• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

szeptucha na Podlasiu Dodaj do ulubionych

• Gość: Ola IP: *.183.232.221.dsl.dynamic.t-mobile.pl 27.09.13, 18:46
      a która szeptunka pomaga w sprawach sercowych?
      • Gość: Ola IP: *.183.232.221.dsl.dynamic.t-mobile.pl 27.09.13, 18:53
        życiowych sorry:D
      • Gość: manysia IP: *.customer.schedom-europe.net 29.09.13, 17:44
        tp zalezy jesli masz prawdziwe problemy z sercem np na tle nerwowym mozemy pomoc, ale jesli chodzi o rozkochanie w sobie drugiej osoby to sie nie da.
      • 29.09.13, 19:51
        Szeptuchy pomagają w sprawach zdrowotnych! puknijcie się w te mózgi!
        • 29.09.13, 21:17
          ruudai napisał(a):

> Szeptuchy pomagają w sprawach zdrowotnych! puknijcie się w te mózgi!
          Proszę napisz do mnie na priv jeśli bylas w Orli....ela033@gazeta.pl . Musze pojechac do Orli z 2 dzieci....mam pytania. dziekuje
          • 04.10.13, 18:49
            W ciągu najbliższych 2 tyg. wybieram się do Orli i Rutek. Jadę z dolnego śląska.
            • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 05.10.13, 09:47
              Też jestem z Dolnego śląska.
              Nie wybieram się, ale czytam wpisy, to będzie z 700 km zależy jakimi drogami, przeciąć Wielkopolskę, Łodzkie, duże Mazowieckie i Białystok.....
              Jeżeli ktoś jedzie tyle km (chyba, że to przejazdem) to jednak coś w tym temacie musi być....
              Bardzo mnie ciekawi jak Pan/Pani tam dotrze i z czym wróci, jeśli tutaj odpiszę.....
              • 05.10.13, 14:06
                Wybieram się pociągiem, chyba że ktoś jedzie autem to dołożę się do paliwa :) w sumie moja siostra mieszka w Bielsku Podlaskim i ona zachwala panią z Orli, ale mam na uwadze odwiedzić również Rutki i Opoke.
                • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 05.10.13, 14:29
                  Dziękuje za odp.
                  A czy ona (Pani z Orli) pomaga tylko w sprawach medycznych?
                  śliska sprawa z tymi pociągami, są w tragicznym stanie, podróż też i droga, kiedyś korespondowałem z pewną dziewczyną z Hajnówki, niestety wyjechała do Warszawy, na tej ścianie wschodniej bezrobocie bardzo wysokie....daleko też i odemnie...
                  No to powodzenia!
                  • 10.10.13, 22:49
                    Ostatnio słyszałam od siostry, że pani Ania bierze bardzo dużo pieniążków więc jeśli ktoś wie coś niech napisze? I słyszałam jeszcze, że pani Eugenia bierze coś za coś, że daje to co chcemy ale zabiera za to coś. Jak to z tym jest. Proszę o kontakt ;)
                    • 12.10.13, 14:00
                      Jeśli ktoś był ostatnio u szeptuch niech da tutaj znać. Jadę z dolnego śląska i każda informacja mi się przyda :)
                      • Gość: Aranka84 IP: *.182.202.119.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.10.13, 00:00
                        Paraskiewa Artemiuk od lipca nie żyje :(
                        • Gość: innoctem IP: 46.77.124.* 26.10.13, 23:23
                          wizyta u pani Eugenii już za mna :)
                          • 26.10.13, 23:29
                            jakie wrażenia? Chyba pozytywne raczej, no nie?
                            • Gość: innoctem IP: 46.77.124.* 27.10.13, 00:27
                              Wrażenia jak najbardziej pozytywne a poza tym dostałam parę rzeczy do zrobienia w domu :)
                              • 27.10.13, 07:18
                                Praca domowa:) MIło że dzielisz sie doświadczeniem!
                                • Gość: innoctem IP: 46.77.124.* 27.10.13, 07:37
                                  Miałam napisać jak było więc pisze :) poza tym proponuje ludziom właśnie taki osobisty przyjazd. Koszty niewielkie a i atmosfera nieziemska.
                                  • 27.10.13, 07:54
                                    czy możesz polecic konkretną"szeptuchę"< jeżeli to nie tajemnica oczywiście
                                    • 31.10.13, 18:34
                                      podaje namiary na szeptuche
                                      MACIEJEWICZ EUGENIA
                                      WIEJ.OPOKA DUZA 4/16
                                      17250 KLESZCZELE
                                      TEL.856850875

POZDRAWIAM ALICJA
                                      • 31.10.13, 18:42
                                        Wyjątkowo perfidna reklama. Te kobiety to nie Amber Gold! Polecam pojechać osobiście, ale ostrzegam by omijać te które reklamują się na internecie same. Czy kobitka co ma 80 lat, siedzi ciągle na kompie i szuka klientów? Obudźcie się. Kiedy ma robić rytuały w takim razie...

maria7477 napisała:

> podaje namiary na szeptuche
                                        > MACIEJEWICZ EUGENIA
                                        > WIEJ.OPOKA DUZA 4/16
                                        > 17250 KLESZCZELE
                                        > TEL.856850875
                                        >
                                        > POZDRAWIAM ALICJA
                                        • 31.10.13, 19:49
                                          byłam u niej...pomogła mi---wiec dlaczego nie mam podac kontaktu,jesli ktos potrzebuje?
                                          • 31.10.13, 19:57
                                            Polecam mocno i serdecznie Albina Buczyńska z Poznania. Fenomenalna kobieta: radość i przyjaciel życia. Gorąco i serdecznie mnie uratowała gdy miałam kłopoty ze zdrowiem.

maria7477 napisała:

> byłam u niej...pomogła mi---wiec dlaczego nie mam podac kontaktu,jesli ktos pot
                                            > rzebuje?

--
                                            spetanie.pl/
                                          • Gość: innoctem IP: 5.172.252.* 01.11.13, 16:52
                                            maria7477
                                            można do Ciebie napisać na emaila? Mam taką delikatną sprawę :)
                                            • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 02.11.13, 10:11
                                              Daleko ta Opoka Duża czy Orla. Pan pojechał....
                                              Nie wiem co o tym myśleć, czytam wszystkie posty, nigdy na tej ścianie nie byłem- czy to nie są tereny żywcem wyciągnięte ze " Znachora" Dołęgi-Mostowicza i ekranizowane przez Hoffmana Jerzego....700 km odemnie, czy warto?
                                              tyle samo na zachód i jestem jeszcze dalej niż Drezno, telefonicznie nic się nie da pogadać? z tymi paniami?
                                              • Gość: innoctem IP: 5.172.252.* 02.11.13, 13:59
                                                Zadzwonić. Scrooge zawsze możesz ale wszystko zależy też od sytuacji i problemu jaki masz. :)
                                                • Gość: Scrooge IP: *.swidnica.mm.pl 03.11.13, 09:05
                                                  Sparafrazuje znowu "Znachora":
                                                  Wasyl syn Prokopa pyta się Kosiby: "a ty Antoni cuda widział?"
                                                  odpowiada Antoni: "a no żem nie widział, ale słyszał..."

Czasami w życiu tak jest, że ma się lwią spółkę, spółka w której bierze się tylko straty:
                                                  stąd zawiodło mi tutaj wszystko-Ludzie, nie pomogli, te momento gdzieś przepadło, nie da się powrócić do tych ód bo inne już nastały, widać tak być musiały bo te wrota na zawsze już zamknięte
                                                  -Firma -Szkoła -Urząd, urzędnicy
                                                  -Aktywizacja zawodowa -Politycy -Medycyna
                                                  -Kościół -życie osobiste
                                                  .............to oczywiście tylko tak ogólnie napisane.....
                                              • 03.11.13, 14:51
                                                napisz do mnie na maila...wytłumacze
                                                • Gość: innoctem IP: 5.172.252.* 04.11.13, 01:08
                                                  Napisałam na emaila :)
                                                  • Gość: Majka IP: *.dynamic.chello.pl 11.11.13, 10:59
                                                    Witam jestem z Warszawy , wybieram się do Orli , jeśli ktoś jest chętny , to proszę o info ustalimy dogodny termin . mail na priv majka_m1975@gazeta.pl
                                                  • 02.09.14, 17:40
                                                    Gdy każdy tak pisze o tej Orli. To zupełnie jak takie zagłębie ezoteryczne. Tylko czy ilość to jakość?
                                            • 03.11.13, 14:49
                                              mozesz..nawet na tego..alagorska@wp.pl
    • Gość: MARIUSZ IP: *.net.pbthawe.eu 12.11.13, 12:57

WITAM MAM PYTANIE CZY DOSTANE JAKĄŁS POMOC JEZELI MOJE DZIECKO 7 MIESIECZNE NIE CHCE JESC POTRAFII 2 BUTELKI KASZY TYLKO PRZEZ SEN ZJESC
      • 13.11.13, 12:43
        skontaktuj sie z szeptucha Eugenia--napewno pomoze
      • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.11.13, 12:59
        A dlaczego nie karmisz piersią???

• Gość: prosze o pomoc IP: 160.62.4.* 15.11.13, 10:43
          Witam, czy szeptucha z Orli na pewno nie pomaga na miłość a tylko na zdrowie?
          To jest tak, że odmawia tej pomocy, nie chce pomóc w sprawach uczuciowych, czy po prostu nie ma efektów?
          Prosze o szczere odpowiedzi.
          • 15.11.13, 11:53
            Ja nie wiem,czy ona pomaga...ale wiem ze w tych sprawach pomaga szeptucha EUGENIA Z OPOKI DUZEJ
            • Gość: prosze o pomoc IP: 160.62.4.* 15.11.13, 12:04
              maria, ale ja się pytam o konkretną z Orli, nie z Opaki...mi Eugenia nie pomogła i z tego co wiem większości nie pomaga...szkoda nadziei...ja jej nie ufam.
              Proszę o wypowiedzi w sprawie Pani Wiery!
              • Gość: misia IP: *.devs.futuro.pl 16.11.13, 18:18
                Nikt nie wie, czy Pani z Orli pomaga na milość?
                • Gość: misia IP: *.devs.futuro.pl 17.11.13, 11:08
                  Błagam, czy nikt nie wie czy Pani z Orli pomaga na odzyskanie Partnera? Może ktoś wie?
                  • Gość: Julita IP: *.ure.gov.pl 26.11.13, 13:58
                    Czy krtoś wybiera się w najblizszym czasie do pani z Orli i mógłby mnie zabrać - oczywiscie dorzucam sie do paliwa. Jestem z Warszawy. Julita
                  • 10.11.14, 08:17
                    Ludzie spokojnie.. jestem z okolic i jedyną chyba uczciwą i pomocną osobą jest Waloczka z Orli. Nie jezdzcie do Gieni z Opaki Dużej - to naciągaczka i oszustka - w większości przypadkow (jest powiedzenie co laska) dają jej ludzie pieniądze (10-50zl) to ona dobiera jeszcze sobie po 100-200zl mowiac ze jak ci zależy to zaplac bo nie będzie dzialac - masakra - urząd skarbowy powinien się nią zająć !!
    • Gość: tylko_pytam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.14, 17:44
      ludmiła IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
      Przed chwilą wpisałaś się jako - gertrudka ?
      Zapomniałaś jak masz na imię?
      Sara, Anna, Małgosia?
      Zdecyduj się

• Gość: daga IP: *.231.10.193.koba.pl 11.01.14, 10:00
      Mi w problemach miłosnych pomogła pewna kobieta to jej mail kirasalez@wp.pl wiem że nie każdemu pomaga ale warto napisać i opisać swoją sytuacje może akurat się zgodzi pomóc
      • Gość: jebana oszustka IP: *.wdm.pl 11.01.14, 12:18
        www.facebook.com/kira.salez.3 zaczęłaś ją wychwalać 2stycznia około godz 14, akurat wtedy pojawiło się jej konto na fejsie, nie pogrązaj się w naciąganiu.
    • 23.02.14, 19:20
      Witam
      Czy mógł bym prosić w tej sprawie kontakt na mail ekotradex@gmail.com
      chodzi o Panią Tamarę
    • Gość: klara IP: *.231.14.67.koba.pl 30.03.14, 11:39
      Hejcia ja ostatnio skorzystałam z pomocy babeczki z podlasia kirasalez@wp.pl dostałam na nią namiary od Karoliny kobieta jest chyba skuteczna bo mój mąż poprawił się o 100% tylko trzeba być dla niej miłym bo inaczej odmawia pomocy
    • Gość: magdalena IP: *.231.11.45.koba.pl 13.04.14, 13:35
      Witam ostatnio nawiązałam kontakt z kobietą która odziedziczyła po babci energię i dar pomaga ale nie każdemu warto spróbować kirasalez@wp.pl kobieta mieszka na podlasiu
      • Gość: mumumia IP: *.tbg.edge.wdm.pl 13.04.14, 14:58
        Pierwsze ogłoszenia kiry i od razu konto w tych samych minutach na fejsie założyła
        • Gość: do mark968 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.14, 13:40
          Kiedy chciałbyś jechać? Sama chciałabym do Niej pojechać ale dopiero w maju lub czerwcu? Masz już coś zorganizowane? Orientujesz się jeśli jadę w sprawie kogoś mi bliskiego i chodzi o zdrowie to czy muszę mieć zdjęcie tej osoby?? Znasz kogoś komu pomogła??
    • 26.04.14, 19:01
      Witam, pomogę Państwu znaleźć miłość, odzyskać ukochaną osobę, poprawić sytuacje materialną, uzdrowić duchowo. Tylko poważne zapytania. Pozdrawiam;) Pewne;) Dziękuje tej wspaniałej Pani która odmieniła moje życie;)
      • Gość: stefan IP: *.timplus.net 27.04.14, 19:21
        można namiar na tą Panią?
      • 02.11.14, 14:02
        dołączam się :)
        moze byc na maila dontiwen.trajtufink@gmail.com
        swoja droga przeczytalam na pewnym forum, ze jednej z szeptuch mozna przeslac nasze zdjecia, wlosy i ona sama robi czary?
        slyszal ktos o czyms takim?
        • 10.11.14, 08:17
          Ludzie spokojnie.. jestem z okolic i jedyną chyba uczciwą i pomocną osobą jest Waloczka z Orli. Nie jezdzcie do Gieni z Opaki Dużej - to naciągaczka i oszustka - w większości przypadkow (jest powiedzenie co laska) dają jej ludzie pieniądze (10-50zl) to ona dobiera jeszcze sobie po 100-200zl mowiac ze jak ci zależy to zaplac bo nie będzie dzialac - masakra - urząd skarbowy powinien się nią zająć !!
          • 12.11.14, 12:57
            a waloczka robi milosne uroki?
            • 11.12.14, 11:47
              Waloczka bardziej znana jako Wiera/ Wala i jest o niej trochę w internecie.
    • 16.09.15, 03:43
      wybieram sie do szeptuchy w Orli po 20 Pazdziernika 2015.
      Czy ktos tam tez jdzie; moj mail : NADZIEJA2015@YAHOO.CA
    • 24.02.16, 21:59
      Ludzie, powiedzcie prosze czy ta szeptucha jeszcze żyje, potrzebuje jej pomocy.
      • 21.04.16, 08:54
        Kilka szeptuch jeszcze żyje. Co do Pani Eugenii to nie wiem.
    • 01.06.16, 22:07
      Mam pytanie, czy te szeptuchy potrafią zaglądać w przyszłość?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.