Joanna Stawińska -jak się dostać Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • nie choidzi mi o wróżbę z Ezo, tylko o spotkanie, była ktoś?Jakie wrażenia i
    koszt?
    • Gość: tola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.02.07, 15:57
      Odradzam, nie warto, czysta reklama.
      Udaj się do kogoś z powołania, kto naprawdę Ci pomoże...
      • Gość: Iwa IP: 212.76.37.* 16.02.07, 23:56
        Przereklamowany towar a do tego marna jakość-udawanie Bóg wie kogo.
        kompletnie nic nie tylko się nie sprawdza ale sie nawet nie potwierdza co do
        konkretów na teraz.
        Daty i okresy czasu mówione z taką nonszalancką pewnością, nie mają żadnego
        potwierdzenia w życiu. ja byłam parę miesięcy temu a jak sie potem dowiedziałam
        rok wcześniej była moja koleżanaka z pracy, dokładnie to samo w jej przypadku
        nonszalandzka pewność z jaką miała przekazane wróżby, nie miało zastosowania
        ani na jotę.
        wcale się nie dziwie koleżance że nikomu nie powiedziała że była, też się
        wstydzę ze dałam się złapać na taką nonszalancje. dlatego nigdy nie pójdę już
        do tej osoby na wróżby szkoda czasu i pieniedzy.
        • Gość: lucyna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.02.07, 17:00
          Myślę, że ta pani dobrze czuje się na wizji. Cóż czasami tak bywa, że te
          medialne osoby w rzeczywistości są do bani.
          • Gość: Małgorzata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.07, 13:52
            Ja kiedyś próbowałam się z tą panią umówić telefonicznie i nie dość,że ma
            brzydki sposób nieodbierania telefonu,to jest bardzo niesympatyczna przez
            telefon.Rozmawiałam z nią 2 razy,umówiłam się na spotkanie,poczym
            zrezygnowałam,ale tylko dlatego,że bardzo rozczarowałam się potraktowaniem mnie
            przez telefon.
            • Gość: Malgorzata IP: *.gprs.plus.pl 13.01.09, 16:22
              Mnie pani Stawinska wywrozyka w ubieglym roku,że bede w sądzie administracyjnym
              i sprawdzi

Mnie rok temu pani Stawinska wywrozyla,ze bede w sądzie i sprawdzilo sie byl to
              sąd administracyjny,reszta sie nie sprawdzila.Po prostu chcialam sprawdzic tę
              panią,bo wroze sobie sama i swoim kuzynkom i wiecej sie sprawdza.Pozdrawiam.

• Gość: Anetka IP: *.chello.pl 03.03.08, 15:35
          właśnie myśle nad wybraniem się do pani Stawińskiej, czy na prawde
          nie warto, nic się w Twoim przypadku nie sprawdziło? Jedna po tym co
          przeczytała... nie wiem już co robić. A tak wogole jaki jest koszt
          takiego jednego spotkania?
        • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 16:51
          Mnie pani Joanna, odpowiedziała na pytanie.Oznajmiła, że odpowiedz
          przyjdzie w 3 tygodniu sierpnia, chodziło o takie pismo. Jest już
          końcówka siepnia, a pisma jak nie ma tak nie ma. I po co taki stek
          bzdur wściskac ludziom, co pani z tego zyska, chyba tylko
          pieniądze.Zapewne nawet pani nie czyta tego forum, bo to aż wstyd.
          Ja osobiście to nie radze nikomu szkoda kasy.
      • Gość: Agnessa IP: *.tktelekom.pl 02.12.08, 10:11
        Joanna Stawińska to zwykła naciągaczka, wysłałam jej wczoraj sms-a z
        datą urodzenia i pytaniem(tak jak było w instrukcji), ale ona
        napisała mi jakieś bzdury nie związane z tematem, po czym wysłała
        sma z pytaniami do mnie odnośnie mojego związku, czy jestem
        zakochana itd. A moje pytanie dotyczyło ciąży. Jestem rozczarowana i
        zła na siebie że się dałam naciągnąć. Ludzie nie traćcie kasy na
        tych oszustów!!!!
        • Gość: Gość IP: *.autocom.pl 02.12.08, 11:49
          Nie ma co wysyłać smsy do tego programu, nie wiadomo, kto na nie odpowiada.
          Zawsze wysyłają jakieś głupoty. A później przez pół roku wysyłają jakieś lipne
          smsy, że niby coś cie strasznego czeka i musisz koniecznie się skontaktować.
        • Gość: Alina IP: *.ists.pl 15.03.14, 13:27
          na blogu Stawińskiej wyczytałam, że ona nie odpisuje poprzew sms i ktoś się pod nią podszywa. prosi również aby zgłaszać jej ten fakt wraz z numerem telefonu, z którego wysłano tą wróżbę rzekomo od niej. nie jestem jej fanką ale jeszcze bardziej nie lubię oszustów.
          • Gość: bella IP: *.vdl.pl 17.03.14, 11:07
            Teraz gdy Pani Stawińskiej nie ma w ezo (dawnym itv) to przestrzega przed smsami, jest corect do bólu. To aż groteskowe. Gdy człowiek przypomni sobie, że za jej bytności w ezo/itv system odpisywania na smsy i dostawania się na wizję był ten sam, można się tylko zaśmiać na teraźniejszą jej przestrogą- za czasów bytności itv/ezo zapewne zdawała sobie sprawę że anonimowe zaplecze nieprofesjonalistów bez daru odpisuje na smsy, odbiera telefony, z wizji i reklam, które Pani Stawińska firmuje swoją twarzą.

Osobliwa moralność: przestrzegamy gdy już zysków z tego nie czerpiemy.

Jak się do Pani Stawińskiej dostać? Jest doradcą na portalu Kosmica.pl, żaden problem dostać się. Własnym oczom uwierzyć nie mogłam, gdy zobaczyłam ją prowadzącą ten żenująco poniżający wróżbiarstwo program telewizyjny kosmica tv, że o portalu nie wspomnę. Straszne jak bardzo Pani Stawińska rozmieniła się na drobne. Założyła własny portal GrotaTarota, na którym zapewne nie ma ruchu, stałą się jednym z wielu doradców Kosmica.pl portalu cieszącego się złą sławą. Widać jak bardzo się miota. Przeliczyła się. Niestety nic nie trwa wiecznie, tym bardziej zbijanie majątku na Tarocie.

Gość portalu: Alina napisał(a):

> na blogu Stawińskiej wyczytałam, że ona nie odpisuje poprzew sms i ktoś się pod
            > nią podszywa. prosi również aby zgłaszać jej ten fakt wraz z numerem telefonu,
            > z którego wysłano tą wróżbę rzekomo od niej. nie jestem jej fanką ale jeszcze
            > bardziej nie lubię oszustów.
      • Gość: gaga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.05.12, 13:43
        Oszustka nad oszustkami nic się nie sprawdza. Szkoda kasy na te bajki które opowiada.
    • Gość: wiolam IP: *.unused.derbynet.waw.pl 26.02.07, 19:50
      ja mialam rowniez watpliwa przyjemnosc byc u Pani Stawinskiej - w bardzo
      trudnym okresie mojego zycia. Zero - kompletnie nic nie wydarzylo sie o czym
      mowila. Byla bardzo pewna siebie. Pozniej napisalam sms do niej - odpisala mi
      ze doskonale mnie pamieta - ale zaprzeczyla wszystkiemu o czym mi powiedziala :)
      szkoda pieniedzy.
    • Oglądałam 3 odcinki, między innymi wczoraj i byłam w szoku co do szczegółów
      jakie podaje, np. dokładny wygląd, charakter, czas ,okoliczności, to robi
      wrażenie.I co to wszystko bajki?Ona to wymyśla?
      • Gość: Małgorzata IP: *.internetdsl.tpnet.pl 28.02.07, 13:03
        Tarot jest intuicyjny,więc myślę,że można okeślić okoliczności czegoś,związany z
        numerologią,więc czas też napewno można określić,zawód kogoś to się mówi w
        przybliżeniu mniejwięcej,o ile ktoś b.dobrze zna i rozumie tarota.Ale tarot jest
        intuicyjny i mi się wydaje,że można się pomylić,dlatego wróżby niezawsze się
        sprawdzają.Ale jak określić wygląd człowieka z tarota,nie mam pojęcia,z kart
        klasycznych tak,chociaż ktoś mi kiedyś powiedział,że karty jego nie podają
        wyglądu człowieka,wnętrze tak,ale to był człowiek z wielkim darem.
      • Gość: Aaa IP: *.acn.waw.pl 09.11.12, 23:06
        jeśli ktoś nie rozumie przesłań, nie potrafi poruszać się w "subtelniejszym" świecie, to może mieć wrażenie, że to są bajki. nic w tym dzwinego.
        poznałam jak bardzo dokładnym narzędziem może być Tarot i jestem pod wrażeniem.
        Potrafi oczytać nawet najdrobniejsze zjawiska.pozdrawiam
    • I nic się nie sprawdziło?A oglądasz jej programy?
      • Przecież napisałam, jaki jest mój odbiór, moje zdanie. Sprawdzalność jest in
        minus od przeciętnej, pewnie nawet nie w połowie. Zadziwiający jest fakt, że
        mówi pewnikami co do dat i konkretnych sytuacji a to (przynajmnjej dla mnie)
        nie ma to żadnego potwierdzenia.
        Programów nie oglądam bo szkoda czasu mi brednie.
        Kasia
    • Mi się sprawdzilo 98% i to z jakimi szczegółami, to specjalistak w tej
      dziedzinie.Polecam
      • Byłam u paru wróżek, rok temu u P. Joanny, i powiem tylko tyle, że jak na
        razeie wszystko się sprawdzilo i to z takimi szczegolami, że nie do wiary.....
        • Ja też byłam- raz, i mam dokładnie przeciwne zdanie.

Nic się nie sprawdziło i jeszcze przegapiłam przez te wróżby szansę na karierę.
          Czekałam na inną ofertę, którą mi przepowiedziano co do miesiąca. A do tego (co
          chyba najbardziej mnie śmieszy) z taką pewnością opisywała z wyglądu i
          charakteru mojego męża... Nie muszę chyba dodawać, że całkiem odmiennie od
          wyglądu mego męża. No i o jego karierze pisarskiej (z datą wydania książki
          kucharskiej)- pusty śmiech człowieka ogrania- nie ma takiego talentu, nigdy o
          tym nie myślał, jest antytalentem klulinarnym- jest budowlańcem.

Maria Małgorzata
          • Gość: ann IP: *.warszawa.cvx.ppp.tpnet.pl 23.05.07, 15:49
            Moj tata byl kilka lat temu. Dom jak palac, ogrodnik, sluzacy etc. Naopowiadala
            mu rzeczy nieslychanych, w pozytywnym tego slowa znaczeniu. Krotko pozniej tata
            zmarl. Nie twierdze ze powinna powiedziec "po cos Pan tu przyszedl, zaraz i tak
            Pan umrze", ale mogla zwrocic uwage na problemy zdrowotne. Nie powiedziala nic.
            Tata pytal tez o mnie. Mowila, ze wkrotce wyjde za maz i urodze 2 dzieci. Nie
            wiem jak to jest z tym "wkrotce", bo minelo 6 lat a ja dalej w rubryce "stan
            cywilny" mam wpisane "panna". Ilosc dzieci - 0.
            • Nie polemizuje z wróżbą dla Twojego Taty, zresztą i mnie się nie sprawdziło.
              Kompletne bzdury także w mojej wróżbie były- także w to wierze.

Ale jedno mi się nie zgadza- co Ty piszesz?!!! "dom jak
              pałac", "ogrodnik", "służący" to chyba żart, parafrazujesz lub po prostu
              kłamiesz.
              Ona mieszka w zwykłym szarym (raczej starym i brzydkim, takie wrażenie ten dom)
              domku typu blizniak (takie się budowało w końcu lat 70-tych). Zdajsie, z
              drugiej strony mieszka inna rodzina, ona zajmuje tylko pół domu zajmuje, to pół
              nawet nie ma ogrodu. Wygląda to bardzo nieciekawie.

Przyjmowała kiedyś w Domu Kultury (też nie luksus z wyglądu- zwykla bryla,
              szary budynek, jak przeważnie dom Kultury), w wynajentym pokoiku (mała klitka i
              parę starych mebli) lub gdzieś na Mokotowie też w czyms wynajętym.

A wracając do wróżb, ja po jednym razie, nawet za darmo bym nie skorzystała a
              czytając opinie widzę, że nie tylko ja.

Maria Małgorzata
              • Gość: Ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.07, 12:08
                Czesc, nie wiesz moze jak sie skontaktowac z Pania Stawinska? Czy znasz jej
                adres lub bezposredni telefon? Bardzo mi zalezy....
        • Gość: ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.12.07, 12:06
          Czesc, nie wiesz moze jak sie skontaktowac z Pania Stawinska? Czy znasz jej
          adres lub bezposredni telefon? Bardzo mi zalezy....
      • Gość: Kaśka IP: 195.116.35.* 13.01.09, 20:32
        To dobrze też ją lubię oglądać w ezo.
      • Gość: MONIKA IP: 85.128.102.* 22.03.09, 18:20
        Dzwonię do Stawińskiej cyklicznie co 4-5 lat.
        Muszę zdziwic większośc osób że sprawdza sie za każdym razem z
        najdrobniejszymi szczególami. Dzwonię do niej tylko wtedy kiedy
        intuicja mi nic nie mówi, znajomi i rodzina nie moga pomóc a musze
        podjąć ważną decyzję. Zadaję najczęściej jedno lub dwa pytania
        dotyczące tej samej sprawy ale wcześniej wtajemniczam w dwóch
        słowach w problem. Zawsze uzyskuję odpowiedź choć czasem bywa ona
        dziwna. Postępuję tak jak ona sugeruje choć czasem wydaje sie to nie
        logiczne dla wszystkich, a i tak na koniec okazuje sie że to była
        jedyna słuszna decyzja. Mnie jeszcze nie zawiodła, i gorąco ja
        pozdrawiam.
      • Gość: WISNIOWE_NIEBO IP: *.181.152.56.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.10.10, 19:55
        ZNACIE KOGOS "SPRAWDZONEGO" ?
    • Pani Stawinska budzi we mnie taka niechec,ze nigdy bym nie poszla do
      niej.Od poczatku jej telewizyjnej kariery nie moge na nia patrzec i
      sluchac rowniez.Jej sposob mowienia,maniera znudzonej
      krolewny.Brrrr....i jeszcze jak czytam ten watek to juz calkowita
      odraza.
      • Atlantis jezeli jestes mloda tarocistka to roznie moze byc z twoja wrozba( brak
        doswiadczenia w roznych sprawach przy odczytywanu kart) ,pieniadze z gory a
        pozniej pros sie o wrozbe lub rozne moga byc twoje wrozby imalo sie zgadzac
        ,chyba najpierw nalezaloby wszystkim udowodnic ,ze potrfisz wrozyc i cos sie
        sprawdza i masz o tym pojecie i raczej ocenia Ciebie klienci czy warto zamowic
        wrozbe ale tak w ciemno 50zl odrazu ?Nie obraz sie ale na email rozne rzeczy
        wrozki pisza czasami.
        • Gość: beladonna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.03.08, 13:44
          Oj, nie krytykuj Ewo za mocno tej młodej tarocistki. Sama jestem
          tarocistką (nieustannie się uczącą). Oferowałam kiedyś (i nadal od
          czasu do czasu to robię) swoje usługi w necie i na e-maila nie
          pisałam żadnych banialuk. Jeśli ktoś uczciwie podchodzi do życia to
          i karty sam rozłoży (nie przy użyciu programu) i powie co w nich
          widzi. Jeśli idzie o opłaty - to twierdzę że jak najbardziej powinno
          się pobierać opłatę za sesję czy to w realu czy w e-mailu. Kiedyś
          napisałam że skłonna jestem pomagać bez opłat - fala e-maili mnie
          przeraziła, tych mądrych pytań ale i tych głupich też nie brakowało.
          Kiedyś nawet ktoś zadał mi chyba ze 30 jednorazowo - SZOK!! Przykro,
          ale dałam sobie spokój.

Co do Pani Joanny Stawińskiej - kiedyś do niej dzwoniłam (sama sobie
          nigdy nie stawiam kart) podczas programu, niestety nadal się nie
          sprawdziło nawet o jotę. Może jeszcze nie ten czas. Poza tym jak się
          z tym samym pytaniem do różnych wróżek, tarocistek udaje to i efekty
          są wiadome.

Pozdrawiam.
    • No wiesz, ta pani to już jest bizneswomen, i chyba nie bawi się w przyjmowanie
      na żywo.
      --
      Kredyty bankowe
    • Gość: zetaa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 10:27
      Mi też się nic nie sprawdziło po tej PANI ale znajoma dala mi
      namiary do jasnowidz która mi pomogła i przedewszyskim wszystko się
      sprawdza!!!!!!!!! i powiedziała mi nie tylko o mnie ale także o
      innych osobach z mojego otoczenia które były w niebezpieczeństwie.
      COS NIESAMOWITEGO!!! Starsza PANI- ale pomaga tylko tym którzy
      naprawdę potrzebują tej pomocy!!!
      • Gość: Marysia IP: *.acn.waw.pl 04.08.08, 22:02
        a podałabyś jakieś namiary. Ja teraz jestem w strasznym dołku, straciłam pracę
        dziecko w drodze i nie wiem co dalej. Nie mogę się denerwować ale to samo z
        siebie, te nerwy o strach. Proszę napisz mi moj mejl migotka124@tlen.pl. Moze
        jeszcze tu kiedys zajrzysz.Marysia
      • Gość: teresa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.09, 00:48
        Witam też interesuję się ezoteryką czytałam twoją wypowiedź o jasnowidzce proszę
        o jej namiary może telefon z góry dziękuję
      • Gość: WISNIOWE_NIEBO IP: *.181.152.56.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.10.10, 20:09
        CZY MOGE DOSTAĆ NAMIARY?????? BARDZO PROSZĘ ;)
      • Gość: jolka:) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.12.10, 03:02
        Choć to może głupie, ale nie pomogła mi Stawińska, ale taki chłopak, stawia Tarota, ale jaja przecież nigdy w to nie wierzyłam, a tu jak na dłoni, szok!!! A do niej zadzw. raz ale jak zaczeła mi pieprzyć bzdury to się rozłączyłam, bo co mam płacić TYLE kasy za telefon. Powracając do tego chłopaka to jest on z okolic Zakopanego. Mam jego maila jakbyście chciały to czarodziej22@vp.pl nie bierze dużo w porównaniu do niej. Ja byłam aż przerażona jak mi zaczął tak gadać jak nawiedzony, a moja koleżanka uciekła z płaczem, hahaha. Ale w tedy to nie było jej do śmiechu. Wszystko mi się sprawdziło. Dałabym też numer telefonu, ale zmieniłam numer i już go nie mam, a od tamtej pory kontaktowałam się mailowo z nim raz, nie pytając o numer komórki. POLECAM niedowiarkom:) Jak dla mnie to jest ktoś kto zna się na rzeczy, nie jest ani komercyjny ani nie leci na kase jak ta Stawińska. Jak do niej dzwoniłam to przez około 2 minuty tasowała karty i w kółko powtarzała moje pytanie... DRAMAT!!! Odradzam

• ta kobieta mowi same pierdoly szkoda kasy
      • Gość: Ewiczek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.03.09, 14:15
        TO BARDZO NIEUCZCIWA FIRMA - PO WYŁUDZENIU 5 SMS Z U P E Ł N Y
        B R A K ODPOWIEDZI!!! A wcześniejsze nie na temat tak aby
        zmobilizować do wysłania następnych. Moim zdaniem każda opłacona
        usługa powinna być wykonana. A tego rodzaju działalność to zwyczajne
        naciągactwo i brak elementarnych zasad przyzwoitości.
        • Gość: Aleonnaiwnybył IP: *.all.de 29.03.09, 11:37
          Płacicie za wylansowane nazwisko, kompletny brak sprawdzalności i naiwność.
          Niestety i ja do tych powyższych należę. No cóż....
          • Cześć,

Moim zdaniem Pani Stawińska jest też arrrrrogancka.
            Horoskopy publikuje na wielu stronach internetowych, dla tego samego
            znaku różne horoskopy na ten sam tydzień. Dodam, że dla danego znaku
            publikuje horoskop, który w poprzednim tygodniu opublikowała juz na
            innej stronie dla tego właśnie znaku.

Według mnie świadczy to o arogancji i ignorancji! Jako czytelnik
            czuję się zlekceważona.

Czy zaobserwowaliście to?

Pozdrawiam
    • Potwierdzam opinie o nierzetelności p. J. Stawińskiej. W kwietniu
      wysłałam w czasie trwania programu Ezo pytanie dotyczące mojej
      małoletniej córki. Dostałam durną odp. Aby zainteresowana czyli moja
      córka sama się skontaktowała. PANI JOANNO PROSZĘ PRZESZKOLIĆ SWOICH
      DURNYCH DORADZCÓW, aby nie namawiali małe dzieci na kontakty z
      wróżkami – BO TRACI P. KLIENTÓW. Ja osobiście nigdy już do Pani nie
      zadzwonię , ani nie spotkam się z panią. Rządza pieniądza zjada Pani
      Dar - Pozdrawiam
    • Gość: Robert IP: *.net.stream.pl 29.05.09, 09:54
      Kobieta nie zna się na kartach.Tylko same zdrady widzi w kartach.Chyba ma jakieś
      skrzywienie i urojenia.Szkoda czasu i pieniędzy.Odradzam.
    • Gość: IZA IP: *.chello.pl 25.06.09, 18:02
      lubiałam oglondać pani wystepy w Ezo?
      • Gość: Marcepanowa Lejdi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.08.09, 22:36
        Parę lat temu widziałam się z Panią Joanną, spotkanie trwało niecałą godzinę i
        miało miejsce w jej domu. Muszę powiedzieć,że poszłam tam robiąc sobie prezent
        na urodziny i udając się do pierwszej w moim życiu tarocistki.
        W każdym razie - sprawdzalność zdecydowanie na minus. Bardzo podobała mi się
        Pani Stawińska w swym programie, wydawało mi się, że jest profesjonalna, no i
        bardzo konkretna. Okazało się,że są to konkrety bez pokrycia. Zadałam morze
        pytań, można - przy dobrej woli - powiedzieć, że sprawdziła się jedna sprawa.
        Cała reszta jeszcze nie, pytania które zadałam jeśli chodzi o tatę - to już
        zupełna pomyłka.
        Poza tym mam wrażenie, że Pani Joanna wróży na czas i nieco lekceważąco
        podchodzi do klienta. Nie chodzi mi o to, żeby pocieszała i trzymała za rękę,
        ale nawet sposób w jaki rzuca karty na stół - budzi mój sprzeciw. :)
        Poza tym czułam, że nudziło ją moje życie, że fajnie by było, żebym zadała
        jakieś pytanie żeby ją "rozruszać". Bo jak pytałam o to kiedy kogoś poznam, czy
        będę miała dzieci etc. to bałam się, że zaśnie.
    • Gość: Aram IP: *.aster.pl 19.08.09, 22:50
      I czy ktoś napisał jak się można umówić na spotkanie ???
      Pozdrawiam
      • Gość: gościówa IP: *.aster.pl 20.08.09, 00:00
        Normalnie można się umówić. To nie jest ktoś niezwykły, że niby nie
        można się dostać. Dzwonisz na komórkę i się umawiasz. Najchętniej
        umawia się do południa. Numer jej komórki jest w necie- w spisach
        numerów typu Panorama Firm. Szukaj w branży "astrologia" "medycyna
        naturalna.
        • Gość: The Lake IP: *.aster.pl 23.08.09, 20:04
          W sprawie odpowiedzi sms'owych. Doradcy duchowi to jeden wielki pic na wodę,
          zapewniam o tym najszczerzej, bo znam osobę, która jest takim doradcą. Jej praca
          polega na siedzeniu przy komputerze, pisaniu głupot i zachęcaniu do wysyłania
          kolejnych pytań odpowiedziami ni w pięć ni w dziesięć. Żadni doradcy, tylko
          ludzie z ulicy, którzy potrzebują pracy. A więc odradzam, bo stracicie
          pieniądze, a im na tym zależy, by wypompować z Was jak najwięcej.
          Co do pani Stawińskiej to w szoku jestem. Sprawiała wrażenie profesjonalistki, a
          tu takie buty.
          • Gość: gość IP: *.jjs-isp.pl 04.12.09, 16:45
            Pani Joanna przyjmuje w Józefowie. Koszt DOKŁADNIE 45 minut to 250 zł. Bardzo
            drogo, a przekazuje niestety mało konkretnych informacji. Podobne wrażenie miały
            również moje koleżanki. Jeśli zaś chodzi o sprawdzalność - na razie trudno mi
            ocenić, ponieważ odwiedziłam ją kilka miesięcy temu, więc być może musi upłynąć
            jeszcze trochę czasu.
          • Gość: widzEzo IP: *.xdsl.centertel.pl 06.04.12, 00:15
            Co do odpowiedzi na smsy, to niestety, ale prawda jest, ze pisza ci bzdety, bys dalej wysylal smsy. Mialem naprawde powazny klopot- niezdany wylacznie jeden przedmiot na studiach. Za to przedmiot bardzo trudny, duzo materialu. Praca magisterska byla napisana, wszystko inne zaliczone, a ten 1 przedmiot mi wisial. Ogladalem raz ich program i wyslalem smsa- 1 odp. od nich- wybierz 3 liczby z grona powiedzmy od 1 do 30. Napisalem. Potem pytanko- czy mam przelozyc karty. Wtedy juz nie odpisalem, bo to jest zenujace, by czlowieka ze strasznym problemem tak olac. O maly wlos moje studia nie poszly na marne, bo terminy, liczba kolejnych podejsc, powtorki przedmiotow, oczywiscie wszystko platne. A ze strony EZO TV totalna olewka. Nigdy wiecej nie wyslalem im zadnego smsa. I nie wysle, bo to zwykle naciaganie ludzi na kase, a problem czlowieka maja w d...
    • Gość: zła jak chol... IP: 69.71.222.* 01.02.10, 19:27
      STAWINSKA TO TOTALNA PORAŻKA I SZKODA PIENIEDZY NA TO CALE CYRKOWISKO!
      • a jak stawińska wygląda? może ktoś ją opisać, bo nie kojarze twarzy.
        blondynka, szatynka czy brunetka?
        • Gość: AD2010 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.10, 17:38
          Wpisz sobie w google jej nazwisko i zobaczysz jak wygląda.
        • Gość: Miranda IP: *.satfilm.net.pl 03.04.10, 22:33
          ja nie rozumiem ludzi, którym sie wydaje że na wysłanego smsa
          odpowiada osoba, która jest na zdjęciu w gazecie. Z tego, co wiem,
          na tego typu smsy odpowiadają asystenci, chyba że sms jest czytany
          podczas programu na wizji przez wróżke prowadzącą program. Z tego co
          wiem, pani Stawińska zmieniła stację. Zadko sie zdarza, że wszystko
          sie sprawdza w wróżbie, bo to nie jest tak, przecież mamy wolną
          wolę, mamy jakieś blokady emocjonalne, które w sobie musimy pokonać,
          by np otworzyć sie na zmiany...
          Może nie zawsze warto dzwonić lub pisać smsy lecz szukać dobrej
          wróżki w swojej okolicy lub, jeśli koniecznie chcemy zasięgac porady
          u sławy z tej branży poszukać jej jak nie w internecie to w centrach
          naturoterapii, któych jest sporo zwłaszcza w dużych miastach. Pani
          Stawińska jest dla mnie też zbyt arogancka i wyniosła i też bym do
          niej nei poszła, bo miałabym wrażenie, że jestem na dywaniku u
          dyrektora a nie na wróżbie...:)). Pozdrawiam
          • Gość: moi IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.10, 21:42
            tak się składa, że znam ten biznes od strony smsów. i naprawdę,
            uwierzcie mi, nie ma co w to wierzyć i tracić pieniędzy. Oczywiście,
            że Stawińska nie odpowiada na smsy. Ona te projekty jedynie firmuje
            swoim nazwiskiem. A Ci jej asystenci nie mają pojęcia o wróżeniu. To
            osoby brane z ulicy. Za to mają system, w którym wszystko jest
            skrzętnie notowane pod numerem telefonu osoby, która zadaje pytanie.
            I tym sposobem kiedy do nich piszesz kolejny raz, asystent który
            odpowiada na Twojego smsa wie co napisać żebyś uwierzył w to, że coś
            w tym jest.
            Co do dzwonienia do wróżek to żadna Stawińska czy Godecka nie będzie
            siedziała na słuchawkach i czekała aż ktoś do niej zadzwoni. Zawsze
            dodzwonicie sie do tego rzekomego asystenta. Ale czy asystent będzie
            miał pojęcie o wróżbiarstwie? Raczej niekoniecznie. Mniej popularne
            wróżki czasami siedzą w takich call center i odbierają telefony, ale
            z reguły są wtedy już poumawiane na telefon ze stałymi klientami.
            Trzeba zrozumieć, że nie można wierzyć w smsy, wróżki na telefon,
            maila, na czacie, bo naprawdę można sobie zrobić krzywdę. 99% osób,
            które doradzają to ludzie którzy nie mają pojęcia o tym co robią i
            wymyślają na poczekaniu jakieś bzdury. Coś takiego może miec
            nieciekawy finał jeśli w te bzdury uwierzymy.
            • Gość: Irena Wachter IP: *.dyn.luxdsl.pt.lu 17.06.10, 23:52
              Przed 3,5 laty zadzwonilam do P.Stawinskiej do EZO TV-byla wowczas
              niekodowana.Odpowiadala na wizji,nagralam to na kasety.Wszystkie
              przewidywania sprawdzily sie b.dokladnie.A pytalam o 3 pary bliskich
              mi ludzi.Moj syn zgodnie z wrozba spotkal milosc swojego zycia i
              bylam niedawno na weselu.Nie pytalam wowczas o siebie,bo wydawalo mi
              sie,ze jest OK,ale popsulo sie .Teraz nie mam TV Ezo i nie mam jak
              zadzwonic.A chcialabym osobiscie uslyszec od Pani Joanny co jest mi
              pisane.Jej nikt nie jest w stanie mi zastapic,zaden asystent,to
              kwestia zaufania...Pozdrawiam Pania Stawinska i dziekuje za wrozby.
          • Gość: Irena Wachter IP: *.dyn.luxdsl.pt.lu 18.06.10, 00:02
            Dla mnie Joanna Stawinska jest tylko profesjonalna,a
            nie "arogancka,czy wyniosla".Sprawdzila sie w moim przypadku w 99 %
            i polecam Ja wszystkim,ale tylko osobiscie z Nia nalezy miec
            kontakt.Nie wiem jak teraz do Niej dotrzec,a bardzo bym chciala.
            • Pani Ireno, zechce się Pani zapoznać z moją oceną tego, co Pani
              napisała w obu postach. Nie poddaje krytyce Pani opinii, jeśli
              rzeczywiście jest to opinia. W mojej jednak ocenie jest to, lub...
              aż tak naiwne zapytanie, lub... aż tak... Mniejsza o to!

Dlaczego?

Skoro znalazła Pani to forum i zadała sobie trudu, a na pewno
              czasu, żeby napisać owe pochwalcze epistoły i użalać się nad brakiem
              i niemożnością skontaktowania się, mogła Pani o wiele łatwiej,
              szybciej i mniej żenująco, znaleźć prywatną stronę rzeczonej
              tarocistki. Tarocistka, o której z taką mdlącą słodyczą pisze Pani,
              od niedawna ma dwie strony, prywatne strony internetowe, gdzie są
              podane numery, komórkowy i stacjonarny.

Ponadto, co od lat jest w sieci, to książki adresowe firm: panorama
              firm, ditel, pkt, firmy.net i inne, gdzie - jak każdy kto prowadzi
              działalność gospodarczą, jest tam także adres i numery telefonów do
              wielbionej przez Panią tarocistki, jej prywatny numer komórkowy i
              adres gabinetu.
              Internet jest taki sam w Polsce, jak i w Luksemburgu.
              "Dotarcie" więc banalniejsze być nie może, o ile chce się dotrzeć, a
              nie tylko dodać splendoru niegdysiejszej gwieździe, która w tymże
              miejscu, jakim jest to forum, jak widzę, nie cieszy się sławą!

To tyle co chciałam Pani napisać. Zechce mi Pani nie odpowiadać, bo
              oznaczałoby to dla mnie wdawanie się w polemiki, a potrzeby takiej
              nie widzę. Podobnie, jak zaglądania na to forum, nie mam w planach.
              Pozdrawiam i bez odbioru. Też Irena - internautka lat 65.

Gość portalu: Irena Wachter napisał(a):

> Dla mnie Joanna Stawinska jest tylko profesjonalna,a
              > nie "arogancka,czy wyniosla".Sprawdzila sie w moim przypadku w 99
              %
              > i polecam Ja wszystkim,ale tylko osobiscie z Nia nalezy miec
              > kontakt.Nie wiem jak teraz do Niej dotrzec,a bardzo bym chciala.
              • Gość: Irena IP: *.dyn.luxdsl.pt.lu 18.06.10, 20:54
                Powionelo zawiscia,pewnie 65-letnia imienniczka jest
                z "branzy"ezoterykow,a nie pisalam nigdzie ,ze jestem w
                Luxemburgu.Zajelo mi pare minut klikniecie nazwiska i przypadkowy
                wybor portalu.Szkoda mi czasu na dyskusje z kims ,kto zyje po to,by
                dowalac innym.Pomimo to pozdrawiam i zycze by spotkalo Pania to-na
                co sobie zasluzyla.
                • Gość: przyszła klientka IP: *.aster.pl 18.06.10, 22:34
                  Przypatruje się tym postom i przynaje rację Pani o nicku lepsiejsza.

Pani Ireno, ale o co Pani chodzi? Wniosek nasuwa się jeden: każdy
                  sądzi podług siebie.

Przecież imienniczka Pani, napisała prawdę. Mało tego, dała
                  przydatne wskazówki, z których, jeśli Pani naprawdę zależy, może
                  Pani skorzystać.

Czy naprwdę i nas w kraju zawsze musi być tak, że "moje na
                  wierzchu", bo swoją ripostą to właśnie Pani pokazała. Pani
                  imienniczka, o nicku lepsiejsza napisała, że w riposty bawić się nie
                  będzie, więc po cóż to Pani "szkoda mi czasu na dyskusje z kimś, kto
                  żyje po to by dowalać innym". Mimo, że post lepsiejszej był napisany
                  w specyficznym stylu, jest jak najbardziej pomocny (bynajmniej
                  mnie!).
                  A co do Luxemburgu, to mogła być to zarówno przenośnia, a co
                  najbardziej recjonalne, wniosek po Paninym IP.
                  Fakt jest faktem, jeśli ktoś mądry, skorzystałaby z mądrych rad.
                  Widcznie Pani na nich nie zależy, mnie natomiast bardzo.

Po co odrazu to złorzeczenie. Co wyślesz, wróci do Ciebie ze
                  strojoną siłą.

Gość portalu: Irena napisał(a):

> Powionelo zawiscia,pewnie 65-letnia imienniczka jest
                  > z "branzy"ezoterykow,a nie pisalam nigdzie ,ze jestem w
                  > Luxemburgu.Zajelo mi pare minut klikniecie nazwiska i przypadkowy
                  > wybor portalu.Szkoda mi czasu na dyskusje z kims ,kto zyje po
                  to,by
                  > dowalac innym.Pomimo to pozdrawiam i zycze by spotkalo Pania to-na
                  > co sobie zasluzyla.
    • Gość: kaśka IP: *.debica.star.net.pl 15.09.10, 17:21
      ta jej maniera jak już tu ktoś napisał znudzonej damy jest nie do wytrzymania, uważa się za kogoś lepszego z wyższych sfer, łaskę robi jeśli w ogóle komukolwiek odpowie na jego pytanie. Widać kobita za bardzo posmakowała telewizji i teraz jej sie w głowie poprzewracało i przecież z plebsem nie będzie się zadawać. Jest taki program o wróżeniu na tvn 7 w poznych godzinach wieczornych, kiedyś była tam wróżka Akima prześwietna kobieta w moim przypadku jej wrózba sprawdziła się w 100 % teraz jej nie widzę ale za to wepchała się tam ta mimozowata szlachcianka.
      • Gość: misofi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.10, 14:20
        Moi drodzy.Ja sądzę, że najlepiej jest iść do jakiejś miejscowej wróżki. Czy tylko p.Stawińska jest dostępna? Popytajcie znajomych, koleżanki-napewno były u którejś i wróżba się spełniła.
        • Gość: Janina IP: 46.112.130.* 01.12.10, 18:41
          Witam wszystkich
          Na temat Pani Joanny Stawińskiej właściwie nie mam wiele do powiedzenia, ponieważ nigdy z jej usług nie korzystałam. Jednak poraziła mnie na tym forum ilość krytycznych uwag na temat jej pracy i sprawdzalności prognoz. Chcę tylko przekazać wam moje doświadczenie, które nauczyło mnie, aby nie oceniać pochopnie wróżb i wróżek. Prawie cztery lata temu spotkałam się z wróżką, głównie z ciekawości, kobieta opowiadała o mnie, mojej najbliższej rodzinie oraz prognozach zawodowych.....Wszystko co powiedziała wydawało mi się totalnym absurdem i z wróżby śmiałam się do rozpuku.
          Jednak ze zdziwieniem zauważyłam , że wróżba się spełnia, kawałek po kawałeczku, przez trzy lata dopełniło się wszystko, nwet to co wydawało mi się zupełnie nieprawdopodobne.
          Myślę zatem , że nie należy pochopnie oceniać....a może zwyczajnie miałam trochę szczęścia.

Owa wróżka zmieniła numer telefonu i teraz staram się ją odnaleźć....ech...życie
          Pozdrawiam
      • Gość: stwiamkartyzafree IP: *.cdma.centertel.pl 01.12.11, 11:56
        jeden wielki pic na wodę. wróżbita z józefowa... mieszkam tam to wiem
    • Nie korzystałam nigdy z porad tej wróżki, ale moja znajoma korzystała, i mówiła że dużą część sprawdziła się. Więc aż tak bardzo konkurencja tutaj chce ją zniszczyć, wypisując te opinie? Hmm, Iza.
    • Gość: aa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.12.12, 10:56
      uwielbiam! pozdrawiam Panią Asię!
      • ja również uwielbiam.nigdy u tej pani nie kładłam kart ale to jak prowadzi[za mało ich w mojej opinii!]programy w Ezo Tv,jest strzałem w dziesiątkę.ale cóż,pospólstwo woli zasmarkanego geja Maciusia. :(
        • Gość: mimi IP: *.dynamic.chello.pl 20.04.13, 22:43
          ale z ciebie wiocha wychodzi i zaścianek...jak najdalej od takich osob jak ty !!!
          • czyżbym musiała lubić tego osobnika tylko dlatego że jest gejem?
            • Gość: Margo20 IP: *.128.78.134.dsl.dyn.forthnet.gr 21.04.13, 11:21
              Oczywiście że nie, ale takie dobitne podkreślanie oreintacji seksualnej jest nie na miejscu, to tak jak by czepić się kogoś, że jest herero, albo też wytknąć komuś niepełnosprawność i przez pryzmat tego oceniać zdolności wróżbiarskie - co ma piernik do wiatraka? - Nic.

Osobiście, nie znoszę tarocistki Danuty, ale to nie znaczy, że oceniając jej pracę - tę wizyjną odwołam się do jej wyglądu fizycznego i będą ją krytykować, że ma np.postawę babochłopa, zeza, krzywy nos itp.

Pani Stawińska była, jest i będzie osobą, która reprezentuje bardzo wysoki poziom osobisty, kulturalny i wróżbiarski, także programy typu ezo-show nie są dla niej, nie są zgodne z jej osobą. Nie sposób wyobrazić sobie, że p. Stawińska wchodzi do studia i nagle wymachuje piórem anielskim, albo przynosi ze sobą kota, albo odprawia jakieś dithen uzdrawianie. Pani Joanna i pan Suliga są to dwie osoby, które naprawdę wiedzą o czym mówią i czym się zajmują - reszta to marna kopia kopii, która wie, że dzwony dzwonią, ale nie wie dokładnie w którym kościele.
              Tytuł pana Suligi to doktor, a tytuł np.wróżbity Macieja, Davida, Rutkowskiej, Wiśniewskiej to tylko lub aż -ezo-show-postać.
              • Gość: ewa IP: *.yolau.net 21.04.13, 17:11
                Lubię Panią Stawińską za dużą wiedzę, kulturę, wyczucie. Właśnie dlatego, że lubię i szanuję nie mogę przeboleć, że przez tyle lat firmowała swoim autorytetem np. numery smsów, na które w rzeczywistości nieodpowiadała. Choć całość prezentowano elegancko, jakość usługi i profesjonalizm tzw. asystentów mówiąc delikatnie pozostawiał wiele do życzenia. To olbrzymi wizerunkowy błąd, rzekłabym nawet że głęboka rysa. Kilkanaście lat uśmiechania się ze zdjęć robi swoje. Coś, od czego odciąć się nie będzie można. Bezkompromisowego merkantylizmu spodziewałabym się po osobie, która jeszcze dziesięć lat temu sprzedawała pietruszkę, ale nie po Pani Stawińskiej.
                • Gość: Margo20 IP: *.128.140.173.dsl.dyn.forthnet.gr 21.04.13, 20:09
                  Masz dużo racji w tym co napisałaś.
                  Osobiście lubię panią Stawińską i lubiłam jej programy, także jest to plus występowania w tv bo mogłam ją oglądać, ale zgadzam się z tym, że ezo tv jak dla niej to były zbyt niskie progi- nie pasowała do komercyjnej reszty, którą pośrednio wspomagała - celowo nie użyłam słowa bezpośrednio.

• Gość: Alina IP: *.ists.pl 15.03.14, 13:20
                Pani Stawińska występowała w ezo-tv, widziałam kilkakrotnie, tylko kilkakrotnie, bo raz miałam wrażenie, że jest dobrze wstawiona i przełączyłam kanał.
przejdź do: 1-100 101-101
(101-101)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.