Dodaj do ulubionych

Kontakt do dobrej wróżki pilnie potrzebny

26.02.19, 16:22
Jestem na zakręcie życiowym - bardzo rzadko korzystam z usług wrózek, ale teraz potrzebuję drogowskazu bo serce i rozum podpowiadają coś skrajnie innego...
Posiada może ktoś aktualny namiar do Moniki Troisombres? Niegdyś wróżyłam u niej mailowo z dużym powodzeniem, ale żaden jej mail który posiadam nie jest obecnie aktywny :(

Ewentualnie proszę o namiar na sprawdzalną i skuteczną wróżkę (chodzi mi o wróżbę), Katowice i okolice może być osobiscie lub dasze rejony mailowo lub telefonicznie.
Nie mam rozeznania i nie chcę skorzystać z usług kogoś przypadkowego żeby jeszcze bardziej wszystkiego sobie nie zamotać.
Edytor zaawansowany
  • pracus1964 26.02.19, 20:43
    Dlatego, że korzystalas z wrozek masz teraz problem, napraw to bez wrozek. Ciężko będzie ale jest to naprawdę możliwe uwierz.
  • spotkania_z_tarotem 27.02.19, 14:23
    Napisz do mnie na priv i podaj swoją datę urodzenia. Postaram się pomóc. Musisz też wiedzieć co nieco o mojej metodzie: nie traktuję Tarota jak wyroczni, ale i tak jest to potężne narzędzie, które świetnie pomaga. Mój Tarot pokazuje obraz obecnej sytuacji, wskazuje możliwości oraz podpowiada jakie mogą byś skutki ewentualnych działań. Możesz przeczytać moje wpisy na forum "Szkółka Tarota."

--
    Spodobała Ci się moja odpowiedź? Możesz do mnie pisać i umówić się na indywidualne spotkanie, lub rozmowę:)
  • mata13.x 28.02.19, 14:26
    Odezwie się Pani do MNIE potrzebyje pomocy
  • spotkania_z_tarotem 28.02.19, 14:48
    mata13.x napisała:

Napisałam na adres mailowy gazety.
  • mata13.x 01.03.19, 15:26
    Nic nie dostalam
  • spotkania_z_tarotem 01.03.19, 19:20
    mata13.x napisała:

> Nic nie dostalam

Dziwne. To proszę napisać do mnie na adres: spotkania_z_tarotem@gazeta.pl
  • marmys 04.03.19, 15:42
    Dziękuję :) Napisałam do Pani maila
  • luna1122 02.03.19, 17:03
    witaj
    napisz do wrozki Blanki wrozy przez email. polecam
    blanka_42@o2.pl
  • mata13.x 03.03.19, 07:54
    Hej korzystałam z usług Pani Blanki.... powiem że dużo wodziala Pani Blanka w kartach co ja jej o tym.nie wspominalam i bylam pod wrazeniem bo to była prawda jest przemiła kobieta nie raz rozmawiałam z nią przez e maila pół dnia otwarta ,ciepła ,
  • ninakolb 03.03.19, 14:59
    Ja bardzo polecam wróżkę, z której korzystam od lat, głównie wróży mi przez telefon. W nagłych, awaryjnych sytuacjach możliwa jest też wróżba sms lub email za bardzo małe pieniądze. Wróżka istnieje na prawdę, nie jest to 0700 i zawsze wszystko się sprawdza. Można też u niej zamówić specjalne, wykonywane talizmany pod konkretna osobę i sytuację. Bardzo dobra wróżka, kontakt tel 500 273 383
  • olek13 19.04.19, 14:36
    -;]

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.