Dodaj do ulubionych

byk - wodnik

09.09.02, 09:57
Jestesmy malzenstwem; ja - byk, mąż - wodnik. Co można powiedziec o tym
zwiazku? Jak maja sie do siebie te dwa znaki w odniesieniu do bycia ze soba?
Dziekuje za rady.
Obserwuj wątek
    • kamill_a Re: byk - wodnik 09.09.02, 12:39
      W nawiązaniu do mojego listu pragnę dodać, że przezywamy poważny kryzys. Zanosi
      się na rozpad małżeństwa. Czy mozecie mi cos podpowiedzieć, zasugerować?
      Jesteśmy 5 lat po ślubie, a nasz kryzys trwa 7 m-ęcy. Pozdrawiam.
    • mii.krogulska Re: byk - wodnik 09.09.02, 23:43
      Witam serdecznie,
      ocena astrologiczna związków Byka z Wodnikiem nie jest zwykle najlepsza, choć
      tak wiele zalezy od indywidualnych horoskopów, że możemy operować tu tylko
      pewnymi ogólnikami. Byk w związku pragnie stałości, pewności, poczucia
      bezpieczeństwa. Wlicza się w to posiadaie dzieci, ogródka, spiżarni - na to Byk
      zarabia i po to sie stara, aby jego bliscy byli zadowolni i bezpieczni. Wodnik
      nawet w rodzinie nie rezygnuje z własnej indywidualności, a wszelkie tendencje
      do ochrony domowej przestrzeni są zwykle obce jego naturze. Gdzie Byk pragnie
      ciszy i spokoju, tam Wodnik zaprasza przyjaciół. Gdzie Wodnik chce realizować
      swoje twórcze pasje, tam wkracza Byk z obiadem - albo każe Wodnikowi sprzątać.
      Oczywiście można ułożyć sobie życie tak, aby sobie wzajemnie nie przeszkadzać,
      a wspierać się i wypełniać swoje życie odmiennymi cechami. Skoro jednak
      małżeństwo się rozpada, to oznacza, że gdzieś tej równowagi zabrakło - albo Byk
      był zbyt stateczny, albo Wodnik zbyt zmienny i drugiej stronie przestało to
      odpowiadać. Jedyna rada to rozmawiać, zawierać układy na kilka dni, nie
      planować na dłużej i nie wyrzucać drugiej osobie tego, czego się dopuściła. I
      na Byki, i na Wodniki działają teraz trudne aspekty planet Uran i Neptun, które
      Byki popychają do wolności od niepotrzebnych problemów, a Wodnikom każą szukać
      nowych pomysłów na życie - czasem bardzo nierozsądnych pomysłów, szczególnie w
      oczach Byka. Nie mam dla Państwa innej rady jak abyście negocjowali i byli dla
      siebie wyrozumiali we wszystkim, nawet jeśli to trudne. Gorszym miesiącem może
      być dla Państwa grudzień i pierwsza połowa stycznia, kiedy to lepiej unikać
      decydujących rozmów, bo możecie być bardzo egoistyczni i zwyczajnie zmęczeni
      całą sytuacją.
      "Metodą" na Wodniki jest wolność i większa granica niezależności. Jednak akurat
      Byki trudno to znoszą. Skoro jednak przez poprzednie lata dawaliście sobie
      radę, to zapewne znaleźliście podstawy i doświadczenia do miłości i
      porozumienia. Może czas do nich wrócić i w nich poszukać inspiracji?

Pozdrawiam serdecznie,
      Mii

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka