Dodaj do ulubionych

Wywróżony partner niezgodny z oczekiwaniami?

18.08.19, 01:17
Witajcie :)

Wróżka wywróżyła mi ostatnio tzw. partnera "docelowego" z którym mam się podobno ohajtać, zamieszkać i Bóg wie co jeszcze. Jestem bardzo zdziwiona takim stanem rzeczy, ponieważ nie mam priorytetów domowych, nie chce również wychodzić za mąż, raczej szukam kogoś do relacji czysto partnerskiej. Opis jego charakteru również nie zgadza się kompletnie do mojego.

To co usłyszałam na wróżbie:
Paz buław - osoba z wieloma pasjami, energiczna.
Ja co prawda pasję posiadam, ale statyczne i jestem domatorką :)
Wykonywany zawód - król mieczy, osoba w mundurze lub na wysokim stanowisku intelektualnym. No i tutaj to już kompletnie klops, bo ja pracuję artystycznie zarywając nocki, więc to również nie moja bajka.

Dodam, że ta wróżka jest przeze mnie sprawdzona od wielu lat, doradzała mi w sprawach finansowych, zdrowotnych, mieszkaniowych i tak 95% się sprawdziło.
Dlaczego karty pokazują dla mnie miłość, która nie jest kompletnie zgodna ze mną, moją osobowością i trybem życia? Mówiąc szczerze, tylko się zniechęciłam do poszukiwania jej :(
Edytor zaawansowany
  • qp 18.08.19, 01:34
    Miłość ma to do siebie, że albo jest, albo jej nie ma i nie musi zadziałać według czyjegoś "zamówienia", a czasem właśnie te przeciwieństwa się przyciągają, lub dają możliwość uzupełniania się z pozoru odmiennym jednostkom. Każdy ma jednak wolną wolę (a przynajmniej powinien ją mieć!), więc jeśli stanie na Twojej drodze kandydat na męża, a Ty chcesz innego rodzaju relacji, to niech skorzysta taka, która chce się "ohajtać, zamieszkać i Bóg wie co jeszcze", a Ty sobie spokojnie pozostaniesz panną, kiedyś tam starą.
  • saterin 18.08.19, 13:49
    dobra, mnie nie interesują wścibskie odpowiedzi. Uszanuj, że nie każdy chce wychodzić za mąż.
  • qp 18.08.19, 15:38
    saterin napisał(a): dobra, mnie nie interesują wścibskie odpowiedzi. Uszanuj, że nie każdy chce wychodzić za mąż.

Jakie odpowiedzi Cię interesują, te "zgodne z oczekiwaniami"? Przecież wystarczy tylko Twoja konsekwencja w tej materii i będziesz mieć w życiu adekwatnie do tego. Wróżka i jej wróżba nie zmusi do wyjścia za mąż, za to samo życie potrafi napisać niesamowity scenariusz. Jeśli ta wizja wywołuje Twoją niechęć, to może czas zrezygnować z długofalowego wróżenia, lub zastrzec tematy i zasugerować oczekiwaną odpowiedź. Jednak wróżby, to ani Koncert Życzeń, ani wyrok, a ta może spełnić się np. w jesieni życia, lub być w tym małym procencie niewypałów i tego ostatniego Ci w takim razie życzę! Powodzenia i lepszych odpowiedzi na Twoją sprawę.
  • saterin 18.08.19, 17:02
    A co jest złego w posiadaniu oczekiwań? Ty nie posiadasz żadnych? Czy zgadzasz się na wszystko dla kogoś w imię "miłości? Chyba takie rzeczy jak ożenek, posiadanie potomstwa czy budowa domu to są jedne z ważniejszych priorytetów w życiu człowieka i nie rozumiem jak w pytaniu o satysfakcjonującą relacje, mogą wypaść takie karty. To kogo ta relacja ma satysfakcjonować tylko dla tego Pana? Czy my żyjemy w średniowieczu, że kobieta nie może mieć innych potrzeb. I co to za wielka miłość, która potrzebuje świstka papierka i kawałku metalu na palcu? Dla mnie żadna. Może mój post będzie ostrzeżeniem dla osób, które pytają o prawdziwą miłość w swoim życiu, a otrzymują wymijającą odpowiedzi. Już wolałabym wiedzieć, że takowej po prostu nie będzie. Koncert życzeń nie jest tu potrzebny, zwykła szczerość od energii wyższych. Dzięki za odpowiedź.
  • saterin 18.08.19, 13:55
    I jakoś inne go nie chcą na męża, bo prześladuje mnie w kartach z tą swoją kartą sprawiedliwości na końcu od dobrych 6 lat. Dobrze, że poznanie wychodzi z mojej inicjatywy, więc się chociaż nie boję, że mi się napatoczy. Dla osoby z innymi priorytetami, która nie ma czasu na rolę pełnoetatowej żony, taka miłość to nie błogosławieństwo, a przekleństwo. Czy jak go spotkam i przegonie to można liczyć na innego kandydata dostosowanego pod swój rytm dnia?
  • olek13 18.08.19, 15:03
    Proponuję, byś do listy swoich priorytetów na pierwszym miejscu dopisała funkcjonowanie w realnym świecie, a nie w fikcjach, wymyślanych przez "wróżki". Na pewno na racjonalnych decyzjach wyjdziesz lepiej niż na poradach, jakie "dają" karty.
  • saterin 18.08.19, 17:04
    Klasyka forum. Pytasz o konkretną sprawę, a ktoś Ci robi porady nie związane z tematem :)
  • olek13 18.08.19, 17:24
    A wiesz czemu? Z tego samego powodu, z jakiego na pytanie "Dlaczego krowy latają wysoko?" dostaniesz odpowiedź nie związaną z tematem, która brzmi: "Krowy w ogóle nie latają".
    Przemyśl to.
  • saterin 18.08.19, 20:15
    Żyj i pozwól zyć innym. Sprawa rozwiązana, znalazł się chętny bez wchodzenia w związki małżeński, także się da. Wszystko się da, tylko nie trzeba słuchać ludzi z matrycami "musisz to, trzeba tak itp"
  • olek13 18.08.19, 20:40
    Komu zabraniam żyć?
    Chcesz - to wierz w bajki. A ja bajki będę nazywał po imieniu - moje prawo.
    Tylko nie zdziw się po wydaniu pieniędzy, że poszły w błoto. Zostałaś ostrzeżona.
  • baziatko 20.08.19, 12:20
    znalazl sie chetny tego samego dnia?
  • qp 18.08.19, 19:45
    Właśnie, nie żyjemy w średniowieczu, więc skąd obawa, że karty zmuszą do zmiany życiowych poglądów? Nie musimy żyć wg wytycznych jakichkolwiek kart, to jest nawet niewskazane. Nie musimy się również przejmować osobami, które wchodzą na fora o wróżbiarstwie, by nas zbawiać od dywinacji. W temacie karty Sprawiedliwość, to czasem nie rychliwa, ale..karmiczna. Pisanie o kimś nawet hipotetycznym, że "nikt go nie chce"...taka z Ciebie jasnowidzka, którą wszyscy chcą? Z takim myśleniem nie stworzysz żadnej partnerskiej relacji, a i mężczyźni mają swoje oczekiwania.
  • saterin 18.08.19, 20:13
    No i tu się mylisz, bo zdążyłam zadzwonić dzisiaj do mojej wróżki i dopytać o sprawę. I jakoś udało się jej znaleźć faceta dla mnie bez karm i bez ochoty wchodzenia w związek małżeński. Jak to nazwała "na Twoją miarę szyty" z tym, że pokazuję się później niż ten "docelowy" i z innego znaku zodiaku. Także skorzystam ze swojej wolnej woli i zwyczajnie sobie wybiorę, skoro taką możliwość mam :) Problem ludzi zakompleksionych jest taki, że biorą co popadnie, a mnie stać na coś więcej i nie siedzę w energii 5 monet czyli braku.
    Dziękuję za udzielanie się w tym wątku i temat uważam za zamknięty.
  • qp 18.08.19, 20:18
    Lepsze niż kabaret.
  • soleine 19.08.19, 08:13
    mam wrażenie że ta Pani usilnie chciała pokazać jaka to nie jest "nowoczesna" bo nic jej Pani nie napisała złego a Ona od razu sra** żarem....
    No jak masz ochote to wybieraj.... nie rozumiem po co sie pytasz wróżek o wrożbę skoro .... wiesz lepiej hahah
  • mariwwa234 19.08.19, 14:29
    A możesz zdradzić co to za wróżka? Szukam kogoś sprawdzonego...
  • mariwwa234 20.08.19, 13:56
    A dlaczego Mariwa? Dopiero trafiłam na to forum, ktoś ją intensywnie reklamuje czy faktycznie jest dobra?
  • soleine 21.08.19, 07:03
    nick mnie tak nakierował, moim zdaniem nie jest z uwagi na to, iż odpisuje po 5 minutach, na przestrzeni lat (2,5 roku) jej wróżby mi się nie sprawdziły, wręcz były to rzeczy wyssane z palca.
    Generalnie chyba nie ma co wróżyć. Mam jedną Panią wróżkę co wróży mi, wszytsko mozna powiedziec ze sie sprawdziło ale jedna rzecz nie bardzo, a ja sobie duzo nadzieji przez to narobiłam wiec mówie nie ma sensu wrózenie, bo człowieka o słabej psychice to może zniszczyc.
  • mariwwa234 21.08.19, 18:10
    Aa chodzi o mój nick ;). Nie znam wróżki Mariwy, nigdy nie korzystałam i na pewno nie jestem nią ;).
    A o której Ty wróżce piszesz? Ja wiem, że wróżenie jest niebezpieczne i można się uzależnić, ale no własnie ciekawość swojego losu i słuszności podejmowanych decyzji bywa silniejsza...
  • soleine 22.08.19, 06:48
    nie bd jej reklamować bo póżniej nie bd miec dla mnie czasu hahha

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka