Dodaj do ulubionych

Szeptunka Zina

03.04.16, 10:44
Szeptunka Zina przyjmuje w Skarżysku , tel. 517 29 74 41 Pozdrawiam
Edytor zaawansowany
  • skfareek 03.04.16, 11:05
    Nowy numer tel? Jakby jeszcze mail był to pewnie więcej osób by się zgłosiło.
  • aniaaa.pla 03.04.16, 11:16
    Pani Zina
    Niezwykła Szeptunka z Ukrainy
    Jeśli masz problemy psychiczne, duchowe, a nawet zdrowotne, udaje się do szeptunki, która pomoże Ci dzięki modlitwie.
    Pani Zina pochodzi z rodu znanych szeptunek rosyjskich, jest obywatelką Ukrainy, a obecnie mieszka w Polsce w Skarżysku . Rownież pomaga na odleglość na podstawie zdjęcia. Telefon do Pani Ziny: 517 29 74 41 ,a zapisy/kontakt 512 299 388.

• skfareek 03.04.16, 11:32
    Nie prościej podać adres maila (do osoby kontaktowej) i więcej osób by skorzystało z pomocy? Nie każdy ma blisko do Skarżyska.
  • aguleczek28 23.04.16, 16:43
    Czy Zina faktycznie jest w stanie pomóc w sprawach uczuciowych?
  • skfareek 24.04.16, 13:53
    Od spraw uczuciowych podobno była Pani Eugenia.
  • aguleczek28 24.04.16, 14:13
    O Eugenii też jest sporo negatywnych opinii... Także nie wiadomo w końcu czy pomaga czy też nie.
    Byłoby dobrze, gdyby tymi sprawami zajmowała się Wala z Orli, bo ona podobno jest skuteczna, ale podobno pomaga tylko na zdrowie.
  • skfareek 24.04.16, 14:34
    Nie zawsze jedna wizyta u szeptuchy na zdrowie czy uroki pomaga. Czasem trzeba 3-5 z tego co wiem. Raz ktoś pojedzie i ło nie pomogła. Czasem może i nie pomoże. U Pani Wiery w Orli to kolejki. Są lepsze mniej znane szeptuchy.

Nie wiem czy Pani Eugenia jeszcze żyje.
  • aguleczek28 24.04.16, 14:39
    Żyje.
    Znasz jakieś może oprócz tych trzech, takie które pomagają w tych sprawach?Przekopałam cały Internet i znalazłam trzy plus Zinę...
  • skfareek 24.04.16, 14:43
    Znaczy w czym trzy pomagają ? Szeptuch jest całkiem sporo i sporadycznie w innych częściach Polski też się trafiają nie tylko Podlaskie.
  • aguleczek28 23.04.16, 16:59
    A czy znasz może kogoś skutecznego? Jakąś inną szeptuchę, kogoś kto po prostu jest w stanie pomóc...
  • skfareek 24.04.16, 13:22
    Wystarczy przejrzeć forum i widać ile jest warta opinia salibasy
    Ile Pani Zina bierze za wizytę?
  • skfareek 24.04.16, 16:11
    A jakieś wpisy osób co były i jaka cena wizyty?
  • sukienki.suknie 25.04.16, 15:21
    Witam proszę podać następny termin tel i miejsce gdzie Pani Zina będzie przyjmować, dziękuję
  • skfareek 26.04.16, 12:45
    www.lubin.cerkiew.pl/modules/news/article.php?storyid=266 Masz święta prawosławne i w niedzielę raczej nie przyjmuje. Po świętach pewnie znowu w Skarżysku.
  • sukienki.suknie 05.05.16, 16:38
    Pamiętaj Zina mieszka w Polsce w Skarżysku,tam przyjmuje oraz przyjeżdża do Zielonki, jest bardzo dobra
  • kama_2016 16.08.16, 16:00
    Byłam,rozmawiałam,sprawdziłam i...naprawdę pomogła.Zaufałam i nie żałuję.Tak,cena zależy od problemu. Naprawdę polecam.Umawiałam się na wizytę pod nr telefonu 512 299 388
    Pozdrawiam
  • anilorakkarolina 15.11.16, 16:12
    Chodzę do niej od 5 miesięcy i nie ma żadnych efektów w żadnej sprawie, z którą do niej poszłam: powrót faceta, albo znalezienie nowej miłości, poprawa sytuacji w pracy - typowe ludzkie sprawy. Robię wszystkie rytuały, modlitwy jakie mi daje i nic. Kosztuje w sumie bardzo dużo, bo każda wizyta to 200-250 zł + za świeczkę, za gałązki do palenia też nie mało, bo 50 -100 zł. Jest ciepła, miła, ale nieskuteczna. Odnoszę wrażenie, że jej pobyty w Zielonce to już biznes, a nie pomoc.
  • karolinaikarolina 05.12.16, 11:48
    Napisałam swój post 15.11.2016 "anilorakkarolina" i chcę się do niego odnieść teraz. Byłam niesprawiedliwa, rozżalona, załamana. Do p. Ziny trafiłam z beznadziejną sytuacją, z którą sama walczyłam ponad 1,5 roku, liczyłam na pomoc, ukojenie traktując te spotkania jak ostatnią szansę. Dla mnie te kolejne 5 miesięcy ciągłej pracy, oczyszczania i kosztów z tym związanych to dużo, bo wszystko co robiłam trwa już ok 2 lat. Mając trudną sytuację finansową i próbując z pomocą p. Ziny odzyskać od dłużnika pieniądze za każdą wizytę płaciłam tyle co było trzeba, bo jestem honorowa, sama nie chcę mieć długów, ale nie widząc efektów oddawania reszty swoich pieniędzy zwątpiłam, zabolało mnie, że cierpię, mam problem a choć za co któraś rzecz mogłabym zapłacić później skoro przychodzę stale. Coś we mnie pękło. Zwątpiłam. Prawdą jest to, że z pełną wiarą chodziłam 5 miesięcy, wykonywałam wszystkie polecone mi czynności, odmawiałam modlitwy i nic. Wizyty były różne: rozmowa, oczyszczanie, świeczka, gałązka do palenia, modlitwy i różne zapłaty. Źle napisałam, że gałązka kosztuje 50-100 zł, bo chodziło mi o to, że spotkanie kiedy dostaję gałązkę do palenia kosztuje tyle. Przepraszam za to, za to, że zwątpiłam, straciłam siły. Życzę p. Zinie wszystkiego dobrego. Pomaga. Proszę starać się do niej chodzić i szanować te spotkania. Być może ja nie zasługuję, noszę grzechy pokoleń, jestem przypadkiem beznadziejnym.
  • stopnaciagaczom 05.12.16, 13:43
    Pani Zina ma swoje lata i czasy świetności za sobą. Nie jestem pierwszą osobą co nie wyszło.
    Poszukaj artykuł "szeptucha z Krotoszyna" i tam w komentarzach z ostatniego pół roku poszukaj numer tel do Rosjan z Bydgoszczy. Bardzo mili i sympatyczni ludzie i nie są nastawieni na pieniądze. Pomagają za darmo. Jak ktoś im zostawi pieniądze to ta kasa idzie na pomoc innym. Jak się zgodzą pomóc to jeszcze chyba nigdy nie było reklamacji, że coś nie tak poszło.
  • stopnaciagaczom 05.12.16, 13:44
    Nie ufajcie uzdrowicielom i znachorom którzy mają ustalony odgórnie cennik. To nie są osoby które chcą faktycznie pomagać.
  • waniwia1 25.04.17, 18:08
    Jesli macie namiary na p.Zine lub na ludzi z Bydgoszczy prosze o info na isztar3@vp.pl Bradzo potrzebuje pomocy

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.