskami o chorobie psychicznej.
                                      Artur mam jeszcze twoje maile gdzie piszesz o.swoim leku psychotropowym, dzięki któremu zasypiasz. Jak.sobie poczytałam o nim w Google, to trochę się przestraszyłam - przez 5 dni po zakończeniu kuracji nie można obsługiwać urządzeń mechanicznych i prowadzić pojazdów.
                                      Przestań już bluzgać, szukać naiwnych. Jesteś okropny. Ja i Monika540 ciągle nie mamy przelewów. A do Moniki podobno przelew poszedł na początku grudnia,.tak pisałeś na forum.
                                      • 21.12.13, 23:09
                                        Miałaś przesłać numer i dalej cisza. Może adwokat z ciebie dobry ale za to zakłamany i obłudny. Wstyd tylko temu zawodowi przynosisz i całej rodzinie.
                                        • 21.12.13, 23:23
                                          Nie zlikwiduję konta dopóki klony Artura będą się tu panoszyć.
                                          Prosiłam o podanie mi numeru telefonu na mail. Czemu go tam nie ma? Proste, bo jesteś Efciako Arturem.
                                          A jak skończyły ci się argumenty, to mnie obrazasz.
                                          Tak Artur piszesz strasznie - ortografia, interpunkcja z charakterystycznymi błędami, zły szyk zdań, wypowiedzi bez kompozycji i jakiegokolwiek sensu. I agresja z każdego słowa...
                                          Aż tak ci na tych pieniądzach od naiwnych zależy?
                                          Czasy gdy ludzie płacili ci bez szemrania minęły.
                                          Nikomu nie wyszedł urok u ciebie. Nawet przypadkiem żaden eks nie wrócił.
                                          • 21.12.13, 23:30
                                            Od początku piszę zakłamana flądro abyś podała mi swój numer i jakoś cisza. Nie każdemu tak jak panience Golden Tulip tatuś załatwiał najlepsze szkoły. A teraz panienka chce mieć wszystko na tupnięcie nóżką, a reszta ludzi to tylko dla panienki biedna chołota, która ma robić na nowego mercedesa i willę pani adwokat z wyższych warszawskich sfer,
                                            • 21.12.13, 23:38
                                              Nie Artur, ludzie mają swoje ciężko zarobione pieniądze dawać Tobie za 'uroki'. Każdy oszukany, który o tym powie głośno będzie przez Ciebie zbluzgany na forum z nickow-podszywów lub szantazowany ujawnieniem maili byłym albo danych na forum
                                              Jesteś bezwzględny. Okrutny. I jednocześnie żałosny. Żal mi ciebie. Żal, bo jestem empatyczną i wrażliwą osobą, czuję jaki jesteś nieszczęśliwy. Jestem ponad twoje bluzgi. Nie obrazisz mnie.
                                              Przestań już pisać jako ten efciaka. Wszyscy widzimy, że to ty. Na moim mailu ciągle nie mam twojego numeru i zbywasz milczeniem temat postów, które od tak dawna piszesz na forum.
                                              Nie będę z tobą dyskutować jako z efciakiem. Tylko nakręcam ci wątek. Wymyśl inny nick.
                                              Wesołych świąt Artur. Życzę ci, żebyś był szczęśliwy. Wtedy nie będziesz musiał przychodzić na to forum, szukać klientów.
                                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.13, 22:42
                                    Widmo Salamandry
                                    Ty podszywaczu jeden! :)
                                    Coś nudnawo w tym Twoim Edenie :))))
                                    • 21.12.13, 23:16
                                      Re: Urok miłosny skuteczny
                                      golden-tulip 17.12.13, 21:34 Odpowiedz
                                      Artur jest jak Hydra. Odetnie się głowę i na jej miejsce wyrastają kolejne. Myślę, że on nigdy nie przestanie oszukiwac i będzie dalej w przeróżny sposób próbował pozyskac klientów. Jak Lilith, która działa mimo wyroku sądu, licytacji z urzędu skarbowego i setkach negatywnych wpisów na forach. Nie uratuję świata. Artur, wyłudzaj dalej.
                                      Mam inne rzeczy do roboty niż walkę z Tobą. Odpuszczam. Kasy i tak mi nie zwrócisz. Rób co chcesz. Likwiduję to konto na gazecie. Mam dość.

W ciągu ostatniego miesiąca chyba dziesiąty taki wpis panienki Golden Tulip, która jest lepsza i ważniejsza od pozostałego tłumu prostej biedoty.
                                      • 21.12.13, 23:20
                                        Arystokratyczna pani adwokat z warszawki jednak nie poda swojego numeru zwykłej biedocie, aby do niej zadzwonić. Przecież pani Golden Tulip jest lepsza to po co będzie z prostą biedotą rozmawiać.
                                        • 21.12.13, 23:30
                                          Gdzie mam według ciebie podać numer?
                                          Prosiłam kilka razy o wysłanie mi numeru na mail. Cisza....
                                          Artur, jestem zatem pewna, że to ty.
                                          Już nie twierdzisz, że piszesz Efciaka od dwóch lat na forum? Nie... Bo zapytałam o twoje posty. Nie ma żadnych :-)
                                          ARTUR odpuść. Daj ludziom odpocząć od siebie. Oddaj kasę mnie i innym. Ewentualnie wróć za jakiś czas. W tej chwili nikt ci nie wierzy. Nie widzisz tego? Najwyraźniej nie :-)
                                          Dobranoc.
                                          • 21.12.13, 23:54
                                            Gadać jak do dupy ....

NIE JESTEM ARTUREM

Daj w końcu swój numer a się przekonasz zakłamana kobieto!
                                            • 21.12.13, 23:58
                                              GDZIE MAM DAĆ MÓJ NUMER?????????? Na forum? Chyba.żartujesz?

Czytaj co piszę, a nie tylko wyzwiska!!!!
                                              Jeśli nie jesteś Arturem, wyślij mi swój numer na mail: Golden-tulip@gazeta.pl.

Jesteś Arturem,.dlatego nie.zrobisz tego, tylko.starasz się mnie obrazić. To jest chore i śmieszne.

• 22.12.13, 00:03
                                              Artur, przestań już. To zaczyna być groteskowe. Nawet już od dawna jest. Naprawdę myślisz, że ktokolwiek uwierzy ci? Zastanów się chwilę. Weź leki, idź spać i zwyczajnie odpuść. Naprawdę życzę ci, żebyś był szczęśliwy. Wtedy nikogo nie.będziesz wyzywał na forach ani nikogo nie naciągniesz na pieniądze.
                                              • 22.12.13, 00:32
                                                Też mam efekty i nie jestem Arturem. Czy dla ciebie każdy nim jest? Przyjmij w końcu do wiadomości, że facet jest naprawdę skuteczny i wielu osobom pomógł.
                                                • 22.12.13, 00:33
                                                  jak taki skuteczny to dlaczego ja, Golden, Monika nie mamy efektów??
                                                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 01:21
                                                    ale ubaw w tym wątku.... Czytając to wszystko, mam wrażenie że Artur sam ze sobą gada...wyciąga co raz nowsze pacynki - nicki z rękawa i wymachuje przed "zachwyconą' publicznością....
                                                    beznadzieja.
                                                • 22.12.13, 09:41
                                                  Oczywiście na mailu nie mam numeru telefonu od efciaka. Nick rwał się do rozmowy ze mną i nie.przysłał numeru. Za to dzika agresja.
                                                  To był Artur, tak samo jak Porina. Dziś pewnie zaatakuje z nowych nickow. Z tą samą interpunkcja. Artur pewnie w twojej kujawsko-pomorskie wyższej szkole tego i owego na zaocznym licencjacie, nie nauczyli cię co to interpunkcja ;-) na naukę nigdy nie jest za późno. To sztuka stawiania przeciwników, kropek i innych znaków. Obowiązują w niej pewne zasady, nie tylko stawiamy przecinek przed 'że'. Wiem, że wydaje ci się, że jesteś mądry i wykształcony. Nie jesteś. Otrzymałeś podróbkę wykształcenia, która w połączeniu z twoją agresją i pychą daje efekty takie, że uważasz iż potrafisz stworzyć kolejne WIARYGODNE nicki. Nie potrafisz. Odpuść. Urocze jest to, jak mnie próbujesz obrazić, żeby podnieść swoją wiarygodność :-) Prawie tak, jak pisanie pod kobiecym nickiem w rodzaju męskim dwa miesiące temu.
                                                  Artur.czasy kilku klientów tygodniowo po conajmniej 150 zł minęły i nie.wrócą. Pogódź się z tym. Twoja frustracja nic nie pomoże. Nie pomoże obrażanie mnie. Nie tacy inteligentni oszuści jak ty zawsze wpadli. To.jest wpisane w taki proceder. Nie prowokuj ludzi. Przygody Lilith z Policją, Urzędem Skarbowym i Sądem niczego cię nie nauczyły? Poczytaj. To nie.groźba, to rada. Nie odpowiadam za decyzje innych oszukanych i wkurzonych na ciebie ludzi. A w mailach piszą mi o różnych swoich planach. Nie powstrzymam ich. To że siedzą cicho, nie znaczy, że nie działają. Wręcz przeciwnie.
                                                  Interpunkcja musi być perfekcyjna albo wcale ma jej nie być, inaczej jest jak podpis :-) To znaczy nie dla niedouczonych pyszałków jak ty. Może wśród ludzi trudniacych się handlem obwoźnym na targowiskach uchodzisz za intelektualistę, ale nie wszędzie będziesz. Przyjmij to.
                                                  Przestań mnie opluwać. Oddaj pieniądze. Przeproś za szantaż. I wytłumacz dlaczego NIKOMU z ludzi realnych, do których jest kontakt NIC nie wyszło.
                                                  • 22.12.13, 10:03
                                                    Artur, jeszcze jedno, WAŻNE dla Ciebie. Ja jestem wierzchołkiem góry lodowej. Jeśli nie rozumiesz metafory, wytłumaczę ;-) W górze lodowej płynącej widać tylko jej ułamkową część...
                                                    Ludzie oszukani przez Ciebie na kwoty 100-250 zł działają. Informują o twojej działalności odpowiednie instytucje. Żeby odzyskać pieniądze i żeby kary czy wyroki zmusiły cię do zaprzestania działalności. Nie piszą o tym na forach. Tylko piszą do mnie na mail. I strasznie na mnie jadą, że zamiast robić coś, piszę na forum. Bo przecież ode mnie najwięcej wyciągnąłeś, szantażowałeś pójściem do Byłego jeśli nie przeproszę cię za to, że napisałam o braku efektów. Mają rację. 'Głupia Golden' gada, zamiast działać ;-)
                                                    Ludzie się skrzyknęli i działają, darmowa piątka też ich wspiera. Artur, moje posty i brak wpłat od naiwnych, to za chwilę będzie twój najmniejszy problem.
                                                    Byli klienci Artura, przepraszam że napisałam o tym. Ale jeśli to uratuje choćby jedną osobę przed wpłatą, warto.
                                                  • Gość: haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 10:31
                                                    Gość: Duch Salamandry :) 22.12.13, 09:23 Odpowiedz
                                                    Skąd mam wiedzieć? Received: from vi178-255-41-172.vibiznes.pl [178.255.41.172] Salcia no coś Ty taka mało rozgarnięta. Mając adres IP nie wiesz kto pisze. Walczysz z oszustwami i chcą Cię uciszyć. Psujesz biznes.
                                                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 10:39
                                                    No ale co IP mi daje? Nie jestem KGB aby wiedzieć.
                                                    Żeby mnie uciszyć, musieliby fizycznie mnie usunąć. Kto wie, czy posuną się az do tego? Trudno im zrozumieć, jak bardzo jestem zdesperowana, gdyż nie mają pojecia, czym jest Miłosć (nie-własna, bo tylko taką znają). i jeżeli już uciszyli tego, na kt mi zależy - jest mi wszystko jedno! Napisałam do nich wczoraj, że w pn idę na policję. Koniec żartów i bawienia się w forum wrózbiarskie!
                                                    Albo udowodnią mi, że żyje (tylko tym trzymają mnie "cicho"), nie pójdę.
                                                    pa.
                                                  • Gość: do haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 10:47
                                                    jakie to pocieszające ze wiemy ze mail wysłano z woj. lubuskiego, świdnica? no i co nam to daje, co Detektyw Monk?
                                                    Dalej nie wiemy kto i dlaczego to robi

.... możemy jedynie się domyślać
                                                  • 22.12.13, 10:55
                                                    fakt nie powiedzial wracamy ...jeszcze ale spotykalismy sie gadalismy dzwonilismy do siebie spalismy ze soba spedzalismy czas i powiedzial ze nie jestem mu obojetna. Nie wiadomo co bedzie dalej.Nie chce sie wdawac w glupie dyskusje rzadko na to forum zagladam bo wole spedzac czas z bylym lub znajomymi
                                                  • Gość: haha IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 10:57
                                                    Gość: do haha 22.12.13, 10:47 Odpowiedz
                                                    jakie to pocieszające ze wiemy ze mail wysłano z woj. lubuskiego, świdnica? no i co nam to daje, co Detektyw Monk?
                                                    Dalej nie wiemy kto i dlaczego to robi

.... możemy jedynie się domyślać Czyżby? Mając IP można bardzo wiele jak e-mail kwalifikuje się pod &. Pisząc z IP EzoForum policja bardzo łatwo dojdzie prawdy.
                                                  • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 12:28
                                                    do haha
                                                    nic nie rozumiem, napisz do mnie na mail, ja sie nie znam na tych sprawach
                                                  • 22.12.13, 10:34
                                                    ja jestem z darmowej 5 Golden i w zadnym wypadku nie zgadzam sie z toba ani nie wspieram jakichkolwiek dzialan przeciwko panu Arturowi duzo mu zawdzieczam a moje relacje z bylym poprawialy sie i szlo ku dobremu. wiec nie pisz ze cala darmowa 5 popiera twoje zdanie
                                                  • Gość: do Sylwii IP: 212.14.60.* 22.12.13, 10:41
                                                    A gdzie Golden napisała, że cała darmowa 5 wspiera? Napisała, że również ludzie z darmowej 5.
                                                    Piszesz, że stosunki się poprawiły ale powrotu nie ma, prawda? Więc jesteś tylko potwierdzeniem na brak efektów u Artura bo już minęły u Ciebie chyba ze 3 miesiące i do tego miałaś powtórkę. Cudotwórstwo Artura po 2-3 tygodniach zdarza się tylko u nieistniejących ludzi. No i ta podszywka pod Roxi, żenujaca.
                                                  • 22.12.13, 11:03
                                                    a i jeszcze jedno minelo u mnie 1,5 miesiaca od uroku na konkretna osobe i od tego licze bo po pierwszym ogolnym mialam wysyp innych zainteresowanych
                                                  • 22.12.13, 11:17
                                                    Sylwia chcesz wierzyć i dawać się wykorzystywać byłemu - Twoja sprawa. Przyjacielski kontakt i seks też mogłabym mieć. Moja koleżanka, której były odszedł do.innej, regularnie spotyka się z nim, uprawiają seks. I on jej właśnie mówi, że...nie jest mu obojętna. Bez uroków. Twojemu sumieniu Sylwia zostawiam wspieranie oszusta, szantażysty i wyłudzacza. Mam nadzieję, że kiedyś przejrzysz na oczy, zanim stracisz młodość na trwanie w chorym układzie z Byłym. Mój Były wiele lat temu, miał podobną sytuację ze swoją pierwszą dziewczyną, mieli wtedy ok. 25 lat. Po.rozstaniu,.ona ciągle go kochała, sypial z nią, przyjaźnił się i mówił, że nie jest mu obojętna. Kobieta ma dziś 45 lat, nie miała po byłym nikogo, nie ma dzieci i ciągle wierzy, że ona i mój eks będą razem. Dedykuję Ci te historię Sylwia. Dla Twojego dobra...
                                                  • 22.12.13, 11:38
                                                    Jestem strasznie ciekawa jaki Nowy nick dziś Artur wymyśli :-) najśmieszniejsze jest to, że powoli zaczyna brakować terminów, kiedy te osoby mogłyby mieć uroki.
                                                    PODSZYWY Artura:
                                                    - Natka.
                                                    - Madlena z darmowej piątki
                                                    - Musifana
                                                    - Efciaka
                                                    - anikoma
                                                    - Violakoko
                                                    - Funiaczka
                                                    - Czekina
                                                    - Czarna-mambas
                                                    - Ewunika
                                                    - Kasika
                                                    - Porina94
                                                    - Wojtas
                                                    - Ewelin-saran, założyciel tego wątku
                                                    - Rokssi, czyli żenujący podszyw pod Roksi2013 z darmowej piątki.
                                                    Jak jeszcze jakiś mi się przypomni, napiszę.
                                                    ...
                                                    Sylwia, zwyczajnie nie jest Ci wstyd bronić oszusta? Nie masz efektu przecież. Zachowanie Twojego Eks jest niczym nowym w zachowaniu facetów po.rozstaniu.
                                                    Artur wyłudził ode mnie 550 zł w sposób bezczelny, zerujac na mojej rozpaczy. Szantażował mnie. Nie oddał nikomu pieniędzy. NIKT z osób realnych nie ma powrotu, za to pojawiają się jak grzyby po.deszczu nowe Nicki. Ja nie mam efektów po ponad 3 miesiącach od 4(!) najmocniejszych urokach! Nie daje Ci to wszystko do myślenia? Bierzesz udział w procederze oszukiwania ludzi, okradania ich z pieniędzy i złudzeń. Jeśli masz trochę człowieczeństwa, ocknij się dziewczyno...
                                                  • 22.12.13, 11:52
                                                  • 22.12.13, 12:07
                                                    Sylwia, z całego serca życzę Ci, żebyście byli razem. Nie tak jak teraz przyjaźń z seksem, ale byli RAZEM. Wiem co to znaczy kochać...
                                                  • Gość: Do Golden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 12:30
                                                    self-love
                                                    selfish
                                                    fish....

Golden, Ty kochasz - siebie,Reszta dla Ciebie, to szmelc....
                                                  • 22.12.13, 12:45
                                                    Tak gościu anonimowy. Za to Artur wszystkich kocha i szanuje. Dlatego wyciąga od nich kasę, szantażuje i obraża.
                                                    Wiecie co? Płaćcie mu, ufajcie i obrażajcie mnie. Tylko potem nie piszcie 'Dlaczego Golden siedzisz cicho? Nie obchodzi cię, że oszust następnych naciąga? Widzisz tylko czubek własnego nosa'. Bo tak napisaliście wielokrotnie gdy siedziałam cicho.
                                                    Wasz wybór :-)
                                                    Wesołych Świąt.
                                                    A po świętach 1,5 miesiąca do walentynek. Pan Artur będzie miał mnóstwo klientów...
                                                  • 22.12.13, 12:56
                                                    Przestancie w koncu o nim ciagle pisac, gosc nie jest warty zeby o nim w ogole wspominac cokolwiek. Było juz powiedziane o nim wystarczajaco duzo, nie wiem czemu ma służyć powtarzanie tego samego w kolko.
                                                  • 22.12.13, 13:42
                                                    Rafał, ale jemu o to chodzi, żeby milczeć. Wtedy będzie pisał jako.kolejne 'efciaki' i anikomy, jak to Pan Artur im zwrócił ukochanego po dwóch tygodniach od najsłabszego rytuału....
                                                  • Gość: do Golden IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 14:03
                                                    Goldi, jesteś statystką :)???
                                                    Miło

• 22.12.13, 14:08
                                                    Golden, wydaje mi się że to co zostało powiedziane wystarczy,jest to zapisane w historii watku i kazdy ma do tego wgląd, wątpie zeby ktoś po przeczytaniu chociaż części tego cokolwiek u niego zamówił
                                                  • 22.12.13, 14:12
                                                    Chyba ktoś by musiał mieć nierówno pod sufitem żeby zamawiać coś u kogoś kto szantażuje swoich klientów za nieprzychylne jemu opinie
      • Gość: Gośka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.14, 23:18
        Korzystałam i efekt mnie samą zadziwił, wszystko tak jak bym sama zaplanowała , zreszta on pyta co ma zrobić no i faktycznie robi to skutecznie.
        • Gość: Goshia IP: *.pools.arcor-ip.net 18.01.14, 11:32
          A przepraszam ile czasu czekalas na efekty? ja robilam urok u pana Apollonusa trzy miesiace temu i niestety wciaz brak efektow....:(
          • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.14, 11:43
            Gość portalu: Goshia napisał(a):

> A przepraszam ile czasu czekalas na efekty? ja robilam urok u pana Apollonusa t
            > rzy miesiace temu i niestety wciaz brak efektow....:( A dostałaś od tego pana gratis 3 czopki w d....na poprawę rozumu? Pewnie nie i dlatego nie ma efektu....powinnaś się upomnieć by Ci dosłał.

• Gość: do gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.14, 11:46
              Co wam z tymi czopkami? Głupota totalna. Jakiś na kafeterii pisze o Arturze i tych czopkach, za chwile te same durnoty na gazecie, tylko w odniesieniu do Apollonusa.
              Nawet nie jest śmieszne!
              • 18.01.14, 12:12
                Gość portalu: do gość napisał(a):

> Co wam z tymi czopkami? Głupota totalna. Jakiś na kafeterii pisze o Arturze i t
                > ych czopkach, za chwile te same durnoty na gazecie, tylko w odniesieniu do Apol
                > lonusa.
                > Nawet nie jest śmieszne!

To nie smieszne bo po co komu takie czopki i po co komu rozum ?
                Przeciez bez rozumu jest duzo latwiej i przyjemniej zyc !
                Wystarczy zaplacic za ryty i masz czegos chcial , a jak nie masz , to szukasz
                nastepnego specjaliste .
    • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 01:29
      Ale jaja na tym forum :)))) Własnie otrzymałam na maila, że mam - milczec!
      Dobre :)))
      Zastraszanie pełną gębą.
      • Gość: detektyw monk IP: *.wdm.pl 22.12.13, 09:03
        Kto Ci takiego maila wysłał ?
        • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 09:23
          Skąd mam wiedzieć? Received: from vi178-255-41-172.vibiznes.pl [178.255.41.172]
    • Gość: @ IP: *.wdm.pl 22.12.13, 13:46
      z jakiego maila to pisano ? przynajmniej poczatek adresu do @ podaj, To IP co sie pokaże to IP Hosta a nie koniecznie lokalizacja użytkownika.
    • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 14:01
      Co to jest Artnet?
      Jakaś firma Artka:)))))))?
      • Gość: rr IP: *.wdm.pl 22.12.13, 14:12
        Usługodawca internetowy na rejom pomorski firma powstała w 1996 a w 97 została koncesjonowanym dostawcą neciorka, możliwe że Arturko ma od nich neta bo obsługują okolice w jakich mieszka, trza kogoś kto poda IP Arturka. więcej adres nawet kawałek maila i co w nim było możesz napisąc ? jaki miał tytuł ?
    • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 14:13
      Moi drodzy, proponuję wyciszyć emocje w związku z tym mailem, po pierwsze, to była wiadomośc konkretnie skierowana do mnie, ponieważ paskud otrzymał mój mail z info, że sporządziłam list na Komende i w pn go zaniosę, jeśli nie pojawi się znak dobrej woli do polubownego rozstygnięcia sprawy.
      Wyraznie powiedziano, zamknij usta.
      Po drugie, wiadomośc jest w formie .... życzeń świątecznych :))))
      Miło.
      Ale, przy okazji dowiedziałam się, ze na Ezoforum owym (gdzie wczesńiej nie byłam i nie udzielam sie) pisywał również niejaki Adwokat Diabła który oszukał mnie na 150 zl, obiecał że odda , a potem zamknał swoją stronkę i nie odzywa się. Oraz ... niejaki Ezo-coach, też dobrze mi znany osobnik....
      Dziękuję wszystkim za linki do przydatnych stronek.
      Pa,
      PS Aha, dostałam kolejny mail, że "skoro nie rozumiem tekstu, to nie ich wina">>> Nie wykluczam, że czegoś nie rozumiem. Ale od osoby kt podszywa się obecnie pod Baszę Albiona, otrzymałam ponad 5 maili z pogrózkami, że mam natychmiast przestać pisać w wątku Basza Albion... Mam dylemat, ten osobnik i Artur - ta sama grupa osób, działających w tym "biznesie"?
      No może i - ta sama osoba.........
      • 22.12.13, 15:00
        Jakiś czas temu dodzwoniłam się do Arturka na jego nowy numer telefonu EUREKA!!
        Poprosiłam go po raz kolejny o zwrot pieniędzy za niewykonany rytuał i jak to Arturek rzucił tradycyjnie swoją 'starą melodię', którą tutaj wszystkim poszkodowanym puszcza, że:
        "... przeleje i że nie chce mieć ze mną nic do czynienia i że wyciągnie tego konsekwencje.."
        Arturku powiem Ci jedno zmień w końcu swoją 'starą płytę' bo już robi się ona strasznie nudna!!
        Te teksty, te pseudo- nicki zadowolonych klientów miej chłopie odwagę i powiedz w końcu wszystkim, ze to Ty sam.
        Mnie Artur oszukał, nie oddał pieniędzy i nie wykonał rytuału - sam się wkopał.
        Także przestrzegam wszystkich przed tym panem jeżeli jeszcze ktoś ma jakiś dylemat lub nadal się zastanawia czy zrobić u niego rytuał. Od razu mówię NIE - nie działa, nie robi ich, wyciąga kasę i nie oddaje jej. Wiem, ze nie tylko mnie tak potraktował ale inne osoby także, bo mam z nimi kontakt.
        Także Panie Arturze na koniec zaśpiewam Panu znaną zapewne Panu melodię "...nie chcę już mieć z panem nic doczynienia.."!!
        A chciałam też poinformować, ze pan Artur łaskawie nadal nie odpisuje i nie odbiera telefonów. Mam tylko nadzieję panie Arturze, ze los jeszcze z Panem rozrachunek zrobi
        i wyrówna. Pakuje się Pan w bagno o jakim pan jeszcze nie wie a proszę pamiętać, ze bagno nigdy nie wysycha... ale zatapia na same dno.
        Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i jeszcze raz ostrzegam!!
        p.s. Zaznaczam, że nie jestem żadną pseudo -osobą wymyśloną czy podstawioną.

• Gość: do diament9 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 15:07
          Ciekawe co piszesz. Mnie w ten sposób zbywał niejaki Adwokat Diabła, co już zwinął interes. Ze odda, przeleje, bo ja jestem - taka i owaka, i że się nie dziwi, że nie układa mi sie w życiu, bo to moja wina... Ten sam styl wypowiedzi i sposób działania!
          • 22.12.13, 18:15
            • 22.12.13, 18:24
              Artur pod maską Porina94 zamknij się potworze i oddaj nam pieniądze.
              Sylwia nie jest Arturem. I nie ma żadnych efektów. Jest zdesperowana, zakochana kobietą, która chwyta się złudzeń. Jak ja zanim przejrzałam na oczy. Efekty takie jak Sylwia, czyli bycie zabawką w rękach eks bez zobowiązan może mieć większość .
              Nie masz wstydu Artur... Jesteś nedznikiem.
              • 22.12.13, 18:32
              • 22.12.13, 18:58
                Przepraszam Pana Artura za wszystkie moje wpisy.
                Jest uczciwy, skuteczny i wspaniały.
                Wszyskie nicki zadowolonych klientów da prawdziwe.
                Przepraszam, że pisałam coś przeciwko niemu. Po prostu nie miałam cierpliwości, żeby czekać na efekty. A one powoli się pojawiają, tylko ja tego nie doceniam.
                Przepraszam Artura i polecam go wszystkim.
                Nie.chcę zwrotu pieniędzy.
                Mam nadzieję, że wam pomoże tak jak mnie.
                Przepraszam za moje nerwy i ostre słowa. Czasem szybciej coś mówię niż myślę.
                Artur jest uczciwy, skuteczny u na pewno wam pomoże. Jak mnie i wielu ludziom na forum.
                Wesołych Świąt.
                • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 19:03
                  Golden, masz racje: już się pojawiają skutki uroku:))))))))
                  Na mózg Ci padło...
                  Zresztą, od dawna pisałam, że tak właśnie będzie!
                  Golden - to pionek Artura.
                  Nie wiem, być może golden - to sam Artur.... a moze, po prostu podstawiona osoba.

W każdym bądź razie, Golden nie jest zdecydowanie osobą wiarygodną.
                  No cóz, jaja jak berety c.d.:)))))))))))))))
                • 22.12.13, 19:03
                • Gość: gość IP: *.chrismail.de 22.12.13, 19:25
                  UWAGA! GOLDEN TULIP PRACUJE NA ZLECENIE ARTURA! Dlatego tak piszę! wcześniej na wszystkich krzyczała i wyzywała,zgrywała nie wiadomo kogo. Teraz wyszło szydło z worka!!! Obserwuje już od dłuższego czasu twoje wpisy. Ty sama jesteś oszustką tylko jeszcze nie wiem jaki masz nick i z kim jeszcze współpracujesz ale się dowiem.
                • 22.12.13, 22:44
                  Golden po Twoim kolejnym przepraszajacym wpisie musze stwierdzic ze jestescie wszyscy niezle walnieci. Jedna co oskarza jednego od oszustow zeby za chwile pisac przeprosiny ktorys raz z kolei, a drugi co mysli ze ktos w takie przeprosiny i reszte co tam pisze uwierzy
                  • Gość: Wera IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 23:19
                    Na tym forum, co niektórzy robią ludziom wodę z mózgu. Wiadomo, że w mętnej wodzie łatwiej złowić rybkę.
      • Gość: RealniePatrzac IP: *.31.106.11.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.12.13, 19:05
        Email który otrzymała Duch salamandry, jest oficjalnym listem portalu o zaprzestanie negatywnych wypowiedzi pod adresem osoby personalnie co miało tutaj miejsce. Dotyczy również emaili w których jestem w posiadaniu. Duch Salamandry, jak zawsze bezczelnie kłamie.
        Dostała w nim również interpretację prawną wraz z pouczenie.

Skoro ktoś jako zastraszenie traktuje oficjalne pismo prawnicze, to ma naprawdę kłopoty z głową i nad interpretacją. To jej problem.

Pozdrawiam wszystkich zainteresowanych wątkiem na wielu forach. Nie raz, nie dwa udowodniłem kłamstwo osoby ukrywającej się po nickiem Duch Salamandry.

To tyle tytułem sprostowania bzdur i kłamstw zawartych w ostatnich dniach w postach Duch Salamandry. Jak można rozmawiać z osobą niezrównoważoną emocjonalnie. Niech zrobią to osoby władne profesji.

Pozdrawiam
        • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 19:28
          Nie, miałam na myśli zupełnie inny mail
          Tamtego maila, w ogóle nie biorę pod uwagę
          Bzdura totalna
          Podpisujesz się - Realnie Patrzac, a w realu, jesteś całkowicie oderwany od rzeczywistości!
          Może znajdź sobie dobrego adwokata, RP.
        • Gość: Marlin IP: *.centertel.pl 22.12.13, 20:06
          • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 20:09
            Kochanie, nie musisz mnie uspokajać. Nikogo nie szkaluję. Piszę swoje zdanie w temacie, a Tobie - nic do tego.
            Równie dobrze, mogę polecić Ci mleko z ziółkami
            O jakich - moich intencjach piszesz? Coś Ci się pomyliło, skowronku?
            Co to znaczy, przejrzał?
            Bzdury wypisujesz, sama nie wiesz o czym piszesz, no ale wypowiedzieć się musisz! Brak kaski na Święta trzeba wesprzeć odsieczą na forum?
            ARTUR - nie jest żadnym jasnowidzem. I nikomu nie pomógł. Kłamstwa!
            • 22.12.13, 20:30
              Twoja pseudo inkwizycja przeciw Arturowi, Baszy i w ogóle to jedna wielka parodia. Nikt już z Tobą laska tutaj pisać nie chce. Sama zaś na zmianę piszesz raz jako Duch potem gość. Problemy to leczyć się. No chyba że formą terapii jest dla Ciebie krzyk w necie, bo w realu nikt Ciebie nie traktuje poważnie. Tak często bywa u osób z zaburzeniami, pamiętam to z IPS to jako somatoform.

> Kochanie, nie musisz mnie uspokajać. Nikogo nie szkaluję. Piszę swoje zdanie w
              > temacie, a Tobie - nic do tego.
              > Równie dobrze, mogę polecić Ci mleko z ziółkami
              > O jakich - moich intencjach piszesz? Coś Ci się pomyliło, skowronku?
              > Co to znaczy, przejrzał?
              > Bzdury wypisujesz, sama nie wiesz o czym piszesz, no ale wypowiedzieć się musis
              > z! Brak kaski na Święta trzeba wesprzeć odsieczą na forum?
              > ARTUR - nie jest żadnym jasnowidzem. I nikomu nie pomógł. Kłamstwa!

--
              Sabatini55
              • Gość: do sabtini55 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 20:34
                Inkwizycja? Może doczytaj, co oznacza ten wyraz, sabatini
                Panoszysz się, pseudo-nauczycielko! Nie musisz mnie pouczać.
                PS Nie lepisz pierożków?
                • 22.12.13, 21:31
                  Wiesz, takie osoby powinny być fizycznie eliminowane ze społeczeństwa jako zagrożenie społeczne. Kiedyś to wrzucano do studni lub murowano w wierzy, dzisiaj to rozstrzelać. Krótka piłka, by społeczeństwo oczyścizć z słabych jednostek. Po co komu takie bękarty życia

Gość portalu: do sabtini55 napisał(a):

> Inkwizycja? Może doczytaj, co oznacza ten wyraz, sabatini
                  > Panoszysz się, pseudo-nauczycielko! Nie musisz mnie pouczać.
                  > PS Nie lepisz pierożków?

--
                  Sabatini55
                  • Gość: do sabatini55 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.13, 21:37
                    Sabatini, kobieto, Ty masz baaardzo poważne problemy ze sobą!
              • Gość: Marlin IP: *.centertel.pl 22.12.13, 20:40
                Cha cha popieram.
                Kobieto chyba sama kaski na święta nie masz. Wjedź gdzieś na święta, wyjdź do ludzi, poznaj kogoś a nie wyżywasz się sama nie wiesz na kim. :))))))
                • 24.12.13, 13:42
                  • Gość: do erynieta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.13, 14:34
                    HAHAHA, POPIERAM NIECH BĘDZIE TAK SAMO SZCZĘŚLIWY :0:):):)
                    NA kAFETERII PEŁNO SZCZĘŚLIWYCH
                    dołóżę się do tego pięknego - KŁAMCZUCH usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
                    Oszust, oszust, oszust...
                    Nie ma nic gorszego na swiecie, kiedy ktoś daje ci nadzieję (w tym przypadku - sprzedaje) - łudzisz się, żyjesz tą nadzieją, i - NIC. ZERO>
                    Wielkie NIC
                    Wszystkim OSZUSTOM życze w nadchodzącym Nowym Roku - tyle bólu, co zaznały osoby oszukane.
                    Wszystkim osobom, oszukanym - otarcia łez, i jednak - spełniena marzeń.
                    • 25.12.13, 13:47
                      do Gość: dołączam się do tych życzeń --->

> HAHAHA, POPIERAM NIECH BĘDZIE TAK SAMO SZCZĘŚLIWY :0:):):)
                      > NA kAFETERII PEŁNO SZCZĘŚLIWYCH
                      > dołóżę się do tego pięknego - KŁAMCZUCH usmiech.gifusmiech.gifusmiech.gif
                      > Oszust, oszust, oszust...
                      > Nie ma nic gorszego na swiecie, kiedy ktoś daje ci nadzieję (w tym przypadku -
                      > sprzedaje) - łudzisz się, żyjesz tą nadzieją, i - NIC. ZERO>
                      > Wielkie NIC
                      > Wszystkim OSZUSTOM życze w nadchodzącym Nowym Roku - tyle bólu, co zaznały osob
                      > y oszukane.
                      > Wszystkim osobom, oszukanym - otarcia łez, i jednak - spełniena marzeń.

• 24.12.13, 18:41
                    zyczenia skłąda się osobiście danej osobie a nie pisze na forum pod publike
                    • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.13, 18:59
                      Jak?
                      Gdzie znaleźć tego Artura i innych - osobiście?
                      Oszust, zawsze w ukryciu.
                      • 24.12.13, 19:49
                        o rany, a jak Ty składasz zyczenia komus, na forum publicznym? Składasz osobiscie konkretnej osobie, albo mailem albo przez telefon a nie na forum skladac zyczenia nie wiadomo po co, chociaz w tym przypadku akurat wiadomo po co
                  • Gość: nevermind IP: *.play-internet.pl 24.12.13, 21:22
                    Tiaaaaaaa jestem bardzo szczęśliwa ze stracenia kasy, braku efektów i braku kontaktu z tym cudotwórcą ;););)
                    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.12.13, 22:59
                      Ja podobnie jak Nevermind. I nie jest mi do.śmiechu.
                      Nie mam:
                      - Efektów
                      - Przelewu zwrotnego
                      - Kontaktu z byłym chłopakiem
                      - Kontaktu z panem Arturem.
                      - Ochoty udawać, że czekam za krótko, czyli ok. dwa miesiące
                      - pojęcia skąd się te zadowolone wpisy biorą. Ludzie, z którymi mam kontakt nie.mają zupełnie efektów.
    • Gość: gość A IP: *.251.174.21.threembb.ie 25.12.13, 14:26
      a ja zrobiłam urok przed wczoraj.
      jestem dobrej mysli i mam kontakt z Aturem
      pozdrawiam
      • Gość: do A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 14:28
        To dlaczego - przez bramkę proxy piszesz?
        Masz coś do ukrycia?
        • Gość: A IP: *.251.174.21.threembb.ie 25.12.13, 14:31
          ?????? jaka bramke ?
    • Gość: marlenal IP: 37.130.227.* 25.12.13, 14:30
      ARTUR TO OSZUST!

NIE UFAJCIE MU DZIEWCZYNY!! NIE DAJCIE SIĘ NABRAĆ NA JEGO CZUŁE SŁÓWKA!
      • Gość: LordW IP: *.tbg.edge.wdm.pl 25.12.13, 15:21
        Zamiast na konto robić przelew gdzie osobnik będzie miał Wasze dane a wy jego numer konta i zmyślone imię i nazwisko to poproście o dane tej osoby i wysyłka przekazem pocztowym z potwierdzeniem odbioru najwyżej stracicie 9,2zł, a nie pare setek. Jak podał Fałszywe dane to przekaz wróci do Was.
        • Gość: oszukana IP: *.leaseweb.com 25.12.13, 15:39
          Dałam doopy za urok miłosny, jestem w ciąży z rytualistą a ukochany pojechał do Londunu na zmywak z nową młodą doopcią bez drzucha idzieciaka z innym.
        • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 15:39
          Właścicela konta da się namierzyć, tylko trzeba chcieć! Jak się nie chce ruszyć tyłka, to zawsze można pogodzic się ze stratą owych setek i narzekac i uzałać się nad sobą dalej
    • Gość: A IP: *.251.174.21.threembb.ie 25.12.13, 15:45
      wiecie co ? Artur mimo wszystko ma tyle opinii pozytywnych,ze wierze,ze sie uda :)
      • Gość: do A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 15:51
        A kogo obchodzi twoja kasa? Wierzysz, to zamawiaj! Tylko potem nie zanieczyszczaj przestrzeni internetowej swoimi żalami jak Golden!
        • Gość: A IP: *.251.174.21.threembb.ie 25.12.13, 15:57
          nie spoko...ja kontroluje emocje i nie robie z siebie idiotki publicznie bo to jest załosne
          • 25.12.13, 16:13
            • Gość: porina999999999999 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 16:24

Jak udowodnisz, że są to prawdziwe osoby?

7 krasnoludków, to są prawdziwe osoby, powiadam wam - Ja! I macie - wierzyć, ot co!
            • Gość: A IP: *.251.174.21.threembb.ie 25.12.13, 16:24
              dziękuje bardzo . dałas mi wiecej wiary teraz w powodzenie :)
              • Gość: do A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 16:28
                Kogo obchodzi Twoja wiara?
                Ważne, abyś miała - kasę!
                • Gość: tenterenten ten IP: *.tbg.edge.wdm.pl 25.12.13, 16:39
                  Mam kontakt z kilkoma osobami które robiły u Artura i ani jedna nie miała efektu. Widać że przez proxy albo z ciemnych są pochwalne komentarze, inczaej wszystkie miałby jednakowe IP.
                  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 16:56
                    Bo nikomu nic nie wyszło. Głupiej Golden nie wyszło nic po 4 najmocniejszych urokach. Można jej nie lubić ale to hak Arturek z nią pojechał to jest skandal. Pisała prawdę o nim to zagroził że jej maile wyśle byłemu i radzie adwokackiej. Więc się zamknęła.
                    • Gość: gościu!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.13, 17:03
                      Jakiej - radzie adwokackiej??? Gdyby była adwokatem, miała by znajomosci w policji, dawno by już sprawę załatwiła z tym Artkiem!
    • 26.12.13, 10:10
      • Gość: Arturko IP: *.bype.org 26.12.13, 10:32
        Pryta 94 podaj komu wyszlo bo kilka czarnych zarejestrowanych w ciągu ostatnich kilku dni wychwala Arturka, a poza tym osobom które są dłużej na tym forum nic nie wyszło poza wyjściem kasy i przejściem jej na konto Arturka.
        • Gość: lol IP: *.riseup.net 26.12.13, 10:44
          sam pare miesięcy temu szukał pomocy w urokach miłosnych i teraz wielki specjalista z wieloletnim doświadczeniem.
          • Gość: Wrota Czasu IP: *.205.112.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.12.13, 10:57
            haha co to za bełkot? Ktoś coś zrozumiał z tego wpisu poniżej?
      • Gość: do porina94 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.13, 11:41
        no wychodzą, masz rację - bokiem, wychodzą
        I Tobie też wyjdą, troche czasu
    • Gość: gienia IP: *.adsl.inetia.pl 26.12.13, 11:32
      ja korzystałam z pomocy wielu... i Lilith i Apoloneusa który jak zobaczył moją wiadomość do niego (że mu nie odpuszczę jak mi się nie sprawdzi) napisał tylko : "Rezygnuję z pomocy dla Pani"
      ale taka jedna pani przyjmuje w cztery oczy i do niej się zgłosiłam i dużo się zmieniło... (nie reklamuję !) więc ogólnie jestem zadowolona i wiem, że jak znajdzie się osobę odpowiednią to wszystko się uda :)
      Niestety wielu jest naciągaczy i łgarzy ........
      • 27.12.13, 12:40
        do gienia: bardzo proszę czy mogłabyś się ze mną skontaktować na meila, nie ukrywam,ze też jestem w sytuacji podbramkowej a bardzo mi na tym zależy podaje meila:
        diament74@tlen.pl
      • Gość: Wrota Czasu IP: *.158.217.49.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 27.12.13, 17:25
        Twój IP znajomy mi jest. Dlaczego więc robisz jeszcze u faceta skoro dzisiaj do niego pisałaś. Zdecyduj się więc i odpowiedz: kogo okłamujesz ją czy osoby na forum?
        • Gość: do Wrota Czasu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.13, 17:48
          Co Ty się wpieniasz wszędzie? Możliwe, że diament9 szuka pomocy u kilku osób naraz.
          Dlaczego nie?
          I nie okłamuje nikogo, tylko - potrzebuje pomocy.
          A tu - sami oszuści.
          Z tego co pamiętam diament9 też próbowała u Artura chyba?
    • 26.12.13, 17:28
      Jesso dawno mnie nie było na forum, ale widzę, że nadal nic się tu nie zmieniło. Oszust Artur nadal szuka naiwniaków i zbiera kasę.
      Artur! Oszuście obiecałeś mi oddać kasę i co??? Od półtora miesiąca czekam na przelew zwrotny i nadal nic nie mam.
      Ludzie mam nadzieję, że zanim dacie pieniądze Arturowi opamiętacie się, czego wam życzę.
      • Gość: do MONIKA540 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.12.13, 17:39
        Ale dlaczego czekasz? Aż oszust ucieknie gdzieś?
        Możesz zrobić dobry uczynek w ten świąteczny czas i ochronic potencjalne ofiary przed oszustem: napisz do US, złóż doniesienie na policji.
        Im więcej osób zdecyduje się na takie krokui, ty szybciej ubędzie oszustów!
        Dostaną konkretny sygnał: Nie oszukuj!
    • Gość: A IP: *.251.174.90.threembb.ie 27.12.13, 14:18
      ja robiłam w okresie około dwóch lat ryty na tego samego faceta u Sari, Oli, lilith, Malabory , m.czary vel Zdzisław i u nikogo nic nie podziałało , teraz zrobiłam u Artura i juz nigdy u nikogo więcej nic nie robie bo jezeli teraz tez nie wyjdzie to wszystkie uroki uwazam za ścieme i tyle .
      • Gość: do A IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.12.13, 14:21
        az tyle kasy wydałaś na uroki???
        no widać zależy Ci na tym facecie...
        jak się uda, przedstawisz mu rachunek, patrz luby ile mnie kosztowałeś? :))))))))))
        • 29.12.13, 09:04
          • 29.12.13, 09:10
          • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.13, 11:29
            Taaaaak... Magiczna pomoc Pana Artura...
            Tylko, że realne osoby nie mają ani efektów ani przelewów zwrotnych.
            Artur będzie walczył do końca o nowych klientów. Kilka tysięcy miesięcznie za pisanie postów o sobie to niezła pensja :-) :-)
            • Gość: hue IP: *.wdm.pl 29.12.13, 11:54
              Jak nie możesz kontaktu z nim złapać to na fejsie próbuj ma konto.
            • Gość: a Lenart54 IP: *.visitor.congress.ccc.de 29.12.13, 12:01
              Na fejsie popisz do jego znajomych może mają do niego aktualny numer tel i przy okazji dowiesz się jaki jest skuteczny, skoro na początku sam się chwalił ze z 30 rytów tylko 4 nie zakończyły się pełnym sukcesem. czyli znajomi powinni wiedzieć co i jak, zapytaj w szczególności Kamili.
              temat Urok miłosny - 5 osób za darmo
              Autor: artur-1986 13.09.13, 21:29
            • Gość: ddd IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.13, 12:54
              Gość portalu: gość napisał(a):

> Taaaaak... Magiczna pomoc Pana Artura...
              > Tylko, że realne osoby nie mają ani efektów ani przelewów zwrotnych.
              > Artur będzie walczył do końca o nowych klientów. Kilka tysięcy miesięcznie za p
              > isanie postów o sobie to niezła pensja :-) :-)
              jakie to przykre.... Ten Artur nie ma żadnych ludzkich uczuc! Traktuje ludzi, jak śmieci :(((((
              • 29.12.13, 15:05
                • Gość: zytka2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.12.13, 15:45
                  zytuś, co tak często zmieniasz nicki?
                • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.13, 16:14
                  Copy-paste wpisu sprzed jakiegoś czasu :-) Artur, wysil się bardziej.
                  Golden zamknąłeś usta. Ale nas jest więcej.
                  Nie tylko Golden nic nie wyszło. Fakt, że od niej wyciągnąłeś najwięcej kasy.
                  Przykre, że przez najbliższe miesiące albo i rok Artur będzie miał regularne wpływy co najmniej 1000 zł miesięcznie od zdesperowanych ludzi.
                  Nikomu prawdziwemu nic nie wyszło. Wszystkie wpisy chwalebne to Artur z czarnych nickow, żeby IP nie było widać. Walczy o pieniądze.
                  Golden zaszantażował wysłaniem jej maili do Byłego faceta i miejsca pracy, jeśli nie przestanie źle pisać o nim na forach. Źle czyli prawdę, bo ani jej ani nikomu realnemu nic nie wyszło. Więc zniknęła z forum. Oczywiście nikomu nie oddał pieniędzy.
                  Jest bezwzględny.
                • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.13, 16:15
                  Artur, te twoje cudne błędy :-)
                  ''chodź'' = przyjdź
                  ''choć'' = mimo czegoś.

Nie pisz ''chodź'' w znaczeniu ''pomimo''.
                • Gość: Artur-gej IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.13, 16:17
                  ''spróbowałem''. ''facet wrócił''.
                  Rodzaj męski myli się z żeńskim.
                  Artur to jest żenada.
                  • 29.12.13, 18:55
                    • 29.12.13, 19:03
                      • 29.12.13, 19:07
                        Przestańcie reklamować palanta. Dużo hałasu o nic! Facet został już skasowany z listy oficieli a wy go lansujecie. Gó... śmierdziało i został smród....

ligoria17 napisała:

> A ja pytam Artura o cenę i dalej cisza. On chyba już nie robi tych rytów :-( a
                        > był dla mnie ostatnią deską ratunku :-(
                        • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 29.12.13, 20:11
                          Doora, zawsze lubię Twoje wpisy. Nic dodać, nic ująć.
                          • Gość: dla przypomnienia IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.12.13, 20:51
                            Postanowiłam przypomnieć słowa Artura bo mnie trafia szlag, że ciągle naciąga ludzi. a korzysta z tego, że do tamtego wątku to już mało kto zaglada.

Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo
                            artur-1986 02.12.13, 11:46 Odpowiedz
                            Dzień Dobry

Rezygnuje z przeprowadzania rytuałów. Wszystkie osoby, które poczuły się oszukane z całego serca przepraszam. Jednocześnie proszę o przesłanie kont bankowych celem zwrócenia wpłaconych kwot. Najbardziej jednak przepraszam Kamile którą ooszukałem i zataiłem przed nią prawdę a którą jak zwykły pizduś kocham z całego serca.

Z wyrazami szacunku Artur Lenart

Re: Urok miłosny - 5 osób za darmo
                            artur-1986 02.12.13, 20:41 Odpowiedz
                            Myślałem że uroki działają miałem na to wiele dowodów, bardzo bliska osoba uświadomiła mi dzisiaj że działanie tych rytuałów mogło być zwykłym przypadkiem i to że ludzie wracają do siebie jest całkowicie normalne. Nie chciałem nikogo z Państwa oszukać ale wykonywanie tych uroków a tym bardziej branie za nie pieniędzy było nieodpowiednie. Na koniec mogę tylko jeszcze raz przeprosić. Dobra rada dla Państwa, może ktoś nauczy się na moich błędach. Ukochanej osoby nie należy nigdy w żadnej sprawie okłamywać a to będzie pierwsza drobna cegiełka do Państwa związków. Ja dzisiaj czuje się jak zbity pies, nie popełniajcie Państwo moich błędów, nie kłamcie, nie rańcie a o ukochaną osobę walczcie czystym szczerym sercem. Może końcem jeszcze kilka słów o mnie kłamałem, zatajałem, raniłem, swoim zachowaniem w żaden sposób nie zasłużyłem na najcudowniejszą osobę jaką dane było mi spotkać. Jestem dupkiem i to wszystko bardzo mnie boli. Jeżeli mogę się w jakiś sposób naprawiać swoje błędy to wpłaty Państwa, którzy nie chcą zwrotów będe przekazywać na konto fundacji domu hospicyjnego Sue Rider w Bydgoszczy. Jeszcze raz bardzo wszystkich przepraszam jestem dupkiem, przez ostatni rok stworzyłem najgorszego człowieka jakiego można sobie wyobrazić, najgorsze że nigdy nie byłem taki i będe robić wszystko aby nigdy już nie być.
                • Gość: nie ściemniaj IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.12.13, 21:06
                  To chyba musiałaś mieć robiony ten rytuał zanim Artur pojawił się w internecie :) bo od jego pojawienia minęły trochę ponad 3 miesiące a podobno do połowy listopada nie robił nikomu z pierwszej listy. Zaraz pewnie napiszesz, że poleciła Ci go kuzynka lub koleżanka z jego wioski spod Inowrocławia.

Skoro chcesz się uwiarygodnić to napisz skąd jesteś. Na pewno znajdzie się sporo osób, które chętnie się z Tobą spotkają.
                  • Gość: Beta IP: *.inowroclaw.mm.pl 29.12.13, 21:12
                    Jakby Ci wszyscy rytualisci którzy sie tu ciagle ogłaszają potrafili robić to o czym piszą to nie byłoby tu żadnych chetnych i szukających pomocy czyż nie ??????????
                    • Gość: eee IP: *.wdm.pl 29.12.13, 21:28
                      popytaj jego zanjomych z fejsa pewnie więcej napiszą niż wirtualne nicki
                      • 29.12.13, 22:17
                        • Gość: molo IP: *.play-internet.pl 30.12.13, 21:54
                          Hej likurila. Chętnie popiszę z Tobą, bo sam jestem ciekaw Twojej historii i mam parę pytań. Nie mam skypa ani gg. Zostaw swojego e-maila to z chęcią z Tobą pogadam.
    • Gość: czarny nick IP: *.leaseweb.com 30.12.13, 16:29
      Nowa Wieś Wielka to wieś w województwie kujawsko-pomorskim, w powiecie bydgoskim. Liczba ludności 2207
      Arturko w okolicach Bydgoszczy kręci swe interesy
    • Gość: cwany oszust IP: 151.217.31.* 30.12.13, 16:44
      nk.pl/#profile/44780698 to on ? Jak on to mając znajomych jego z fejsa czy naszej klasy spokojnie możecie popytać jego znajomych jak to jest z tym zajmowaniem się magią i skutecznością jego uroków ? nawet jak taki skuteczny to ksiądz proboszcz i wujt powinni wiedzieć .
      • 30.12.13, 21:52
        • Gość: do lisiczka32 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.13, 22:00
          Ktoś kogoś - owszem, niszczy ujawniając dane personalne....
          Ale to raczej metody - właśnie takich Arturów.
          Natomiast Artur sam podawał w pierwszym wątku swoje imię, nazwisko, telefon, adres mail.
        • Gość: molo IP: *.play-internet.pl 30.12.13, 22:01
          Cześć lisiczka32. Z chęcią pogadam z Tobą, bo mam parę pytań. Jak możesz to zostaw swojego maila to się odezwę do Ciebie.
          • Gość: obiektywny IP: *.tbg.edge.wdm.pl 30.12.13, 22:07
            To są dane personalne podane przez samego Arturka kwestia tylko połączenia w całość, nawet ochrona danych osobowych nie podchodzi sam to w neta wrzucił, trafiła kosa na kamień.
        • Gość: molo IP: *.play-internet.pl 30.12.13, 22:18
          Czemu się nie odzywacie? Człowiek chciałby trochę wiedzy nabyć, a tu cisza.
          • Gość: do molo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.13, 22:28
            Wiedzy? jakiego rodzaju?
            Jezeli o Arturze - najlepiej przebiegnij się po forum Urok miłosny 5 osób za darmo, wyciągnij swoje własne, niezależne wnioski.
            • Gość: molo IP: *.play-internet.pl 30.12.13, 22:48
              Niektóre osoby twierdzą że im pomógł. Dlatego chciałem wysłuchać
              • 30.12.13, 22:56
                • Gość: do erenije IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.12.13, 23:14
                  Ulżyj sobie :))))
                  Byle, nie na forum/ Tu już wystarczy ..... tresci przetworzonych...
                  • 31.12.13, 09:17
                    • 31.12.13, 09:45
                      • Gość: Dziadowska Reklama IP: *.180.22.7.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 31.12.13, 10:21
                        Dobrze że są buźki. To świadczy najlepiej jaki gnojek jest arogant i jeszcze pisze. Może kolego napiszesz jako nie zarejestrowany. haha. Nowe nicki bez historii, śmierdzi na dziadowski marketing szeptany. Pseudo reklama
                        • 31.12.13, 12:45
                          • Gość: do wyżej IP: 46.28.109.* 31.12.13, 13:11
                            Napisz mu na Fejsa lub NK linki masz wyżej, ewentualnie napisz do jego znajomuch może wiedzą dlaczego nie odpisuje, skoro Ci tak bardzo zależy to fejs i pytania jego znajomych o niego.
                            • Gość: reklama IP: 46.28.109.* 31.12.13, 13:13
                              Popytajcie na forach bydoskich skoro taki znany i dobry to powini go ludzie kojażyć.

bydgoszcz.pl/forum.aspx
                              forum.bydgoszcz.pl/
                          • 31.12.13, 13:14
                            > A mi Artur dalej nie odpisał, błagam was pomóżcie mi się z nim skontaktować.
                            > Cena nie gra roli a bardzo zależy mi na czasie. Panie Arturze jeżeli Pan to cz
                            > yta bardzo proszę mi pomóc, wręcz Pana błagam bo wiem, że tylko Pan naprawdę po
                            > trafi pomóc.

To forum sie powinno nazywać wariatkowo a nie wrozbiarstwo. Nie wiem czy wy jestescie slepi i nie widzicie ze wyraznie napisal ze nie wykonuje juz rytualów?
                            a nawet jakby wykonywal to sa one watpliwej skutecznosci
                          • Gość: marzycielka IP: *.31.167.98.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 10.01.14, 23:42
                            Wali Ciebie po rogach z tym wpisem? kopyta Ci walą....
                            • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.01.14, 23:51
                              Pajace od uroków ciągle szukają naiwnych.
                              • 11.01.14, 01:54

> Pajace od uroków ciągle szukają naiwnych.

Naiwnych nie brakuje... no i kaska leci !!!
                      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 13:44
                        Tak jasne. Pomaga sam sobie w zdobywaniu kasy od naiwnych.
                        Czy wy naprawdę nie widzicie jaki to okrutny i niebezpieczny człowiek. Kolejny nick z nosa ''martasti''.
                        Szkoda, że Golden nie pisze. Artur skutecznie zaszantażował ją, że wyśle jej maile do pracodawcy i byłego. Nawet na maile ludzi z forum ona nie odpisuje. To o pomstę do nieba woła co ten Artur zrobił. Od Gold wyciągnął najwięcej kasy i na koniec zastraszył bo pisała prawdę o tym że jej nic nie wyszło. Szkoda bo to dobra i wrażliwa osoba. Bardzo mnie wspierała i nawet w mailach broniła tego dupka Artura jak jeszcze mu ufała.
                        Jest bezkarny i jeszcze ma tupet chwalić sam siebie. Że też święta ziemia nosi taką szmatę jak on. Żebyś cierpiał tak samo jak.ci wszyscy których oszukales!
                        • Gość: Duch Salamandry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 13:57
                          gość napisał(a): Żebyś cierpiał tak samo jak.ci wszyscy których oszukales!>>>

Słusznie! Każdy pokrzywdzony ma prawo domagać się rekompensaty!
                          • 31.12.13, 17:12
                            • 31.12.13, 19:02
                              czy ty naprawde czytac nie umiesz czy tylko udajesz ze nie umiesz?
                              NAPISAL ZE NIE ROBI JUZ RYTUALOW!!!!
                              a wy dalej swoje wywody...
                              • 31.12.13, 20:40
                                • 31.12.13, 20:43
                                  • 31.12.13, 20:48
                                    jakby ci tak zalezalo na milosci o ktorej mowisz to bys do takiej osoby ktora uwazasz za jedyna wiarygodna w kraju pojechala osobiscie i prosila o pomoc a nie pieprzyla glupot na tym forum
                                  • 31.12.13, 20:51
                                    " Coraz więcej osób, którym rytuały wychodzą, więc trzeba go spróbować zastraszyć, aby sam zrezygnował."
                                    ja nie znam takiej osoby, a mialem kontakt z kilkoma ktore zamawialy u niego ryt, sam tez zamawialem i tez nie mam efektu ani nie mialem juz potem z nim kontaktu
                                    Palant szantazuje swoich klientow a ty kmus probujesz wmowic ze to jest osoba godna zaufania?
                                    Jak tam myslisz to spieprzaj do niego i zalatwiaj sobie ten rytual a nie rob smietniku na forum
                                    • 31.12.13, 20:57
                                      Znalazła sie k... wielce potrzebująca, a jedyne co robi to wkleja wszedzie gdzie sie da te same posty ze jej kuzynce pomógl ryt u niej
                                      do kuzynki po adres w takim razie i zalatwiac ten ryt a nie pier.... na forum jaki to on jest cudowny i jedyny ktory moze pomoc!!!
                                • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 20:48
                                  jak można mieć - etykę? Uzywamy słów, kt znaczenia nie rozumiemy?
                                  • 01.01.14, 18:56
                                    • Gość: rudzielec?? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.14, 19:05
                                      Czemu cały czas wpisuja się jakieś nowe nicki na czarnym że niby im coś tam wyszło u Artura?

Nikt z tak zwanej darmowej 10-tki się nie odzywa.

• 01.01.14, 20:34
                                        "Czemu cały czas wpisuja się jakieś nowe nicki na czarnym że niby im coś tam wyszło u Artura?
                                        Nikt z tak zwanej darmowej 10-tki się nie odzywa. "

Prawdziwe osoby nic nie pisza bo nie maja zadnych efektów, ale kilka o tym pisze. Czarne nowe nicki to pewnie nieprawdziwe osoby i stad same wychwalania od nich.
                                        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.01.14, 20:46
                                          Osoby, które pisały prawdę o Arturze np. Golden-tulip były szantażowane, że ich maile o magii zostaną wysłane do byłych partnerów i pracodawcy. Więc Golden, która zapłaciła mu 550 zł ''przeprosiła'' Artura, za to że napisała o tym że nie ma efektów po 4 najsilniejszych urokach z oferty Artura. Wszystkie czarne nicki chwalace go to Artur pod maską. Na czarnym nicku nie widać IP. Zanim Artur to dostrzegł chwalił siebie z.niezalogowanych nickow i wszystkie były z Centertela.
                                          Ile jeszcze ten człowiek będzie naciągał zdesperowanych ludzi?
                                          Trzeba o tym pisać. Poprzedni wątek Salamandra zapchała kłotniami i nowe osoby nie wiedzą o zagrywkach Artura, błędach po których można go poznać, kłamstwach, itd.
                                          Teraz pewnie Artur jako jako jakaś ''ewunika'' czy ''kasika'' mnie zaatakuje :-)
                                          • 01.01.14, 23:23

> Osoby, które pisały prawdę o Arturze np. Golden-tulip były szantażowane, że ich
                                            > maile o magii zostaną wysłane do byłych partnerów i pracodawcy. Więc Golden, k
                                            > tóra zapłaciła mu 550 zł ''przeprosiła'' Artura, za to że napisała o tym że nie
                                            > ma efektów po 4 najsilniejszych urokach z oferty Artura. Wszystkie czarne nick
                                            > i chwalace go to Artur pod maską. Na czarnym nicku nie widać IP. Zanim Artur to
                                            > dostrzegł chwalił siebie z.niezalogowanych nickow i wszystkie były z Centertel
                                            > a.
                                            > Ile jeszcze ten człowiek będzie naciągał zdesperowanych ludzi?
                                            > Trzeba o tym pisać. Poprzedni wątek Salamandra zapchała kłotniami i nowe osoby
                                            > nie wiedzą o zagrywkach Artura, błędach po których można go poznać, kłamstwach,
                                            > itd.
                                            >
                                            Dobrze ze to piszesz :)
                                            Moze dzieki Twoim wpisom ktos cos zrozumie i dzieki temu uniknie rozczarowan :)))

Szczesliwego Nowego Roku Wszystkim :))))
                                            • 02.01.14, 09:08
                                              • Gość: czarny nick -t IP: *.tbg.edge.wdm.pl 02.01.14, 11:33
                                                nikt go nie chwali poza czarnymi nickami świeżutko zarejestrowanymi.
                                                • 02.01.14, 12:05
                                                  • Gość: do kiszin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 12:18
                                                    Grosze? A to podaj swoje zarobki i z jakiego tytuly! 10 takich oszukanych Golden po 550 zł i masz
                                                    5.500, a w jakim czasie?
                                                    No i pewność - że zadna głupia leniwa typu takiej melancholijnej Golden nie będzie walczyć swoje.

Otóz ja - walczę.
                                                  • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 02.01.14, 13:06
                                                    Co za bzdury! Ja też miałem najsilniejszy ze spętaniem, wcześniej najsłabszy i efektów po dziś dzień nie ma żadnych. A poza tym usługa to usługa. Nawet jak miał być ten najsłabszy i nie przynieść efektów to potem miały być 2 kolejne aż do skutku z pozytywnym zakończeniem i koszt nie powinien grać tutaj żadnej roli.
                                                  • 02.01.14, 13:19
                                                  • 02.01.14, 13:30
                                                  • 02.01.14, 14:18
                                                    Arturze rudzielcu. Przepraszałam, bo mnie szantażowałeś wysłaniem moich maili o czarach do byłego i pracodawcy!!!!!!!!!!!!!!! Mam dość ciebie. Odwal się w końcu ode mnie.
                                                    Każdej osobie, która mnie o to poprosi pokażę screeny tych maili oraz moje przelewy do Artura.
                                                    Efektów nie ma NIKT z realnych osób. Tylko Artur produkuje nowe nicki.
                                                    Nie waż się więcej wspominać o mnie. Czekam na zwrotny przelew do 10 stycznia Artur.
                                                  • 02.01.14, 14:26
                                                    Artur dlaczego ja po najsilniejszych urokach za 550 zł nie mam żadnego najmniejszego efektu?
                                                    Dlatego, że nic nie zrobiłeś!
                                                    Dlatego też pisałeś mi, że wyślesz moje maile do mojego Byłego i pracodawcy. Nie zdajesz sobie sprawy, że to przestępstwo? Zwyczajnie wstyd mi z tym iść do prokuratora i ty to wykorzystujesz!
                                                    Czekam na zwrot pieniędzy do 10 stycznia.
                                                    Zamiast produkcją nowych czarnych nicków zajmij się zdobyciem pieniędzy na zwrot dla mnie.
                                                    Co ty sobie wyobrażasz? Ze mi ich nie oddasz i ja z tym porządku nie zrobię? Tylko będziesz mnie dalej straszył, ze wyślesz moje maile do Byłego i moich zwierzchników, a ja znowu przeproszę cię na forum? Dla świętego spokoju? Jak kilka razy. Przegiąłeś. Siedziałam cicho. Mogłeś mnie tu nie.wspominać!
                                                    Przelew zwrotny Artur... Tyle powiem.
                                                  • 02.01.14, 15:38
                                                  • 02.01.14, 15:40
                                                  • 02.01.14, 16:19
                                                    Artur, od teraz przestaję pisać na ciebie cokolwiek.
                                                    Nie chcę zwrotu pieniędzy od ciebie Artur.
                                                    Tylko odczep się od mojego życia prywatnego i zawodowego. To przekracza WSZYSTKO, co mi napisałeś w mailu.
                                                    Ja pasuje. Nie chcę zwrotu pieniędzy, nic więcej tu nie napiszę. Macie efekty - super.
                                                    Ja chcę tylko spokoju...
                                                    Żegnam.
                                                  • 02.01.14, 16:50
                                                    Przepraszam Artura za wszystko co napisałam.
                                                    Jest najlepszym rytualistą w Polsce, a może i na świecie
                                                    Na pewno pomoże Wam i Wasi Byli wrócą do Was po kilku tygodniach od uroków.
                                                    Nie piszcie do mnie na konto gazetowe, znikam z Internetu. Golden dziś umiera jako nick.
                                                    Dziekuje wszystkim za ciepło i wsparcie jakie mi dawaliscie.
                                                    Artur jest super, naprawdę. Tylu osobom u niego uroki wyszły. I to takim naprawdę wiarygodnym, czarnym nickom jak Violakoko czy inni. To realne osoby i miłe w dodatku, na pewno pogadają przez telefon albo Skype.
                                                    Przepraszam Artura i życzę mu sukcesów w tym co robi. To niezwykle prawdomówny i skuteczny człowiek. Nie zawiedziecie się!
                                                    Szkoda czasu na głupie kłótnie i przykro mi, że cokolwiek tu napisałam. Przepraszam Artura i niech ki Bóg wybaczy, że cokolwiek pisałam...
                                                    Niech lepiej piszą osoby, którym wyszło. Bo są wiarygodne i możecie im zaufać.
                                                    Szczęśliwego Nowego Roku!
                                                  • 02.01.14, 16:14
                                                    Artur właśnie przysłał mi.maila, że wysyła moje maile p.urokach do rady adwokackiej i byłego listami poleconymi i mailami. Ludzie to jest po prostu skandal... Mi już nie chodzi o zwrot kasy, bo jej nie dostanę. Artur, jesteś na forum jako martasti. Co Ty uprawiasz? Nie mam efektów i napisałam o tym ale nie wyszłam poza Internet z niczym.
                                                    Jestem niewinna, dałam ci kasę, ufalam. Jedyne co.to nie.napisałam, że mam efekty skoro ich nie mam.
                                                  • 02.01.14, 17:07
                                                  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 17:53
                                                    Goldie trzymaj się!
                                                    Nie masz efektów, nie masz przelewu zwrotnego i na dodatek gość chce cię skompromitować w prawdziwym życiu. Czy ktoś poza mną widzi co się tu dzieje???
                                                    Gold bądź ponad tym. Nie pisz. Wszyscy wiedzą że jesteś w porządku.
                                                  • 02.01.14, 18:11
                                                    Artur jest w porządku... Pisałam zbyt ostro, zbyt emocjonalnie. Taka jestem. Ale on naprawdę jest w porządku. Nie szantażował mnie, tylko bronił się przed moimi przekoloryzowanymi postami. Nie wszystko szło po mojej myśli, ale miałam mega trudny przypadek, sama psułam efekty, bo na przykład nie chciałam kontaktu koleżeńskiego na początek tylko od razu powrotu. Artur po prostu bronił się, dlatego może była między nami ostra wymiana słów w mailach. Ale go przepraszam za to. Za tę bezpodstawne oskarżenia też. Nie jestem łagodna jak baranek, mam swoje za uszami. Mam nadzieję, że to koniec tej głupiej wojny na forum.
                                                    Artur przepraszam za kłamstwa o Tobie. Jesteś spoko gościem. Każdemu to powiem.
                                                  • 02.01.14, 18:49
                                                    Rudzielcu, musifana, anikoma, czekina i wszyscy których nicków nie pamiętam dokładnie. Przepraszam za posadzenia, że jesteście Arturem. Nie mam na to żadnych dowodów. Jeśli którąś z Was uraziłam, przepraszam. Miałam pisać do Was maile, ale myślę, że publiczne przeprosiny mają większą wartość.
                                                    Cieszcie się swoim szczęściem i dawajcie wsparcie ludziom na forum. Dobry kontakt z forumowiczami naprawdę jest cenny.
                                                  • Gość: :))) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.14, 19:12
                                                    Golden, albo sama jesteś Arturem, albioten....urok - bokiem Ci wyszedł :)))) Przestań wogóle pisać kobieto, bo to - żenada!
                                                  • Gość: ??? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.14, 22:05
                                                    Dlaczego klienci nagle przestali pisać i bronić Artura?
                                                    Dziwne...
                                                  • Gość: Sensownie IP: *.204.34.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 05.01.14, 00:53
                                                    Cóż, gdy Artur wyjeżdża to klienci też opuszczają klawiatury. Takie klony
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.