Dodaj do ulubionych

do dobrej wrozki

14.09.04, 00:59
Dobra Wrozko czy ominelas moja prosbe?czy po prostu widzialas,ze nic
dobrego.Mam pytanie chcialabym zmienic bardzo prace,czy mi sie to uda i czy
bedzie lepsza niz ta co mam .Prosze nie przeocz mojej prosby,Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • rockwood1 Re: do dobrej wrozki 14.09.04, 01:00
      rockwood1 napisała:

> Dobra Wrozko czy ominelas moja prosbe?czy po prostu widzialas,ze nic
      > dobrego.Mam pytanie chcialabym zmienic bardzo prace,czy mi sie to uda i czy
      > bedzie lepsza niz ta co mam .Prosze nie przeocz mojej prosby,Pozdrawiam
      Zapomnialam date ur napisac 29.09.49
      • dobra.wrozka Re: do dobrej wrozki 15.09.04, 23:28
        Witaj,
        nie wiem czy ominęłam Twojego posta, czy może danego dnia nie wchodziłam na
        forum... lepiej pisać do mnie na skrzynkę, bo tam nie od razu, ale przynajmniej
        widzę czekającą na mnie wiadomość :-) a na forum nie codzienni zaglądam...

Jesli chodzi o Twoją pracę, to w przełożeniu wyszło mi, że czeka Cię ucztoanie
        z okacji jakiegoś wydarzenia w pracy (więc myślę, że albo podwyżka albo nowa
        praca) i na pewno - większe pieniążki :-))
        Później już w układzie, również wyszła mi zmiana pracy, myślę, że będzie to
        praca, którą ktoś znajomy Ci załatwi bądź poleci i pokonasz rywali, dostaniesz
        ją, będzie to pozytywna zmiana, ale tak w 100% to nie bedziesz zadowolony. Coś
        tam będzie nie tak... Ale finansowo ok

DW
        • rockwood1 Re: dziekuje 16.09.04, 07:21
          Dobra wrozko dziekuje za odpowiedz wlasnie zlozylam papiery o nowa prace nie
          chcialabym wrocic do mojej starej,raz jusz odeszlam ale wlasciciel przyszedl i
          poprosil o powrot ,wrocilam i to chyba byl moj blad.Nie lubie tego miejsca
          specjalnie po pierwsze bardzo daleko/2 autobusy/ po drugie wszyscy nowi
          i "wszystko wiedza" nie latwo sie z takimi pracuje.Ok co do ucztowania,mysle ze
          moze to bedzie zwiazane z moimi urodzinami 29.09 nic nie robie mysle o
          sasiadach utrzymujemy mile kontakty ale moze sie myle/zawsze sie myle/.Jezeli
          dostane nowa prace tz.bede pracowac w niedziele wiec to bedzie "cos nie tak"
          ale zobacze.Pozdrawiam cie bardzo serdecznie i jesli mozna/wiem ze duzo osob
          czeka/napisze do ciebie na skrzynke.Thank you.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka