• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

sprawdzona wrozka z Kielc Dodaj do ulubionych

• 17.02.07, 19:11
    Bardzo prosilabym o namiary na jakas naprawde dobra wrozke w Kielcach. Bylam
    3 razy u Zawadzkiego, ale nie sprawdzilo mi sie nic. U wrozki Lucyny Iwan
    byla moja kolezanka i nagadala jej samych glupot. Zna ktos moze kogos
    naprawde sprawdzonego.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Gosia IP: *.retsat1.com.pl 18.02.07, 12:27
      Przecież w Twoim mieście jest wróżka Sandra nie ma chyba lepszej. Zawadzki i
      inni ...szkoda słów, dziwne, że nie skapnęłaś się po pierwszej wizycie u niego.
      • 18.02.07, 13:36
        przejrzalam opinie na forum o wrozce Sandrze i raczej nikt jej nie poleca.
        Moze ktos zna naprawde dobra, godna polecenia wrozke z Kielc. Bardzo mi zalezy.
        • Gość: Agaaaaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 18.02.07, 13:56
          Kolezanka polecala mi wrozke o nazwisku Raczkowska. Slyszal moze ktos o niej?
          Sprawdzaja sie jej wrozby??
          • Gość: gosc 1 IP: 84.46.82.* 29.05.07, 19:16
            Tak, ja sprawdzilam ja i to nieraz. Sprawdza sie co mowi, polecam.
            • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.05.07, 22:34
              A ja nie polecam- gada trochę w cały świat, niezła jest wróżka pół cyganka
              mieszkająca na Silnicznej, ma na imię Ewa, byłam we wrześniu i stwierdzam że
              jest najlepsza z kieleckich wróżek a byłam u prawie każdej,są jeszcze jakieś
              super na kryształowej i pakoszu ale nie mam namiaru niestety,
              • Gość: skarb IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 13:52
                Witam! Czy mogłabyś podać adres,nr telefonu do Pani Ewy.Zapewne wiele osób
                chętnie skorzysta,zwłaszcza takich jak ja znajdujących się na zakręcie życia.A
                być może jeszcze ktoś może polecić jeszcze kogoś innego oczywiście
                sprawdzonego? Wielkie dzięki.Pozdrawiam.
                • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 20:13
                  Ja tez bym chetnie skorzystała..tez jestem na zakręcie życia...Pozdrawiam
                  • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.05.07, 20:30
                    Podam Wam namiary ale na pocztę- napiszcie adresy, nie jest łatwo się umówić,
                    ale udzielę instrukcji @
                    • 30.05.07, 21:32
                      Markia bardzo prosilabym Cie o namiary. Moj adres: amelka.p@interia.pl Dziekuje
                      z gory:)
                      • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.07, 11:33
                        Wysłałam Ci już numer
                        • Gość: ania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.07, 18:04
                          Marika bardzo prosilabym Cie o namiary też ;) Moj adres: patra-66@o2.pl
                          Dziekuje
                        • Gość: big.kr IP: *.unknown.vectranet.pl 07.10.11, 15:56
                          Bardzo Cie prosze o telefon do, p. Ewy z Silnicznej.pozdrawiam.moj adres hanuti60@op.pl
                        • Gość: magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.11, 14:12
                          witaj jak możesz ja też proszę o namiary pani Ewy z góry dziękuję promyk_73@o2.pl
                        • Gość: lukas IP: 81.219.62.* 12.05.12, 11:24
                          czy jest sznsa aby ktos po
                          dal mi namiary na kontakt z ta wrozka uprzejmie prosze .moj e-mail:tanros7@wp.pl
                        • 09.02.15, 11:06
                          bardzo prosze o namiary dobrej wrózki ja moge dac do wrozki ze skarzyska Sylwestra.M@interia.pl jestyem w bardzo trodnym momencie zycia zreszta chyba od urodzenia
                      • Gość: katrin IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.06.10, 21:25
                        ja tez bym bardzo prosiła o namiary do jakieś naprawde dobrej wróżki....nie wiem
                        co zrobić dalej ze swoim życiem, proszę o kontakt na meila katrin_2@op.pl
                      • Gość: EWA IP: *.unknown.vectranet.pl 25.11.10, 14:09
                        BARDZO PROSZĘ O NAMIARY DO PANI ANNY CHYLA Z KIELC. MÓJ ADRES E MAIL michal9_s@wp.pl dziękuj z góry . bardzo ważne
                      • Gość: raftii IP: *.play-internet.pl 13.06.12, 20:44
                        przeslijcie mi numer do wrozki Ewy raftii@o2.pl
                        • Gość: bastka IP: *.dynamic.chello.pl 30.09.12, 09:16
                          proszę o kontakt do pani Ewy, badź pani Anny Chyli, chyba że macie namiary na jakąs inną naprawde dobra sprawdzoną wrózkę. Byłam juz u pani Rogalskiej i niestety .... z gory bardzo dziekuję bastka123@onet.pl
                          • 03.12.15, 11:40
                            prosze o numer do Pani Anny Chyli xagaxck@o2.pl
                      • 15.09.15, 23:19
                        Witam. Bardzo prosze równiez o namiar mój adres wiolasodel@wp.pl
                    • Gość: gosiaa IP: *.klc.vectranet.pl 26.06.08, 20:56
                      Cześć zy możesz mi podać namiar do wrózki Ewy.podaję mail gosia.mkp@poczta.onet.pl
                      • Gość: mada IP: *.mofnet.gov.pl 07.08.12, 12:05
                        witam:) podajcie mi nr do jakiejs dobrej wrózki:) dzieki:) moj mail:madalenka2@op.pl
                        • Gość: aneta IP: *.internetdsl.tpnet.pl 07.08.12, 14:03
                          polecam haline rogacka z mazurskiej. namiary sa w poprzednich postach.
                          • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.09.12, 09:16
                            Mam bardzo wielką prośbę, proszę o telefon do Haliny Rogackiej, Lucyny Iwan i Anny Chyli, Pilnie potrzebuję pomocy! Z góry dziękuję, mój adres e-mail iwonarut@vp.pl.
                            • Gość: przecież IP: *.dynamic.chello.pl 09.09.12, 17:32
                              przecież numery do haliny rogackiej i lucyny iwan są na forum we wcześniejszych postach - wystarczy czytać...
                              • Gość: liliana IP: *.dip.t-dialin.net 22.10.12, 23:15
                                prosze o numer do P. Ewy ja bylam u niej 2007 to bylo przezycie mojego (Zycia)
                                Smierc mojego taty.Blagam o numer P. Mariki moj emeil lilianacedro@t-online.de
                                Prosze o pomoc.Prosze o odpowiedz
                    • Gość: davidek23 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.10.09, 22:10
                      mtu@onet.pl
                      • 12.05.12, 11:51
                        czesc czy moglbym dostac nr kontaktowy do wrozki ewy .jestem bardzo zobowiazany

• Gość: Wiki IP: *.nowinynet.pl 01.01.10, 12:50
                      Mogłabyś mi podać namiary na tą wróżkę Ewę,bardzo mi zależy to mój e-
                      meil wikapanas@wp.pl.A może masz namiary na Alicję Bartosz to też
                      bym prosiła.Z góry dziękuję.
                      • Gość: sylwia IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.11, 13:00
                        czy mozna uzyskac namiary na wróżkę Ewę z siniczej z kielc
                    • Gość: IcePrincess IP: *.adsl.inetia.pl 01.04.10, 00:13
                      Proszę o namiary do wróżki z Pakosza. Podaję swojego maila:
                      kasiaczek15@poczta.onet.pl Z góry dziękuję za odpowiedź.
                      • Gość: anika71 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 17.05.10, 14:39
                        Mariko bardzo Cię proszę o kontakt do wróżki z Pakosza. Mój e'mail
                        anek371@wp.pl. Dzięki.
                      • 30.04.13, 14:16
                        Proszę o kontakt do sprawdzonej wróżki z Kielc mój numer gg 32709850. Z góry dziekuje.
                        • 01.05.13, 13:58
                          Proszę o numer do wróżki z kielc mój email chuck567@o2.pl
                          bedę zobowiazany.
                      • Gość: mira IP: *.dynamic.chello.pl 01.07.13, 20:40
                        Witam
                        bardzo proszę na namiary do wróżki z Pakosza.
                        podaje e-mail mara1230@vp.pl
                        Dziękuję
                        • Gość: Zuz IP: *.adsl.inetia.pl 01.07.13, 22:11
                          Wróżka z Kielc Magda albo Dorota
                          www.wrozby-kielce.pl Możesz się umówić :)
                          Polecam, pozdrawiam
                      • Gość: fff IP: 194.181.128.* 22.10.13, 21:03
                        ja tez poproszę jakiś kontakt do wróżki Małgorzaty z Kielc. za WDK mieszka. jeśli ktoś ma kontakt to proszę grazyna1982r@o2.pl
                    • Gość: Agnieszka IP: *.dynamic.chello.pl 29.06.11, 20:55
                      Witam! Bardzo zalży mi na numerze telefonu do wróżki Sandry
                      proszę, napiszcie na adres: zephyr1975@o2.pl
                    • Gość: rena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.03.12, 09:41
                      Bardzo proszę o podanie numeru telefonu do wróżki Pani Ewy z Sinicznej rowena13@o2.pl
                      • Gość: goość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.08.12, 23:39
                        Jeśli jest taka możliwość to ja również proszę o namiary do wróżki Ewy, mój mail: soszibest@gmail.com
                    • Gość: Magda IP: *.kielce.net.pl 19.06.13, 12:48
                      Witaj!jak możesz to podaj i mi ten nr tel do wróżki Ewy mój mail madzia7105@vp.pl

• Gość: nikusia IP: *.play-internet.pl 25.10.13, 21:32
                      Proszę niech ktoś poda mi namiar do wróżki Ewy !!!! Pilne!!! nik_o@interia.pl
                    • 09.02.15, 10:45
                      bardzo prosze o namiary pani Ewy z kielc wrózki moj adres mejl Sylwestra.M@interia.pl ja moge dac adres wrózki ze skarzyska ul langiewicza Tosia osiedle łyzwy
                  • 28.11.11, 14:59
                    Witam
                    Chciałabym prosić o numer do Pani Ewy.
                    Dziekuje.
                • Gość: ania s IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.06.11, 08:23
                  proszę o namiary do wróżki ewy, mój mail aszrejder@wp.pl, dziekuje z góry i pozdrawiam ania
                • 29.11.11, 09:30
                  Proszę o namiary do wróżki ewy, mój mail edyta.48@gazeta.pl, dziekuje z góry i pozdrawiam.
                  • Gość: Marika IP: *.adsl.inetia.pl 29.11.11, 11:02
                    Wrózka Ewa wyjechała do Anglii do swojej córki która tam mieszka i nie ma jej w Polsce , przyjeżdża czasem ale nie wróży
              • Gość: elif IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.06.07, 11:50
                czy ja również moge prosic o namaiary do wrózki Ewy.Z góry dziekuje.
                ayschen@o2.pl
                • Gość: karola IP: 193.24.200.* 29.08.08, 16:34
                  ja też bym bardzo chciała tel do pani Ewy gabryjela0@poczta.onet.pl
                • Gość: Agaw IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.09.08, 11:48
                  Proszę o kontakt do wróżki Ewy agabaran2@interia.pl
                  • Gość: Morrigan IP: *.kielce.uw.gov.pl 25.06.09, 14:07
                    Ja też poprosze o nr telefonu do wrózki Ewy na gogi24poczta.onet.pl
                    z gory dziękuje
                    • Gość: linka IP: *.kielce.vectranet.pl 13.01.11, 14:10
                      Hej, mam big problem zyciowy juz nie ogarniam siebie , jesli masz namiar do tej wrózki Ewy, prosze przeslij adres czy cos!!! linka_0404@tlen.pl
                    • Gość: evelka125 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.03.11, 22:39
                      Uprzejmie proszę o numery kontaktowe do pani EWY z SILNICZNEJ oraz do wróżki z Pakosza.
                      Pozdrawiam i dziękuję z góry
                      mój @
                      evelka125@wp.pl
              • Gość: gayga IP: 81.219.133.* 03.01.08, 20:10
                Cześć Marika ,czy moglabyś podac nr.telefonu bądz adres do wrożki
                Ewy w Kielcach na Silnicznej/bardzo mi zalezy jestem na zyciowym
                zakręcie.
                moj e-mail gayga@op.pl
                pozdrawiam
                • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.08, 19:21
                  Przykro mi ale ona już NIE CHCE WRÓŻYĆ jak jesteś z kielc to poczekaj - za
                  tydzien są targi ezoteryczne, może będzie ktoś wiarygodny,
                  • Gość: ZZZZZZZZZZZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 09:44
                    Marika czy mogłabyś napisać w jakich dniach,godz. i gdzie będą się
                    odbywały targi ezoteryczne w Kielcach.Ja nie jestem z Kielc ale
                    chętnie bym się na takie targi wybrała.Pozdrawiam
                    • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 10:08
                      Nie widziałam jeszcze plakatów ale koleżanka mówiła mi że bedą od 11- to jes
                      piatek do 13 czyli niedzieli, będa na ul żniwnej w hali widowiskowo-sportowej,
                      zwykle są już od 9 ale z doświadczenia wiem że najlepiej być ok. 11
                      • Gość: ZZZZZZZZZZZZZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 12:18
                        Mariko bardzo dziękuję ci za informacje,ale mam do ciebie jeszcze
                        jedną prośbę-czy mogłabyś potwierdzić tę informację jak będziesz
                        pewna co do daty i miejsca targów.Ja będę zaglądała codziennie na
                        formum.Tak jak wcześniej pisałam nie jestem z Kielc a jestem
                        zainteresowana tymi targami.Wielkie dzięki.
                      • Gość: jago IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 15:36
                        wow!! fajnie :) nawet nie wiedzialam ihihihi mieszkam obok to sie
                        wybiore ;)
                        Pozdrawiam
                        • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.01.08, 20:52
                          Ok, w poniedziałek wszystko sprawdzę i napiszę jakby się coś zmieniło
                          • 08.01.08, 12:48
                            i co z tymi targami?
                            --
                            "Zanim puścisz famę na całe miasto, zanim zgubi Ciebie ślepa zazdrość, zanim
                            powiesz na mój temat tanie kłamstwo - przejdź się w moich butach .... "
                            • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 18:18
                              Koleżanka sprawdzała i potwierdziła poprzednie informacje, w związku z czym
                              możesz spokojnie tam iść od 11 do 13 chyba od 10
                  • Gość: gayga IP: 81.219.133.* 07.01.08, 12:57
                    Dzięki za odpowiedz. Moze ktos slyszał lub byl u Anny HYL Z KIELC,
                    PONOC DOBRA ALE ZNAM OPINIE TYLKO JEDNEJ OSOBY
                    • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.08, 16:58
                      Anna Chyla- ja byłam, nawet dwa razy, wróży ze swoich kart, wizjonerka, ma takie
                      jazdy że hejhej, ale super kobitka i większość się sprawdza
                      • Gość: ZZZZZZZZZZZZZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.08, 14:21
                        Mariko ja przepraszam że po raz kolejny mam prośbę,ale pisałaś o
                        Pani Annie Chyli czy mogłabyś podać jej namiary? ile bierze za
                        wizytę? czy nie ma problemu ze spotkaniem się z tą Panią? Szukam
                        kogoś wiarygodnego i niestety mam z tym problemy

Serdecznie cię pozdrawiam.
                        • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.01.08, 18:21
                          daj jakiś namiary to wyślę Ci dane może być nr tel to puszczę sms, lub poczta
                          jak się boisz o tel.
                          • 21.01.08, 11:32
                            wielka prosba o namiary na eleokwentna zaufna oraz sprwdzona wrozke
                            plis malgorztaka81@wp.pl dzikeuje bardzo
                          • Gość: niki806 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.12, 19:51
                            czy mogła bys mi podać numer do jakieś wróżki z kielc lub staszowa Anny chyli bardzo proszę o pomoc
                        • 19.11.09, 11:34
                          Czy pani Ania mieszka koło REALA jak tak to bardzo proszę o
                          przesłanie nr telefonu ponieważ nie byłam u niej ze 3 lata i chyba
                          ma zmieniony.
                          marta.30.11@interia.pl
                          Pozdrawiam
                      • 08.04.08, 19:13
                        witajcie
                        marika-czy bylas u pani anny chyli albo haliny rogackiej, czy mozesz
                        mi napisac cos na ich temat???
                        pozdrawiam
                        • 08.04.08, 19:16
                          MAM PROŚBĘ CZY MOGLABYS MI NAPISAC INFORMACJE I SPOSTRZEZENIA NA
                          TEMAT KIELECKIC WROZEK TZN NAJBARDZIEJ ZALEZY MI NA ANNIE CHYLI I
                          HALINIE ROGACKIEJ-agatka79@tlen.pl
                          pozdrawiam
                          • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.04.08, 21:25
                            Cześć Aga, jutro Ci napiszę bo dziś już jestem padnięta ok, a co konkretnie Cię
                            interesuje?
                            • Gość: do mariki!!! IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.08, 22:47
                              mam prosbe marika
                              napisz mi na mojego maila
                              ktore wrozki z kielc polecasz i czy sprawdzaja sie przepowiednie
                              najbardziej zalezy mi na twojej opinii na temat pani anny chyli i
                              haliny rogackiej,jesli mozesz to napisz na maila:
                              agatka79@tlen.pl
                              pozdrawiam
                              • Gość: gosieq IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.08, 13:24
                                Mam wielką prośbę... Marika, mogłabyś mi przesłać na pocztę nr tel albo adres do
                                sprawdzonej wróżki- gosieq02@wp.pl
                                Czekam z niecierpliwością na odpowiedz
                                Pozdrawiam- gosieq
                      • Gość: marta-69 IP: *.kielce.net.pl 19.11.09, 11:21
                        czy Pani Ania Chyla to mieszka koło Reala
                        Jak tak to bardzo proszę o aktualny nr telefonu bo po 2 latach
                        dzwoniłam ale chyba ma zmieniony
                      • Gość: Maria IP: *.xdsl.centertel.pl 03.04.12, 16:16
                        chcialabym prosic o namiary do dobrej sprawdzonej wrozki w Kielcach...Dziekuje i Pozdrawiam...

• Gość: bet IP: *.play-internet.pl 11.04.12, 17:08
                          Proszę pomóżcie, pilnie potrzebuję namiar do dobrej i sprawdzonej wróżki z Kielc, z góry bardzo dziękuję..odp proszę kierować na email betty289@wp.pl Pozdrawiam
                      • Gość: jjustine IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.04.12, 20:43
                        Hej ma ktos numer do Anny Chyli. Bylam u niej ok. dwa lata temu i chcialabym powtorzyc wrozbe. Bylabym bardzo wdzieczna za pomoc, to sprawa zycia i smierci moj email jjustine@o2.pl
                    • 30.07.15, 08:01
                      Potrzebuje namiary na wróżkę, czy moze Pani dac do tej wrozki Anny ??
              • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.10, 12:55
                prosze o namiar do wrózki Ewy mika_25@op.pl z góry dzikuję
              • Gość: Anna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.11.10, 10:55
                bardzo prosze o namiary tej wrózki mój e-mail anakwiten23@poczta.onet.pl
              • Gość: liliana IP: *.dip.t-dialin.net 17.10.12, 11:13
                Prosze bardzo o namiar tej wrozki Ewy z Kielc mieszkajacej na Silnicznej.
                Potrzebuje kogos kto by mi pomogl.Moj adres email podaje
                lilianacedro@t-online.de
                Dziekuje za pomoc.
      • Gość: naiwniak IP: *.centertel.pl 26.09.08, 18:21
        niestety jeśli wybierzesz się do wróżki Sandry to pewno tak jak byś
        wydała po raz 4ty kasę na Zawadzkiego (tzn. znacznie więcej bo u
        niej jest 9 seansów) Ja byłam u niej w Warszawie i nigdy więcej już
        nie pójdę i będę przed nią przestrzegać. Dlaczego już dzisiaj
        napisałam w innym linku o tej wróżce. Brrr..... I żeby nie było, nie
        jestem żadną wróżką rywalką i żadnej innej też nie polecam. Szkoda
        słów ile trzeba zapłacić za własną głupotę i łatwowierność
      • 18.05.10, 12:55
        forum.gazeta.pl/forum/w,468,111593140,111635530,Re_Pomozcie_mi_.html
      • Gość: wernka IP: *.chello.pl 19.05.10, 11:17
        Ta wrozka to jakies nieporozumienie jeszcze nie slyszalam zeby sie
        cos sprawdzilo ,ona chce tylko uroki udczyniac ,Rogacka tez sie nie
        skupia czy nie wiem co ,ostatnio jakies bzdety naopowiadala mialo
        byc pieknie a jest wielka lipa.
    • Gość: CzarNula1003 IP: 80.240.190.* 25.10.07, 18:49
      A ja właśnie jestem mile przekonana co do wróżki Lucyny Iwan... Osobiście
      koresponduje ona z moją mamą i musze powiedzieć, że dobrze wszystko jej
      powiedziala z tym co ją czeka.. denerwują mnie gadania, że ona kłamie.. To nie
      prawda! Polecam ją to bardzo dobra wróżka Pozdrawiam ;)
      • Gość: Anna IP: *.starnettelecom.pl 10.04.12, 18:58
        Potwierdzam. Byłam u niej rok temu... Co powiedział - sorawdziło się... idę do Niej jutro... strasznie ciekawa jestem co mi powie tym razem. Trafiłam tam przez kilka koleżanek, które chodziły od lat... WSZYSTKO IM SIĘ SPRAWDZAŁO. Jedna tylko coś marudziła ale nie słuchała co jej mówi, tylko sama gadała... No i nastawiona była na jeden temat. Usłyszała to co sama chciała... Najlepiej nic nie mówic, tylko słuchać. Bardzo trafne wróżby u mnie były. Polecam tę przesympatyczną kobietkę. Pozdrawiam.
        • Gość: jaga IP: *.dynamic.chello.pl 12.04.12, 07:31
          ale o ktorej wrozce mowisz? jesli mozesz daj prosze namiary na maila jagoda-1904@wp.pl z gory dziekuje :)
        • Gość: jjustine IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.04.12, 09:21
          A masz moze jakieś namiary na nią? Byłabym wdzięczna za nr. tel. z góry dziękuję mój adres to jjustine@o2.pl
    • 21.01.08, 11:22
      prosze bardzo o namiary na dobra sprawdzona wrozke podam moj numer
      meila www.malgorzatka81@wp.pl z gory goraco dziekuje
      • Gość: marika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.01.08, 18:46
        Małgorzatka jutro wyślę Ci nr Pani Ani Chyli
        • Gość: łezka_serca IP: 194.117.241.* 29.03.08, 23:41
          Dostałam nr do Anny Chyły od znajomej osoby, ale jak zadzwoniłam to nawet nie
          chciała rozmawiać ze mną.Powiedziała, że już sie tym nie zajmuje i odłożyła
          słuchawkę!Jak to rozumieć?
          Co do wróżby Iwan to nie sprawdziło się nic.
    • 01.03.08, 21:40
      Cześć,
      Moje doświadczenie (kilkuletnie) w związku z wróżkami kieleckimi
      jest następujące:
      Wróżki bardzo dobre - Lucyna Iwan, Halina Rogacka, wróżka z Pakosza.
      Anna Chyla - nie polecam.
      Sandra - rozczarowanie.
      • 19.03.08, 23:05
        rybonukleina mozesz mi podać namiary na te wróżki które polecasz? To znaczy ze sprawdziło sie to co Ci powiedziały? Proszę o te namiary.
        • Gość: agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.03.08, 22:07
          Lucyna Iwan- na wszystkie problemy święty obrazek i pielgrzymka do Częstochowy,
          oraz w lekkim bełkocie gada cały czas oj będziesz miała om z ogrodem, a ten
          czarny to się chyba kocha w tobie ....itp, itd, Halina Rogacka wróży nieźle ale
          mnie nic a nic sie nie sprawdził, dla mnie najlepsza jest Pani Ania Chyla- 85%
          sprawdzalności REWELACJA, na dodatek półszlachetnymi kamieniami uwolniła mnie od
          negatywnej energii- wszystko mi sie w życiu poukładło w jeden miesiąc (sorry nie
          daję namiarów)
        • 28.03.08, 21:09
          Sprawdziło się.
          Najbardziej spektakularne trafienia miała Pani Rogacka - zupełnie
          bez związku, z detalami zaczęła prawić na jakiś temat, który w danym
          momencie bezwiednie notowałam na kartce bez większego
          zainteresowania, a po pewnym czasie odkrywałam ze zdumieniem i
          niedowierzaniem, że to, co się wydarza, jota w jotę zostało
          przepowiedziane. Albo odwrotnie - karty pokazywały coś wspaniałego,
          o czym bałam się głośno pomyśleć, więc najpierw wpadałam w
          podniecenie i jak na rauszu czekałam na spełnienie, po jakimś czasie
          łapałam doła, że jaka ja głupia jestem, naiwna i takie tam, potem w
          całkowity sceptycyzm, a czasami jeszcze robiłam prowokacje -
          nonszalancko opowiadałam o przepowiedni największym przeciwnikom
          wróżenia, po to, żeby usłyszeć mocno niewybredne uwagi na temat
          wróżb i wróżenia w ogóle i żeby sobie skompromitować chodzenie do
          wróżki raz na zawsze... A po jakimś czasie te rzeczy zaczęły się po
          prostu spełniać.
          Pani Rogacka przepowiedziała mi naprawdę sporo konkretów:
          znalezienie pracy (podała czas, branżę i bardzo szczegółowe
          okoliczności), poznanie faceta (podała jego miejsce zamieszkania,
          układy w pracy, perypetie w czasach szkolnych, zawiłości rodzinne),
          wskazała bezbłędnie parę osób z otoczenia, na które powinnam uważać
          (miała oczywiście rację), z detalami określiła moją sytuację
          zdrowotną (to chyba z ręki, nie z tarota) i wiele innych.
          Pani Chyla - z perspektywy czasu oceniam ją za mało wiarygodną,
          kiedyś latałam do niej regularnie, byłam w dole życiowym, a ona
          mówiła mi to, co chciałam usłyszeć; w pewnym sensie manipulowałam
          jej proroctwami: jak na jakiś komunikat zareagowałam zbyt
          emocjonalnie, natychmiast się z tego wycofywała i zaczynała w innym
          kierunku tak, żeby stworzyć satysfakcjonujący mnie scenariusz
          przyszłości. Chodziłam do niej co parę miesięcy, a zniechęciło mnie,
          że lubiła podpytywać co mi tam wyszło z kart w tym temacie wizytę
          wcześniej, zauważyłam, że w różnym czasie mówi o tych samych
          rzeczach w sposób całkowicie sprzeczny. Generalnie - same
          niespójności i tak naprawdę nie spełniło się nic... Ale być może
          jest dobrą wróżką, tylko ja miałam niefarta.
          Pani Lucyna Iwan - rzeczywiście nastawiona religijnie, dużo mówi,
          ale z pełną odpowiedzialnością twierdzę, że tak z 80% sprawdza się.
          Wróżka z Pakosza (aktorka) - to świeża sprawa, zaczyna się sprawdzać
          i to bardzo wyraźnie. Ale nie chcę o tym pisać na razie. Ta wróżka
          ma bardzo dobre referencje u moich znajomych; wszyscy potwierdzają
          wysoką sprawdzalność jej przepowiedni, szczególnie w kwestiach
          zdrowotnych.
          Telefony do ww. wróżek są w książce telefonicznej, telefon do wróżki
          z Pakosza dostałam w zaufaniu, nie mogę podać.
          • 05.05.08, 20:49
            proszę cie bardzo o namiary na panią Rogocką.
            • Gość: Gabi IP: 199.67.203.* 12.09.08, 12:01
              Prosze o opinie na temat pani H. Rogackiej jeśli ktoś u niej był...
              słyszałam, że wiele się sprawdza.
          • 05.05.08, 21:09
            Bardzo potrzebna mi dobra rada odnośnie mojego życia. Potrzebna mi sprawdzona
            wróżka bo znudziło mi się wydawanie pieniędzy na coś co się może nigdy nie
            wydarzy.Proszę o namiary na p. Halinę Rogacką z Kielc. mail- pozytywka66@gazeta.pl
            • 08.05.08, 20:37
              Nie mam telefonu komórkowego do Pani Rogackiej, ale stacjonarny jest
              w książce telefonicznej (mieszka na Mazurskiej). Telefony odbiera
              głównie mąż, bardzo nieufny, nie zachęca do kontaktu, ale nie trzeba
              się zrażać tylko dzwonić do skutku.
              Pani Halina ma chorą córcię i często wyjeżdża z nią na długie okresy
              rehabilitacji, wtedy jest nieuchwytna.
              Życzę powodzenia.
              • Gość: Ola IP: 199.67.203.* 13.08.08, 10:33
                Byłam u p. Haliny klika razy, zawsze czyta ze mnie jak z ksiazki
                mówi dokładnie jak jest. Co do przyszłości to czesc sie sprawdziła a
                na najwazniejsze czekam. Czy ktos jeszcze był u tej pani pls o
                opinie?
                • Gość: karusek IP: *.adsl.inetia.pl 25.08.08, 15:08
                  cześć! Czy mogłabym prosić o jakiś kontakt do pani Haliny Rogackiej
                  i pani Iwony ze Staszowa? Mój mail: karusek82@o2.pl
                  Pozdrawiam
                  • 09.02.15, 10:49
                    czy moge prosic o tel i jakis kontakt do tych wrózek Sylwestra.M@interia.pl pani EWY ROGACKIEJ SANDRY
                • 30.07.13, 11:39
                  Czy ma ktos namiary na wrozke z ul.Warszawskiej 37 w Kielcach.Bylam u niej 15 lat temu,musze powiedziec ze przez ten okres czasu wszystko sie sprawdzilo nawet ze szczegolami.Bardzo mi zalezy aby sie z nia skontaktowac .
                  • Gość: kamila IP: *.adsl.inetia.pl 08.08.13, 11:41
                    witajcie
                    proszę o opinie nt wrózki lucyny iwan i wrozki haliny rogackiej
                    byłam u nich obydwu ostatnio i niby mówily to samo, jednak w kluczowej dla mnie kwestii różniły się o 180 stopni
                    na zadane pytanie jedna stanowczo powiedziała NIE a druga kilkukrotnie powtarzała TAK
                    co myśleć?
                    pozdrawiam forumowiczów
              • Gość: go IP: *.146.225.205.nat.umts.dynamic.eranet.pl 15.01.10, 22:27
                oj
          • Gość: goya252 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.09.08, 12:53
            Witam :) Proszę o namiary na p. Annę Chylę i inne sprawdzone przez
            was wróżki ;) Jestem na takim zakręcie że szukam pomocy wszędzie...
            podaję adres: jahoda23@o2.pl
          • Gość: hogata82 IP: *.adsl.inetia.pl 21.10.08, 10:56
            Dziewczyny proszę o namiary na dobrą wróżkę. Byłam u p.Bartosz - tragedia- dwa
            razy mówiła mi jedno i to samo i nic się nie sprawdziło.Jaką polecicie? podaję
            maila:krzysztofiaczek@interia.pl może ta z Pakosza?
            • Gość: pati IP: *.chello.pl 21.10.08, 20:44
              ooo ja tez slyszalam o dobrej wrozce z Pakosza...podajcie
              namiary ..prosze
          • Gość: agnieszka IP: 194.181.130.* 11.03.09, 21:38
            pilnie potrzebuje numer telefonu do wrozki z pakosza,mozesz podac.dziekuje.
          • Gość: ewa IP: *.dpa.act.gov.au 07.05.09, 05:10
            Czy moglabys mi podac namiary na pania Haline rogacka?Bardzo prosze
            jestem w wielkiej rozterce....
          • 07.05.09, 05:13
            Hej kochana
            Czy moglabys prosze podac mi namiary na pania Haline Rogacka?
            Bardzo prosze...
          • Gość: iva IP: *.dpa.act.gov.au 08.05.09, 04:42
            Do Rybonukleiny
            Kochana czy moglabys prosze podac mi namiary na pania Rogacka..
          • 09.08.09, 21:42
            mam prośbę, chciałabym zdoby namiary do Pani Rogackiej Haliny podaję maila:
            monikaoles@poczta.fm
          • Gość: ola IP: *.kielce.vectranet.pl 08.11.09, 13:43
            witam, byłam w ciagu miesiaca u dwóch wróżek, pani bartos z bocianka i pani
            rogackiej. w zasadzie to co było i jest pokryło sie u obu pań. choc pani bartos
            podała wiecej informacji. jedna rzecz sie nie pokrywala, otoz facet. ta z
            bocianka upierala sie przy zdjeciu ze to na pewno ten, podczas gdy pani rogacka
            powiedziala, ze to nie ten.. i teraz prawdę mowiac nie wiem w co wierzyc...
            • Gość: doris IP: 89.100.106.* 26.11.09, 04:05
              no to wspolczuje, bo Ci namieszala.ja proponuje odwolac sie do
              tematu okultyzm, jak to jest wszystko fajnie wytłómaczone z punktu
              widzenia kosciola.dlaczego to co bylo i dzieje sie teraz jest naogol
              trafne a rzadko sprawdza sie na przyszlosc.nie werzyc wroszkom, one
              moga tylko z pozoru pomoc, to czarna magia zabroniona przez kosciol,
              tylko pan Bog chce dla nas dobrze.okultyzm jest bardzo
              niebezpieczny, wciaga otwierasz sie przed zlym duchem.polecam
              pogadac z madra osoba duchowna, szkoda ze koscol nie porusza tego
              tematu w kosciele na kazaniu, bo sama jestem wierzaca a uleglam
              wczesniej bedac nieswiadoma i dziewczyny te ktorych wrozka podlamal,
              nie zalamywac sie. podam wam prosty przyklad. moja kolezanka jest w
              zwiazku z zonatym meszczyzna, on jej makaron na uszy zawija ona
              wierzy ze zostawi dla niej zone i troje dzieci, a wrozka jeszce ja w
              tym utwierdza, ona sie z kolei cieszy bo wrozia robi jej nadzieje.a
              co by jej na to powiedzial ksiadz? dziewczyno puknij sie w glowe,
              nie rozbijaj malzenstwa bo to Ci bynajmniej szczesci nie
              przyniesie...mogla by wam jeszcze duzo napisac na ten temat
          • Gość: ona IP: *.kielce.vectranet.pl 01.12.09, 16:51
            Witam,
            wiem, ze dostałas w zaufaniu nr do wrozki z Pakosza...Byłam u tej
            wrózki jakies 10 lat temu i zaluje, ze nie zapisalam sobie do niej
            nr. Teraz bardzo by mi sie przydal....mam wiele do niej pytan. Wtedy
            wiele mi sie sprawdzilo i chcialabym bardzo teraz ja odwiedzic.
            Wiem, pamietam ten dom ale nie wiem czy moge tak po prostu tam isc,
            zadzwonic i zapytac czy mnie przyjmie. Jesli nie chcesz podawac mi
            nr tel. bardzo prosze napisz mi na maila czy moge tam isc zadzwonic
            i czy Ona od lat mieszka w tym samym domu. nie chce nikomu zakłocac
            spokoju...kaskakaska7@wp.pl
            • 20.12.09, 12:45
              byłam niedawno u p. H Rogackiej. mnie trafnie wskazała przeszłość i
              obecną sytuację zawodową, finansową i rodzinną, dokładnie z ręki
              powiedziała mi o moich cechach charakteru (niestety o tych
              niedobrych też)- jak na razie jestem pod wrażeniem. P Halina
              rozłożyła mi tarota na najbliższy rok więc o sprawdzalności ciężko
              jest mi się jeszcze wypowiadać, choć jedna sprawa już mi się
              spełniła.niestety w jej przepowiedni były nie tylko same pozytywne
              rzeczy. chciała bym poznać Waszą opinię na temat sprawdzalności
              wróżb p. Rogackiej
          • 22.07.10, 12:06
            Proszę podaj mi namiary na wróżkę Rogacką i Lucyne Iwan. Jestem w
            poważnym kłopocie i potrzebna mi ich pomoc. Oto mój adres
            beatab35@o2.pl Z góry dziękuję.
          • Gość: ja IP: *.146.173.227.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.10.10, 09:49
            Bardzo proszę o numer telefonu do Pani Rogackiej mój adres irmina22@interia.eu
            • Gość: ala IP: *.kielce.vectranet.pl 10.12.10, 16:24
              rownież proszę o namiary magdab2@vp.pl
          • 03.11.10, 12:01
            Bardzo prosze o numer telefonu do pani Haliny Rogackiej.Jestem za granica i nie mam ksiazki telefonicznej wiec prosze o pomocmMoj adres.martilachti@wp.pl
          • Gość: kana IP: *.205.7.216.dsl.dynamic.t-mobile.pl 19.12.12, 18:29
            masz może nr tel do tej wróżki Rogackiej jeśli tak to podaj
          • Gość: kana IP: *.205.7.216.dsl.dynamic.t-mobile.pl 19.12.12, 18:30
            masz może nr tel do tej wróżki Rogackiej ?? podaje maila kana1990@onet.pl
      • Gość: irena IP: 194.181.130.* 11.03.09, 21:30
        bardzo prosze o numer telefonu do wrozki z pakosza.bardzo pilne.dziekuje.
      • 28.03.09, 15:43
        czy mozesz podac numer telefonu albo adres do wrozki z pakosza.dziekuje.
        • Gość: Nina IP: *.kielce.hypnet.pl 07.03.11, 14:06
          Witam
          chciałabym zapytać czy udało się Pani zdobyć nr tel do wróżki z Pakosza
      • Gość: she IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.12.09, 12:31
        Byłam 10 lat temu jako studentka u pani Haliny chyba 2 razy.Sprawdziło
        się WSZYSTKO z pierwszej wizyty. Po wizycie u wróżki z Pakosza 5 lat
        temu, miałam wypadek samochodowy(na szczęście skończyło się na remoncie
        samochodu i wielkim strachu). Trzeba uważać, bo to śliskie sprawy...
        Mojej koleżance również przytrafiła się identyczna historia (była u
        jakiejś innej wróżki).
        • 27.12.09, 15:47
          Witam,mam prośbe prosze o namiary na dobra wróżke z kielc i
          staszowa.podaję swo e-mail maja_1974@wp.pl.będę wdzięczna za
          pomoc.pozdrawiam.majka
          • Gość: paula IP: *.static.sitel.net.pl 24.09.11, 19:00
            Bardzo proszę o namiar do sprawdzonej wróżki w Kielcach. mój mail alabasterr@o2.pl Liczę na Waszą pomoc
          • Gość: niki8906 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.12, 19:12
            witam
            czy masz może jakieś namiary na wróżkę ze staszowa jak tak to proszę podaj mi
      • Gość: monika IP: *.centertel.pl 03.01.10, 01:39
        Czy Halina Rogacka nadal wrozy? jaki jest kontakt do niej? moj mail
        mondi_dm@czat.onet.pl
        • 13.02.10, 23:37
          Witam wszystkich,
          ja rowniez bede niezwykle wdzieczna za namiar na kompetentna i uczciwa wrozke z Kielc. Jesli ktos moze sie podzielic informacjami prosze o maila.
          fikumiku82@gazeta.pl

pozdrawiam!
      • Gość: zuzanka IP: *.adsl.inetia.pl 31.10.10, 13:56
        czy moglabym prosic ktoras z Pan o przeslanie mi namiaeor do dobrej wrozki? czytalam tu wiele watkow i widze,ze zdania sa podzielone. doswiadczenia z wrozkami nie mam jeszcze zadnego a nie chcialabym sie rozczarowac po pierwszej wizyciem,a wiadomo,ze jest wiele sprawdzonych.

pozdrawiam

zuzoll@wp.pl
      • Gość: rrr IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.12.10, 12:58
        Do rybonukleina, możesz podać numer do wróżki z Pakosza, mam ale stacjonarny i nie jest już aktywny, mój mail renwo1@wp.pl
    • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 10:56
      a zna ktoś dziewczynę ze Staszowa, która wróży. Kiedyś byłam u Niej i jest
      rewelacyjna, miła i na prawdę mówi do rzeczy. Zmieniła nr telefonu i nie mogę
      sie z Nią skontaktować. Ma na imię Iwona.
      • Gość: ona29 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.05.08, 16:01
        Myśle ze chodzi ci o kobitę, która znam. Napisz do mnie na meila, mam nr
        telefonu do niej. Jesli mieszka w centrum Staszowa w swoim domu to na pewno jest
        ta. Mnie się wszystko sprawdziło, a mialam wrażenie ze to mało realne.

onaa-29@wp.pl
        • Gość: Grazia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.08, 18:13
          Nie jest łatwo się do Niej dostać, ponieważ Kobieta nie chce sobie robić
          reklamy. Staszów jest małą miejscowością.
          Jest jednak niesamowita, krótko zwięźle i na temat bez zbędnych ceregieli. Byłam
          u Niej 2 razy i będę próbowała umówić się z Nią kolejny raz.
          • Gość: Baśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.09.08, 10:43
            Czy może Ktoś mi podac namiary na ta kobiete ze staszowa? Jakie macie opinie o niej?
        • Gość: EWA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.08, 18:30
          CZESC , CZY MOGŁABYŚ PODAĆ MI NUMER DO TEJ WRÓZKI ZE sTASZOWA ,
          BARDZO MI ZALEŻY
          pODAJE MAILA evajanik@vp.pl
          • Gość: ela23 IP: *.centertel.pl 04.09.08, 22:27
            ja bylam u Lucyny Iwan dwa razy i jak do tej pory wszystko sie sprawdzilo!
            naprawde ma cos w sobie:)
            • Gość: Pati IP: *.chello.pl 05.09.08, 12:12
              a ja ... u Lucyny Iwan bylam 3 razy (na przestrzeni kilku lat) i
              musze powiedziec ze mi sie nic nie sprawdzilo :( niestety
              • Gość: ela23 IP: *.centertel.pl 09.09.08, 22:49
                hmm teraz to sama nie wiem ... mojej kolezance tez sie nie sprawdzilo co
                mowila,moze akurat w moim przypatku trafila . Moze poprostu uwierzylam jej i
                sama pokierowalam swoim zyciem tak ze zaczelo sie sprawdzac, moze pomogla mi moc
                mojej podswiadomosci.:) szczerze mowc zamiast chodzic do wrozki lepiej
                przeczytac kilka porzadnych ksiazek;) polecam"potęge podswiadomosci" ona
                naprawde dziala;)
                • Gość: wiola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.09.08, 02:11
                  Ja byu tej Pani i szczerze mówiąc jest miła, ale gada w cały świat.
                  Tak naprawdę nic mi ie powiedziała konkretnego, a sprawdzić nic sie
                  nie mogło , wiedziałam juz o tym jak od niej wychodziłam, no bo jak
                  mogę wg niej prowadzić gabinet lekarski jak jestem po ekonomii to
                  tylko niektóre absurdy. Jest jescze w Kilacach Alicja Bartosz, albo
                  bartos przyjmuje na Bocianku. jest konkretna, część sie
                  sprawdziła,część nie na resztę czekam. Nie mam na nią teraz
                  namiarów. Slyszałam też coś o wróżce Marii, ale nie byłam, nie mam
                  kontaktu.
                  • Gość: dagmara IP: *.centertel.pl 21.11.08, 14:58
                    Nastepna nawiedzona klepie byle tylko wyrwac kase.Nic sie nie
                    sprawdza.Braki we wszystkim w mowie ,wygladzie ,zachowaniu i nie
                    tylko.żenada
                    • 06.12.08, 22:36
                      Hej. Mam ogromną prośbę. Czy mógłby mi ktoś podać namiary na jakąś
                      sprawdzoną wróżkę z Kielc? Byłąm u Lucyny Iwan, ale chciałabym
                      zobaczyć co powie ktoś inny. Poza paroma problemami jestem także w
                      trakcie pewnego leczenia i moja kondycja psychiczna po prostu siada:
                      (... dlatego zdecydowałam się na pójście do wróżki. Słyszałam że na
                      Pakoszu jest naprawde dobra wróżka ale niestety nie moge znaleść
                      namiarów..
                      Proszę o pomoc, w razie czego zostawiam mail: olaa_05@o2.pl

• Gość: pata IP: *.chello.pl 07.12.08, 19:47
                        Niestety nie moge ci pomoc,ale tez slyszalam o tej wrozce...chetnie
                        bym z jej uslug skorzystala ..tez slyszalam ze jest dobra
                        jakbys cos wiedziala to daj mi znac..ok?? bede wdzieczna
                        moj mail- patrizia8@o2.pl
                        Pozdrawiam
                        • 08.12.08, 10:21
                          ok jeśli dowiem się czegoś to dam znać.
                          • Gość: pata IP: *.chello.pl 08.12.08, 18:25
                            dziekuje ci bardzo...bede zagladac tu
                            • 16.12.08, 23:45
                              Znajoma popytała swoich znajomych i przesłała mi tel. do wróżki, ale
                              nie podała żadnych danych(!)-
                              413322940. Nie kojarzysz może kto kryje się pod tym numerem?
                              • Gość: pata IP: *.chello.pl 17.12.08, 11:48
                                mmhhhh nie wiem..
                                sprawdzalam te numery (do wrozek)co mam ,ale takiego nie widze
                                Ale to dziwne ...ktos ci dal numer i nie podal zadnego
                                imienia,nazwiska ..to jak masz dzwonic..?jak sie zwracac..?
                                o kogo pytac..?? a moze ktos sobie zrobił zarty i zadzwonisz pod ten
                                numer i zrobisz z siebie glupka iihihihi
                                nie wiem co o tym myslec
                                W kazdym badz razie nie znam tego numeru

p.s. a moze to ta Bartos z Bocianka ..?? nie wiem bo nie bylam u
                                niej
                                • 17.12.08, 22:53
                                  Nie no nie sądze żeby to był kawał;)Wiesz bo ja to pisałam do
                                  znajomych na Naszą Klase bo moi przyjaciele nie chodza do wróżek.
                                  Tylko ja jestem inna;) Nie wiem czy ludzie są jacyś tępi-nie
                                  obrażając nikogo, ale pisze takiej jednej żeby mi podała namiary tj.
                                  imie, nazwisko wróżki noi czy się sprawdza to, co mówi itp-a ona mi
                                  przesyła numer tel i adres! Nawet nazwiska nie raczyła podac. Pata
                                  może Ty kojarzysz ten adres i numer;))-ul. Wielka 7/16 tel 506 575
                                  102 . Jeśli tak do daj znać. pozdrawiam cieplutko:)-ola
                                  • 17.12.08, 22:58
                                    Wiesz nie chce ryzykowac i wydać kase żeby usłyszeć jakies brednie.
                                    A byłaś u Lucyny Iwan? Różne są o niej opinie. Ja byłam raz i moja
                                    mama też była i w sumie wszystko co mówiła o sytuacji teraźniejszej
                                    sie zgadzało. A co do przyszłości to czas pokaże.
                                • 17.12.08, 23:25
                                  Teraz znajoma napisała mi numer i adres do wróżki i pomyliła nazwe
                                  ulicy(literówkA. Dopiero teraz skojarzyłam że chodzi o Lucyne Iwan,
                                  u której juz byłam. A Ty Pata byłaś u niej? Co do teraźniejszości to
                                  wszystko odgadła a co do przyszłości. no własnie trzeba czekać. .
                                  • Gość: :) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.12.08, 13:55
                                    Witam,czy ktos kto był u Pani Ewy z Silnicznej może mi coś bliżej powiedzieć? w
                                    sensie czy sie sprawdziły wróżby..byłam u niej i jestem ciekawa jak sprawy
                                    wyglądają u innych.
                                    Pozdrawiam
                                    • Gość: Berni IP: 188.33.69.* 22.04.10, 19:31
                                      cześć czy ktoś mógłby mi podać namiary na panią Ewę z Silnicznej mój
                                      nr gg to 12109089 bardzo proszę!!!
                                    • Gość: bastka IP: *.mofnet.gov.pl 03.10.12, 07:23
                                      Zdaje sobie sprawę że ta wypowiedź jest z 2008r. ale mam prośbe czy moglabyś mi podac adres, badź telefon do tej pani Ewy. Poszukue dobrej wrózki, a z wypoiedzi na forach pani Ewa ma raczejdobre opinie.Niestety prosiłam juz kilkakrotnie o namiary do niej i niestety. Bardzo proszę. Podaje swój emei lbastka123@onet.pl
                                  • 19.12.08, 13:59
                                    Witam,czy ktoś kto był u Pani Ewy z Silnicznej mógłby się ze mną podzielić
                                    spostrzeżeniami na temat spełniania wróżb u niej? Wróżyłam sobie u Pani Ewy i
                                    jestem ciekawa czy Wam się spełniło i co o niej myślicie.
                                    Pozdrawiam
                                    • Gość: kaja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.12.08, 14:07
                                      Byłam u niej 2,5 roku temu z perspektywy 50% sprawdzalności pozdrawiam
                                      • Gość: Ewa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.12.08, 10:04
                                        Czy ja moglabym prosic o jakis namiar na Pania Anie Chyla i o namiary na te
                                        wrozke ze staszowa? Jestem w sytuacji takiej ze juz wszystko mi jedno. dzieki za
                                        jakas pomoc
                                        Ewa
                                        e_grotowska@poczta.onet.pl
            • Gość: Kasia IP: *.chello.pl 29.12.08, 10:35
              A moim zdaniem Lucyna Iwan jest najleprzą wróżką pod słońcem wszystko mi się
              sprawdzilo ... nie mogłam miec dzieci a ona mi powiedziała że za rok urodzę
              bliźniaków i urodziłam śliczne dziewczynki mają teraz 4 latka :) uwielbiam
              Lucynkę jest miła i sympatyczna :) polecam ją wszystkim !!!!
              • Gość: KArol IP: *.chello.pl 29.12.08, 10:39
                potwierdzam powyższy komentarz ... Lucyna Iwan jest cudowną i dobrą wróżką ...
                wszytstko co mi powiedziała to się powoli spełnia .... :) pozdrawiam ją bardzo
                serdecznie dzięki jej nie zeszłem na złą drogę :))
                • Gość: Magdalena008 IP: *.chello.pl 29.12.08, 10:42
                  proszę o pilny namiar do Pani Lucyny Iwan :) bo jestem w trudnej sytuacji błagam
                  !!!!
              • Gość: gabi IP: 212.183.134.* 23.04.09, 15:25
                Czy ktos moze ma namiary na pania Lucyne Iwan lub dobra wrozbistke
                prosze o kontakt marcys85-85@o2.pl. Z gory dziekuje
              • Gość: Monia IP: 193.59.152.* 02.02.10, 15:22
                Czy mogła bym prosić o namiary do Lucyny Iwan to moj e-mail
                monia14_031988@wp.pl z góry serdecznie dziekuje..:)
              • Gość: e.t. IP: 81.26.8.* 13.04.10, 00:07
                Mariko, mogłabys i mi wysąłć namiary do p. Haliny Roguckiej, typu
                telefon, adres? ile kosztuje taka wizyta? gkaluzinska@onet.eu
                • Gość: lomi8 IP: *.netcity.pl 16.07.10, 10:29
                  Mariko, po przeanalizowaniu tego forum widzę, ze Ty chyba jesteś
                  tutaj najbardziej zorientowana co do kontaktów i opinii. Bardzo Cię
                  proszę wyślij mi namiary na Panią halinę Rogacką (Rogucką, nie wiem
                  jakie jest dokłądne nazwisko, pojawia się róznie). To dla mnie
                  BARDZO ważne. Mój mail: wellness1@interia.pl Z góry dziękuję za
                  pomoc i pozdrawiam.
                  • Gość: lomi8 IP: *.netcity.pl 16.07.10, 10:29
                    Mariko, po przeanalizowaniu tego forum widzę, ze Ty chyba jesteś
                    tutaj najbardziej zorientowana co do kontaktów i opinii. Bardzo Cię
                    proszę wyślij mi namiary na Panią halinę Rogacką (Rogucką, nie wiem
                    jakie jest dokłądne nazwisko, pojawia się róznie). To dla mnie
                    BARDZO ważne. Mój mail: wellness1@interia.pl Z góry dziękuję za
                    pomoc i pozdrawiam.
                  • Gość: ps IP: *.dynamic.chello.pl 28.09.12, 20:50
                    czy ktos ma aktualny nr do p. Haliny? i p. Iwony ze Staszowa Pilne
                    pasa87@wp.pl
                    z gory dziekuje za odpowiedz
                    • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 29.09.12, 11:01
                      dane na forum sa aktualne. problem z dodzwonieniem sie wynikac moze najprawdopodobniej z tego ze panie np. zrobily sobie przerwe we wrozeniu. ja do haliny probowalam dodzwonic sie 2 miesiace az sie udalo. obydwie wrozki o jakich piszesz nie chca zbyt szerokiego grona odbiorcow.
            • Gość: gosc IP: *.mofnet.gov.pl 03.10.12, 07:26
              Zdaje sobie sprawę że ta wypowiedź jest z 2008r. ale mam prośbe czy moglabyś podac namiary na panią Lucyne Iwan. Podaje swój emei bastka123@onet.pl
              • Gość: gosc IP: *.dynamic.chello.pl 03.10.12, 22:42
                lucyna 506575102
            • Gość: dorota IP: 81.219.209.* 24.06.13, 16:19

ja tez bylam okolo 2 lata temu poki co wszystko sie sprawdza!!!!!!
            • Gość: nieotrząśnięta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.09.13, 11:58
              Wróżka Lucyna Iwan powiedziała mi, że mój długoletni chłopak, który mnie zostawił zrobił to dla innej dziewczyny, z którą już coś miał na rzeczy od 4 miesięcy kiedy był ze mną. Kłamał, że nie ma nikogo, ukrywał się długo. Nawet jej nic nie mówiłam, nic się nie odzywałam sama wszystko wyczytywała. Tydzień temu, po 1,5 roku rozstania (a byłam u niej w listopadzie) zobaczyłam na jego poczcie dowody tego co powiedziała... Kobieta mówi prawdę z przeszłości więc myślę że na przyszłość też coś w tym jest tylko trzeba na to czasu.
              • Gość: Agata IP: *.free.aero2.net.pl 07.09.13, 13:16
                U Pani Lucyny Iwan bylam 2 razy i nic mi sie nie sprawdzilo z tego co powiedziala, zupelnie nic
                • Gość: Anna IP: *.centertel.pl 11.09.13, 12:06
                  A byłaś u pani Haliny Rogackiej? Ciekawa jestem innych opinii Ja zdanie mam dobre o niej choć na razie czekam ....
                  • Gość: Agata IP: *.free.aero2.net.pl 11.09.13, 20:57
                    Nie byłam u Pani Rogackiej, pani Iwan nie polecam, za to sporo rzeczy sprawdziło mi się zgodnie z przepowiednią pani Joli ze Skarzyska
                    • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.13, 10:07
                      A co to za Jola ze Skarżyska ?
                    • Gość: nieznosna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.13, 10:59
                      Dlaczego nie polecasz pani Iwan?
                      • Gość: zuzia IP: *.devs.futuro.pl 13.09.13, 12:26
                        hej. a kto może coś powiedzieć nt. p. Rogackiej? kto był? jak ze sprawdzalnością?
                        • Gość: nn IP: *.adsl.inetia.pl 20.11.13, 23:43
                          moze ktos podac jakies namiary na pania rogacka tel. e-mail? gdzie dokladnie mieszka i ile kosztuje u niej wrózba?
                          • Gość: P IP: *.adsl.inetia.pl 21.11.13, 12:04
                            przecież na forum nikt nie poda Ci adresu!!
                            jest telefon wskazany w poprzednich postach
                            "cena" też - wystarczy przejrzeć poprzednie posty a nie zadawać ciągle tych samych pytań
    • Gość: Monia723 IP: *.chello.pl 29.12.08, 11:50
      Jeżeli wam się nie sprawdza u Pani wróżki Lucyny Iwan to spewnością wychodzicie
      z domu z małą wiarą , sądzicie że się to nie spełni i że to same bzdury trzeba
      uwieżyc w mądre rady i pracowac nad sobą i swoimi błędami i nad swoim
      charakterm ..... Trzeba dużo czasu i cierpliwości :) bo niektórzy myślą że w w
      jednym drugim dniu odrazu musi się to spęlnic . JA byłam i dziękuje jej za dobre
      rady teraz ja i moja rodzina jesteśmy szczęśliwi i pogodzeni :D:):):)
      • Gość: bocianek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.01.09, 03:48
        Proszę podajcie mi namiary na pania Chylę, wróżkę ze Staszowa, i
        Halinę Rogacką piszcie na bocian1632@wp.pl chciałbym także wiedzieć
        czy któras z nich mowi o przeszlosci. to jest dla mnie najbardziej
        istotne. uwazam ze jezeli sprawdza sie wszystko to co mowia o
        przeszlosci to musza miec cos w sobie. i prognozy na przyszlosc tez
        beda trafne. nakrecila mnie moja kolezanka na wrozby byla kiedys
        przejazdem taka jedna w sopocie i ona do niej poszla(moja kolezanka)
        ta wrozka powiedziala jej rzeczy z przeszlosci o ktorych nikt oprocz
        niej nie mogl wiedziec, a wszystkie wrozby na przyszlosc spelnily
        sie. mam problemy ichcialbym poradzic sie wrozki. dzieki xxx.
        • Gość: marka IP: *.klc.vectranet.pl 18.01.09, 18:45
          ja polecam alicje z bocianka
          • Gość: Romi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.01.09, 13:33
            Mam prośbe, jak ktos ma numer telefonu do Pani Rogackiej albo do Pani Lucyny
            Iwan to proszę o przesłanie na adres corvet57@interia.pl . Chciałbym podjąc
            pewną bardzo ważna w moim zyciu decyzję a mam pare wątpliwości. Prosze o pomoc.
            • Gość: blaszka IP: *.klc.vectranet.pl 16.02.09, 09:18
              ja byłam nie raz u Lucyny i niewiem sama... za pierwszym razem
              rzeczywiście wszystkoo z blisiej przyszłości prawie sie sprawdziło,
              ale dziwna sprawa, bo wtedy 2 lata temu powiedziala mi , że urodze
              dziecko za rok lub dwa lata czyli okolice tego roku. potem byłam u
              niej w zeszłym roku we wrześniu to nagadała mi samych głupot, i
              takich co nie zgadzały sie z zeszłymi wróżbami : np. że w ciąży bede
              dopiero za 5 lat ( choc mowila ze teraz ), że mój mąż jest złym
              czlowiekiem, choć wtedy namawiała mnie i doradzała, ze to za niego
              powinnam wyjść. o pracy: wtedy pchała nmnie do własnej działalności,
              teraz jak byłam to mówiła, że absolutnie nie, chyba, że za około 5
              lat. tak więc sama sobie zaprzeczala. niewiem. ta ostatnia wróżba
              nie była dla mnie dobra, za to poprzednia była w różowych
              barwach.... co mam zrobić?
              • Gość: kasia IP: *.chello.pl 05.05.09, 15:28
                AA ja byłam u Wróżki Lucyny Iwan juz 3 razy iii wszytko mi się sprawdziło ona
                jest bardzo mądrą ii miłą kobietą ..Lucyna Iwan bardzooo umie pomóc, doradzi ,i
                wspierac !:) ona mi zawsze dodaje dobrej energii :)
                • Gość: marcin IP: *.chello.pl 05.05.09, 15:30
                  bardzo dobra kobieta!! wszytsko prawie mi się u niej sprawdziło polecam ją!!:)
                  • 09.05.09, 21:04
                    Pani Halina jest bardzo dobrą wróżką, potrafi pomóc. I wszystko się
                    sprawdza, polecam:)
                    • 09.05.09, 21:06
                      ciężko się do niej dodzwonić, ale naprawde warto!
                      • Gość: marcin IP: *.kielce.vectranet.pl 15.07.09, 17:11
                        hej ma ktos z Was aktualny numer do pani Haliny? Z gory dzieki pozdro
                        • 19.07.09, 16:08
                          Marcin podaj maila
                          • Gość: Marcin IP: *.kielce.vectranet.pl 20.07.09, 17:09
                            Hej
                            Podaje maila sallvadorek@wp.pl
                            Z gory dzieki za numer
                            Pozdrawiam
                            • 19.09.09, 20:39
                              Bardzo proszę o namiary do Pani Lucyny Iwan, Haliny Rogackiej i Anny Chyl.
                              Pilna sprawa. Z góry dziękuję za pomoc.:) ew161@wp.pl
                              • Gość: effik IP: 82.139.11.* 15.03.10, 12:03
                                Czy może mi ktoś podać namiary na jakąś dobrą wróżkę z Kielc:)np.
                                Halina Rogacka?
                                Mój mail: sylbud2@wp.pl Z góry serdecznie dziękuję
                                • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.10, 19:23
                                  Mam prośbę. Jeśli macie jakieś opinie na temat sprawdzalności Haliny Rodackiej,
                                  napiszcie.
                                  • Gość: arnika IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.05.10, 18:55
                                    ja byłam, jest ok,szczera do bólu,tak że uwaga. niestety jej tel. od
                                    jakiegoś czasu nie odpowiada ,może zmieniła nr? może ktoś coś
                                    wie ,jeśli tak prosze o namiary na nowy na :ania.kaczor4@wp.pl
                                    please!
                              • Gość: marzena IP: *.183.194.189.dsl.dynamic.t-mobile.pl 18.09.11, 21:48
                                Bardzo proszę o namiary do Pani Lucyny Iwan, Haliny Rogackiej i Anny Chyl.
                                Pilna sprawa. Z góry dziękuję za pomoc.:)
                                sobi.m@vp.pl
                    • Gość: ak IP: 77.252.152.* 10.08.10, 16:29
                      Czy mogłabym prosić o kontakt do Pani Rogackiej?
                      Czy Ona jeszcze wróży?
                      Będę wdzięczna za odpowiedź
                      mój adres annaoh@wp.pl
                      • Gość: ja IP: *.146.173.227.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.10.10, 09:54
                        Bradzo proszę o telefon do Pani Rogackiej bardzo mi zależy proszę pomóżcie mój adres irmina22@interia.eu dzięki z góry
                        • 03.11.10, 11:53
                          Pilne!Prosze o numer pani Haliny Rogackiej z Kielc.Z gory dziekuje.Adres mailowy:martilachti@wp.pl
                        • Gość: mariusz IP: *.play-internet.pl 18.11.13, 01:29
                          Potrzebuje namiar do dobrej wróżki moje życie jest do bani moj adres demolka81@o2.pl
                      • Gość: ja22 IP: *.146.173.227.nat.umts.dynamic.eranet.pl 23.10.10, 09:55
                        Bradzo proszę o telefon do Pani Rogackiej bardzo mi zależy proszę pomóżcie mój adres irmina22@interia.eu dzięki wielkie z góry
                        • 23.12.12, 19:40
                          Prosze bardzo o telefon do pani Haliny Rogackiej, teraz jestem przejazdem w Kielcach a potrzebuje jej pomocy, z gory dzieku. je<moj mail: oliwiakundera@gmail.com
                          • Gość: kredka IP: 194.181.134.* 21.05.13, 00:38
                            Witam! Potrzebuję porady Pani Haliny Rogackiej jeżeli posiada ktoś aktualny nr tel to bardzo proszę o przesłanie mi go na: franek.32@onet.pl
                            • Gość: guess who IP: *.dynamic.chello.pl 24.05.13, 19:29
                              numer komorkowy jest w porzednich postach
                              tylko ciezko sie dodzwonic ale mnie sie udalo po kilkunastu probach
                              • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 19.08.13, 21:50
                                byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mogłby mi podać nr telefonu do wrozki Moniki ze Skarzyska
                                • Gość: gość IP: *.dynamic.chello.pl 19.08.13, 23:00
                                  byłabym bardzo wdzięczna gdyby ktoś mogłby mi podać nr telefonu do wrozki Moniki ze Skarzyska, moj mail: agata_stawska@vp.pl
                      • 03.11.10, 11:55
                        Ja tez bym chciala numer do panki Haliny.Moj adres.martilachti@wp.pl,z gory dziekuje!
                    • Gość: Aga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.10.11, 12:16
                      Jestem na zakręcie, nie radzę sobie proszę o nr do Pani Haliny. stando.aga@op.pl Dziękuję serdecznie.
                    • Gość: djviolet IP: *.adsl.inetia.pl 04.12.12, 21:00
                      bardzo proszę o namiar do pani Haliny... djviolet@gmail.com
                    • 31.05.14, 11:42
                      proszę o kontakt do Pani Haliny Rogackiej mój adres beatabaran@onet.eu z góry dziękuje
                      • 26.01.15, 12:48
                        bardzo proszę o jakieś namiary do pani Haliny Rogackiej. oto mój e-mail: magdzia_p.16@wp.pl
                        • 14.12.15, 20:54
                          Ja również bardzo proszę o nr Pani Haliny Rogackiej
                          Oto mój e-mail:monia9@onet.pl
              • Gość: sensoida IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.07.09, 15:52
                Hmmm... Najlepiej skonfrontować to z inną wróżbą. Ja osobiście
                polecam wróżkę Helenę z Kielc. Jej komórka- 692-390-278. Ma coś w
                sobie! Jeśli chcesz więcej info to napisz na
                modrzew2009@hotmail.com. Postaram się odpowiedzieć na pytania.
              • Gość: ell IP: 89.100.106.* 26.11.09, 03:44
                blaszka mysle, ze moglabym Ci pomóc, mialam podobna sytuacje.rok po
                wrozbie pani lucyny dochodzilam do siebie, masz jakiegos maila?
                odezwij sie.moj to: modna@vp.pl
                • Gość: pipi IP: 89.100.106.* 26.11.09, 03:48
                  A czy komus z Was przytrafilo sie tak, ze Pani lucyna nagadala zlych
                  rzeczy na osobe niewinna w efekcie,np.na przyjaciela rodziny lub
                  narzeczonego, prosze wypowiedzcie sie.znam sporo osob ktorym
                  przepowiedziala przyszlosc ale zmam tez takie ktorych nastraszyla
                  np. ze maja bialaczke, a do dzis zdrowi jak ryba..eh
                  mi osobiscie nie sprawdzilo sie nic
        • Gość: merlin IP: 194.181.134.* 22.07.09, 23:37
          Ja też mam wielką prośbę o namiary do Pani Lucyny Iwan i do wróżki
          ze Staszowa. Bardzo proszę. merlin80@op.pl
          • Gość: Eweliśka IP: *.smsiarkowiec.pl 03.08.09, 20:16
            Ja też bym prosiła o namiary na wróżkę ze Staszowa oraz Haline Rogacką....mój
            mail ewelin24@op.pl z góry dziękuje
          • Gość: jjjjjjjjjjjjjjj IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 12.08.09, 23:47
            ja tez bardzo prosze o namiary na dobrą wróżke z kielc taką która przyjmie mnie wmiare szybko, i jeszcze pytanto ile kosztuje postawienie tarota? bo nigdy jeszcze nie kozystalam z usług wrozek z gory wielkie dzieki niunius71@wp.pl
          • Gość: pytająca IP: *.kielce.vectranet.pl 10.05.13, 20:18
            cześć taż poszukuję nr do Pani Iwan, podzielisz si?
          • Gość: pytająca IP: *.kielce.vectranet.pl 10.05.13, 20:53
            cześć,

chciałabym zdobyć nr tel do Pani Iwan. Byłam już kiedyś u niej i byłam zadowolona. Ostatnio wydarzyło się coś co mi przepowoedziała. Chciałabym wybrać się do niej raz jeszcze. Pomożesz??? Będę wdzięczna
            • Gość: ziutka IP: *.dynamic.chello.pl 11.05.13, 12:56
              przeciez numer pani iwan byl juz kilkukrotnie podawany na tym forum!! po co powielać ten wątek i ponawiacie pytania o to samo??!!
      • Gość: Pawelx IP: 162.27.161.* 20.07.09, 12:01
        Bardzo prosze o jakis namiar na Lucyne Iwan. Jak mozna sie do niej umowic.
        Prosze o info na meila paaweelkoo@amorki.pl
        Dziekuj i pozdrawiam
        • Gość: goya IP: *.starachowice.vectranet.pl 27.07.09, 20:15
          A może ktoś słyszał i miał do czynienia z panem Stefanem Majcherem z
          ulicy Łopuszańskiej?
          • Gość: L IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.07.09, 14:23
            Pan Majcher już dawno nie żyje-niestety.
    • Gość: klk IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 29.07.09, 16:01
      wróżka Helena- 692-390-278. możliwość seansu u siebie w domu. mi się
      sprawdza! a wróży mi pani Hela już od kilku dobrych lat.
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.09, 22:21
        Witam, bardzo proszę o nr telefonu do wróżki Lucyny Jwan i Haliny Rogackiej.
        Podaje pocztę: k.nartow@interia.pl .
        Z góry dziękuję.
    • Gość: karolina IP: *.chello.pl 01.11.09, 12:04
      A własnie ze nie prawda ja byłam u Pani Lucyny Iwan i wszystko mi się sprawdziło :)
      • Gość: ola IP: *.kielce.vectranet.pl 08.11.09, 13:45
        witam, byłam w ciagu miesiaca u dwóch wróżek, pani bartos z bocianka i pani
        rogackiej. w zasadzie to co było i jest pokryło sie u obu pań. choc pani bartos
        podała wiecej informacji. jedna rzecz sie nie pokrywala, otoz facet. ta z
        bocianka upierala sie przy zdjeciu ze to na pewno ten, podczas gdy pani rogacka
        powiedziala, ze to nie ten.. i teraz prawdę mowiac nie wiem w co wierzyc...
        • Gość: Peter IP: 91.197.155.* 12.11.09, 15:19
          Mam wielką prośbę. Czy mogłbym prosić o namiary na Panią Halinę Rogacką ??
          Odwdzięczę się namiarami na wróżkę Lucynę.
          Moj email:
          ppiotrek079@o2.pl
          • Gość: Peter IP: 91.197.155.* 12.11.09, 15:34
            I jeszcze na Panią ze Staszowa. Adres jak powyżej.
            ppiotrek079@02.pl
            • 13.11.09, 12:37
              bardzo proszę o numer telefonu do pani H Rogackiej. Byłam rok temu u
              p. Iwan nic mi się nie sprawdziło. Mój adres- iwona690@onet.eu -
              bardzo prosze o namiary
          • Gość: ONA IP: *.chello.pl 22.11.09, 17:29
            ZNacie jakąs dobra wróżke z Kielc?
        • Gość: grzsiek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.08.10, 19:12
          a czy mogla bys podac jakies namiary na te wrozki? emeil a12345.32@o2.pl z góry
          dziekuje
    • Gość: Pilne IP: *.chello.pl 16.11.09, 19:04
      Czy ktoś może zna nr.tel. pani Haliny Rogackiej,proszę o przeslanie
      na mojego maila armani13@vp.pl.Dzieki
      • Gość: onaa-29@wp.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.09, 11:13
        Ja z perspektywy czasu mogę powiedzieć, że p.iwona ze staszowa jest na prawdę
        świetna. Byłam u niej parę razy, zresztą pisałam tutaj o tym i w przynajmniej
        80% jej wróżba się sprawdziła. Wiele osób na pewno może to potwierdzić. Musiałam
        poczekac chwilkę na rezultaty, ale warto było.
        Byłam także u p. Iwan ale niestety nie wiele faktów miało pokrycie w
        rzeczywistości, owszem jest bardzo sympatyczną osobą, ale to nie tylko o to chodzi.
        • Gość: czarna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.09, 13:48
          Zgadzam się z przedmówczynią, p. Iwona jest na prawdę doskonała, poza tym jest
          przemiłą i przesympatyczną osobą. Miło mozna spędzić czas, a przy tym powie co
          nieco o nas i naszej przyszłości.
        • Gość: sylwia IP: *.bajtbusko.com.pl 08.08.11, 19:47
          witam bardzo roszę o podanie mi jakiegoś kontaktu do Pani Iwony ze staszowa ponieważ byłam u pani Iwan i niestety u mnie się nic nie sprawdziło
          podaję @
          sylwiabudz4@wp.pl
          ogromnie dziękuję
      • Gość: monika IP: 193.59.152.* 02.02.10, 15:49
        Macie moze namiary nr tel do pani Haliny rogadzkiej.Potrzebna mi pomoć
        błagam!!:( to moj e-mail monia14_031988@tlen.pl
      • Gość: ja IP: 195.85.249.* 20.02.12, 14:33
        Witam, mam gorąca prośbe o namiar do p.Haliny Rogackiej pilnie potrzebuję udać się do niej z wizytą, mój e-mail: justynka-ch@o2.pl, będę wdzięczna, gdy ktos prześle mi telefon do niej
        pozdrawiam
    • Gość: ola IP: *.kielce.vectranet.pl 01.12.09, 21:38
      pani rogacka moim zdaniem troche zgaduje. w zasadzie nie powiedziala mi nic
      trafnego odnosnie obecnej sytuacji ani o przeszlosci.. skoro tak to jak moze
      miec racje co do przyszlosci? nie polecam..
      • Gość: pip IP: 89.100.106.* 01.12.09, 23:58
        do oli przedmowczyni.
        dziewczyny chwalicie ta rogacka, a tu ola mowi, ze widzenia ma
        słabe. jedna negatywna opinia i juz jakos nie chce mi sie wiezyc we
        wrozki
      • Gość: iwo IP: 89.100.106.* 02.12.09, 00:04
        ja nie zapomne jak Iwanowa mowila o moim chlopaku ze taki i owaki,
        ja z kolei zaczelam go bronic i mowie: przeciez to dobry chlopak,
        lucynka na to skinela glowa zmieszana widzac ze jakby prawda byla
        inna i mowi: no dobry dobry....to w koncu co? eh
        • 02.12.09, 22:46
          co przeszłam brak słów... proszę was o numer do wróżki z pakosza... olaa4@vp.pl
          • Gość: ola IP: *.kielce.vectranet.pl 06.12.09, 17:58
            teraz tak mysle, ze tylko my mamy wplyw na to co stanie sie w naszej
            przyszlosci.. skad wrozka moze miec taka wiedze??
            czy ktos ma porowananie rogackiej i bartos?
            • Gość: kristi IP: 89.100.106.* 07.12.09, 03:43
              skad wrozka moze to wiedziec?! no wlasnie Olu i inne dziewczyny,
              zastanawialyscie sie nad tym, pytalyscie madra osobe duchowna skad
              ten fenomen, dlaczego czesto gesto trafia w terazniejszosc i w
              przeszlosc, rzadziej w przyszlosc albo w ogole a czasem powie takie
              brednie ze az szkoda gadac.tarot, karty, wrozby to okultyzm, czyli
              cos co wiaze sie z duchami, to one ukladaja tak karty ze wrozka
              widzi, ona nie ma zadnej mocy.to sa duchy, zle dodajmy i latanie
              czeste do wrozek jest bardzo niebezpieczne bo otwieramy nasza dusze
              przed zlym.ile bylych wrozek zasiega teraz poraz egzorcystow bo sie
              cuda u nich w domu dzieja.pamietajcie wrozka poczatkowo moze pomoc
              ale zly duch upomni sie o swoje wczesniej czy pozniej, nie bede wam
              prawic morało bo sama jestem młoda i uleglam, dwa razy skozystalam z
              wrozby, zapytajcie przy najblizszej okazji ksiedza przy spowiedzi
              dlaczego tak sie dzieje ze wrozka widzi pewne rzeczy.szkoda ze ten
              temat nie jest poruszany w kosciele na kazaniu, moglby oswiecic
              conieco nieuswiadomionych.pamietajcie wrozenie moze byc bardzo
              niebezpieczne.poczytakcie ciut o okultyzmie i jego skutkach.pozdro
              p.s. nietrafnosc wrozb spowodowana jest tyn ze duchy nie znaja
              naszych mysli i tu jest pies pogrzebany ale sa bardzo inteligentne i
              widza duzo stad czasami trafiaja, sa madre i dedukuja na podstawie
              tego co widza.jednak takiemu duchowi poplatac szyki zawsze moze Pan
              Bog, tylko On ma wiedze absolutna i tylko on zna nasze przeznaczenie.
            • Gość: gość IP: *.ghnet.pl 26.01.10, 10:50
              p.bartos gada glupoty bylam u niej 2 razy za pierwszym jeszcze cos mowila, mozna
              sobie to dopasowac do sytuacji i interpretowac na swoj sposob, za drugim razem
              prawie nic mi nie powiedziala za60 zl)-tylko ze bede ze swoim chlopakiem, a
              niestety powiedzial mi ze nie jest szczesliwy ze mna i koniec po 6 latach,
              mowilam jej ze to nie mozliwe ze bedziemy razem, ona sie usmiechala i mowila ze
              miesiacami do siebie pasujemy, kazala mi zadzwonic do siebie za tydz i
              powiedziec jak sie to ulozylo jak zadzwonilam to gadala to samo miesiacami
              pasujecie.... i nic wiecej nie powiedziala, a prace mam miec pod koniec stycznia
              no czekam jeszcze patre dni zostalo:))))))
              na koniec rozmowy powiedzialam ze nie bedziemy ze soba na 100%, ona uparcie zeby
              jeszcze czekac z tydzien, a na koniec powiedzialam ze on mnie nie kocha i mowi
              mi to nie w zlosci tylko jako juz kolega,ze osobno bedzie nam lepiej-to
              powiedziala zebym sobie poszukala innego, a sekunde wczesniej bedziesz z
              nim-----cos tu nie gra:))))))))
    • Gość: Rozka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.01.10, 15:26
      Byłam u Pani Iwony ze Staszowa przed Nowym Rokiem i nie zawiodłam
      się. Dodatkowo robi pięknie portret psychologiczny z Tarota. Ja
      jestem niesamowicie zadowolona.
      • Gość: Aga IP: *.kielce.vectranet.pl 04.01.10, 16:17
        Do "Rozka"
        Czy mogłabyś mi podać dokładne namiary do Pani Iwony ze Staszowa, ile bierze i jak się do niej umawia, może być na emaila: akbig@op.pl
        Z góry dzięki
        • Gość: monel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.10, 20:10
          Również bardzo proszę o namiary na Panią Iwonę ze Staszowa, ile bierze za wizyte
          itp.
          • Gość: monel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.01.10, 20:10
            monel@wp.pl
          • Gość: monika IP: 193.59.152.* 02.02.10, 15:54
            także prosiłą bym namiary do wróżki ze staszowa to moj e-mail
            monia14_031988@wp.pl
      • Gość: anna IP: *.xdsl.centertel.pl 18.01.10, 12:15
        czy możesz mi podac namiary na wróżkę Iwonę ze Staszowa? anya13@vppl
        • Gość: gosc IP: *.ghnet.pl 26.01.10, 10:53
          dajcie namiar na naprawde dobra sprawdzona wróżke-odradzam p bartos z
          bocianka----jak komus cos przewidziala to niech napisze
          • Gość: aga IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.10, 14:28
            A ja byłam u Alicji Bartosz z Bocianka jakieś 3 razy, i wszystko mi się
            sprawdza. Poza tym za każdym razem mówi to samo, każda wróżba pokrywa się z
            poprzednią, a przecież nie pamięta co mówiła poprzednim razem - tym bardziej,
            że to było w sporych odstępach czasowych. Mojej przyjaciółce przepowiedziała we
            wrześniu 2009,że pozna chłopaka z zagranicy i wyjdzie za niego za mąż i wyjedzie
            za granicę-sprawdziło się- w tym roku się chajtają :) Sprawdziłam też wróżkę
            Grażynę z Pienińskiej, byłam u niej dwa razy z tym samym zdjęciem chłopaka, za
            pierwszym razem powiedziała mi, że wyjdę za niego za mąż a za pół roku
            powiedziała że nie będę miała z nim żadnego związku, za każdym razem mówiła
            totalnie co innego - totalna ściema :) jak macie jakieś pytanka to zapraszam na
            maila: agnes.w19@wp.pl
          • Gość: ona IP: *.dynamic.chello.pl 23.01.11, 15:57
            nie wiem dlaczego macie takie negatywne zdanie o pani Alicji Bartos ja bylam 3 razy i wszystko sie sprawdza,co do przeszłości też miala racje.naprawde polecam:)
            • Gość: niki8906 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.08.12, 19:09
              czy mogła bym dostać namiary tej wróżki
      • Gość: maga IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.10, 14:26
        Witam! czy mogłabym prosić o nr tel. wróżki ze Staszowa? A może ma pani również
        tel. do Pani Iwan albo do Pani Rogackiej?
        Mój mail: ada123@o2.pl
        • 13.02.10, 23:48
          j arowniez przyłączam sie do prosby

fikumiku82@gazeta.pl
      • Gość: rexona@onet.pl IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.03.10, 19:36
        prosze o namiary Pani Iwony ze Staszowa Z GÓRY DZIĘKUJĘ
      • Gość: rexona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.10, 14:26
        Mam pytanie czy ktoś może coś powiedzieć na temat SANDRY z ul Pomorskiej ale
        prosiłabym również o namiary na Panią z Pakosza i Panią Iwonę ze Staszowa sprawa
        dosyć pilna a czas ucieka . Będę wdzięczna podaje kontakt rexona@onet.pl
    • Gość: kokos IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.03.10, 11:51
      Bardzo prosze o namiary na sprawdzoną wróżkę z kielc/ p.Ewa z
      Silnicznej albo Anna Chyla albo Halina rogacka czy wróżka z
      pakosza/jak się umawic, ile kosztuje wizyta i ile
      trwa /kokosek83@o2.pl
      • Gość: monel IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.10, 21:40
        Bardzo proszę o numer komórki do Pani Haliny Rogackiej, gdyż jestem w posiadaniu
        jedynie numeru domowego na który bardzo ciężko jest się dodzwonić.Mój mail to:

monel@wp.pl

Będe wdzięczna.
        • Gość: m. IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.10, 16:39
          nr. telefonu do p. Haliny:8850920152. polecam
          • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.05.10, 07:53
            Możesz podać jeszcze raz nr do p.Haliny
            bo ten jest za długi!
            Ja mam starą komórkę, a na stacjonarny nie
            mogę się dodzwonić od dwóch tygodni, a
            bardzo mi zależy!
            Z góry dziękuje!
          • Gość: Mika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.08.10, 17:09
            Czy możesz podać nr do p.Haliny Rogackiej? Bardzo cię proszę.
            Moj adres mika41@02.pl
            Pozdrawiam. Mika
          • Gość: dora IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.08.10, 07:54
            Mam serdeczną prośę,proszę o namiar do Haliny Rogackiej,mój adres
            dorota780@onet.eu z góry dziękuję!!PILNE!!
          • Gość: nika IP: *.dynamic.chello.pl 22.07.12, 18:49
            Pilnie potrzebuje numer do jakiejs dobrej i sprawdzonej wróżki.
          • Gość: niki8906 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.12, 06:30
            witam
            czy mogła byś mi podać numer do pani Haliny lub do innej wróżki potrzebuje pomocy

• Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.10, 16:46
          W ostatnim czasie było u p. Haliny wiele moich znajomych. Właściwie bezbłędnie
          mówiła o ich sytuacji bieżącej. Co do przyszłości, to każdy musi odczekać
          swoje.Jednej z nich sprawdziło się już kilka rzeczy( była w styczniu), innej na
          razie jedna ( też była w styczniu).
          Pozostałe kobietki były tydzień temu, więc za wcześnie na ocenę sprawdzalności.
          Ale są przeszczęśliwe,że były u p. Haliny. Ja sama czekam na to co los mi
          przyniesie i wtedy też ją ocenię. Polecam
          • 27.05.10, 23:48
            Mam wielką prośbę. Czy mogłbym prosić o namiary na Panią Halinę
            Rogacką ?? mój adres email: monika27kielce@onet.eu
            z góry dziekuje za odpowiedz .pozdrawiam
          • Gość: ed IP: *.cdma.centertel.pl 06.06.10, 22:51
            Czy możesz już coś napisać na tema Pani Haliny i jej wróżb?
            • Gość: ed IP: *.cdma.centertel.pl 06.06.10, 22:52
              Pytałam gościa M
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 07.06.10, 10:17
                Podaj e-maila, to Ci napiszę.
                • Gość: Ania IP: *.chello.pl 17.11.10, 11:18
                  Ja rowniez prosze o podanie numer do Haliny. To moj adres aniab1313@wp.pl
                  Dziekuje !
                • Gość: bepsz IP: *.159.48.130.static.crowley.pl 17.04.11, 07:49
                  czesc mozesz cos napisac o sprawdzalnosci wrozb p.H.Rogackiej-prosze.Moj mail bepsz@buziaczek.pl
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 07.06.10, 10:18
                Podaj e-maila, to Ci napiszę.
                • Gość: do M IP: *.cdma.centertel.pl 12.06.10, 19:19
                  edytagw@op.pl
                  • Gość: lomi8 IP: *.netcity.pl 16.07.10, 10:23
                    Bardzo proszę o nr tel do Pani H. Rogackiej. Mój mail:
                    wellness1@interia.pl Z góry dziękuję i pozdrawiam.
          • Gość: ewa IP: *.centertel.pl 27.02.12, 11:49
            chce adres tej pani haliny mam powazny problem i numer telefonu
            jesli mozna
            • Gość: fifi IP: *.adsl.inetia.pl 28.02.12, 10:57
              omg jaki ton - "chce"
              a "nie chce" się poszukać w starszych postach?
              szukajcie a znajdziecie
          • Gość: andzia000 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.02.14, 18:24
            Witam, mam ogromną prosbę potrzebuje namiaru na Pania Haline Rogacka czy moglabyś mi podać numer zdaję sobię sprawe ze watek jest dosc stary ale nigdzie nie moge znalesc kontaktu pozdrawiam, dziekuje z gory i licze na odpowiedz
            • 13.02.14, 08:45
              Niestety nie mam tego numeru. Sama poszukuję niestety bezskutecznie jak do tej pory.
              Pozdrawiam
    • Gość: ja IP: *.adsl.inetia.pl 19.04.10, 23:02
      wróżki z kielc nie maja dobrej opini.
      • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.10, 09:42
        Za ok.2 miesiące ocenię Halinę- u 2 bliskich mi osób najbliższy czas ma być
        rewolucyjny. Zobaczymy. Mam świetną wróżkę w Skarżysku-młoda, konkretna
        dziewczyna. Polecam
        • Gość: *ula IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.10, 16:44
          Czy można prosić o namiary wróżki ze skarzyska
          • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 27.04.10, 09:17
            Nie wiem czy mogę podać jej telefon. W przyszłym tygodniu będę u tej wróżki w
            Skarżysku i na pewno zapytam czy mogę rozpowszechnić jej namiary. Czy ktoś
            mógłby podzielić się opinią na temat Haliny???
            • Gość: loco IP: 77.223.215.* 14.05.10, 23:48
              Czy ta wrózka ze skarżyska to może Monika? Byłam u niej jakieś 8 lat temu i
              muszę powiedzieć, że sprawdziła się w kazdym szczególe, zresztą cały czas sie
              sprawdza. Z chęcią bym się do niej wybrała. Bardzo dobre zdanie mam też o pani
              Halinie, wydaje mi się ze jest to kobieta o ogromnej intuicji, byłam u niej
              jakieś 3 razy w ciągu 5 lat, jednego razu na koniec wizyty nie chciała wziąźć
              pieniedzy, mówiąc, że teraz dziecko to ty nie masz pieniędzy, a faktycznie byłam
              bardzo spłukana i ta sytuacja bardzo mnie utwierdziła, że ta osoba ma dar do
              tego co robi.Poleciłam ją też moim chyba 5 kolezankom i 4 z nich maja takie samo
              zdanie, jedna z nich stwierdziła, ze nic jej sie nie sprawdza, ale mysle, ze to
              wynikło z tego, ze ją na siłę umowilysmy, a ona poprostu ma sceptyczne
              nastawienie do kart, wiec nic nie powiedziały. Natomiast nie mam dobrego zdania
              o pani Iwan, faktycznie sprawdziła się jedna rzecz, ale reszta to kompletne
              bzdury, szczególnie jak ze zdjęcia mówiła o moim mężu, o jego charakterze,
              zgadywanka. Byłam jeszcze pare lat temu u pani na warszawskiej, nie pamietam jak
              się nazywa, ale tez prawie nic sie nie sprawdziło, zreszta mojej znajomej tak
              samo.
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 09.06.10, 14:52
                mam prośbę do loco, jeśli to przeczytasz, odezwij się ( malgorzata_kow@wpl.pl ),
                chciałam Cię o coś zapytać.
              • Gość: ed IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.07.10, 09:42
                Mogłabym prosić Cię o kontakt Mój adres edytagw@op.pl
                Chciałabym Cie o coś zapytać
                • Gość: no name IP: 109.243.122.* 15.07.10, 15:09
                  ,,Podświadomość reaguje na twoje myśli. Przyniosą one efekty bez względu na to,
                  czy żywisz słuszną, czy mylną wiarę. Potraktuj swoją wiarę jako pewną duchową
                  rzeczywistość, a cała reszta wyniknie sama."
                  Joseph Murphy ,,Potęga podświadomości"
            • 29.11.10, 13:52
              Witam, ja byłam u Pani Lucyny Iwan. Wszystko poki co mi sie sprawdza, to co było w przeszłośći tez mi powiedziała i wszystko co do słowa sie sprawdzało .Ale mam wielką prośbę, czy mógłby ktoś podać mi namiary na Pania Halinę Rogacką ? Proszę na e mail, i z góry serdecznie dziekuję :)
              Podrawiam :)
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 04.12.10, 11:54
                Jest obecnie i przyjmuje wróżka Monika w Skarżysku.
                Jeśli ktoś potrzebuje, bardzo polecam
                • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 10.12.10, 19:36
                  Ktoś dosyć niedawno podawał namiary.
                  Ale je powtórzę.
                  p. Halina Rogacka, tel 885-920-152
                • Gość: dosia IP: *.121.udn.pl 18.09.11, 22:02
                  Witam serdecznie. Bardzo potrzebuję telefonu do tej P.Moniki z góry dziękuję
                  • Gość: gil IP: *.kielce.vectranet.pl 19.09.11, 17:51
                    wszystkie numery są w postach...
                    • Gość: gość IP: *.adsl.inetia.pl 20.09.11, 13:52
                      ja na waszym miejscu dałabym sobie spokój z każdą jedną wróżką z kielc , może jedynie Rogacka ma przebłyski geniuszu w tej dziedzinie i 50 % ma szanse się zrealizować , szczególnie że jako jedna z nielicznych ba w sumie chyba jedyna czyta z ręki i to świetnie dlatego może jej wróżby mają jakiekolwiek pokrycie - ja na serio byłam u każdej wymienionej w wątku na przestrzeni 20 lat także nie biegam od wróżki do wróżki i uważam ze są porażką totalną , aha jedynie sandre ominełam bo jak dla mnie zbyt rozreklamowana
                  • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 23.09.11, 13:40
                    telefon do Moniki 504-652-614. Wyjeżdża za 2 tygodnie
                • Gość: dosia IP: *.121.udn.pl 28.09.11, 22:35
                  Witam. Bardzo potrzebuję numeru telefonu do tej P.Moniki. Dzięki za pomoc
          • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 07.05.10, 18:06
            Byłam u niej niedawno i nie spytałam, czy mogę rozpowszechnić jej nr.telefonu.
            Ale zapytam o zgodę i napiszę.
          • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 29.05.10, 14:19
            Jeśli ktoś potrzebuje namiary na wróżkę ze Skarżyska, wyślę na e-maila.
            Piszcie. malgorzata_kow@wp.pl
        • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.05.10, 16:12
          Czy możesz podać w mailu namiary
          na dziewczynę ze skarżyska i komórke
          do p.Haliny Rogackiej?
          magda191181@poczta.onet.pl
          Będę bardzo wdzięczna!

• Gość: niki896 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.08.12, 06:28
            Witam
            czy mogła bys mi podać numer do pani haliny pilnie potrzebuje
        • 02.02.11, 21:30
          Witaj

Bardzo proszę o namiary jeżeli masz, do wróżki ze Skarżyska, mam trudny czas i potrzebuję
          porady.
          Bedę Ci wdzięczna.

cesarz02@gazeta.pl
    • Gość: Jadzia IP: *.teosat.pl 21.04.10, 13:29
      wejdź na KOSMICA.pl znajdziesz tam profesjonalistów.Mnie się sprawdziło już
      połowę spraw. Polecam Tobie tego jacka Wrózbitę Bombolewskiego jest dobrym
      jasnowidzem i psychologiem jest chyba najlepszy ale musisz mieć konkretne sprawy
      On na takie odpowiada i jest dobrym doradcą życiowym
    • Gość: Aluu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 16:35
      Jestem w kropce... Baaaardzo proszę o namiary na sprawdzoną wróżkę z Kielc lub
      okolic.
      • Gość: Aluu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.05.10, 16:45
        Z tego wszystkiego nie podałam swojego maila: blanka_s@interia.eu
        Z góry dziękuję!
        • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 19.06.10, 13:38
          Czy ktoś może napisać coś o wróżce z Pakosza ???
    • Gość: Monia IP: *.aster.pl 08.06.10, 21:50
      Poproszę o namiar do Pani Anny Chyli wróżki ze staszowa. Z góry
      dziękuję!!!! freedda@gazeta.pl
    • Gość: Anna & zapytanie IP: *.kielce.vectranet.pl 24.08.10, 10:57
      Witam, czy ktoś wie może, gdzie obecnie można "znależć " Panią Bartos, wrożkę z
      Bocianka ? Czy ktoś ma na Nią jakieś " namiary?".
      • Gość: Adam IP: *.kielce.vectranet.pl 25.08.10, 20:57
        Jeżeli jeszcze ktoś tu zagląda i ma jakie kolwiek namiary na wróżki z kielc to
        proszę o informacje na meila rasmus00@wp.pl Z góry dziekuję za pomoc
      • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 26.08.10, 17:34
        Szczerze odradzam p. Bartos. Gada w cały świat i ceni się bardzo- 60zł.
        Ale jeśli ktoś potrzebuje...41-332-29-40 ul. Gałczyńskiego 2/71
        Powodzenia
        • Gość: jagoda IP: 188.33.69.* 29.08.10, 13:46
          w ciągu ostatnich 2 miesięcy byłam u 3 kieleckich wróżek - każda mówiła co innego..
          pani lucynka iwan, aczkolwiek przesympatyczna osoba, mam wrażenie, że wiele
          rzeczy po prostu zgadywała i dopasowywała do moich wypowiedzi, choć byłam u niej
          już trzeci raz na przestrzeni 10 lat - pierwsza wróżba sprawdziła się w 80%,
          druga już tylko w 10%, ta sprzed dwóch miesięcy - cóż.. zobaczymy :)
          pani alicja bartos - równie miła, wydawałoby się życiowa kobieta, co do
          przeszłości nie mówiła nic, zapewniając mnie, że mój narzeczony to jest ten
          jeden jedyny idealnie karmiczny na całe życie, który mnie nigdy nie zostawi - po
          czym po kilku dniach dowiedziałam się że ma inną.. mówiła tylko cudowne rzeczy -
          aż niewiarygodne wręcz:)
          pani halina rogacka - ma intuicję, najpierw wróżyła z dłoni, potem z kart -
          tylko ona wskazała, że mój były już narzeczony mnie oszukiwał od kilku miesięcy
          i ma inną.. odgadła mój zawód, sytuację rodzinną, zawodową.. przedstawiła wróżbę
          na najbliższy rok - wskazała zarówno na dobre jak i niepomyślne rzeczy..
          pierwsze zmiany na lepsze za kilka miesięcy - wtedy sprawdzimy sprawdzalność
          przepowiedni:)

• Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.10, 15:37
            Przeczytałam wypowiedż Jagody i jakoś mnie to nie dziwi.
            P.Alicja i p.Lucyna są przereklamowane.
            Nadal twierdzę, choć dawno u nich nie byłam, że gadają w cały świat.
            Natomiast p. Halina coś w sobie ma.
            Wie bardzo dużo o tym co było, co jest.
            Trafnie mówi o charakterach ( bez zdjęć ).
            Niekiedy można mieć wrażenie, że zna myśli.
            Może nie w każdym przypadku, ale potrafi też doradzić.
            I sprawdza się...
            • Gość: daga IP: 109.243.193.* 01.09.10, 09:54
              Witam serdecznie.
              Ja również miałam przyjemność korzystać z pomocy p.Haliny Rogackiej. Niestety mam nieaktualny nr tel,a baaardzo go teraz potrzebuję. Mam życiowy problem, który dotyczy także mojego dziecka. Bardzo proszę o wysłanie na maila nr tel p.Haliny lub innej sprawdzonej wróżki, ale nie ukrywam że najbardziej proszę o tel p.Haliny.Pozdrawiam
              dagamarad@poczta.onet.pl
          • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 30.08.10, 15:52
            Wszystkim, którzy chcieliby udać się do dobrej wróżki polecam również Monikę ze
            Skarżyska.
            Pod koniec września powinna być już w Polsce.
            • Gość: guest IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.10, 09:20
              a slyszeliście o niewidomej dziewczynie ze starachowic która wróży?
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 03.09.10, 10:19
                Ja nie słyszałam. Napisz coś.
          • Gość: bea1 IP: *.alfanet24.pl 20.05.11, 20:51
            Czy sprawdziło się to co powiedziała pani Halina,byłam u niej niedawno, osoba niezwyklemiła serdeczna i powiedziała tyle wspaniałych rzeczy że jestem ciekawa czy się spełnią. A jak u Ciebie udało się jej trafić choc w kilku procentach?
            • 22.05.11, 09:16
              mnie to co powiedziała p.Halina w duzej mierze sie sprawdziło,duzo sie sprawdza,choc traciłam juz nadzieje,ze to wszystko naciagane,a jednak ...do Haliny warto pójść... na świezo zapisz sobie gdzies to co ci powiedziała ,a po czasie wyciągniesz wnioski...ile z tego sie potwierdzi w zyciu
        • Gość: wiki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.10, 10:26
          Niezgadzam się z tą opinią o Pani Bartosz , byłam bez grosza z okropnymi kłopotami świat mi się zawalił psychika siadła , ta kobieta jest aniołem do tej pory wszystko mi się sprawdziło w błyskawicznym tempie , a jestem niedowiarkiem , czego nie dotknę to nie uwierzę , wróżyła mi bardzo długo,kilka razy rozkładała karty i za kazdym razem wychodziło to samo . wcześniej byłam u niej w 1990 roku i tez się sprawdziło z detalami. Jak byłam w lutym tego roku to sobie zapisałam co mi powiedziała i tak jest polecam , wybór nalezy do was.pozdrawiam
          • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 29.09.10, 19:21
            Czemu nikt nic nie pisze?
            Nikt nie chce podzielić się wrażeniami ?
            • Gość: klops IP: *.adsl.inetia.pl 01.10.10, 12:06
              minęło kilka miesięcy i mnie nie sprawdziło się nic
              ani wróżba pani lucyny
              ani wróżba pani haliny
              wróżba pani aliny także zgoła odmienna od rzeczywistości
              klops...
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 05.10.10, 14:54
                W najbliższych dniach przyjeżdża do Polski, do Skarżyska wróżka Monika.
                Będzie pewnie 2-3 tygodnie. Ja polecam ją każdemu.
                • Gość: martynka IP: 62.29.165.* 11.10.10, 16:45
                  a czy możesz podać mi tel i adres i napisać jakie koszty są wizyty u P.Moniki ?
                  podaj ę mój e-mail martynka2010@interia.eu
                  bardzo dziękuję z góry
          • Gość: Martyna IP: 62.29.165.* 12.10.10, 12:43
            a możesz podać mi namiary na tą Pania Bartosz ? podaję mój e-mail martynka2010@interia.eu proszę o kontak do niej i kilka słów oraz oczywiście koszty spotkania
            dziękuję i pozdrawiam
            • Gość: rozczarowana IP: 94.254.228.* 15.10.10, 19:58
              pani alina 41 332 29 40
              pani lucyna 41 342 55 22
              pani halina 41 344 44 62
              pani monika 41 251 38 88
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 17.10.10, 13:11
                Dlaczego rozczarowana ?
                Wszystkimi ?
                Moniką też?
                Napisz.
                • Gość: rozczarowana IP: 94.254.251.* 23.10.10, 13:26
                  u moniki nie byłam
                  i wizytacjom takim zaprzestałam:)
                  chcesz rozśmieszyć boga - opowiedz mu o swoich planach.. może dlatego nic mi się nie sprawdza..
                  pozdrawiam
      • Gość: inka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.10, 17:18
        P.Alicja Bartos 413322940 ul. gałczyńskiego 2,71/1,niedaleko Tesco
        • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 09.11.10, 19:28
          Cały czas upieram się, że do p. Alicji nie warto i nie polecam.
          Byłam rok temu, nie sprawdziło się NIC !!!
    • Gość: Stefa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.11.10, 11:25
      A słyszał ktoś o pani Ewie W. z Warszawskiej? Kilka lat temu przepowiedziała przyszłość pewnej pani i wszystko się sprawdziło. Ma ktoś na nią namiar?
      • Gość: maluchna IP: 188.33.52.* 20.11.10, 21:31
        ja słyszałam o pani ewie z silnicznej, ale ona ponoć już nie wróży choć nie wiem czy to prawda.. nie mam żadnych namiarów.. może ktoś inny ci pomoże :) mówią też że któraś z cyganek na sienkiewicza jest rewelacyjna - ale jak rozpoznać tę właściwą wśród kilku innych to już nie wiem...
        • Gość: uayo IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.10, 13:46
          Ja byłam już 2 razy u p. Haliny Rogackiej i nic się nie sprawdziło. Kiedyż chyba lepiej wróżyła. Koleżance cyganka na Sienkiewce wywróżyła, rozstanie, przyszłego męża i jeszcze pare innych rzeczy i wszystko się sprawdziło. itp., też słyszałam, że dobrze wróżą, ale teraz chyba nie stoją, bo rozglądam się po Sienkiewicza i jakoś żadnej nie widuje..?
          • Gość: wiwi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 00:16
            To ja teraz napisze moje wrazenia z 15 lat. Ok. 15 lat temu bylam u wrozki Alicji Bartos pierwszy raz w swoim zyciu w ogole u wrozki. Wrozyla dosyc dlugo. Z kart i z reki. Mowila bardzo realne rzeczy zarowno dobre jak i zle. jedyne czego w tej wrozbie nie okreslala to ram czasowych. Poprostu mowila ze cos cos np. bedzie, ale nie podawala kiedy. W ciagu kilku lat sprawdzilo sie kilka rzeczy, o ktorych dopiero po fakcie sobie uswiadomilam, ze je przepowiadziala. Poszlam do niej drugi raz po paru latach. Bylo to dla mnie niewiarygodne, kiedy powtorzyla to samo co wczesniej, ale bez incydentow, ktore juz mialy miejsce wczesniej. Dzis juz jest ok. 10 lat od momentu kiedy bylam u niej ten drugi raz. I co moge powiedziec? Faktycznie miala racje ale nie do konca. I podam tutaj taki przyklad. Powiedziala, ze bede pracowac wsrod mundurowych. Pracowalam w firmie, w ktorej do czynienia mialam glownie z mundurowymi, ale z nimi nie pracowalam. Jak to zrozumiec ? Przepowiedziala czy nie? W jakims sensie tak, ale nie do konca. I moze jeszcze jeden przyklad. Powiedziala, ze poznam chlopaka z poludnia w mundurze i on bedzie moim mezem. Faktycznie poznalam chlopaka z poludnia Polski, kiedys byl mundurowym, jak ja go poznalam juz nie, ale juz dawno sie rozstalismy, nie byl i nie jest i nigdy nie bedzie moim mezem. I jak rozumiec, jak ocenic przepowiednie pani ALicji.? Po czesci miala racje, ale nie do konca.
            Bylam tez u Lucyny Iwan. Bardzo sympatayczna, ale nierealne rzeczy mowila, nie majace racji bytu. Nic sie nie sprawdzilo.
            Pare mcy temu bylam u Pani Rogackiej. Wszystko odgadla, jesli chodzi o mnie, moja przeszlosc. Bylam zdumiona. Co do przyszlosci, duzo nie powiedziala mi. W sumie to tak jakos ogolnie. Jedyna konkretna rzecza bylo, ze bede w zwiazku z jakims chlopakiem, rowiesnikiem, moze nawet mlodszym i ze go znam i ze bedzie to moja druga polowka. Fakycznie po 2 mcach bylam w zwiazku z chlopakiem, ktorego wczesniej troszke znalam, byl mlodszy o rok ode mnie, ale juz nie jestesmy razem, wiec nie do konca miala racje. Nie byla to moja druga polowka na cale zycie, jak to przepowiedziala. reszta sie juz nie moze sprawdzic, bo nic konkretnego wiecej nie powiedziala.
            Takie sa moje wrazenia, co do wrozek. Mysle, ze to jest tak, ze one faktycznie cos w kartach widza,a to czy sie sparwdzi to chyba juz nie sa w stanie przewidziec. Interpetuja po swojemu i albo trafia albo nie, ale napewno cos widza, bo niby skad ten chlopak wyszedlby akurat z poludnia Polski, a to ze mial byc moim mezem to juz chyba jest tylko wrozki nadinterpretacja, na ktora liczy ze moze sie sprawdzi. W sumie skoro taki chlopak w kartach wychodzi, dlaczego mialby nie byc mezem? A noz sie sprawdzi.
            • Gość: samanta83 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.12.10, 21:57
              czy posiada ktos nr do Pani Anny Chyli??
              prosilabym na maila anias-83-83@o2.pl
              • Gość: Karolina IP: *.centertel.pl 20.12.10, 20:48
                moglby mi ktos podac namiary na jakas dobra wrozke z kielc? kinga1197@onet.pl z gory dziekuje
                • Gość: P. IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.11, 15:50
                  byłam u rogackiej nie sprawdziło się nic proszę o namiary do chyli
              • 13.01.11, 13:26
                prosilabym na maila agniesiagorska8@wp.pl. Z góry dziękuje
    • Gość: aga IP: *.adsl.inetia.pl 10.01.11, 09:49
      przeglądałam opinie na tym forum i byłam niedawno u dwóch wróżek
      moniki ze skarzyska i iwony ze staszowa
      i każda powiedziała cos zupełnie innego w niczym sie nie pokrywają
      jakie macie zdanie nt sprawdzalności wróżb w/w Pań:) pozdrawiam aga
      • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 11.01.11, 11:04
        Byłyśmy z koleżanką u wróżki w Staszowie rok temu, właśnie w styczniu.
        Ani mnie, ani koleżance nie sprawdziło się NIC !
        Muszę również dodać, że z kart nie potrafiła o nas, naszym życiu powiedzieć NIC !
        Naszym zdaniem porażka.
        Natomiast jeśli chodzi Monikę ze Skarżyska wie bardzo dużo.
        Mnie i wielu moim znajomym sprawdza się bardzo dużo.
        Ale niektóre rzeczy sprawdzają się po 2 godzinach ( mnie tak się zdarzyło ),
        a inne np. po kilku miesiącach lub roku.
        I są to rzeczy dotyczące też bliskich osób- choroby, wyjazdy, ciąże, śluby, śmierci.
        Ja polecam ją każdemu.
        Dziś np. zadzwoniła do mnie koleżanka, że dowiedziała się o wyjezdzie prywatno-służbowym na kilka dni. O tym wyjezdzie Monika mówiła jej w grudniu.
        Oczywiście wydawało się niemożliwe, nic takiego nie było w planach.
        A jednak...
        • Gość: a IP: *.com.pl / 192.168.16.* 14.01.11, 13:34
          a czy komuś się ta wrożka ze skarżyska nie sprawdziła?? albo czy działo się wręcz o 180- stopni inaczej niż mówiła??
        • Gość: lara IP: 188.33.204.* 14.01.11, 21:37
          a sprawdziła Ci się Halina Rogacka?
          • Gość: Justyna IP: *.adsl.inetia.pl 19.01.11, 01:14
            A ile biorą te wróżki za wizytę?
            • Gość: Manni IP: *.dip.t-dialin.net 13.03.11, 18:17
              To jest Nr. 0504652614
    • Gość: M IP: *.adsl.inetia.pl 19.01.11, 13:28
      Jeśli chodzi o cenę, nie jest drogo, a warto.
      Mam na myśli p. Halinę i Monikę w Skarżysku.
      P. Rogacka bierze co łaska ( ja i moje znajome dajemy 30-50 zł ).
      Monika bierze 40 zł.
      Aczkolwiek p. Halina jest dosyć ogólna, Monika bardzo szczegółowa.
      Inne u których na przestrzeni lat byłam:
      Lucyna z Wielkopolskie 40 zł - nie warto,
      Alicja z Bocianka 60zł - nie warto,
      Sandra z Pomorskiej 100zł - nie warto,
      Małgosia z Pakosza 100zł - byłam latem,nic nie wiedziała, sprawdziła się jedna rzecz, już nie pójdę.
      Na przykładzie swoim i wielu koleżanek, warto jechać do Moniki.
      Sprawdza się bardzo, wszystkim.
      Ale wszystko w swoim czasie.
      Trzeba cierpliwości, coś wydarzy się niedługo, a na coś innego trzeba poczekać nawet rok.
      Na tysiąc procent warto.
      • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.11, 12:35
        Zgadzam się z przedmówczynią:)
        Monika ze skarżyska jest niesamowita:)
        Halina też jest niezła, ale jeśli miała bym
        wybierać to Monika!
        • Gość: samanta83 IP: 81.219.62.* 20.01.11, 22:11
          czy posiada Pani nr do p.Moniki ze skarzyska??
          moj mail anias-83-83@o2.pl
      • Gość: w IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.01.11, 10:52
        byłam u haliny i moniki i powiedziały coś odmiennego.... co myśleć? pomóżcie..
        • Gość: M IP: *.adsl.inetia.pl 21.01.11, 18:27
          Moja koleżanka rok temu też tak miała.
          W styczniu, pózniej w kwietniu była u Haliny.
          W maju pojechała do Moniki.
          Usłyszała coś zupełnie innego.
          Tak była nastawiona na to od Haliny, że zupełnie nie wierzyła w to co mówiła jej Monika.
          Chciała, żeby sprawdziło się to od Haliny, bo było bardziej optymistyczne.
          Minęło wiele miesięcy, więc możemy ocenić.
          W każdym szczególe sprawdziła się wersja Moniki.
          Po drodze oczywiście sprawdziły się rzeczy dotyczące osób z rodziny i innych wydarzeń wychodzących jej w kartach.
          Monika jest bardzo szczegółowa i bardzo dużo się sprawdza.
          Ale nie mówi, kiedy konkretnie coś się wydarzy.
          Niekiedy mówi miesiącami.
          O jej sprawdzalności u siebie,rodziny i znajomych mogłabym napisać książkę.
          Nie wiem, czy Ci pomogłam.
          Ale się starałam :)
          Życzę powodzenia
          • Gość: w IP: *.186.udn.pl 22.01.11, 22:22
            mnie halina i iwona powiedzialy cos malo optymistycznego, a monika .. wrecz przeciwnie... bardzo chcialabym zeby to byla prawda... coz - czas pokaze.. chociaz mnie monika mowila mniej wiecej datami, cos mialo zdarzyc sie w grudniu, cos pod koniec stycznia.. wiem wiem - terminow sie nie trzymam.. czekam z nadzieja na lepsze jutro :)
            • Gość: M IP: *.adsl.inetia.pl 23.01.11, 12:32
              Mnie Monika nie powiedziała nic datami.
              Mówiła tylko o jakichś tam wydarzeniach u mnie, czy bliskich.
              I to się dzieje.
              Niektóre z tych rzeczy szybko ( np. taty zawał za 2 miesiące od kart ).
              Inne sprawdzają się po pół roku ( np. jakaś tam strata pracy ).
              Aczkolwiek mojemu bratu w grudniu powiedziała o ,,papierze z urzędu", który dostanie na początku roku i który pomoże mu zdobywaniu pracy.
              I na początku stycznia dostał informację, że zdał certyfikat z angielskiego.
              Papier już ma.
              Monika skubana dużo wie.
              Od Haliny takich szczegółów się nie usłyszy.
              Monika już w maju mówiła mi o szpitalu, zawale taty ( nie wierzyłam ).
              Miał w lipcu.
              U Haliny byłam w kwietniu i nic takiego jej nie wyszło, nie było tematu.
              • Gość: w IP: *.186.udn.pl 23.01.11, 22:56
                mnie monika powiedziala ze cos wydarzy sie w grudniu, przed swietami.. ale nie wydarzylo sie.. co do innych zdarzen w tym okresie miala racje.. perypetie w pracy, zaskakujace spotkania.. najwazniejsze mialo nastapic w polowie stycznia - coz czekam.. wiem, ze terminow scisle pzrewidziec nie mozna... licze ze miala racje i wyczytala z kart moja przyszlosc:)
                • Gość: as IP: 81.219.62.* 25.01.11, 00:18
                  moze ktos podac namiar do pani Moniki???
                  • Gość: a IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.01.11, 11:33
                    a czy komuś się monika zupelnie nie sprawdziła? nagadała rzeczy ktore nijak miały się do rzeczywistości póżniej...??
                    • Gość: anonim IP: *.internetdsl.tpnet.pl 31.01.11, 15:38
                      tez byłam u moniki...jest niesamowita
                      o obecnej sytaucji wypowiedziała się ...trafem w dziesiątkę ;-)
                      gdy usłyszałam o tym, że będę miała problemy hormonalne....w myslach stwierdziłam,że to niemożliwe...bo nigdy ich nie miałam.....nie minał miesiąc i się zaczeły problemy tej natury.
                      co do innych tematów o których mówiła.....czekam wytrwale czy coś sie spełni.
                      pozdrawiam
                      • Gość: moni IP: 194.181.134.* 01.02.11, 12:53
                        Bardzo proszę o namiary do wróżki Moniki mój. mail monia5@op.pl

Z góry dziękuję
                        • Gość: wiktoria IP: *.c-plus.pl 06.10.11, 11:06
                          Również proszę o jakieś namiary na wróżkę Monikę- e-mial wiktoria1230@onet.eu
                          Pozdrawiam
                          • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 07.10.11, 09:18
                            Pięć wpisów temu, 23 września podałam numer telefonu do Moniki.
                            Przyjmuje chyba do 14 października
              • Gość: Ala IP: *.dynamic.chello.pl 04.02.11, 14:23
                Czy ktoś wie jak skontaktować się z wróżką Issana? Proszę pisac na maila biala126@o2.pl
                • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 02.03.11, 18:26
                  Nie jestem naganiaczką Moniki.
                  Sama czekam na to co jej wychodzi od 2 lat !
                  I wiele razy wątpiłam, teraz też dzieje się wręcz odwrotnie.
                  Ale po drodze sprawdziło niesamowicie dużo rzeczy.
                  Monika i inne wróżki nie są precyzyjne jeśli chodzi o czas.
                  Mnie pewne rzeczy od niej sprawdziły się po roku, po 2 latach, chociaż nie mówiła wtedy, że będzie to za rok, czy dwa.
                  Inne po miesiącu lub dwóch, i też nie określała czasu.
                  Dziewczyny czas wszystko pokaże.
                  Na własnych doświadczeniach wiem, że wróżka ( Monika, lepszej nie znam ) wie co się wydarzy.
                  Ale tylko Bóg wie kiedy.
                  I czas to pokazuje. U mnie i moich znajomych.
                  Powodzenia i cierpliwości.
                  • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.03.11, 12:26
                    Dlaczego posądzacie kogoś, że jest naganiaczką?
                    Jedna osoba będzie zadowolona, a druga nie!
                    I to nie jest kwestia tylko Moniki, ale też innych osób stawiających karty.
                    Czy ktoś z Was miał ze sobą u Moniki czyjeś zdjęcia?
                    Bo ja miałam prawie całej mojej rodziny i to co usłyszałam wbiło
                    mnie w szok! Bo skąd obca kobieta mówi mi rzeczy, których nie ma
                    prawa wiedzieć o osobach które widzi pierwszy raz na oczy i to
                    jeszcze na zdjęciu!
                    Każdy ma swój rozum i każdy ma prawo mieć własne zdanie, ale
                    nie powinno się osądzać kogoś.
                    Ja byłam u Haliny, Lucyny, Moniki, wróżki z pakosza i od nich
                    wszystkich usłyszałam to samo o swojej przyszłości, ale jeszcze nic
                    się nie sprawdziło.
                    Czyli powinnam tutaj na forum napisać, że każda z nich jest do d....
                    A z drugiej strony 4 różne osoby stawiające mi karty mówią to samo,
                    więc chyba musi coś w tym być tylko może trzeba na to poczekać...
      • 02.02.11, 21:22
        Witaj

Jeżeli to nie problem to bardzo bym prosiła o namiary do wróżki Moniki ze Skarzyska i Halinki z Kielc.
        Byłam kilka lat temu u Halinki i mam podobne odczucia, troche za optymistycznie widzi wszystko, w rzeczywistości wszystko się przedłuża i nie wygląda tak kolorowo.
        Stoję teraz przed trudnymi wyborami życiowymi, chciałabym doradzic sie kogoś .
        Czytam na tym forum, że wiele osób ma dobre doświadczenia z wizyty u wróżki Moniki Proszę o telefon lub inny kontakt . Dziękuję
        cesarz02@gazeta.pl

• Gość: lu ann IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.11, 10:22
          a czy halina Ci się sprawdziła? pomijam wydłużony czas...
          czy monika myli się co do czasookresu? ale sprawdza się z opóźnieniem?
          wszyscy zachwalają monikę a mnie się jak dotąd nie sprawdziła... byłam przed świętami i liczę na to, że jeszcze... chociaż miało się wydarzyć na początku roku..
          • Gość: lu ann IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.02.11, 10:26
            namiary na monikę i halinę są na forum, czytajcie uważnie :)
            • Gość: nimfa IP: *.play-internet.pl 06.02.11, 14:30
              byłam u haliny dwa razy,, co do teraźniejszości i przeszłości mówiła trafnie ale przyszłość się nie sprawdziła.. ani kilka lat temu, ani nic z tego co powiedziała latem 2010 nie nastapiło..
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.11, 12:17
                No właśnie.
                Coś ze sprawdzalnością p. Haliny nie jest najlepiej.
                Albo jej się uda, albo nie.
                Kilku moim znajomym na przestrzeni roku nie sprawdziło się nic.
                • Gość: Lady IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.11, 15:38
                  Ja też chodziłam do niej parę razy na przestrzeni kilku lat i z przykrością muszę stwierdzić, że nic mi się nie sprawdziło.Jedynie przeszłość dobrze czyta i cechy charakteru. Wielka miłość miała nastąpić w sierpniu tymczasem mamy luty i nic takiego się nie wydarzyło, koleżanka już 2 lata temu miała mamą zostać i nic na to nie wskazuje. Niestety, ale Pani Halina powinna odświeżyć nieco tajniki Tarota, bo kiepsko ze sprawdzalnością:(
                • Gość: sz IP: *.186.udn.pl 08.02.11, 16:14
                  byłam u moniki dwa miesiace temu
                  mówiła kilka razy ze za miesiac los sie odmieni
                  zapewniała ze przełom roku...
                  i nic..
                  czyżby się nie sprawdzała??
                  • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.11, 18:07
                    Sprawdza się, na pewno.
                    Przekonasz się.
                    Przełom roku to pojęcie względne.
                    Nie chcę jej bronić, bo sama czekam w nieskończoność.
                    Ale dzieje się to o czym mówiła mi wiele miesięcy temu.
                    Monika jest bardzo szczegółowa, ale nie jest dokładna z czasem.
                    Np. mojej koleżance mówiła w zeszłym roku, że pozna faceta za 2-3 miesiące.
                    Rzeczywiście go poznała, ale po 5 miesiącach.
                    Wydarzenia,jakieś zdania, które ona wypowiada czytając z kart-dzieją się.
                    Z tym że niektóre szybko, inne dzieją się za rok...
                    Mogłabym mnożyć przykłady.
                    W kartach ,, niedługo " to jest np. rok, półtora.
                    Poczekaj jeszcze trochę ,, sz", ewentualnie w marcu zweryfikuj to jeszcze raz u Moniki
                    • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 08.02.11, 19:32
                      Muszę jeszcze dopisać coś jeśli chodzi o czas w kartach.
                      W grudniu 2009 wychodził mi u Moniki zakup samochodu.
                      Niemożliwe, bo nie planuję.
                      Będzie, po nowym roku-słowa Moniki.
                      I kupiłam, w lipcu 2010.
                      Szukałam od końca kwietnia
                      7 miesięcy, ale po nowym roku, kupiłam.
                      • Gość: anty IP: 83.3.114.* 15.02.11, 10:12
                        mnie się monika nie sprawdziła... jest wręcz na opak... niestety... byłam 3 miesiące temu...
                        • Gość: ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.02.11, 14:20
                          Witajcie, czy ktoś z Was był może u Pani Haliny Rogalskiej?
                          Czy Wam się sprawdzająj to co mówiła?
                        • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 16.02.11, 18:52
                          Do anty.
                          Czas pokaże, że nawet jeśli teraz jest wręcz odwrotnie niż miało być, będzie jak mówiła Monika.
                          Wiem to doskonale na swoim przykładzie, bo wiele razy wątpiłam, a i tak dzieje się jak to przepowiedziała.
                          Bardzo długo, ale się dzieje.
                          Moja koleżanka robiła wręcz odwrotnie niż mówiła jej Monika, i tak wyszło na to, co w kartach.
                          Napisz kiedyś, czy jak było u ciebie.
                          • Gość: aaa IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.11, 09:52
                            poproszę o namiary do anny chyli
                            • Gość: Wiktoria IP: 83.1.92.* 26.02.11, 16:09
                              Witam, mam problem i proszę o radę.
                              W ubiegłym roku odwiedziłam Panią Halinę i byłam bardzo zadowolona z wróżby. Sprawdziło się dużo rzeczy z przeszłości i obecnych. Co do przyszłości powoli mi się wszystko sprawdza oprócz jednej rzeczy - tak się składa że najważniejszej. Pani Halina podała konkretną datę, powiedziała, że sprawdzi mi się w styczniu. Jest koniec lutego... Czy wróżba może przesunąć się w czasie? Czy po prostu się nie sprawdzi? Jak sądzicie? Proszę o poradę!
                              • Gość: w IP: *.186.udn.pl 27.02.11, 19:24
                                byłam u haliny i u moniki
                                u haliny w sierpniu a u moniki w grudniu
                                ich wróżby "rozjeżdżały się" we wszystkim
                                haliny nie była pomyślna a moniki tak
                                halina mówiła o przełomie w grudniu - nie nastąpił
                                monika umiejscowiła w czasie najważniejszą dla mnie sprawę na przełom stycznia i lutego - nic się nie wydarzyło..

• Gość: do M. IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.03.11, 09:40
                                  mnie monika nagadała samych głupot.. nic ale to nic się nie sprawdza.. "M." to jakiś jej naganiacz chyba...
                              • Gość: monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.12.13, 09:27
                                tak może być.ja byłam u Zawadzkiego i sprawdziło się po kilku latach.sprawdziła się pora roku.
                                a ja mam taka prosbe prosze o padania adresu do pani Haliny Rogackiej.telefon mam ale dodzwonić się graniczy z cudem.z góry dziękuję.mój adres monika.ka1969@wp.pl
                                • 01.01.14, 11:54
                                  Witam Serdecznie,
                                  Bardzo bym chciała skorzystać z wróżby u Pani Halny Rogackiej. Słyszałam o niej wiele pozytywnych opinii. Bardzo proszę o podanie mi jej aktualnego numeru telefonu i adresu jeśli to możliwe. Bardzo potrzebuję pomocy. Mój adres: agnieszkaklikowicz@wp.pl
                                  Z góry Dziękuję za pomoc.
                                  • Gość: niunia IP: *.play-internet.pl 05.02.14, 11:53
                                    Hej tez bym bardzo chciała numer do wróżki heleny rogackiej. Proszę o jakieś namiary niunia8687@wp.pl
                                    • 27.05.14, 15:10
                                      Witam,mam do was prosbe otoz umowilam sie do p Haliny Rogackiej niestety wiem tylko ze przyjmuje na ul mazurskiej, zapomnialam zapytac o adres i teraz boje sie ze jej nie znajde- u niej z telefonami jest dosyc ciezko,mam tylko stacjonarny z ksiazki telefonicznej, a trzeba wielu prob zeby sie dodzwonic, totez boje sie ze nie zdaze sie dodzwonic na czas i wizyta mi przepadnie ( a na wolny termin tez troszke czekalam)- czy moglby ktos napisac mi gdzie ona dokladnie mieszka na maila bardzo prosze o wszelka pomoc moj email mateoeo@gazeta.pl
                                    • 01.06.14, 21:06
                                      Witam, mam jeszcze jedno pytanko otoz widze duzo pozytywnych opinii o wrozce Monice ze Skarzyska - czy moglabym prosic o jej namiary na maila, znalazlam w poprzednich postach numer komorki, ale niestety juz nieistnieje natomiast stacjonarny nie odpowiada... Bardzo prosze o info, czy nadal mozna skorzystac z uslugi wrozbiarskiej u tej Pani i o jakis do niej kontakt pozdrawiam moj mail : mateoeo@gazeta.pl
                                  • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.02.14, 10:05
                                    Agnieszko, czy ktoś w końcu podał ci namiary na tę Panią?
                            • Gość: gg IP: 81.219.62.* 13.03.11, 22:43
                              prosilabym na maila anias-83-83@o2.pl
                              • Gość: nikita IP: *.internetdsl.tpnet.pl 15.03.11, 10:52
                                podobno w końskich jest babeczka o imieniu teresa i jest niezła.. słyszał ktoś coś? jakieś namiary?
                                • Gość: annia IP: *.play-internet.pl 19.03.11, 10:02
                                  witam
                                  chwalicie monikę a ja u niej bylam w listopadzie i absolutnie nic sie nie sprawdzilo
                                  moze innym sie sprawdza ale ja jestem niezadowolona
                                  poszlam z jednym pytaniem
                                  odpowiedz byla kategoryczna
                                  sytuacja miala sie rozwiazac w ciagu maksymalnie 2 miesiecy
                                  minelo 5 a niestety jest wrecz gorzej i dalej niz bylo w listopadzie...
                                  • 01.04.11, 08:25
                                    Ja z doświadczenia i perspektywy kilku lat obcowania z kieleckimi wróżkami moge polecić jedynie Rogacką. U Iwan byłam kilka razy, same głupoty, moze tam jakis szczegoł sie sprawdził ale ja o szczegoły nie pytałam tylko o konkretne sytuacje i sprawy. U Rogackiej byłam pierwszy raz 3 lata temu, wiekszosc jest tak jak powiedziała, choc faktem jest e z okresleniem czasu ma problem. Do Iwan wiecej nie pójde i innym tez nie polecam chyba ze ktos ma za duzo kasy i chce sobie za ta kase pogadac o wszystkim i o niczym to prosze bardzo. Kilka lat wstecz biegałam tez do pani Ewy na ul. Warszawska ale ona juz nie wróży a szkoda bo tez piekielnie dobra była. Powiedziała mi ze w jej zyciu przez tarota zaczeły sie dziac dziwne rzeczy i nie bedzie juz tego robic.
                                    • Gość: iGGa IP: *.kielce.vectranet.pl 08.04.11, 18:25
                                      ja zaś rogacką odradzam.. mnie się nie sprawdziło absolutnie nic mimo iż byłam latem 2010.. teraźniejszość wówczas odgadła ale przyszłość.. nico nico nico.. strata czasu i kasssy
                                      • 13.04.11, 20:04
                                        proszę o opinie na temat wróżek Lucyny ,Haliny,Moniki?
                                        • Gość: kika IP: *.centertel.pl 14.04.11, 10:38
                                          Pani Anna Chyla moim zdaniem porażka. Byłam 2 razy, nic konkretnego nie usłyszałam, nie sprawdziło się nic z tego co mi powiedziała. Mojej mamie natomiast naopowiadał takich głupot że szkoda gadać. Najgorsze jest to, że ona w to wszystko uwierzyła i męczy teraz całą rodzinę.
                                          Nie polecam też Sandry. Nie ma w ogóle podejścia, mówi ogólnikami i niewiele. Nie dowiedziałam się nic.
                                          Od kilku lat odwiedzam natomiast Panią Halinę Rogacką. Jest to jedyna moim zdaniem osoba godna polecenia. Ciepła, dobra. O przeszłości i terazniejszości mówi jakby czytała z człowieka. Wszystko i dokładnie. To samo na temat zdrowia. Dobrze czyta z ręki. Co do przewidywania przyszłości wiele rzeczy mi się sprawdziło, niektóre takie że wydawały sie niemożliwe. Niektóre się niesprawdziły, ale myślę że tak to już bywa. Bardzo dobrze określa cechy charakteru bliskich osób.
                                          • Gość: bepsz IP: *.159.48.130.static.crowley.pl 17.04.11, 08:07
                                            czy mozesz blizej cos powiedziec o p.H.Rogackiej moj mail bepsz@buziaczek.pl
                                        • 14.04.11, 21:53
                                          a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat Moniki ze Skarżyska?czy z perspektywy czasu warto ,czy lepsza Halina?
                                          • Gość: chaves IP: *.kielce.vectranet.pl 17.04.11, 12:34
                                            myślę że każda, zarówno monika jak i halina, z czymś trafią - ale z ich sprawdzalnością w każdej sferze jest różnie, ja bym to oceniła na około 40 % każdą.. monika jest bardziej konkretna na pewno, halina gada trochę w cały świat, skupia się na tematach zdrowotnych bardzo, monika bardziej na życiu osobistym.. ale może to kwestia wieku obu pań - co innego jest ważne dla kobiety w podeszłym wieku, inne sprawy są kluczowe dla młodych.. wróżby - mimo, że byłam u obu pań w odstępach ok.1 mies. baaaardzo się różniły..
                                            • 20.04.11, 22:07
                                              nie wiem co mam myśleć o Monice...dwa tygodnie temu bardzo świetlaną przyszłość mi zapowiedziała,poza jednym wątkiem .........napiszcie jakie są Wasze opinie na jej temat,czy sprawdza się to co mówi,czy jest to wszystko"grubymi nićmi szyte" ?proszę o opinie kogoś kto u niej był i z perspektywy czasu może ocenić
                                              • Gość: mariola IP: 213.241.63.* 21.04.11, 08:24
                                                ja byłam u moniki w grudniu
                                                miało być różowo
                                                niedowierzałam, bo wszystko miało się poukładać
                                                wróżba była naprawdę pomyślna, wskazywała również na różne trudności, ale generalnie baaaardzo ok
                                                minęło pół roku
                                                jest WSZYSTKO na odwrót niż mówiła monika
                                                nie sprawdziło się kompletnie NIC
                                                • 21.04.11, 15:38
                                                  zobaczymy czas pokarze,czy coś się sprawdzi od Moniki,czy to wszystko mocno naciągane...mnie rok temu Halina trafnie powiedziała kilka rzeczy,ale nie wszystko się sprawdziło...mimo wszystko uważam ,że do Haliny warto iść...a Monika....hm...narazie nie wiem ...proszę o więcej opinii o Monice jak jest ze sprawdzalnością tego co wróży?
                                                  • Gość: primark IP: *.kielce.vectranet.pl 21.04.11, 17:20
                                                    byłam u haliny w wakacje 2010 - niewiele się sprawdziło, żeby nie powiedzieć, że nic...
                                                  • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 21.04.11, 18:17
                                                    To co wychodzi Monice sprawdzi się, ale niestety w swoim czasie.
                                                    Ona nic nie przyspieszy. Nie określa czasu i niektóre rzeczy sprawdzają się po tygodniu, inne po roku lub dwóch.
                                                    Nawet te niewiarygodne, bo dzieje się inaczej.
                                                    Chodzę do niej od 4 lat i wiem.
                                                    Warto jechać do niej za każdym razem jak jest i zapamiętywać szczegóły o których mówi.
                                                    Bo wychodząc od niej pamięta się ogólniki.
                                                    I oczekuje, że już wszystko zacznie się dziać.
                                                    A wszystko dzieje się w swoim czasie.
                                                    Ale się dzieje
                                                  • Gość: minio IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.05.11, 15:05
                                                    Czy mógłby ktoś przesłać jakiś namiar na Panią Rogacką.. Z tego co widzę to ma sporo pozytywnych opinii i mam nadzieję że troszkę pomoże mi w życiu.. mój mail.. raul70@poczta.onet.eu
                                                  • 09.08.11, 15:48
                                                    Ja Wam powiem, ze warto isc do Moniki. Sama bylam u niej juz z 7 razy. I juz wiem, ze Monika jest jak wino: starsza=lepsza. W sumie pare spraw mi sie pokrylo(to co jest nie rozwiazane z lat poprzednich i sie ciagnie, ze konca nei widac...). Duuuuzo rzeczy sie sprawdzilo. Kilka nie-ale juz wiem, ze na dana chwile( w okresie np.okolo miesiaca)mogly sie te rzeczy sprawdzic, no ale los bywa przewrotny. Najlepiej nastawic sie tak przed wizyta u Moniki: co ma byc to bedzie, a i tak na wiele spraw(wielkiego?)wplywu nie mamy. A trzymanie sie kurczowo tego co mowi Monika, tez nie bedzie dobrym rozwiazaniem. Najlepej "wylapac" to co najwazniejsze i skupic sie na tym na jakis czas..potem zapomniec...a jeszcze pozniej jest szok!ze to co Monika mowila sprawdzilo sie...
                                                    Z Moniki na pewno nie zrezygnuje. Jestem z niej bardzo zadowolona. To co ona mi ostatnio mowila(od prawie roku)to poki co sie sprawdza. I oby tak dalej ;) Pozdrawiam.
                                                  • Gość: marzena IP: *.183.194.189.dsl.dynamic.t-mobile.pl 18.09.11, 21:40
                                                    bardzo prosze kontakt do wróżki moniki i haliny rogackiej Z gory serdecznie dziękuje
                                                    moj emeil sobi.m@vp.pl
                          • Gość: EWAB IP: *.182.120.81.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 12.11.11, 09:13
                            WROZKA SANDRA TO CHORA KOBIETA,.SAMA SOBIE WMOWILA,ZE BYLA KAPLANKA EGIPSKA I UZDRAWIA-UWALNIA LUDZI/WYCIAGA PIENIADZE/-A TAK NAPRAWDE MA RENTE OD PSYCHIATRY.POZA TYM JEJ SIOSTRA JEST WLASCICIELKA GAZETY EZOTERYCZNEJ I PISZE O NIEJ ,PIEKNE ARTUKULY PO PROSTU TO WSZYSTKO PRZEKRET DO TEGO WIELKI UZDROWICIEL SYN SANDRY-KRYMINALISTA -SMIECHU WARTE.
                          • Gość: anty IP: *.adsl.inetia.pl 28.12.11, 14:57
                            byłam w grudniu 2010 r. u wrozki moniki ze skarżyska
                            nie sprawdziło sie kompletnie nic
                            aż dziwne że absolutnie z jedną rzeczą nawet nie trafiła..
                            • Gość: bb IP: *.11.udn.pl 28.12.11, 19:50
                              To sie zasmuciłam, gdyż wróżba Pani Moniki była dla mnie bardzo pomyślna. Dziwne bo z wieloma rzeczami z teraźniejszości i przyszłości trafiała w 100%. No ale coż. Zauważyłam, że wszystkie 3 wrózki u których byłam trafiały bardzo co do przeszłości i teraźniejszości. Jednak te sprawy dotyczące przyszłości spełniły sie ale tylko po części. Dla zainteresowanych podaje numer do Pani Joli se skarżyska 783603576. Polecam
                            • Gość: narozstaju IP: *.lukman.pl 06.01.14, 15:46
                              witam, dołączam sie do próśb, czy ma ktoś aktualne namiary na wróżkę ze Skarżyska? ja byłam u Pani Joli ale zmieniła nr chyba:( a potrzebuje takowej wizyty, gdyż mam problem a jej rady pomagały zaawsze, inna wróżka też może być ale w miare wiarygodna, interesuje mnie ta Pani Monika też, podał ktoś nr ale nie odpowiada...
    • Gość: Ewa IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.05.11, 09:58
      Zdecydowanie nie polecam pani Lucyny Iwan.. Byłam u niej 4 lata temu, część tego co mówiła sprawdziło się, po czym stanęło w miejscu i nic z tego co mówiła, co miało się dalej dziać... Niedawno złożyłam jej kolejną wizytę i tak się motała, nic konkretnego nie powiedziała, szkoda było wydanych pieniedzy, bo nic nie powiedziała, czego ja bym nie wiedziała, tylko wszystko na zasadzie: musisz sama wyczuć jak jest... a chyba nie o to chodzi....
      • Gość: Stokrotka IP: 193.59.138.* 28.05.11, 17:20
        Po Monice nie sprawdza się czas w jakim ma się coś wydarzyć.
        • Gość: ivona IP: *.kielce.vectranet.pl 29.05.11, 16:08
          ale czy sprawdza sie to co monika mowi? z jakim opóźnieniem...
          • Gość: Stokrotka IP: 193.59.138.* 31.05.11, 14:16
            Nie wiem czy się sprawdza bo byłam niedawno. Miały się wydarzyć dwie rzeczy,czas minął i na razie nic.Pewnie trzeba poczekać bo Monika mówi mniej więcej o tym samym co H.Rogacka i L.Iwan to chyba coś musi w tym być. Myślę że wiedzą co będzie tylko nie wiedzą kiedy dokładnie.
            • Gość: beata IP: *.vodafone-net.de 02.06.11, 17:27
              hej,
              ja byłam kilka lat temu u jednej wróżki i bardzo dużo rzeczy się sprawdziło, ale niestety nie mam jej namiarów, nie pamiętam adresu. Wiem tylko że ona przyjmuje w swoim mieszkaniu, na osiedlu, które znajduje się niemal na końcu ul. sandomierskiej w kierunku Cedzyny. Czy ktoś się orientuje może kogo mam na myśli? :) I czy Wam się posprawdzało?
              W ogóle chyba potrzebowałabym skorzystać z wróżki, niekoniecznie tej, którą opisałam, ale jakiejs naprawdę dobrej.
              Oto mój mail: bromkom@o2.pl
              Bede wdzieczna za wszelkie namiary i polecenia.
              Serdecznie pozdrawiam
              • Gość: anet IP: *.centertel.pl 03.06.11, 20:56
                ry bardzo prosze jesli jest mozliwośc o jakies namiary na dobrą i sprawdzona wróżkę , bo już mam dośc wydawania pieniędzy na beznadziejne osoby , np.P.Rogacka jesli jest dobra , byłam u P. Bartos część sie sprawdziło , ale reszt to wkoło to samo
                podje namiary swoje anetacat@interia.pl
                • Gość: IGI IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.06.11, 09:55
                  monika nie sprawdza się w niczym - nie polecam...
                  namiary na każdą z opisywanych na forum wróżek są w treściach postów...
                  • 11.06.11, 23:22
                    Proszę o numer do p.Haliny Rogackiej lub jakiejś innej godnej polecenia wróżki z Kielc. Mam problem i muszę się poradzić...
                    antenka205@wp.pl
                    Dzięki
              • Gość: żaba IP: *.kielce.vectranet.pl 07.08.11, 16:03
                to chyba mówisz o wróżce lucynie z ulicy wielkopolskiej
                byłam u niej ostatnio, czy sie sprawdzi - zobaczymy
                jeśli chodzi o przeszłość to dużo faktów wskazała poprawnie
                odezwę się za jakiś miesiąc, dwa - ocenię czy jeśli chodzi o przyszłość była trafna
          • 09.08.11, 15:51
            Gdy Monika mowila, ze cos bedzie cos sie stanie tuz tuz - to juz wiem, ze to kwestia 1 miesiaca. A "niedlugo" to ok.3-4 miesiace ;)
            • Gość: żaba IP: *.kielce.vectranet.pl 09.08.11, 22:31
              a mnie się w przypadku moniki nie sprawdziło kompletnie nic...
              • Gość: anka IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.08.11, 09:35
                Witajcie. Ja byłam u Moniki i u Iwony w zeszłym roku. Wrożby były całkowicie różne.. i żadna się nie sprawdziła. Szkoda pieniędzy i czasu. Nie polecam tych wróżek.
                • Gość: M IP: *.adsl.inetia.pl 11.08.11, 12:52
                  Sprawdzi się, od Moniki. Prędzej, czy później sprawdzi się. Wszystko w swoim czasie. Zobaczycie. Bo czas od niej nie zależy.
                  • Gość: gfgf IP: *.kielce.vectranet.pl 13.08.11, 12:12
                    od mojej wizyty u moniki upłynął prawie rok i NIC się nie sprawdziło i sprawdzić się już nawet nie może
                  • 11.09.11, 13:12
                    Czy ktoś w Was wie może czy pani Monika jest teraz w Skarżysku, bo czytałam gdzieś, że czasem wyjeżdża. Wolałabym nie zadręczać jej telefonami jeśli i tak nie ma jej w mieście.
                    Czy podany tutaj numer kontaktowy do niej jest aktualny? Dziękuję za wszelkie informacje.
                    Pozdrawiam?
                    • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.11, 09:51
                      Monika będzie w Skarżysku za kilka dni. Myślę, że w przyszłym tygodniu można będzie już dzwonić i się umawiać.
                      • 15.09.11, 11:40
                        Gość portalu: M. napisał(a):

> Monika będzie w Skarżysku za kilka dni. Myślę, że w przyszłym tygodniu można bę
                        > dzie już dzwonić i się umawiać.
                        Dzięki za info:) trochę boję się tej wizyty bo słyszałam, że pani Monika mówi również, i to dość precyzyjnie, o nawet najbardziej przykrych wydarzeniach z życia danej osoby@mimo wszystko spróbuję
                        • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 17.09.11, 10:20
                          Dzwonić, żeby się umówić można od wtorku.
    • Gość: agi IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.08.11, 07:21
      Witajcie a czy ktoś z Was był może u Haliny ? jak macie zdanie na temat sprawdzalności jej wróżb.
      • Gość: Milka IP: *.adsl.inetia.pl 16.08.11, 14:22
        Dziewczyny z własnego - bogatego w tym temacie doświadczenia (byłam u Haliny, Lucyny, Moniki, Iwony, Alicji, Sandry i Zawadzkiego) powiem Wam, że ze sprawdzalnością wszystkich wyżej wymienionych wróżbitów bywa różnie. Zawsze znajdzie się coś co się sprawdzi i element "niesprawdzalny". Na wiele zdarzeń w naszym życiu mamy wpływ i odpowiednio kierując swym postępowaniem dążymy do celu. Dwa lata temu miałam bardzo ciężki okres w życiu i chciałam usłyszeć, że będzie lepiej, że los się odmieni, nałogowo biegałam by powróżyć. I nic dobrego z tego nie wyszło, mimo, iż każda wróżba była - a jakże - pomyślna, nie sprawdziło się nic.
        Odnośnie samych wróżb - wnioski były zbliżone, może czasookres się rozjeżdżał.. Minęło dwa lata i niewiele się sprawdziło. Sprawy w istocie zależne ode mnie np. skończenie studiów, znalezienie pracy, wyprowadzka od rodziców - tak, ale czy to nie są fakty, które po prostu są naturalną koleją rzeczy i po to wróżki iść nie trzeba. Zdrowie - tu trochę się sprawdziło, przeszłam nieoczekiwanie mały zabieg, no ale "dbać o zdrowie, badania robić " każdy powinien - nie po tę radę idziemy do wróżki. Odnośnie związków - z chłopakiem, z którym wiele lat byłam związana i "proroctwa" wskazywały na ślub, nie spotykam się już, a on ma inną.
        Co ma być to będzie.. Niezależnie od tych wszystkich wróżb :)
        Odnośnie samych wróżek - wszystkie są przemiłe, serdeczne i gadatliwe. Najbardziej konkretny był Zawadzki - wróżba krótka - pytanie, odpowiedź, seans trwał kilka minut, tak - nie, nie rozwijał zbytnio wątku. Lucyna i Halina chyba najbardziej przekonujące w swym fachu. Lucyna wróżyła z kart i ze zdjęć, a Halina tylko z kart i wahadełka. Iwona i Monika mówiły tak dobrze, że wręcz niewiarygodnie. Alicji i Sandry nie polecam, choć pewnie mają swoich zwolenników.
        • Gość: kasia IP: *.adsl.inetia.pl 01.09.11, 18:43
          witajcie proszę o namiary na wróżkę annę chyla
    • Gość: medeah IP: *.tktelekom.pl 09.10.11, 13:18
      to teraz ja. w lipcu bylam u pani Haliny i dobre i zle rzeczy z przewaga drobrych( w mojej sytuacji troche niewyobrazalnych) wiec podchodzę z dystansem, minęły trzy miechy na razie nic... moze trzeba czasu... jedna z rzeczy z konkretnym terminem podala w grudniu wiec czas pokażę... Z przeszłości podała trafnie wszystko. Prócz jednej bardzo ważnej-dla mnie sprawy, mianowicie, ze byłam 5 letnim związku, a sprawa wazna bo i osoba dalej wazna.
      Mam jeszcze ochote pójść do pani LUCYNY, czy moglabtm prosić o aktualne namiary?? byłabym bardzo wdzięczna
      • Gość: Milena IP: 94.154.59.* 14.10.11, 21:31
        Do niczego te wróżki. Może tam piąte przez dziesiąte się sprawdza, dawniej były lepsze ale już nie żyją. Jedna była w Skarżysku w miarę dobra ale już nie wróży, bo jej ksiądz rozgrzeszenia nie da.
        • Gość: Martika IP: 62.29.165.* 02.11.11, 10:10
          milena-a czy masz namiar na tą co nie wróży już w Skarżysku może jak się zadzwoni to jednak kogoś przyjmie bo ja też o niej słyszałam i nigdzie kontaktu znaleść nie mogę wyślij mi pliss na e-mail martyna73@gmail.com
          dzięki
          • Gość: Milena IP: 94.154.59.* 07.11.11, 06:01
            Nie da rady bo ona już nie wróży, niema kart nawet.
            • Gość: Ewe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.11, 10:41
              Hej, czy może ktoś udzielic informacji czy wróżka Monika jest obecnie w Skarżysku, czy mozna się do niej umówic?
              • Gość: M. IP: *.adsl.inetia.pl 18.11.11, 16:47
                Monika jest już od kilku dni, można się umawiać.
                • Gość: Ewe IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.11.11, 22:37
                  dzieki, mam nadzieje ze uda mi sie umowic bo juz od dluzszego czasu na nia "poluje" :P to bedzie moj pierwszy raz bo do tej pory chodzilam do Lucyny Iwan jednak z czasem zaczela byc coraz mniej wiarygodna wiec postanowilam sprobowac czegos nowego, zobaczymy jaki bedzie efekt
                  • Gość: medeah IP: *.tktelekom.pl 18.11.11, 23:33
                    a u Pani Haliny?? kurcze ja chyba tez z uslug Moniki skusze sie...
                • Gość: kk IP: *.11.udn.pl 27.11.11, 15:02
                  Do kiedy wróżka Monika bedzie w skarżysku?
                  • Gość: Joanna IP: *.11.udn.pl 09.12.11, 21:27
                    Polecam wszystkim Panią Monikę. W 100% ze zdjęcia okresliła charakter moich bliskich. Fajna, konkretna, rzeczowa wróżba. To co powiedziała Pani Monika pokryło się z wróżbami innej wróżki również ze Skarżyska. Jeśli wróżba jest dla nas niewystarczająca dodatkowo można zadać Pani Monice pytania na które udzieli odpowiedzi. Polecam ją jak i również Panią Jole.
                    • Gość: dee IP: 178.73.48.* 11.12.11, 11:50
                      a mnie monika nie sprawdzila sie w niczym, nawet w jednym aspekcie... bylam rok temu dokladnie i nic...
                    • Gość: x IP: *.11.udn.pl 11.12.11, 14:28
                      Polecam Pania Jolę ze skarżyska
                      • Gość: www IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.11, 11:10
                        sceptycznie jestem nastawiona do tych naszych miejscowych wróżek
                        byłam u lucyny 3 razy
                        i nie sprawdza się
                        coś tam oczywiście się zgadzało
                        ale chyba kazdej przepowiada przystojnego bogatego bruneta - moje kolezanki też były i w tej części każdej powiedziała to samo...

a możecie rozwinąć wątek o joli ze skarżyska bo jak przeglądam forum to nie ma o niej wzmianek - iwona ze staszowa, monika ze skarżyska, zawadzki z końskich, z kielc - lucyna, halina, alicja..

powiedzcie coś więcej jak oceniacie nasze "jasnowidzki"
                      • Gość: tamka IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.11, 12:10
                        Jeśli ktoś ma namiary na tę Jolę ze Skarżyska, niech je poda i coś więcej napisze.
                        • Gość: kk IP: *.11.udn.pl 23.12.11, 20:48
                          Dodam, ze u Pani Joli również samemu losuje się wiele kart i można zadać naprawdę szczegółowe pytania na które Pani Jola udzieli nie tylko odpowiedzi tak lub nie. Polecam
                          • Gość: narozstaju IP: *.lukman.pl 06.01.14, 15:51
                            właśnie ja byłam u Pani Joli, ale zmieniła nr teraz:( i nie mam jak się umowić... ma ktoś aktualny?
                            jest 2014 rok a pwisy sa z 2011 i niewiem czy ktokolwiek ty zajrzy teraz:(
                            • Gość: kkkkk IP: *.skarzysko.vectranet.pl 06.01.14, 15:59
                              Z tego co wiem Pani Jola wrózy już tylko zaufanym osobom i dlatego zmienila numer telefonu a co do wróżki Moniki nie warto. Owszem jeśli opowiadała o kims ze zdjęcia to wszystko było prawdą ale jeśli chodzi o karty stanowczo nie.
                              • Gość: narozstaju IP: *.lukman.pl 07.01.14, 14:13
                                no właśnie dlatego zależało mi żebym spotkać sie z Panią Jolą, czy masz możliwość kontaktu z nią? wiem gdzie mieszka ale nie chce jej nachodzić dlatego chciałam sie umowić z nią choćby przez kogoś, pytałam znajomych ale nikt nic nie wie, byłam u niej kilka razy ale ostatnio byłam 1,5 roku temu i od tamtej pory nie miałam potrzeby iść no ale teraz inna sytuacja jest i chciałabym się spotkać z nią. byłabym bardzo wdzięczna
                                • Gość: zozol IP: *.dynamic.chello.pl 11.01.14, 12:30
                                  Witajcie. Ja byłam kilka dni temu u pani Haliny Rogackiej. Po kilku tygodniach prób, udało mi się dodzwonić pod koniec listopada i umówiłam się na styczeń. Co do przeszłości wszystko co powiedziała się zgadzało. Teraźniejszość również odczytała wg. mnie zgodnie z tym co teraz się dzieje. Co co przyszłości.. cóż - zdam relację za jakieś pół roku. Pani Halina najpierw czytała mi z dłoni, później stawiała karty klasyczne i tarota. Myślę, że warto iść..
                                  • Gość: Gość IP: 213.77.117.* 11.01.14, 15:50
                                    Witam Serdecznie,
                                    Bardzo proszę podać mi numer telefonu do Pani Haliny Rogackiej. Tutaj na forum lub na mojego prywatnego maila: agnieszkaklikowicz@wp.pl
                                    Z góry Bardzo Dziękuję
                                    • Gość: zozol IP: *.dynamic.chello.pl 12.01.14, 13:22
                                      Numer do pani Haliny jest w poprzednich postach na forum.
                                      • Gość: Gość IP: 213.77.117.* 12.01.14, 14:02
                                        Bardzo Dziękuję za odpowiedź, ale do jak starych postów mam się cofnąć?
                                        Pozdrawiam
                                        • Gość: xxx IP: *.skarzysko.vectranet.pl 03.02.14, 21:11
                                          Czy ktos wie może czy jest juz wrozka Monika
    • Gość: ania. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.11, 11:30
      witam, prosiłabym numer tel do pani rogackiej :) ania1616@op.pl z góry bardzo dziękuję. :)
      • Gość: kuku IP: *.play-internet.pl 28.11.11, 23:51
        Jest dobra wróżka w Starachowicach.Moja koleżanka chodzi do niej często od 2 lat i prawie wszystko sie jej sprawdza.
        • Gość: kuku IP: *.play-internet.pl 29.11.11, 00:57
          ta wróżka ze Starachowic to p.iwona z ul.wisniowej,kolerzanka jest bardzo zadowolona,u niej jest podobno niepowtarzalny klimat i co najwarzniejsze wróżba się sprawdza.
          • Gość: Martika IP: 62.29.165.* 29.11.11, 08:04
            a mogłabyś poadać kontakt do tej P.Iwony na e-mail martyna73@gmail.com?
            podaj tez prosze koszt i z czego wrozy
            dziekuje i pozdrawiam
            • Gość: kuku IP: *.play-internet.pl 29.11.11, 09:29
              P.Iwona wróży z kart tarota,czyta z dłoni,troche numerologi,bieże 30zł.Jej ogloszenie jest w gazecie anonse.
              • Gość: Argento IP: *.dynamic.chello.pl 29.11.11, 19:53
                przestudiowalam wasze ostatnie wpisy i tez poprosiłabym o jakis namiar na p. Rogacką. Ile bierze za wizytę? gdzie przyjmuje? mój mail to argento1@op.pl dzięki:)
            • Gość: elizka IP: *.play-internet.pl 12.12.11, 16:40
              Zgadzam się z osobą ktura poleca panią Iwone ze starachowic.Byłam u paru wróżek kture średnio umiały powiedzieć co było i co będzie w moim zyciu.U niej jest inaczej,przedewszystkim czułam się bardzo swobodnie,dzięki jej zaangażowaniu w mój problem z kturym do niej przyszłam.wyjaśniła mi pewne moje niepewności-co z perspektywy czasu bardzo mi pomoglo.Ostrzegła mnie przed pewną sytuacjią za co jestem jej bardzo wdzięczna.Czytałam wasze wpisy i jeśli nadal niemacie swojej dobrej wróżki to ja wam ją polecam.Lepiej usłyszeć prawde niż tylko piękne obietnice,chociaż ta prawda nie zawsze sie podoba.U niej jest magicznie.Jeśli ktoś był u p.Iwony -to fajnie jak się podzieli wrażeniami.
              • Gość: tamka IP: *.adsl.inetia.pl 12.12.11, 18:24
                A czy ta p. Iwona jest konkretna w tym co mówi, czy to tylko,,ideologiczne"lanie wody?
                Czy mówi to co wychodzi jej z kart, czy trzeba zadawać pytania.
                Chyba mam zamiar się do niej wybrać...
                • Gość: Marta IP: 62.29.165.* 13.12.11, 08:18
                  Pani Iwona mówi konkretnie tylko trzeba za każdym razem zadawać pytania ale jest warto się wybrać tworzy ona niesamowity klimat jest bardzo miła i naprawdę stara się pomóc i przede wszystkim mówi wszytko co widzi nie czaruje jak to ujela koleżanka w innym wpisie , jeżeli widzi jakieś problemy ostrzega-co do sprawdzalności to jeszcze nie mam zdania bo bylam w ta sobotę :)
                  pozdrawiam wszystkie forumowiczki :)
                  • Gość: edzia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 13.12.11, 09:42
                    a można prosić o namiary na panią Iwonę?
                    słyszałam o Iwonie ale ze Staszowa, ze Starachowic to nie...
                    w Starachowicach była kiedyś niewidoma dziewczyna, co wróżyła, ale nie pamiętam jej imienia.. może to ta sama?
                    • Gość: Marta IP: 62.29.165.* 13.12.11, 10:27
                      kontakt do Pani Iwony 692163721 i to raczej nie jest ta sama chyba ,że cudownie wzrok odzyskala...
                • Gość: elizka IP: *.play-internet.pl 14.12.11, 15:33
                  Dodam że u Pani Iwony wyciąga się karty losowo a jeszcze się z tym niespodkałam przeważnie wróżki niepozwalają dotykać swoich kart.Powiedziała że każda wyciągnięta kart przezemnie -to jakieś wydażenie,sytuacjia lub osoba że to wydarzy się w moim życiu.Ostatnio wyciągnełam karte z jakimś blondynem z mojej przeszłośći i się sprawdziło bo żeczywiście odnowiliśmy kontakt.Wciągnełam się w te karty.Musze umówić się ponownie.Wam dziewczyny też życze takiej dobrej sprawdzalnośći.Pozdrawiam.
                  • Gość: tamka IP: *.adsl.inetia.pl 14.12.11, 17:35
                    Dałam się namówić, umówiłam się na piątek.
                    Napiszę jak wrażenia.
                    • Gość: tamka IP: *.adsl.inetia.pl 18.12.11, 12:28
                      Ta p. Iwona ze Starachowic to porażka ! Jakaś nawiedzona.
                      Miła jest, ale pojęcia o kartach nie ma.
                      Była tylko moja koleżanka, ja nawet nie wchodziłam.
                      Ale nagrała, więc po drodze posłuchałam.
                      Nie umie o danej osobie powiedzieć nic !
                      Gadała jej o jakiś przodkach, którzy dużo płakali, byli niewykształceni i emigrowali.
                      Więcej o jej herezjach nawet nie będę pisać.
                      Chyba była najarana :)
                      Zdecydowanie odradzam.
        • Gość: do kuku IP: 62.29.165.* 07.12.11, 15:15
          a mozesz mi powiedziec na ktorej str w anonsach albo w ktorym dziale sie oglasza ta wrozka ze Starachowic ? bo kupilam anonse ale nigdzie nie moge znalesc jej ogloszenia..
          prosze odpowiedz albo poprostu podaj jej numer telefonu
          jak nie tu to na e-mail martyna73@gmail.com
          prosze
          • Gość: gosc IP: *.adsl.inetia.pl 08.12.11, 10:37
            a jak oceniacie sprawdzalność wróżku lucyny?
            proszę o opinie..
            • Gość: zzz IP: *.adsl.inetia.pl 08.12.11, 10:45
              a czy to nie jest tak że jak wróżka powie nam coś złego to to złe właśnie się dzieje a dobre rzeczy się nie sprawdzają? ja byłam dwa razy i wszystko to co było nie po mojej myśli się sprawdziło a co miało być niby dobrze niestety nie miało miejsca...
              a może miałyście tak że wróżka powiedziała Wam coś "na pewno" a stało się zupełnie, o 180 stopni inaczej.....
              ech..
          • Gość: kuku IP: *.play-internet.pl 08.12.11, 17:48
            hej Martyna.Ja też szukałam w ostatnich anonsach jej ogłoszenia ale nie było w dziale Terapie naturalne.Ale mam do niej tel.692-163-721.niedawno byłam u p.Iwony to bardzo pozytywna osoba emanujie dobrą energią.Polecam.
            • Gość: do kuku IP: 62.29.165.* 09.12.11, 07:54
              bardzo Ci dziekuje za numer telefonu :) napewno się wybiorę :)
              pozdrawiam serdecznie
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.