Wróżbita Rodin Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
                                                  • Gość: 7/8/7/8/7 IP: *.dynamic.chello.pl 15.07.12, 17:02
                                                    Pozdrawiam dobre towarzystwo!!!....czytaj pozytywne osoby:) Tereza,Abra,Margo,Kropelka,Lulutek,Nina,Gonia,Arika,Jolla,Danusia,Luizka i jeszcze inne iskierki:)
                                                    ....a i puch marny też pozdrawiam:)
                                                  • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.12, 18:13
                                                    Również pozdrawiam wszystkie iskierki niżej wymienione ....no i oczywiście Tosię i Dosię:)...czy puch marny to ptaszyna koliber 7/8/7/8/7.....???????????
                                                  • Gość: Tereza IP: *.dip.t-dialin.net 15.07.12, 18:34
                                                    ..i ja pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie "Duszki Ezoteryczne" !!!
                                                    ..............¸,o¤°``°¤o,¸
                                                    ..............(....©¸¸©....)
                                                    .....¸,o¤°``°¤o,¸¦¸,o°``°¤o,¸
                                                    ......(_¸.•'´*´`°¤¸¸¤°´`*`'•.¸_)
                                                    .........(_¸.•('´*´`´`*`')•.¸_)
                                                    ............*(¸•*(*....*)*'•¸)*
                                                    ###################,,madzia75.wrzuta.pl/audio/8XxKun3GQE1/malaco
                                              • Gość: Gość IP: *.204.95.227.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 15.07.12, 19:41
                                                Jak miszcz ma sztuczną szczękę to Abra też może sobie zęba wstawić założyć aparat słuchowy może do telewizji ją wezmą;)
                                                • Gość: chmurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.07.12, 20:44
                                                  Fajnie,napisałaś już wszystko o miszczu i o Abrze wlazłaś z buciorami w ich życie to może daj już sobie spokój i zrób coś pożytecznego dla siebie.Życzę Ci wszystkiego dobrego poraniona gąsko;)
                                                  • Gość: gość IP: *.205.88.154.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.07.12, 07:30
                                                    Cip Cip chmurko, zmokła kurko:D
                                                  • Gość: chmurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.12, 10:29
                                                    Złości się meduża,że jest ohydna i duża Zwój węży wokół głowy, każdy ukąśić gotowy
                                                    Ciało tego tchórza, zwija się jak zwiędła róża
                                                    Wydziela zapach niezdrowy, dla środowiska surowy
                                                    Niespełnione jej marzenia,dały moc potępienia
                                                    Anioł ciemnej mocy,krzyczy ciągle i psioczy.
                                                  • Gość: Gienia IP: *.adslplus.ch 16.07.12, 11:34
                                                    Ledwo Gienia zdarzyla na troche do Paryza wyjechac a juz sie cale kolko rozancowe tutaj zeszlo...
    • Gość: Gienia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 08.07.12, 21:34
      koko koko siatkowka spoko :D wygralismy :)
      gosciu :D dobry kawal napisz jeszcze jakis ;)
    • Gość: Gienia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 12.07.12, 11:53
      wlasnie moja magiczna kula mi powiedziala ,ze ,,gosc na chwile ,,to przeciez szumik ;)
      wybacz ,ze Cie nie poznalam ;) wysokich lotow z wiatrem ,tylko na burze uwazaj :D pozdrawiam :D
      • Gość: gość IP: *.205.107.150.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.07.12, 15:58
        Nudne to słuchowisko Rodina z youtuba o stanach emocjonalnych. Nie dość, że nie mówi nic ciekawego, to jeszcze po wiejsku zaciąga nie wymawiając "ą" : swojo, mojo, twojo, nogo, ręko, itd :D
        A Roland tylko mu przytakuje nie wnosząc niczego ciekawego:D
        • Gość: Hortensja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.12, 17:19
          "Pojawienie się prawdziwego geniusza możesz rozpoznać po tym,że wszystkie osły i nieuki jednoczą się przeciwko niemu".Wniosek z obserwacji tego wątku:)
          • Gość: 1 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.12, 20:34
            mówisz o Rodinie?
            • Gość: Gość IP: *.181.255.29.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.07.12, 20:42
              ale mi geniusz w spodniach z tesco, ze sztuczną szczęką, farbowanymi włosami i cuchnącą potem koszulą:D:D:D
              • Gość: Lee IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.07.12, 23:51
                a skąd wiesz? widziałeś/aś go?
                • Gość: Gienia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.07.12, 00:29
                  Czesc Lee ;) to nik od spodni Lee czy Bruce Lee ? :D pozdrawiam :)
                • Gość: Hortensja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.12, 05:59
                  Lee czytasz w myślach? Myśl moja sięgała jeszcze dalej. A ja lubię zapach potu na męskich koszluach,lubię poczuć tą bliskość mężczyzny a ubiór i wygląd człowieka nie świadczy o jego wnętrzu.Tak uważam.
                  • Gość: Gość IP: *.180.192.194.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.07.12, 07:36
                    Owszem widziałam z bliska a nawet czułam te smrody, które co niektórych podniecają:D - mnie to przyprawia o mdłości, resztki białego sera między zębami też wywołały u mnie odruch wymiotny:D Moim zdaniem wygląd, ubiór i higiena osobista bardzo dużo mówią o człowieku.
                    • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 13.07.12, 10:38
                      Wynaleziono piąty księżyc Plutona. P-5. Życie jest fascynujące.
                      • Gość: Gość IP: *.180.5.18.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.07.12, 11:22
                        Białe zakola na koszuli pod pachami oraz zroszony potem pukiel włosów spod pachy, no nic tylko sama rozkosz:D:D:D
              • Gość: Gienia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.07.12, 01:17
                gosciu :D przeciez jak Rodin siedzzi na wizji to nozki ma schowane i nawet nie widac ,ze ma spodnie z tesco :D
                • Gość: Gienia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.07.12, 10:37
                  hortensja ,jak lubisz zapach potu koszul meskich i czuc ich bliskosc polecam przejazczki zatloczonym autobusem :D szczegolnie teraz w lato intensywnosc Twoich ulubionych zapachow jest zwielokrotniona,pewnie lubisz lato :D milego dnia i wielu doznan zapachowych :D
                  • Gość: MOJRA IP: *.30.96.130.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.07.12, 15:03
                    Podziekowania dla Wrozbity Rodina- dziekuje za spelniona wrozbe, za kazda rade, za dobre slowo, usmiech, gest i za to ze ktos taki jak Rodin na tym swiecie jest. Rzym jest cudowny, sliczny i magiczny :) Zyj Nam dlugo Wrozbito Rodinie, niech Cie szczescie w zyciu nie ominie. Badz zdrow i radosny, usmiechaj sie uroczo do tych, ktorzy Cie kochaja i od lat ogladaja. Kazdy ma swojego Aniola Stroza, ktory czuwa noca i dniem, chroni i prowadzi przez cale zycie we lzach i smutku, radosci i zachwycie. Tak jak po burzy tecza na niebie tak po kazdej nocy wstaje dzien dla Ciebie, slonce swieci jasno na blekitnym niebie. Ps. Komentarzy nie czytam. Udanych wakacji dla Wszystkich i Wszystkiego Dobrego dla Wrozbity Rodina :))))
                    • Gość: Iskierka IP: 31.178.124.* 13.07.12, 18:44
                      Tobie również droga Mojro, odlotowych wakacji i spełnienia tylko tych dobrych wróżb:):):)
                      • Gość: Gienia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 13.07.12, 19:58
                        Mojra :) komentarzy nie czytasz a z postow wynika ,ze Rodin pilnie spodni potrzebuje :D pozdrawiam :)
                        • Gość: gość IP: *.205.88.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.07.12, 20:56
                          A na co mu spodnie? chyba ważniejsze to co w spodniach:D mężczyzna szczodrze obdarzony przez naturę nie powinien ukrywać swoich klejnotów w tescowym opakowaniu przed chętnymi i napalonymi babami:D
                          • Gość: Iskierka IP: 31.178.124.* 13.07.12, 21:06
                            Na szczęście na tym forum są też osoby, które cenią i szanują Rodina. Rodinowi na pewno jest przykro jak czyta te posty...
                        • Gość: g23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.07.12, 21:04
                          Na wizji J.Roland wygłasza swój pogląd na temat plotkowania i życia życiem innych.Mnie ciekawi sprawa kto bardziej rozsiewa plotki kobiety czy mężczyżni.Ile padło tu negatywnych opinii od mężczyzn?Osobiście uważam , że mężczyżni biją w tym kobiety na głowę,szczególnie jak są tylko we własnym gronie.
                          • Gość: Iskierka IP: 31.178.124.* 13.07.12, 21:19
                            G23:) Uważam, że plotkowanie nie zależy od płci tylko od cech charakteru człowieka:)
                          • Gość: gość IP: *.31.123.56.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 13.07.12, 21:33
                            Faceci to koguciki lubiące rywalizacje a baby to kury tworzące harem, kogut pieje a one za nim gdaczą: ko, ko, ko:D:D:D Kobiety żyją życiem innych swoich bliskich lub "gwiazd" telewizyjnych a faceci chcą się wybić i w tym celu posługują się intrygami jak kobiety:D Plotkują i krytykują innych na równym poziomie a to wynika z kompleksów:D
    • Gość: Gienia IP: *.olsztyn.vectranet.pl 14.07.12, 00:05
      gosciu :) kto,kto kto ,gdaczesz jak kura ko ko ko :D plyta sie zaciela :D ?
      szkoda ,ze na tym forum nie mozna normalnie pogadac ..ktos napisze posta i nie odpowiada ..albo pisze pod innym nikiem ..o poczuciu humoru i dystansie nie wspomne ..dziwne ,znacie sie z czatu ,planowalyscie wspolne spotkania a tu zadna do zadnej sie nie przyznaje ...myslalam ,ze jak Rodin zamknie czat to niektore osoby ,beda probowaly na tym watku kontynuowac znajomosc ,ale tu pisze np Mojra ,ktora kochala iskierki i nie chciala przyznac ze jest Abra ...poematy ku czci Rodina ,przy okazji wyzywajac osoby majace inne zdanie na tematy Rodina i religii od glupkow
      ide stad :D chociaz korci zeby na glupote odpowiadac glupota :D i bedzie korcilo :D bay :D
      • Gość: Tereza IP: *.dip.t-dialin.net 14.07.12, 11:39
        ..Siedzę w oknie i patrzę wciąż w dal. ...
        ..Ciągle wołam, choć nikt mnie nie słucha. ..
        ..Tak pusto i ciemno dokoła, ..
        ..Miałam skrzydła,lecz gdzieś mi odpadły,
        ..a marzenia żli ludzie mi skradli,
        ..Został tylko i smutek i żal.
        ..Siedzę w oknie i patrzę wciąż w dal....
        ..Choć nie powiem, marze wciąż skrycie... że.....
        .... __...--~~~-. _ _.-~~~--...__
        ....// __...MIŁEGO._ !_.-~~--...__ \\
        ..// __...--~~~- ._ !_.-~~~--...__ \\
        // ___.....---~~._\ ! /_~~~DNIA.._ \\
        ===========\\!//==========
        • Smutny ten wiersz Tereza, jak go przeczytałam to poczułam się jak bym była na cmentarzu i czytała napis z nagrobka;):)
          Dziś Księżyc dokonał ingresu w komunikatywny znak Bliźniąt, niebawem spotka się z Jowiszem potem z Wenus żeby 19 lipca rano połączyć się kosmicznym mariażem ze Słońcem w 26 stopniu Raka a Mars stworzy opozycję do Urana na osi Baran-Waga.
          "Już czas! czas!" jak w rozdziale Mistrza i Małgorzaty...
          Ziemia nieustannie kręci się wokół Słońca, które ruchem spiralnym zmierza ku gwieździe Wega a życie ludzkie przypomina sinusoidę - raz lepiej raz gorzej, trudno o constans, ale generalnie zawsze posuwamy się gdzieś tam do przodu a przynajmniej mamy taką szansę a czy zostanie ona wykorzystana zależy nas samych. Pozdrawiam:)
          • Gość: g23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 17:40
            Na mnie ten wiersz nie zrobił smutnego wrażenia , wręcz przeciwnie wywołał falę śmiechu.Jak można pisać takiej treści wiersze, czy ktoś oczekuje pogłaskania po chorym Ego?Czy to jest chęć wzbudzenia litość i poczucia jakim to się jest potrzebnym."Uwaga! Ja tutaj jestem.Nikt mnie nie zauważa.Ja wołam a wy nie słyszycie.Okaleczyliście mnie a ja taka ważna."Daj spokój Świat był, jest i będze z nami i bez nas!Już dość jest wkoło nas nieszczęśliwych wypadków,ludzkich tragedii i nie należy wkładać tego w to forum.Pozdrawiam słonecznie choć szykuje się na burzę.
          • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 14.07.12, 19:08
            kurmasana, czy ty szykujesz się na Małgorzatę Mistrza? I którego "Mistrza"? Nie mogę ze smiechu...Kiedy Księżyc dokonał ingresu do komunikatywnego znaku Bliźniąt, a Słońce mam na właściwym miejscu to...nie mogę ze śmiechu..
            Przede wszystkim dlatego, że ktoś ustala sobie samopoczucie i ocenia innych na podstawie wykresu komputerowgo.
            Odkryto Boską Cząsteczkę i piąty Księzyc Plutona, a to zmienia postać rzeczy.
            • Aktualnie szykuję się do wyjścia Szanowny Gościu:)
              Jak nie możesz już wytrzymać ze śmiechu, to po prostu puść co by to powstrzymywanie nie odbiło się negatywnie na Twoim zdrowiu.
              Mnie też bardzo śmieszy jak ktoś ocenia innych na założeniu jak to oni oceniają, bardzo zabawne:D
              Niechaj Cię 5-ty księżyc Plutona przetransformuje a Boska Cząsteczka oświeci;)
      • Gość: gość IP: *.147.18.79.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 14.07.12, 20:37
        Czy miszcz ma już nowe spodnie czy dalej tak na waleta?
        • Gość: osioł IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.07.12, 21:30
          Kogóż ty pytosz gościu.Zaś postow se karty i wnet sie dowisz.No chyba że wolisz słać esemesa do kochanienkich wrózecek.
    • Gość: gość IP: *.205.114.54.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.07.12, 11:54
      Pozdrowienia dla wierszokletki Świętej Danuty od Różańca patronki starych panien:D
    • Witaj Gieniu i witajcie wszyscy,
      Człowiek zniknął na tydzień w samotni, poza cywilizacją, elektroniką etc. a tu patrzę i nie wierzę co widzę, Kochanowski, Mickiewicz, Słowacki - nie wiadomo kto lepszy. Podeślijcie link odpowiedniemu Ministrowi - niech doda co lepszą poniższą poezję do kanonu lektur obowiązkowych, jak za starych czasów, zdejmijcie ze ścian portrety Stalina, Lenina w ich miejsce umieśćcie piękne zdjęcie Rodina, nie zapomnijcie o aureoli i skrzydłach anioła, żeby ludzka postać, uniosła się nad ziemią powyżej Waszego czoła, ach nie czuję, że rymuję, wierszokleta czy poeta, bez zęba na przedzie, z kartą tarota, przy cieniu kota, na szklanym ekranie, chce umieścić zdanie, do ludu tłumnego chyba tylko we własnej głowie istniejącego. Proletaryusze i Proletaryuszki wszystkich krajów (magicznych) łączcie się! PS. Czy Rodin TV znajdzie się na ogólnopolskim mulitpleksie cyfrowym? Pytam, gdyż w wersji HD widać lepiej pewne szczegóły - nie zawsze z korzyścią dla obiektu, który się ogląda.
      • Gość: chmurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.07.12, 13:18
        Szanowna meduzo pomyliłaś się zbyt dużo:)Pozdrowienia masz od kropka mego kochanego psotka;)
        • Gość: gosc IP: *.adslplus.ch 16.07.12, 23:20
          pozdrowionka nocne ;)
          • Gość: Gienia IP: *.adslplus.ch 16.07.12, 23:51
            Witaj Alfonsie :) dobry pomysl z wdrozeniem poezji z forum do obowiazkowych lektur szkolnych ;) tylko trzeba sie jakos skontaktowac ze swieta Danuta od rozanca ..bo nie wiem czy bylo Ci dane czytywac czacik Rodina a danka miala tam swoj nie maly wklad jesli chodzi o wiersze na czesc swojego mistrza .Nawet jej proponowalam wydanie tomiku ,ale chyba sie krepowala.. no i jest oczywiscie Sanna ;) ona akurat planuje wydanie swych wierszy ,tylko trzeba jej jakos pomoc bo marnuje swoj talent wypisujac codzziennie rymowanki na facebokowych tablicach u wszystkich wrozbitow ,szczegolnie rodin tv .Mysle ,ze Tereza mogla by zrobic szate graficzna ;) fajnie ,bo widze ze jakis pomysl jest .pozdrawiam Cie serdecznie Alfonsie ,inne fajne osoby tez :)
            • Gość: Oliwia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.12, 01:24
              Qrna super wątek się rozrósł
              • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 17.07.12, 06:44
                Co zasiejesz to urośnie
                • Gość: gość IP: *.30.7.195.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.12, 07:37
                  uważaj żeby ci brzuch nie urósł od tych rodinowych rojeń:D
                  • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 17.07.12, 09:59
                    Słuchałam programów Rodina w ezotv i radiu przez jakiś czas. Jeśli to wziąć pod uwagę jako ziarno to skutkuje drzewem pełnym owoców. Mówię o rozwoju duchowym.
                    To, co próbuje przekazać jest prawdą i doświadczeniem.

Myślę, że nie zrozumie ten, co ma nie rozumieć nigdy, a zrozumie ten, kto ma zrozumieć.

• Gość: gość IP: *.30.16.118.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.12, 10:27
                      Zapomniałaś dodać, że to twoja prawda, twoje doświadczenie i twoje rozumienie, wynikające z zatrutego i mętnego źródła, Rodin merytorycznie jest kiepski a twój zachwyt jego osoba może wynikać z platonicznych rojeń. Jesteś na właściwym miejscu w kółku różańcowym niespełnionych wielbicielek miszcza:D Może zostaniesz świętą jak Danuta od Różańca, santo subito:D
                      PS. Kup mu spodnie może w tesco są wyprzedaże letnie:D
                      • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 17.07.12, 10:52
                        w czym - twoim zdaniem- Rodin jest merytorycznie kiepski?
                        • Gość: Gienia IP: *.adslplus.ch 17.07.12, 14:08
                          gosciu ;) ja obstawiam ,ze jest kiepski w lozku :D ale moze sie myle ;)
                          • Gieniu, dziękuję i również pozdrawiam i pozostałe osoby też pozdrawiam, te pod Rodinem, nad Rodinem, przy Rodinie i z Rodinem zawsze i wszędzie też :) i te bez Rodina oczywiście tym bardziej.
                            Ze zrozumieniem i widzeniem jest jak z Radiem Maryja. Jeden wysłucha modlitwy, drugi ojca "derektora". A właśnie - bez kozery między Rydzykiem a Rodinem mogę wstawić znak równości. Z racji zawodu i zainteresowania słucham nie raz (oglądam też) jednego i drugiego. Wspólna cecha - idealna manipulacja przy dużym wykorzystaniu aparatu mowy a znikomym udziale rozumu. Zastęp Rydzykowy i Rodinowy to też jedność. Nie idzie tu o wiarę w słowo wypowiadane a w człowieka. Czy opowie on o psiej kupie, czy o temacie ze swojej branży - zastęp zawsze i wszędzie przybędzie, wysłucha i pozostanie z otwartą gębą po wypowiedzi swego wątpliwego "bożyszcza tłumów".
                            • Gość: Iskierka IP: 31.178.124.* 17.07.12, 17:44
                              Alfons przypomina mi Czarcimiota z rodinowego czatu...
                              • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.12, 18:04
                                Nie spij otwórz oczy bo wypadniesz na zakręcie. Problem ten dotyczy wielu w tym zamęcie. Wyłącz z życia media w których podnosimy w wyrafinowany sposób poziom adrenaliny.W mrocznym świecie nie ma miejsca na miłość.Nieszczęście człowieka wywołuje litość.Pazernie pastwi się bestia nad duszą człowieka, aż ta z bólu w otchłań piekieł ucieka.Otwórz oczy i udowodnij,że jesteś bursztynem.Naszej Wspaniałej Matki córką i synem.Swym ogniem w sercu wypalisz przeszkody, tym samym unikniesz polewania wody.Pozdrawiam:)Bestie Czarta z otchłani piekielnych:)Twoja oblubiennica:):):)
                      • Gość: chmurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.12, 14:28
                        Najbardziej trujące na świecie-jadowite stworzenie. Znane z niezwylke silnego-wytwarzanego jadu.Jellyfish czy człowiek-meduza skrzynka.W zestawie dwudziestu czterech oczu-meduza pudełko.Meduza bez mózgu-siatka nerwów.Żywot jej krótki-śmierć po reprodukcji.Spotkanie człowieka z meduzą-silne poparzenie a nawet śmierć.
                        • To o Rodinie czy Rydzyku?
                          • Gość: gość IP: *.opera-mini.net 17.07.12, 14:49
                            To akurat o wróżbicie Macieju
                            • To też "godzien" jest zająć miejsce u boku Rodina i Rydzyka?
                              • Gość: Gienia IP: *.adslplus.ch 17.07.12, 16:03
                                gosciu ;) a ja obstawiam ,ze Alfons ma bardziej wyrafinowany smak i kobiety z ktorymi chodzi do lozka sa o niebo wiecej interesujace niz wrozzki w rodin tv .sam wystawiony dekold na wizji nie gwarantuje zainteresowania inteligentnego mezczyzny ;) mimo ,ze mezczyzni sa wzrokowcami :D
                              • Gość: gość IP: *.204.93.204.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.12, 16:03
                                Brawo Alfons, fajny facet z Ciebie:)
                                Nie zwracaj uwagi na te oszołomki, kreujące się na intelektualistki, siedzą tu, bo im się wydaje, że miszczowi się przypodobają, to wariatki z sieczką w wypranych mózgownicach, ale pośmiać się można:D Pozdrawiam.
                                • Dziewczyny dziękuję. Fakt można się pośmiać. Ale to kolejny dowód i kolejny punkt wspólny z "rydzykowym oszołomstwem". Uwielbiam ten specyficzny charakter wiary, w którym "przemiła" babcia z różańcem w ręku idzie na wojnę z pozostałym niewiernym pomiotem szatana (czytaj nieakceptującym ojca dyrektora) naprzemiennie wymieniająca imię Pana z określeniem najstarszego zawodu świata. Tu jest to samo tylko zamiast różańca zdjęcie Rodina w dłoni a w głowie marzenia seksualne z "bożyszczem" w roli głównej - nic więcej niestety nie ma gdyż więcej się nie zmieści.

Gościu z "opery" a może lepiej powiedzieć "gościówo ze spalonego teatru" - z zasady nie wdaję się w tego typu polemikę, gdzie druga strona za argument uznaje boskość swego marzenia. Ale zrobię wyjątek bo dawno obca osoba nie rozbawiła mnie jak Ty. Tajemnica mej alkowy dla Ciebie będzie wieczną tajemnicą. I dziwię się, że jesteś w stanie pomyśleć o innym łóżku niż "rodinowym łożu". Psychologiem będziesz marnym ale z socjologicznego punktu widzenia już jesteś interesująca. I szkoda, że oceniasz otaczający Cię świat po zawartości swego umysłu. Nie będę Ci mówił, że jest on inny gdyż będzie to syzyfowa ma praca. Ukrywanie swych pragnień i przypisywanie ich innym nie przybliża do ich spełnienia, jak szukanie własnych wad w drugim człowieku ich nie pomniejszy.
                        • Gość: Gość IP: *.31.70.8.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.12, 18:13
                          Nie rozpaczaj tak Chmurko po niewiernej Meduzie. Meduza z Pięcioraczkiem zabawiają się już w innej ruchalni:D:D:D
                          • Gość: Tereza IP: *.dip.t-dialin.net 17.07.12, 19:20
                            ░░░░░▄▄▄▄▄▄▄▄▄▄
                            ░░░░▓██████▓████▓
                            ░░░▓████████▓████▓ 
                            ░░▓█████████▓█████▓
                            ░░█████████▒▒▒▒████▌
                            ░████████▒▒▒▓▓▓▓███▓
                            █▓█████▓▒░░▓▒̳.̳̳.̳.̳̳.░██████
                            ▓███▒̳.̳̳.̳.̳̳.░▓░░░██▀░░█████
                            ███▓██▀░▒░░░░░░░░░░▓██
                            ████░░░░▓▄░░░░░░░░▒██▓
                            ░█▓█▒░░░░░░░░░░░▒▒▓█▓█
                            ░█▓██▒░░▓▀▀▓░░░░▒▒██▓█
                            ░█▓███▒░░▀▀░░░▒▒░▒██▓▓
                            ░██▓▓██▒▒▒▒▒▒▒░░▒████▓
                            ░░██▓▓████▓▒░░░░▒███▓▓
                            ░░░██▓▓███▓▒░░░░▒██▓▓█
                            ░░░░░████▒▒▒▒░░░▒▒████
                            Jacy co niektorzy kulturalni...mili,pewnie nie jednemu "Otchlan" by uchylili,gdyby Kto zechcial o pomoc sie zwrocic,nikt by sie pewnie nie odwrocil.Takie "duszyczki ezoteryczne" przyjazne...Byc moze przeceniam Ich role,lecz myslec tak sobie wlasnie pozwole...Pozdrawiam!
                          • Gość: chmurka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.07.12, 19:42
                            Niech Bóg im niewirność w dzieciach wynagrodzi.A On niech płodzi niech płodzi nich płodzi.... Drużynę piłkarską ustawi do gry i spełnią się wszystkie jego sny.
                            • Gość: Gienia IP: *.adslplus.ch 18.07.12, 00:32
                              Widze ,ze na tym forum trwa maraton pod tytulem ,,co poeta chcial przez to powiedziec ,, :D
                              a moze dla odmiany zaczniecie pisac przepisy kulinarne :D przynajmniej moga sie komus przydac ;) pozdrawiam :)
                              • Gość: gosc IP: *.158.216.118.pat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.07.12, 12:17
                                Zdaje sie ze spragnione meskiego towarzystwa kobietki nie zauwazyly ze Alfons_dusz to raczej kobieta :) podpisywanie sie "tlustym drukiem" jest dosc znaczne w przypadku osob o specyficznej mentalnosci i sklonnosciach. Poglady mowia wiele, latwo rozpoznac. Pozdrawiam Alfonsa i piszacych :)
                                • Drogi gościu,
                                  Co rozumiesz poprzez "specyficzną mentalność i skłonność"? Stare zasady mówią, że wyróżnianie własnego podpisu świadczy w cechach przywódczych i wysokim mniemaniu o sobie, tudzież dużej pewności siebie. Muszę Cię jednak zmartwić - mimo, że rzeczywiście mam skłonności przywódcze i wysoko rozwiniętą pewność siebie - w przypadku tego forum - wytłuszczony podpis świadczy tylko i wyłącznie o zarejestrowanym użytkowniku. Teraz zajmijmy się moją "kobiecością". Jeszcze chwila i będzie można zakłady bukmacherskie poinformować o całkiem dochodowym interesie w obstawianiu - kim jestem. Próbujcie - ale odpowiedź jest zaskakująco prosta...
                                  Po czym wnosisz drogi gościu, że jestem kobietą? Bądź jeśli wolisz - co wskazuje na to, że nie jestem mężczyzną? Hmmm... Swoją drogą wiele we mnie pierwiastka żeńskiego - ale nie na tyle dużo, żebym miał się pozbywać na zawsze swoich męskich atrybutów. Pozdrawiam Cię również i wszystkich bywalców.

PS. Dawno nie spotkałem takiego zagęszczenia umiejętności i talentów przy jednym temacie.
                                  A co z tymi przepisami? Bo przyznaję, że na dzisiejszy obiad nie mam chwilowo pomysłu?
                                  • Gość: gosc IP: *.204.74.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.07.12, 14:40
                                    Drogi Alfonsie_dusz :) nie mam tendencji do zamartwiania sie, moje odczucia sa tylko odczuciami. Zakladam jednak ze wiem kim jestes. Dyskretnie zachowam dla siebie wiedze na temat Twojej "specyficznej mentalnosci i sklonnosci", ludzie o przywodczych zapedach zazwyczaj sa dobrze widoczni na tle innych i nie musza sie specjalnie starac, taka ich natura. Chyba dobrze Cie rozumiem poniewaz we mnie jest sporo pierwiastka meskiego i rowniez nie zamierzam sie pozbywac pieknej, powabnej kobiecej cielesnosci. Czlowiek to dosc zlozona istota, sama w sobie niepowtarzalna. Mam duza tolerancje dla istot zyjacych i ich odmiennosci. Kulinarnym ekspertem nie jestem niestety, aczkolwiek lubie smacznie zjesc. Pozdrawiam i owocnych rozmow zycze :)
                                    • Gościu - przede wszystkim mam do Ciebie prośbę, abyś przyjęła jakiś nick - inny niż "gość" abym nie pomylił Cię z "gościem z opery" i innymi nieprzychylnymi, mocno ukrytymi "gośćmi".
                                      Cóż ja nie mam tendencji do uporczywego przekonywania innych, że jest inaczej. Więc ten temat pozostawmy, a myślę, że czas i dalsza nasza rozmowa mogą znacząco wpłynąć na Twoje zdanie.
                                      Nie tyle męskim pierwiastkiem co swoją kobiecością już mocno mnie zainteresowałaś, żeby nie powiedzieć wręcz zaintrygowałaś. I zgodzę się z Tobą w stosunku do niepowtarzalności istot ludzkich i też jestem tolerancyjny na odmienność poglądów, przekonań, wyznawanej wiary ale do pewnego momentu. Do czasu, gdy druga strona nie próbuje narzucać mi swojego światopoglądu.
                                      Witaj w klubie lubiących dobrze podjeść. Naszło mnie na golonkę z cebulką i sosem czosnkowym.
                                      Również pozdrawiam i tylko na naszą owocną rozmowę liczę.
                                      • Gość: Iskierka IP: 31.178.124.* 18.07.12, 15:56
                                        Alfonsie czy Ty znasz czacik z Krainy Wróżb i Magii? Pozdrawiam:)
                                        • Gość: Sara IP: *.205.27.24.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.07.12, 16:33
                                          Drogi Alfonsie :) spelnie Twoja prosbe, tez pomyslalam o tym wiec powiedzmy ze bede "Sara." Mam sentyment do starodawnych imion. Jesli intryguje kogos czynie to nieswiadomie a przy tym lubie kiedy ktos ma interesujaca, niebanalna osobowosc. W prowadzeniu ciekawej rozmowy plec nie ma wiekszego znaczenia. A z mezczyzna, ktory potrafi uwodzic mozna konwersowac do bialego switu i rozkoszowac sie przy tym smakolykami :) Ludziom brakuje finezji i fantazji a to takie mile :) Osobe ktora ma silne poczucie wlasnej wartosci latwo poznac po tym, ze nie przejawia zazdrosci wobec innych, zwlaszcza osobnikow tej samej plci. Wybor potraw tez wiele mowi o kims. Pewnie golonka z sosem czosnkowym jest pyszna, lubisz konkretne potrawy:) Ostatnio przepadam za roznymi salatkami z oliwkami, miesem lub ryba do wyboru a do tego moze byc biale wino. Koniecznie delikatne w smaku z odrobina pikanterii w zaleznosci od upodoban :) Milego wieczoru :)
                                          • Saro - zaskakujesz. Podoba mi się. Teraz będzie łatwiej i przyjemniej się do Ciebie zwracać niż bezpłciowo "gość". I zgadzam się w rozmowie otwartej, przyjaznej, szczerej - nie ma znaczenia płeć. Ale gdy jest to kokieteryjna kobieta, kręcąca zalotnie kosmyk włosów nad skronią, spoglądająca niby od niechcenia ale spod swoich długich rzęs w kierunku mężczyzny i muskająca delikatnie kieliszek wina można zapomnieć o śnie i pomylić dzień z nocą. ;) Fakt i muszę przyznać - w dzisiejszym świecie a dokładniej w dzisiejszych ludziach brakuje już miejsca na romantyzm, na spontaniczność, na zrobienie czegokolwiek bezinteresownie, na przystanięcie i zniżenie się do drugiego człowieka, dziś liczy się pęd, wyścig, szelest "królów, władców, prezydentów". Smutne. Dziś patrzymy na wszystko globalnie. Nie potrafimy cieszyć się z drobnych otaczających nas rzeczy. A to te mikro tworzą przecież makro. Gdyby nie atom nie byłoby cząsteczki, gdyby nie wiązania między nimi, każdy atom byłby sam. Tak niewiele a przecież na tym opiera się cały byt. Zazdrość? Poniekąd powyżej jest odpowiedź skąd się bierze. Cóż jest dowodem na niższość, kompleksy, brak wiary w siebie. Najlepsza metoda? Ciepły mocz i do przodu. Golonki dziś niestety nie było. Zamiast niej nagłe rozbijanie płytek w łazience i prace hydrauliczne. Ale obiad był równie smaczny - grillowana swojska kiełbasa z pieczonymi ziemniaczkami :) Wina i piwa z zasady nie pijam - nie lubię. Robię dwa wyjątki - wino czerwone podawane ze świecami przy skrzypcach i kobiecie, piwo - z kumplami jeszcze z czasów szkolnych. Ryby uwielbiam pod każdą postacią. Sałatki to idealne rozwiązanie na gorące dni. Miłego wieczoru również Ci życzę.

Iskierko - znany jest mi czacik, o który pytasz. Co prawda nie osobiście ale mówią o nim wiele na mieście.
    • Gość: Amanda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.12, 07:42
      Alfonsie :) nagranie ktore umiesciles, jest przepiekne:) Twoja precyzja sformuowan i jasnosc spojrzenia w kazdej kwestii jest wyjatkowa. Wszystkiego Najlepszego dla Ciebie zycze:)
      • Gieniu i ja dziękuję - bo kobiecość sama w sobie jest piękna, a jeszcze dobrze podana... ;) Dzięki za Adele - tych kawałków nie słyszałem. Świat jest piękny w swej jakże złożonej prostocie. Mrówka na źdźble trawy, krople deszczu na pajęczynie, czy pierwsze promienie słońca odbite w porannej rosie i tak można bez końca wymieniać klimaty, które poprawiają nam humor i dają energię do życia. Cały myk, żeby nauczyć się z tego czerpać. A energia jest nieskończona. A gdy jeszcze można to robić z kimś bliskim...

Amando, sprawiłaś mi wielką przyjemność tymi słowami. Nie ukrywam, że i pozytywnie połechtałaś moje ego. I nie przesadzajmy - może nie w każdej ;) Ja się w tej wersji We Are Young zakochałem, zresztą jak i w innym mocno akustycznych klimatach.

Dziewczyny, życzę Wam samych radosnych chwil i czerpania wielkiej energii z tych rzeczy najmniejszych a najbliższych Wam.

A na dobry dzień kawałek i wykonanie, które kocham i które daje mi energię. Pozdrowienia gorące i trochę słońca przynajmniej wirtualnego w ten dość deszczowy dzień.

• Jaki to fajny mikroklimat się wytworzył na tym forum aż miło poczytać:)
          Alfonsie, podoba mi się Twój styl i trzymaj tak dalej.
          Amanda, Gienia - pozdrawiam, tych "obrażonych" też pozdrawiam i życzę więcej dystansu;)
        • Gość: dildo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 10:51
          Alfons_dusz Ty chyba jesteś mężczyzną ze sztucznym penisem....hahahaha i pewnie jeszcze tym najtańszym....serdecznie współczuje...hahahaha nie tylko Tobie.....
          • Gość: Amanda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.07.12, 11:15
            Dzien dobry Dildo:) proponuje Ci, abys najpierw zaczal od wspolczucia sobie:)
          • Dildo - a może powinienem - sztuczny członku... A w zasadzie nic nie muszę. Twój nick mówi wszystko o Tobie i tyle w temacie.

PS. Jeśli coś kierujesz w czyjąś stronę, tzn., że o tym myślisz, a z tego wynika prosty wniosek - sam masz z tym problem. Pozdrawiam.
            • Gość: Gienia IP: *.adslplus.ch 19.07.12, 11:56
              Dildo ;) ktos kiedys madry powiedzial ,ze jakby kobietom zalezalo tylko na chwili przyjemnosci w seksie bylyby w zwiazku ze swoim wibratorem ,tak jednak niestety nie jest. zakladam ze o tym nie wiesz przyjmujac tak szumny nik. pozdrawiam Kurmasane ,Amande Alfonsa i innych piszacych :)
              • Gość: dildo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 12:09
                Skocz do Wikipedii dowiesz się więcej na temat mojego nicka , bo jak widać jeszcze nie wiesz wszystkiego:)
              • Gość: gość IP: *.146.135.240.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.07.12, 12:09
                Alfonsie to chyba gościówa z opery nie może sobie darować, że tak ją zripostowałeś:D:D
                Cóż, niech sobie biedaczka poskacze na trzonku od szczotki, bo chyba tylko to jej zostało...
                • Gościu - to wielce prawdopodobne - dorzucam do Twoich życzeń jeszcze dwa zielone ogórki - sezon - a mogą się przydać ;)

Sztuczny członku - wiedzę czerpię jednak z nieco innych źródeł, które podejrzewam, są Ci mało znane. Chociaż może znajdziesz o nich info w wikipedii.
    • Gość: dildo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 13:49
      Alfonsie_dusz mimo Twej ksiązkowej wiedzy nie jesteś godzien całować ślady stóp Sary....:):):)
    • Gość: dildo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 15:36
      gościu połechtać ci ego? lubisz to prwada?
    • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.07.12, 23:04
      Geniu odjazdowo fajne :) ale się zaśmiałam :) super super :)
      • Gość: Amanda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.12, 10:19
        Dzien dobry, milego dnia dla wszystkich zycze:) a czy mozna miec osobista sympatie do osob, bez oczekiwan, ,,zarywania,, zobowiazan itd.?:) oczywiscie ze mozna:) podziwiajac osobowosc danego czlowieka. Alfonsie:) dziekuje za wysublimowane, ekspresyjne, niezwykle akustyczne nagranie z 18 lipca, ktore zamiesciles na forum, zycze milego i udanego dnia dla Ciebie:)
    • Gość: Amanda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.12, 11:05
      Tereza:) czesc:) dzieki za opowiadanie, pozdrawiam Cie serdecznie:)
    • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.12, 16:05
      O ile wiem,to wróż Rodin ma swój czat a wy z tego forum zrobiliście prywatny rynek i odkąd pojawiła się tv Rodin post jest odgrzewany i tak naprawdę żadnych sensownych treści nie wnosi.
      To piszecie o wszystkim i o niczym ,to jakaś mało znana wróżka pisze ze pała miłością do R. i to nagle sam mistrz się zjawia mówiąc ,że kocha tylko żonę.Poziom waszych postów jest żałosny!!!
      • Gość: Amanda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.12, 17:11
        Dobry wieczor:) Mily Gosciu:) nic nie stoi na przeszkodzie abys poszedl tam, gdzie poziom postow jest na Twoim poziomie:) piszemy o tym o czym chcemy pisac:) i nie musimy sie Tobie z niczego tlumaczyc:) milego wieczoru:)
        • Gość: Fikumiku IP: *.30.4.39.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 20.07.12, 17:19
          Calkowicie zgadzam sie z Amanda :) jak komus towarzystwo nie pasi to niech sobie znajdzie inne. Nikt nikogo na sile nie trzyma :) Pozdrawiam tych pozytywnie zakreconych na zycie :)
    • Gość: Amanda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.07.12, 22:37
      Dobry wieczor:) Gosciu: tu goscinnie. Gdybys pilnie sluchal, sluchala programow, audycji Wrozbity Rodina, i gdybys korespondowal, korespondowala z Wrozbita Rodinem smsowo, wiedzialbys, wiedzialabys iz to sa slowa Wrozbity Rodina, ze: nie nalezy sie z niczego tlumaczyc. Nie nalezy sie z niczego tlumaczyc. Pojdziemy stad, jesli Wrozbita Rodin osobiscie nam to napisze, abysmy poszli. Pozdrowienia, i bez odbioru.
      • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.07.12, 23:10
        " Pojdziemy
        > stad, jesli Wrozbita Rodin osobiscie nam to napisze, abysmy poszli. Pozdrowieni
        > a, i bez odbioru."
        BRAWO tzn.że pan Rodin kazał Wam tu pisać .Parodia.A ja myslałam ze to powazna tv a tu pani Amanda sprowadziła mnie na ziemie,ale dalej nie wiem dlaczego pani nie pisze w czacie pana Rodina on ma takowy
        A pan panie Rodin jak to przeczyta prosze zabrac stad to towarzycho na swoje podworko bo to co pisza psuje pana reputacje i zraża klienta do pana nie przybliza no chyba ze o to chodzi bo nie kumam.
    • Gość: Gienia IP: *.adslplus.ch 21.07.12, 00:56
      kolejna zrazona :D zarechotalam na glos ,a zobacz to :Dwww.youtube.com/watch?v=f6BOpi37q5Q&feature=related
    • Gość: Amanda IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.07.12, 01:06
      Dobry wieczor:) odpowiedz dla kolejnej zrazonej: jesli myslisz ze bede trudzic sie aby wypisac do odsluchania Twoja propozycje, to mylisz sie. Sama jej sobie posluchaj. Dobrej nocy:)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.