Dodaj do ulubionych

Zagubiona książka.

04.10.10, 07:47
Witajcie
Bardzo proszę o pomoc o jakieś sugestie czy zwyczajna podpowiedź.
Pożyczyłam od znajomej dla syna lekturę i normalnie zaginęła. Przeszukałam już wszystko, dziecię twierdzi, że nie przeczytał i nie wyniósł nigdzie. Książka była w jego pokoju a teraz amba - wcięło ją. Jak tak dalej pójdzie, to chyba zacznę rwać podłogi.
Zresztą ja też jestem niezłą mamuśką, ponieważ nie dosyć, że pożyczyłam, to jeszcze zapomniałam oddać od maja przetrzymałam a teraz nie mogę znaleźć.
Może Ktoś z Was w wolnej chwili podpowie mi cośsmile
Edytor zaawansowany
  • algaria 04.10.10, 17:53
    karty wyciągnij : sedno , tam jest, tam nie jest i wynik albo może ja wyciągnę?

--
    Rzucam klątwy, odczyniam uroki i wróżę z kart Tarota smile
    Szklana kula mi się rozbiła a czarny kot uciekł ale i tak mówią na mnie czarownica.
    p.s nie mylić z wiedźmą
  • algaria 04.10.10, 17:57
    zaginiona książka :
    sedno 3 buław - zaginęła popłynęła przeszła przez drzwi
    tam nie jest 4 monety nie ma jej przy fotelu biurku krześle stole
    tam jest 9 mieczy jest w łóżku pod łóżkiem za łóżkiem pod materacem lub tam gdzie trzymasz pościel - wszystko co związane jest ze spaniem
    wynik 4 buławy - znajdziesz szybciej niż myślisz jest w jego pokoju.
    --
    Szklana kula mi się rozbiła a czarny kot uciekł ale i tak mówią na mnie czarownica.
    p.s nie mylić z wiedźmą
  • algaria 04.10.10, 17:59
    algaria napisała:

> zaginiona książka :
    > sedno 3 buław - zaginęła popłynęła przeszła przez drzwi
    > tam nie jest 4 monety nie ma jej przy fotelu biurku krześle stole
    > tam jest 9 mieczy jest w łóżku pod łóżkiem za łóżkiem pod materacem lub
    > tam gdzie trzymasz pościel - wszystko co związane jest ze spaniem
    > wynik 4 buławy - znajdziesz szybciej niż myślisz jest w jego pokoju. Albo w waszej sypialni lub w waszym pokoju - tak sobie teraz uświadomiłam

--
    p.s nie mylić z wiedźmą
  • wanilkowa 05.10.10, 07:32
    Algario - bardzo dziękujęsmile
    Niestety wczoraj nie miałam możliwości wejść na net, więc dopiero dzisiaj czytam Twoją interpretację. Zaraz po wejściu do domu przetrzepię po raz kolejny pokój syna. Ale kto wie, może i pod łóżkiem, twardo miał czytać ale jak zawsze skończyło się na streszczeniach z netu.
    Nie potrafię zrozumieć jak można lektur nie czytać?
    Dziękuję - odezwę się po poszukiwaniachsmile
  • mrgodot 05.10.10, 12:47
    sedno 3 buław
    tam nie jest 4 monety
    tam jest 9 mieczy
    wynik 4 buławy
    Powiedziałabym, że nie jest na wierzchu, na widoku. 9 Mieczy kojarzy mi się z czymś ukrytym, za kratkami, nie widać jej z zewnątrz. Skojarzenie Agarii z łóżkiem i materacem wydaje mi się bardzo trafne. 3 Buław i 9 Mieczy - schowana za czymś, pod czymś. I zgadzam się, że w pokoju.
  • misboaa 05.10.10, 13:23
    Szkopuł w tym, że tego nie wiedzisz. Może być czymś "przygniecione" albo tak, że patrzysz wprawdzie w to miejsce gdzie książka się znajduje, ale jest poza zasięgiem twojego wzroku, jeszcze dalej... czasami coś tak wpada za szufladę z tyłu więc może w łóżko tak wpadło/ między sprężyny, zawiasy??? smile
  • wanilkowa 05.10.10, 14:15
    Dokładnie tak jest. Sama już nie mogę się doczekać, kiedy wpadnę do domu. A tu jeszcze tyle godzin, echhhh....
    Dziękuję bardzo, faktycznie tak może być, dziecię miało czytać literaturę i raz wieczorem dla chyba mojego lepszego samopoczucia miał ją w rękachsmile
    Przetrzepię łóżka i miejsca dookoła nich. Książko proszę znajdź siębig_grin
  • misboaa 05.10.10, 14:29
    bo przecież 9 Mieczy pokazuje męczarnie twojego biednego dziecka big_grin
    i ty naprawdę chciałaś żeby biedactwo przez to przebrnęło????
  • algaria 05.10.10, 19:18
    ja jeszcze proponuje przejrzeć między ramą łóżka a materacem np przy zagłówkach czasem tam się może coś wsunąć - a co to była za książka?
    --
    p.s nie mylić z wiedźmą
  • wanilkowa 06.10.10, 07:25
    Niestety ani w łóżku ani pod, ani w narożniku
    przetrzepałam wszystkie zakamarki, prawie rozłożyłam łóżka na części pierwszesmile
    Dziecię patrzyło na moje poczynania jak na wariatkę ale co mi tamsmile
    Wczoraj późno wróciłam, więc tylko skupiłam się na łóżkach. Dzisiaj przerobię resztę w tym miejsca za szufladami.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka