• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

szeptucha na Podlasiu

• Gość: tylko_pytam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.14, 17:44
      ludmiła IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl
      Przed chwilą wpisałaś się jako - gertrudka ?
      Zapomniałaś jak masz na imię?
      Sara, Anna, Małgosia?
      Zdecyduj się

• Gość: daga IP: *.231.10.193.koba.pl 11.01.14, 10:00
      Mi w problemach miłosnych pomogła pewna kobieta to jej mail kirasalez@wp.pl wiem że nie każdemu pomaga ale warto napisać i opisać swoją sytuacje może akurat się zgodzi pomóc
      • Gość: jebana oszustka IP: *.wdm.pl 11.01.14, 12:18
        www.facebook.com/kira.salez.3 zaczęłaś ją wychwalać 2stycznia około godz 14, akurat wtedy pojawiło się jej konto na fejsie, nie pogrązaj się w naciąganiu.
    • 23.02.14, 19:20
      Witam
      Czy mógł bym prosić w tej sprawie kontakt na mail ekotradex@gmail.com
      chodzi o Panią Tamarę
    • Gość: klara IP: *.231.14.67.koba.pl 30.03.14, 11:39
      Hejcia ja ostatnio skorzystałam z pomocy babeczki z podlasia kirasalez@wp.pl dostałam na nią namiary od Karoliny kobieta jest chyba skuteczna bo mój mąż poprawił się o 100% tylko trzeba być dla niej miłym bo inaczej odmawia pomocy
    • Gość: magdalena IP: *.231.11.45.koba.pl 13.04.14, 13:35
      Witam ostatnio nawiązałam kontakt z kobietą która odziedziczyła po babci energię i dar pomaga ale nie każdemu warto spróbować kirasalez@wp.pl kobieta mieszka na podlasiu
      • Gość: mumumia IP: *.tbg.edge.wdm.pl 13.04.14, 14:58
        Pierwsze ogłoszenia kiry i od razu konto w tych samych minutach na fejsie założyła
        • Gość: do mark968 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.14, 13:40
          Kiedy chciałbyś jechać? Sama chciałabym do Niej pojechać ale dopiero w maju lub czerwcu? Masz już coś zorganizowane? Orientujesz się jeśli jadę w sprawie kogoś mi bliskiego i chodzi o zdrowie to czy muszę mieć zdjęcie tej osoby?? Znasz kogoś komu pomogła??
    • 26.04.14, 19:01
      Witam, pomogę Państwu znaleźć miłość, odzyskać ukochaną osobę, poprawić sytuacje materialną, uzdrowić duchowo. Tylko poważne zapytania. Pozdrawiam;) Pewne;) Dziękuje tej wspaniałej Pani która odmieniła moje życie;)
      • Gość: stefan IP: *.timplus.net 27.04.14, 19:21
        można namiar na tą Panią?
      • 02.11.14, 14:02
        dołączam się :)
        moze byc na maila dontiwen.trajtufink@gmail.com
        swoja droga przeczytalam na pewnym forum, ze jednej z szeptuch mozna przeslac nasze zdjecia, wlosy i ona sama robi czary?
        slyszal ktos o czyms takim?
        • 10.11.14, 08:17
          Ludzie spokojnie.. jestem z okolic i jedyną chyba uczciwą i pomocną osobą jest Waloczka z Orli. Nie jezdzcie do Gieni z Opaki Dużej - to naciągaczka i oszustka - w większości przypadkow (jest powiedzenie co laska) dają jej ludzie pieniądze (10-50zl) to ona dobiera jeszcze sobie po 100-200zl mowiac ze jak ci zależy to zaplac bo nie będzie dzialac - masakra - urząd skarbowy powinien się nią zająć !!
          • 12.11.14, 12:57
            a waloczka robi milosne uroki?
            • 11.12.14, 11:47
              Waloczka bardziej znana jako Wiera/ Wala i jest o niej trochę w internecie.
    • 16.09.15, 03:43
      wybieram sie do szeptuchy w Orli po 20 Pazdziernika 2015.
      Czy ktos tam tez jdzie; moj mail : NADZIEJA2015@YAHOO.CA
    • 24.02.16, 21:59
      Ludzie, powiedzcie prosze czy ta szeptucha jeszcze żyje, potrzebuje jej pomocy.
      • 21.04.16, 08:54
        Kilka szeptuch jeszcze żyje. Co do Pani Eugenii to nie wiem.
    • 01.06.16, 22:07
      Mam pytanie, czy te szeptuchy potrafią zaglądać w przyszłość?
    • 12.08.16, 20:54
      Witam .
      A ja mam pytanie
      Czy szeptuchy potrafią I czy mogą kogoś przeklnąć lub rzucić klątwę?
      Przez pewne osoby bardzo cierpię i szukam sprawiedliwości.
      • 13.08.16, 10:24
        Oj głupie dziewki. Szeptuchy nie robią bzdur na uroki. Ten kto pisze te bzdury na necie sam sobie nakręca klientów. Poczytajcie o szeptuchach na poważnych portalach: pl.wikipedia.org/wiki/Szeptun www.newsweek.pl/polska/kim-sa-szeptuchy-newsweek-pl,artykuly,352707,1.html
        www.banita.travel.pl/wizyta-u-szeptuchy-podlasie/
        www.wiadomosci24.pl/artykul/na_podlasiu_w_sprawach_beznadziejnych_pomoze_szeptucha_116680.html
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.