Dodaj do ulubionych

Moj:" PRZYJACIEL"co dalej?

02.09.10, 02:10
Wyciągnęłam trzy karty.WIEŻA ,MAG,RYDWAN.
Wnioskuję,że związek Michała z Grześkiem rozpadnie się z wielkim
hukiem.Grzesiek zas będzie na nowej drodze do osiągniecia prawdy o sobie i o
swoich odczuciach.Rozwiąże swoje nawet najtrudniejsze problemy, podejdzie do
wszystkich wyzwań z zaostrzoną świadomością już teraz i czujną mądrością
życiową, przeświadczony o powodzeniu swoich działań.Będzie dążył do
wyznaczonych celów ,ktorych wcześniej nie mial,co zaostrzy sukcesem,nowym
etapem w życiu.Może spotka właściwego partnera..?A przez to,że zdobył
doświadczenie w życiu będzie umiał przystosować się teraz do każdej
sytuacji,oraz nie będzie bał się konfrontacji z tym co nieznane.
Obserwuj wątek
    • zainteresowany1977 Re: Moj:" PRZYJACIEL"co dalej? 02.09.10, 10:34
      Wieża to może być kres w każdej dziedzinie życia, w sumie nie wiadomo czy w/g Grzegorza to trudny związek i czy
      to właśnie miałby być koniec tej relacji bo pytanie nie jest na tą relację tylko jest takie ogólne co z nim dalej w
      kontekście Twój przyjaciel. Jeśli zależy Ci na uzyskaniu informacji jak potoczą się ich losy to trzeba by to ująć w
      pytaniu, no chyba?

--
      Talia R.W.
      • your-beauty Re: Moj:" PRZYJACIEL"co dalej? 02.09.10, 12:19
        Bardzo zależy Mi na Nim i nie chcę by Michał Go skrzywdził czy też wykorzystał a
        poki co tak się dzieje.Michał wcale nie chce pracować,chce być na utrzymaniu
        Grześka,co chwilę Go na coś naciąga wiedząc o tym że Grzesiek sam nie ma
        pieniędzy i ma długi.Ostatnio Grzesiek zrobił wyprawkę dla Michała rodziny i
        przeslali do Polski kurierem plus sukienka dla Michala mamy na wesele;/
        A co chwilę Mi sie zwierza że ma tego serdecznie juz dosyć!Nie wie co z tym
        wszystkim zrobić.Jak to wszystko slyszę mam ochotę wziąc cos i walnąć Go w głowę
        zeby się obudził;p
        Jak potocza się Ich dalsze losy?Czy ten związek ma szansę?Szczerze powiedziawszy
        nie sądzę;/
        • 2bieguny Re: Moj:" PRZYJACIEL"co dalej? 02.09.10, 13:59
          Jeśli robi sie komus przezenty finasowe wbrew logoce, to dlatego, ze rozum nie działa , a zostały
          uczucia i emocje, gdyby G. nie zalezało na M. to by paczki dla rodziny nie zrobił i nie wysłał, M. widzi
          mi się jako pasożyt i naciagacz, ale mogę sie mylic, bo wiem tylko to co piszesz.
          Masz racje, ten zwiazek nie ma przyszłosci, ale Twój z G. tez nie! Pomysl, zostawił Ciebie dla M.
          Gdyby Ciebie kochał i z Toba chciał byc, to nie zostawiłby, a i teraz zdawałby sobie sprawe z
          sytuacji w jakiej jestes! Ten G. nic do Ciebie nie czuje! Ty jestes obok, obserwatorka jego zmagań.
          Tak ja to widze. Jestes jak znajoma i nic nad to, on juz zapomiał o tym co było, a Ty w tym nadal
          tkwisz!
          Az dziw mnie czasem bierze jak mozna byc zaślepionym, ale można...
          Pozdrawiam.
          --
          Gilded Tarot
          • your-beauty Re: Moj:" PRZYJACIEL"co dalej? 02.09.10, 17:23
            Zdaję sobie sprawę że Moj związek z Grzesiem nie ma przyszłości,jednak nie jest
            tak ,że nic do Mnie nie czuje.Rozmawialismy o tym wielokrotnie,wiele razem
            przeszliśmy,pomagamy sobie wzajemnie.On chce dla Mnie jak najlepiej a Ja dla
            niego.Kocha Mnie inaczej jakbym chciała ale dostosowuję się do tej nowej
            sytuacji.Choć nie chciałabym by Grzesiek był z tym Michałem ponieważ On nim
            manipuluje i buntuje Go przeciwko Mnie.A Grzesiek jest zagubiony,zaslepiony,to
            jego pierwszy taki zwiazek więc myslę dlatego pewnie.Jednak nie wyklucza to
            faktu ,żeby Ktoś po prostu na Nim żerował i ciągle go na coś naciągał.Więc jak
            to wszystko widzę po prostu krew mnie zalewa.Michał przestał się do Mnie
            odzywać,nie poklocilismy się ,nic.Po prostu zazdrość.Kazał Grześkowi wybierać
            albo ON albo JA.A Grzesiek nie chce rezygnowac z naszej przyjazni,znamy się
            bardzo długo i dogadujemy bez slow.Grzesiek dzisiaj tez dał Michałowi
            ultimatum.Albo ogarnie się przez tydzień,przestanie ze swoimi fochami albo ma
            spadac do Polski,że musimy się jakos dogadać bo za miesiąc mamy zamieszakć razem
            wszyscy a jak to będzie skoro się nie dogadujemy z Michałem?Nieciekawie.Michał
            jest ciągle o mnie zazdrosny,że rozmawiam z Grzesiem,gadamy przez
            telefon,piszemy i gramy w gry na necie.O wszystko.Czasem po pracy wpadnie do
            mnie na obiad,na kawę jak ma przerwę i Michaś wszędzie doszukuje sie czegoś
            ,czego już dawno nie ma.Ja nie wiem jak to wszystko będzie ale po prostu nie
            widze Grzesia z Nim już dłużej a nie chcę się wtrącać żeby grzesiek nie myślal
            ze też jestem zazdrosna.A to chodzi tylko o Jego dobro i szczeście.Patrzac na
            Niego jak jest szczęsliwy to tez jestem szczęsliwa.A teraz to szczęśliwy nie jest;/
            • zainteresowany1977 Re: Moj:" PRZYJACIEL"co dalej? 03.09.10, 11:16
              Skoro zdajesz sobie sprawę, że Wasz związek nie ma przyszłości to czemu Ci na nim zależy? Skąd
              wiesz czego chce Grzegorz, a skoro nie wiesz to czemu uważasz że mu źle?, czy nie lepiej dać sobie
              z nim spokój skoro zdajesz sobie sprawę, że Wasz związek nie ma przyszłości?

--
              Talia R.W.
              • your-beauty Re: Moj:" PRZYJACIEL"co dalej? 09.09.10, 01:12

zainteresowany1977 napisał:

> Skoro zdajesz sobie sprawę, że Wasz związek nie ma przyszłości to czemu Ci na n
                > im zależy? Skąd
                > wiesz czego chce Grzegorz, a skoro nie wiesz to czemu uważasz że mu źle?, czy n
                > ie lepiej dać sobie
                > z nim spokój skoro zdajesz sobie sprawę, że Wasz związek nie ma przyszłości?

Po prostu milosc jest slepawinkTroché sie juz znamy z Grzeskiem,wiem doskonale czego chce,ten zwiazek z Michalem jest po prostu porazká i nie ma w tym zwiazku tego czego On tak naprawdé oczekuje i pragnie.Wszystko sobie wyobrazal zupelnie inaczej a jest jak jest.To tylko kwestia czasu.To pewne.Szybciej Michal Go wykonczy psychicznie,wydoi z kasy i wszystkiego co ma.Zeruje na Nim strasznie i Grzesiek tez to widzi.Powiedzial Mi ze czuje sie zmeczony tym wszystkim,wykorzystany i z kazdym dniem coraz bardziej sie od siebie oddalaja.Czy Michal wyjedzie do Polski?...
                Oby.Znajdé dla Grzeska innego faceta;p
                • zainteresowany1977 Re: 09.09.10, 10:38
                  Moim zdaniem nie powinnaś już pytać o niego kart, to jego życie, wybory i problemy, z pewnością nie wie, że ciągniesz na niego karty. Karty są zmęczone tymi pytaniami co dalej z Grześkiem, nie nadużywaj ich bo zaczną pokazywać głupoty. Dlaczego chcesz stawiać karty na to co z nim będzie?, to moim zdaniem zła ciekawość.

--
                  Talia R.W.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka