• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

CZARNA MAGIA - uroki milosne Dodaj do ulubionych

• Gość: Ronin IP: *.play-internet.pl 09.08.13, 18:51
      Każdy z nich jak wyczuje mamone to mądrze gada. naiwne i głupie jesteście kobiety. Bieda i głupota na tym forum panuje jak epidemia egipska.
      • Gość: luba IP: *.play-internet.pl 12.08.13, 14:45
        Nikt za darmo pracować nie będzie poczytaj trochę o magii,a jest tego sporo i nie w internecie tylko w książkach, zobaczysz ile energii schodzi na wykonanie rytuału i jak może być on niebezpieczny dla osoby, która go robi później krytykuj wszystkich do woli.;)
        I powiem ci że czytając twój post to nasuwa się stwierdzenie iż to ty jesteś osobą, naiwną żyjącą w swej głupocie polegającej na kompletnym braku wiedzy w tej dziedzinie . Myślisz że coś wiesz a tak naprawdę w głowie hula pustka.....
        • Gość: Ela IP: *.sta.asta-net.com.pl 12.08.13, 16:17
          Luba twoja wiedza zaś niekoniecznie jest prawdą a ocenę pozostaw "Wyższemu". Pozdrawiam
          • Gość: Ela IP: *.sta.asta-net.com.pl 12.08.13, 16:47
            a tak na marginesie Luba, chciałabyś tak być spętana rytuałem z osobą z którą nie życzyłabyś sobie?
        • Gość: wwww IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.08.13, 15:09
          Brawo Luba!!!! ktoś nareszcie mądry na tym forum. Do książek łykać wiedzę a nie pieprzyc trzy po trzy co ślina na ozór przyniesie!!!!
          Czytam i widzę jaka jaka ciemnota panuje.Kto wam chciał robić rytuały?Dla tylu osób które są niedojrzałe emocjonalnie,które nie znają wiedzy elementarnej na temat magii? Dlatego uroki nie działają,tylko jest to wasza wina głąby!
    • Gość: Realistaa IP: *.play-internet.pl 14.08.13, 18:30
      Już na kafeterii i na innych portalach opisano działania tej oszustki. twój niemiecki IP nic tutaj nie wskóra. więc ić reklamuj atlantydę może będzie mniej zalana...
    • Gość: Fryzia30 IP: *.ostnet.pl 26.08.13, 17:26
      Autorko napisz do Wróżki Eweliny jasnowidzi i nie pobiera pieniędzy tylko trzeba jej wysłać składniki do rytuału ewelina.korczewska@2.pl . Ja ją polecam wszystko sie sprawdziło jasnowidzem jest świetnym.
      • Gość: ja IP: *.205.16.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 26.08.13, 19:20
        nie ma takiego maila,możesz podać poprawny?
    • Gość: ? IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 14:44
      zasadniczo, czym się rózni ta czarna - od białej?
      • Gość: Duch Salamandry IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.12.13, 15:47
        Ponawiam pytanie, czy ktoś tutaj w ogóle rozumie, jaka jest róznica?
        Nie?
        Polecam Szandor LaVey
        Mit białej czarownicy
        • 31.12.13, 18:02
          Fajna i ciekawa klasyka Duchu. Nie mniej może coś konkretniejszego. Ja polecam Aleister Crowley "Magija w teorii i praktyce"
          • Gość: jednak tak IP: *.linuxpl.com 07.01.14, 19:28
            W listopadzie robiłam urok miłosny u Lilith Black Moon, choć wangi dostałam dopiero dziś (podobno z powodu wyjazdu), to po okresie Świąt mogę już napisać, że wrócił na pewno.
            • Gość: Pytam IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.14, 20:31
              CZy ktoś kiedyś z osób , które korzystały u Lilth, widział ja na żywo?
              • Gość: Renia76 IP: *.31.98.229.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 07.01.14, 21:58
                Jasne na YT
                • Gość: do Renia76 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.01.14, 17:02
                  Na YT to na żywo? A może to wynajęta aktorka?
    • Gość: wsioorek IP: 223.223.175.* 01.02.14, 15:44
      Zamarzło Artkowi konto i teraz używa innych nicków.
      artur-1986
      UŻYTKOWNIK O PODANYM NICKU NIE ISTNIEJE LUB ZOSTAŁ ZABLOKOWANY

Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną osobę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprowadzenia jej w błąd podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. A takie spamowanie w celu wyłudzenia przez wróżkę jakiejś kwoty właśnie pod to podlega.
      • 02.02.14, 19:11
        Zapraszam wszystkich zainteresowanych do na nasz portal. Pozdrawiam serdecznie

Gość portalu: wsioorek napisał(a):

> Zamarzło Artkowi konto i teraz używa innych nicków.
        > artur-1986
        > UŻYTKOWNIK O PODANYM NICKU NIE ISTNIEJE LUB ZOSTAŁ ZABLOKOWANY
        >
        > Art. 286. § 1. Kto, w celu osiągnięcia korzyści majątkowej, doprowadza inną os
        > obę do niekorzystnego rozporządzenia własnym lub cudzym mieniem za pomocą wprow
        > adzenia jej w błąd podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. A
        > takie spamowanie w celu wyłudzenia przez wróżkę jakiejś kwoty właśnie pod to p
        > odlega.

--
        cud.info.pl/
        • Gość: Sala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.02.14, 19:15
          Na nasz nielegalny portal
          twojawrozka2 napisała:

> Zapraszam wszystkich zainteresowanych do na nasz portal. Pozdrawiam serdecznie

cuda na kiju
          • 10.02.14, 18:45
            Proszę o definicję "nielegalny portal" uczona kobito;)))
            --
            cud.info.pl/
            • Gość: Sala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 10.02.14, 21:23
              Zapytam o to czy jest legalny raczej w US :)))
    • 15.02.14, 17:43
      twojawrozka2 napisała:

> Jesteś bardzo dziecinna i infantylna kobieto. Idź do łóżeczka i weź miód z mlek
      > iem
      >
      > Gość portalu: Sala napisał(a):
      >
      > > Zapytam o to czy jest legalny raczej w US :)))
      >
      >

Zlosliwa , niezrownowazona wrozka moze tylko komus zaszkodzic.
      Ostrzegam przed takimi CZARNYMI MAGAMI !!!!!!!!!!!!!
      .
      • 15.02.14, 17:51
        Podaj proszę kto uprawia czarną magię. Będzie jasno wiadomo wtedy kogo unikać. Nie brak jednak osób które korzystają z tego rodzaju usług. każdy ma przecież wolną wolę
        > >
        > >
        >
        > Zlosliwa , niezrownowazona wrozka moze tylko komus zaszkodzic.
        > Ostrzegam przed takimi CZARNYMI MAGAMI !!!!!!!!!!!!!
        .
        • 15.02.14, 19:35
          rybka-23 napisał:

> Podaj proszę kto uprawia czarną magię. Będzie jasno wiadomo wtedy kogo unikać.
          > Nie brak jednak osób które korzystają z tego rodzaju usług. każdy ma przecież
          > wolną wolę

> > Zlosliwa , niezrownowazona wrozka moze tylko komus zaszkodzic.
          > > Ostrzegam przed takimi CZARNYMI MAGAMI !!!!!!!!!!!!!
          .

Portal "Cud" uslugi:
          "- uslugi :
          - esencja naginania
          - zaklecie naginania woli stosowane jest by podporzadkowac sobie ukochanego,
          przelozonego , czlonka rodziny , przyjaciela lub wroga ..."
          " Rytualy:
          rytual na rozbicie pary
          - z elementami czarnej magii "
          Zanim zdecydujemy sie skorzystac z tego rodzaju uslug trzeba sie zastanowic
          komu powierzamy nasze zycie , bo moze okazac sie CUDEM jesli wyjdziemy z tego
          calo i unikniemy leczenia psychiatrycznego
          .
          wystarczy przeczytac wpisy osoby zapraszajacej na portal "Cud" , zeby zauwazyc , ze jest
          to osoba zlosliwa i niezwykle drapiezna.
          To prawda , kazdy ma wolna wole i sam decyduje o wlasnym zyciu , ale najpierw
          dobrze by bylo posluzyc sie rozumem i dopiero wtedy podejmowac decyzje .:))))
          .

• 15.02.14, 20:40
            Dziękuję Tobie za reklamę, ja o nią nie prosiłam;)) Nie odpowiedziałaś na moje pytanie. Za trudne....

>
            >
            > Portal "Cud" uslugi:
            > "- uslugi :
            > - esencja naginania
            > - zaklecie naginania woli stosowane jest by podporzadkowac sobie ukochanego,
            > przelozonego , czlonka rodziny , przyjaciela lub wroga ..."
            > " Rytualy:
            > rytual na rozbicie pary
            > - z elementami czarnej magii "
            > Zanim zdecydujemy sie skorzystac z tego rodzaju uslug trzeba sie zastanowic
            > komu powierzamy nasze zycie , bo moze okazac sie CUDEM jesli wyjdziemy z teg
            > o
            > calo i unikniemy leczenia psychiatrycznego
            .

>
            • 15.02.14, 21:04
              Masz jakas blokade umyslu Rybko-23 ;)))
            • 15.02.14, 21:13
              rybka-23 napisał:

> Dziękuję Tobie za reklamę, ja o nią nie prosiłam;)) Nie odpowiedziałaś na moje
              > pytanie. Za trudne....
              >

> > Zanim zdecydujemy sie skorzystac z tego rodzaju uslug trzeba sie zastanow
              > ic
              > > komu powierzamy nasze zycie , bo moze okazac sie CUDEM jesli wyjdziemy
              > z teg
              > > o
              > > calo i unikniemy leczenia psychiatrycznego
              .
              > >

CZy Ty czasem juz nie skorzystalas z tego "CUDU" RYBKO ???:D)))
              • 15.02.14, 21:30
                Ja tylko udostępniam stopkę w moim profilu. Więc blokadę umysłu masz ty, mówiąc Twoim językiem. Nie będę więc polemizować z jakimiś chorymi wpisami.

Zamiast odpowiedzieć na pytanie skopiowałaś opis portalu, nie prosiłam o to

• Gość: Antek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.02.14, 21:53
                  Ups
                • 15.02.14, 21:58
                  rybka-23 napisał:

>
                  > [b]Zamiast odpowiedzieć na pytanie skopiowałaś opis portalu, nie prosiłam o to[
                  > /b]
                  >

Czlowiek myslacy znajdzie w mojej wypowiedzi wyczerpujaca odpowiedz na Twoje pytanie.
                  Jezeli Tobie samodzielne myslenie sprawia tak duze trudnosci to nalezalo by sie zastanowic
                  nad przyczyna tego zjawiska :)
                  • 15.02.14, 22:46
                    Na tym portalu uważasz że ktoś jeszcze myśli? Dzisiaj to chyba prądu niektórzy nie mają, tak mały ruch na forum;)))
                    --
                    Sabatini55
                  • 26.04.15, 19:50
                    A ja mam pytanie o Panią z e-maila: ewelina.korczewska
                    1,5 roku temu stawiała mi karty i sprawdziło się co do joty. Niestety ten e-mail już nie istnieje a ja nie wiem jak inaczej mogłabym ją znaleźć, wiec jeśli ktoś coś wie. Piszcie smiało.
                • Gość: do rybki IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.14, 22:14
                  Rybko jeżeli używasz kilku ników to sprawdzaj na którym jesteś aktualnie zalogowana bo zdaje się, że reklama w stopce była u twojejwrózki 2 a nie u Ciebie :)

Dodatkowo wydaje mi się, że korzystałaś, podobno z sukcesem, z rytuału u Artka więc jak to jest z Tobą?
                  • 15.02.14, 22:17
                    Też coś;))) Niejaka Salamandra, salcia używa ich kilku i też jest dobrze. W przeciwieństwie do niej nie wmawiam innym że czarne jest białym. Pozdrawiam

Gość portalu: do rybki napisał(a):

> Rybko jeżeli używasz kilku ników to sprawdzaj na którym jesteś aktualnie zalogo
                    > wana bo zdaje się, że reklama w stopce była u twojejwrózki 2 a nie u Ciebie :)
                    >
                    > Dodatkowo wydaje mi się, że korzystałaś, podobno z sukcesem, z rytuału u Artka
                    > więc jak to jest z Tobą?
                    • Gość: do rybki IP: *.dynamic.chello.pl 15.02.14, 22:30
                      I co, uważasz, że to nie jest oszustwo bo ktoś inny używa też kilku ników? Swoją drogą akurat Salamandra zazwyczaj podpisuje się pod swoimi postami a to, że notorycznie ktoś ją o to podejrzewa to inna sprawa.

No i nie odpisałaś na moje pytanie o Artura. Czyli to już prawie pewne, że "Cud" to jego kolejna metoda na wyciąganie pieniędzy od naiwnych.
                    • 16.02.14, 12:26
                      rybka-23 napisał:

> Też coś;))) Niejaka Salamandra, salcia używa ich kilku i też jest dobrze. W pr
                      > zeciwieństwie do niej nie wmawiam innym że czarne jest białym.
                      > >
                      > >
                      Sala podpisuje swoje wypowiedzi , a przede wszystkim
                      nikogo nie naciaga na kase i jakies CUDA Niewidy :)
                      Raz "twoja wrozka " to "rybka23" i kto wie , ile jeszcze nickow zadowolonych
                      klientek ? Pokazalas teraz jak pracuja wrozki i inni magowie OD naciagania KASY ...ha ha ha .....:P)))
                      • Gość: Canaris vel Sala IP: *.205.161.46.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 16.02.14, 12:37
                        Brednie piszesz! Ile razy odpisuje komuś bez podpisu. Może jednak te dwa czarne nicki to tez Salcia, Ty i ten cały hext czy jak mu tam. Taka obrona obrona Częstochowy jednej, to na bank ty Salamandro. Nie widać innych wpisów na forum tylko obrona Salamandry. Ty masz ludzi za idiotów chyba. No tak, sposób myślenia przekłada się na podejście do wszystkich: jakim jesteś tak traktujesz innych.
                        • 16.02.14, 23:43
                          Gość portalu: Canaris vel Sala napisał(a):

> Brednie piszesz! Ile razy odpisuje komuś bez podpisu. Może jednak te dwa
                          > czarne nicki to tez Salcia, Ty i ten cały hext czy jak mu tam. Taka obr
                          > ona obrona Częstochowy jednej, to na bank ty Salamandro. Nie widać innych wpisó
                          > w na forum tylko obrona Salamandry.

Pewnie to Ty masz ludzi za idiotow :(
                          Ktos , kto , ma wlasne zdanie w temacie jest Salamandra ?
                          Wypowiedzi Salamandry sa dla mnie niezwykle interesujace, nie zawsze sie z nimi zgadzam ,
                          ale daja mi duzo do myslenia .
                          A Tobie wlasciwie o co chodzi ? Bo jakos nie rozumiem Twojej wypowiedzi ..
                        • 16.02.14, 23:52
                          Gość portalu: Canaris vel Sala napisał(a):

> . No tak, spo
                          > sób myślenia przekłada się na podejście do wszystkich: jakim jesteś tak traktuj
                          > esz innych.
                          Niezwykle trafna wypowiedz ! Rozumiem , ze mowisz tu o sobie , bo ja wlasnie tak o Tobie mysle JAKIM JESTES TAK TRAKTUJESZ INNYCH .
                          • Gość: Sala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 00:02
                            canaris7 napisał(a): JAKIM JESTES TAK TRAKTUJESZ INNYCH

Zgadzam sie, cnaris7...
                            Tylko że każdy kij ma dwa końce. Tak jak my byliśmy traktowani, też oddajemy to innym ludziom... Kiedy jestem szczęsliwa, kiedy czuję się kochana i doceniana, promieniuję radościa i jestem zyczliwa też dla innych osób.... Kiedy
                            jest mi źle, kiedy ktoś mnie oszukał, zdradził, pozbawił nadziei, no i tak dalej... - staję się opryskliwa, oddaje innym to - na co w sumie nie zasłużyli! Tak więc wszyscy jestesmy ze sobą powiązani. To co dajesz jednemu, on to powiela i oddaje innym...
                            TAk więc myślę, że osoba tutaj jadem plująca, sama też doznała wiele krzywd od innych ludzi, no i wyżywa się na innych ...
                            • 17.02.14, 00:16
                              Gość portalu: Sala napisał(a):
                              >
                              > TAk więc myślę, że osoba tutaj jadem plująca, sama też doznała wiele krzywd od
                              > innych ludzi, no i wyżywa się na innych ...

To co dalej ? trzeba to przeczekac , ze moze jej kiedys przejdzie ?
                              No jezeli jej to ulzy ...to niech sobie pouzywa :)))
                              • Gość: do Sali IP: *.205.151.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.02.14, 01:01
                                Tą krzywdę wyrządziła Sala;((( Wredna i głupia. Tak, tak to teraz jest oddawane po 10 x krotność. Jej własne słowa. Więc teraz wie jak to boli. Smakuj krzywdy, smakuj. Ona Ciebie nie odstąpi. Masz to na to zasłużyłaś po x 10
                                • 17.02.14, 02:17
                                  Gość portalu: do Sali napisał(a):

> Tą krzywdę wyrządziła Sala;((( Wredna i głupia. Tak, tak to teraz jest odda
                                  > wane po 10 x krotność. Jej własne słowa.
                                  Więc teraz wie jak to boli. Smakuj
                                  > krzywdy, smakuj. Ona Ciebie nie odstąpi. Masz to na to zasłużyłaś po x 10

No to teraz przynajmniej wiem o co ci chodzi .
                                  Zaslepia cie nienawisc !
                                  Jezeli ktos zrobil ci krzywde , to szukaj sprawiedliwosci w sadzie .
                                  Tutaj mozesz najwyzej pogryzc laptopa ze zlosci , ale nikt tego nawet nie zauwazy.
                                  Tymi wpisami nikomu nic nie zrobisz i nikogo to nie zaboli , tylko sam siebie kaleczysz
                                  i tylko ciebie to boli. Jezeli tego nie zrozumiesz , bedziesz sie tylko dalej pograzac.
                                  Moze jakis dobry lekarz by cos poradzil ?
                                  Ja moge tylko z politowaniem pokiwac glowa i zyczyc ci wyzdrowienia .

• Gość: Sala do IP: *.205. IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 09:32
                                  IP: *.205.151.63.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl napisała: > Tą krzywdę wyrządziła Sala;(((

Może jeszcze łaskawie wyjaśnisz, co konkretnie Tobie ta Sala zrobiła? Plujesz, syczesz, a nawet nie wiem ani kim jesteś, ani co mi zarzucasz???? Debilizmy tchórzowskie wypisujesz, tyle!
                                  • Gość: do Sali IP: *.204.53.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.02.14, 10:47
                                    Idź się utop, idź się powieś;))) Teraz wiesz już komu zniszczyłaś życie. Znasz ten tekst idiotko
                                    • Gość: Sala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 10:51
                                      Gość portalu: do Sali napisał(a):

> Idź się utop, idź się powieś;))) Teraz wiesz już komu zniszczyłaś życie. Znasz
                                      > ten tekst idiotko

Zniszczyłam życie? Jakim sposobem? Widzę że dalsza dyskusja nie ma sensu, tu potrzebny dobry psychiatra.
                                      • Gość: do Sali IP: *.204.53.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.02.14, 11:11
                                        x 10 wróci do Ciebie to co zrobiłaś komuś Zarazo jedna! nie ujdzie Tobie to sucho, masz całe życie by odkupić swoje sku...syństwo i żerowanie jak sęp. Tylko ku... rozbija małżeństwo, a ty próbowałaś...
                                        • Gość: Sala IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 17.02.14, 11:17
                                          Polecam znalezienie dobrego specjalisty od spraw psychiki. Innej rady nie mam.
                                          • Gość: do Sali IP: *.204.53.75.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 17.02.14, 11:22
                                            Jasne Pani Ranniew co wysyła policję ludziom. I co, nic....
                  • 15.02.14, 22:28

> Dodatkowo wydaje mi się, że korzystałaś, podobno z sukcesem, z rytuału u Artka

To podobno czy nie? Proszę wklej link o tym. Kłamiesz i ściemniasz tym stwierdzeniem! Robisz to celowo, to zonk;)))

Czytaj ze zrozumieniem a potem pisz.

Tak jest gdy szuka się haka a samemu do siatki wpada
                  • 15.02.14, 22:43

> Rybko jeżeli używasz kilku ników to sprawdzaj na którym jesteś aktualnie zalogo
                    > wana bo zdaje się, że reklama w stopce była u twojejwrózki 2 a nie u Ciebie :)

>

Obnizenie sprawnosci umyslowej ?
                    otepienie ? demencja ? czy jak to nazwac ?
                    a moze po prostu OSZUSTWO ???????????????
                    .
    • Gość: nina IP: *.231.14.180.koba.pl 22.02.14, 18:41
      Cześć ja ok miesiąca temu znalazłam na jednym z forum adres który podała jakaś dziewczyna do kobiety która jej pomogła odzyskać faceta powiem że zbytnio nie wierzyłam,,w cudowny powrót mego partnera ''ale spróbowałam i póki co to zaczął pisac sms do mnie i chce się spotkać wiec może coś w tym jest ,,dodam że ta kobitka nie dla wszystkich zgadza się pomóc ale można spytać
      • Gość: agnes212 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.14, 16:31
        Witam czy mogłabyś napisać kto ci pomógł.
      • 17.09.14, 10:18
        z kogo korzystalas? napis zprose na dontiwen.trajtufink@gmail.com
        • 12.06.15, 11:53
          Witam,mam pytanie czy jak raz nałozony urok nie zadziałał czy jest sens próbowac dalej skoro Mag wyczytał z kart, że nie pasujemy do siebie i tak sie rozstaniemy?
          • 25.10.15, 20:17
            uważajcie na kobiete spod @ kasiamaliszewska78@wp.pl , polecała ona pewną panią hazeleyes@op.pl , po czym okazało sie że ta sama osoba polecała jeszcze miesiac temu kobiete rytualistke spod nicku SABRINAS@WP.PL .

jeszcze miesiac temu robiła u niej rytuał, i wszystko wyszło a ponad miesiąć po pisze ze poleca inna kobiete.

PRAWDOPODOBNIE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA.
    • Gość: nina IP: *.231.14.180.koba.pl 22.02.14, 18:43
      Cześć ja ok miesiąca temu znalazłam na jednym z forum adres który podała jakaś dziewczyna do kobiety która jej pomogła odzyskać faceta powiem że zbytnio nie wierzyłam,,w cudowny powrót mego partnera ''ale spróbowałam i póki co to zaczął pisac sms do mnie i chce się spotkać wiec może coś w tym jest ,,dodam że ta kobitka nie dla wszystkich zgadza się pomóc ale można spytać<<kirasalez@wp.pl>>
    • Gość: xxx IP: *.231.14.180.koba.pl 22.02.14, 18:47

ja skorzystałam z pomocy kobiety której adres znalazłam na tym forum i jakies minimalne zmiany póki co są kobieta ma fb Kira Salez
      • Gość: do Nina IP: *.205.128.58.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 22.02.14, 19:30
        trzy wpisy: dwa jako nina i jeden jako gość. Dlaczego jest to samo IP, to ty i twój cień byłyście u tej wróżki?
        • Gość: gość IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.02.14, 20:34
          Pod koniec miesiąca wróżce brakło pieniędzy na życie i wpadła na każdy wątek się zareklamować by złowić naiwnych i oskubać z kasy.
          • 22.02.14, 23:18
            To w końcu jak jest z tą kirasalez?? Ktoś szczerze korzystał czy nie czy to pisze sama?
            • 29.10.15, 22:03
              Hej korzystałeś z pomocy Kira Salez?
              • 29.11.15, 14:17
                witam, korzystam z pomocy Pani Kiry od jakiegoś miesiąca, sytuacje miałem dosyć kiepska i dzięki pomocy wytwalosci i wiary sytuacja się prostuje, generalnie nigdy nie wierzyłem w takie coś i nie sądziłem ze posunę sie do takich rzeczy, jednak miłość nie wybiera i zdesperowany a nawet zalamnay zacząłem szukać i los chciał ze trafiłem na ta Pania, muszę przyznać posiada ona niezwykła moc tylko trzeba się stosować do tego co mówi i przede wszystkim zaufać a warto.
      • 25.10.15, 10:40
        Witam,
        Też korzystałam z pomocy Pani Kira Salez i kobieta jest naprawdę świetna w tym co robi,pomogła mi. Nadal działamy. Miałam ciężką sytuację,facet,w którym zakochałam się,postanowił,ze jednak nie będziemy się spotykać,zaczął milczeć po 2 tygodniach od momentu napisania smsa,odezwał się. Przez ten czas napisąłam do Pani Kira Salez i poprosiłam o pomoc. Kobieta nie jest oszustką,płaci się po prostu ile da sie radę,albo w ogole,kobieta nie wymaga żadnych wpłat na konto etc. Nparawdę polecam te kobietę,która bardzo mi pomogła!!!
        Jestem z Nią w kontakcie i bardzo mnie wspiera,jest moim oparciem.
    • 17.09.14, 19:54
      Ja polecam Artura, rytuał robiony u niego zadziałał i to lepiej niż się spodziewałem.
    • 17.09.14, 20:53
      Mogę polecić panią Anie, mail to ja2313@op.pl. Numeru tel nie pamiętam, ale to można ję w mailu poprosić jeśli Ci zalezy na rozmowie telefonicznej. Zamawiałam ryt na powrót chłopaka i po ok 3 tyg wrócilismy do siebie. Nie wiem czy dalej sie zajmuje magią, bo ja juz kilka dobrych miechów temu to zamawiałam. Stosuje magie rytualną i działa też z klientem, w sensie, że w tym samym czasie, co ona czar odprawia Ty też musisz zrobic to Ci karze, wówczas jest wieksza skutecznosc. Mi przysłała jakąś mieszanę, nie wiem co to było, ale trzeba to było dodać do picia albo jedzenia ukochanej osobie. W moim przypadku podziałało. Koszt to było 200, może 250zł, tez juz dokładnie nie pamietam.
      Pozdrawiam
      • 17.09.14, 21:14
        Też mogę przesłać mieszankę ziołowych herbat. kupię w markecie i wyślę za 3 stówy. Czysty interes na naiwnych
      • 26.12.14, 23:14
        mini, podasz mi swojego maila?chcialabym zadac ci pare pytan :)
      • 17.03.15, 15:22
        korzystalam z uslug tej Pani i nic nie podzialalalo musiala miec Pani szcescie ze Pani sie udalo;]
      • 12.06.15, 11:52
        Czy ta Pani też po rytuale układa karty jak dalej bedzie wyglądał Wasz związek?
    • 19.03.15, 22:02
      Większość tych rytualistów naciąga magicum.pl/index.php/board,8.0.html
      • 22.03.15, 23:25
        Co za ku...ki portal magicum.pl/index.php/board,8.0.html
        , jedna ma 80 pozytywów a reszta negatywy. To wróżka sama go założyła by pisać negatywy o innych. Dobra metoda na robienie z ludzi idiotów.

Ewidentnie to widać że jakaś wróżka żywcem założyła forum bo nawet jej tłumaczyć się regulaminu na język polski nie chce. Uważajcie zwłaszcza na tą sarahwitch.pl nigdzie jej reklam nie ma a na forum same plusy!

dominek2 napisał(a):

> Większość tych rytualistów naciąga magicum.pl/index.php/board,8.0.html
    • 23.03.15, 15:53
      Emila witaj :) pamiętaj że zadawanie uroków jest złe i nie daj Boże jeśli użyjesz go w złej intencji jesli np,facet jest zajęty to nic z tego nie wyjdzie i znienawidzi cię,pamiętaj jeśli zdecydujesz sie na to bądź ostrożna by los nie odwrócił się od ciebie.
    • 17.05.15, 08:57
      Ja słyszałam, że z czarną magią trzeba ostrożnie, bo można narobić sobie kłopotów, cały czas szukam sposobu na powrót chłopaka ale na czarną magię bym się nie zdecydowała
    • 19.05.15, 22:09
      Nie dość, ze kobieta w kartach widzi takie banialuki, że hoho :D To jeszcze ta jej skuteczność mocno naciągana.
    • 12.06.15, 11:30
      Ja polecam Apollonusa konkret i efekt jest tak jak powiedział tak zrobił. Ceny w porównaniu do innych przystępne.
      • 12.06.15, 12:06
        buc64 czy jeżeli raz nałozony urok nie zadziałał to czy jest sens nakładania go jeszcze raz? Mag powiedział, ze nie pasujemy do siebie, tak karty mówią.
        • 12.06.15, 16:09
          Kurcze emka ja się nie znam mi robił Apollonus i działa ale on nie robi z kart bo ja w karty to niebardzo wierzę i napisałem , ze jak cos z kart to dziękuję, korzystałem z kart i nic nie pomogło ale on nie robi z kart napisał, sorki ale nie czaję jak oni to robią ja zapłaciłem raz i zrobione co prawda dowiedziałem się, że można kupić talizman lub amulet dla wzmocnienia i już zamówiłem tez u Apollonusa.
    • 02.10.15, 11:30
      Hej czy ktos znalazl kogos skutecznego?
      • 20.12.15, 18:17
        Ja znalazłam taką osobę, ale wcześniej sprawdziłam ją - mając przykre doświadczenia z pseudo magami tutaj i w sumie nawet nie zaglądałam tutaj od niepamiętnych dziejów ale dostałam na e-maila wiadomość, że ktoś czeka na odpis na priv. Wesołych Świąt wszystkim ;)
        • 21.12.15, 23:19
          a mozesz powiedziec kto to albo w jaki sposob sie z toba skontaktowac
          • 22.12.15, 00:00
            O mnie mowa? Mam aktywowany profil i można do mnie smiało napisać wiadomość prywatną.
            • 26.12.15, 21:48
              Czy mogłaby Pani do mnie napisać byłabym wdzięczna za pomoc :)
              • 27.12.15, 17:08
                Odpisałam na Pani wiadomość! :-)
                • 27.12.15, 19:48
                  Dziękuję :)
        • 07.01.16, 14:21
          do disneyowa: czy możesz się ze mną skontaktować czy udało Ci się w końcu u kogoś zrobić skuteczny rytuał? napisz proszę podaje meila: zuza.cs@interia.pl
          • 29.01.16, 23:46
            odpisałam Ci na e-maila ae nie wiem czy go dostałaś :) Odezwij się.
    • 04.01.16, 09:22
      W temacie czarnej magii absolutnym ekspertem jest gaap kadesz. Pomógł mojej siostrze wyjść z bardzo trudnej sytuacji i depresji. To nowy rytualista, ale jemu w przeciwieństwie do tych oszustów, można zaufać. gaap.kadesz@interia.pl
    • 13.01.16, 12:48
      Jasno i zwięźle.
      Miriam piercerot@interia.pl
      150 zł a od koleżanki jeszcze mniej
      Efekty po miesiącu i po dwóch czarną magią się zajmuję pracuje z klientem jest możliwy kontakt telefoniczny z nią ja polecam swój cel osiągnęłam pracuje na białej i czarnej jak kto woli komu pasuje jak kto nie wierzy to zdjęcia z rytu przesyła i wróży
      • 16.01.16, 14:17
        boinnenazwybylyzajete przestań polecać ta nie skuteczna osobę. Bo nie nazwę tego inaczej.
      • 16.01.16, 14:18
        Pewnie sama siebie polecasz. Bo ta kobieta jest nie skuteczna!!!
    • 14.01.16, 18:08
      Ja już sladałam u Pani Layli dwie usługi. Dosyć topornie to szło, ale są efekty. Tak trzymać
      • 14.01.16, 21:44
        Jakie?
    • 18.01.16, 13:42
      Nie wiem skąd ty ubzdurałaś że uroki miłosne to czarna magia! Nigdy nie spotkałam sie z czyms takim. Pewna dziewczyna pisała na forum że miała faceta z którym żyła w związku przez 5 lat i jej chłopak nagle rzucił ją, mówił że był znudzony i chce od zycia czego więcej. Załamana zamówiła urok miłosny od wróżki i po 3 tygodniach chłopak do niej wrócił z bukietem kwiatów, przeprosił ją za złe zachowanie. Więc czarna magia nie ma nic wspólnego z urokami miłosnymi.
      • 18.01.16, 20:53
        Czy mogłaby się Pani do mnie odezwać ;) byłabym wdzięczna kruczek16roth@wp.pl
    • 01.02.16, 18:43
      Ja polecam Pana Kadesza. Bardzo pomógł mi w mojej sprawie i jest totalnym ekspertem w zakresie czarnej magii. Było wcześniej robione duużo uroków, ale żaden nie dał chociaż zadowalającego efektu. W końcu dopiero ten pan mi pomógł. gaap.kadesz@interia.pl
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.