Dodaj do ulubionych

Wróżba z Tarota za darmo

• Gość: wróżka_służka Re: Wróżba z Tarota za darmo IP: 194.42.110.* 18.01.13, 22:04
        Temat nie działa od dawna, nie jestem jego założycielką, ale mam czas i odpowiem na ostatnie 3 pyt

1australia - niestety wg kart Pani mąż nie wróci do Pani, tutaj było wiele ranienia się między Wami, karty pokazują, że on sie całkowicie odcina od jakiś zabowiązań w stosunku do Pani, troszkę mu się włączyło myślenie, że "małżęństwo to zło"

habka75 - kart pokazały mi dobry czas na znalezienie pracy latem tego roku, do tego czasu będzie bardzo trudno, same porażki, będzie Pani troszkę załamana i zdezorientowana. Karty pokazują, że jakiegoś przychylnego mężczyznę, dzięki któremu Pani tą pracę uzyska. Jeżeli chodzi o finanse to nie będzie troszkę tej płynności co wprawi Panią w niezadowolenie i spowoduje u Pani nerwowość, będzie to troszeczkę czas zamartwiania się, ale mimo wszystko karty nie są złe, mówią, że będzie coraz tolepiej, będzie się Pani "rozpędzać".

parysia123 - do spotkania dojdzie, al prosze nie oczekiwać zbyt wiele od Pana Norberta, on się na Panią teraz gniewa

• benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 19.01.13, 02:56
            Sama o tym zdecydujesz, ale nie śpiesz się z decyzją o ślubie.
            Bo niby ten mężczyzna jest dla Ciebie opiekuńczy, ujęła go Twoja romantyczna dusza i wrażliwość, chce być dla Ciebie "przewodnikiem", może zapewnić Ci dostatnie życie. On będzie "kapitanem na okręcie" w tym związku. Ale on wewnątrz bardzo cierpi i stara się do tego nie przyznawać nawet przed samym sobą. To trochę niepokojące. Poza tym otoczenie chyba niezbyt przychylnie jest nastawione do Waszej relacji.

Od razu zaznaczam, że nie mam doświadczenia z kartami. Najlepiej napisz, czy coś się zgadza z mojego opisu.
            • gosia44114 Re: Wróżba z Tarota za darmo 19.01.13, 20:56
              Witam serdecznie i dziekuję , ale nie rozumiem słów, że on cierpi wewnątrz...,że to niepokojące,o co tu chodzi? rwnie zastanawia e to on ma być kapitanem na okręcie.do tego radzi Pani nie spieszyć się...on rozwodzi sie teraz , ja też mam takie plany..:) , może dlatego otoczenie jest nieprzychylne.Pozdrawiam
              • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 20.01.13, 00:42
                Z tym kapitanem chodziło mi o to, że w Waszym związku on się czuje za Was oboje odpowiedzialny- tak jak kapitan jest odpowiedzialny za załogę. Chce być Twoim opiekunem.
                Karta pokazująca cierpienie miała oznaczać to, z czym nie chce się konfrontować lub co chce ukryć przed samym sobą (na tym miejscu w rozkładzie kart). Robiłam też sobie taki rozkład i olśniło mnie, że ta karta może po prostu oznaczać obawy (które gdzieś tam w podświadomości są, ale nie chcemy o nich myśleć). Może on już kiedyś cierpiał przez kobietę i obawia się, że to może się powtórzyć.
                Co do otoczenia-pewnie chodziło o jego obecną żonę. Pojawiła się karta wieży, która oznacza duże (często nagłe) zmiany, utratę stabilizacji, rozpad.

Co do ślubu- ważne, żeby nie podejmować decyzji pochopnie i nie śpieszyć się.
                  • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 20.01.13, 14:20
                    Nie najlepiej w kartach przedstawia się Wasz związek, Aleksandro.
                    Jest dużo rzeczy, które trzeba by w nim naprawić, żeby było dobrze.
                    Kochasz partnera, chcesz żebyście się dopełniali i tworzyli szczęśliwą parę.
                    Aktualnie w Waszym związku następują jakieś szybkie zmiany. Jeżeli się kłócicie to trzeba uważać na słowa, bo jedno słowo za dużo może od razu przesądzić o wszystkim.
                    Podstawą problemu jest to, że związek przynosi więcej strat (tych emocjonalnych głównie) niż satysfakcji.
                    Dawniej angażowaliście się w ten związek, dbaliście o Waszą relację, ale ta sytuacja należy do przeszłości. To co niedługo nastąpi, to że jedno z Was (zapewne partner) pokaże swoją prawdziwą twarz. Być może zrobi coś, przed czym wcześniej miał skrupuły.
                    Karta, mówiąca o tym jaki jest Wasz pogląd na ten związek sugeruje, że się od siebie oddalacie. Przynajmniej jedno z Was jest gotowe zostawić to wszystko, co razem stworzyliście, odejść w poszukiwaniu czegoś nowego, lepszego.
                    Macie wsparcie ludzi, którzy Was otaczają.
                    Pragnienia i oczekiwania są duże. Łącząc to z kartą pokazującą aktualny pogląd na sprawę, nasuwa mi się wniosek, że związek nie daje Wam spełnienia, że wydaje Wam się (lub jednemu z Was) że będąc ze sobą tracicie szansę na coś cenniejszego. Na szczęście, które czeka gdzie indziej.
                    Ostateczne rozwiązanie: karta pokazująca bójkę, chaos. Przesłanie, jakie z niej odczytuję:
                    Wasz związek to ciągłe zmaganie się, nie prowadzące do niczego. Angażowanie się w tą bójkę do niczego nie prowadzi, bierna postawa również. Najlepszym rozwiązaniem będzie podjęcie stanowczej decyzji, bo jej odkładanie na później może przynieść tylko większe szkody.
                    • gosia44114 Re: Wróżba z Tarota za darmo 20.01.13, 14:26
                      Witam serdecznie raz jeszcze , dziękuję za dokładne odpowiedzi i bardzo chciałabym jeszcze prosić Panią o wróżbę na moje życie zawodowe.Po paru miesiącach poszukiwań dostałam pracę, bardzo sie z tego cieszę,a raczej cieszyłam...mimo,że firma prestizowa , okazało się ,że praca nie przynosi ani satysfakcji ,ani za specjalnie korzyści finansowej , do tego często wiąże się z pracą w nadgodzinach , bez żadnej dodatkowej zapłaty , a obowiązków mam mnóstwo.Czy byłaby Pani uprzejma spojrzeć , jak to faktycznie jest , czy mogę liczyć w tej obecnej pracy jeszcze na jakies zmiany na plus , czy może korzystniej byłoby rozejrzeć się za jakąś nową? Małgosia
                      • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 20.01.13, 15:28
                        Na początku podkreślę jeszcze raz, że stawiam dopiero pierwsze kroki w tarocie. Nie mam pojęcia, czy moje wróżby się sprawdzają.

Użyłam do tego pytania rozkładu "2 drogi". Jeśli zdecyduje się Pani pozostać w tej pracy, czeka Panią jakieś nowe wyzwanie, przedsięwzięcie. Będzie to dla Pani aktywny okres, zwiastuje dużo pracy, ale takiej do której będzie Pani miała zapał. To, co przybliży Panią do takiego rozwiązania to entuzjazm i ambicja, pragnienie wyzwań, może chwilowo uśpione, ale na pewno ma je Pani w sobie.
                        Natomiast karty dotyczące drugiej opcji, czyli rozglądania się za nową pracą, obie okazały się kartami pucharów. Tak samo jak ostatnia karta w rozkładzie, która ma oznaczać decydujący czynnik przy podjęciu decyzji. Puchary to żywioł wody, wiążą się z uczuciami i emocjami.
                        Możliwe że z poszukiwania nowej pracy wyniknie dla Pani jakieś korzystne partnerstwo, na pewno jakaś korzystna relacja. To, co ma przybliżyć do takiego rozwiązania to albo pani czuła i troskliwa postawa (trochę dziwne w sprawach zawodowych...chyba, że chodzi o zawód pielęgniarki, terapeutki itp.) albo pomoże Pani zdobyć pracę matka albo przyjaciółka (może to właśnie jakąś osobę Pani przychylną reprezentuje królowa pucharów).
                        Decydującym czynnikiem okazuje się albo Pani partner, albo dobry i wyrozumiały szef. Jakiś przychylny mężczyzna w każdym razie.
                        • gosia44114 Re: Wróżba z Tarota za darmo 20.01.13, 15:54
                          Bardzo Pani dziękuję , troszkę zawiłe to wszystko , jeśli chodzi o obecna pracę,wyzwań jest dużo i niewykluczone ,że pojawią sie tez nowe , ja sama zamierzam poszerzyć swoje kwalifikacje poprzez szkolenia, więc całkiem mozliwe,że dojda wówczas nowe obowiązki.Co do drugiej opcji , wiadomo,jak duże jest bezrobocie,jak trudno o pracę , ja jestem kadrową,więc troszkę dziwne z tą czułą postawą,no chyba ,że mam być "przychylniejsza" ;)dla pewnych osób , napisała Pani,że może pomóc matka,przyjaciółka...jakiś czas temu moja siostra wspominała,że jej znajomi szukają kogoś do pracy,dorywczo,ale zawsze to coś..może o to chodziło :) , nic z tego jeszcze sie nie urodziło,ale kto wie? Ponadto odezwał sie parę dni temu mój były pracodawca,wręczvnie daje mi spokoju smsami , nalega na spotkanie , chociaż nie sądzę,aby chodziło o sprawy zawodowe,wiem,że ma pełna obsadę.Pozdrawiam serdecznie.
                          • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 20.01.13, 16:16
                            Owszem, zawiłe to. Zdziwiło mnie, że przy pytaniu o pracę pojawiło się tyle kart dotyczących uczuć. Chociażby jako wynik szukania nowej pracy pojawiła się 2 pucharów. Dla mnie ta karta oznacza głównie nowy romans, etap zakochania. Pomyślałam, że to w sprawach zawodowych może być partnerstwo albo początek udanej współpracy. Ale kto wie...
            • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 21.01.13, 01:42
              Elwiro,
              karty pokazują Cię jako osobę pewną siebie, która nie boi się stawiać czoła nowym wyzwaniom. Masz dużo zapału, nie boisz się nowych sytuacji.
              Problemem może być nadmierna pewność siebie i zadufanie. Nie staraj się dominować nad innymi.
              Podświadomie wierzysz, że wszystko będzie po Twojej myśli, wewnętrzna siła zawsze pomaga Ci przetrwać w krytycznych momentach.
              Oczekujesz sukcesów zawodowych, bo na nie pracowałaś.
              W niedalekiej przyszłości czeka Cię coś pozytywnego w sprawach finansowych. Ciekawa propozycja pracy, może spadek. Ogólnie jakieś materialne korzyści.
              Jesteś gotowa rozwiązać pewne sprawy na swoją korzyść, używając podstępu.
              Z innymi ludźmi żyjesz w harmonii, umiesz z nimi współpracować.
              Masz nadzieję zacząć nowe przedsięwzięcie z energią, kreatywnością.
              Rozwiązanie sprawy: Powinnaś poświęcić się realizacji planu, jaki masz. Nie wybieraj łatwych rozwiązań, tylko krok po kroku dąż do celu, a go osiągniesz.
              Jak widać powinnaś skupić się na pracy. W rozkładzie nie pokazała się ani jedna karta pucharów, życie uczuciowe widocznie znajduje się na razie na dalszym planie.
          • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 20.01.13, 23:04
            Macieju,
            z tego raczej nic nie będzie, małe szanse że między Wami coś posunie się naprzód.

Masz stabilną sytuację w życiu, właściwie brakuje Ci tylko osoby, z którą możesz dzielić swój świat. Widać, że wyczekujesz miłości.
            Pamiętaj jednak, że nie każdy kto okazuje Ci sympatię, liczy na coś więcej. Nie nadinterpretuj przyjacielskich relacji.
            Powinieneś nabrać trochę dystansu, bo to poszukiwanie miłości coraz bardziej Cię przytłacza i męczy. Chcesz stworzyć szczęśliwy dom, pełen dostatku i tym się podświadomie kierujesz. Nie chcesz dopuścić do sytuacji z przeszłości.
            W najbliższej przyszłości będą jakieś spory, brak porozumienia, nerwowa atmosfera, utrata kontroli. Może to dotyczyć jakiegoś wewnętrznego konfliktu, albo rywalizacji z kimś.
            Karta Kapłanki reprezentuje Twój aktualny stan umysłu, pogląd na sprawy uczuciowe. Albo właśnie takiej kobiety pragniesz: tajemniczej, inteligentnej, kobiecej; albo karta ta może sugerować że zainteresowałeś się swoją duchowością, emocjami...i ezoteryką. Na pewno też oznacza pragnienie emocjonalnego związku.
            Na swoje otoczenie uważaj, bo ktoś może chcieć Cię wykorzystać.
            Musisz pamiętać, że w miłości ważna jest harmonia. Żeby związek był udany trzeba zarówno umieć dawać, jak i przyjmować. Nie podejmuj decyzji pochopnie, bądź również ostrożny w ocenie innych ludzi.
            Jako rozwiązanie sprawy: karta Sąd (Ostateczny). W Twoim życiu uczuciowym wydarzy się coś decydującego. Zmienisz punkt widzenia, uświadomisz sobie coś ważnego. Nadejdzie jakaś decydująca zmiana.
            • Gość: Maciej Re: Wróżba z Tarota za darmo IP: *.kalisz.mm.pl 20.01.13, 23:26
              Jestem naprawdę pod wrażeniem...

Co prawda mogę sobie wszystko, to co Pani napisała nadinterpretować, ale można powiedzieć, że mnie Pani "przeczytała".

Czy mogę zadać dodatkowe pytania?

Jak się odkochać? ;) A może zrezygnować z pracy? Wiem, że to wyjście krytyczne, ale naprawdę dziś brałem to pod uwagę...
              Czy ten sąd ostateczny może oznaczać również ew. spotkanie tej "Jedynej"? Kiedy to mniej więcej nastąpi?
              Czy te spory i nerwówka dotyczą życia prywatnego czy może pracy?

Jeszcze raz muszę napisać, że jestem pod wrażeniem. Dziękuję i pozdrawiam.
              • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 21.01.13, 00:04
                Przyznam szczerze, że sama się trochę zaskoczyłam, że to tak trafnie wychodzi. Tarota stawiam dosłownie od dwóch dni, nie miałam jeszcze okazji przekonać się, czy spełni się to co sama sobie przepowiedziałam. Mam też problem z interpretacją wielu kart, więc muszę się posiłkować ich opisami. Do intuicyjnego interpretowania potrzebuję sporo praktyki.

Nie wiem dokładnie, czego nerwówka będzie dotyczyć, ale ogólnie nastąpi jakiś burzliwy okres. Sąd Ostateczny może oznaczać spotkanie tej Jedynej, ale zanim to nastąpi najpierw trzeba zażegnać wpływy z przeszłości. Coś się skończy, dopiero wtedy coś nowego zacznie.
                Niestety czasu w tarocie nie umiem określać. Wiem, że tarociści mają na to różne swoje sposoby, ja na razie nie mam.
                Na odkochanie się zazwyczaj trzeba... cierpliwości. I dobrze jest zająć się sobą, poświęcić czas jakiejś pasji (tarotowi na przykład). ;)

Również pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego.
                • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 21.01.13, 03:33
                  Dla Ilony:
                  Sprawy szybko posuwają się naprzód. Jak napisałaś, niedługo rozwód.
                  Twoim problemem jest brak równowagi emocjonalnej, intuicji.
                  Czujesz, że robisz coś nieodpowiedniego. Że rozegrałaś coś nie do końca tak jak powinnaś, chociaż sprawę wygrałaś. Powinnaś przestać się na tym skupiać tylko iść dalej.
                  W życiu osobistym starasz się zachować umiar we wszystkim, postępować dyplomatycznie, wypracowywać kompromisy. Kiedyś byłaś szczęśliwa, realizowałaś swoje marzenia, miałaś wiele nadziei na przyszłość.
                  Karta pokazująca bliską przyszłość to silna, zmysłowa kobieta. Być może właśnie taką osobą się staniesz, pewną siebie i wiedzącą, czego chce.
                  Masz finansową stabilność, do spełnienia potrzeba Ci tylko "wyższych rzeczy". Szukasz miłości, piękna.
                  Otoczenie niezbyt pozytywnie wpływa na Ciebie. Cierpisz przez kogoś lub masz poczucie winy. Czujesz się czasem bezsilna.
                  Boisz się zaufać innym. Wolisz się wycofać z działania niż ryzykować.
                  Rozwiązanie: Czas rozpocząć nową drogę życiową. Musisz odciąć się od przeszłości i wprowadzić zmiany do swojego życia.

W najbliższym czasie nie poznasz właściwego mężczyzny. Nie ulegaj manipulacjom.

Pozdrawiam.

• benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 21.01.13, 20:12
                      Dla 1australia:
                      Karty pokazują, że nie wróci do Ciebie, Wasz związek definitywnie się skończy.
                      On nie dojrzał do poważnego związku, do ponoszenia jego konsekwencji. Szuka wciąż nowych wrażeń. Nowa relacja dodaje mu skrzydeł, z tego też wynika jego postawa.
                      Będzie starał się pogodzić sprawy związane z Tobą i dzieckiem oraz z tą drugą kobietą. Będzie poświęcał uwagę każdemu z Was, na zmianę.
                      Na razie czerpie z życia w pełni, otoczenie tak postrzega jego postawę.
                      Natomiast to, do czego czasem boi się sam przed sobą przyznać, to że jest romantykiem i wciąż szuka idealnej miłości, głębokiej więzi i porozumienia.
                      • rudaobsydowa Re: Wróżba z Tarota za darmo 22.01.13, 09:49
                        Pani Benito, pisze Pani ładne, dokładne opisy, to ogromna umiejętność. Ja również poproszę o taką wróżbę, dla mnie i dla mojego mężczyzny, myślę, że mimo rożnych kłód pod nogami, które czasami napotykamy, po latach pomyłek, to jest ten właściwy. Proszę o spojrzenie w karty, czy czeka nas razem coś dobrego, również za kilka lat - o związek na całe życie nie śmiem pytać, zwłaszcza że to chyba teraz "niemodne".
                        • seneka76 Re: Wróżba z Tarota za darmo 22.01.13, 12:58
                          Dzień dobry,

mam na imię Ewa (17.02.1976) chciałabym wiedzieć, czy w tym roku Arek (10.07.1963) wprowadzi się do mnie? Jeśli tak, to kiedy mniej więcej to nastąpi? Bardzo proszę o wróżbę i z góry ogromnie dizękuję
                              • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [dla Kasi] 23.01.13, 12:32
                                Widzę, że mocno skupiasz się na tym problemie, być może zastanawiasz się co powinnaś poprawić, żeby uporządkować swoje sprawy uczuciowe. W relacjach nie szukasz przygód, wolisz kierować się rozsądkiem niż emocjami. Po doświadczeniach, jakie przeszłaś, nabrałaś do miłości dystansu.
                                Niedługo spotkasz osobę, która w jakiś sposób Ci zaimponuje, będzie stanowiła dla Ciebie wyzwanie.
                                Inni postrzegają Cię jako osobę o nierealnych wymaganiach.
                                Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe to czasem trudno Ci "spojrzeć prawdzie w oczy".

Karty mówią, że popatrzysz rozsądnie na swoją sytuację. Przypuszczam, że to pozytywna odpowiedź na pytanie czy zapomnisz o starej miłości. Nowa miłość pojawi się w odpowiednim czasie.
                                Życzę wszystkiego dobrego. :)
                            • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 23.01.13, 02:11
                              Do seneki76:
                              Nie nastąpi to w tym roku. Jakieś zawieszenie czasowe w tej sprawie.

Do smutaska:
                              Lubisz mieć wszystko pod kontrolą, starasz się do spraw uczuciowych podchodzić bardzo dojrzale, szukasz odpowiedzialnego i czułego partnera. Myślisz nawet o dziecku. Niektórym ludziom Twoja postawa imponuje. Boisz się przyznać, że podoba Ci się ktoś niepasujący do Twojego ideału, ktoś spontaniczny, zadziorny, żyjący tu i teraz bez snucia planów na przyszłość. Czeka Cię przede wszystkim praca nad sobą, swoim rozwojem.
                              A szansa na miłość jest, jeśli przestaniesz o nią pytać i zamartwiać się na zapas.
                        • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 22.01.13, 18:26
                          Dziękuję rudaobsydowa za miłe słowa. :)
                          Co do Ciebie i Twojego mężczyzny:
                          Różnicie się od siebie, ale macie wspólny cel- udany związek. Zależy Wam na nim, dlatego też idziecie w nim na kompromisy. Przeszkody w waszym związku mogą wynikać z chęci postawienia na swoim, z realizowania tylko swoich pragnień i nie liczenie się z partnerem.
                          W Waszym związku bywają wzloty i upadki, bywa nieprzewidywalnie jak w kole fortuny.
                          Podstawą Waszego związku jest świadomość tego, czego od relacji oczekujecie i gotowość wprowadzenia tego w życie.
                          W przeszłości byliście za bardzo skupieni na przyziemnych sprawach, przede wszystkim nastawieni do związku zbyt egoistycznie.
                          Niedaleka przyszłość przyniesie Wam siłę i determinację do pokonywania trudności. Będzie to dla waszego związku korzystny czas.
                          Aktualnie nie ma między Wami "chemii". Możliwe, że czasem macie ochotę od siebie odpocząć, pobyć sam na sam ze swoimi myślami. Można też zinterpretować to tak, że jedno z Was potrzebuje więcej niezależności w związku.
                          Brak wsparcia otoczenia.
                          Nadzieja, jaką żywicie to osiągnięcie pełnego porozumienia i harmonii w relacji.
                          Rozwiązanie: Ten związek nie jest dla Was lekki i przyjemny, to wciąż odczuwanie ciężaru, odpowiedzialności za związek.

Zapytałam kart o to, czy za kilka lat Wasz związek będzie szczęśliwy. Jako odpowiedź pojawiła się karta Gwiazdy. Ponieważ było to pytanie typu Tak/Nie: odpowiedź w tym wypadku jest pozytywna, ale trzeba pamiętać, że karta Gwiazdy oznacza przede wszystkim nadzieję na pomyślność spraw. Wszystko o czym marzysz może się spełnić, ale pod warunkiem że będziesz podążać we właściwym kierunku i że wystarczy Ci wiary i wytrwałości.
        • habka75 Re: Wróżba z Tarota za darmo 22.01.13, 15:32
          Witam
          Chciałabym się dowiedzieć czy mój mąż będzie miał inną pracę,kiedy będziemy mogli spodziewać się potomstwa a także czy wybranka mojego brata jest odpowiednią dla niego osobą i czy będzie z nią szczęśliwy(na razie miesza ona w naszych wzajemnych relacjach).
          Pozdrawiam serdecznie
          • monarchslave Re: Wróżba z Tarota za darmo 23.01.13, 03:16
            Witaj, Wróżko, również potwierdzam duży talent i empatię. Bardzo proszę o wróżbę. To dla mnie ważne, proszę mnie nie oceniać. Jestem Adam. Spotkałem się z Marcinem - nie liczyłem absolutnie na nic, jednak ten człowiek stał się dla mnie ważny. Zrobił na mnie dobre wrażenie jako osoba kulturalna, zadbana, odpowiedzialna i wrażliwa. Myślałem, że też mu się spodobałem, ale on nagle milczy, przestał odpowiadać na wiadomości, chyba szuka sobie nowych wrażeń. Nie spodziewałem się, że szuka kogoś tylko na jedną noc, moim zdaniem różni się na plus od takich powierzchownych osób. Mam pytanie, czy coś nas połączy, np romans? Czy my się w ogóle umówimy i spotkamy jeszcze? Pytam, ponieważ nie wiem jak podejść do tej sytuacji, męczy mnie, nie mogę zapomnieć. Proszę napisać prawdę, może łudzę się niepotrzebnie, kiedy on bawi się w najlepsze. Pozdrawiam i dziękuję.
            • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo[dla monarchslave] 25.01.13, 15:54
              Witaj Adamie.
              Marcin szukał nowych wrażeń, to fakt. Co do jego postawy wobec Ciebie... karty pokazują, że jest trochę zawiedziony, wolałby żeby między Wami coś potoczyło się inaczej. Będzie miał problem z podjęciem decyzji, co zrobić z Waszą relacją dalej. Jest w nim jakaś niemoc. W najbliższym czasie brak działań z jego strony.
              Postrzegasz go pozytywnie, bo okazał Ci zrozumienie, nie był egoistyczny.
              Karta pokazująca coś, co on przed samym sobą ukrywa lub z czym nie chce się zmierzyć wskazuje prawdopodobnie na jego matkę. Może obawia się jej reakcji na to, co robi. Może nie wie, jak powiedzieć jej o swojej orientacji (jeśli tego nie zrobił). Trudno mi to dokładnie określić.

Bardzo prawdopodobne, że Was coś połączy. Los będzie Wam sprzyjał.

Pozdrawiam.
          • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [dla habki75] 24.01.13, 18:58
            Nie będzie miał nowej pracy, powinien być ostrożny jesli stara się o nową pracę, bo może zostać zmanipulowany i oszukany.
            Szanse na potomstwo są w najbliższej przyszłości niewielkie, bo coś stoi na przeszkodzie, blokuje taką możliwość.
            Co do związku Twojego brata... Nie wiem w jakim sposób jego wybranka miesza w Waszych relacjach. Twój brat chce z nią założyć rodzinę, z nikim nie było mu tak dobrze jak z nią. Na razie czuje się zawiedziony, być może jego wybranka chce odłożyć decyzję o dzieciach/ślubie. To go trochę frustruje, nie chce ustąpić i będzie szukał sposobu, żeby postawić na swoim.
            Jeśli okaże jej trochę zrozumienia i cierpliwości, to osiągną szczęście. Ale to zależy od postawy Twojego brata.

• habka75 Re: Wróżba z Tarota za darmo 29.03.13, 11:24
          Witam

Mam pytanie,czy w najbliższym czasie czeka mnie wyjazd za granicę w poszukiwaniu pracy,jeżeli tak to na jak długo.Kiedy wreszcie skończy się moja zła passa w życiu,od 2 lat moje życie to pasmo samych porażek i niepowodzeń,czy kiedyś to się zmieni,co mam robić?

Pozdrawiam

załamana
      • mara2000 Re: Wróżba z Tarota za darmo 23.01.13, 20:11
        Witaj benita,
        mam pytanie dotyczace mojego zwiazku.
        Do wrzesnia moj swiat byl w porzadku i wtedy dostalam obuchem w glowe. Moj zwiazek rozpadl sie po 10 latach, moj partner zakochal sie w swojej podwladnej. Duzo razem podróżują.Ona nie mieszka w Polsce,ostatnio spędziła tu cały miesiąc i mieszkali w hotelu.
        Teraz ona wyjechała i moj " mąż " mieszka ze mna i naszym dzieckiem w domu. Caly czas utrzymuje z nią kontakt ( telefon ), rozmawia nawet z domu, wcale sie z tym nie kryje. Mówi, ze ze mną juz nie bedzie. Czy ich związek przetrwa czy może jednak wybierze mnie i dziecko?
        Prosze o odpowiedz.
        • Gość: anula Re: Wróżba z Tarota za darmo IP: *.play-internet.pl 23.01.13, 20:52
          Droga wróżka Benito mam.na imię anna data urodZenia 10.07.1966 w warszawie mam prośbę abyś zobaczyła jak z moim zdrowiem weszlam w trudny okres dla kobiet i coś mi zaczęło zdrowie szwankowac a i czy stanie na mojej drodze osoba dająca mi poczucie bezpieczeństwa oraz czy okaŻe mi odrobinę szczęścia i radości miłości jak na razie to moje życie idzie jak po kolcach ale widać tak musi być dziękuje za poświęcenie mi czasu pozdrawiam anna
          • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 26.01.13, 21:30
            Nigdy nie stawiałam tarota na zdrowie, proszę mi wybaczyć brak wprawy.
            Zdrowie ogólnie nienajgorzej, radości z życia nie odbiera. Możesz nie czuć się już tak kobieca jak kiedyś, to główny problem. Prowadzisz aktywny tryb życia. Dalej dajesz z siebie dużo, chcesz troszczyć się o innych, a swoje problemy zachowywać dla siebie (otoczenie w ogóle nie wie o Twoich sprawach zdrowotnych). Pomóc chcesz sobie tradycyjnymi metodami. Znajdziesz osobę, która okaże Ci zrozumienie i będzie Cię wspierać w tym trudnym okresie (ale nie taką, o jaką pytasz- tu raczej sprawy nie potoczą się tak jakbyś chciała).
            Twoje obawy to przede wszystkim utrata dotychczasowych sił.
            Rozwiązanie: stan zdrowia będzie się zmieniał, raz będziesz czuć się lepiej, raz gorzej. Staraj się unikać stresów. Może warto spróbować jogi, medytacji.
        • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [mara2000] 26.01.13, 13:34
          Karty pokazują, że Ty bardzo cierpisz przez niego. Za bardzo wierzyłaś, że wszystkie przeszkody pokonacie, dlatego trudno Ci zaakceptować to, jak sprawy mają się między wami.
          Jesteś mu w stanie wszystko wybaczyć i na nowo zaufać.
          Jesteś dla niego za dobra, dajesz się wykorzystywać, choć nie chcesz się do tego przyznać.
          Co ciekawe, ta sama karta się pojawiła u niego w rozkładzie, w tym samym miejscu. On dostrzega to, jaka jesteś dla niego dobra, ale też nie chce tego przyznać sam przed sobą, udaje że nie widzi.
          Jego postawa sugeruje, że chce się na razie odseparować i od Ciebie, i od tamtej kobiety, musi sytuację sam przemyśleć. Ma jakieś marzenia, nadzieje, które chce zrealizować. Podjęcie decyzji kogo wybrać będzie odwlekał, będzie raczej rozważał sprawę niż podejmował jakiekolwiek działania. Widać, że Ty czekasz na decyzję z jego strony, bo uznajesz jego "dominację".
          Odpowiedź na pytanie czy wybierze Waszą rodzinę jest jak najbardziej pozytywna. Wszystko dobrze się ułoży.
          Gdyby coś się między Wami wyjaśniło to daj znać, jestem ciekawa czy karty prawdę pokazały.
          • mara2000 Re: Wróżba z Tarota za darmo [mara2000] 26.01.13, 14:16
            Bardzo,bardzo dziękuję. Wstąpiła we mnie jakas nowa nadzieja.
            Mimo,że on twierdzi iż jest to definitywny koniec...poczekam.
            Bardzo trafne spostrzeżenia.
            Obawiam się jednak,że mimo wszystko wybierze ją...bo twierdzi że mnie nienawidzi,a ona jest kobietą z klasą.

Pozdrawiam
            Na pewno się jeszcze odezwę.
            Dziękuję
            • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [mara2000] 26.01.13, 14:49
              Ta odpowiedź kart mnie samą zaskoczyła, wróżę od niedawna, może to wcale takie wiarygodne nie jest.
              Nie znam do końca sytuacji, ale nawet jakby chciał wrócić... to nie wiem czy na Twoim miejscu umiałabym mu wybaczyć. Niby za co on Ciebie tak nienawidzi?

• benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [dla Aguli] 27.01.13, 18:24
                    Aktualnie są między wami jakieś gierki, niedomówienia - to przeszkoda, na której powinnaś się skupić. Chcecie mieć kontrolę nad sytuacją i pozostać niezależni. Są granice, których nie przekraczacie, podstawą tej sytuacji jest to że nie okazujecie sobie prawie żadnych dobrych emocji. W niedalekiej przyszłości staniesz przed wewnętrznym dylematem co dalej z tą relacją, będziesz "bić się z myślami". W przeszłości coś między wami iskrzyło, niekoniecznie uczucie, ale wzbudzaliście w sobie jakieś emocje.
                    On wydaje się być za bardzo skupiony na sobie, żeby Cię zauważał.
                    W otoczeniu jest osoba, która go buntuje (albo Ciebie); albo może być tak że jej obecność przeszkadza w rozwijaniu się Waszej relacji.
                    Rozwiązanie: Staraj się podejść do tego z dystansem, bo możesz mieć złamane serce.

Ogólnie coś między Wami się wyjaśni, skończą się te podchody, niedomówienia, sytuacja będzie klarowna.
                • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [cyberkate] 27.01.13, 22:37
                  Droga Bożeno, widzę u Ciebie ciągłe zmaganie się z długami, chaos. Przeszkodą może być odwlekanie działań, decyzji. Próbujesz coś wykombinować, widzę Twoją dużą kreatywność. Podstawą problemu jest to, że radzisz sobie z tym sama. W przeszłości dobrze Ci się powodziło. Niedaleka przyszłość to karta mówiąca "zbierzesz, co zasiałaś" czyli przyjdzie Ci czekać na efekty swojej pracy. Otoczenie na razie biernie przygląda się Twoim problemom. W nadziejach i obawach pojawiła się karta: Rydwan, myślisz więc o zmianie miejsca zamieszkania, podróży, ale się tego trochę boisz.
                  Rozwiązanie: niestety, wszystkie dotychczasowe plany legną w gruzach, przygotuj się na to.
                  Na pytanie czy powinnaś wyjechać odpowiedź jest Nie. Jak wcześniej pisałam z rozkładu wynika że przeszkodą jest odwlekanie, tu jako odpowiedź też wyszło odwlekanie, brak działań. Nie wiem, czy to z powodu Twoich obaw czy po prostu okoliczności nie pozwalają Ci na wyjazd.
                  Ponieważ nie widziałam w rozkładzie ani w odp. na pytanie (tak/nie) żadnych wskazówek jakie kroki masz podjąć, zrobiłam jeszcze wyciągnięcie jednej karty, żeby dowiedzieć się co masz zrobić. Więc chyba najlepszym wyjściem z Twojej sytuacji jest zwrócenie się o pomoc do rodziny(może masz bogatych krewnych) bądź do innych życzliwych ludzi.
                  Trzymaj się ciepło. Pozdrawiam.
      • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 26.01.13, 22:04
        Związek przetrwa, posiadanie dziecka to jak najbardziej możliwa perspektywa.
        Wirgiliusz jest gotowy wziąć za Was odpowiedzialność, stworzyć z Tobą trwały związek, przeżyć z Tobą życie. Przy Tobie czuje się szczęśliwy i spełniony, nie nudzi się w relacji. Ale nie poruszaj z nim na razie tematu dzieci, rodziny itp. bo to nie będzie dobry czas. Będzie potrzebował chwili wytchnienia, może trochę się od Ciebie odsunąć, pokontemplować.
        Karty pokazują, że inni (otoczenie) uważają go za samotnika. Ciekawe...
      • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 27.01.13, 15:54
        Karty sugerują, że na na razie Bartosz chce być sam, nie angażuje się w relację (może dlatego, że niedawno rozpadł się jego związek albo jakieś inne niespodziewane wydarzenie na niego wpłynęło). Ale on potrzebuje miłości, nie będzie tego cały czas przed sobą ukrywał. Zmieni stosunek do Ciebie, co najmniej się zaprzyjaźnicie.
        Czyżbyś już widziała go jako osobę, z którą stworzysz szczęśliwą rodzinę?
        Na pytanie czy stworzysz z nim związek odpowiedź brzmi tak, poza tym dodam że rozwój sytuacji zależy od Ciebie, Ty tu masz decydujący wpływ. ;)
        Pozdrawiam.
      • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [Niki] 28.01.13, 07:38
        Nowej pracy na razie nie znajdziesz.
        W miłości kiedyś ktoś Cię zawiódł, nie sprostał Twoim oczekiwaniom. Podświadomie jesteś czujna by nikt Cię nie wykorzystał, ale ogólnie działasz beztrosko, nie wzbraniasz się przed flirtem. Przeszkodą na Twojej drodze jest jakiś mężczyzna ( na stanowisku albo z dominującą osobowością). Zbliża się dla Ciebie pomyślny czas, będziesz zadowolona z tego jak sprawy się potoczą. Twoja postawa: nie uganiasz się za potencjalnymi partnerami, mężczyzn przyciągasz swoją kobiecością i ciepłem. Postrzegana jesteś jako osoba, która nie boi się dążyć do obranego celu, realizować się.
        Twoje nadzieje to oczywiście miłość. Chyba silnie tego pragniesz, bo nawet karta pokazująca ogólną atmosferę problemu to karta Kochanków.
        Rozwiązanie: pozostań otwarta na miłość, wrażliwa, ale doceniaj to co masz i nie daj sobie wmówić, że mężczyzna Ci do szczęścia niezbędny.
        • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 28.01.13, 00:39
          Zosiu widzisz jaka kolejka jest. W odpowiedzi do bodajże habki75 pisałam, że nie mam teraz dużo czasu.
          No cóż, Roman czuje do Ciebie przede wszystkim pociąg seksualny. Zależy mu na tym, żeby dobrze wypaść w Twoich oczach, może chce się dowartościować. Będzie trochę niezadowolony, bo nie osiągnie tego czego chce, nie doceni tego co możesz mu zaoferować.
          Został zraniony albo boi się zranienia, to tkwi w jego podświadomości.
          Karta pokazująca jak inni widzą jego postawę to: Kapłan. Jeśli ta karta pokazuje, jak Ty go postrzegasz, to lepiej uważaj, bo on nie jest taki święty na jakiego wygląda.
          • zoja67 Re: Wróżba z Tarota za darmo 28.01.13, 18:13
            Szczerze dziekuje za odpowiedz i przepraszam ,ale czasem odzywa sie we mnie niecierpliwosc.
            Mam nadzieje .ze nie urazilam pani.
            A co do wrozby.chyba podswiadomie czulam na czym opieraja sie nasze relacje, balam sie tego ubrac w slowa .dopiero dzieki pani widze ze jednak nie ma sie co ludzic.
            Jesli moge i pani znalazlaby ponownie dla mnie czas zadam jeszcze jedno pytanko,czy jest mi pisany ktos kogo pokocham i bede kochana?
            pozdrawiam Zosia
    • agun.ia35 Re: Wróżba z Tarota za darmo 27.01.13, 10:12
      Witam.
      Nie wiem czy jeszcze aktualne jest to ogłoszenie ale postanowiłam zaryzykować.
      Proszę o spojrzenie w moje karty chodzi mi o moje zdrowie i przyszłość nie ukrywam iż bardzo mi zależy.
      Była bym niezmiernie wdzięczna.
      Serdecznie pozdrawiam.
      • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [agun.ia35] 28.01.13, 14:50
        Z interpretowaniem kart pod kątem zdrowia mam duży problem ale spróbuję.
        Oderwij się czasem od przyziemnych spraw, znajdź czas na ruch, mimo że teraz masz mało energii i możesz być często zmęczona. Na razie Twój tryb życia jest dosyć chaotyczny. Masz wystarczająco siły, żeby sprostać wszystkim zadaniom. Przeszkodą mogą być różne niezdrowe pokusy albo zbyt duże wymagania od siebie. Upływem lat się nie przejmuj, tym co inni myślą też. Obawiasz się, co przyniesie los (Koło fortuny).
        Przesłanie: ciesz się życiem, przyjdą nowe siły witalne.
        Jeśli masz jakieś problemy zdrowotne, nie trać nadziei, będzie dobrze.
      • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 29.01.13, 00:53
        Uda Ci się, karty dały pozytywną odpowiedź pokazując Cesarza, potrafisz tą sprawę doprowadzić do końca.
        Karty sugerują, że tęsknisz za beztroskim i dostatnim czasem, ale zbliża się czas kiedy musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Masz już jakieś pomysły. Staraj się kontrolować sytuację na bieżąco, żeby nic Cię nie zaskoczyło (sytuacja może się momentalnie pogorszyć). Otoczenie raczej Ci nie pomoże, do twoich finansów się nie chce "mieszać".
        Rozwiązanie: Ty musisz tą sprawę doprowadzić do końca, podejmuj stanowcze ale rozważne decyzje.

Drugi raz mi się tak zdarzyło, kiedy karty mi bardzo, ale to bardzo klarownie i jasno coś sugerują. W Twoim przypadku to konieczność wzięcia odpowiedzialności za sprawę.
          • Gość: KRYSTYNA Re: Wróżba z Tarota za darmo IP: 83.2.127.* 29.01.13, 13:59
            Witam serdecznie!
            Chaos w moim życiu, we wszelkich sprawach trwa od dłuższego czasu. Nie wiem o którą dziedzinę zapytać, bo w zasadzie każda z nich jest ważna. To może zapytam tak: co Tarot chce mi podpowiedzieć, na co należy w pierwszej kolejności zwrócić uwagę, aby odwrócić zły los, czy przezwyciężyć istniejące problemy?
            Pozdrawiam grazyna 26.03.1977
            • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo 30.01.13, 17:54
              W pierwszej kolejności na miłość. Taka jest odpowiedź. :)
              Nie wiem jak wyglądają Twoje sprawy uczuciowe, ale karty na nich się właśnie skupiły.

Chcesz mieć dostatni dom, szczęśliwą rodzinę (tak pokazała się Twoja postawa). W przeszłości skupiałaś się na sprawach materialnych, teraz chyba nie najgorzej Ci się wiedzie. Przeszkodą jest to, że może właśnie w kimś nowym się zakochujesz. Niedaleka przyszłość: pokazał się Kapłan, więc albo ślub albo przypomnienie sobie o zasadach moralnych.
              Chciałabyś, żeby dostrzegano w Tobie seksowną kobietę, a nie tylko ciepłą, "udomowioną".
              Rozwiązanie: Powinnaś być z tą osobą, która Cię kocha.

Na wszelki wypadek przypomnę, że dopiero uczę się tarota. Gdyby coś się nie zgadzało, to śmiało mnie informować.

• benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [xxx...] 30.01.13, 21:07
            Ty jesteś Houda, tak?
            Rafał robi tzw. "pierwszy krok", widać jakieś działania w Twoim kierunku, ale co z tego wyniknie to nie wiadomo. Raz możesz mieć wrażenie że się zbliżacie, raz że oddalacie. Czyżby on się niedawno z kimś rozstał i stąd taki zapał w stosunku do ciebie? Chyba, że Wieża oznacza w tym przypadku coś innego. W każdym razie może on ma nie do końca czyste intencje w stosunku do Ciebie, bo w podświadomości ma karta pokazującą nieuczciwość (może w tym przypadku chęć odegrania się).
      • benita.hh Re: Wróżba z Tarota za darmo [Ewew] 31.01.13, 12:24
        Traktując to jako pytanie typu Tak/Nie odpowiedź jest pozytywna, pokazała się karta Głupca a więc coś dobrego zacznie się dziać, ale to dopiero początek rozwiązywania problemów- po drodze mogą być wzloty i upadki.
        Sprawa ogólnie kręci się w okół tego, kto lub jak rządzi w firmie. Karty sugerują, że jesteś z firmą emocjonalnie związana, a przeszkoda to zbyt defensywne podejście do problemu. W relacjach w firmie widzę harmonię, jeżeli jest tu grupa pracowników to tworzą zgraną załogę. Aktualna sytuacja z której sobie zdajesz sprawę to to, że wzięłaś na siebie za dużo, przytłaczają Cię obowiązki. Karta pokazująca bliską przyszłość to Król Mieczy- oznacza osobę rozsądną, podejmującą sprawiedliwe i dobrze przemyślane decyzje. Może to sugerować, że ktoś inny przejmie od Ciebie obowiązki, zajmie się finansami
        ( jako Twoja postawa aktualna pokazał się Król Pucharów, a skoro w odpowiedzi na Twoje pytanie pokazał się Głupiec który jest pierwszą a lepiej byłoby powiedzieć zerową kartą Arkan Wielkich, to być może to właśnie oznacza że ten ktoś kogo symbolizuje Król Mieczy dopiero zacznie się problemem finansów zajmować od podstaw).
        Twoje obawy: znów dosyć emocjonalna karta, pokazująca przebite serce; ta firma dużo dla Ciebie znaczy nie chcesz jest stracić, być może też boisz się zawieść swoich pracowników
        Rozwiązanie: Musisz dokonać najlepszej decyzji, przeanalizować wszystkie za i przeciw, jak trzeba to idź na kompromis. Myślę, że takie właśnie przesłanie niesie karta Sprawiedliwości.