Cyganka ze Zgierza Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam. Czy ktoś z Was był kiedyś u wróżki-Cyganki ze
    Zgierza? Czy to, co usłyszeliście sprawdziło się? Jak
    długo czekaliście na spełnienie się wróżby?
    Z góry dziękuję za wszelkie odpowiedzi.
    • Chodzę do niej od półtora roku, średnio co 2 miesiące. Wydaje mi się, że z czasem zapamiętuje ona osoby, które proszą ją o wróżbę i ich problemy, by przy kolejnej wizycie wrócić do tego co juz wcześniej powiedziała. Spora część jej przepowiedni sprawdziła się. Ale jedna, na podstawie której chciałam sobie ułozyć życie, nie. straznie cierpiałam i nadal cierpię, bo jej posłuchałam, a nie głosu rozsądku. Miałam byc szczęśliwa z pewnym człowiekiem, z którym planowałam dziecko. Niestety nie jestem, ów mezczyzna porzucił nie w 5 miesiącu ciązy, a teraz walczę z nim w sądzie o alimenty.
      • Gość: dzasta IP: *.sttb.pl 09.07.08, 18:57
        witam:)
        byłam u niej kilka razy
        ogólnie nie wierzyłam w nią bo uważam że to sa głupoty ale gdy pojechałąm do niej i mowiła mi rzeczy które były prawdziwe nie ktore mysle ze sie sprawdziły ale sama juz nie wiem kiedys jak pojechałam to nagadała mi taklich głupot ze szok...nie wiem czy sam w podświadomosci sobie nie wmawiam tego co ona mowiła...szczerze mowiac nie wiem co myslec o niej ale chyba juz do niej nie pojade...uwazam ze to kobieta ktora zajmuje sie tym od tylu lat ze ma teksty opracowane...prosze o opinie innych moze razem wyczaimy w co ta kobitka z nami pogrywa:)
      • Gość: cosik IP: *.jmdi.pl 09.11.08, 19:42
        czy ktoś był ostatnio u tej Pani?
      • Gość: .. IP: *.ip.netia.com.pl 10.02.12, 11:27
        co 2 miesiace do wrozki ?
        przeciez to za często
      • Powiem krótko. Przekonałem się że tak naprawdę te sprawy dotyczace wróżenia są bardzo niebezpieczne. Zanim to choć troche wyjaśnię , powiem tylko że nie jestem nawiedzonym chrześcijańskim fanatykiem i nie czytam ani też nie cytuję bibli z pamięci.
        Otóż, kilka lat temu zanim te sprawy sięzaczęły, oglądałem program "na każdy temat" prow. przez Mariusza Szczygielskiego. W tym odcinku przedstawiony był wywiad z księdzem egzorcystą. Powiedział on że każdy kto korzysta z usług wróżki, zawiera nieświadomie pakt z szatanem. Szanowni Państwo. Nie jestem w stanie nawet tu na forum przedsawić wielu faktów które dowodziły że to prawda co ten ksiądz powiedział,Osoba która jest wróżką, w najlepszym przypadku jest tylko oszustką która wygodnie żyje i niczym psycholog przeprowadza pranie mózgu za pieniądze. Natomiast (sorry ale i tak nikt by nie uwieżył), wyjaśnię tylko na czym polega wróżenie. Osoby te są tzw. medium przez ktore mówi szatan który sam doprowadza by doszło do tego co powiedział i sam zaplanował. nie dajcie się wciągnąć w żadne sprawy dotyczące wróżenia. Jak na razie nie znalazłem żadnego rozwiązania związanego z tzw. telepatią która była życzeniem które wypowiedziałem w czasie tzw. wróżenia.
        Wszystko było tylko po to by się przekonać czy to wogóle jest możliwe.
        Nie będę dalej pisać bo i tak byście nie uwierzyli.
        Przedstawię tylko jedno zdarzenie.
        Byłem wtedy sam w mieszkaniu które wynajmowałem za granicą. wtedy w sąsiednim mieszkaniu mieli jakieś przyjęcie sąsiedzi. Nie było zbyt głośno ale w nocy słychac było ich rozmowy. Pomyślałem że sprubuję przekonać się czy po tym zdarzeniu związanym z tą wróżką - telepatia żeczywiście istnieje, a może to jest coś co mi się zdaje.
        Uszczypnąłem się z całej siły w policzek. i dosłownie za jakieś 2-3 sekundy ktoś z tych ludzi z za ściany , zacżął uderzać w ścianę i krzykął "who are you". byłem przerażony.
        takich zdażeń jak to doświadczyłem całe mnóstwo. nie pomogły spowiedź ani egzorcysta z kielc, w dodatku postanowiłem przebadac się u lekarza ale nawet lekarz stwierdza że ze mną wszystko w pożądku. Dostałem od jednego księdza kontkt do bardzo doświadczonego egzorcysty z warszawy. Jeszcze w tym miesiącu mam zamiar poleciec do polski by się z nim zobaczyć. Przez tyle lat doświadczam czegoś co pojawiło sie zaraz po takim seansie z wróżką.
        najpierw kazała mi przełożyć karty, poźniej zaczęła wróżyć, później znowu przełożyć kart i dmuchnąć w nie (boże ale to prymitywne) bo się życzenie nie spełni.
        ale teraz to ten najciekawszy moment. uwaga.
        potem stanęła za mną. i stała tam przynajmniej 3 minuty. (po co?)
        następnie przeszła z drugiej strony i znowu zaczęła wróżyć. na sam koniec jak już mnie okrążyła, stanęła z przodu i powiedziała żeby wypowiedzieć życzenie.
        życzenie wypowiedziałem w myślach.
        więc nie próbuj bawić się z czyms co jest tylko pułapką zastawioną na ludzi którzy chcieli tyko przekonać się czy to wogóle jest możliwe. Bo potem być może nie będzie nigdy powrotu.
        Nawet ten Jezus zbawiciel nie pomoże. Tak jak nikomu do tej pory nie pomógł, No chyba że tym któży byli w potrzebie jak mój kolega który mając 16 lat zachorował na raka. (ale it to da się wytłumaczyć, bo cierpienie jest konieczne) teraz od kąd nie mieszkam w tamtym mieście od ponad roku. mogę tylko powiedzieć. jeszcze rok temu stał się niewidomy najprawdopodobniej od chemioterapii. mając 16 lat chodził o lasce jako kaleka.
        O mój jezu. szkoda żeś wszystkich okłamał. Ja też liczyłem na ciebie. i do dzisiaj nie znalazłem
        ratunku dla samego siebie. Naprawdę szkoda słów bo sam bym w to nie uwierzył gdyby ktoś mi to opowiedział. to tyle. radzę zając się normalnymi rzeczami. pierwsze edukacja. potem bardzo dobre zarobki . i szczęsliwe życie. tego nie da wam ta siostra miłosierdzia zwana cyganką ani nawet jezus, ani swięty mikołaj. pieniądze zdobywa się przez pracę. a fortunę przez bardzo doby zawód i barzo dobrą pracę.
        Same głupie i nie wykształcone cyganki, osoby którym tylko zależy na pieniądzach przy okazj tego że zajmują się okultyzmem w mniejszym lub całkowitym zaangażowaniu - nie tylko sprowadzają na ludzi niebezpieczenstwa przed którymi rzekomo ostrzegają ale przede wszystkim sprawy związane z zawieraniem paktu z diabłem, który sam spełnia życzenia,
        sorry ale jak powiedziałem - nie uwierzysz że to prawda. szkoda że to grzech ale przysięgam na Boga że mówie prawdę, bye
      • //Powiem krótko. Przekonałem się że tak naprawdę te sprawy dotyczace wróżenia są bardzo niebezpieczne. Zanim to choć troche wyjaśnię , powiem tylko że nie jestem nawiedzonym chrześcijańskim fanatykiem i nie czytam ani też nie cytuję bibli z pamięci.
        Otóż, kilka lat temu zanim te sprawy sięzaczęły, oglądałem program "na każdy temat" prow. przez Mariusza Szczygielskiego. W tym odcinku przedstawiony był wywiad z księdzem egzorcystą. Powiedział on że każdy kto korzysta z usług wróżki, zawiera nieświadomie pakt z szatanem. Szanowni Państwo. Nie jestem w stanie nawet tu na forum przedsawić wielu faktów które dowodziły że to prawda co ten ksiądz powiedział,Osoba która jest wróżką, w najlepszym przypadku jest tylko oszustką która wygodnie żyje i niczym psycholog przeprowadza pranie mózgu za pieniądze. Natomiast (sorry ale i tak nikt by nie uwieżył), wyjaśnię tylko na czym polega wróżenie. Osoby te są tzw. medium przez ktore mówi szatan który sam doprowadza by doszło do tego co powiedział i sam zaplanował. nie dajcie się wciągnąć w żadne sprawy dotyczące wróżenia. Jak na razie nie znalazłem żadnego rozwiązania związanego z tzw. telepatią która była życzeniem które wypowiedziałem w czasie tzw. wróżenia.
        Wszystko było tylko po to by się przekonać czy to wogóle jest możliwe.
        Nie będę dalej pisać bo i tak byście nie uwierzyli.
        Przedstawię tylko jedno zdarzenie.
        Byłem wtedy sam w mieszkaniu które wynajmowałem za granicą. wtedy w sąsiednim mieszkaniu mieli jakieś przyjęcie sąsiedzi. Nie było zbyt głośno ale w nocy słychac było ich rozmowy. Pomyślałem że sprubuję przekonać się czy po tym zdarzeniu związanym z tą wróżką - telepatia żeczywiście istnieje, a może to jest coś co mi się zdaje.
        Uszczypnąłem się z całej siły w policzek. i dosłownie za jakieś 2-3 sekundy ktoś z tych ludzi z za ściany , zacżął uderzać w ścianę i krzykął "who are you". byłem przerażony.
        takich zdażeń jak to doświadczyłem całe mnóstwo. nie pomogły spowiedź ani egzorcysta z kielc, w dodatku postanowiłem przebadac się u lekarza ale nawet lekarz stwierdza że ze mną wszystko w pożądku. Dostałem od jednego księdza kontkt do bardzo doświadczonego egzorcysty z warszawy. Jeszcze w tym miesiącu mam zamiar poleciec do polski by się z nim zobaczyć. Przez tyle lat doświadczam czegoś co pojawiło sie zaraz po takim seansie z wróżką.
        najpierw kazała mi przełożyć karty, poźniej zaczęła wróżyć, później znowu przełożyć kart i dmuchnąć w nie (boże ale to prymitywne) bo się życzenie nie spełni.
        ale teraz to ten najciekawszy moment. uwaga.
        potem stanęła za mną. i stała tam przynajmniej 3 minuty. (po co?)
        następnie przeszła z drugiej strony i znowu zaczęła wróżyć. na sam koniec jak już mnie okrążyła, stanęła z przodu i powiedziała żeby wypowiedzieć życzenie.
        życzenie wypowiedziałem w myślach.
        więc nie próbuj bawić się z czyms co jest tylko pułapką zastawioną na ludzi którzy chcieli tyko przekonać się czy to wogóle jest możliwe. Bo potem być może nie będzie nigdy powrotu.
        Nawet ten Jezus zbawiciel nie pomoże. Tak jak nikomu do tej pory nie pomógł, No chyba że tym któży byli w potrzebie jak mój kolega który mając 16 lat zachorował na raka. (ale it to da się wytłumaczyć, bo cierpienie jest konieczne) teraz od kąd nie mieszkam w tamtym mieście od ponad roku. mogę tylko powiedzieć. jeszcze rok temu stał się niewidomy najprawdopodobniej od chemioterapii. mając 16 lat chodził o lasce jako kaleka.
        O mój jezu. szkoda żeś wszystkich okłamał. Ja też liczyłem na ciebie. i do dzisiaj nie znalazłem
        ratunku dla samego siebie. Naprawdę szkoda słów bo sam bym w to nie uwierzył gdyby ktoś mi to opowiedział. to tyle. radzę zając się normalnymi rzeczami. pierwsze edukacja. potem bardzo dobre zarobki . i szczęsliwe życie. tego nie da wam ta siostra miłosierdzia zwana cyganką ani nawet jezus, ani swięty mikołaj. pieniądze zdobywa się przez pracę. a fortunę przez bardzo doby zawód i barzo dobrą pracę.
        Same głupie i nie wykształcone cyganki, osoby którym tylko zależy na pieniądzach przy okazj tego że zajmują się okultyzmem w mniejszym lub całkowitym zaangażowaniu - nie tylko sprowadzają na ludzi niebezpieczenstwa przed którymi rzekomo ostrzegają ale przede wszystkim sprawy związane z zawieraniem paktu z diabłem, który sam spełnia życzenia,
        sorry ale jak powiedziałem - nie uwierzysz że to prawda. szkoda że to grzech ale przysięgam na Boga że mówie prawdę, bye
    • Gość: raptorr11 IP: *.lodz.dialog.net.pl 14.08.08, 15:23
      Witam .
      Tak ja byłam i to juz 2 razy ! Kobieta jest niewiarygodna wręcz !!
      Mówi samą prawde i tylko prawde , mowi tez imionami np. Zenek-
      uważaj na niego bo.. Ja jestem osobą chorą i ona mi powiedziała a
      właściwie sie zapytała czy wiem ze lekarze dawali mi 50% życia i czy
      wiem ze groził mi wózek inwalidzki , wydaje mi sie ze zapytala o to
      gdyż nie byłam tego świadoma , lekarze to zatail przede mną .
      Zresztą sama Pani zobaczy ! Na pierwszej wizycie stawia karty na
      osobę ktora przyszła i mowi sporo z przeszłości więc juz na początku
      mozna to zweryfikować samemu . A co do czasu sprawdzalności hymm
      nie ma czegoś takiego . Coś sie dzieje i to pociąga za soba dalsze
      wydzrzenia np. nie jest mozliwym urodzenie dziecka jesli nie jest
      sie w ciazy , mam nadzieje ze ten przyklad Pani wyjaśni o co
      chodzi.Ja pojechałam do niej za późno i coś przegapiłam w swoim
      zyciu , zapytała mnie czemu nie przyjechałam do niej wcześniej czyli
      widziała ze była taka mozliwość i miała rację. A nie pojechałam bo
      sie wachałam .Drugi raz jak sie do niej jedzie mozna zabrac ze soba
      zdjęcie osoby o ktorej chcemy sie czegos dowiedzieć np.nazeczonego i
      KONIECZNIE!lusterko podreczne w ktorym sie pani przegląda , ale ona
      to powie na koniec wizyty.
      Warto jechac do Niej , jest mądrą kobietą i mówi tak ze do kazdego
      trafia to co mowi i to w taki sposób ze idziemy we własciwym
      kierunku w życiu !!!! Koszt to 30zł.
      Pozdrawiam Marzena
      • A czy mogłabyś mi jeszcze podać jej imię bo adres troszkę mi się nie zgadza i
        może tam są dwie wróżki? Czy to jest młoda kobieta czy raczej starsza?
        • Prosze podajcie mi jej adres..bardzo ważne dla mnie.Zamierzam sie wybrac z
          kolezankami. Mojego kolegi mama była u niej i jak weszła to ta wrozka od razu
          zaczęła wyskakiwać z imionami prawdziwymi i powiedziala jej ile ma dzieci, jak
          ma na imie mąż itp. tylko adresu nie pamieta :-/ prosze piszcie gg280476
          • Gość: o.n.a. IP: *.4web.pl 20.09.08, 09:06
            Czesc, ja bylam u Cyganki wczoraj. Tam sa 2 starsza i młodsza, ja
            bylam u tej młodej. adresu nie znam, ale to jest Rynek Główny w
            Zgierzu, przez sciane z fotografem. Brązowe, drewniane drzwi sa
            uchylone. Jest niemożliwa, to fakt. Jestem ciekawa, czy to sie
            spełni, bo dużo mi naobiecywała. Powodzenia!
          • Gość: kriss7 IP: *.aztw.cable.virginmedia.com 07.07.12, 09:29
            podajcie prosze adtes tej cyganki bardzo was prosze
        • Gość: mała IP: *.ssp.dialog.net.pl 28.11.10, 19:21
          podaj mi namiary na ta cyganke nelmos1@wp.pl
      • Gość: cyganka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.04.09, 17:20
        pewna cyganka powiedziala mi ze moja babka rzucila na mnie urok...moze wiecie
        cos wiecej o egzorcystach...moje zycie to jedna wielka droga pod gore.pozdrawiam
        tomy
        • Gość: Halszka IP: *.skomur.pl 19.04.09, 10:14
          Jak wierzysz Tomy w uroki to wierzysz na pewno w moc szeptuchy.
          Pojedź do wsi Orla gm. Orla pow. Bielsk Podlaski do szeptuchy Wiery
          Popławskiej, tylko nie w sobotę czy niedzielę, no i raniutko, bo tam
          długie kolejki przed Jej domem. Każdy wskaże do Niej drogę. Nie ma
          podobno lepszej. Ale musisz wierzyć w pomoc, bo Ona wyczuwa kpinę i
          wtedy wygania z domu. Pozdrowienia.
        • Gość: zyczliwy IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.09.09, 16:08
          urok urokiem ale doprawilas sie chodzeniem do wrozki wiedz ze bedzie
          jeszcze gorzej jesli tego nie przerwiesz jesli potrzebujesz namiary
          polecam strone www.egzorcyzmy.katolik.pl nie zwlekaj !
          • Gość: domilokat IP: *.toya.net.pl 14.08.12, 22:35
            z egcorcystą się zgadzam.Co wy robicie ?czy wy nie widziecie jak to działa.Ja przejrzałam na oczy na szczęscie.Też byłam u wróżki u cyganki w zgierzu byłam pod wrazeniem imie mi przedstawiła długoletniego partnera.M,ówiła rózne rzeczy ale sie jeszcze nie sprawdziły.Ale napewno się jedno sprawdziło w trans w jaki wprowdza ludzi którzy powtórnie przychodzą czy tak nie jest?tak właśnie działa okultyzm.Od kilku lat byłam zafacynowana sama tarotem chiromncja wszystkim i przez te lata ciągły sie zamna same nieszczescia.zadajcie sobie pytanie jesli idziesz do wrózki wiesz jak twoje zycie potoczy sie w najbliższej przyszłości to po co drugi raz idziesz ? jest cos nie tak wrózby dają chwilowe szczescie ale skutek jest odwrotny.
            • Gość: analfa IP: *.toya.net.pl 15.08.12, 14:54
              byłem u cyganki 6 razy w ciagu 2 lat
              przepowiedziala co sie wadarzy sie w ciagu 2 lat mowiac daje ci 1000 %
              napisze krotko szkoda marnowania czasu i pieniedzy
              owszem czasami trafiala w sedno sprawy ale w to co sie wydarzylo w przeszlosci
              korzystalem dla ciekawosci z jej uslug

nawet jackowski krzysztof bredzi - jego przepowiednie mam na pismie kompletne brednie szkoda czasu na takich ludzi
        • Gość: zan IP: 149.226.255.* 08.10.09, 17:27
          Egzorcyści zajmują się opetaniami...a nie zdejmowaniem
          uroków.Urzywają do tego rytułau starorzymskiego. Aby zdjąć urok udaj
          sie właśnie do ..cyganki
      • hey moglabys mi na maila poslac jej adres i nr telefonu
        creed666@o2.pl
        DzieXx
      • Gość: godc IP: *.adsl.inetia.pl 18.07.11, 15:00
        A MOZNA PROSIC O TELEFON I ADRES, BARDZO PROSZE, NA MAILA ADULNIK@DRDULNIK.COM
        Z GORY DZIEKI
      • Gość: ann IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 29.09.11, 09:22
        Ja byłam u tej kobiety 12 lat temu i to co przepowiedziała do tej pory się spełniło. Podobnie u moich dwóch koleżanek które były ze mną wówczas. Chętnie wybrałabym się tam jeszcze raz, czy ta kobieta nadal wróży???/
      • Gość: lalique IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.02.12, 22:02
        Czy ta Pani nadal wróży?
      • Gość: mała IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.12, 14:46
        prosze namiary na maila tkacz.g@wp.pl
        • Ja jestem w szoku. Byłam u wróżki Żanety w sierpniu (na początku miesiaca) powiedziala mi że "mój mąż odezwie się do mnie wciągu miesiąca nawet nie wcześniej" i odezwał się po 3 tygodniach. Chcę jeszcze raz jechać ale się boję że tym razem uslyszę coś złego. Byłam 2 racy z pierwszej wróżby jeszcze wszystko sie nie sprawdziło ale czekam cierpliwie, a co do drugiej wróżby to wszystko się sprawdziło. Bylam u ZANETY. nie jestem naganiaczką ! czytając wasze wypowiedzi na forum miałam mieszane uczucia ale zdecydowalam się i pojechałam. Szczerze nie żałuję wciąż pamiętam te słowa "nie pokazuj mu całej d..... "Tak robiłam i było git ale jego mamusia znów mąci . Pozdrawiam
    • Gość: Edka IP: *.pai.net.pl 03.10.08, 12:29
      JA byłam ostatnio u tej wróżki - tam w rynku głównym. Ona jest niesamowita.
      Jestem pod wrażeniem.
      Ona ma chyba jakiś dar:)
      • Gość: potrzebująca IP: *.lodz.mm.pl 01.04.10, 23:29
        bardzo potrzebuję rady wróżki. możesz mi przesłać namiar na nią na
        adres kozkasmyk@gmail.com? Będę bardzo wdzięczna. pozdrawiam
        • Gość: rozczarowana IP: *.net.euron.pl 06.04.10, 13:47
          zdecydowanie nie polecam Ci tych wizyt.musisz podjac decyzje sama.
          mnnie w grudniou powiedizla ze musze pozostac w pracy gdzie pracuje
          bo ona jest dla mnie super i tam sie rozwine a tym czasem praca
          powoduje z enie chce mis ie z łozka wsytac a ilekroc pomysle z emusz
          e tam isc robi mi sie niedobrze:( mam szanse teraz zmienic prace i
          nie zawaham sie tego zrobic chociaz ona mi odradzała zmiany
          jezeli chodiz i miłosc to twierdzi ze jest mezczyzna ktory mnie
          kocha tylko musi sie zmienic, mielismy 2 tyg po mojej wizycie u niej
          odbyc powazna rozmowe, miał zostawic kobiete z ktora jest(podobno
          komlpetnie nic do niej nie czuje a we mnie sie zakochał)
          niesety mineło jzu mnostwo czasu i nic takiego sie nie stało:(
          sprawdzały sie drobne jakies rzeczy odnoscnie cech charakteru tez
          sroro"wcelowa" a reszta to jakies opwoesci dziwnej tresci.
          przekonałam sie ze trzeba samemu podejmowac decyzje. zreszta keidys
          z półtora roku temu tez u niej była tez mi powiedizała ze miosc
          mojego zycia czeka na mnie ze odbedziemy 3 wazne rozmowy nie
          zauwazyła tego ze on mieskza daleko ode mnie i trudno nam sie jest
          spotkasc ze soba ale ze bedziemy razem
          no coz widzielismy sie od tego czasu raz i raczej jzu nigdy sie nie
          spotkamy bo oboje myslimy juz o kims inny:)
          ja byłam u tej koo fotografa n aplacu Jana Pawła moze jej siostra na
          opiełuszki jest lepsza:)
        • Gość: byłam IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 08.09.11, 13:13
          polecam sprawdzoną panią jarusiową - starsza cyganka ze zgierza ze srebrnymi zębami. naprawdę warto. tel do niej 787268372.
      • Gość: simon86 IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 17.12.10, 19:51
        WITAJ MOGLABYS MI POWIEDZIEC COS WIECEJ ODNOSNIE TYCH WROZEK??WIEM ZE JEST ICH TROJE??KTORA JEST NAJLEPSZA MOZE JAKIS NR TELEFONU DO NICH??CHCIALBYM TAM ISC Z GORY DZIEKUJE ZA ODP DZIEKUJE I POZDRAWIAM A MOJ ADRES MAIL BYLBYM ZAPOMNIAL SIM1986@WP.PL
    • to która jest lepsza starsza czy młodsza i czy może macie do niej
      jakieś namiary będę przejazdem i nie wiem czy mnie tak z ulicy
      przyjmie czy trzeba wcześniej się umówić
    • Gość: taka IP: 193.201.167.* 21.10.08, 15:53
      Widzę, że opinie są albo bardzo różne: albo b.pozytywne albo wręcz
      odstarszające (żle doradziła i ma to skutki w teraźniejszości). Co o
      ty myslicie? Czy naprawde jest taka dobra i to co mówi o przyszłości
      sprawdza się? czy sa to konkrety?
      • Gość: kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.04.09, 08:32
        to nie są żadne konkrety. sprawdza sie owszem - bo na początku jak
        przyszłam to spytala czy jestem samotna, na odp, że tak potem można
        ciągnąć temat bez daru, ze mi to przeszkadza, że rodzina by chciała,
        żebym kogoś miala, że mialam chłopaka, z którym już nie jestem- to
        normalne, ze jak przychodzi młoda dziewczyna samotna to na 99% miala
        wcześniej chłopaka i samotność jej przeszkadza. potem było o tym, ze
        znajdę męża i jego opis szczęsliwy i koniec. wróżba trwała z 10
        minut, tylko, ze ja nie po to poszłam. za miesiąc mam mieć operacje
        i chciałam się dowiedzieć co z tym. i jak się jej zapytałam czy w
        kartach nie było nic o chorobie to ta, że nic. i jej powiedizałam,
        ze to po to przyszłam i ona, ze widocznie to nic takiego i będzie
        dobrze hehe dobra jest bo mam guza (widoczny więc odpada wmawianie
        mi choroby przez lekarzy) i muszę miec to wycięte. a jak jej
        posłucham i nie pójdę na operację bo to nic takiego to co? byłam ze
        znajomą, której wmawiała jakiś kochanków, wrogie kobiety-fałszywe
        przyjaciółki tylko o takim imieniu nawet nie znamy nikogo. mi podała
        tez imiona, które można podpasować - wiadomo, ze
        dwudziestoparoletnia dziewczyna zna kasie, gosie itp. moja kolezanka
        jest starsza duzo ode mnie więc dostała imona często występujące w
        jej grupie wiekowej hehe dobra z tej wróżki obserwatorka i tyle.
        pozdrawiam - lepiej iść do psychologa jak się potrzebuje
        pocieszenia, albo pogadać z przyjaciółką,
        koleżanka zapłaciła 20zł ja 30zł (może dlatego, ze miałam
        uśmiechniętą minę bo wiadomo kazdego ucieszą wizje wielkiego
        szczęścia a koleżanka minę zdegustowaną bo nic o swoim żonatym
        kochanku nie wiedziała)
        • Gość: kasia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 08.04.09, 08:40
          witam ponownie, chciałam powiedzieć, że trochę przesadziłam w
          surowej ocenie. w końcu wróżka powiedziała mi wszystko jak było.
          przed wróżbą miałam sobie coś pomyśleć i w pierwszej chwili nie
          pomyślałam o chorobie - może to dlatego nic mi o niej nie
          powiedziała. jednak o tym jak się czuję i co mnie spotkało to
          prawda. nie byłam przecież przy wróżbie koleżanki i nie wiem do
          końca jak to wyglądało - może ona po prostu źle zinterpretowała
          słowa wróżki, że jej nic sie nie sprawdziło.
          moja wróżba jest bardzo szczęśliwa i chcę w nią wierzyć :)
          Nie kazała mi przychodzić jeszcze raz, bo wszystko jest jasne i
          wszystko mi powiedziała (czyli Pani nie naciąga). Kończąc powiem, że
          mogę polecić tę wróżkę - tylko wiadomo jak w przypadku każdej wróżki
          nie można w całości i bezkrytycznie powierzać jej swojego życia.
          Pozdrawiam
          • Gość: piotrek IP: 217.153.238.* 17.04.09, 11:32
            Ja tez byłem kilka razy. Nie ma sensu zastanaiwać sie nad
            przyszłoscią, nic w moim przypadku sie nie spełniło. Mimo, to jestem
            pod duzym wrazeniem umiejetności tej kobiety. Bardzo duzo
            powiedziała mi o przeszłosci. Faktem jest również to, ze potrafi
            postawić człowieka na nogi i dać wiare w lepszą przyszłość.
            osobiście polecam.
          • Gość: ktoś IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 06.07.13, 13:52
            Ja chodziłam do cyganki na jana pawła 2 w zgierzu to strasznie zniszczyla mi zycie!facet ktory miałbyc taki świety i kochajacy wyrzucil mnie z domu w 7 mies ciązy!teraz musze sama chowac dziecko!potem bylam u tej na popiełuszki i mowila zupelnie inaczej,że to zly czlowiek i zebym nie zadawała sie z nim bo nie warto.ten czlowiek zniszczyl mi strasznie psychike i zycie ze nie ufam teraz zadnemu facetowi!
    • Cyganka przyjmowała na Rynku Głównym ale nie żyje. Natomist jej
      córka Żaneta wróży też w Zgierzu na ul.Popiełuszki numeru niestety
      nie pamiętam na przeciwko Urzędu Skarbowego w drewnianym domku.
      I też jest niezła.
      Pozdrawiam.
      • Gość: didi IP: *.i07-25.onvol.net 02.11.08, 07:29
        no wreszcie konkretna informacja - wielkie dzięki beti770
        • Gość: darak IP: *.jmdi.pl 02.11.08, 18:24
          proszę o opinie osób,które były u niej-czy rzeczywiscie jest taka super? Czy
          wrózby się sprawdzają? jesli tak-po jakim czasie?
          • Gość: Beata IP: *.toya.net.pl 13.11.08, 19:27
            Byłam u tej cyganki w maju tego roku.Na początku wróżby mówiła mi dużo faktów z
            przeszłości wszystko było prawda.Powiedziała ze przy jakiejś osobie widzi
            szpital i komplikacje z tym związane.Za miesiąc czasu potracił mnie samochód był
            szpital i komplikacje związane z wypadkiem.Mówiła też że będę przeprowadzała
            rozmowę z kimś w mundurze była to policja.Ten fakt też się sprawdził.Mówiła że
            będę potrzebowała jeszcze pomocy od swojego męża i tak jest.Mówiła też że
            martwię się o swojego syna powiedziała ze on sobie poradzi.Dziecko moje miało
            problemy w szkole był zagrożony z kilku przedmiotów i faktycznie poradził sobie
            i zdał.Nie można określić czasu sprawdzenia się wróżby dla każdego jest on
            indywidualny.Polecam.
            • Gość: ilona IP: *.i07-25.onvol.net 16.11.08, 14:08
              Beato - czy Ty byłaś u tej Żanety z ul.Popiełuszki
              na przeciwko Urzędu Skarbowego w drewnianym domku ?

czy są kolejki, czy trzeba sie wczesniej umówic na spotkanie?

• Gość: Beata IP: *.toya.net.pl 27.11.08, 01:57
                Tak Ilonko ja byłam u tej wróżki Żanety która mieszka w drewnianym domku.Widzę
                że opinie są różne na temat tej cyganki.U mnie naprawdę dużo się sprawdziło
                wystarczy przeczytać co napisałam.Przecież nie wymyśliła tego tak samo nie można
                powiedzieć że każdemu mówi to samo.Ale dopóki nie pójdziesz to się nie
                przekonasz.Kolejek do niej niema bo ona się nie reklamuje jak co poniektóre
                wróżki.Wystarczy tylko zadzwonić.Jak już się do niej wybierzesz to napisz jakie
                było Twoje wrażenie.Pozdrawiam.
                • Gość: gość IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.10.13, 12:51
                  STSARY PODŁY BABSZTOL> KTÓRY ZNISZCZYŁ MI ZYCIE -poszłam z głupoty ot tak, a ta mnie zniszczyła OKROPNYMI SŁOWAMI INFORMACJAMi, które były podłe i fdobijajjace i FAŁSZYWE, a na dzień dobry tmi fioletowymi podłymi ustami powiedziała : PRZYKRYCH RZECZY NIE MÓWIE---PODŁA WREDNA IDIOTKA
          • Popiełuszki 11/3. Byłam ze 3 - 4 lata temu. Raz. Opowiedziała sporo prawdy o przeszłości, z imionami nie bardzo trafiła, wywróżyła mi różne dziwactwa, w które na początku trudno było mi uwierzyć. Długo nic się nie spełniało, aż po paru miesiącach powoli zaczęło. I tak przed wakacjami spełnił się ostatni element wróżby - spadek po mężczyźnie z mojej rodziny. Wydawało mi sie to w ogóle nieprawdopodobne, ponieważ wszyscy mężczyźni, po których mogłabym cokolwiek dziedziczyć dawno umarli. A jednak! Okazało sie, że weszła jakaś ustawa i otrzymałam kawałek ziemi po pradziadku, który walczył w AK. Finansowo warte niewiele, ale dopełniło wróżby. Teraz wybieram się drugi raz po nową porcję. :)
      • Gość: Marta.... IP: *.internetdsl.tpnet.pl 19.11.08, 17:40
        Też byłam u tej cyganki w Zgierzu Ale nie polecam Opowiada same
        głupoty Ludzie sie nabierają bo np sypie imionami z zycia ktore cie
        dotyczy Niestety nic one nie mają wspolnego z realiami
        • Gość: gość portalu... IP: *.gprs.plus.pl 20.11.08, 07:27
          Cyganki są dwie! Jedna na Popieluszki, druga na Placu Jana Pawła.
          • Gość: KAsieK IP: *.toya.net.pl 20.11.08, 11:51
            ktora lepsza? a no i wszyscy piszą cygana w zgierzu.. no ale niech ktos wreszcie
            powie, jak tam jechac czy trzeba sie umawiac czy nie?
            • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.12.08, 22:06
              Witam, ja tez chodze do Cyganki w Zgierzu i tez na Popiełuszki ale
              wchodzi sie do nie na podwórko ona jest lepsza niż ta co się wchodzi
              od strony ulicy tak mi sie wydaje, napewno jest sympatyczniejsza i
              potrafi dobrze doradzić pozdrawiam.
              • Gość: Zosia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 06.12.08, 13:14
                Czy dobrze zrozumiałam, że na Popiełuszki mieszkają 2 Cyganki, które wróżą? A
                mogłabyś podać numer tel do tej, do której wchodzi się od strony podwórka albo
                dokładnie opisać jak do niej dotrzeć.
                • up
                  prosze niech ktos napisze jak sie mozna umowic z ta cyganka na
                  popieluszki, jakis numer tel...
                  --
                  md.lilypie.com/gucKp1.png
                  • Gość: makarenka IP: *.toya.net.pl 07.12.08, 13:29
                    ja bylam wczoraj u cyganki ktora mieszka w drewnianym domku (domek ma czerwone
                    drzwi z nr 3 i bok w oknie obecnie wisi rozowa zaslonka)na przeciowko urzedu
                    skarbowego. bylam tam z dwiema kolezankami z pracy. dotarlysmy do zgierza kolo
                    9.30 i cyganka kurat byla na zakupach, taka informacje dostalysmy od jej corki.
                    wrocilysmy kolo 11 i juz byla kolejka 3 osoby ale w miare szybko poszlo bo
                    wrozba trwa max 10 min. nie trzeba dzwonic nie trzeba sie umawiac. poprostu jak
                    sie trafi na kolejke to trzeba poczkec. poczekalnia jest w srodku ale slyszalam
                    ze sa takie dni ze przed domem juz sie ustawia bo w srodku sie wszyscy nie
                    mieszcza. cygnaka nawet nie wrozy z kart tarota tylko ze starej sfatygowanej
                    zwyklej talii kart. ogolnie bardzo wiarygodna. nawet jestem zadowolona z tej
                    wizyty. wybieram sie ponownie po nowym roku ze zdjeciem i oczywiscie z lusterkiem ;)
                    • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.12.08, 16:54
                      Hej we wtorek ide do niej więc sie zapytam czy sobie zyczy abym
                      zrobiła jej reklame bo nie wiem .Ja byłam u tej cyganki ,która wrózy
                      od strony ulicy i mi takich głupot napisała, że nawet nie warto o
                      tym mówić:(
                  • Gość: No name IP: *.internetdsl.tpnet.pl 21.04.09, 10:50
                    Ludzie, nie można wierzyć we wszystkie rzeczy. Ona po prostu daje każdemu jakąś
                    alternatywę, na pewno podnosi na duchu i przywraca wiarę we wszystko. Ja
                    towarzyszyłam tylko dwojgiem przyjaciół, sama nie szłam po poradę, bo jeszcze
                    tego nie potrzebuję, więc moja ocena jest bardzo obiektywna. Jeśli pojawi się
                    taki okres w moim życiu, że nie będę wiedziała w którą stronę pójść, udam się do
                    Niej na pewno. Generalnie wszystko się sprawdziło w tym co powiedziała
                    przyjacielowi, na ocenę wróżby przyjaciółki czekam, bo byłyśmy tam wczoraj.
                    Generalnie nie mówi o śmierci i pogrzebach, to zaznaczyła jak byłam z
                    przyjaciółką. Więc jeśli operacja może okazać się nieudana, nie chciała o tym
                    mówić i tyle. Numer 508807964 Pozdrawiam
                    • Gość: pawel IP: 217.153.238.* 23.04.09, 17:00
                      Ja byłem i nic mi sie nie sprawdziło. Fakt nakreca ludzi pozytywna energią, ale
                      z drugiej strony oczekiwanie na coś ci sie nie wydarzy. Nie wiem czy ma sens.

Pawel
          • Gość: jutinki IP: *.48.115.40.ltv.pl 30.09.10, 22:23
            ja byłam dużo razy u wróżki z Popiełuszki, powiem tak: wiele rzeczy mi się sprawdziło, ale ostatnia wizyta była taka sobie, mówiła ogólnikowo, w sumie nic się nie dowiedziałam, aby wiedzieć na co się nastawić, czy jak działać, to że raz mam w górę raz w dół, to że się ułoży, albo światełko zaświeci to już słyszę co wizytę. Myślę, że nie każdy dzień dobry jest na wróżbę....

Moja koleżanka była 3 razy u niej i z kolei jej nic się nie sprawdziło.

Ponadto jednym mówi dokładniej, a drugim ogólnikowo. Nie wiem, czy ona wyczuwa, że nie można danej rzeczy powiedzieć, czy jest inna strategia.

Jedynie co mogę potwierdzić, to że pierwsza wizyta mnie zaskoczyła, bo dużo wiedziała o przeszłości.

Myślę, że jak ma być i co będzie to są nasze decyzje i nasz osobisty los.
    • Gość: Dominik IP: 83.142.202.* 10.12.08, 08:35
      Witam, wczoraj byłem u tej wróżki ona jest niewiarygodnie prawdziwa. Mówi imiona
      moich koleżanek z kim się kłucę i wogóle rzeczy takie o których tylko ja wiem,
      ale najlepszy był moment gdy wychodziłem powiedziała mi że nie martw się egzamin
      zdasz słońce zaświeci a ja miałem to w myślach i chciałem o to zapytać a ona
      sama bez pytania na to odpowiedziała. Ona mieszka w drewnianej chacie ale w
      środku jak w pałacu. Mówię wam nikomu tak nie wieże jak jej
    • Gość: Dominik IP: 83.142.202.* 10.12.08, 08:40
      Chcę wam powiedzieć że w Zgierzu są dwie wróżki, ale jedna jest oszustką gada co jaj ślina na język przyniesie,ale za to ta druga (drewniany domek nr.3, czerwone drzwi, a w środku jak w pałacu) jest niesamowita mówi prawdę nawet takie rzeczy o których wiecie tylko wy. i nie mylcie tych dwóch wróżek bo jedna nie dorasta do pięt drugiej
      • Gość: Kinia IP: *.internetdsl.tpnet.pl 10.12.08, 12:14
        Byłam wczoraj - Zgierz ul Popiełuszki (czerwone drzwi i złota 3 na tych
        drzwiach)Najpierw kazała mi w myślach zadać jej pytanie i nic nie mówić ..
        miałam pustkę w głowie i sobie wymyśliłam " Co ze mną będzie" a ona kazała
        rozłożyć karty na trzy kupki i zaczęło się... co było w moim życiu ( sama
        prawda+imiona ludzi ) co jest teraz ii co będzie...szok! oby się sprawdziło- po
        konkretną osobę trzeba przyjść ze zdjęciem tej osoby i swoim lusterkiem, kazała
        przyjść w parzyste tygodnie.
        Ciekawe czy wywróżyła komuś coś złego?? czy zawsze jak to ona mówi "wyjdziesz na
        prostą...rozumiesz mnie??"
        podzielcie się tymi negatywnymi wróżbami
        • To prawda, Popiełuszki, ale brązowe drzwi nie czerwone.
          Pani Żaneta jest bardzo młodą wróżka, ale ma dar po mamie
          odziedziczony, która też była cyganką i ponoć bardzo bardzo dobrą.
          Nie będę pisał o wizycie, jest to tajmnica moja i osoby, która to
          widzi.
          Dzień jak dzień 05.12.2008 r., trochę się spóźniłem za co
          przeprosiłem, ale taka była droga przez Łódź, a miałem tylko 60 km.

"Pomyśl pytanie w myślach i nic nie mów", karty na trzy kupki.
          Lusterko i zdjęcie nastepnym razem należy wziąć ze sobą.
          Co będzie czas pokaże. Ja tego nie wiem, wiem co usłyszałem.
          Odpowiedź na pytanie zadane w myślach otrzymałem.
          Rozumiesz mnie, pamiętam ten zwrot bardzo dobrze.

Nie mówi o złych rzeczach, chyba że poprosisz.
          Znam dużo dobrych wróżek od Gdyni, po małe wsie i Białystok,
          szeptunki podlaskie i Wrocław.
          Pozdrawiam serdecznie Pani Żaneto, jeśli pani to przeczyta.
          Powtórzę że ma pani dar.
          Jeśli będę tylko w pobliżu to przyjadę do pani z lusterkiem i
          zdjęciem.
        • Gość: Marzena Wojda IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 23.08.09, 21:36
          mam prośbe podaj mi dokładny adres tej kobiety, jeśli moż3esz. Ile ona bierze za
          wizyte i czy trzeba sie do niej wczesniej umówić? Będę bardzo wdzięczna. to moj
          numer 601 053 418
        • Gość: paulinkaaa IP: *.adsl.inetia.pl 09.12.09, 21:42
          Wróżka nigdy nie mówi o śmierci i stara się nie wspominać o złych rzeczach.
          Wiem, bo znam jedną wróżkę. Za to zasugerują np wizytę u lekarza...
    • Gość: amanda84 IP: *.net.euron.pl 11.12.08, 14:58
      ale ja słyszałąm duzo opinii na temat tej na Rynku obok fotografia i
      były one bardzo pozytywne:)
      • Gość: Ktośzgierz IP: *.opera-mini.net 11.12.08, 17:35
        Ja Ci powiem tylko jedno. W Zgierzu jest tylko jedna dobra wróżka i jest nią kobieta mieszkająca w drewnianym domku z brązowymi drzwiami, a jak chcesz to idź do tej koło fotografa to Ci takich glupot nagada że szok i wydasz dużo kasy prawdziwa wróżka nie reklamuje sie i nie bierze kto wie ile kasy i taka jest cyganka mieszkająca na przeciwko urzędu skarbowego czyli drewniana chatka rób co chcesz idź do której chcesz ale ja chodze do tej prawdziwej i zawsze to co mowi sie sprawdza i bierze tylko 20 zl, ale powiem że byłbym w stanie jej zapłacić wiecej bo nigdy nie kłamie pozdrawiam
        • Gość: amanda84 IP: *.net.euron.pl 11.12.08, 18:51
          no własnie ona sie nie reklamuje, bierze 20 zł. Z tego co weim
          głupot nie opowiada
          • Gość: ktośzgierz IP: *.opera-mini.net 11.12.08, 20:01
            Więc mam prośbę idź do niej a przekonasz sie że jest kimś wyjątkowym potrafi zadziwić i tak zszokować że pozniej Myslisz z kad ona wie takie rzeczy o tobie. Jak się zdecydujesz i pójdziesz to zdaj relacje z wizyty.
            • Gość: amanda84 IP: *.net.euron.pl 11.12.08, 21:18
              a byłas/byłes tez u tej obok fotografa?sama nie wiem czy isc, moz
              epo nowym roku, a ile bierze?
            • Gość: amanda84 IP: *.net.euron.pl 11.12.08, 21:19
              a byłas/ byłes tez u tej obok fotografa? czy tylko z opowiesci
              wiesz , ze jest beznadziejna? a ile bierze? i z czego wrózy i ile to
              trwa?
              • Gość: Dorota IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 21:41
                Witam ,podaje adres tej mojej wróżki ona mieszka tez na Popiełuszki
                na przeciwko Urzędu Skarbowego, ale wchodzi się od podwórka tam sa
                takie drzwi numer jej mieszkania 5 . Ona jest bardzo fajna i szybko
                sprawdza sie jej wróżba , a przedewszystkim to bardzo fajna
                osoba.Pozdrawiam:)a i najlepiej iść do niej koło 15 to wtedy napewno
                bedzie w domu
                • Gość: amanda84 IP: *.net.euron.pl 11.12.08, 21:59
                  mhhhm to jeszcze jedna i jeszcze kilka różnych opinii, wyglada na
                  to ,że powinnam isc do wszystkich trzech i czekac co sie sprawdzi a
                  co nie?:)
                • Gość: PPP IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.12.08, 22:20
                  Gdyby zycie było takie proste i ktos mogłby je rozszyfrowac. Byłoby
                  to wiecej warte niż pieniadze. Też byłem, ale radze brać wszystko z
                  dużo dozą rozsądku.
                  • Gość: dora IP: *.jmdi.pl 11.12.08, 22:39
                    Czy ta wróżka z drewnianego domku wróży rownież przyszłość-czy też większość to
                    rzeczy z przeszłości? jak szybko sprawdzają się jej wróżby i ile czasu jest się
                    u niej?
                    • Gość: ktośzgierz IP: 83.142.202.* 12.12.08, 13:24
                      Ona mówi co chcesz jak powiesz żebyy mówiła o przyszłości to ci powie,a jak o
                      przeszłości to też powie jest się u niej max 10 min ale to wystarczy
                • Gość: agaaa IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 24.10.11, 13:12
                  no i powinnaś dostać kopa w dupe z nieprawdziwe informacje bo na drzwiach jest 3 a nie 5 i nie prawda że o 15 . od rana ok 10-11 też jest
              • Gość: ktośzgierz IP: 83.142.202.* 12.12.08, 13:21
                Tak byłem u niej ona bierze 50 zł i gada same głupoty, a ta na przeciwko urzędu
                skarbowego bierze 20 zł i mówi samą prawde
                • Gość: amanda84 IP: *.net.euron.pl 12.12.08, 13:49
                  ta obok foografa bierze 20 zł , wiem bo moja koleznka była u niej 2
                  tyg temu:)
                • Gość: dora IP: 193.201.167.* 12.12.08, 14:05
                  do Ktoś zgierz-to którą polecasz? ta z drewnianego domku?
                  • Gość: Ktośzgierz IP: *.opera-mini.net 13.12.08, 08:15
                    Do dora! Jeżeli chcesz znać swoją prawdziwą przyszłość i wiedzieć co w twoim życiu naprawde sie wydarzy to w 100% polecam Ci Cyganke z drewnianego domu ktora mieszka na wprost urzędu skarbowego. Ta Cyganka jest niewiarygodna jak poszedłem do niej pierwszy raz to mnie zszokowała powiedziała mi wszystko o mnie moje imię i wogóle wszystko! Od tamtej pory chodzę do niej co miesiąc i wszystko sie sprawdza co ona mówi. A pozostałe wróżki to oszustki Bylem u nich i nagadaly mi takich glupot że szok, także nie Sluchaj innych tylko jak najszybciej idź do niej. Drewniany dom na wprost urzędu skarbowego ona ma córkę i syna.
                    • Gość: Dora IP: *.jmdi.pl 14.12.08, 12:14
                      do KtośZgierz: dzięki, a możesz mi podać do niej nr telefonu? jak ma na imię?
                      jak długo trzeba czekać na spełnienie jej wróżby. Czu mówi o konkretach jeśli
                      chodzi o przyszłość?
                      • Gość: Ktośzgierz IP: *.opera-mini.net 14.12.08, 12:24
                        Dora ! Niestety numeru telefonu nie mam kiedys miałem, ale zmieniając telefon skasował mi sie, ona ma na imię Żaneta, na spełnienie wróżby nie czeka sie zbyt długo moje zaczęły się sprawdzać już po tygodni, ale to zależy od osoby, tak mówi o konkretach np. Szykuje sie rozmowa z jackiem i Rzeczywiscie tak bylo, albo- szykuje sie impreza uważaj na sławka bo będzie chcial Cie w cos wrobic i ide na imprezę i tak bylo, z tego co wiem nie trzeba do niej dzwonić ona zawsze przyjmuje ja nigdy nie dzwonię.
                        • Gość: zdziwiona IP: *.net.euron.pl 14.12.08, 13:37
                          tak swoja droga to chyba troche chore jest zeby co miesiac chodzic
                          do wrózki, to jakies uzależnienie:) rozumiem isc po porade w jakiejs
                          waznej sprawie, ale o wszystko sie jej pytać? to przesada
                          • Gość: Ktośzgierz IP: *.opera-mini.net 14.12.08, 20:04
                            Do zdziwiona! Chodze co miesiąc jeśli chce wiedzieć co mam zrobic, jesli nie mam do niej pytań to nie chodzę.
                            • Gość: Dora IP: *.jmdi.pl 14.12.08, 21:39
                              do Ktośzgierz: mam jeszcze 1 pytanko. Jak wspomniałeś cyganka trafna jest w
                              określaniu bliskiej przyszłości: z kim się spotkasz, co powie itd. A czy w
                              określeniu ważnych kwestii związanych z dalszą, kilkuletnią przyszłościąa też
                              jest trafna? np. poznanie kogoś, małżeństwo itd. Czy też moze potrafi powiedzieć
                              jedynie co się zdarzy w najbliższym m-cu. lub doradzić? Jest to dla mnie ważne.
                              • Gość: ktośzgierz IP: 83.142.202.* 15.12.08, 16:53
                                Jeśli chodzi o daleką przyszłość to też się sprawdza, mojej siostrze powiedziała
                                że pozna starszego mężczyznę i minęły 3 lata i poznała
                              • Gość: Dora IP: *.jmdi.pl 15.12.08, 21:29
                                do Ktośzgierz: mam jeszcze 1 pytanko. Jak wspomniałeś cyganka trafna jest w
                                określaniu bliskiej przyszłości: z kim się spotkasz, co powie itd. A czy w
                                określeniu ważnych kwestii związanych z dalszą, kilkuletnią przyszłościąa też
                                jest trafna? np. poznanie kogoś, małżeństwo itd. Czy też moze potrafi powiedzieć
                                jedynie co się zdarzy w najbliższym m-cu. lub doradzić? Jest to dla mnie ważne.
                              • Gość: Justyna IP: *.31.101.250.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.07.12, 20:02
                                Znam dobrą wróżkę i skuteczną w rytuałach, jeśli chcesz namiar, to napisz na mój email : justysia_33@wp.pl. Nie będę podawała tutaj, bo ona ma mnóstwo klientów.
                    • Gość: ada IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.08.10, 03:45
                      ma tez ta Pani siostre.
                • Gość: Piotrek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 14.12.08, 22:50
                  Sam, już nie wiem czy warto. Pojadę raz jeszcze, bo faktycznie osoba
                  ta potrafi powiedzieć rzeczy, co do których człowiek sie zastanawia
                  skąd ona to wie. Jeżeli to co powiedziała sie nie wydarzy, trudno.
                  Trudno jest jednak w to wszystko uwierzyć, raczej nalezy podchodzić
                  z dystansem. Trzeba pamietać ze za swoje decyzje ponosimy
                  konsekwencje my a nie doradcy.

• Gość: kaska IP: 212.191.172.* 15.12.08, 09:53
                    a w jakich godzinach najlepiej tam jechac?? ona nie pracuje?? pytam
                    oa ta z brazowymi drzwiami pani Zaneta
                    • Gość: ktośzgierz IP: 83.142.202.* 15.12.08, 17:01
                      ona nie pracuje jest od rana do wieczora o każdej porze czasem wyjdzie do sklepu
                      ale zaraz wróci
                      • Gość: Zuza IP: 62.233.229.* 22.12.08, 12:02
                        Witam,
                        Ja też byłam u Cyganki w Zgierzu-przy ul. Popiełuszki chyba 11- na
                        przeciwko Urzędu Skarbowego. Cyganka dosyć młoda- wchodzi się prosto
                        z ulicy do niewielkiego drewnianego domku z koronkowymi firankami w
                        oknach. Wróżba kosztowała 30 zł zajęła jakieś 10 minut. Cyganka w
                        sumie o nic nie wypytuje, wszystko czyta z kart. Powiedziała mi dużo
                        prawdziwych rzeczy ( takich, które od razu wiedziałam , ze są
                        prawdziwe) i mówiła imiona, które oczywiscie się zgadzały. Nie
                        dopasowywałam nic na siłę - po prostu wszystko się logicznie
                        układało. Bardzo się bałam, że dowiem się czegoś nie po mojej myśli -
                        niekoniecznie złego, ale takiego co mi nie będzie pasowało.
                        Usłyszałam jednak słowa dające nadzieję , pozytywne i konstruktywne.
                        Chcę w nie wierzyć i dużo bym dała by się sprawdziły. Musimy jednak
                        pamietać, że ona nie mówi co musi być- zawsze sami mamy wybór jak
                        postąpić i od tego pewnie zależy nasze życie. Od nas pewnie zalezy
                        czy te wróżby się sprawdzą czy nie, od tego jak postąpimy pewnie
                        będzie zależało dalsze życie i kolejne wróżby. Aha no i oczywiście
                        pójdę tam jeszcze ze zdjęciem i lusterkiem, bo muszę się dowiedzieć
                        czegoś więcej o kimś bardzo dla mnie ważnym. Muszę również
                        zaznaczyć, że nie usłyszałam ani jednej rzeczy, która nie zgadzała
                        bym się z moim życiem. Może to wszystko zależy też od tego z jakim
                        nastawieniem tam się idzie i czy w to wierzymy. Ja w każdym razie
                        wierzę :-).
                        • Gość: baja IP: 193.201.167.* 22.12.08, 14:22
                          pytanie-jesli chodzi o przyszlość- czy mówi kiedy wrózba sie
                          sprawdzi? a jeśli tak-czy wróży z duzym wyprzedzeniem? np. rok,
                          kilka lat, czy raczej kilku miesięcy?

pozdrawiam
                          • powiem tak, my jeździliśmy do cyganki Żanety dziesiątki razy, czasami
                            codziennie. gdyby nie ona pewnie by nas już na tym świecie nie było. był na nas
                            wyrok . wróżba od niej sprawdzała się już nawet po kilku minutach a najdłużej do
                            kilku dni. teraz jeździmy do niej by zapytać co mamy dalej robić oczywiście
                            mając jakieś plany i ona nas przez to życie prowadzi. a jeśli chodzi o
                            ciekawostki to jej matka Krysia też wróżyła właśnie na starym rynku, natomiast
                            na Popiełuszki trochę dalej wróży Zosia, bratowa Krysi,ciotka Żanety.
przejdź do: 1-100 101-200 201-300 301-400 401-500 501-573
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.