wróżka Maria Bucardi Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
            • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.12, 19:33
              ta wrażliwa osoba to nic innego tylko zwykla naciagaczka,oszustka która żeruje na ludzkim nieszczęściu i naiwności,negatywne komentarze usuwa ze swojego sklepu nie wspominając już o forum a te dobre to chyba z moca kosmosu sama sobie wystawia.A jej regulamin to kupa nie ma słowa reglamin tylko jakies pieprzenei o datkach OTRZĄSNIJCIE SIĘ TO KŁAMCZUCHA,NACIAGACZKA JAKICH MAŁO!!!!I DZIAŁA TEŻ JAKO WRÓŻKA SARI TYLKO TAM MA CZARNE WŁOSY I JEST NA ZDJECIU MŁODSZA.WYWLOKA KOSTROPATA!!!
              • Gość: gosc IP: *.range109-149.btcentralplus.com 24.03.12, 19:49
                prosze prosze ta cala maria bucardi to kostropata zlodziejka ktora nic nie robi a naciaga ludzi na kase i to spora kase jezeli chodzi o regulamin jej srony to przede wszstkim nie wystepuje u niej slowo regulamin czyli nie jest wazne co ona sobie zastrzega powinno byc podanie slowo regulamin to po pierwsze po drugie jak czlowiek domaga sie wyjasnien dlaczego z rytualu wyszlo cos innego to ta szamanica straszy demonami i takimi tam jezeli ktos odpowie na tego maila w ktorym ona straszy demonami w tedy ta mistrzyni magii straszy sadem jezeli czlowiek bedzie pisal negatywne opinie na jej temat teraz jezeli rzecz chodzi o jej sklepik to musze wam powiedziec ze ceny to ona naprawde ma z kosmosu bo takie same artykuly mozna kupic za grosze na innych stronach internetowych teraz prosze sobie wpisac wrozka sari i kto wam wyskoczy maryska tylko ze w czarnych wlosach aha i jeszcze jedno cala jej strona czyli punkt o tej stronie zostal zmieniony jakies 2 tygodnie temu wczesniej nie bylo tam takich informacji jakie sa obecnie wiec maryska robi sobie plecy ale niestety nie ma tam slowa regulamin wiec moze sobie dopisywac co tylko jej ta wspaniala szalwia na mozg zapoda ja tak tego nie zostawie jezeli bedzie trzeba to sprawe zaloze nie bedzie ona zerowac na ludzkim nieszczesciu dosyc tego
                • Czesc. Sama korzystalam z uslugi Marii Bucardi w zakresie zaklecie milosne. U mnie podzialalo. Bylo to jakies 4 m-ce temu. sorrki ale regulamin byl na tej stronie zawsze od kiedy pametam od jakiegos 2008 roku jesli sie nie myle. u mnie bucardi pytala czy czytalam strone i czy akceptuje jej zasady dostalam takiego majla zaraz na poczatku. wtedy by sie upewnic przeczytalam jej strone i stad wiem ze byl regulamin na 100% tylko pod innm tytulem, nie pamietam jakim. mysle ze to sprawa indywidualna czy dziala czy nie mialam szczescie ze podzialalo.
                • regulamin czy tam zasady pracy czy inne - skopiowalam czesc ponizej no wedlog mnie to nikt tutaj nikogo nie oszukuje, stoi czarno na bialym :-)))

cytat ze strony bucardi

W świecie spirytualnym nie ma żadnej gwarancji, gdyż Wszechświat kieruje się swoimi zasadami, których nie można w pełni przewidzieć, dlatego nie daję Ci żadnych fałszywych obietnic i nie gwarantuję cudów. Zapewniam Cię jednak, że w pełni wspieram Cię energetycznie i magicznie, w pełni oddaję moją energię by Ci pomóc i poświęcam moją energię życiową by aktywować energie Wszechświata dla Ciebie. Jeśli masz wątpliwości względem mojej osoby to radzę Ci zrezygnować z mojej pomocy. Nikogo nie namawiam do korzystania z moich rad czy energii. Jeżli decydujesz się na moją pomoc to możesz mieć pewność, że w pełni zajmuję się Tobą. Także przyszłość zmienia się każdego dnia, poprzez Twoje działania kształtujesz Twoją przyszłość, dlatego nie ponoszę odpowiedzialności z tego tytułu. Nie można mnie obciążyć roszczeniami czy odpowiedzialnością jeżli coś w Twoim życiu potoczy się nie tak, jak tego pragniesz, to Ty kształtujesz Twoją przyszłość każdego dnia.
                • Gość: Jola IP: *.swic.dialup.inetia.pl 16.04.12, 21:08
                  Dzien dobry Pani.Ja pisze do Pani,i tak mi chyba już rece opadają.J achyba niestety tez zostałam oszukana.Zaplaciłam,i przelalam w tamtym tygodniu już swoje pieniązki,za talizman naenergetyzowany przez Pania Marie,i ksiązkę .Za te 2 rzeczy zaplacilam 185 zł.Ksiązke Pani Maria mi wyslala przez internet,A talizman miała mi dzisiaj wyslac i napisac numer nadawczy mojej paczki.Od rana prosze o odpowiedz czy moja paczke wyslala z talizmanem,i do teraz nie mam zadnej odpowiedzi.I chyba zostalam tez oszukana niestety.Czy Pani tez zostala tak oszukana?.Czekam na odpowiedz od Pani w tej sprawie.Pozdrawiam,Jola.
              • sari to przeciez inna osobka. no chyba trzeba byc slepym by te dwie pomylic.
                • Gość: gosc IP: *.range109-149.btcentralplus.com 29.03.12, 20:33
                  no widze ze marychna nawet tu juz dotarla przede wsztskim jak moglas skopiowac jej o tej stronie jezeli u niej na tej stronie jest copy rights po drugie skad masz pewnosc ze o tej stronie czy jak nazywsz regulamin byl od 2008 roku jezeli robilas ryt 4 miesiace temu chyba ze zrobilas go w 2008 roku i dopiero masz efekty po trzecie maryska nie przysyla maila pytajacego sie czy zapoznalas sie z warunkami jej strony i jej pracy no chyba ze ty jestes kims specjalnym dla swiatlosci marii po czwarte jezeli masz foto shop to wrzuc sobie zdjecie sari i dostaw blad wlosy i wydzie ci pelna milosci i szczodrosci maria bucardi a tak na marginesie pani mario juz nie chodzi o nic ze dalam sie przez pania naciagnac ale czy ladnie jest tak samemu sobie wystawiac ocenie chyba raczej nie ja z tego nic nie rozumiem siedzi pani 24 godziny na internecie to kiedy znajduje pani czas na roboienie tej wspanialej magii no chyba ze jest pani az tak dobra ze tylko wystarczy ze pani pomysli o tym i juz jest zalatwione
                  • ja dostalam emaila i musialam zaakceptowac zasady. Zreszta z tego co jest na stronie wynika samo z siebie, ze juz czytajac jej strone akceptujesz jej zasady. Jej strone znam od 2007 roku wczesniej nie potrzebowalam rytuaylow to po co mialam kupowac. Dziwna z ciebie osoba. To raczej od ciebie wieje zloscia i zlem. Maria bucardi to wspaniala ciepla osoba. Mysle ze w ogole nie znasz tej kobiety a tylko piszesz bzdury wyssane z palca. mysle ze dla ciebie to kazdy kto zarabia pieniadze to od razu oszust chyba z toba jest cos nie tak. sorrki, ale ten tekst wyglada na to ze cierpisz na manie bycia oszukana, pewnie w zyciu na kazdym kroku ktos cie oszukuje, pewnie jak kupujesz bulke to tez od razu myslisz ze ekspednienka cie oszuka. no tak to brzmi.

mnie maria bucardi pomogla i kazdy jej list byl dla mnie ostoja w trudnym czasie i dobrym slowem i energia. nie pozwole na ta kobiete zlego slowa powiedziec.
                    • pierwszy raz jestem tutaj na forum i czytam czytam i nadziwic sie nie moge. Nie znam wrozki Bucardi osobiscie tylko z wywiadow, ktore co jakis czas sa na wp.pl ale jedno jest pewne.

nie mozna oskarzyc wrozki o oszustwo jesli jej wrozba sie nie spelnila. kazdy z nas codziennie dokonuje wyborow i znajac przyszlosc np. ze bedziesz miec wypadek jadac autobusem - wybierasz i nie wisiadasz do autobusu. wiec wypadek nie bedzie mial miejsca. wrozba nie moze sie spelnic bo znajac przyszlosc od razu zmieniasz twoje dzialania i zmieniasz ja.

jesli jakis rytual nie dziala to tez moze byc ta sama przyczyna co wyzej. zreszta rytualy to tylko pomoc my sami decydujemy co sie stanie. jesli opuszczasz sie na rytual ze np. kochanek wroci i sama popadasz w lenistwo i zaniedbujesz siebie to na pewno nie wroci i rytual nie zadziala.

wrozby rytualy i cala ta magia to tylko metody dzialania na podswiadomosc. moga ci pomoc cos zalatwic ale nigdy zadna wrozka nie sprawi cudu, zaden rytual nie sprawi cudu. ludzie za duzo hary potera ogladacie i w glowie wam sie miesza. rytual moze ci pomoc wierzyc a wiara przenosi gory.

tutaj nie moze byc mowy o naciaganiu czy oszustwie bo rytual to nie jest umowa kupna czy sprzedazy z gwarancja, to jest sprzeczne samo z soba.

jesli myslalas ze ktos za ciebie cos zalatwi zakleciem to sprawdz czy nie powinnas isc do psychiatry. ktos ci moze pomoc zakleciem ale nigdy czegos za ciebie nie zalatwi.
                • Gość: NISZCZYCIEL MARYŚA IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.03.12, 20:35
                  o cześć maryśka hhhahah ale pilnujesz swoich interesów teraz piszesz pod pseudonimem urszulauli no chcesz podrasowac swój wizerunek dobra jesteś słuchaj maryśka sama wiesz ze nei działają twoej ryty a wrecz nawet wysyłasz ludziom te same analizy,wróżby a jakbys nie wiedziała to każda jest inna nikt nie jest taki sam a z drugiej strony to analizy to chyba po szałwi masz taki tok mysleniowy bo nikt normalni nie wie o co chodzi w tym bnełkocie!!!Po drugie to jak mogłas nie bedac maryśka wkleić kawałek treści przecież nikt nie może kopiowac a na dodatek to już opini praktycznie nie mozna dodawa bo jeszcze światłość z kosmosu by sie dowiedziaął z twojej strony ty zakłąmana oszu\stko ni epomyslałaś o kobietach które chca miec dzieci co ty im robić??NIE DAJCIE SIE NARAC TEJ TORBIE A TE JEJ TALIZMANY NO PROSZE JEŻELI MACI EOCHOTE KUPIĆ TALIZMAN TO NA INNYCH STRONACH INTERNETOWYCH SA ŚLICZN EI O 300% TAŃSZE!!!
                  • Gość: Bókardi IP: *.as13285.net 30.03.12, 11:54
                    Witam serdecznie prosze sie nie martwic wszystkich dosiegnie sprawiedliwosc Boska predzej czy pozniej ... krwawa kasa oparta na nieszczesciu innych napewno jej szczescia nie dadza wruszka wielka lol OSZUSTKA I NACIAGACZKA piszaca sobie pozytywy
                    • Gość: niszczyciel marysa IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 30.03.12, 18:23
                      a najśmniejsze jest to że ona zablokowała sobei opinie i teraz nie można wkleic prawdziwej opini w sklepie hahah a i n aswojej stronie też sama akceptuje opnie czyli wiadomo sama sobie pisze,
                      to jest tak perwidna osoba ze ja ciekawa jestem czy ma pozwolenie na prowadzenie swojej szkoły haha moze by to warto zgłościs bo ja jej swojej krzywdy niepodaruje jeszcze mnei ku... demonami torba straszy i ze do sądu poda haha śmieszna kobieta naprawde a nie wie ze ja mam jej wszystkie mail eno wszystkie także marys uważaj bo kosmos wkrótce ześle na ciebei poważne grzmoty w dupe ty brak słó na ciebei bo miesem szkoda mi tu rzucac ty bezduszny buraku
                  • trzeba sie troszke znac na htmlu i mozna skopiowac to nic trudnego.
                  • jak moze byc cos 300% tansze. no chyba z matematyka na bakier ;-) biedna kobieta. jak sie chce miec dzieci to sie nie idzie do wrozki po rytual niepokalanego poczecia, tylko do faceta ;-))
                    • Gość: NISZCZYCIEL MARZS IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.12, 18:45
                      Marys dobra jestes sama ze soba prowadzisz dialog BUAHAHAHAHAHAH!!!!oj biedna szamanico jak u ciebie cos kosztuje 165 a na innej stronie u kogos o ludzkim secu to cos kosztuje 40 zl to ile to jest mniej procent chzba nawet wiecej niz 300 procent.Marzs zemsta z kosmosu juz pedzi do ciebie.A tz urszulauli uwazaj bo prokuratura sie klania tobie skoro nie marzska jestes to nie czytalas ze nie wolno kopiowac nic z jej strony prawa autorskie no i jak przyznaj sie ze to tz skubanico najbardziej szkoda mi ludzi ktorych krzywdyisz ty a jeszcye ogrod zakladasz z datkow a urzad skarbowz chzba z bielska bialej sie ukloni
                    • Gość: gosc IP: *.range86-145.btcentralplus.com 03.04.12, 18:47
                      witam wszystkich widze ze idzie zacieta walka o bucardi ktos tu dobrze napisal ze sprawiedliwos ja dosiegnie i ona sama o tym dobrze wie a z matma to nie na bakier bo jezeli chcesz na czyms zarobic to przebitka powinna byc 300 procentowa tylko jezeli wstawiasz porzadny towar a nie bubel z chin jak to robi bucardi ok to tyle grzecznosci teraz jedziemy prawde ta kobieta jest oszustka usuwa posty negatywne a pozytywy sama sobie pisze oszukuje ludzi gdzie sie tylko ta wielka wrozka z kosmosu nie zdaje sobie sprawy ze ludzie nie sa debilni i ktos w koncu zakonczy te jej dzialalnosc i to juz niedlugo tak marysiu nadszedl czas zaplaty za krzywdy ludzkie i nawet ta portugalia ci nie pomoze slonko kosmiczne
                      • Gościu jesteś boski, jak żeś ją nazwał - słonko kosmiczne a może lepiej byłoby że ludzi robi w jaja kosmiczne?
                        Zgadzam się z tym co piszesz w 100% tam niżej..........

Gość portalu: gosc napisał(a):

> witam wszystkich widze ze idzie zacieta walka o bucardi ktos tu dobrze napisal
                        > ze sprawiedliwos ja dosiegnie i ona sama o tym dobrze wie a z matma to nie na b
                        > akier bo jezeli chcesz na czyms zarobic to przebitka powinna byc 300 procentowa
                        > tylko jezeli wstawiasz porzadny towar a nie bubel z chin jak to robi bucardi o
                        > k to tyle grzecznosci teraz jedziemy prawde ta kobieta jest oszustka usuwa post
                        > y negatywne a pozytywy sama sobie pisze oszukuje ludzi gdzie sie tylko ta wielk
                        > a wrozka z kosmosu nie zdaje sobie sprawy ze ludzie nie sa debilni i ktos w kon
                        > cu zakonczy te jej dzialalnosc i to juz niedlugo tak marysiu nadszedl czas zapl
                        > aty za krzywdy ludzkie i nawet ta portugalia ci nie pomoze slonko kosmiczne

--
                        Możesz wcisnąć świnię we frak ale nie powstrzymasz chrumkania :)
                        • Gość: trutka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.05.12, 23:00
                          jesteście wstrędni. Pani Maria jest wspaniałą osobą. Ciemnota i zazdrość przez was przemawia, bracia i siostry, ogarnijcie się i zamiast spamować i zaśmiecać internet zróbcie coś konstruktywnego np. pobiegajcie lub pomedytujcie.
                          • Gość: wacek IP: *.play-internet.pl 06.07.12, 11:38
                            szkoda, że Pani Maria cały czas w prześcieradle i czymś na głowie, jakiś dekolt i sukienka byłaby ładna. No cóż... może kiedyś. ładne zdjęcia w ładnych plenerach i wnętrzach ze zwierzątkami... cieszą oko:)
                        • Gość: Gosc IP: *.197.127.192.threembb.co.uk 25.05.12, 23:04
                          Ty trutka sama sobie pobiegaj albo pomedytuj z maryska przy spalaniu szalwi ona na filmiku bardzo ladnie pogazuje jak to robic maryska to wstretna oszustka I rzadna weganka tylko zobacz jak jej sie buziuchna zaokraglila no chyba nie od jedzenia warzywek wali dziewczyna co weekend grilla moze mloda jagniecine I sa efekty
    • Jedynymi wróżbitami w Polsce wiarygodnymi, bezkonkurencyjnymi są wróżbici Małgorzata i Grzegorz z Wrocławia. Wiem to z autopsji... Więcej na ich stronie internetowej www.wrozby.pop.pl Więcej informacji można również uzyskać wchodząc na forum "Rozmów w Toku" wchodząc na ich stronę. Piszę o tym dla tego bo wychwalane tu osoby z Wrocławia typowe beztalencia swego czasu nieźle mi namieszały w życiu swoimi bzdurami. Byłem u wszystkich wrocławskich wróżbitów i dopiero w Gabinecie u wróżbitów Małgorzaty i Grzegorza na ul. E. Stein uzyskałem konkretną pomoc. Nic dziwnego, że Rozmowy w Toku to doceniły zapraszając ich do udziału w programie w dniu 7.03.2012r. Po prostu przyszedł czas na ujawnienie kto ma rzeczywiście talent wróżbiarskie. Ja i moi znajomi dawno przejrzeliśmy na oczy i dlatego korzystamy z usług tego gabinetu. Gwarantuję, że warto! Jeśli masz palący problem to idź tam natychmiast zanim nie będzie za późno!!!
    • Gość: mimi IP: *.tvk.torun.pl 20.06.12, 09:05
      ja jak narazie jestem zadowolona w pełni z wrózki zinaidy,tez na forum ją znalazłam,nie zawiodla nawet raz,super psycholog,przewodnik duchowy,realia wrózby szokujace,szczera prawda zamiast bajki z palca wyssanej,za kazdym rzem jestem zadowolona,korzystalam 4 razy,na razie spokoj,wszystko sie układa dzieki jej wskazowkom. z całą odpowiedzialnoscia polecam wrozkę zinaide wrozkazinaida@wp.pl 784910901 jej namiary ale na stronie sa inne opcje,nie pamietam juz.
    • Gość: lilith IP: *.tvk.torun.pl 24.06.12, 15:27
      hmmm to tak jest,ja do niedawna myslalam ze wrozka zinaida to komercyjna i przereklamowana osoba ,ale do czasu pewnej sprawy,TERAZ PODPISUJE SIE POD TYMI DOBRMI OPINIAMI I SZCZERZE POLECA,nic wiecej nie powiem
    • Gość: gosc IP: *.simant.pl 21.09.12, 11:03
      hejka to prawda, ze sa wysokie, no jak dla mnie to nieosiagalne, musialabym zbierac kilka tygdodnii magiczny-swiat.es24.pl/category/212737/rytualy-milosne.html
    • Gość: oczernialy IP: *.eu 20.10.12, 19:01
      Nie tylko oczerniali Lilith i już ktoś dwukrotnie zgłosił moje posty do usunięcia : na forum kafeteria f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2978513&start=34050 właśnie dziśtrzy kobiety przyłpane przyznały się, że prowadziły interes jako wróżka Amida a oczerniały Lilith black moon oraz marię bucarti. O pierwszej pisząc, że nie wyszło a u marii dodawały, że straszyła je sadem.
      • Gość: oczerniały IP: *.eu 20.10.12, 19:42
        Nie tylko oczerniali Lilith i już ktoś trzykrotnie zgłosił moje posty do usunięcia : na forum kafeteria f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2978513&start=34050 właśnie dziśtrzy kobiety przyłpane przyznały się, że prowadziły interes jako wróżka Amida a oczerniały Lilith black moon oraz marię bucarti. O pierwszej pisząc, że nie wyszło a u marii dodawały, że straszyła je sadem.
    • czesc korzystalam z rytualu milosnego i wrozby. Dla mnie Bucardi to najlepsza rytualistka i wrozka jaka znam. Uwielbiam jej filmy i zawsze dodaja mi energii a ostatni o trupich czaszkach zwalil mnie z nog i wyrzuclam z szafy wszystkie bluzeczki z tym idiotycznym elementem - youtu.be/c5XIxeXsk0k. Ciesze sie, ze trafilam do Marii Bucardi i to zupelnie przez przypadek, byl wywiad z nia na wirtualnej Polsce, poszukalam opinii i tak o to zostalam jej fanka, mozna to tak nazwac.
      • osobiscie wpisalam sie na facebooka by na biezaco sledzic Marie Bucardi - dodalam ja do znajomych. czuje sie to cos pozytywnego, takie super wibracje w jej filmach i postach. Wczesniej tego nie widzialam u innych osob i mam wrazenie, ze to cos takiego anielskiego? Tak to mozna nazwac, cos w tym jest a piszac z nia to czesto nie moglam spac, mialam jakby wiecej energii ;-)
        • Gość: KSIĄDZ IP: *.play-internet.pl 18.07.13, 18:16
          ta kobieto niezłą kasę trzepie na naiwnych ludziach, nie ma żadnych zdolności energetycznych nie ma mocy jedynie ma moc prania mózgu ludziom, dzięki rozbudowanej ciemnocie i komercji marketingowej tego jej nie można odmówić we wciskaniu kitu jest numer 1.
        • Jestem super mega zadowolona z pomocy marii bucardi, jedyne co mi przeszkadza to te dlugie terminy czekania na odp. Ostatnio czekalam ponad miesiac na odp., Ale to byla moja wina, nie wpisalam sie na termin :-(( . Dostalam jak zawsze cieplutki i pelen rad list i wskazowki, ktore na pewno wykorzystam, ale nastepnym razem kupie sobie analize ta w sprawach pilnych do 24 h bo do cierpliwych nie naleze!! Teraz to mi w ogole glupio, ze nie zapisalam sie na termin i zerowalam na jej wolnym czasie, musze cos wymyslic by sie zrewanzowac
          • W ogole osttanie filmy na youtub sa super, ten o wypaleniu i sennosci kobiet, bo rewelacja! Fajnie ze pani tam gdzies jest Pani Mario, czekam z utesknieniem na kolejne wpisy na blogu i filmy
            • Witaj, film marii jest na prawde swietny, wiem o czym mowi w moim zawodzie to normalne. Co do terminow spotkan i analiz - sama korzstam z pomocy marii bucardi od bardzo dlugiego czasu, dzieki niej w ogole moge egzystowac, umawiam sie na termin raz w miesiacu i od razu zamawiam sobie 3 kolejne terminy, traktuje to jak wizyty u lekarza ;-)) bo zawsze cos fajnego z takiego spotkania wynosze np. Super energie na kolejny miesiac, to tak jakby naladowac akumulatory!! Pozdr
    • dzis podeslala mi kolezanka po fachu ten film youtu.be/h9hLfHdhvhk To szczyt! musimy cos zrobic z ta Bucardi bo mi sie noz w kieszeni otwiera jak to widze. film o bucardi szczyt i hanba dla zawodu wrozki wiola
      • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.04.13, 09:48
        Odsłuchałam piękna piosenka, dużo w niej pozytywnej energii i oczywiście piękna wróżka ma śliczny uśmiech.
    • Nie interesuje sie wrozbiarstwem, magia itp. Jestem osoba wierzaca bo intuicyjnie czuje, ze Bog jest a w moim przypadku chrzescijanstwo pozwala mi Go po prostu nazwac. Na strone pani Marii trafilam przypadkiem bo interesowal mnie temat dobrych / zlych fali, ktore posylamy / przyjmujemy. Przyszly mi wtedy do glowy skojarzenia buisness-woman (wspolczesne metody komunikacji, Facebook, stronka itp + mila oku estetyka) i psycholog (niektore pojecia kojarza mi sie ze studiow z wykladow psychologii - wyklady dodatkowe, nie studiowalam psychologii). No i co z tego? Nic. To nie umniejsza faktu, ze w tych filmikach jest szalenie duzo ciepla - ktore jakby nie wiem jak niektorzy sie skrecali - trudno zaprzeczyc! Trudno mi sie wypowiedziec w temacie profesjonalizmu pani Marii w dziedzinie magii, wrozb itp ale i w innych dziedzinach wielcy "pro" krytykuja tych ktorzy probuja "popularyzowac". Wydaje mi sie, ze dla kazdego jest miejsce.
      Mnie Pani Mario, kilka obejrzanych Pani filmow napelnilo jakims cieplem, dobrem i chociaz pewnie nigdy nie poprosze o wrozbe, zycze Pani wiele wiele dobrego! Mam dosyc ogladania / czytania / sluchania o wojnach, morderstwach, kryzysie itp ... dlatego milo bylo Pania spotkac na Necie.
      PS.: a co do podrozy i jakobych przechwalek - od takich podrozujacych ludzi mozna wiele sie nauczyc - tylko trzeba umiec zadac pytanie albo umiec podpatrzec ... a nie dac pozrec sie zazdrosci ...
      • Gość: noviembre79 IP: *.251.197.178.threembb.ie 11.06.13, 12:57
        korzystałam z jej rytuału , rozmawiałam z nią przez skype i zamówiłam jakąś modlitwe ale powiem jedno ... ryt nie podziałał ale energia w okół mnie wariowała na plus.jak sie z nią rozmawia to faktycznie potem człowiek sie lepiej czuje .ona nie jest zła tylko ludzie muszą wiedzieć czego chcą.nie którym poprostu nie da sie pomóc ... mi się nie udało bo sama nie wiedziałam dokładnie czego chce .
        czuje tez troche ,że Maria Bucardi naciaga na kase z tymi gadkami o przepływie energii . takie jest moje zdanie. jej ceny są z kosmosu.poza tym to prawo o którym ona tak dużo gada nie do końca jest prawdziwe ...chodzi mi o prawo ,ze jak bierzesz to musisz oddać itp czyli jak ona CI przekazuje energie w rytuale to Ty jej musisz zapłacić 800 zł bo inaczej nic nie podziała . bzdura jak dla mnie .wczesniej brała 500 zł , potem z dnia na dzien jak zamkneła magiczny sklep ceny rytuałów skoczyły do góry .kasa przez tą kobiete przemawia ..ale energie ma naprawde pozytywną .
        kiedyś jej płaciłam przez pay pala.pay pal pobiera opłate 4 zł , ja jej przesłałam 200 zł za rozmowe na skype.kilka dni pózniej dostałam wiadomosc na maila ,z emam jej dopłacić 4 zł bo energie się obrażą. zatkało mnie :) przesłałam jej ta kase ale mam teraz nie smak do tej Pani .
        • korzystalam z Amon Ra oraz rytual finansowy Fortunaty. oba sie udaly. filmiki tez mi sie podobaja. Ta ciepla energia jest niesamowita i w trakcie rytualow w listach i w filmach Ja np. stale sie o cos pytalam i zawsze odpowiedzi byly za darmo i takie cieple, czyli nie musialam nic doplacac i zawsze takie super podtrzymanie na duchu w trakcie rytualow. podoba mi sie tez to, ze mozna doslac cos w ramach dziekuje, bo bylo mi glupio tak dostawac te emaile jakby na to nie patrzec rytual rytualem, ale odpowiedzi na moje emaile to tez dodatkowy czas. pierwszy raz poznalam metode bialych kartek jest super.fajnie, ze cos takiego jest bo mysle, ze te duchy wiedza lepiej ile energii ktos poswieca i kartka zawsze da dobra odpowiedz. i to kartki podaly mi, ze mam wyslac marii dodatkowo wiecej kasy niz zaplacilam, teraz czuje sie fer. gdyby to maria mi napisala - ej doplac x zl to byloby mi dziwnie, ale ona napisala mi, ze mam sama sprawdzic kartkami co robnic i wyszlo, ze mam doplacic.
        • a rozmawiala z Toba dluzej? ze mna zawsze dluzej rozmawia niz wykupiony czas. te 4 zl to grosiki a jesli ta firma pay pal czy jak jej tam pobiera ta oplate to chyba normalne, ze prosila by doplacic? no nie wiem ja bym sie tam nie gniewala - jak ma byc jasno i logicznie to grosze tez trzeba rozliczyc. ja osobiscie zawsze od niej dostalam wiecej niz oczekiwalam i mam dobre wrazenia. a kiedys kupilam skype u innej wrozki i bez pa czy pocaluj mnie przerwala mi w polowie pytania bo czas minal!!!! to mi sie nigdy u Marii nie zdarzylo.
          • Gość: noviembre79 IP: *.251.217.161.threembb.ie 11.06.13, 22:32
            rozmawiała ze mną dłużej ale ja zawsze wszystko opłacam pay palem rozumiesz? pay pal nawet w księgarni internetowej bierze sobie jakąs opłate . u innych wrózek tez płace pay palem bo mi tak wygodniej ale tylko jedna Maria Bucardi upomniała sie o te 4 zł.poza tym inne wrżóki tez odpowiadają na pytania ,a jedna bardzo znana i często wspominana na forum ezoteryka wrózka , sama zaproponowała mi raz rozmowe na skype za darmo bo napisałam w mailu ,że mam problem.stad moja opinia.
            głupie 4 zł a ona z tekstem o energiach .....
            • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.13, 08:06
              Nie wiedziałam,że 4 zł jest głupie:(:(:( ale pomijając to kupując w sklepie cokolwiek płacimy nawet z groszami.Gdyby tak wszyscy chcieli urywać po 4 zł to sprzedawca wyszedł by z stratą.
              • Gość: noviembre79 IP: *.167.254.151.threembb.ie 12.06.13, 09:48
                nie rozmawiamy o sklepie tylko o ezoteryce
                ...jak zwykle ktos nie kumajacy czaczy mnie poucza
                • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.06.13, 10:14
                  Kumam...kumam...twoje intencje....jak zwykle komuś lepszemu od ciebie popsuć markę...
                  • Gość: noviembre79 IP: *.167.207.146.threembb.ie 12.06.13, 11:18
                    teraz to ja CIebie nie kumam . nie jestem żadną konkurencja dla nikogo bo nie zajmuje się ezoteryką,ja tylko korzystam z usług ..a poniewaz korzystałam juz z kilku osób i interesuje sie w teorii ( tzn czytam o energiach i szukam ludzi o podobnych zainteresowaniach )tym tematem to moge porównac zachowania i skuteczność wrózek . stad moja opinia .poza tym wrózki zarabiają po kilka tysiecy miesiecznie więc nie bałabym się o to ,ze zbiednieją o te 4 zl ... Maria Bucardi baaaaardzo lubi pieniadze ....do tego stopnia ,że potrafi sie upomniec nawet o 4 zł , o które tak naprawde nikt się nie upomina kto również ma taką opcje płatności w swojej ofercie , mam tu równiez na mysli sklepy internetowe ( jak juz napomknęlas o sprzedawcach) .
                    • Gość: fryzjer od kasy IP: *.tktelekom.pl 17.06.13, 17:30
                      ezosfera.com/forum/viewtopic.php?f=61&t=164&hilit=amon
                      ezosfera.com/forum/viewtopic.php?f=37&t=163&p=668&am%20p;hilit=amon#p668
                      u marysieńki chyba 2,5 tysiaka kosztuje taki rytuał.... na jej ogłoszenia z tym rytem ciężko nie trafić
                    • A ty to nie lubisz pieniedzy? ciekawe czy sama podarowalabys komus 4 zl :-)caly wpis oddalil sie od sedna - widze, ze niewazne czy Bucardi pomogla czy nie, ale wazne,ze wziela 4 zl :-) normalnie zalosna dyskusja. a tak wg mnie to jej zachowanie swiadczy o tym, ze jest osoba, ktora lubi porzadek. Ja osobiscie nie korzystalam z jej pracy, ale jesli tak solidnie prowadzi swoje obowiazki to raczej tylko plus a nie minus. osobiscie lubie jasnosc, uporzadkowanie i to nawet, jesli chodzi o 4 grosze to porzadek musi byc i swiadczy o uporzadkowanym umysle. Wszelki chaos to balagan a balagan to domena demoniczna. zaciekawila mnie Pani Bucardi i musze przyznac, ze ma juz u mnie 1 duzy plus za porzadek!
                      • Gość: noviembre79 IP: *.167.151.139.threembb.ie 07.07.13, 02:08
                        lubie pieniądze ale nie do tego stopnia żeby robić takie rzeczy.to zupełnie tak jakby listonosz pukał Ci do drzwi i mowił "zapłac mi bo przyniosłem ci list " a Ty myslisz - cholera przeciez on juz dostaje wypłate i to nie w mojej kwestii jest mu płacić .jeszcze raz Ci tłumacze tu nie chodzi o porzadek . dużo magów,księgarni ,sklepów, aptek internetowych czy drogerii ma opcje paypal i nikt sie nie domaga 4 złotych za korzystanie z tej usługi . poprostu Pani Bucardi jest łasa na kase . ona poprostu jest nastawiona na kase i tyle i stad też miedzy innymi takie ceny rytuałów . inne wrózki też tylko z tego żyją i też potrafią pomóc ale nie robią takich afer o 4 zł ani nie mają takich cen .
                        • zalozylam konto na gazeta by dopisac sie w tej dyskusji bo zdenerwowalam sie strasznie. Ludzie czy wyscie rozum postradali! Pokazcie mi inna wrozke, ktora robi tyle dla innych co Maria Bucardi! ciekawe ktora tak sie angazuje w obrone zwierzat i to juz cale lata od kiedy siegam pamiecia i ogladam jej bloga i znam ja tez osobiscie, caly ten rytual dla naszej planety co miesiac, ciekawe ktora wrozka poswieca swoj prywatny czas by cos tutaj na tej ziemi zrobic dobrego! ciekawe ktora poswieca swoj czas by robic filmy za darmo z ktorych wszyscy korzystamy. Kto pisze tyle artykulow z ktorych korzystamy? Bede bronic Marii Bucardi bo uwazam, ze krzywdzicie ja tymi opiniami! Dla mnie to wspaniala osoba i mnie osobiscie nie zal 4 zlotych bo wiem, ze sa w dobrych rekach. A za 4 zlote tez juz mozna kupic puszke karmy dla psa, wiec nie jest to tylko 4 zlote! Pani Mario podziwiam pania, jest pani dla mnie inspiracja i jesli czyta pani te wpisy w co watpie to prosze wiedziec, ze sa ludzie co Pania kochaja ! Ewa
                          • zaraz sie dopisze na Pani stronie z listami by pokazac swiatu, ze naleza do tych co sa po Pani stronie
                            bucardimaria.com/wasze-listy-i-opinie/
                            • Gość: noviembre79 IP: 31.200.166.* 14.07.13, 12:36
                              spoko . nikt jej nie ujmuje ,że jest dobrym czlowiekiem (jest wielu dobrych ludzi ,którzy pomagają tak jak umieja i nikt o nich nie słyszał) więc Maria nie jest ewenementem w tej kwestii .
                              to czy pomagasz czy nie to juz indywidualna sprawa każdej osoby .niektórzy po prostu lepiej sie czują pomagając i oddając innym wszystko co mają przez co robią równie dobrze sobie .
                              jednak nie zmienia to faktu,że nie smak mi pozostał i już do tej kobiety nie wróce .a to ,ze jest dobrym człowiekiem nikt tu nie kwestionował tego.
                              ja tez pomagam zwierzakom, pomagam ludziom , rozmawiam z nimi dniami i miesiącami na skype za darmo chociaz czasami samej mi się chce poczytać ksiazke. to są często ludzie ,których poznaje przypadkiem na jakiś forach a ze jestem otwartą osobą na innych to chętnie ich wysłuchuje i wspieram ( czesto nawet wtedy kiedy mam ochote uciec i zaszyc sie w kącie ) bo wiem ,ze to pomaga im przetrwać.
                              po moim domu chodzą koty ,które miały być zabite po narodzeniu .mam dwa kocury ,którym uratowałam życie.dokarmiam bezdomne zwierzaki na moim osiedlu .
                              na świecie jest pełno wspaniałych ludzi i dobrze ,ze oni istnieją .
                              ale kasa kasą . pieniadze lubią motać ludzi , nawet tych super dobrych :)
                            • Najlepiej brzmia wpisy zaczynajace sie od UKOCHANA MARIO,pelne wiernopoddanczej milosci.
                              Wpisujac sobie takie bzdety Maria Konczak doznaje ekstazy, gdyz jest niespelniona samica alfa.
            • ja bym sie tam nie rzucala na cos za darmo bo potem ci kosmos cos zabierze np. mozesz stracic prace, zdrowie itp. z powodu glupiej wrozby za darmo w przyrodzie musi byc rownowaga
              • Gość: fryzjer od kasy IP: *.tbg.edge.wdm.pl 07.07.13, 15:34
                To daj upieczone przez siebie ciasto w które własną energię włożyłeś na przygotowanie, niech kosmos zabiera placka a nie 2,5 tysiaka.
                • Gość: noviembre79 IP: *.251.171.220.threembb.ie 07.07.13, 18:47
                  cieszę się,że ktoś tu mnie zrozumiał :)
                  • Gość: naciągająca pi... IP: *.tbg.edge.wdm.pl 20.07.13, 09:37
                    że też do ludzi nie dotarło jaka Bronka jest skuteczna..... nie dajcie się naciągnąć.
                    • Gość: Paganisma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.07.13, 20:43
                      olbrzymi minus!!!
                      opinie kasuje (chodzi mi o te niewulgarne i zachęcające do rozmowy), blokuje osoby, których komentarze jej nie spasowały.
                      Potrafi wykorzystać PR i psychologię by mamić naiwnych...
                      • Gość: Asia IP: *.play-internet.pl 21.07.13, 20:57
                        Słuchaj masz racje poza tym ta kobieta nie posiada żadnych zdolności ezoterycznych a cennik ma jak w modzie Gucii czy inna menda. Ona jest chora na mózg, brać po kilka tysięcy za nic.
                        • Hejka, no pokazcie mi inna osobe, ktora robi takie rzeczy jak Maria Bucardi juz same rytualy dla planety to jest cos niesamowitego czy moze tez twierdzicie, ze te opinie od uczestnikow to sama wymysla ;-)) pewnie zaraz tutaj beda takie komentarze. Moim zdaniem te osoby co tutaj siedza i wypisuja ta cala krytyke, wylewaja swoja frustracje na forum bo w realu nikt z nimi sekundy nie wytrzyma, to w zyciu po prostu sa kompletnie do d...y i dlatego krytykuja cyly swiat bo sami nic nie umieja ;-)

rytualymatkiziemi.wordpress.com/poprzednie-rytualy/
                          • Gość: marysia od kasy IP: *.wdm.pl 03.08.13, 11:04
                            żebyś się tylko nie porzygała od tego słodzenia
                            • Gość: Paganisma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 13:34
                              rytuały dla planety? czy wiesz ile osób robi znacznie więcej niż rytuały?! Znam wiele takich i jakoś nie publikują wszędzie co oni to nie robią! Rytuały może i są jakimś rozwiązaniem, ale dla naszej planety lepszym rozwiązaniem jest bezpośrednie działanie, a nie odprawianie rytuałów!
      • zgadzam sie, ja tez uwielbiam filmiki marii czuc w nich tyle ciepla.
    • Gość: Paganisma IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.08.13, 13:47
      www.youtube.com/watch?v=jk1GnY5pdx4
      Nawet już filmiku się doczekałam, że nic nie robię :D No proszę... A Pani Mario... Czy Ty wiesz, że to że o mnie w internecie nie jest głośno, nie znaczy, że nic nie robię?
      A co do krytyki... Krytyka jest potrzebna, żeby wiedzieć co się robi źle, czego brakuje, czego za dużo itd... W tym jak ciągle siebie reklamujesz, sprawia, że człowieka odpycha, a tylko Ci którzy zwykle są naiwni nabierają się na piękne słówka, zaczynające się od "moi kochani" i aż za słodki uśmiech... Wykorzystujesz piękne sztuczki znane z psychologii i z PR - sądzisz, że skoro ciągle coś będziesz powtarzać ludzie w końcu w to uwierzą. I tu się niestety mylisz.
      Jeśli byłabyś taka dobra jak mówisz - brałabyś co łaska. Byłabyś aktywna w schroniskach dla ludzi i zwierząt, dawałabyś stale datki na fundacje i tym podobne, sama byś dawała, a nie brała. A tak chwalisz się, że robisz ogród... Tylko zwróć uwagę co ten ogród faktycznie pomoże? Pomoże przede wszystkim Tobie, a nie ludziom czy zwierzętom.
      A tak ciągle piszesz sobie przesłodzone komentarze, tytułujesz siebie nie wiadomo jak - a gdybyś była pewna swej pozycji i wiedzy... Nie postępowałabyś w ten sposób. Czekam na kolejną ripostę z Pani strony ;p
    • widze, ze marysia konczak powrocila do swojego ulubionego zajecia, czyli wyludzania pieniedzy od naiwnych. Udaje wrozke i jasnowidza hehehe. Wczoraj dowiedzialem sie od znajomego, ze ludzie kupowali u niej rytualy gwarantujace znalezienie pracy. Coz, swojemu epuzerowi Tilo H. nie zalatwila jakos pracy,wiec chyba z tej biedy wzial sie za oszustwa. Ta kobieta moze grac tutaj niewinna i przyjazna. W rzeczywistosci jest wulgarna i wyrachowana.

"...Rytuały Bucardi nie działają. Agrument że trzeba wierzyć, wierzyć... wierzyć... to bzdura do kwadratu. Wierzyłam, robiłam co mi Maria kazała z wiarą na prawdę głęboką i wielką ufnością, spokojem. Efekt rytuału zerowy. Straciłam wiele pieniędzy i czasu.

Wszystkie pochlebne opinie Maria sobie tutaj sama pisze. Szczególnie w postach, gdzie poleca filmy na you tube. Nie dajcie się nabierać. To też prawda, że na słowa krytyki ona jest bardzo nieprzyjemna. ..."

• Maria Bucardi

Ludzie to Jest Zwykła Oszustka!!! Wysłałam JEJ sporo kasy i nic się nie zmieniło. Te Jej rytuały nic nie działają. Ta Pani żyje z naiwności zdesperowanych kobiet. Kobiety nikt do Was nie wróci ani mąż ani narzeczony. Nie wysyłajcie Tej kobiecie żadnej kasy bo to są ta pieniądze wyrzucone w błoto.

Maria Konczak - Maria Bucardi ma trwaly nawyk pisania samej ze soba............. Przeciez to widac ! zaklada co chwila nowy login z którego sama wychwala swoje pseudouslugi. Moze to stan chorobowy ? nie wiem..........

• Gość: zuza IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.13, 09:38
        Maria Konczak - Maria Bucardi ma trwaly nawyk pisania samej ze soba............. Przeciez to widac ! zaklada co chwila nowy login z którego sama wychwala swoje pseudouslugi. Moze to stan chorobowy ? nie wiem.......... A ty co polofil jasnowidz jakiś.Oj nie ładnie plotkować i oczerniać bez zdania racji.Tak imienne nazywać oszustem,to już jest chamstwo na wysokim poziomie.Myślisz,że ktoś da wiarę twoim słowom,wcale się nie dziwię,że nie zadziałały u ciebie rytuały z takim podejściem do życia i ludzi. Posłuchaj mojej rady.Oczyść się kobieto,najlepiej idz do egzorcysty nie będziesz więcej korzystać z wróżek, a i chłopa odzyskasz.
        • Gość: były klient IP: *.shulgin.dc1.nl.tor.exit.node.qwertyoruiop.com 15.09.13, 13:06
          Kręci jakieś filmiki jak nawiedzona, z główką może być coś nie tak, lata po Bielsku po dyskotekach i pubach za wasze pieniądze, w dyskotece wygląda znacznie lepiej niż na tych zdjęciach z prześcieradłami.
          • Gość: ściemniara IP: *.cust.vpntunnel.se 15.09.13, 13:13
            te jej niby wyjazdy zagraniczne a wtedy jest widywana przed domem u swoich rodziców, w sklepach i dyskotekach.
          • Gość: ściemniara IP: *.endian.be 15.09.13, 13:16
            trzeba by zrobić z nią taki pogrom jak swego czasu we Włoszech z podobnymi przypadkami, odechciałoby się jej wyłudzania, w burdelu lub na własną rękę by podobne kwoty zarabiała a przynajmniej by nie oszukiwała.
          • kupowalam u marii bucardi i tak ta pani sie nazywa. Mam kopie jej dowodu osobistego zrobilam tak, jak radzi na swojej stronie bo wiele osob sie pod nia podszywa wiec prosilam o dowod i dowod jst ze zdjeciem na maria bucardi,pani ta nie mieszka w polsce tylko za granica taki ma adres nie wiem o kim tutaj mowia ludzie, ale pani bucardi to bucardi

takie troche pisanie bez sensu i wprowadzanie ludzi w blad bo jesli juz maja byc opinie to trzeba pisac opinie jesli sie cos kupilo a nie takie jakis pierdoly jak ktos wyglada to mnie osobiscie nie interesuje tylko co dostaje za to, co place. a co ta pani robi w czasie wolnym to tez nikogo nie pwoinno intresowac bo was sie tez nikt nie pyta co robicie po pracy

od tej pani dostalam to za co zaplacilam
            • Gość: gość IP: *.205.77.179.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 19.01.14, 11:50
              co ty wypisujuesz kobieto o dowodzie, takie bajki to chyba Bucardi o sobie wypisuje. Jeśli ktoś się podszywa pod nią to jest karalne, nie można sie za kogos podawać, bo ryzykuje karą pozbawienia wolności!! to jest karalne i kto ci wysle skan dowodu osobistego i będzie podawać swoje dane, takie rzeczy później można wykorzystać tym bardziej, to albo Marycha sama o sobie pisze takie głupoty albo jednak naprawdę jest głupsza niż ustawa przewiduje
            • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.14, 12:26
              Pani nazywa się Konczak

Posiadanie czyjejś kopii dowodu osobistego jest prtzestępstwem
              • ta pani nazywa sie Maria Bucardi, nazwisko rodowe Bucardi - ta sama pani co na zdjeciu dowodu osobistego, ktory mi przeslala jest na filmach na youtube i z ta sama Pania rozmawialam przez video skype - na zywo!!! - wiec to Pan jest jakis niedoinformowany i plecie jakies brednie. sorrki ale ja widze z kim rozmawiam, kogo mam na zdjeciu dowodu i ze ta osoba faktycznie nazywa sie Maria Bucardi i nie mieszka w Polsce. pozdrawiam i prosze najpierw sprawdzic fakty a potem pisac brednie w internecie. Mam prawo posiadac kopie czyjegos dowodu jesli ktos mi go wyslal dobrowolnie na moja prosbe. A Pan powinien o tym wiedziec, ze dzisiaj wiele firm prosi o skan dowodu w korespondencji emailowej wiec na pewno nie jest to przestepstwo.
                • i jeszcze jedno do pana Goscia - jesli Pan sie boi wyslac komus zdjecie czy kopie xero swojego dowodu tozsamosci tzn. ze to Pan ma cos do ukrycia bo jesli ktos ma szczere zamiary to nie musi sie bac i ukrywac. Widze, ze Pan woli sie ukrywac pod nikiem Gosc - anonimowo prawda, ze strachu, ze ktos by pana mogl rozpoznac. Jak widac Pani Maria sie ludzi nie boi i nie musi sie anonimowo ukrywac, dla niej to nie problem wyslac zdjecie dowodu jelsi ktos ja o to prosi. pozdrawiam serdecznie i nie chcialam Pana urazic jakby co, tylko pisze co czuje. Jesli ktos jest szczery to nie musi sie bac podpisac pod swoim zdaniem czy zarzutami wzgledem innych osob.A Pan tutaj tylko zarzuca, sieje nienawisc - anonimowo ze strachu przed pokazaniem wlasnej twarzy.
                  • Gość: do oliviaija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.01.14, 14:11
                    PO pierwsze, wiecej anonimowości mają własnie takie panienki na "czarnych", co wylewają z siebie szambo frustracji.
                    Po drugie, dowód osobisty i inne dane osobowe podlegaja ochronie prawnej m.in. dlatego, ze służą róznej maści oszustom
                    A propos nienawiści - prosze uważnie przeczytać swój własny wpis i zagłebić się we własnej duszy. Odrobina autorefleksji, istoto! Cerber przy tobie - aniłem.

Natomiast prawdziwe personalia wrózki - nie Bucardi, lecz Maria Bronisława Konczak
                    Żegnam.

• prosze sie nie podszywac pod mojego nicka. Widze, ze osoba jest obsesyjnie chora psychicznie, ja mam kopie dowodu pani Marii i jest maria bucardi rodowe:bucardi - osoba dalej twierdzi jakies bzdury co sobie umanila w "pijackim" snie :-) a teraz podszywa sie pod mojego nicka - jak wczesniej pod kilka innych. ludzie nie wierzcie takim psychopatom co to w ogole za opinie bez dowodow, wyssane z palca, pod ukradzionym nickiem!!!! Pewnie ta sooba podzsyla sie wczesniej pod kilka innych, jsli teraz robi to z moim. niniejszym koncze dyskusje bo z chorymi osobami to trzeba do lekarza a nie dyskutowac na forum. zycze Panu lub pani kradnacej moj nick powrotu do zdrowia :-)
                      • Gość: do oliviaija IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.01.14, 13:52
                        Pani posty dobitnie wskazują na poważne problemy///// Kradzony nick? Kobieto, ogarnij się :)))) Zdrowia życze.
                        Może jeszcze opublikuj ten jej dowód osobisty
                      • witam, wg mnie szkoda slow na dyskusje. Maria Bucardi jest skuteczna, prawdziwa i wspaniala osoba. Gdyby bylo inaczej to juz by dawno nie byloby jej na rynku ezoteryki bo reguly tego swiata sa ostre - albo cos dziala i jestes albo cos nie dziala i juz nikt do Ciebie nie wroci :-) A Pani Maria jest, istnieje od lat, sa z nia wywiady w czasopismach nawet za granica - kolezanka czytala jeden nawet w Szwajcarii, wiec o czym tutaj mowic. Jakies chore komentarze zawistnych osob, co spedzaja dnie przed kompem bo nic w zyciu nie potrafia osiagnac wiec rzucaja blotem w znanych ludzi. Eh wracajcie sfrustrowani przed minitorki by znow kogos oczernic, osadzic, schowajcie sie przed swiatem i zyjcie w waszym psychicznym bagienku a dla Pani marii Bucardi zycze dalszych sukcesow na calej linii.
                        • a ja wracam do pracy bo mi nikt nie placi za siedzenie na forum - jeszcze nie ;-)))
                          • tak nawiasem mowiac to co to ma w ogole za znaczenie kto jak sie nazywa, co kiedys robil lub co robi w czasie prywatnym - ludzie was sie tez nikt nie pyta co jadles na sniadanie albo co porabiales na studniowce iles tam lat temu :-) wazne jest to co ktos robi aktualnie a tutaj maria bucardi mnie osobiscie inspiruje, motywuje do dzialania dla planety, lubie ja jak mowi i czuje sie z tym dobrze robi to tutaj teraz przez kazdy film, artykul popatrzcie na siebie co Wy tutaj teraz robicie - krytykujecie, siejecie ninawisc, wypisujecie zlosliwe rzeczy, jeden jedzie na drugiego - opamietacie sie ludzie nie lepiej zrobic cos dobrego zamiast pisac o kims zle, zazdroscic w koncu i tak to na was samych sie odbije na waszym zmarnowanym czasie, sekund nie da sie wrocic wiec zajmijcie sie czyms sensownym pozytywnym w zyciu i przestancie innym zazdroscic - zrobcie cos z waszym wlasnym zyciem bo na razie to marnota siedzenie na forach wypisywanie bzdur no bedziecie mieli co wspominac na lozu smierci ;-)) uciekam bo mam inne sprawy na glowie ale musialam wyrazic swoej zdanie moze w ten spsoob sama zrobie cos dobrego i ktos sie opamieta
                        • Gość: Kasia IP: *.205.50.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 21.01.14, 13:21
                          Sądzisz, ze jest cudowna... chyba dla ciebie!!!! Ja straciłam za rytuał kupe kasy, który do dzis nie zadzialal, stosuje go teraz na innych osobach a wogóle nic nie działa!!! Maria wciska kit i tyle, jarzysz? dziwne, ze jak sa złe wypowiedzi to jedna osoba pisze z tego samego nicka po 4 razy w obronie Marii. i teraz po mojej wypowiedzi znowu napisze inna lub ta sama osoba z nicka i napisze trzy lub cztery dobre komentarze, NIE POLECAM TEJ KŁAMCZUCHY I TYLE!!! ZA TE PIOENIĄDZE KUPIŁABYM SOBIE NOWE MEBLE DO KUCHNI, jej rytuały to ściema, a sprawdzalność z wróżb zerowa. Koniec i kropka
                          • sorrki ze znow sie wypowiem, ale "mila" Kasiu zdradzil cie adres IP - kto tutaj klamie :-) Wystarczy poszukac na stronie Twojego adresu ip - 205.50.170.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl i juz mamy kilka osob, ktore zle pisza o Pani Marii a za nimi kryje sie tylko jedna TY sama :-)

mysle ze nigdy nie mialas do czynienia z maria Bucardi i wypisujesz tutaj bzdury z czystej zazdrosci. zawisc - jak widac zazdroscisz kasy bo ciagle wypisujesz to samow kolko. opamietaj sie bo ludzie nie sa glupi ten czas co spedzasz na pisaniu na forum zainwestuj w prace a tez ci kasy przybedzie i nie bedziesz musiala innym ludziom zazdroscic.

• Masz problem? To zgłoś na policję zaznacz posty, zrób wydruki. Admin podane dane prokuraturze a Ci swoimi metodami znajdą. Załóż sprawę cywilną z powództwa o pomówienie i wygraj! Koniec KROPKA

Gość portalu: zuza napisał(a):

> Maria Konczak - Maria Bucardi ma trwaly nawyk pisania samej ze soba............
          > . Przeciez to widac ! zaklada co chwila nowy login z którego sama wychwala swoj
          > e pseudouslugi. Moze to stan chorobowy ? nie wiem.......... A ty co polofil j
          > asnowidz jakiś.Oj nie ładnie plotkować i oczerniać bez zdania racji.Tak imienne
          > nazywać oszustem,to już jest chamstwo na wysokim poziomie.Myślisz,że ktoś da w
          > iarę twoim słowom,wcale się nie dziwię,że nie zadziałały u ciebie rytuały z tak
          > im podejściem do życia i ludzi. Posłuchaj mojej rady.Oczyść się kobieto,najlepi
          > ej idz do egzorcysty nie będziesz więcej korzystać z wróżek, a i chłopa odzyska
          > sz.
          • Wszystko, co tu napisano, jest prawda - o tych oszustwach z piramida finansowa, ktore Maria Konczak-Bucardi uprawiala ze swoim absztyfikantem T.H w Niemczech, o masowym wysylaniu faksow z reklama swojej splajtowanej firmy pod pozorem szukania auta dla osoby niepelnosprawnej, o plagiatach cudzej wlasnosci intelektualnej wydanej jako wlasne ksiazki, wreszcie o oszustwach z rytualami i przepowiadaniem przeszlosci.

W sumie chcialbym, zeby Maria Bronislawa Konczak pseudo Bucardi wytoczyla mi proces. Gdybym przegral, zarobilaby Ble-Ble-Bucardi wiecej niz na swoim tarocie i rytualach, w dodatku uczciwie. Ale najpierw musialaby wygrac proces :)))

Dzialam w waznym interesie spolecznym, gdyz Maria Konczak usiluje zarabiac na poradach dla ludzi z niebezpiecznymi symptomami, zwiastujacymi w niektorych przypadkach ciezka chorobe. A do tego trzeba wiedzy i uprawnien. Zaden Bioenergo-Guru tego nie robi, gdyz na egzaminie w cechu musi wykazac sie wiedza o symptomach stanow chorobowych, ktorych nie wolno mu nawet dotknac. Chorzy ludzie w swej rozpaczy stanowia smaczny kasek dla wszystkich hochsztaplerow oferujacych odplatne uwolnienie od problemu za pomoca ezoteryki.

Nie sadze,aby sedzia, jako czlowiek wyksztalcony, wierzyl w ezoteryczne dupsy rozpowszechniane w calej Polsce przez gazetki adresowane do zabobonnych osob. Zwolennicy ezoteryki to ludzie, ktorzy w mlodosci zaniedbali swoj rozwoj intelektualny. Zrozumienie podstaw matematyki, fizyki, chemii i biologii
            plus nieco obycia w gronie wyksztalconych
            wystarczy w zupelnosci aby prawidlowo zaszeregowac brednie o kosmicznych energiach, tarocie, rytualach, wrozeniu itd.
            Maria Konczak nie jest osoba tepa, ukonczyla studia i jest obdarzona cwaniackim sprytem. Sama nie wierzy w idiotyzmy o nadprzyrodzonych mocach, ktorymi karmi klientele. Jest to zatem bardzo grube i niebezpieczne dla poszczegolnych osob oszustwo,
            ktorego efektem moze byc utrata zdrowia psychicznego, lub uzaleznienie od wypaczajacych swiadomosc ezoterycznych wynalazkow.

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.