Jak zdobyc wodnika? Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • ja jestem zodiakalnym bykiem,kto moze mi powiedziec jak zdobyc faceta spod
    znaku wodnika?
    • Spytaj sie mojej zony.Ja i Ona tez jest wodnikiem i jestesmy ze soba juz 27 lat
      Pozdrawiam
      Mike
    • Gość: Makaryna IP: *.cm.chello.no 31.08.04, 10:47
      Skoro jestes bykiem, to raczej szans nie masz. Za duza wage przywiazujesz do spraw materialnych i
      przyziemnych, a wodnik do intelektu i idei!!! Sprawy materialne go raczej malo obchodza.
      Funkcjonujecie na roznych poziomach. Dla wodnika nigdy nie bedziesz partnerem do dlugich
      dyskusji, a to kazdy wodnik uwielbia. Do jego serca dochodzi sie poprzez intelekt i przyjazn.
    • Gość: Zona Wodnika IP: *.proxy.aol.com 02.09.04, 08:30
      Wodnik to chyba jeden z najgorszych znakow zodiaka,uciekaj jak mozesz najdalej
      i najszybciej.Wodnik to klamca,falszywy partner,nie jest staly w
      milosci,kobieta dla niego to tylko obiekt sex,egoista.Wodnik dla Wodnika jest
      dobry bo obydwoje sa tacy sami.
      • Gość: Makaryna IP: *.cm.chello.no 02.09.04, 11:51
        Pozwole sie z Toba nie zgodzic. Wodnik, to jeden z najbardziej lojalnych znaku zodiaku !!!
        To, ze "kobieta dla niego to tylko obiekt sexu" wynika z tego, ze akurat w danej kobiecie nie jest w
        stanie znalezc nic bardziej interesujacego. Rownoczesnie Wodnik moze obyc sie bez seksu ( tylko po
        co?)z kobieta, ktora go zafascynuje.
      • Wodnik jest znakiem stalym co powinno manifestowac sie w dlugim zaleganiu uczuc
        w psychice - stalosc uczuc, kazdego rodzaju. Nie jest to tozsame z wiernoscia.
        Nie powinnas w ten sposob pisac ze Wodnik jest beee i nalezy uciekac. To nie
        znak zodiaku jest beee tylko czlowiek. Poprostu zle trafilas. Kazde polaczanie
        zodiaku jest mozliwe. To tylko kwestia wlasnej swiadomosci i zaangazowania.

Korzystne dla autorki jest napisac jak konkretnie ukladaly sie relacje z Twoim
        Wodnikiem i na co nalezy zwracac uwage - najlepiej okraszone jakims
        opowiadaniem. Nie wolno nikogo/niczego przekreslac jesli nawet jest sie zlym na
        tego kogos/cos.

W pozniejszym stadium znajomosci autorka moze zaczerpnac wiedzy uzywajac
        symboliki astrologicznej bacznie obserwujac horoskop porownawczy jej+partnera.
        To jest jedna z mozliwych drog poznania rowniez bardzo elegancka.

Pozdrowienia,
        • Gość: zikq IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 03.09.04, 17:08
          ja pan Byk zona wodnik -to chyba najgorsze polonczenie dwoch odmiennych
          charakterow -skrajnie -i rozne mentalnosci kierujemy sie w zyciu madroscia -Ale
          szkoda czasu i sily na Egocentrykow jakimi sa panie wodniczki -patrzac na te
          zmagania z wodnikiem przez 27 lat to strasznie szkoda mi straconych
          przynajmniej tych 25lat wkonczyla mnie finansowo-psychicznie to istne wampiry
          pasozytnicze !!!Liczy sie jej osoba jej zachcianki jejzmienny charakterek -
          choleryk -manipulacja -gra -to sa ohydne walory wodnika !Ostrzegam przed
          wodniczkami Fajne sa na krotka mete !!!pozdrowionka
          • Bardzo ciekawe polaczenie po kwadraturze Slonc (prawdopodobnie). Mnej wiecej
            potrafie sobie wyobrazic. Znam troche Wodniczek i <> taka tez. Problem polega
            na tym ze nigdy nie poznamy opinii drugiej strony :)

Egocentryzm Wodniczek jest ich najlepsza bariera ochronna. Dzieki temu nic
            sobie nie robia z opinii innych - sa z reguly silne psychicznie (tradycyjnie I
            dekada) i bardzo marzycielskie na wierzcholku Ryby. Swietne ignorantki.
            Potrafia swietnie podniesc na duchu.

Znam tez Wodniczke w Twoim wieku co klnie, klamie i strasznie manipuluje celem
            wyludzenia pieniedzy od znajomych, gra w totka i przegrywa wszystko. Meza
            (swoja droga bardzo porzadny facet) laczy juz z nia tylko interes. Sa to jednak
            cechy indywidualne i nie sadze aby zwiazane z polozeniem Slonca. Zaryzykuje
            stwierdzenie, ze dla Wodniczki bardzo korzystny w dziecinstwie jest bardzo
            silny i autorytatywny ojciec albo wychowanie. Nie raz moja inna Wodnikowa
            przyjaciolka mowila mi jak to dziekuje rodzicom ze ja prostowali.

Czym Ciebie przyciagala Pani Wodnik? Mnie zawsze imponowala ich tolerancja
            (typowe dla powietrza + wspomniana ignorancja) i to ze nie boja sie rozmawiac
            na kazdy temat. Co do nastrojow i manipulacji to nie wiem gdyz nigdy dluzej z
            Wodnikiem nie przebywalem moze to blad? Zaryzykowalbym ten Wodnikowy intelekt i
            wszystkie "wady" nawet kosztem szybkiej rozlaki. To bardzo pouczajace. Zawsze
            jest jeszcze substytut w postaci kardynalnej Wagi ;)

Pozdrawiam serdecznie,

• Gość: gość IP: *.dmbsk.pl 26.09.04, 20:52
        Ludzie wy nie macie nad czym sie rozwodzić??? Pierdami sie zajmuja!!!
        TRAGEDIA!!!!!
    • Gość: Wodniczka IP: 193.151.96.* 03.09.04, 18:16
      Drogi Byczku , przykro mi ze nie poukladalo Ci sie z zona Wodniczka ale jakbys
      znal sie wczesniej troche na znakach zodiaku to wiedzialbys ze uklad wonik +
      byk= niedopasowanie! Wodniki zyja w innym wymiarze, bardziej duchowym ktorego
      byczki nie zrozumieja bo zyja bardziej przyziemnymi sprawami!
      • Gość: Tekla IP: *.forward.pl / 195.116.149.* 03.09.04, 19:25
        Prosze, dlaczego tak uogolniacie?! Byki to materialistyczne pustaki, a Wodniki
        to uduchowione, inteligentne stworzenia....itd. Ludzie sa rozni, kazdy jest
        inny !. Apropos ukladow kobieta Byk- meszczyzna Wodnik, to akurat znam dwa
        malzenstwa z dlugoletnim stazem - okolo 30 lat, sa to malzenstwa udane, co da
        sie zaobserwowac - i nie widac tam nudy czy rytyny lub przyzwyczajenia...byc
        moze to wyjatek...ale prosze przeczyatc opinie na temat harmonijnych zwiazkow
        tej Pani .www.gwiazdy.com.pl/32_98/2.htm.. jest ona nieco inna od tej
        ktora przytacza wiekszosc z Was.

• Gość: kasia IP: *.200-68.tampabay.rr.com 03.09.04, 23:15
      Ja jestem spod byka, moj mezczyzna spod wodnika i jestem bardzo zdziwona jak
      czytam te wszystkie zle rzeczy o wodnikach. moze panstwo trafili rzeczywiscie
      na takich paskudnych osobnikow,ale moj wodniczek wcale nie pasuje absolutnie do
      tych opisow. jest osoba bardzo mila,wierna,oddana o romantycznym uduchowieniu.
      a poza tym uwazam ze pasujemy baardzo do siebie,zwlaszcza ze jestesmy
      przeciwnymi znakami, bo przeciez przeciwnosci sie przyciagaja... i prosze nie
      uogolniac tak wszystkiego
      • Wodnik i Byk woman (krowa milka) ;)
        z teori wynika ze to nie jest wcale najlepsze polaczenie ale zawsze mozna sprobowac w sumie wodnik nie ocenia kim jest czlowiek tylko jaki jest, to byloby bez sensu np

wodnik poznaje pania byk i pyta sie "a spod jakiego znaku pani jest?"
        pani byk odpowiada " a jestem skromna krowka ;)"
        wiec wodnik mowi "a wiesz ze my nie pasujemy i nie bedziemy razem chodzic" ;)

wiadomo ze kazdy mezczyzna moze miec dziewczyne czy dziewczyna chlopaka ale milosc to co innego, pozatym czas pokaze predzej czy pozniej :)

wiadomo ze przyjazn z kazda osoba mozna nawiazac :) a co do partnerstwa mozliwe ze bedzie ciezko pozatym wodnik nie lubi zwyczajnych podrywek i najlepiej bedzie jak wodnik sam zadecyduje na zwiazek...

pozdrawiam

• do czynienia miałam w zyciu z 2 facetami wodnikami-typy zupełnie różne
        Jeden z nich to chodząca superfałyszywość, brak kręgosłupa, plotkarz, facet 35-
        letni, który zatrzymał sie na poziomie rozwoju 18 latka, złosliwy co przypisuje
        sobie jako superinteligencję, kobiety traktuje przedmiotowo
        drugi z nich twardo stąpa po ziemi, nie lubi mówić o sobie i o swoich
        uczuciach,nie jest plotkarzem, taki normalny typ - dojrzały jak na swój wiek,
        pracowity-w porywach
        ja jestem panną, może teraz coć o związkach pani panna i pan wodnik-chętnie
        opowiem o swoich doświadczeniach
    • Gość: zikq IP: *.toya.net.pl / *.toya.net.pl 05.09.04, 16:12
      odpusc sobie egocentryka -zajmij sie czyms innym -zmaruje ci zycie -dla byczka
      to panny i koziorozce zycze powodzenia
    • kobieto daj spokój z wodnikiem.ja byłam z wodnikiem prawie 3 lata.kłamca,leń i
      megaloman.będzie obiecywał złote góry i na tym sie skończy ,bo on tylko marzyc
      potrafi.za to Ty musisz mu dogadzać pod kazdym wzgledem,najlepiej jeszcze jeśli
      masz forsę...
      • Gość: RE IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.04, 13:23
        trzeba próbować
        • Gość: Asia IP: *.biaman.pl / 217.153.182.* 23.09.04, 15:50
          No tak ale mowicie jak go unikac,jakie ma mniej wiecej cechy ale odpowiedz na
          pytanko gdzie -jak go zdobyc?Czym?
          • Gość: Kotek Mruczuś IP: *.tvp.pl 17.01.05, 16:40
            Pytasz Asiu jak zdobyć Wodnika, nie wiem (chociaż prawdę mówiąc wygląda mi to
            na prowokację egocentrycznego, wiecznie niedowartościowanego Wodnika jakim sam
            jestem od małego), ale powiem inaczej. Troszkę z autopsji. Zacznę nie po kolei,
            jeśli pozwolisz; przede wszystkim nie dawaj mu się migać za długo i za często,
            bo on tak może w nieskończoność. Takie gadanie o potrzebie wolności itp.
            świadczy o niedojrzałości klienta. Najwyraźniej Cię testuje i bezinteresownie
            dokopuje ciesząc się jednocześnie, że może przebywać bez zobowiązań w Twoim
            towarzystwie. Albo szuka w Tobie słabych stron, bo wydaje mu się, że coś mu w
            Tobie nie odpowiada i że jak zwykle ma rację. Powiedz mu że jego sprawia ci
            przykrość, bo on do końca nie zdaje sobie z tego sprawy. On wie że jesteś
            zaangażowana i to mile łechce jego próżność. W sumie Wodnik to egocentryk,
            próżniak, leń, marzyciel i ogólnie nic dobrego, wiecznie niezdecydowany,
            niedojrzały, skory do popisów złośliwy bęcwał. Liczy się poklask. Pocieszające
            jest to, że kobiety Wodniki to jeszcze większa porażka. Ale jest także druga
            strona; Wodnik - facet szuka w kobiecie zrozumienia głębi swojej natury, Wodnik
            jest wrażliwy i często ukrywa prawdziwe uczucia, Wodnik jest wierny, Wodnik
            naprawdę zakochuje się totalnie, psychotycznie i co najważniejsze - Wodnik
            szybko i chętnie się uczy. Nauczy sie tańczyć, dostarczać rozrywki i pamiętać o
            kwiatach itp. miłych drobiazgach.
            Pogadaj z nim o jego wcześniejszych związkach, daj sygnał że chciałabyś go
            zrozumieć, ale nie dawaj się za długo tak traktować. Wodnik, nie Wodnik, Ty też
            jesteś człowiekiem.
            Pozdro
            Nie chcę się rozszaleć komentarzowo przede wszystkim porozmawiaj z nim o jego
            poprzednich związkach, powiedz mu że jego zachowanie sprawia Ci przyszłość
      • Gość: Mira IP: *.biaman.pl / 217.153.182.* 27.09.04, 08:35
        Ja nie wiem czy mozna tak uogolniac,tez bylam z wodnikiem i moj wodnik byl
        bardzo prawdomowny i pracoholik do przesady ale ze egoista zapatrzony w siebie
        to fakt .
        • Jak zdobyc wodnika, jakie zapytanie!
          Pierwszy krok to wspolne zaintersowania...
          i zacznie sie dyskusja, wodnik Kocha dyskusje...

• Gość: Bea IP: *.elpos.net 17.01.05, 18:31
            Moj wodnik to pracoholik ale jednoczesnie idealista,egoista ale i marzyciel..A
            czym go zdobylam,hmm..intelektem,tajemn iczoscią,błyskotliwościa,dyskus jami o
            technologiach chociażby komputerowych(podobno wodniki uwielbiają wszelkie
            nowinki)oraz otwartoscią(bez tematow tabu) ,sama si sobie dziwie tej otwartosci
            bo zawsz bylam konserwatywna ale to On sprawił,ze "otworzyłam " sie nie wiadomo
            kiedy.Jeszcze jedno baaaaaaardzo wazne,wodnik nie zna uczucia zazdrosci,bardzo
            trudno mi sie bylo z tym pogodzic jak flirtotwal z innymi nie zdając sobie
            sprawy z flirtu a trakytując to jako normalna przyjaźń,nie jest tez wogole
            zazdrosny o mnie i dlatego czasami może wydawac sie ,ze nie zalezy mu na danej
            osobie ale po bliższym wniknieciu w Jego dusze zrozumiałam to
            zachowanie.Pozatym nienawidzi pytan typu:gdzie,z kim,po co itp. Pytanie
            typu:gdzie idziesz?, moze spowodowac wielka burze bowiem chadzają oni swoimi
            drogami jak koty,sam powie jak dziecko wczesniej czy pozniej ale "sam" nie
            pytany i nie nwigilowany.Jestem lwiczką,to podobno idealny związek ale ja
            musialam schowac swoje pazurki i swoją dume ,rekompensuje to sobie jego
            niecodziennosią,nietuzinkowosci a ,intelektem oraz zmiennością.Zmiennosc bywa
            męcząca ale jest też inspirująca.Moj wodniczek nie jest leniem,sprząta wiecej
            ode mnie,pierze kiedy chce itp.Ale fakt-jest cholernym egoistą w kazdym calu(w
            sexie tez) i trzeba sie nauczy z tym życ.
    • Gość: aneta IP: *.chello.pl 26.02.05, 23:42
      Ja jestem wodniczką i mój były jest bykiem. To jest odwrotna sytuacja ale takie
      same znaki. Moim zdaniem to złe połączenie i z tego pary szcześliwej nie
      bedzie. Zarówno jednemu jak i drugiemu coś przeszkadza. Wodniki to szczególne
      typki które chodzą własnymi drogami. Musisz uzbroic sie w cierpliwość, ale nie
      licz na sukces w takim połaczeniu :)
    • jestem wodniczka i powiem ci ...raczej byki sa niekompatybilne z tym znakiem
      zodiaku..

ale kto wie..
      musiszz zgadzac sie na jego totalna wolnosc osobista, nie zmuszac do
      zobowiazan, nie stroic typowo kobiecych fochow,byc cierpliwa,najlepiej pewna
      siebie aby dac mu poczucie oparcia<chociaz to w sumie facet>
      do tego innteligencja , wrazliwosc, umilowanie sztuki,techniki,
      niekonwencjonalne myslenie i wyrazanie siebie

powodzenia :)
    • Wszystko sie sprawdza,zadziwiajace hmmmm

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.