• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Czy Anna Świerczewska z salonu Gwiazda to dobra wr

• IP: *.farmacol.com.pl / *.farmacol.com.pl 20.04.06, 12:21
    Czy Anna Świerczewska z salonu Gwiazda w Warszawie to dobra wróżka?Był ktoś?
    Wpisujcie się
    Edytor zaawansowany
    • Gość: monia IP: *.inteligo.com.pl 24.04.06, 10:50
      Witajcie, różne są opinie na temat wróżek, wróżb i horoskopów i każdy ma inne
      doświadczenia..
      Moje doświadczenie, spotkanie z wróżką jest akurat bardzo pozytywne...
      Nigdy nie wierzyłam przesadnie w horoskopy, a już napewno nie wierzyłam we
      wróżki..
      Parcuję z klientami, kiedyś przyszła do mnie klientka, była brdzo zadowolona z
      mojej obsługi, pomocy jakiej jej udzieliłam i zaprosiła mnie w zamian na
      seans...
      Z ciekawości poszłam oczywiście, sama nie szukałam nigdy kontaktu z żadnymi
      wróżkami i jakże duże było moje zdziwienie, kiedy po rozłożeniu kart...spytała
      mnie dlaczego do tej pory nie zdałam bardzo ważnych dla mnie egzaminów,
      dlaczego to odwlekam, to mnie blokuje, powoduje moje złe samopoczucie i hamuje
      w działaniu..
      Nie musze chyba wam opowiadać jak bardzo byłam zdziwona...egzaminy o których
      mowa zdawałam kilkakrotnie, niestety bez powodzenia i można powiedzieć, że tak
      naprawde się w końcu poddałam...
      Wróżka powiedziała, ze teraz jest mój czas, że teraz mam startowac do tych
      egzaminów koniecznie i najlepiej w innej szkole lub u innego egzaminatora a
      napewno zdam...
      Nie obchodzi mnie to, skąd ona to wiedziała...z kart, intuicji....waże, że
      popchneło mnie to do zdecydowanego działania i efekty były bardzo dobre, tym
      razem się udało...
      W wielu innych sprawach podała również wiele szczegółów, które tak naprawdę
      traktowałam z przymrózeniem oka, bo skąd można znać czyjąś przyszłość... ale
      naprawdę wszytko zaczeło się sprawdzać, aż w penym momencie byłam przerażona tą
      sprawdzalnością... także polecam akurat moją wróżkę Annę Świerczewską innych
      nie znam...;)
      • Gość: anglinistka IP: *.autocom.pl 24.04.06, 16:30
        A ja nie polecam tej Pani, jest taka sztywna. Byłam u niej po wizycie czułam
        wielki niedosyt i z jej przepowiedni sprawdziło się moze 20%. Korzystam z usług
        mailowych innej wróżki, która zawsze trafia w sedno sprawy.
        A z tego co mi wiadomo, to sa układy, w których od razu wychodzi główny problem
        ten, o który chcemy zapytać i ten ukryty, o którym chcemy zapomnieć.
        • Gość: Roksaneczka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.04.06, 10:53
          Pewnie w kwestii wróżek jest tyle opinii ile ludzi, korzysta z ich porad. Mnie
          osobiście Pani Anna odpowiada. Już sam fakt, że wizyta u niej trwa czasami 2
          godziny świadczy o tym, że nie traktuje swoich klientów powierzchownie. Nigdy
          przesadnie nie wierzyłam w horoskopy, ani tym bardziej we wrózki - no chyba, że
          były wyjątkowo dobre dla mnie - te horoskopy :)))) Pierwszy raz poszłam do pani
          Ani z ciekawości i chyba dlatego, że potrzebowałam wtedy (podświadomie - sama
          się sobie nie przyznawałam) jakiejś wskazówki, potrzebowałam , zeby ktoś mi
          powiedział, że bęzie dobrze, a może lepiej. Ale to wcale nie oznacza, że Pani
          Ania przedstawiła mi moja przyszłość przez różowe okulary, ale faktyczne
          poakazała co może być przyczyną tej sytuacji w jakiej się znalazłam. Właściwie
          na początku nie wierzyłam, że to co mówiła jest prawdziwe. Poradziła mi, zeby
          zakończyła mój długoletni związek - bo to on jest głowny przyczyną mojego
          samopoczucia i poczucia beznadziei. Wtedy myślałam, że to najgroszy bezsens
          jaki mogła mi doradzić. Jednak nie wiem czy świadomie czy nieświadomie stało
          sie tak, że rozstałam sie z moim facetem - notabene okazało się, że od ładnych
          kilku miesięcy miał kogoś innego (co poniekad Pani Ania potwierdzała - ale
          wtedy mi to przez myśl nie przeszło i w ogóle nie chciałam o czyms takim
          słyszeć). Teraz nie chodzę częśto do pani Ani, ale wiem, że jaki kiedyś będę
          miała jakis problem to na pewno pójdę do niej. Bo według mnie wizyta u niej to
          trochę też jak wizyta u psychoterapeuty:)) (z tego co wiem, to Pani Ania
          studiuje psychologie, żeby oprócz czytania przyszłośći z TAROTA, jeszcze lepiej
          rozumieć problemy ludzi, którzy do niej przychodzą) , Czasami nawet wystarczy
          człowiekowwi rozmowa i to, że ktoś powie ze będzie lepiej - ale tak od serca. I
          dlatego chyba wolę taki osobisty kontakt niz jakąś porade przez e-mailowe
          wróżki. Myślę, że powinnaś spróbować iśc do Pani Anny - według mnie sie nie
          rozczarujesz, ale sama zdecyduj. Jednak Pani Anna to na pewno osoba
          wykształcona , inteligenta i na poziomie - no i ma gabinet w centrum:)))
          Pozdrawiam i życzę powodzenia!!!!!
        • 04.05.06, 20:00
          A mozesz mi powiedziec,polecici kogos z uslug kogo moglabym skorzystac przez
          internet? np na mojego gazetowego maila

Gość portalu: anglinistka napisał(a):

> A ja nie polecam tej Pani, jest taka sztywna. Byłam u niej po wizycie czułam
          > wielki niedosyt i z jej przepowiedni sprawdziło się moze 20%. Korzystam z
          usług
          >
          > mailowych innej wróżki, która zawsze trafia w sedno sprawy.
          > A z tego co mi wiadomo, to sa układy, w których od razu wychodzi główny
          problem
          >
          > ten, o który chcemy zapytać i ten ukryty, o którym chcemy zapomnieć.
          • Gość: Iga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 18:59
            Anna Świerczewska jest ok.na wizycie u niej czuje sie,ze Tarot to dla niej jedna
            wielka pasja.Wizyta u niej jest bardzej zyciowa a nie nawiedzona.
          • 05.03.14, 17:57
            Byłam dziś u niej i polecam naprawdę wszystkim serdecznie! :-) Jeszcze nigdy nie byłam tak naładowana pozytywną energią, nawet po siłowni basenie, psychologu, czy kolacji w McDonaldzie! SZOK! :-) 95% trafność i sprawdzalności, no i ta atmosfera... ach.... już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty! ^^
        • Gość: Milutka55 IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.13, 13:12
          A ja byłam i POLECAM !!!!! Naprawdę Warto! :)))
          • Gość: Albin IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.13, 13:52
            Jestem facetem, bylem, sprawdziłem z sesji tarota wyszłm zadumany, zadowolony i umocniony w swoim dalszym postępowaniu.
            polecam www.astarot.pl
      • Gość: Katia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.09, 13:52
        Ja polecam.godna zaufania,konkretna życiowa kobieta.Jestem zadowolona z jej konsultacji.
      • Gość: Sas IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.13, 09:08
        BARDZO polecam TAROCISTKĘ ANNĘ ŚWIERCZEWSKĄ.ja CHODZĘ , OPRÓCZ DUŻEJ SPRAWDZALNOŚCI, ZAWSZE WYCHODZĘ OD NIEJ PEŁNA OPTYMIZMU.NA MARGINESIE TO LEPSZE SĄ WIZYTY U NIEJ NIŻ U PSYCHOLOGA.WIZYTA U NIEJ POZWOLIŁA MI UNIKNĄĆ WPADKI Z PARTNEREM.DOBRZE, ZE DO NIEJ TRAFIŁAM.
    • Gość: cygareta1 IP: *.farmacol.com.pl / *.farmacol.com.pl 25.04.06, 14:12
      Ja też byłam w ubiegłym roku u tej Pani.Jestem bardzo
      zadowolona.Przepowiedziała mi rozwód.W tej chwili jestem rozwiedziona i bardzo
      zakochana.Ja polecam
      • 25.04.06, 17:05
        Oj coś ci się pomyliło, raz pytasz, raz opowiadasz.Zapomniałaś zmienić nick? ;-)
        Ja nie polecam tej pani.
        Wygaduje co jej slina na język przyniesie, nic się nie sprawdza i zachowuje się
        jakby potrzebowała pomocy psychologicznej.
        To jedna z tych osób, które czegoś tam sie nauczyły ale nie mają daru.
        Ktoś tutaj wspomniał, że ma gabinet w Centrum... hmmm... a co to ma za znaczenie?
        Umiejętności na pewno jej to nie podwyższyło.

• Gość: jasnowidz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 19:02
          Czy Ty jesteś z konkurencji ?
          Bo Twój tekst o tym świadczy/zreszta kiepski/
        • Gość: jasnowidz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 19:11
          Czy Ty jesteś z konkurencji ?
          Bo Twój tekst o tym świadczy/zresztą kiepski/
    • Gość: anglinistka IP: *.autocom.pl 25.04.06, 21:27
      Ten post jest jak reklama, takie nawiedzone osoby piszą...to gdie wróżka ma
      gabinet nie ma najmniejszego znaczenia. DOBRA wróżka moze mieszkać na końcu
      świata, a ludzie do niej przyjdą.
      • 27.04.06, 15:18
        ja byłam u tej pani i nie polecam, bo pani niestety nie docieka sedna sprawy
        tylko okresla rzeczy szablonowo...jest lekko nawiedzona i za duzo o sobie
        opowiada, jakie to ma znajomosci, jakie tytułu i tym podobne...prosze mi
        wierzyc byłam u wielu wróżek wiec mam porównanie....jak mi otwoerzyla drzwi cos
        mi wewnatrz powiedziualo ze zle trafiłam..poza tym mówi o rzeczach które maja
        sie wydarzyc jak o faktach, to brzmialo jak wyrocznia a nie perspektywa....
    • Gość: cygareta1 IP: *.farmacol.com.pl / *.farmacol.com.pl 27.04.06, 15:24
      A jakie dobre wróżki mogłabyś polecić?
      • Gość: madzia IP: *.aster.pl / *.aster.pl 29.04.06, 19:42
        bylam u tej Pani 2 lata temu i nie jest zla w odczytywaniu terazniejszosci ale
        przyjmuje z zegarkiem w reku, 1h wtedy kosztowala 100 zl.
        Pomoc mi nie pomogla co najwyzej zdolowala ze niestety nie bedzie tak jak chce
        a osoba na ktorej mi zalezalo zranila mnie celowo z czym nie moge sie zgodzic i
        sadze ze jej poglad wynikal tylko z jej widzimisie.
        Nie polecam jej!
        Za to kiedys spotkalam Aide i mysle ze ona ma dar, moze nie jest w stanie
        wszystkim pomoc ale az mnie ciarki przeszly,wlasnie dlatego balabym sie do niej
        pojsc!
        • Gość: Megi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.07, 11:07
          Coś kręcisz,bo wizyta u niej kosztuje za 1h 120 zl. i z tego co wiem nie robi
          róbi róznic cenowych dla klijentow,kilka osób z mojej firmy korzysta z jej
          usług.Zastanów się co piszesz,to,ze nie jesteś zadowolona,z tego co
          usłyszałaś,to nie znaczy,ze możesz komuś robić koło piór,a drugą osobę u której
          nawet nie byłaś reklamujesz.o co Ci chodzi?
    • Gość: oberzynka IP: 81.10.26.* 04.10.06, 08:07
      miałam tę "przyjemność" wyrzucenia kasy w błoto w salonie gwiazda 2 lata temu.
      pani anna mówiła takie rzeczy o moim życiu że nie wiedziałam czy śmiać się z
      tych głupstw czy płakać... podobno mąż mojej przyjaciółki miał się we mnie
      kochać na zabój (on mnie szczerze nienawidzi ;) mój były mąż miał do mnie
      wrócić (to ja go zostawiłam i to była najlepsza decyzja mojego życia).. hehe
      • 12.01.07, 11:04
        Mi powiedziała ostatnio coś, co -niestety się sprawdziło
      • 18.01.07, 11:06
        ja się wybieram w przyszłym tyg
        • Gość: Anielcia IP: 62.20.47.* 13.03.07, 11:58
          Ja bylam u P. Ani jakies 2 lata temu, i musze przyznac, ze szybko zorientowala
          sie w mojej terazniejszosci...co do przyszlosci to dala mi wiele dobrych
          wskazowek. Uwazam, ze to dobra wrozka.
          • Gość: Róża IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.12.07, 11:44
            Ja polecam bardzo,życiowa kobieta
            • Gość: urodzony 13 w piąt IP: *.aster.pl 26.12.07, 22:54
              Ani dobra ani zła. Dobra wróżka głupot nie powie,natomiast dużo
              może podpowiedzieć.Wybór zawsze należy do nas.Znam panią Anie i nie
              mogę nic złego napisać.A;e też znam dużo innych też godnych
              polecenia.Niektóre nie zajmóją się tym zawodowo,nawet ukrywają to
              przed znajomymi a po prostu są dobre.Często jest tak że chcemy
              usłyszeć to co byśmy chcieli i nic innego do nas nie dociera.
              • Gość: mag IP: *.chello.pl 01.06.08, 12:40
                pierwszy raz widzę taką pisownię "zajmóją"
                • 01.06.08, 18:40
                  ???
                  Może tu chodzi o to , że jak nie ómieją, to się zajmóją, a jeśli umieją, to się
                  zajmują... czort wie.
                  --
                  Ewa Janson
                  Naucz się życia, zanim ono zacznie uczyć ciebie. Pierwsze jest do zrobienia,
                  drugie czasem trudno przeżyć.
    • Gość: margotca IP: 89.108.251.* 01.09.08, 17:49
      ja tez bylam u tej tarocistki i jak dotąd nic sie nie sprawdzilo a ponoc miało w
      ciagu 1 roku a juz mija 3 rok jak tam byłam nie polecam
    • Gość: KLijentka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.11.08, 15:05
      Może warto pod bzdetnymi,nieorzemyślanymi słowami się podpisać i przynajnmiej
      mieć dowód na słowa,które robią krzywdę drugiemu człowiekowi.Pani Anna
      Świerczewska jest bardzo dobrą tarocistką,człowiekiem pełnym pokory i
      wyrozumoałości,a także psychologiem.Wizyty u niej co jakiś czas bardzo mi
      pomagają.Gorąco polecam
    • Gość: aaga84 IP: *.chello.pl 07.01.09, 19:26
      Byłam u tej wróżki przed tym Sylwestrem. Pani Ania mówiła ogólnikowo. takie
      informacje, które mogłabym wyczytać w prasie kobiecej. Na każde moje pytanie
      dodatkowe (miało mi pomóc rozwiać pewne wątpliwości, z którymi w końcu do niej
      przyszłam) odpowiadała, że nie wie lub była zdziwiona rodzajem zapytania albo
      milczała. Za dużo czasu poświęciła na wypytywanie mnie o studia-chodzę do
      renomowanej uczelni i stwierdziła, że może sama się tam wybierze itp.
      Byłam rok temu u innej wróżki w legionowie i mogę śmiało powiedzieć, że tutaj
      byłam godzinę (koszt-150), a u poprzedniej ok. pół godziny i chyba 60 zł
      zapłaciłam( chyba, gdyż nie chcę do końca skłamać, nie pamiętam). Dowiedziałam
      się poprzednio wielu szczegółów, które świadczyły, że tamta kobieta naprawdę ma
      jakąś moc i nie opiera się na "przepowiadaniu" ogólnych faktów, które do
      większości ludzi pasują.
      Nie polecam Anny Świerczewskiej
      • Gość: ana IP: *.robbo.pl 16.02.09, 19:14
        czy możesz mi mailem przesłać namiary do tej pani z Legionowa? mój
        mail: anek97@o2.pl
        • 01.03.09, 13:59
          witam, mam pytanie odnosnie wizyty u tej wrozki zreszta pewnie i u
          innych. Jak wyglada taka wizyta, bo godzina czasu to duzo,na taki
          seans chce sie wybrac do anny swierczewskiej. Czy wszystko czyta z
          tarota "? i czy mowi rzeczy ogolnikowo , czy cos np przepowie.
          bardzo mnie to ciekawi
      • Gość: maja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.09, 18:53
        A ja polecam,super psycholog,wrózka,faktycznie życiowa kobieta.
      • Gość: eee77 IP: *.mofnet.gov.pl 05.05.09, 12:44
        Ja byłam u Pani Anny 1,5 roku temu. Sprawdziło się może 20%, a to co
        miało się wydarzyć szybko nie wydarzyło się wcale. Poszłam drugi raz
        na początku listopada 2008r. To co Pani Anna opisała o teraźniejszym
        czasie to tak do końca mi się nie zgadzało (80% prawda), ale na
        niektóre moje pytania (normalne)nie chciała odpowiedzieć albo
        mówiła, że nie wie, czasami miałam wrażenie, że wręcz się śmieje z
        tego o co pytam. A w końcu ja płacę za wróżbe pieniądze więc mam
        prawo pytać o rzeczy, które mnie nurtują!!!
    • Gość: Aras IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.07.09, 20:17
      Chodzę do niej . Godna polecenia osoba
      • Gość: Adusia35L IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.13, 13:16
        Hej! Jestem Ada!

Byłam bezrobotna, bez miłości, nadziei na lepsze jutro.
        Ciągle tylko płakałam i użalałam się nad sobą, że jestem gruba i beznadziejna.

1 Osoba wskazała mi Światło w ciemności. Drogę w tym "pierdzielniętym tunelu", jakim jest życie.
        Dlatego również chcę podziękować z całego serducha Pani Ance Świerczewskiej,
        która naprawdę swoją pozytywną karmą i energią napełniła mnie szczęściem.

Wiecie co?
        Ostatnio zdecydowalam sie na robot w ktorej poznalam super faceta i w ogole wreszcie chce mi sie zyc, (mam jesc duzo ananasa schudlam juz 10 kg) i w ogole czuje sie SUPER!

ANKA Wskazała Mi alternatywy, jakich się naprawdę nie spodziewałam...
        Nie chce pisac wiecej o tym co bylo, a bylo ciezko... teraz jest lepiej z dnia na dzien a ja staje znowu na nogi.... jak ktos chce moze sobie poczytac na jej stronie www.astarot.pl - chociaz wyglada zupelnie inaczej niz na zdjeciach...

Jest taka fajna, zyciowa, NORMALNA Babeczka, ktora naprawde zna sie na zyciu i dala mi takie wsparcie duchowe, ze jestem jej dozgonnie wdziedczna...

Kocham zyc i wiem, ze dzieki 1 Osobie, doznalam blasku olsnienia i sensu zycia! Dlatego również DZIEKUJE P. ANI i polecam wszystkim terapię oczyszczeniową u Niej i niebiańskie Konsultacje !!!!

Polecam, bo warto jest żyć ze szczesciem radosica i smiechem na ustach!!!!
        Glowa do gory, bedzie okej, wspieram Was cieplutko!

Ada M. <3
    • Gość: skorpionik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.09, 11:03
      Fachowa osoba,konkretna,mówi to co widzi z układu kart i określa dość precyzyjnie czas.Polecam
    • Gość: Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.10.09, 09:21

Ja chodzę do Świerczewskiej.Prawda jest taka żeby się coś sprawdziło , to często musimy sami zacząć działać.
      Sprawdziło mi się , że wyjechałam na kontrakt , ale musiałam dopilnować i złożyć dokumenty.To już zależało ode mnie czy będzie mi się chciało gromadzić dokumenty czy nie.
    • Gość: Aris IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.11.09, 19:43
      Może to Ty nie rozumiesz co się do ciebie mówi , bądź chcesz samo spełniających się życzeń.Znam p.Świerczewską od lat i dziwi mnie taki komentarz na jej temat.Jest to mądra życiowa kobieta . Mówi rzeczowo i konkretnie.Polecam znakomitego fachowca.
      • Gość: anulka27 IP: *.chello.pl 19.11.09, 20:03
        witam
        ja tez polecam panią Anię byłam u niej w 2007 roku pod koniec i
        mogę powiedzeieć dzisiaj ze tyle pracy ile włozyla warte było,z
        perspektywy czasu polecam sprawdzilo mi się wiele bardzo wiele
    • 24.11.09, 21:36
      Myślę sobie, że dla kogoś będzie dobra a dla kogoś innego nie-dobra...tak to już
      jest. Nie wszystkim się dogodzi...

--
      Zapraszam na irma.irma1@gazeta.pl
      • Gość: Megi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.12.09, 14:31
        Polecam.jestem zachwycona.dla mnie wręcz jasnowidz.Powiedziała mi kilka szczegółów z mojego życia ,ze aż mnie zamroziło.Konkretna i z charyzmą.
    • Gość: Zalando IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.10.13, 09:20
      dlaczego krzywdę robisz kobiecie.1. nie przyjmuje na pól godziny, więc jest to okrutne kłamstwo.TA ENERGIA ZŁA I STEKU kłamstw WRÓCI Z POTRÓJNA SIŁA DO Ciebie.gdybyś faktycznie był, to byś wiedział, że w swojej ofercie i praktyce nie przyjmuje na pół godziny.Widać , ze nie jesteś nawet z nędznej komercyjnej konkurencji.
      POLECAM Z CAŁA ODPOWIEDZIALNOŚĆ TAROCISTKĘ ANNĘ ŚWIERCZEWSKA.jest OSOBĄ KTÓRA NIE WESZŁA W KOMERCJE EZOTERYKI I NIE WYSTĘPUJE W ZADNICH TELEWIZJACH ZWIĄZANYCH Z LINIAMI 700.nIE NACIĄGA LUDZI WIDOCZNIE JAK TY TO ROBISZ.pRAWDZIWA TAROCISTKA.SZACUN
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.10.13, 09:29
        KOBIETO te Twoje mocno przestarzałe poglądy o powrocie energii z potrójną siłą to stek bzdur nijak nie mający się do rzeczywistości.Widać,że jesteś starej daty wróżką zastraszającą ludzi. Żal klienta ,który do takiej trafi.
      • Gość: Tatiana IP: *.dynamic.chello.pl 27.11.13, 14:23
        Dobrze, ze trafiłam do jej gabinetu. Byłam przed bardzo ważnymi decyzjami w życiu, zmiana miejsca zamieszkania, rozwodem i namiętnymi spotkaniami z nowym partnerem.
        Wizyta u pani Świerczewskiej ,pozwoliła mi ochłonąć i bardziej dojrzale , rozsądnie spojrzeć na sytuacje, w której się znalazłam.
        z mężem się rozwiodłam, z partnerem dalej się spotykam, ale na wiele sytuacji patrzę spokojniej i zwiększmy rozumieniem.Dobrze , ze trafiłam do jej gabinetu, bo wizyta u niej umocniła mnie w moich decyzjach i planach na przyszłość.naprawdę warto skorzystać z jej porad, konsultacji tarotowo- psychologicznej, po której bardziej z uśmiechem patrzy sie na świat i swoją przyszłość.Ja POLECAM.
        • Gość: Gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.13, 19:33
          Bardzo ładna strona:) Podoba mi się wróżka i reklama.Widać że jest prawdziwa i nie kryje się pod zasłoną . Warto najpierw spojrzeć wróżce w oczy zanim się do niej pójdzie po doradztwo.Oczy wiele mówią o człowieku.
          • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.13, 19:41
            O jakiej stronie piszesz? Po wpisaniu salon gwiazda warszawa do wyszukiwarki, znajdziesz adres, nr tel, ale adresu www nie ma
            • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.13, 20:01
              Salcia czytaj uważnie;)wszystko masz napisane wyżej.www astarot.pl
              • Gość: Duch Salamandry :) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.13, 20:26
                Dzięki. Ciekawe czy p.Ania jest psychologiem z wykształcenia? 200 zł godzina rozmowy.
                Dobrze, że jest jej zdjęcie. Od razu widzę, że nie jest to osoba w moim typie, a więc kasa zostanie na swoim miejscu....
                • Gość: NINA IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.13, 13:47
                  Pani Anna Świerczewska jest super Tarocistką, ezoterykiem i psychologiem, a także bardzo ciepłą, życiową osoba.
                  Byłam i polecam.
                  Zdecydowanie lepiej iść do takiej osoby i mieć właściwie postawiona diagnozę, wiedzieć, w zasadzie na czym się sto, niż błąkać się i chodzić na niekozaczące się wizyty do psychologa.
                  wizyta U Anny Świerczewskiej pozbawiła mnie złudzeń, ze mój związek ma jakikolwiek sens.
                  Chcesz rozjaśnić swoje życie to umów się na wizytę.
                  www.astarot.pl
                  • Gość: Wrota Czasu IP: *.205.99.198.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 28.12.13, 14:30
                    Psychologiem samozwańczym, czy ty tak uważasz. Mieć papier to jedno a mieć dar do zawodu to dwa. Teraz to nie brak oszołomów wszelkiej maści jak Duch Salamandry i jej durnowate wpisy. Psycholog musi mieć doświadczenie pracy z ludźmi, empatię i relacje interpersonalne. Tego wszystkiego zaś brakuje świadczącym swoje usługi na portalach i forach zdecydowanie
                  • 22.02.14, 15:57
                    Brzmi jak reklama!
                    • 22.02.14, 16:37
                      Hah, ha przecież to pani reklamuje sama swoje wpisy. Jeden po drugim, więc na pewno reklama....

lamarita napisał(a):

> Brzmi jak reklama!

--
                      sanguis.iton.com.pl/news.php
                      • Gość: Tedi IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.14, 14:40
                        Oczywiście, ze reklama i to wiarygodna i rzeteln. Pani Anna Świerczewska od kilkunastu lat przyjmuje w Warszawie pod tym samym telefonem i adresem.Nie jest związana z tego co wiem, z żadną komercyjną pseudo - ezoteryczną firmą..dla mnie jest to osoba pełna pasji i wierności zasadą etyki i moralności, o które bardzo trudno w dzisiejszych czasach.
                        z odpowiedzialnością polecam .
                        Marna konkurencjo osoby z tak wielka pasją nie da się pokonać, bo ma tak dobre referencje i przekazy tzw. poczta pantoflowa godne polecenia panią Świerczewską Tarocistkę, ze żadne wpisy konkurencji nie są wstanie zaszkodzić.
                        Życzę wszystkiego dobrego Pani Świerczewskiej, sobie i jej wroga, bo energia wraca.
            • Gość: Gawor IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.14, 14:44
              www,astarot.pl Strona pani anny Świerczewskiej - tarocistki.
              dobry powiernik i doradca
    • Gość: Ada35L IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.13, 13:13
      Hej! Jestem Ada!

Byłam bezrobotna, bez miłości, nadziei na lepsze jutro.
      Ciągle tylko płakałam i użalałam się nad sobą, że jestem gruba i beznadziejna.

1 Osoba wskazała mi Światło w ciemności. Drogę w tym "pierdzielniętym tunelu", jakim jest życie.
      Dlatego również chcę podziękować z całego serducha Pani Ance Świerczewskiej,
      która naprawdę swoją pozytywną karmą i energią napełniła mnie szczęściem.

Ostatnio zdecydowalam sie na robot w ktorej poznalam super faceta i w ogole wreszcie chce mi sie zyc, (mam jesc duzo ananasa schudlam juz 10 kg) i w ogole czuje sie SUPER!

ANKA Wskazała Mi alternatywy, jakich się naprawdę nie spodziewałam...
      Nie chce pisac wiecej o tym co bylo, a bylo ciezko... teraz jest lepiej z dnia na dzien a ja staje znowu na nogi.... jak ktos chce moze sobie poczytac na jej stronie www.astarot.pl - chociaz wyglada zupelnie inaczej niz na zdjeciach...

Jest taka fajna, zyciowa, NORMALNA Babeczka, ktora naprawde zna sie na zyciu i dala mi takie wsparcie duchowe, ze jestem jej dozgonnie wdziedczna...

Kocham zyc i wiem, ze dzieki 1 Osobie, doznalam blasku olsnienia i sensu zycia! Dlatego również DZIEKUJE P. ANI i polecam wszystkim terapię oczyszczeniową u Niej i niebiańskie Konsultacje !!!!

Polecam, bo warto jest żyć ze szczesciem radosica i smiechem na ustach!!!!
      Glowa do gory, bedzie okej, wspieram Was cieplutko!

Ada M. <3
      • 05.03.14, 18:12
        Chyba się nawet kiedyś minęłyśmy u niej w Gabinecie!
        Super , że Tobie też pomogła, ale takich Ludzie jak my z tego co wiem, jest naprawdę SPORO! :)))

Gość portalu: Ada35L napisał(a):

> Hej! Jestem Ada!
        >
        > Byłam bezrobotna, bez miłości, nadziei na lepsze jutro.
        >
        > 1 Osoba wskazała mi Światło w ciemności. Drogę w tym "pierdzielniętym tunelu",
        > jakim jest życie.
        > Dlatego również chcę podziękować z całego serducha Pani Ance Świerczewskiej,
        > która naprawdę swoją pozytywną karmą i energią napełniła mnie szczęściem.
        >
        > Ostatnio zdecydowalam sie na robot w ktorej poznalam super faceta i w ogole wre
        > szcie chce mi sie zyc, (mam jesc duzo ananasa schudlam juz 10 kg) i w ogole czu
        > je sie SUPER!
    • Gość: Bruton IP: *.dynamic.chello.pl 28.12.13, 13:38
      Nie kłam jak nie byłaś.czy chcesz czy nie to kłamstwo wróci do ciebie,
      Pani Anna Świerczewska nie przyjmuję na pol godziny to pop pierwsze, a po drugie przedłuza wizyty a nie skraca, po co kłamiesz
      A Co konkretnie miało Ci sie sprawdzić TWOJE KŁAMSTWO - NIE MARTW SIĘ WRÓCI Z POTRÓJNĄ ENERGIĄ DO CIEBIE I TAK SIĘ STANIE !!!
    • Gość: alutka IP: *.ucar.edu 31.12.13, 13:25
      Żadna z niej wróżka tylko oszustka i tyle w temacie
      • Gość: Nomi IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.14, 14:51
        Nie krzywdź człowieka, robisz wpis, bo wstałaś lewa noga , czy ktoś Ci płaci za czarny pair .
        Jeśli oczerniasz osobę to mniej odwagę pokazać swoje zdjęcie i podpisać się.
        Jeśli w twoim mniemaniu uważasz, ze jest to oszustka i masz na to dowody to zwróć sie do osoby, która krzywdzisz przez takie wpisy.
        jeśli coś piszesz to to udowodnij.
        jest zasada, ze każdy pisze o sobie alutko i jak w podpisie widać, że jesteś malutka i nie wiarygodna.
    • Gość: Gosc IP: *.static.cablecom.ch 15.01.14, 12:15
      Absolutnie nie polecam! Ta pani traci swoja moc. "Powrozyla" mi wizje apokaliptyczne w doslownie obrazliwy sposob. Braki nadrabia co nieco marna psychologia. Duzo sie dopytuje a ten horoskop to doslownie HORRORskop. Pozdrawiam!
      • 22.02.14, 14:36
        Przeczytałam reklamę tej pani w "Nieznanym Świecie"i poszłam tam spokojna i otwarta na przyszłosć a wrócilam pełna niepokoju i bez żadnych wskazówek.Nasłuchłam sie bzdur...o życiu, którego nie znałam.Pewnie były to traumy tej kobiety, bo nie moje.
        Mialam wrażenie, że karty celowo wprowadzają te panią w błąd.Rozmowa nie należala do przyjemnych, bo pani "wróżka" blądziła tylko po kartach.Też próbowała mnie przepytywać a jak się nie udało, to z satysfakcją przepowiadała mi tylko to, co złego się w moim życiu wydarzy.Z takim "wyrokiem" musiałam pójść do innego tarocisty...na szczęście, bo dopiero tam rozpoznałam w kartach siebie i otrzymałam odpowiedź na pytania, które mnie dręczyły.To były całkiem inne prognozy !
        • Gość: Peti IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.14, 15:04
          zobaczymy, co się sprawdzi jeśli faktycznie byleś u pani Anny Świerczewskiej.
          Polecasz bardzo tarocistę z naganną opinią.Mozna wnioskować, ze pracujesz z nim w jednym gabinecie.
          poza tym w tych wpisach ustal czy jesteś lucja 1988 czy lamaruta.
      • Gość: Sokól IP: *.dynamic.chello.pl 05.03.14, 14:57
        widać, że kłamiesz, bo pani Świerczewska, udziela konsultacji, a forma horoskopu jest drogą mailową.Po co piszesz nie prawdę, zamówiłeś horoskop przez internet, a nie byłeś/ byłaś na konsultacji.
        nawet nie chcesz się podpisać w tym swoim kłamstwie.
        Niech te kłamstwa wrócą do ciebie.
    • 05.03.14, 18:01
      REWELACJA! Wróciłam właśnie od niej i jestem MEGA zadowolona! Też nie byłam przekonana, a od dzisiaj jestem u niej wpisana na przynajmniej raz w tygodniu!

WSZYSTKO NA DZISIAJ SIĘ SPRAWDZIŁO, kumacie? Masakra!

Teraz ostro do dzieła i do życia! I to dzięki 1 Wróżce! Ale to życie potrafi zaskoczyć...
      No ale w końcu każdy ma predyspozycje w życiu do czego innego!

Przesyłam Wam wszystkim chociaż 1 % tej pozytywnej energii którą dostałam od niej!

Polecam gorąco, Buziaki, Bożenka, :)))

P.s. minęłam tam jakąś gwiazdę (nie powiem jaką), która była u niej w gabinecie, tak więc, wszystko mówi samo za siebie :))))

Gość portalu: cygareta1 napisał(a):

> Czy Anna Świerczewska z salonu Gwiazda w Warszawie to dobra wróżka?Był ktoś?
      > Wpisujcie się
    • 28.10.14, 10:44
      Ja zdecydowanie polecam Panią Annę Świerczewską, jako osobę o niesamowitej mądrości życiowej, pełnej pokory a także dystansu do swojej pasji jakim niewątpliwie są dla niej mądrości zawarte w kartach życia - Tarota. .Bardzo trafnie diagnozuje, a rozmowa z nią jest zdecydowanie lepsza niż u jednego psychologa są dla niej mądrości zawarte w kartach życia - Tarota.Spotkanie z nią bardzo mi pomogło w moim życiu.
      Polecam www.astarot.pl
      Pani Anno szacun !!!
    • 01.09.16, 15:55
      super byłam kilka lat temu wszysto sie sprawdziło dzięki jej poradom zmieniłam życie i nie wpadłam w depresje Dobry psycholog
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.