• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dobra Wróżka - Wrocław Dodaj do ulubionych

• IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.04.07, 16:40
    Mam pytanie zna ktoś we wrocławiu dobra, godna polecenia wróżke?
    Zaawansowany formularz
    • Gość: basik IP: *.wroclaw.mm.pl 17.07.07, 12:07
      niestety, Samanty juz nie ma we wrocłaiu, nad czym boleję. Ale just fajny Pan -
      Emil. Jestem zadowolona.
      • Gość: gość IP: *.as.kn.pl 01.08.07, 00:21
        MOja koleżanka była u emila rok temu i właściwie to nic jej się nie sprawdziło,
        ale potwierdza że Emil jest fajny.
        • Gość: basik IP: *.wroclaw.mm.pl 02.08.07, 13:36
          u Emila w Leśnicy?
          mi sie sprawdziło ok. 80%. Na resztę czekam...
          • Gość: Iwona IP: 212.76.37.* 02.08.07, 17:02
            moja szwagierka chodzi już długo do tej wróżki www.tarot78.pl została
            jej polecona przez siostrę, a siostrze szwagierki, poleciła jej narzeczona jej
            brata.
            • Gość: Mimka18 IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 10.04.08, 14:35
              słuchaj mogłabyś powiedzieć coś wiecej. Tzn. jak wrażenia, czy
              rzeczywiście były rzeczy, które się sprawdziły?
            • Gość: Monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 23:22
              Ta wróżka-nogdy mi i znajomych mówi same czarne rzeczy, jest
              niewyrozumiała, nic się nie sprawdza Nie polecam Ma na imię
              Bogumiła... szkoda czasu Najlepsza jest Basia z Hallera Polecam w
              100%
              • Gość: monia IP: *.tktelekom.pl 16.02.09, 10:54
                Hey musze sprostowac swoje zdanie na temat Basi z Hallera.
                Kompletnie nic sie nie sprawdzilo i nie ma szans na sprawdzenie,
                jest na odwrot, troche lipa.
                • 20.02.09, 15:55
                  Ja obawiam się, że będę miała to samo. Powiedziała mi to co chciałam usłyszeć. W
                  dodatku 2 razy w ciągu 3 miesięcy, słowo w słowo to samo. Najlepsze jest to, że
                  potwierdziła ją Maria z Lelewela. Obie mają tą samą wersję. Niestety przestaję
                  już w to wierzyć. Niby wszystko ma się dopiero rozstrzygnąć w ciągu najbliższych
                  dwóch miesięcy ale ja raczej nie widzę na to szans. Jakby wszystko w odwrotną
                  stronę szło.
                  • Gość: mona IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.10, 13:57
                    jesli chodzi o Pania Marie z lelewela to moja i mojej przyjaciołki wrozba sie nie sprawdziła z zadnym procencie mowiła tez o mojej isostrze i tez lipa...nie wiem dlaczego
                    • Gość: babs30 IP: 194.73.118.* 19.03.11, 14:28
                      Pani Maria z Lelewela to pomylila sie z zawodem, kasuje 100zl za niby godzine, ale konczy w 40 min, nic sie nie sprawdza, bylam 2 razy, moja siotra tez i przyjaciolka, wszystkie uwazja to samo. Naciagaczka pieniedzy.
                      • Gość: Dotka IP: *.finemedia.pl 24.03.11, 23:01
                        Mnie los zaprowadził do wróżki Agnieszki i nie pomyliłam się. Byłam wcześniej u p. Bogumiły. ale rozmowa z nią to pomyłka, najpierw wyciąga informacje, a potem próbuje coś wywróżyć. Pani Agnieszka jest bardzo kompetentna, chce pomóc jednocześnie trafnie czytając z kart to co dotyczy przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Od czerwca zeszłego roku odwiedziłam ja wielokrotnie i nawet pomimo,że czasem miałam swoje zdanie i wydawało mi się,że będzie inaczej, jednak w większości wychodziło na to co powiedziała p. Agnieszka. Gorąco polecam, nie tylko jako wróżkę, trafnie przewidującą to co się zdarzy, ale także przy pomocy kart jest w stanie pomóc odwrócić bieg pewnych rzeczy i świetnie doradzić. Według mnie sprawdzalność jest na 90%, te 10% to to, co sama chciałam zmienić. Jest dostępna prawie zawsze i zależy jej by pomóc rozwiązać każdy problem. Jeśli jesteś na fatalnym zakręcie życiowym ,to jest to osoba, która na pewno Ci pomoże.
                        • Gość: nina IP: *.wroclaw.vectranet.pl 11.04.11, 12:32
                          Byłam u p. Agnieszki, bardzo trafnie scharakteryzowała mnie, osoby, o które pytałam, obecne życie. Czy sprawdzi się przewidziana przez nią przyszłość? Nie wiem, to już pokaże tylko czas...

Pani Agnieszka jest otwarta, bezpośrednia, żywiołowa, bardzo dosadna w języku, ale też ciepła i równa babka. Nie żałuję, że do niej poszłam. Pokazała mi wiele aspektów mojej obecnej sytuacji niczym psychoterapeutka i ta rozmowa uświadomiła mi, na czym stoję. Tego mi było trzeba, nie bacząc już, czy przepowiednia z kart się sprawdzi.
                          • Gość: iwona IP: *.209.38.84.otvk.pl 08.03.12, 18:45
                            witam czy wysłałby mi Pani na moj adres, kontakt do wrózki Agnieszki?; iwka2982@wp.pl
                            bardzo prosze
                            • 30.01.16, 21:28
                              A gdzie można ją znaleźć? Chodziłam do Mari z lelewela i jestem w szoku ze są takie opinie, mi się sprawdziło, prześlij namiar na p.Agnieszke suszi80@o2.pl
                          • Gość: aneta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.13, 22:55
                            dobrą wróżkę masz pod adresem kobietamag@interia.pl . bardzo wiele mi pomogła. gorąco polecam!
                        • Gość: smutna IP: *.internetia.net.pl 22.04.13, 16:42
                          a gdzie ta pani agnieszka przyjmuje?
                          • Gość: gosc IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.12.13, 10:27
                            dobre wrózki tylko w bajkach
                        • Gość: adam IP: *.ssp.dialog.net.pl 21.03.14, 21:05
                          moze podasz nr tel do niej
                          • Gość: klientka IP: *.play-internet.pl 25.03.14, 00:07
                            do Adama www.wrozkaagnieszka.pl
                            • 30.01.16, 21:29
                              Ta strona nie działa, mogę prosić jakiś namiar, suszi80@o2.pl
              • Gość: monika IP: 79.110.195.* 30.03.09, 12:21
                czesc czy moze ktos podac mi adres do dobrej wrozki ?? mieszkam we wroclawiu
                najlepiej wlasnie z wroclawia pozdrawiam ...;)
                • Gość: iwka IP: 89.171.197.* 03.04.09, 10:07
                  hej,

mam pytanie , znalazłas juz jakąś wróżke dobra z Wrocka ??? tez poszukuję ,
                  jesli masz namiary proszę o info na mail: iwkablond@poczta.onet.pl

pozdrawiam
                  Iwona
                  • Gość: Aniaa IP: *.centertel.pl 17.06.09, 18:17
                    prosze o adres lub numer do dobrej wróżki we Wrocławiu, moj e-mail:
                    aniaach@vp.pl lub gg: 2765638. Z góry bardzo dziękuję :)
                    • Gość: monisia IP: *.171.198.150.static.crowley.pl 25.06.09, 23:20
                      Proszę nie mylić Pani Marii z Lelewela z wróżką z Pl. Legionów.
                      Wróżka Maria przyjmuje przy Lelewela 15. Przede wszystkim przekazuje
                      trafne informacje, przy tym nie zadaje żadnych pytań. Myślę, iż tak
                      naprawdę nie potrzebuje kart, moim zdaniem ma dar jasnowidzenia.
                      Niewątpliwie warto skorzystać z jej wizji, wróżba kosztuje 100zł. Z
                      drugiej strony należy pamiętać, że nawet najlepsza wróżka nie
                      rozwiąze za nas problemów, może podpowiedzieć, zasugerować... Jeśli
                      jednak potrzebujecie potwierdzenia słuszności swych racji (jak ja),
                      szczerze polecam. O drugiej pani nie słyszałam, więc się nie
                      wypowiadam.
                      • Gość: tralalaa IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.06.09, 11:02
                        tak tak, oczywiście.
                        Pieknie mówi, dużo pyta, dar może i ma jakiś ma, ale kłamie jak
                        najęta i NIC SIĘ NIE SPRAWDZA. Szkoda kasy, lepiej za stówę iść
                        sobie kieckę lub kiążkę kupić.
                        • Gość: monisia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.09, 17:14
                          Odnośnie pani Marii z Lelewela wypowiedziałam się we własnym imieniu. Jestem
                          zadowolona, wróżba spełniła się niemal w 100%, jedynie z małym przesunięciem
                          czasowym. Chętnie jednak przeczytam opinie innych osób, które jakiś czas temu
                          odwiedziły p.Marię.
                          A może jest ktoś lepszy, godny polecenia?.....
                          • Gość: tralalal IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 26.06.09, 18:11
                            Ciekawe, monisu, co ci sie tak bardzo posprawdzało?
                            mi, mimo dużych pieniedzy zostawionych kompletnie nic, jakieś banały
                            wciska i tyle.Bajki dla naiwnych o księciu na białym koniu !
                            • Gość: monisia IP: *.171.198.150.static.crowley.pl 26.06.09, 22:39
                              Sprawdziło się wszystko, co dotyczyło spraw zawodowych i
                              zdrowotnych, miłosnymi nie byłam zainteresowana, (bez złośliwości).
                              Piszesz, że zostawiłaś u tej pani sporo pieniędzy. Nie bardzo
                              rozumiem dlaczego?... jeszcze lekko ponad rok temu brała 50zł,
                              później podniosła stawkę na 100. Domyślam się, iż byłaś kilka razy.
                              Może należało spróbować u kogoś innego. Jeśli trafisz na kogoś
                              przyzwoitego, daj znać. Dla porównania chętnie skorzystam.
                              Pozdrawiam i życzę więcej szczęścia, nie koniecznie do wróżek.
                            • Gość: E. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.10.12, 12:50
                              Zgadzam się. To co mówiła o mojej obecnej sytuacji zawodowej, rodzinnej, generalnie wszystko się nie zgadzało. Widać było, że zmyśla, w pewnym momencie zaprzeczała sama sobie. Totalne bzdury... szkoda pieniędzy.
                          • 27.06.09, 11:19
                            a z jakim przesunieciem czasowym wrozba Ci sie spelnila?
                            Ja pierwszy raz bylam u niej mniej wiecej 2 lata temu, srednio
                            chodzilam 2,3 razy w roku i ciagle mial sie pojawic ten mezczyzna,
                            zawsze mowila ze juz do konca wiosny, potem do konca jesieni itd i
                            co? ostatnio bylam na poczatku kwietnia i mowila ze sie pojawi do
                            konca lata, nie jestem osoba asertywna i jakos nie mialam odwagi jej
                            powiedziec dlaczego ciagle niby mowi to samo i nic.
                            • Gość: tralalal IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 28.06.09, 23:24
                              tak dokładnie !
                              gdy np chodzisz co pół roku , w zalezności od tego jaka pora roku
                              sie własnie zaczyna, nadchodzi, mówiże juz do końca tej pory roku to
                              chchchchooooo ! tylko wytrzymaj te 3 mce i już będziesz miałą
                              krainę mkiodem i mlekiem płynącą, księcia na koniku, zameczek,
                              gromadkę dzieci i furę kasy. To taki pakiet full wypas, jaki
                              serwuje...u mnie się ten deadline ciągle w czsie przesuwał i
                              przesuwał i ciagle nic.....
                              • Gość: monisia IP: *.171.198.150.static.crowley.pl 30.06.09, 23:42
                                Odnośnie pani Marii z Lelewela nie jestem w stanie napisać "obszerny
                                artykuł". Byłam u niej raz, bardzo krótko, spytałam o dwa konkretne
                                tematy, na które otrzymałam również konkretną odpowiedź. Mówiła dużo
                                o sprawach, tzw. różnych, dla mnie w tamtym momencie mało ważnych.
                                Otrzymałam bezbłędną odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Fakt,
                                przepowiedziała, iż wydarzenia będą miały miejsce za pół roku(od
                                momentu mojej wizyty), wrózba sprawdziła sie po upływie kolejnego
                                roku. Moi znajomi, "uzależnieni od wróżek" byli u kilku innych i
                                stwierdzili, że tak naprawdę nie ma konkretnej wróżki we Wrocławiu.
                                Osobiście nie mam doświadczenia w tym temacie, ale czytając opinie,
                                zaintrygowała mnie WRÓŻKA GRAŻYNA. Jeśli ktoś z Was mógłby mi
                                przesłać jakiś namiar, będę wdzięczna. Czytałam, ze nie jest droga i
                                przepowiada wydarzenia, które maja miejsce niemal natychmiast.
                                Proszę o maila na adres: mlodykaczmar@o2.pl
                                • Gość: monisia IP: *.171.198.150.static.crowley.pl 01.07.09, 00:08
                                  Do Kasi,
                                  Trudno zaprzeczyć temu, co piszesz. Z drugiej strony nie mam
                                  podstaw, aby Ci nie wierzyć. Moja dobra rada: jeśli kiedykolwiek
                                  będziesz czuła, że ktoś próbuje wcisnąć Ci bzdury (mowa o wróżce),
                                  zrobić "w jajo", mów co myślisz. Jeśli będziesz uległa (mam na myśli
                                  różne dziedziny życia), będziesz się wściekać i obwiniać za słabość,
                                  wiem to z autopsji. NIE DAJ SIĘ. Powodzenia.
                          • Gość: Seba IP: *.adsl.inetia.pl 17.07.10, 21:52
                            Witam ,

czy mogę dostać adres do Pani Mari z lelewela

adres sss64@op.pl

• Gość: Ewa IP: 95.178.76.* 11.08.10, 12:29
                            Byłam 2 lata temu u Pani Krysi na Pereca. Nie odpowiada teraz na telefon...
                            takiej rewelacji nie podziewałam się!!! Pod kazdym względem. Wszystko, nawet to
                            co było teoretycznie niemozliwe, nierealne. Wróżba trwała 4 godziny. Najpierw
                            wróży i opowiada, później można w nieskończoność zadawać pytania.
                            Całą wróżbę nagrywałam sobie na dyktafon.
                            Malutka, drobniutka , starsza blondynka.
                            Czy ktoś ją zna??? Bardzo chcę jeszcze raz do niej pójść.
                            Pani Krysia, Pereca na rogu, parter bloku.
                      • Gość: paula IP: *.as.kn.pl 11.10.10, 16:47
                        hej czy moglabys mi podac numer telefonu to tej wozki z lelewela 15?jak znia sie zkontaktowac
              • 20.04.09, 13:17
                Witam!
                czy ktos mógłby mi podać namiar do wróżki, pani Basi z Hallera, bądź
                ewentualnie innej, którą polecacie?
                Proszę o info na gazecie lub na heorte@poczta.onet.pl
                Z góry dziękuję.
                Pozdrawiam
              • Gość: lalka IP: *.wroclaw.vectranet.pl 10.01.12, 20:05
                Jak przyszlam do niej 1 raz mialam problemy z facetem, wiec powiedziala ze mam z nim zerwac to nie jest facet dla mnie , to zly czlowiek trudny egoista skupiony na pieniadzach, ze mnie zdradza itp. powiedziala ze spotkam swoja milosc za dwa trzy lata...na kolejnej wizycie powiedziala ze spotkam swoja milosc druga polowke za rok. Sprawdzilo sie to, przyszlam do niej po roku od jego poznania ,powiedziala ze miloscc swojego zycia spotkam za dwa trzy lata ( znowu po dwoch latach slysze to samo) , ze ten facet to nie dla mnie to egoista , trudny czlowiek skupiony na pieniadzach, ze mnie zdardza...ze praca ktora kocham jest nie dla mnie, ze powinnam ja zmi4enic i ta zmiana przyjdzie ja jeszcze nie wiem , ze powinnam isc do szkoly to jest dla mnie dobre i ze pojde do szkoly
              • 29.06.15, 10:56
                Potrzebuje kontakt do Basi z Hallera, proszę o namiar ,moj mail: paula112_84@o2.pl
                • 29.06.15, 12:13
                  A ja Ci polecam wrozke Astre .
                  Ostatnio 2 tygodnie temu bylam u niej i cos sie po tym spotkaniu z nia ruszylo
                  w moim zyciu.
                  Ja znalazlam ja w necie i jak dla mnie jest jak na razie nieoceniona w rady.
                  Jak bedzie dalej to zobaczy sie.
                  A tej Basi z Hallera to nie znam.
                  Jest dobra?
            • Gość: szami IP: *.206.115.6.static.telsat.wroc.pl 13.04.10, 15:00
              ile bierZe za wizyte??
          • Gość: natalia IP: *.PARAWANOWIEC.ds.uni.wroc.pl 14.11.07, 09:05
            czy moge prosic o jakies dane kontaktowe do pana Emila?
            natalija113@hotmail.com
          • Gość: ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.08.08, 15:30
            Witam>>proszę o namiar do Emila.
          • 20.10.08, 22:08
            dajcie prosze konkretne namiary albo na tego emila albo na ta
            samante niewaze gdzie jest
            • Gość: Alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 23:13
              Podaję tel Emila 502505049
      • Gość: Remi39 IP: *.as.kn.pl 11.08.07, 22:48
        Czy ten pan Emil przyjmuje w tym samym miejscu co Samanta?
        • Gość: Rita IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.08.07, 12:10
          To Samanta też przyjmuje? Ktoś wcześniej napisał, że już nie. Pogubiłam się.:)
          Można prosić o adres (tel.) tego Emila?
          • Gość: mimimi IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 02.01.08, 16:21
            Poproszę o tel. do Emila na mail mmmalusi@wp.pl
            Dzięki
            • Gość: Ania IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.06.08, 21:25
              Bardzo proszę o numer do Pana Emila na numer gg: 10768736.Będę bardzo wdzięczna!
        • Gość: basik IP: *.wroclaw.mm.pl 13.08.07, 08:33
          nie, Emil przyjmuje w Lesnicy. Jest tez dobra p. Maria na pl.
          Legionow.
          • Gość: Rita IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.07, 16:44
            A możesz powiedzieć coś więcej nt. pani Marii z Pl. Legionów? Jakiś kontakt?
            Orientacyjne ceny?
            Pozdrawiam
            • Gość: basik IP: *.wroclaw.mm.pl 03.09.07, 14:48
              Pani "bierze" 50 zł. Czeka sie ok. 2 tygodni
              • 04.09.07, 13:01
                A mogę prosić o adres i tel. tej Pani? Jeśli nie na forum, to bardzo proszę na
                maila: elleshesie@o2.pl
                • Gość: KIKA IP: *.wro.vectranet.pl 26.09.07, 18:06
                  JA BYM BARDZO PROSILA O JAKIS KONTAKT DO PANA EMILA.MOJ NR GG 6675560.Z GORY
                  DZIEKUJE
                  • Gość: AGA IP: *.core.lanet.net.pl 14.10.07, 22:06
                    JA tez bardzo proszę o kontakt do Emila
                    i gdzie on przyjmuje?
                    gustawa1@o2.pl
                  • Gość: mariusz IP: *.dolnoslaska.policja.gov.pl 03.09.10, 15:40
                    Emil jest niezły. Za pierwszym razem miał 100% trafnych przepowiedni, nawet szcególy. Natomisat
                    następne razy były mniej udane.
                    Co powieci o Urszuli? Aktualnier przyjmuje przy Uniwersytecie Ekonomicznym.
      • Gość: rejs IP: *.centertel.pl 07.07.08, 12:55
        Witam. Szukam sprawdzonej wróżki we Wrocławiu bądź okolicach.
        Przeczytałam o panu Emilu oraz o Samancie. Jeżeli ktoś ma do nich
        namiary albo do kogoś sprawdzonego to proszę o kontakt
        rejs@poczta.onet.pl
        dziękuję
    • Gość: ja IP: *.wroclaw.sdi.tpnet.pl 26.10.07, 17:25
      Ja tez poprosze o namiary na pana Emila i na wrozke Samante jesli nadal jest i
      przyjmuje we Wrocławiu. Moj mail tlen01@op.pl
      • Gość: Marta IP: 87.105.182.* 29.10.07, 15:17
        Ja tez prosze o nr mój mail: martakwasniak@wp.pl
        • Gość: mick IP: 195.205.44.* 14.11.07, 18:02
          Ja tez prosze o namiary na maila : mickloko@o2.pl
          • Gość: asik IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 09:43
            Ja również proszę o tel. do Pana Emila lub Pani Marii z pl. Legionów
            Mój mail:asikj@o2.pl
            • Gość: andwal3@wp.pl IP: *.ssp.dialog.net.pl 08.12.08, 20:50
              Szukam nowego adresu do wróżki Samanty z placu Legionów we Wrocławiu
              • Gość: alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.07.09, 23:38
                Ja tez bardzo prosze o kontakt do wrozki Samanthy z pl.Legionow
    • Gość: asik IP: *.adsl.inetia.pl 07.12.07, 10:06
      Czy ktoś posiada nr tel. do Pani Basi z Hallera. Byłam u niej 2 lata
      temu i 70% sie sprawdziło. Bardzo prosze o kontakt asikj@o2.pl.
      • Gość: vilemo IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.12.07, 13:58
        Ja też bardzo poprosze o jakieś namiary na dobrą wróżkę badź wróża ;-) z
        Wrocławia!!!! BARDZO PROSZę!!!!! Moje gg to 10033965.
        • Gość: Bogdan1 IP: *.aster.pl 11.12.07, 21:17
          Jest taka pani jasnowidz-wrozka Malgorzata-sam nie bylem ale wiele osob
          zachwala, mojej znjomej przepowiedziala z dokladnoscia co do stu procent wraz z
          wygladem i w ogole-jest droga ale rewelacyjna ponoc.
          • Gość: Odissea IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.07, 00:05
            Witam! Ja rowniez szukam godnego polecenia wroza lub wrozke we
            Wroclawiu. Duzo sie tu pisalo o panu Emilu oraz pani Marii.. Jesli
            to mozliwe bardzo prosze o ich namiary na adres odissea@tlen.pl Bde
            bardzo wdzieczna.
            • Gość: mała IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 27.12.07, 23:19
              a czy jest to jakiś problem zeby namiary na te wszystkie wrozki
              umiescic tu na forum????
          • Gość: mienisia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.04.08, 09:39
            byłam u wróżki Małgorzaty, jest dobra i taka rozumiejąca ludzi. Poza tym dodaje
            siły.
          • Gość: Judith IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.06.08, 22:38
            Bogdanie, podaj mi proszę namiary na tę wróżkę, jestem teraz w tak
            trudnej sytuacji że jesli nie wróżka, nikt juz nie jest w stanie mi
            pomóc.czy wiesz ile ona bierze za jedną sesje ?? z góry dziekuje,
            moj mail: judith@autograf.pl
          • Gość: Asia IP: 145.36.179.* 16.04.09, 13:46
            Witam,

Podajcie mi proszę adres i telefon do wróżki Małgorzaty.
            mój mail: j.lipsa@shilwa.pl
          • 03.07.09, 15:24
            bogdan prosze o podanie numeru do małgorzaty na julita19811@wp.pl
            dziekuje
      • Gość: Alicja IP: *.lanet.net.pl 01.02.08, 19:06
        JA mam numer do niej
        as_alicja@o2.pl
        • 12.02.08, 21:07
          Witam serdecznie
          Poproszę o nr do wróżki.
          Dzięki
          dosia501
          • 12.02.08, 21:09
            Witam serdecznie
            Bardzo proszę o podanie nr telefonu do wróżki z placu Legionów
            mój e-mail stokrotka102@vp.pl
            Pozdrawiam wszystkich
            dosia
            • Gość: Agnieszka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.06.09, 20:57
              Witam, jeżeli udało Ci się uzyskać numer lub inny kontakt z wrózką z
              Legionów to ja też poproszę aga.brek@vp.pl, gg 283704. Z góry
              dziękuję
      • Gość: adma.0 IP: *.23.28.78.cable.dyn.petrus.com.pl 22.03.08, 14:17
        napisz o mnie na miala, pdm namiary na \basie. |mam pytanie do
        \ciebie czy ona mówiła ci również zle rzezczy?
        • 22.03.08, 15:58
          Mówiła raczej dobre, ale również 2 złe ( ona nie mówi wprost o złych
          trzeba ją dobrze słuchać bo szybko zmienia temat ).Jedna z nich sie
          już sprawdziła, druga na sczęście jeszcze nie.
        • Gość: scorpios IP: *.dynamic.chello.pl 26.10.11, 14:17
          Witam! ... - proszę o kontakt z p. Basią z Hallera, ewentualnie z p.Kasią ze Sztabowej ...
          z poważaniem Asia
    • Gość: wikary IP: *.chello.pl 30.01.08, 23:44
      Rodin, on taki nieuprzejmy. Od dwóch lat szukam Samanty we
      Wrocławiu. Kiedys u niej byłam, po wyjściu przez miesiąc chodziłam 3
      metry nad ziemią:) Bardzo duzo się sprawdziło. Co ciekawe nawet
      daty. Czy ktoś wie co się z nia dzieje. Kiedys przyjmowała na pl.
      legionów. Ceny miała przystępne.
    • 15.02.08, 16:09
      Czy ktoś był u p.Basi z Hallera, jakie wrażenia.
      • Gość: Monia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.11.08, 23:28
        Basia jest super Pierwszy raz byłam u niej 5 lat temu.Jest życzliwa
        prawie wszystko się sprawdza i warto skupić się na tym co mówi bo to
        tak naprawdę dotyczy wszystko najbliższych 6 miesięcy. Nie znam
        lepszej a byłam u paru
        • Gość: S. IP: *.houston.hp.com 13.01.09, 14:55
          poprosze namiary na pania basie na murm@pocztaonet.pl .
          bede wdzieczny :)
        • Gość: ilona IP: *.205.15.164.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.11.11, 10:55
          Witam,
          czy mogłabym prosić o przesłanie mi numeru kontaktowego do wróżki Basi z Hallera?
          Będę bardzo wdzieczna. ilonakagan@wp.pl Z góry dziękuję.
    • 02.03.08, 13:24
      najlepiej idź do "Galerii Feng Shui" przy ul.Piłsudskiego/róg
      pl.legionów. Tam przyjmują codziennie wróżki. Niezła jest p.Jola
      chyba Kudłaszyk nie pamiętam pseudonimu, jest tez autorka ksiązek o
      wrózeniu - p.Helena Żuk.Przynajmniej byLy obie jakiś rok temu.
      Wiem,że tych wróżek jest kilka, piszę o tych, u których byłam i
      okazały się pomocne.
      • 02.03.08, 14:15
        Jest jeszcze Laura przyjmuje w Galerii Dominikańskiej co 2 tygodnie ,bardzo życzliwa wiarygodna.Też przyjmuje na pl.Legionów ale tam jest dużo drożej bo zarabiają włascicielki sklepu.
        • 02.03.08, 17:53
          Czy możesz bliżej określić w którym miejscu w Galerii Dominikańskiej
          przyjmuje wróżka Laura?
          • 03.03.08, 07:57
            W galerii dominikańskiej na parterze tam gdzie jest cukiernia i wędliniarnia.Rozkładają jej parafan i tam przyjmuje już od 7 lat.Ale zaznaczam jest 2 razy w miesiącu.
      • Gość: lola IP: 89.174.255.* 24.06.08, 16:30
        Ta wróżka Jola to nieźle ściemnia. Dużo mówi ale niezbyt składnie i
        widzi same złe strony. Oczka ma takie rozbiegane i jak zapytać o
        szczegóły albo dlaczego i skąd - to się plącze i szybko zmienia
        temat. A już nie daj Boże zapytać o sprawy sercowe. Nie lubi
        zakochanych, albo sama jest nieszczęśliwa, bo jakoś tak dziwnie
        patrzy jak ktoś jest szczęśliwy. I o innych wróżkach bardzo źle się
        wypowiadała. Myślę że jak ktoś jest mocny w swoim fachu to nie musi
        wieszać psów na konkurencji. No i przez 7 miesięcy nic się nie
        sprawdziło z tego co mówiła, chyba że na odwrót.
        Ogólnie to zostawiła po sobie jakiś niesmak i niezbyt przyjemne
        wrażenie na kilka dni.
        • Gość: gosc Monika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.11.08, 14:51
          Witam... ja osobiscie sie nie zgadzam z ta opinia..jestem klijetka
          wrozki Joli od roku..i czesto korzystam z jej uslug..i jestem bardzo
          zadowolona z jej przekazu rad tarota...bardzo mi pomogła i jestem
          jej za to bardzo wdzieczna..pozdrawiam
    • Gość: Paweł IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.03.08, 17:10
      Polecam wróżbę internetową z e-wrozba.com niedawno korzystałem z wróżby odpowiedź trafna.Duży plus nie wychodzi się z domu...Polecam
      • Gość: @sia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.03.08, 14:29
        szukam dobrej wróżki, prosze o info na gg 12706839. Pozdrawiam
      • Gość: Kacha IP: *.wroclaw.vectranet.pl 28.03.11, 10:12
        e-wrozba.com to nieporozumienie! Tarocistka napisała mi na chacie, że facet, o którego pytam, nie ma żony, a przecież wiem, że ma i do tego 3 dzieci. Zapłaciłam 100 zł - proszę nie dajcie się naciągnać jak ja. Niech ja będę przestrogą, by nie robić takich głupot.
      • Gość: wściekły mąż IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.14, 18:02
        Czy naprawdę to babsko może bezkarnie mieszać ludziom życie. Naopowiadała mojej żonie głupot, a ja mam to prostować.
    • 05.03.08, 11:58
      Nr 1 we wrocławiu moim zdaniem to wróżka Katarzyna ze Sztabowej z
      Wrocławia. Byłam juz u Pani Ewy i nie sprawdziło się niestety, mojej
      koleżanka róznież.. Do Pani Kasi czeka się długo, ale warto..
      szczerze polecam! jak coś to proszę odezwać się na priva, wyśle
      kontakt.

pzdr!
      • 05.03.08, 14:12
        Jesli chodzi o wrozke Katarzyne ze Sztabowej to nie zgodze sie ze
        dlugo sie czeka. Byla kilkakrotnie w przeciagu kilku lat i zawsze
        umawialam sie praktycznie z dnia na dzien. Co do sprawdzalnosci...
        faktycznie jest niezla, ale...
        duzo tez zgaduje, duzo probuje wyciagnac....
        sporo rzeczy sie nie sprawdzilo... mialam wyjsc za maz juz rok
        temu... innym razem mowila o 3 mezczyznach, nic sie nie sprawdzilo
        itp, itd, twierdzila ze ze zdrowiem u mnie swietnie, zwlaszcza z
        kilkoma oraganami ok i super, nic jej nie mowila a szkoda, bo bylam
        miesiac przed zabiegiem i wcale nie bylo ok....
        • Gość: INKA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.08, 10:18
          A z kogo bylas zadowolona ,bo jak na razie to tu cos nie gra, moze
          lepiej czas przestac chodzic,bo z wiekoszsci z ktorej Ty jestes
          niezadowolona wiekoszsc ludzi tutaj jest zadowolonych,czy nie
          uwazasz,ze wlasnie takie podejscie Twoje tez hamuje przeplyw
          energetyczny u danych osob u ktorych bylas, a potem sie dziwisz ze
          zawsze cos tam jest nie tak,wrózenie to nie sztywna matematyka i
          samo pojscie osoby ktora odwiedza wrozki z takim nasatwieniem bardzo
          wiele zmienia poxniej...dziwie sie troche bo ja u tych wrozek u
          ktorych Ty bylas jestem zadowolona bardzo.
          • Gość: szarmancki IP: *.tktelekom.pl 31.07.11, 21:33
            Bo jesteś nawiedzona a tamta racjonalna i tyle.
        • 31.01.16, 00:24
          Prosze o kontakt do pani Kasi ze Sztabowej

singhagnieszka@yahoo.com
      • Gość: MiuMiu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.04.08, 14:47
        Witam,
        Kilka lat temu odwiedziłam wróżkę, która przyjmowała w domu towarowym Łada na
        Oławskiej we Wrocławiu, na tym samym pietrze co sklep AE Woman. Na chwile obecną
        nie ma już tego punktu, a ja od jakiegoś czasu próbuję namierzyć tą wróżkę.
        Niestety nie pamiętam jej danych.
        Wiem tylko, że z perspektywy czasu wówczas opowiedziała mi jak będzie wyglądać
        moje życie i wszystko się sprawdza, jak na dłoni.
        Odwiedziłam potem jeszcze podobną osobę, ale to już nie to samo.
        Jeśli ktoś wie o kim mówię i może mi pomóc trafić na tą panią, będę bardzo
        wdzięczna: mgas@poczta.fm
      • Gość: la IP: *.ssp.dialog.net.pl 17.05.08, 12:27
        byłam u Pani Kasi.
        ojej. Kobieta jest niesamowita - byłam z jedną sprawą - podała takie
        szczegóły, że sobie usiadłam. w sumie potwierdziła to, co i tak
        wiedziałam, ale z plotek i domysłów. sama była zdziwiona całą
        sytuacją.
        Samopoczucie poprawiła mi bardzobardzobardzo i mam nadzieję, że jej
        prognoza też się sprawdzi.
        • Gość: wessa IP: *.as.kn.pl 28.11.08, 09:37
          ja tez porosze namiary na pania kasie na wessa@poczta.onet.pl
        • Gość: monikd IP: *.internetdsl.tpnet.pl 02.04.09, 16:27
          prosze o namiary wróżki kasi na monikd@o2.pl. znalazłam się w nieciekawej
          sytuacji prywatnej ktoś musi mi pomóc z tego wyjść. Z góry dziękuję
          • 03.04.09, 08:28
            Lepiej idź do innej wróżki.... Nie sądzę żeby ta kobieta była w stanie
            komukolwiek pomóc. Zabrała mi chęć do życia. Powiedziała, że nigdy nie będę
            szczęśliwa... A tak naprawdę nie umiała opisać teraźniejszości.Strzelała na
            oślep. Poczytaj sobie posty na jej temat. Gdybym ja je przeczytała wcześniej to
            nigdy bym do niej nie poszła. Mojej koleżance powiedziała, żeby dała sobie
            spokój z facetem, którego kocha bo on i tak zginie za 4 lata. W dodatku
            powiedziała to w taki sposób jakby mówiła o pogodzie. Nie zdaje sobie sprawy, że
            może zniszczyć komuś życie takimi bzdurami. Okropna kobieta. Bez uczuć. Ale
            wybór należy do Ciebie.
        • Gość: aga IP: *.radom.vectranet.pl 11.04.12, 20:07
          Witam, jestem z Radomia i chciałabym bardzo zeby ktos podal mi namiary na dobrą wrózke w tym miescie. Z góry dziekuje.
          • Gość: Alicja IP: *.centertel.pl 06.06.13, 23:08
            Pisałam przed chwilą w innym temacie o wróżce z Radomia, ale wyskoczył mi też ten. Byłam ostatnio u babki nad potokiem, ale do niej trzeba sie umówić. Robiła mi coś z numerologii, kładła karty klasyczne i tarota, konkretna jest. Byłam jeszcze u jednej na osiedlowej ale tamta tylko klasyczne, i jedna i druga jest ok. Jedna 100 zł druga 60 zł. Jak chcesz to podam Ci numer do jednej i drugiej sama wybierzesz do której chcesz iść.
      • Gość: gość IP: *.centertel.pl 07.07.08, 12:24
        witam. bardzo proszę o kontakt do pani Kasi. Mój mail to
        rejs@poczta.onet.pl.dziękuję
      • Gość: Iwona G. IP: *.pools.arcor-ip.net 02.10.08, 13:44
        Prosze o numer na mojego E-maila do Pani kasi do domu,bylam u niej 8
        lat temu i nie mam jej wizytowki.Moje G.G10661602
        • 04.11.11, 23:05
          prosze o namiar na wrózke z ul,. Pereca
          • Gość: krysik IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.03.13, 12:08
            podaje Pani nr. te. kontaktowego +48506219415
            • Gość: jagienka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.04.13, 12:39
              Sprawdzona??? Ile bierze??
      • Gość: Agnieszka IP: *.as13285.net 10.03.14, 22:13
        Czesc, bardzo prose on kontakt do wrozki Kasi ze Sztabowej. Bylam u niej kilka razy a teraz chcialam sie umowic i zgubilam numer.
      • 31.01.16, 00:20
        Prosze o namiar do pani Kasi, czy wiadomo ile teraz kosztuje wizyta?

Singhagnieszka@yahoo.com
        Tel 519351277
    • 13.03.08, 19:55
      nie polecam tej Laury o której pisze gusi,
      przyjmuje w galerii i na ul. pl.Legionów-zapłaciłam 130 zł
      i najpierw wypytała się o moje życie a potem się sugerowala tym o czym jej powiedziałam,namieszała,poplątała i tak nic a nic się nie sprawdziło :(

• Gość: milena IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 16.03.08, 08:52
        Helena Żuk ponoć jest niezła. Nie byłam u niej, ale myślę, ze jest dobra skoro
        tyle jej pozycji książkowych jest dostępnych na rynku, to coś w tym musi być.
    • Gość: klaustrofibia IP: *.srg.vectranet.pl 20.03.08, 23:44
      Genialna jest Pani Zofia Grodzka!!! znalazlam te Pania na stronce
      Synergys, wiec jak komus zalezy na przeniknieciu - i to prawdziwym
      przeniknieciu - swojej przeszlosci, wlasnego "ja" to jest wg mnie
      godna polecenia.
      • Gość: Maciek IP: *.e-wro.net.pl 23.03.08, 08:24
        Witajcie, byłem tak w ogóle u dwóch wróżek, jedna na Hallera, druga w okolicy
        Placu Grunwaldzkiego, mówiąc szczerze, niewiele się z tego sprawdziło, byłem
        mniej więcej w tym samym czasie, może ktoś zna, był u takiego wróżbity, który
        naprawdę jest dobry?? Proszę o tel i kilka słów na e-mail: msbest@o2.pl
        Maciek
        • Gość: grazynkaaa IP: *.srg.vectranet.pl 25.03.08, 02:01
          Dobry wieczor!!
          Zdecydowanie jestem za Pania Zofia Grodzka wspomniana wyzej!! jej uslugi
          znalazlam na stronce www.synergys.pl i na poczatku mialam sporo watpliwosci ze
          jak to!! po co do wrozki, wynajmuje usluge przez internet?!...ale po spotkaniu w
          4 oczy przekonalam sie ze to bylo cos i warte swieczki!! polecam polecam
          polecam!!!:)
        • Gość: lubec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.08.08, 16:10
          jak do wróżbity to idź do emila konkretny gosc
          • Gość: agunia2200 IP: *.wroclaw.vectranet.pl 09.12.10, 15:49
            Witam, prosze namiary na pania Basię z Hallera. agunia2200@wp.pl dziekuje z gory i pozdrawiam :)
      • 25.03.08, 03:24
        Daruj sobie tę tanią reklamę. Kogo chcesz oszukać? Dwa razy, pod różnymi nickami
        ale z tego samego adresu IP ( *.srg.vectranet.pl) reklamujesz tę samą wróżkę.
        Jak dla mnie to zrobiłaś jej antyreklamę, no sorry, ale odrzuca mnie od osób,
        które kręcą i kłamią. Nawet w "dobrej" wierze.
        • Gość: lalka IP: *.73.215.49.ip.tele2adsl.dk 05.04.08, 14:24
          Pani Zofia nie ma konieczności korzystania z żadnych reklam.
          Posiada wiedze oraz doskonałe doświadczenie w kartach.
          Ja osobiście myślę że autorka nie miała na myśli wstawiać reklamy,
          tylko napisała to co myślała.
          Również ja uważam, że dobry wróżbita nie potrzebuje żadnych reklam.
          Znałam takie wcześniej wróżki, że sami ludzie przychodzili, stali
          po kilka godz.w kolejce.
    • Gość: Agata IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.04.08, 14:08
      I również chciałabym dowiedzieć się o cenach usług takich wróżek
    • 21.04.08, 20:35
      Ja polecam Pania Marie Bucardi. Korzystalam i jestem bardzo
      zadowolona!!!
      • Gość: stypa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.08, 18:28
        Hej, więc jak to jest z wróżką z Hallera? Właśnie się nad nią
        zastanawiam, odezwijcie się, kto u niej był. A jeżeli nie ta, to
        może jest ktoś naprawdę godny polecenia i sprawdzony? Byłam tylko u
        pani Kasi.
        • 03.05.08, 20:28
          Ja znam dwie z Hallera, o którą pytasz?
          • Gość: stypa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.08, 20:33
            Słyszałam o jakiejś obok Carrefoura, ale szukam sprawdzonej, nie mam
            jakichś super pewnych namiarów. Dzięki
            • Gość: zalamana_25 IP: *.city-connect.pl 06.05.08, 21:14
              Witam chciałabym uzyskać namiary na kogoś polecanego(pan Emil lub ktos inny o
              kim tu mowa), z góry dziękuję.
              biczusia@wp.pl
              • Gość: Karola IP: *.217.146.194.generacja.pl 19.10.09, 12:17
                Hej Chciałam zapytac czy ktos cos wie o tej wróżce....wlasnie sie do niej
                wybieram ...Od znajomych słyszalam ze jest bardzo dobra i nie droga ..daje
                porady i trafnie ocenia przyszlosc..jak od dniej wróce to wydam opinie.
                • Gość: Magda IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.07.13, 15:41
                  Odradzam!! Byłam rok temu u niej. całej wróżby było ok. 20 minut max!!! reszta to odmawianie jakiś zaklęć, guseł, modlitw - nie wiem co to był za teatr ale więcej nigdy tam nie pojde. Na wstępie powiedziała ze jestem gruba i powinnam schudnąć (ważę 75 kg przy 173 cm). Kładzenie kart zamieniło się w jakieś oczyszczanie mojego kanału depresyjnego - sorry nie mam depresji. To jest porażka!!
                  • Gość: Mela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.09.13, 12:47
                    Byłam jakiś czas temu - dziwaczne doświadczenie... Samych kart niewiele i właściwie o przyszłości nic. Dużo odczyniania.

Pomogło to komuś? Jakie wrażenia osób, które korzystały?

Pozdrawiam
                    Mela
          • Gość: Neti IP: 95.108.99.* 29.04.12, 14:54
            Czesc. Mieszkam w Poznaniu. Dużo słyszałam o wrózce Basi z Wrocławia z ul. Hallera. Czy ktoś mógłby mi podać adres lub telefon ? Bardzo Was proszę. Mam strasznie pokrecone życie i potrzebuje pomocy. Mój mail blackcat76@o2.pl
    • Gość: Bogusia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.05.08, 11:46
      jest dosyć dobra, byłam. Wygląda na bardzo doświadczoną, uczciwa. Obok
      ul.Nowowiejskiej. Czy ktoś jeszcze był? Jak wrażenia ?
      • 14.05.08, 14:16
        Byłam u niej w styczniu, jak narazie to nic się nie sprawdziło, ale
        myślę że jeszcze upłyneło zbyt mało czasu. Powiedziała mi takie
        żeczy, że aż mi się nie chce wierzyć że się sprawdzą właściwie same
        złe. Mówiąc szczerze sama nie wiem jakie wrarzenia po wizycie u
        niej. Zapłaciłam za wróżbę strasznie dużo pieniędzy nie wiem jak ty?
      • Gość: znowu ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.08, 11:07
        więc ja byłem raz i dwa, żąda bardzo dużo, wydaje się na początku, że jest
        kompetentna, ale potem dopiero doszło do mnie, że ona stosuje metody
        psychologiczne, właściwie metody psychomanipulacji. Najpierw straszy, potem
        uspokaja, może chce po prostu uzależnić, stwierdziłem że wolę zadzwonić na ezo
        zamiast do niej chodzić. I też mało się sprawdza.
        • Gość: Ewa IP: *.lanet.net.pl 08.02.09, 20:04
          Byłam u kilku wrocławskich wróżek i...z czystym sumieniem mogę
          polecić Panią Małgorzatę,która wówczas przyjmowała przy ul.E.Stein
          Ta kobieta odkryła moją przyszłość w DETALACH!!! Nie wiedziała o
          mnie nic kompletnie,nie wypytywała się o nic ,tylko czytała z kart
          Byłam w szoku! Byłam u Niej 8 lat temu i jak narazie z tego co
          mówiła wówczas o MOJEJ przyszłości a co już jest przeszłością to
          wszystko się sprawdziło!Seans trwał b.długo bo ok 1.5h,stawiała i
          klasyczne karty i tarota i ciągle mówiła przez te 1.5h.
          Potrafi świetnie odczytywać przyszłość,doradzać i ostrzegać przed
          niebezpieczeństwami.Pełen profesjonalizm!!!Zero owijania w bawełnę!!!
          • Gość: iwona IP: *.gprs.plus.pl 29.03.09, 22:50
            Proszę o namiary do Pani Małgorzaty z E. Stein Wrocław na gg 5386408
            • Gość: Anka35 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.04.09, 12:33
              Oto jej strona : www.nasza-gamawrozb.pl Byłam u Małgorzaty 12 lat
              temu i nie chciało mi się w to wierzyć co powiedziała, byłam zła na
              siebie że wydałam kase i nasłuchałam się takich rzeczy które nie
              mieściły się w głowie. Wyczytała z kart że wyjdę późno za mąż (i
              rzeczywiscie wyszłam w wieku 33 lat). Powiedziała mi że za 7 lat
              przezyję osobistą tragedię i śmierć w rodzinie. 4 lata temu zmarła
              mi moja mama..Teraz planuję znowu do niej iść... Bierze trochę dużo
              ale warto.
              • Gość: ciekawa IP: *.multimo.gtsenergis.pl 04.05.09, 23:42
                Czy możecie podać, ile za wróżbę życzy sobie wróżka Małgorzata? Czy to prawda,
                że jest to 700 zł, czy to bzdury?
                • Gość: asia IP: *.mas.airbites.pl 07.05.09, 09:32
                  zadzwoniłam do Małgorzaty i dostałam informacje: pełny seans-850zł
                  <szok> to chyba jakies przegiecie....
        • Gość: brzoza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.11, 15:23
          Zupełnie się z tym zgadzam. Pani Małgorzata ma duże mniemanie o sobie i dużą cenę. Szkoda, że nie adekwatną do wykonywanej wróżby. Uważam, iż lekkim przegięciem jest jeszcze do tego współpracownik Pani Małgorzaty
          • Gość: przyjaciel IP: *.internetia.net.pl 29.01.12, 20:43
            Czy moze ktos ma kontakt do Pani Malgorzaty??? Nigdzie nie mozna go zdobyc rooncajs@tlen.pl Z gory dziekuje
    • Gość: Znajoma IP: *.wroclaw.dialog.net.pl 15.05.08, 23:33
      Hej,
      Ja również pilnie proszę o namiary na wiarygodną i sprawdzoną
      (najlepiej na własnej skórze) wróżkę/wróżbitę. Może Emil, Samantha
      (o nich pisaliście)...lub inna.

Mój adres: znajoma124@tlen.pl

Dzięki i pozdrawiam wszystkich potrzebujących porady życiowej:)
      Znajoma
      • 17.05.08, 12:44
        Słyszałam dobre opinie o p. Kasi ze Sztaowej, proszę o jakiś kontakt
        do niej.
        • 01.06.08, 22:01
          Katarzyny ze sztabowej nie polecam tu napisałam dlaczego
          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=468&w=79730573&a=79730573
          • 23.07.08, 07:08
            Na Kasię trafiłam przypadkiem.Nigdy przedtem nawet nie pomyślałam że
            pójdę do jakiejś wróżki.To co przepowiada,dobre czy złe jestem w
            stanie przyjąć spokojnie.Wiem co może mnie czekać, jestem na to
            przygotowana.Złe rzeczy przekazuje w taki sposób,że się nie boję
            przyszłości.A życie mam strasznie pogmatwane.Jej prognozy sprawdzają
            się prawie w 100%.Mam problem, idę do Kasi.Ona pomoże, pokaże mi
            kilka dróg,ja wybieram tę najlepszą albo czekam, "niech się
            dzieje ...".Korzystam z jej porad już od kilku lat.Moi znajomi są
            też zadowoleni.
            P.S.
            To z jakimi szczegółami opowiada o zaistniałych
            zdarzeniach, "stawia" włosy na głowie,ma się wrażenie że była przy
            tym.
            • 23.07.08, 10:33
              Ona rzeczywiscie opowiada ze szczegolami o przeszlosci, ale
              przynajmiej w moim wypadku opowiadala o szczegolach, ktore nie mialy
              miejsca. Kiedy nie protestowalam, tylko slychalam co mowi, ona dalej
              brnela i wmawiala mi, ze bylam okazem zdrowia. Kiedy
              zaprotestowalam, natychmiast zmieniala front sie wycofywala, ale
              nic konstruktywnego mi nie powiedziala. Jesli chodzi o przeszlosc-to
              Basia jest bezkonkurencyjna. \A jesli chodzi o Katarzyne to wg jej
              wrozb, od ponad roku powinnam juz byc mezatka i mase innych rzeczy
              powinnam robic.
              • 23.07.08, 11:19
                Ja również uważam, że jeśli chodzi o przeszłość i teraźniejszość
                Basia jest świetna. Potrafi powiedzieć o rzeczach które wydarzyły
                się 15 lat temu, i o tym co się w tej chwili dzieje w życiu
                pytającego wie wszystko ( nie jest to tylko moja opinia). Jeśli
                chodzi o przyszłość to nie wiem u mnie jak na razie nie bardzo się
                sprawdza, ale znam osoby którym się coś tam sprawdziło jak i takie
                którym sprawdziło się prawie wszystko i to w niedługim czasie.
                • Gość: ms.marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.07.08, 23:26
                  Tak jak wspomniałam kilka postów niżej, byłam umówiona do niej na
                  spotkanie.Niestety, na umówioną godzinę nie było jej w domu.Domofon odebrała
                  jakaś inna Pani,która stwierdziła, że Basia wyszła i nie wie kiedy
                  wróci.Wspomniała, że inna Pani która była umówiona godzinę wcześniej także
                  pocałowała klamkę.Nie spodobało mi się to. Zero profesjonalizmu.Specjalnie
                  naginałam się w pracy by zdążyć na umówioną godzinę,...a tu taki numer.Zraziłam
                  się. Nie mam ochoty się tam już wybierać.
                  • 28.07.08, 08:27
                    Wiesz co, ona sie tak czesto zachowuje, kiedy jeszcze nie bylo
                    domofonu, czesto wpuszczala mnie do domu jej matka i czkalam w
                    kuchni, choc nawet matka nie wiedziala czy i kiedy wroci. Raz
                    czekalam 45 min, raz pol godziny. Przychodzila z zakupow, mowila o
                    korkach itp.
                    A kiedys przyszlam i jej mama mi mowi, ze jej nie ma, miala jakas
                    pilna sprawe i njej nie bedzie. Jakos to dziwne mi sie wydalo, matka
                    sie platala, widzialam ze kreci. Ale zadzwonilam po 10 minutach z
                    komorki chcac sie umowic na inny termin-bardzo mi zalezalo, i asia
                    byla w domu.
                    fakt to bardzo nieprofesjonalne, a poza tym tak sie ludzi nie
                    traktuje. Przciez czesto ktos przyjezdza specjalnie spoza Wroclawia.
                • 22.10.08, 09:56
                  Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje wizyta u wróżki.
                • Gość: ania IP: *.dip.t-dialin.net 07.03.10, 02:33
                  Nie polecam, byłam u niej, w drugim pokoju siedziała pani czekajac
                  na wróżbę, pani Basia wiedziała, że mamy wspólnych znajomych,
                  uchyliła drzwi aby pani ta mogła wszystko słyszec. Moje pytania
                  skierowane do pani Basi stały sie znane moim znajomym. Odradzam. Nie
                  polecam!!!!!!!!!!!!!!
                  • 21.06.10, 17:37
                    Potrzebuje wrozki Slyszalam dobre opinie o wrozce na hallera we
                    wrocławiu ale sa dwie Czy ktos ma namiary na jedna i druga Prosze o
                    dane na adres pacholczyk84@wp.pl Bede wdzieczna bo to pilna sprawa
                    • Gość: kasienka IP: 217.153.67.* 03.08.10, 14:01
                      Proszę o kontak na maila do Pani Basi.Kiedyś byłam u jednej
                      wrózki,ale nie mam numeru telefonu, a właśnie była z Hallera.
                      Pamiętam, że boczna ulica i chyba pierwsza albo druga brama po lewej
                      stronie, nie wiem czy to Pani Basia, ale dużo rzeczy, które mi
                      powiedziała się sprawdziły, co do przeszłości 100% Proszę o kontakt
                      na maila: kasiafierkowicz@interia.pl
                      • 22.02.16, 11:59
                        CZY MOŻE MI KTOŚ PRZESŁAĆ TELEFON I ADRES DO WRÓŻKI BASI Z WROCŁAWIA.
                        WIEM ŻE BOCZNA HALLERA, BYŁAM TAM DWA RAZY I WSZYSTKO SIĘ SPRAWDZIŁO.
                        GDZIEŚ MI SIĘ ZAGUBIŁ ADRES I TELEFON.
                        PROSZĘ PRZESŁAĆ NA ADRES: agnieszka-lego@o2.pl
                        WIELKIE DZIĘKI AGA
              • 15.09.08, 18:59
                Ja byłam w listopadzie 2007r.u pani Beaty Jeske,jest ona niesamowitą wrózką a
                bylam juz u wielu.
                Niestety Pani Beatka wyjechała ponoć do Budapesztu na jakiś kontrakt,czy ktoś
                korzystał może też z jej usług?
              • Gość: MartaB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.09, 09:35
                Dokładnie. Mojej kumpeli powiedziala ze facet ja zdradza, ze jest
                cytuję: "łajdakiem" i ze ma bezzwłocznie go zostawic. Koleżanka jest
                z tym facetem do dzis i w czerwcu bede bawic sie na ich weselu.Na
                szczescie nie posłuchała rad tej Pani.Pozdrawiam.
                • Gość: J-z IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.02.09, 09:54
                  MartoB dlaczego kłamiesz?
                  • Gość: MartaB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 20.02.09, 13:18
                    To fakt a nie kłamstwo. Żenada!!!!
                • Gość: BeataK. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.10, 21:36
                  Dobry Wieczór ;-)))
                  Ależ tu 'jazgot' na tym forum ;-)

Weszłam na to forum,z nadzieją na dialog i na wyciągnięcie
                  konsrtuktywnych wniosków.
                  Niestety...jestem rozczarowana...
                  Odnoszę,że większość postów jest tendencyjnych...

A weszłam,tutaj aby polecić "swoją" wrózkę.

Mam na imię Beata i na forum gazety,chciaam się wymienić uwagami.Ale
                  po przeczytaniu postów poniżej-to już sama nie wiem...

Chyba nie polecę,teraz swojej wróżki...
                  jak dojrzeję,to może odpowiem na P.W.

Bywajcie...
                  B.K.
                  Czyli tania reklama,za tani koszt....
              • Gość: kika IP: *.chello.pl 25.05.10, 23:16
                Byłam u niej , taka z niej wróżka jak i ze mnie .Nic się nie
                sprawdziło ,opowiadała o osobie ze zdjęcia , a ta osoba od paru lat
                nie żyła .Bajerantka !
                • Gość: konrad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.11, 13:34
                  Zupełnie się z tym zgadzam, to jakaś kobieta która nie wie jak zarobić na życie, pewnie bez faceta, odniosłem wrażenie, że bardzo ich nie lubi (pewnie ją jakiś zostawił i się nie dziwię;))) ) i wpadła na pomysł jak wyłudzać kasę od naiwnych.
                  Mojej dziewczynie naopowiadała takie bzdety, że sam się do niej wybrałem i przekonałem się, że to zwykła naciągaczka.
            • Gość: sienna77 IP: *.adsl.inetia.pl 10.09.08, 13:59
              witam wszystkich. pojawiło się dużo złych informacji o wróżce kasi
              ze sztabowej. ja u niej byłam, jestem zadowolona. choć powiedziała
              mi dużo takich rzeczy, których wolałabym nie słyszeć i nie wiedzieć.
              ale cóż, taki los tych, którzy do wróżki odwiedzają. pani kasia ma
              niewątpliwie ogromną wiedzę psychologiczną i korzysta z niej kładąc
              karty. pozdrawiam wszystkie Forumowiczki :-)
              PS jak mi kładła karty, to głównie odwoływała się do przeszłości,
              mało mówiła o przyszłości. a ja byłam tak pod wrażeniem tego, co
              mówiła z przeszłości, że miałam mętlik w głowie i nie zapytałam się
              co na teraz.
              • Gość: MartaB IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.02.09, 09:30
                No wlasnie! Ma wiedze psychologiczna i wie jak podejsc czlowieka.
                Moja koleżanka była u niej pol roku temu i o mało nie rozbila jej
                związku.Niestety,ale taka prawda.Pozdrawiam.Marta
                • Gość: jimi69 IP: *.wroclaw.vectranet.pl 31.03.09, 12:44
                  to jak z lekarzami...jak jedna diagnoza jest potwierdzona przez inną
                  niezależną, to zwiększa prawdopodobieństwo jej trafności. Jeśli, zaś
                  przeczy, to trzeba zwiększyć próbę. Ja korzystam z usług W.Agnieszki
                  od 2 lat i jestem zadowolony. Wcześniej bywałem u sławnej Ewy, która
                  była sobie zeszła i nie pozostawiła ucznia. Trafność prognoz obu
                  jest podobna. Ważne jest też to, że wróżka Agnieszka podaje
                  alternatywy i konsekwencje podjętych działań, więc można przewidzieć
                  dwie ścieżki w jaki sposób potoczy się życie...przecież to jest taka
                  interaktywna gra. Przeznaczenie, przeznaczeniem, ale jak komuś
                  powiesz aby się odwalił, to nie można się spodziewać, że cię
                  [pokocha, nieprawdaż?
                  Spróbuj zapytać www.wrozkaagnieszka.pl
              • 05.07.09, 19:36
                Proszę o numer do Pani Kasi...
              • Gość: martuszka IP: *.chello.pl 13.10.09, 23:36
                witam was!czytam tu niektóre opisy na temat kasi ,i muszę stanąć w obronie .ja o
                Kasi dowiedziałam się od koleżanki z pracy,której trafności względem jej
                przepowiedni byłam świadkiem na każdym kroku . u kasi byłam 3 lata temu.nie
                układało mi się w długoletnim związku.z początku dość sceptycznie podchodziłam
                do tego tematu. może też z lekkim strachem że potwierdzi mi coś co wyczuwałam
                już od jakiegoś czasu.bywa tak że człowiek żyje w zakłamaniu ,nawet przed samym
                sobą i buduje wokół siebie fałszywy obraz pięknego,nieskazitelnego życia . więc
                odpuściłam sobie,myśląc że poprawi się moja sytuacja .minął następny rok i
                skończyło się odejściem z mojej strony. zjawiłam się u niej głównie z prośbą o
                wywróżenie mi przeszłości.z nadzieją o potwierdzenie słuszności mojej decyzji.
                wszystkie moje przypuszczenia i przeczucia względem mojego byłego partnera się
                potwierdziły . niesamowite jest to że potrafiła dokładnie ,dosłownie cytatami
                przedstawiać mi pewne sformułowania słowne,zachowania byłego partnera. nawet
                takie o których TYLKO ja wiedziałam ,niesamowite!!!!!ja naprawdę nic nie
                mówiłam ,nie nakierowywałam z niczym Kasi ,poprostu nie byłam w stanie słowa
                wydusić siedząc i słuchając każdego jak najbardziej trafnego słowa.wrażenie
                miałam że na wszystkie pytania o których pomyślałam ,Kasia udzielała mi kolejno
                odpowiedzi. o przyszłości również bardzo dużo się sprawdza,może nie z
                dokładnością czasu i wieku,ale sprawdza się! przepowiedziała mi następną miłość
                i dokładnie miejsce ,czas, nawet znak zodiaku nowego partnera.sprawy zdrowotne
                również jak najbardziej trafne. teraz kolejna sytuacja z przepowiedni w trakcie
                ,więc już się wybieram do kasi by pomogła .gorąco polecam :-)
                • Gość: Agnieszka IP: *.as13285.net 10.03.14, 22:18
                  Poprosze numer do wrozki Kasi ze sztabowej
              • Gość: Realista IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.03.14, 17:28
                Zwykłe durne i ordynarne babsko. Moja połowica była u niej, namieszała jej w głowie. Skasowała 200 zł. Oczywiście bez pokwitowania.
            • Gość: Marzena32 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.02.09, 18:31
              Witam.Byłam u Kasi rok temu. Teraźniejszosc opisała dobrze i
              trafnie. Jednak musze przyznać że dużo jej podpowiedziałam i nie
              wiem czy tak dosłownie traktowac tę wrózbę. Co do przyszłosci to jka
              na razie niewiele się sprawdziło np. miałam poznać w
              listopadzie/grudniu miłość mojego zycia i jakos mamy luty i nic z
              tego nie wyszło :( Pozdrawiam. M.
            • 05.07.09, 19:38
              1bala napisała:

> Na Kasię trafiłam przypadkiem.Nigdy przedtem nawet nie pomyślałam
              że
              > pójdę do jakiejś wróżki.To co przepowiada,dobre czy złe jestem w
              > stanie przyjąć spokojnie.Wiem co może mnie czekać, jestem na to
              > przygotowana.Złe rzeczy przekazuje w taki sposób,że się nie boję
              > przyszłości.A życie mam strasznie pogmatwane.Jej prognozy
              sprawdzają
              > się prawie w 100%.Mam problem, idę do Kasi.Ona pomoże, pokaże mi
              > kilka dróg,ja wybieram tę najlepszą albo czekam, "niech się
              > dzieje ...".Korzystam z jej porad już od kilku lat.Moi znajomi są
              > też zadowoleni.
              > P.S.
              > To z jakimi szczegółami opowiada o zaistniałych
              > zdarzeniach, "stawia" włosy na głowie,ma się wrażenie że była przy
              > tym.
              Proszę o numer do Pani Kasi...Pozdrawiam i z góry dziękuję...
              • 05.07.09, 19:39
                Proszę numer do Pani Kasi... dziękuję
              • Gość: ... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.11, 13:47
                No skoro znajomi chodzą to chyba nie problem uzyskać ten numer od nich. Chyba, że to hymn pochwalny samej wróżki katarzyny...
            • Gość: ania IP: *.finemedia.pl 03.08.09, 23:43
              czesc,

czy moglabys mi podac namiary na wrozke Kasie ze Sztabowej? od
              jakiegos czasu probuje ja znalezc aby sie umowic. Z gory dziekuje.
              ivrone@o2.pl
            • Gość: gosia IP: *.am.wroc.pl 28.07.10, 10:25
              moze i dobra (chociaz sama nie bylam). Po przeczytaniu opinii
              chcialam sie do niej wybrac, ale cena jaka bierze to kosmos - 650
              zł. Wiec chyba poszukam innej taniej i sprawdzonej. A byl ktos u
              pani Bogumily z ul. Gajowej 70 we wroclawiu?
              • Gość: misia IP: 78.8.177.* 02.12.10, 12:37
                witam, jak świat światem nikt jeszcze nikomu nie dogodził. tak samo z wizytami u wrózki,szanuje wszystkie opinie za i przeciw ale to ,że wizyta u pani Kasi wynosi 650 zł to już kompletna bzdura.Byłam u niej kilka razy i nigdy takiej kosmicznej ceny nie było.
            • Gość: piotr_wielki_m IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.08.10, 00:02
              Kasia ze Sztabowej - hmm - byłem raz co do zdrowia - wielka pomyłka -
              powiedziała, że kręgosłup mam jak ze stali tmczasem zwyczajnie mi
              się sypie łącznie ze złamaniem w jednym miejscu i operacją w drugim.
              O mojej ówczesnej partnerce, wówczas był początek znajomości
              powiedziała, że piękna kobieta wielkiego serca, przekonałem się jak
              wielkiego jak mi konto wyczyściła. Rzeczywiście ogromnego serca.
              Chcę wierzyć, że dzień miała gorszy. Niemniej moja znajoma była
              również u niej. Tej znajomej o mnie powiedziała, że jestem
              złodziejem a ja jestem naprawdę uczciwym, prostym robotnikiem
              budowlanym. Chcecie, sami się przekonajcie co do wróżb Kasi. Nie
              sprawdzałem jak z reklamacjami czy są uwzględniane. :-)
              • Gość: konrad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.11, 13:57
                Mam bardzo podobne doświadczenie, tylko poszedłem do niej jak o mało nie rozwaliła mojego związku, informując moją pannę która była u niej rok wcześniej, o moich zdradach, które nigdy nie miały miejsca. Nie wiem jaki ma cel oprócz kasy którą bierze, chyba taki by inni też byli nieszczęśliwi jak ona, bo to po niej widać - nie trzeba być wróżem. Ja mojej pannie udowodniłem, że jestem ok. co prawda trwało to ale udało się i jesteśmy miesiąc po ślubie. Ale ta pani, mam nadzieję, że zapłaci losowi za nieszczęścia jakie sprowadza na inne osoby.
                Ale miałem satysfakcję wyśmiewając ją z tego co mi opowiadała.
            • Gość: exrey IP: *.internetia.net.pl 14.07.11, 23:57
              Za dużo ta pani mówi, zbyt duzo szczegółow o których nie ma pojęcia.

Opowiem może w jaki sposób liczyla wyniki mojej matury. Byłem przed poprawą matury, chciałem podnieść wynik, pani ta po prostu od 100% odjęła mój poprzedni wynik i tak jej wyszedł nowy, hahaha. Bzdura!!!!!!!!!!!!

Poza tym opowiadała dużo innych pierdół z takimi szczegółami jakich w życiu usłyszeć bym się nie spodziewał. oczywiście NIC się nie sprawdziło, NIC!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

nie idzcie do niej, bo za tą cenę - nie warto!!!!!!!!!!!!
              • Gość: konrad IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.11, 13:45
                chyba, że macie kasę na zbyciu i wierzycie w bzdury, ale może tą kasę lepiej przeznaczyć na biedne dzieci. Będziecie szczęśliwsi, a p. Kasia może zajmie się uczciwą pracą, bo to co teraz robi to zwykłe oszukiwanie ludzi.
                • Gość: MO2 IP: 80.68.224.* 05.06.12, 19:12
                  Wiesz, ja u niej bywam zawsze kiedy mam kłopoty...zawsze ją nagrywam(nie a nic przeciwko temu). Mówi przez godzinę, rzadko się myli. Czasem włosy dęba mi stają bo mówi tak precyzyjnie o rzeczach, o których wiem ja i ludzie których Ona nie zna.
                  Pomogła nie raz,uchroniła, a moi znajomi dzięki niej są bardzo szczęśliwi.
                  To prawda , ze jest bardzo dobrym psychologiem i często z tego korzysta :)
                  Ale dzięki temu, że posiada dar i jest inteligentna potrafi dobrze przekazac wiedzę tajemną którą posiada.
                  Ja bedę ją polecac zawsze, choc nie każdy jest zadowolony z wizyty u Kasi....na 10 osób 1 nie jest usatysfakcjonowana. Ale te 9 długo po wizycie pozbierac się nie mogą.
                  Czasem idę do niej z toną problemów , wychodzę z workiem rozwiązań i wiarą w lepsze jutro.
                  Polecam.
                  • Gość: assik IP: 78.9.4.* 29.08.12, 19:26
                    bardzo prosze o namiary na wrozke kasie
                  • 05.01.13, 09:21
                    tez byłam, i smiało moge polecic.

Gość portalu: MO2 napisał(a):

> Wiesz, ja u niej bywam zawsze kiedy mam kłopoty...zawsze ją nagrywam(nie a nic
                    > przeciwko temu). Mówi przez godzinę, rzadko się myli. Czasem włosy dęba mi staj
                    > ą bo mówi tak precyzyjnie o rzeczach, o których wiem ja i ludzie których Ona ni
                    > e zna.
                    > Pomogła nie raz,uchroniła, a moi znajomi dzięki niej są bardzo szczęśliwi.
                    > To prawda , ze jest bardzo dobrym psychologiem i często z tego korzysta :)
                    > Ale dzięki temu, że posiada dar i jest inteligentna potrafi dobrze przekazac wi
                    > edzę tajemną którą posiada.
                    > Ja bedę ją polecac zawsze, choc nie każdy jest zadowolony z wizyty u Kasi....na
                    > 10 osób 1 nie jest usatysfakcjonowana. Ale te 9 długo po wizycie pozbierac się
                    > nie mogą.
                    > Czasem idę do niej z toną problemów , wychodzę z workiem rozwiązań i wiarą w l
                    > epsze jutro.
                    > Polecam.
                    • Gość: ANETAG IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.02.13, 08:43
                      BARDZO PROSZĘ O NAMIARY DO TEJ WRÓŻKI PODAJĘ MAILA gambit2op.pl
                      • Gość: agnieszka IP: *.as13285.net 01.03.13, 11:02
                        poprosze o numer telefonu do wrozki Kasi na Sztabowej agnieszka_singh@onet.eu
                  • Gość: karola IP: *.play-internet.pl 04.11.13, 19:30
                    to prosze o namiary do Kasi ze Sztabowej i koszt wizyty :)
            • Gość: Patrycja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.11.11, 13:24
              Pewnie Cię podeszła i sama najpierw jej coś opowiedziałaś a ona potem to Ci uzupełniła...
            • 05.03.13, 16:52
              poprosze o numer telefonu agnieszka_singh@onet.eu

1bala napisała:

> Na Kasię trafiłam przypadkiem.Nigdy przedtem nawet nie pomyślałam że
              > pójdę do jakiejś wróżki.To co przepowiada,dobre czy złe jestem w
              > stanie przyjąć spokojnie.Wiem co może mnie czekać, jestem na to
              > przygotowana.Złe rzeczy przekazuje w taki sposób,że się nie boję
              > przyszłości.A życie mam strasznie pogmatwane.Jej prognozy sprawdzają
              > się prawie w 100%.Mam problem, idę do Kasi.Ona pomoże, pokaże mi
              > kilka dróg,ja wybieram tę najlepszą albo czekam, "niech się
              > dzieje ...".Korzystam z jej porad już od kilku lat.Moi znajomi są
              > też zadowoleni.
              > P.S.
              > To z jakimi szczegółami opowiada o zaistniałych
              > zdarzeniach, "stawia" włosy na głowie,ma się wrażenie że była przy
              > tym.
              • Gość: wiola IP: *.182.147.188.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 03.04.13, 16:53
                Witam.Czy ktos moze przeslac mi nr tel.do p.Kasi ze Sztabowej.
                Moj mail viola113@gazeta.pl .z gory dziekuje.
            • Gość: regi IP: *.adsl.inetia.pl 03.03.14, 20:23
              Bardzo prosze o kontakt do wróżki KAsi ze Sztabowej we Wrocławiu
        • Gość: Ola IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.07.09, 22:16
          kilka osob polecilo mi wrozke Agnieszke z Lelewela W-w, ja bylam tez
          i stwiedzam, ze jest wspaniala : tarot + numerologia, runy na
          wysokim poziomie
    • 01.06.08, 19:46
      Witam wszystkich:),
      mam wielką prośbę...pilnie potrzebuje namiary do dobrego sprawdzonego wróżbity
      czy wróżki.Słyszy się o niejakim Emilu, Samancie itd. Czy mógłby mi ktoś
      przesłać konkretne dane i orientacyjne ceny? Mój adres E-Mail to
      joanna-1981@o2.pl. Z góry dziękuję.

Pozdrawiam
      • Gość: nika IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.06.08, 14:31
        witam :) ja odnośnie Pani Katarzyny ze Sztabowej...zgodze się z
        którąś z powyższych opinii... chodzi mi o NEGATYWNĄ opinię...
        moja historia jest taka... chodziłam do Niej dwa lata, zostawiłam
        kupę kasy...a że miałam skomplikowane życie uczuciowe to chodziłam
        przynajmniej raz w miesiącu...na pierwszej wizycie rzeczywiście
        oczarowała mnie swoją "wiedzą'...znała takie szczegóły że z szoku
        nie pamiętam jak doszłam do domu.... ale im dalej w las....mówiła że
        nigdy nie wróce do mojego chłopaka, że nie widzi nas nigdy więcej
        razem....efekt jest taki że za miesiąc wychodzę za mąż właśnie za
        tego chłopaka! podsumuję to tak... o osobach "z boku" który
        towarzyszyły mi w życiu, z którymi miałam do czynienia 80% się
        sprawdziło. Natomiast co do mojego głównego problemu nie trafiła
        wogóle!i również widziała po drodze kilku "przyszłych mężów moich i
        kilka razy przekładała daty ślubu... natomiast trafiła tylko z
        określeniem kiedy widzi zaręczyny- bo zareczylam sie w tym miesiacu
        w ktorym Ona przepowiedziala, ale z tym z kim nigdy nie miałam
        być...wybór nalezy do Was....
        • Gość: ania IP: *.gprs.plus.pl 06.07.08, 22:26
          ja byłam u Pani Basi z Hallera. Dzieki niej wiem ze wiecej do wróżki
          sie nie wybiorę. Wyszlam od niej zaplakana- zapłakana z radosci.
          Uwierzyłam we wszytko co mowiła bo znała szczególy o których tylko
          ja wiedziałam. wiele rzeczy sie spełniło, ale ta najwazniejsza
          dotyczaca mojego przyszłego męża nie. Efekt taki że czekałam na
          niego ponad 1,5 roku, wybaczałam jego przekręty bo przecież to miał
          być ten. Teraz on ma żonę i dziecko a ja wciąż sama....
          • 07.07.08, 08:27
            No wlasnie, ona zna rozne szczegoly, czasami nieistotne dotyczace
            naszego zycia, ale w najwazniejszych kwestiach potwornie sie myli.
          • Gość: ms.marta IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 23:22
            Wybieram się do niej w tym tygodniu?Czy ktoś z Was oprócz Ani był u niej z
            wizytą?Jak wrażenia?Sugestie, tarot..
            Nie powinienem się sugerować opinią Ani..więc ciekaw jestem innych.
            Dzięki
            Marta
            • Gość: cysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.08, 23:42
              cóż ja byłam 4m-ce temu moja koleżanka pół roku temu. obu nam
              przepowiedziała optymistyczną superwersję, żadnej nic się nie
              sprawdziło z tej wersji...chociaż obecna sytuację opisywała dobrze.
              jeśli mogę polecić, to Kasia ze Sztabowej jest super. Gdzieś na
              forum są na nią namiary
              • 22.07.08, 09:04
                Ja bylam u niej wielokrotnie, sytuacje obecna opisuje swietnie,
                jesli chodzi o przyszlosc to juz jest gorzej.
                Nie wiem, kiedys wydawalo mi sie, ze jest swietna, moi znajomi tez
                byli zachwyceni, nie wiem,
                czy cos sie z nia stalo, czy moze czasami z przepowiadaniem
                przyszlosci komus jej nie wychodzi.
                Ale zastanawiajace jest to, ze ona prawie kazdemu opisuje jego
                przyszlosc w samych superlatywach, wszystko jest pieknie itd.
                • Gość: cysia IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.07.08, 10:28
                  wiadomo że nie zgadza się przepowiednia w 100%...ale u mnie akurat
                  nie mówi że wszystko będzie tak pieknie że aż sama nie wiem jak.
                  Wiele razy mówiła że coś nie wyjdzie albo nie jest dla mnie
                  odpowiednie choć chciałam, by było, tak że z tą optymistyczną wizją
                  się nie zgodzę
                • Gość: Asiula IP: *.users.zlotniki.pl 26.10.08, 23:43
                  Proszę o jakiś namiar na p.Basię z Hallera
                  moje gg 5202685
                  • Gość: Maja IP: *.chello.pl 01.01.09, 15:15
                    Byłam u p.Basi, nie bierze drogo bo tylo 50 zł, ale byłam na
                    początku sierpnia i tyle miało się wydarzyć do końca roku wg niej, a
                    nic się nie zmieniło, wydrzyło, po prostu nic się niesprawdziło :(
                    • 07.01.09, 11:28
                      co prawda nie jest z Wrocławia ale naprawdę warto ta pani mieszka w kłodzku,ja
                      korzystałam już kilka razy z jej usług i jak na razie to wszystko się sprawdzało
                      w 90 % korzysta również duże grono moich znajomych i również są bardzo
                      zadowoleni babka nie jest droga bo bierze 60-70 zł za godzinę.słyszałam że
                      zdejmuje też klątwy.
                      • Gość: kama IP: *.0.220.5.suedzucker.pl 17.07.12, 14:39
                        Czy mogłabyś mi podać namiar na tą panią z kłodzka...
                        słyszałam o niej bo była u niej dawno dawno temu moja mama ale w kłodzku i teraz nie mamy namiaru....
                        bardzo wazne to dla mnie
                      • 21.08.14, 10:22
                        Witam, mogę prosić o jakiś namiar na panią Halinę z Kłodzka?
                        Np telefon?
                        Dziękuję.
                    • Gość: Martha IP: *.204.20.248.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 24.04.13, 09:51
                      Czy ktoś mi może podać namiary na Basie z Hallera? Proszę o przesłanie na GG 4870471
                      • Gość: Nisia IP: *.217.146.194.generacja.pl 17.09.13, 22:18
                        bylam u Pani Basi ostatnio. To byl moj pierwszy raz u wrozki Nie wiem czy do konca mam wierzyc. W sumie nie uslyszalam nic zlego ale super dobrych wiesci tez nie mialam. Na pewno czlowiek wychodzi bardziej podbudowany na duchu :) naewt jezeli by sie mialo nie sprawdzic milo uslyszec ze bedzie dobrze, wtedy sami dazymy do szczescia.
                        • Gość: asia IP: 150.254.122.* 26.11.13, 16:55
                          proszę o kontakt do wróżki Basi z Poznania. na maila asia.sylwek@gmail.com
                  • 08.02.09, 21:13
                    Witam,
                    wróżka Basia z Hallera była jedną z czterech wróżek u jakich byłam w ciągu ostatnich czterech miesięcy a trzecią w kolejności. Pierwsza była Maria z Lelewela. Kiedy od niej wyszłam byłam oszołomiona tym jak trafnie opisała moje życie i zadowolona z tego co ma mi według niej przynieść życie a już na pewno najbliższe miesiące. Powiedziała dokładnie to co chciałam usłyszeć. Niestety nie wierzyłam jej do końca i postanowiłam potwierdzić u innej wróżki. Trafiłam do Marii z Kędzierzyna, która widziała dokładnie przeciwne zakończenie ważnej rzeczy, o którą pytałam niż Maria z Lelewela. Więc trafiłam do Basi z Hallera, która potwierdziła słowo w słowo wróżbę Marii z Lelewela. Czarta, do której trafiłam - Kasia ze Sztabowej - potwierdziła Kędzierzyn. Teraz mam dwie wersje tej samej historii. Dwie na dwie. I komu mam wierzyć? Każda z nich opisywała bardzo dobrze teraźniejszość a zupełnie rozminęły się co do przyszłości. Wiele drobnych rzeczy się sprawdziło - zwłaszcza Basi i Marii z Lelewela, boję się jednak, że co do ostatecznej wróżby rację mają te, które nie chciałabym żeby się sprawdziły.. Korzystając z okazji chciałabym przestrzec.. lepiej nie chodźcie potwierdzać wróżby do kolejnych wróżek. Żałuję, że trafiłam do Kędzierzyna i do Kasi ze Sztabowej - przez to co powiedziały straciłam wiarę w dobre przepowiednie Basi i Marii. Taj naprawdę kompletnie nic już nie wiem.
                    • Gość: obiektywizm IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.02.09, 21:27
                      no własnie-i mamy typowy przykład chodzenia po wrózkach i szukania dla siebie
                      satysfakcjonujących odpowiedzi,sory ,ale ja też szukam odpowiedzi na pytanie, a
                      mianowicie kiedy bede na Genladndii i polubie tę wróżke ,która pwoie mi,że jak
                      najszybciej...daj spokój koleżanko droga,weź rade i spójrz na siebie czy po
                      wizycie i wróżki coś Tobie to daje,czy sama odkrywasz sens co mozesz zmienić a
                      co nie,zadziałac sama sobą.Wróżba to nie recepta na zycie,lecz droga-ścieżka i
                      tak w konsekwencji Ty zadecydujesz co bedziesz robić w zyciu,d tego nie jest
                      wróżka czy Tarot.Szkoda,ze tak mało ludzi mądrych chodzi na wróżby,każdy szuka
                      najlepszej wróżki zamiast zastanowic sie nad sensem wypowiedzi danej wróżby.I
                      zapewniam Ciebie,ze u każdej wróżki bedziesz słyszeć co innego,bo każda jest
                      inna i każdy jest inny,ale póki sama nie zadziaąłsz,nie odpowiesz sobie na
                      pytanie co mogę wyciagnac dla siebie dobrego z danej wróżby,póty bediesz dalej
                      chadzać po każdej wróżce oczekując że spełni Twoje własne oczekiwania-to nie
                      tak.NIe ma samospelniajacych sie wrozb,trzeba wziać nauke i lekcje z tego co
                      mówi wróżka,lecke wewnetrzna dla siebie.
                      • 23.03.09, 19:11
                        Nic dodać, nic ująć. Do wróżki można iść ale ona da Ci tylko radę a nie
                        przepowie przyszłość. Tak naprawdę człowiek sam jest kowalem swego losu. Wróżka
                        ci powie co teraz wokół Ciebie się kręci. Kiedyś miałam przypadek w którym
                        wróżka uratowała mnie przed głupim romansem. Facet był tak przekonywujący, taki
                        wspaniały ale wróżka mówiła że fałsz jest wokół niego. Ze jakaś kobieta jest z
                        nim. I jak go dłużej poznałam to okazało że że wróżka mówiła prawdę. A gdybym
                        jej nie posłuchała to później tylko wycierałabym swoje łzy. Wróżka nie powie co
                        będzie, ona podpowie Ci tylko drogę która możesz wybrać i jakię mogą być
                        konsekwencje ale to i tak Ty sam decydujesz.
                      • 23.03.09, 19:15
                        PS. U Pani Basi z Hallera byłam parę razy i jestem bardzo zadowolona. Dostałam
                        od niej wiele mądrych rad, których posłuchałam i przez to uniknęłam wielu
                        rozczarowań. Panie Basia nie mówiła mi o przyszłości bo z tym nie chodzi się do
                        wróżki. Tarot jest obiektywny i widzi obecną sytuację lepiej niż my sami
                        jestesmy ją ocenić. Pania Basia widzi z kart wszystko z góry i powie nam tylko
                        możliwe drogi a która my sami wybierzemy to od nas zalezy
                        • 26.03.09, 13:43
                          Proszę o telefon do Wróżki Basi z ul.Hallera
                          mój mail betiqa@gazeta.pl

Dziękuję
                        • Gość: Ila IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.04.10, 14:18
                          Witam czy mogę prosić o kontakt do p. Basi? ila0@poczta.onet.eu
                        • 03.05.12, 12:22
                          Poproszę o Kontakt Do Pani Basi :basiamikita@hotmail.com Z góry dziękuje
                    • 03.09.15, 00:08
                      Proszę o namiar na Pania Basie z Hallera i na Pania Grazyne z ulicy Dokerskiej mój mail ewa1963@onet.pl
                • Gość: Ola IP: *.ae.wroc.pl 22.04.11, 10:20
                  Witam,
                  Nie będę ukrywała, że poszłam do Pani Basi bez większych oczekiwań. Nawet się nie przygotowałam, bo sama nie wiedziałam o co chcę zapytać. Poszłam, bo miałam trudny moment w swoim życiu - przepełniało mnie poczucie bezradności i beznadziei. Nie będę oceniać tego czy moje przepowiednie są trafne czy też nie i ile w nich profesjonalizmu... Chciałabym jedynie podkreślić, że po wyjściu od Pani Basi byłam zupełnie inną osobą!!! Jestem pewna, że mnie nie "zaczarowała" ;))))) ale przekazała mi dużo pozytywnej energii i zdecydowanie pomogła spojrzeć na pewne kwestie z innej perspektywy. Może w pierwszym kontakcie jest dość nieprzyjemna i specyficzan, może się spóźnia, może i pali w trakcie (co pewnie dla niektórych będzie karygodne), ale ma w sobie to "coś" co sprawia, ze po wyjściu od Niej naprawdę chce się żyć! Polecam Panią Basię i inne wróżki tym, którzy poszukują wskazówek, wsparcia dla swoich decyzji. Tym, którzy potrafią mądrze i z lekką dozą dystansu wykorzystać podobne doświadczenia. Z całą odpowiedzialnością POLECAM.
              • Gość: znowu ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.09.08, 11:18
                Kasia ze Sztabowej też zmyśla, najpierw wyciągnęła ze mnie przez telefon a potem
                normalnie poszedłem i położyła karty i to samo p[powiedziała co ode mnie (!)
                usłyszała. Poza tym mówiła, że nigdy nie będziemy już razem z oartnerką, a my
                mieszkamy razem już ho,ho tyle lat do dziś.
            • Gość: kala IP: *.171.19.108.static.crowley.pl 15.02.10, 14:57
              Witam,
              proszę o jakiś nr kontaktowy do Basi sprawa pilna na e-m: kala5@interia.pl

dziękuję
              kala
            • Gość: agakos IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.01.12, 22:39
              Witam,

ja byłam 2 razy, bardzo specyficzna :)
              namieszała mi tą wróżbą - minęło już sporo czasu i nie sprawdziło się ale poprawiła mi wtedy humor :)
              ja polecam - helenę żuk (autorkę kilku kultowych książek o tarocie)
              wróży też z kart klasycznych i kilku innych :))
              prowadzi fajne kursy wróżenia z kart: Tarota, Klasycznych, Lenormand, Nostradamusa,
              w wszystko w przyzwoitej cenie :))
        • Gość: Iza2585 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 16.01.09, 15:58
          A propos Kasi z Sztabowej..Niestety, ale niezbyt dobre wrazenie na
          mnie zrobiła. Moja kolezanka chodziła do niej i mi ja poleciła.
          Prezpowiedziała jej ze jak kupi działke w jednym miejscu to wybuduje
          sobie piekny dom i ogolnie to bardzo dobra transakcja i bedzie
          bardzo szczesliwa. Niestety, w wyniku problemow papierkowo-sądowych
          kolezanka wpadła w długi, musiała sprzedac działke i teraz jest na
          skraju bankructwa... Moj przykład: zapytałam ja o konkretnego
          faceta, z ktorym chciałam stworzyc zwiazek. Nagadała samych złych
          rzeczy na niego, ze to pasozyt, ze cytuje "kobiety traktuje jak
          pojemniki na sperme", ze to łajdak,"bije kobiety w seksie i ciagnie
          za wlosy", łotr i w dodatku oszust i złodziej. Zraziłam sie..Po
          jakims czasie pomimo jej wrozby zaczełam sie z nim spotykac. Od 2
          lat mieszkamy razem, nie zauwazyłam zeby mnie okradł czy oszukał..
          Seks z nim jest udany i nie mam zarzutów...Jestem szczesliwa
          kobieta. Nigdy wiecej do niej nie pojde!!!! POzdrawiam, Iza.
          • Gość: ella31 IP: *.media4.pl 17.01.09, 18:49
            Co do katarzyny to potwierdzam, jest beznadziejna. Nagadała mi strasznych głupot, które nie tylko się nie sprawdziły, ale stało się wręcz na odwrót. Jak na razie miałam kontakt z kilkoma wróżkami i jedyną jaką mogę polecić jest Małgorzata z Edyty Stein. Przynajmniej jest konkretna,nie leje wody. Jak narazie sprawdziły się już dwie rzeczy które mi przepowiedziała.
          • Gość: straszno-smieszno IP: 89.174.255.* 12.10.09, 13:12
            Jeżeli ktoś mówi
            >"bije kobiety w seksie i ciągnie za włosy" - to opisuje swoje własne
            preferencje w tej dziedzinie. Żadna szanująca się osoba (także wróżka) czegoś
            takiego nie powie. Wróżka ma mówić o kliencie i do niego, a nie o sobie i swoich
            doświadczeniach seksualnych. Coś się rozwiązało i wysypało, bo widzę i słyszę od
            jakiegoś czasu takie zwichrowane osóbki, które zamiast świadczyć usługę, za
            którą ktoś płaci, opowiadają baśnie i epatują swoim własnym łóżkiem!
            A potem jest płacz i zgrzytanie zębów, bo ktoś źle powiedział o Kasi ze
            Sztabowej albo o Basi czy Marysi skądśtam.
            Ludzie, zacznijcie się zachowywać poważnie! Mówię do obu stron, bo osoba, która
            opowiada takie brednie nie jest godna zaufania, a osoba, która tego słucha i
            jeszcze za to płaci - tym bardziej się pakuje w niezdrowe emocje.
            Tylko czekać, jak pojawią się wątki o tym, jak wróżka wpędziła kogos w chorobę
            psychiczną albo doprowadziła do samobójstwa. A wystarczyło chwilę pomyśleć,
            zachować kontrolę na d własnym życiem i nie oddawać jej obcej osobie, o której
            wiemy tak niewiele...
        • Gość: Meluzyna21 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.03.09, 14:49
          Zgadzam się.Jak poszłam do niej 1 raz to włosy zjeżyły mi się na
          głowie.Opowiada tak przekonywująco i zdecydowanie i pewnie ze nie
          byłam w stanie jej nawet zaprzeczyc.Tak jak Nika napisałas, im
          wiecej wizyt tym wiecej wody z mózgu. Mi powiedziala ze facet
          ktorego sobie upatrzyłam dawno temu nigdy nie bedzie moj i nawet na
          mnie nie spojrzy i nie ma szans. Od ponad 3 miesiecy dzieki pomocy
          moich znajomych osob spotykam się z nim i jest fajnie. Pozdrawiam.
    • Gość: Magdalena IP: *.e-wro.net.pl 18.07.08, 18:51
      Wróżka na Hallera, Krystyna jest bardzo dobra. Polecam. Wszystko się
      sprawdza.Ma niezwykły talent do wróżenia i interpretowania kart.
      Jest na prawde bardzo dobra!
      • 19.07.08, 15:59
        Byłam u Krystyny w styczniu 2008 wróżba miała być na trzy miesiące i
        nic się nie sprawdziło.Kazała mi zrobić pewną rzecz i wten sposób
        ingerowała w moje życie, dobrze że jej nie posłuchałam bo skończyło
        to by się dla mnie bardzo źle, wiem to i mogę to powiedzieć z
        perspektywy czasu.
        • Gość: niebieski512 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.12.08, 09:12
          Witajcie
          Bylam u Pani Ewy z ul. Polaka we Wrocławiu jakies 3 lata temu i z
          tego co mowila sprawdzilo sie nie wiele. Wlasnie na tym forum
          dowiedzialam ze nie zyje, szkoda bardzo fajna kobieta.
    • Gość: lklkl IP: *.e-wro.net.pl 19.07.08, 19:44
      Jak oceniacie? prosze o jakies opinie :)
      • 25.07.08, 17:52
        Witam!
        Byłam z polecenia u Pani Grażyny ,jestem bardzo zadowolona i mogę polecić z czystym sumieniem.Nie jest to żadna reklama .25 ZL za godzinę . Kładzie karty tradycyjne.Za żadną wróżkę się nie uważa ,tylko w trudnych sprawach szuka wyjścia .Tylko poddam kontakt na meila gazetowego nie szuka rozgłosu.
        • 25.07.08, 18:45
          To ja bardzo proszę o kontakt do p.Grażyny.
          remi39@gazeta.pl
          • Gość: gość IP: *.vivaldiego.wroclaw.pl 02.09.08, 01:24
            proszę o namiary na P.Grazynę? Dzięki wielkie!!!
            • 03.09.08, 21:34
              Witam!
              Napisz na pocztę z gazety bo twój login nie wchodzi.Na forum nie mogę poddać .
              Pozdrawiam
        • 13.08.08, 14:33
          to ja też poproszę kontakt do Pani Grazyny. Na maila. Dziękuję.
          • Gość: malutkikaczorek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.11.08, 16:30
            to ja też poproszę o kontakt do Pani Grażyny na gg: 1876619, albo na
            maila: ewelina.k4@buziaczek.pl Z góry dziękuję. Pozdrawiam!!!
            • Gość: wessa IP: *.as.kn.pl 28.11.08, 10:13
              tez porposze namiar na pania grazyna na wessa@poczta.onet.pl

bardzo dziekuje
              • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.05.11, 10:43
                Również bardzo proszę o namiar na p. Grażynę madziahy@gmil.com

Z góry bardzo dziękuję!

Pozdrawiam
        • Gość: Gość IP: *.mas.airbites.pl 28.08.08, 14:08
          Witam,
          Jeśli tu jeszcze zajrzysz, to będę wdzięczny za kontakt tel., badź
          mailowy do p. Grażyny, na adres: ad_d@o2.pl
        • 02.09.08, 01:37
          ja też poproszę namiary na P. Grażynę.Dzięki
        • 07.09.08, 17:27
          ja tez poprosze namiary na P. Grzżyne
          • 07.09.08, 17:28
            Ja też poproszę namiary na P. Grażynę
            • Gość: ren IP: *.internetia.net.pl 10.08.11, 12:29
              Maria Ewa. Wrocław. tel. 071 787 48 06.
              Ostatnio u niej byłam, poświęciła mi więcej czasu niz godzine. Trochę z dystansem podchodzę do wróżb, ale w moim przekonaniu częściowo się sprawdziło na resztę będę musiała poczekać. Proszę o Państwa opinie odnoście wrażeń po kontakcie z Maria Ewą.
              Pozdrawiam
              • Gość: Limonka IP: *.dynamic.mm.pl 08.10.13, 15:12
                Witam,

EwaMaria osobiscie przyjmuje juz tylko najblizszych znajomych.
                Teraz mozna skorzystac z pomocy online
                Wziełysmy z koleżanką po wróżbie , doradziła nam ta Pani i powiem, że kobieca intuicja mówi mi, że dobrze mnie pokierowała w pewnej sprawie sercowej ;D
                tarot-wrozba.pl/
          • 11.09.08, 23:04
            Bardzo proszę namiary na P. Grażynę tel. i adres
        • 22.09.08, 13:50
          moge prosic o namiar do wrożki grażyny?
          marzenciam@gazeta.pl
          bardzo mi zalezy

albo do kogos sparwdzonego kto potrafi powiedziec sporo z
          przyszlosci a nie tylko przeszlosc
        • Gość: robin IP: *.chello.pl 24.11.08, 01:43
          Bardzo prosiłabym o kontakt do Pani Grażyny, mój mail: corbeau6@interia.pl.
          Dziękuję.
          • Gość: asiiiek IP: *.217.146.194.generacja.pl 27.11.08, 22:21
            ja tez bym prosiła kontakt do Pani Grażyny , moj adres
            kolaciatko@inteia.pl
        • Gość: Gość v-olka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 18:00
          proszę o kontakt do Pani Grazyny na adres v-olka35@wp.pl
        • Gość: agnes IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.12.08, 22:34
          bardzo prosze o namiary na p.Grażyne!
          moje gg 2818763
        • Gość: potrzebująca IP: *.gprs.plus.pl 08.01.09, 11:31
          Hej!
          Mam wielką prośbę.Mogłabyś wysłać na mojego maila flower21@o2.pl
          kontakt do pani Grażyny.jeśli możesz to napisz tez o niej coś więcej.
          Będę bardzo wdzięczna.
          Pozdrawiam,
          potrzebująca i zagubiona B.
        • 24.02.09, 14:13
          Czy ktoś mógłby coś więcej napisać na temat wróżki Grażyny?Jak
          sprawdzają się jej przepowiednie,gdzie przyjmuje?Proszę również o
          jej nr telefonu na maila-giwelen1@o2.pl
          • 04.11.11, 23:01
            Byłam u Pani Grazyny na ul Dokerskiej polecam potrafi pomóc
          • Gość: Honorata IP: *.internetunion.pl 08.12.11, 20:29
            Grażyna z Dokerskiej sprawdza się w 100%, nie tylko wróży ale także uzdrawia i pomaga w różnych sytuacjach życiowych
        • Gość: Iwona IP: *.adsl.inetia.pl 24.08.10, 12:29
          prosze piszesz o dobrej wróźce bardzo prosze podaj mi do niej numer.
          Mój adres iwona.lukaszewska@rabat-detal.pl. Z góry bardzo dziękuje.

Pozdrawiam
          Iwona
        • Gość: riana IP: *.23.199.109.static.rdi.pl 24.10.11, 23:42
          Prosze o kontakt do Pani Grażyny
    • Gość: briksi IP: *.centertel.pl 26.07.08, 18:51
      Ja błam u P Kasi ze Sztabowej niestety nic mi się nie sprawdziło nie wiem czy to
      ja mam takiego pecha bo to druga wróżka u której nic mi się nie sprawdza. Moja
      koleżanka natomiast była bardzo zachwycona , jeśli ktoś chce to mogę podąć
      namiary . Również proszę o podanie namiarów do kogoś zaufanego i sprawdzonego.
      misia247@wp.pl
      • Gość: ona78 IP: *.internetdsl.tpnet.pl 29.07.08, 22:27
        To może jakiś kontakt do tej Samanty? moje gg: 1864143
    • Gość: AAZZ67 IP: *.mofnet.gov.pl 05.08.08, 09:55
      j/w
      • Gość: vivianne IP: *.chello.pl 29.08.08, 23:14
        czy ktoś może podac mi namiary na B.Jeske?Bardzo proszę!
        Vivianne1@interia.pl
        • 05.09.08, 22:10
          Czy ktos byl u p.Grazyny, polecanej tutaj?
          • 06.09.08, 14:10
            Naprawde nikt nie wybral sie do p.Grazyny reklamowanej tutaj,jestem
            ciekawa opinii.
            • 12.09.08, 10:56
              Chcialabym porozmawiac z kims kto wybral sie do pani Grazyny, ja
              bylam i powiem szczerze byla to eyjatkowo oryginalna wizyta.
              Niestety bardzo malo sie dowiedzialam, a mam doswiadczenie jesli
              chodzi o spotkania z wrozkami.
              • Gość: kaska77 IP: *.generacja.pl 13.09.08, 14:53
                Ja bylam u pani Grazyny kilka tyg. temu. Hmmm, podoba mi sie twoje
                stwiezdzenie "wyjatkowo oryginalana wizyta" :)) mam podobne
                odczucia, ja takze mam sporo doswiadzcenia jesli chodzi o wrozki...
                niewiele konkretow, ale to co mowila troche trzymalo sie kupy... ja
                poszlam tam z konkretnym problemem, chodizlo o podjecie decyzji...
                wszytko co mowila dotyczylo dosyc odleglej przyszlosci wiec trudno
                stwierdzic czy sie sprawdzi... ktos jeszce byl u pnai Grazyny? jak
                odczucia?
                • Gość: powerofflower IP: 217.153.66.* 14.09.08, 00:17
                  Jezeli tak duzo osob szuka wrozek czy wrozbitow to jeszcze jutro
                  czyli 14.09.2008 w hali stulecia sa Targi Niezwyklosci. Raz tam
                  bylam i widzialam pelno osob takich ktorych wlasnie szukacie :P co
                  prawda nie skorzystalam z oferty wczesniej ale mam zamiar zrobic to
                  jutro wlasnie. targi trwaja do godz. 18. a nastepne beda w lutym :P
                  wiec ten kto moja wiadomosc jescze jutro przeczyta, niech wsiada w
                  tramwaj czy autobus i jedzie do Hali! pozdrawiam Aga
                • 01.10.08, 23:58
                  Czy mogę prosić o namiary na Panią Grażynę? mój e-mail: maadzziaa@tlen.pl

Z góry dziękuję :)

P.S. A jak cenowo?
              • Gość: marianna IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.02.09, 12:16
                ...widać właśnie ,że masz doświadczenie w chodzeniu do wróżek,tylko
                ciekawe po co chodzisz od jednej do drugiej,bo nie jedną zdązyłas
                już tu zmieszać z błotem.Współczuje tym wróżkom naprawde,że miały z
                Toba kontakt.
            • Gość: ania IP: *.217.146.194.generacja.pl 19.10.09, 12:12
              Ja bylam u pani grażyny kilka razy ...wiele i tak jeszczw czeka aby sie
              spełnilo...jest dobra wróżka kladzie karty tradycyjne. Miła i sympatyczna osoba
              duzo mówi ..ale i tak to co powie wrózka to alternatywa ..jest kilka dróg która
              wybierzemy to od nas zależy.
          • Gość: ania IP: *.217.146.194.generacja.pl 18.10.09, 17:59
            hej ja chodze to pani grazy z dokerskiej ...karty stawia swietnie dobrze to
            robii...polecam serdecznie
    • 02.10.08, 21:07
      Czy jakieś namiary na p. Emila mogłabym dostać?
      Prosze o kontakt na @ gazetowego :)
      • Gość: ulcia.18 IP: *.lanet.net.pl 12.10.08, 22:03
        prosze o namiary do p.Emila ulcia.18@interia.pl
        • Gość: Alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 23:03
          tel do Emila502505049 Alicja moje gg 10641318
    • 19.10.08, 22:48
      Proszę o namiar do wróża Emila z Leśnicy na gg:4137741
      • 20.10.08, 22:04
        ja też bym bardzo prosiła o kontakt do pana Emila gg:5442845
    • 21.10.08, 16:56
      Moja kuzynka wraz z ciocią zachwlały mi pewną wróżkę, podobno
      wszystko sie sprawdziło w 100%. Jest to Ewa Krasuska z ul. B.Polaka
      we Wrocławiu. Czy ktoś z Was słyszał o takiej wróżce???
      Zastanawiam się, czy to nie ta sama wróżka co Maria Ewa. One mówiły,
      ze Ewa Krasuska jest znana we Wrocławiu i wygląda naprawdę jak
      czarownica:) Ale to było 5 lat temu, wiec moze teraz ma pseudonim
      Maria Ewa:?
      • Gość: gosiagosia IP: *.eranet.pl 21.10.08, 17:22
        monika.nysa napisała:

One mówiły,
        > ze Ewa Krasuska jest znana we Wrocławiu i wygląda naprawdę jak
        > czarownica:)

Szanowna Forumowiczkzo,
        nie znam tej pani, nigdy o Niej nie słyszałam.Nie pomyślałaś, że
        wymieniając kogoś z imienia , nazwiska i adresu i pisząc,
        że "wygląda jak czarownica" możesz kogoś urazić?
        Nieładnie, a fe !
      • Gość: ja IP: *.wroclaw.mm.pl 04.11.08, 09:53
        niestety, p. Ewa juz nie ma... zmarła..
      • Gość: kaska77 IP: *.generacja.pl 12.11.08, 00:45
        Pani Ewa z ul. Polaka zmarla jakis rok temu...
    • Gość: madzik IP: *.rev.numericable.fr 20.11.08, 21:53
      Witam proszę o kontakt do Pana Emila lub do dobrej wróżki we wrocławiu, meil
      deysy2004@wp.pl wielkie dzięki i pozdrowionka
      • Gość: Alicja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 23.11.08, 22:37
    • Gość: cornelia IP: 78.8.141.* 26.11.08, 18:08
      czesc, poszukuje wrozki Samanty, czy ktos wie czy ona jeszcze gdzies przyjmuje??
      jak tak to prosze o namiary: cornelia23@gazeta.pl dziekuje
      • Gość: zulu IP: *.ssp.dialog.net.pl 02.12.08, 18:50
        wie moze ktoś czy wróżka z ulicy wiejskiej dalej tam jest a jak nie to gdzie
        teraz przyjmuje?
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.