Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc w interpretacji...

01.12.10, 00:14
Witam serdecznie!

Mam prośbę o pomoc, nie mam dużego doświadczenia w tarocie, chociaż z perspektywy czasu wiele rzeczy mi się sprawdziło, jednak teraz proszę o pomoc w interpretacji...

Pytanie było o relacje z pewnym mężczyzną, którym się interesuję, aktualnie jesteśmy znajomymi. Nie chce robić sobie niepotrzebnie nadziei dlatego właśnie proszę o szczerą odpowiedź, za którą już teraz z góry dziękuję.

Karty, które otrzymałam
1. Druga osoba w tym zwiazku - czwórka pentakli [niestety nie znalazłam żadnego odniesienia co do sprawy uczuć, jednie finansów;/]
2. Ty w tym związku - Giermek pucharów [To karta gestu i impulsu. Giermek to człowiek młody i niedojrzały. To osoba infantylna, wierząca w idealny świat i w idealną miłość - nie wiem czy to akurat nie oznacza tego, że moje zainteresowanie tym mężczyzną nie jest tylko chwilowe, co niestety w moim przypadku jest dość częste;/]
3. Co jest miedzy Wami - dziewiątka pucharów [To pełna sielanka i moment wytchnienia. To też częstokroć solidne podstawy czegoś, np. związku, może być to związek ludzi, który trwa od bardzo dawna ale z seksem nie ma nic wspólnego. - mam wrażenie, że po prostu jest to stan na dziś dzień, czy po prostu serdeczny, koleżeński kontakt.]
4. Co ta osoba pokazuje na zewnatrz - ósemka pentakli [To wysiłek, trud, rzemiosło, wysiłek fizyczny. To karta zbiorów. Są zyski – to symbol pomnażania tego co już jest - kolejny brak pomysłów na interpretacje]
5. Co ta osoba czuje naprawde do Ciebie - dziesiątka pentakli [To pełnia szczęścia bez ofiar i bez świństw. Nagroda za granie fair play będzie trwała nieprzerwanie. To również szczęście rodzinne. - szczerze mówiąc nie mam zielonego pojęcia jak mam to zinterpretować]
6. Co robic - szóstka pucharów [W pytaniach o miłość możemy interpretować to , że partner nam stwarza idealne warunki do tego aby miłość, uczucie kwitło - czyli mam nie podejmować za bardzo inicjatywy? zdać się na tego drugiego człowieka?]
7. Czego nie robic - rycerz pucharów [To paw, który ciągle stroszy swoje piórka aby przypodobać się płci przeciwnej. Mówią, że imię jego na wodzie jest pisane ponieważ tak szybko jak się zakochuje tak szybko pewnego dnia się odkochuje. Bardzo dobrze czuje się tam gdzie może pflirtować, zwrócić uwagę płci przeciwnej. Chętnie przyjmuje rolę zdobywcy poprzez uwodzenie. - ?]
Niby układ nie jest jakiś zły lecz szczerze mówiąc zbyt wiele mi nie mówi...

Edytor zaawansowany
  • niwa1 01.12.10, 13:18
    Relacje z mężczyzną
    1.Druga osoba w związku 4 Pentak
    Jest to osoba która nie będzie ryzykować jeśli nie jest czegoś pewna.Ma swoje zasady i się ich trzyma obawiając się o swój status życiowy.Może to być sugestia że jest już w stałym związku lub też jest osobą niepewną i nie podejmującą ryzykownych przedsięwzięć- a więc apropo związku może być osobą niezdecydowaną i lękliwą
    2.Ty to Gierm Puch
    Zainteresował Cię i tyle
    3.Między Wami 9 Puch
    Jest to karta życzeń,czy zadowolona jesteś z tego co jest między Wami?-z tego co piszesz to nie,ale to dobra karta dająca dużą szansę na dalszy rozwój relacji.
    4.Co on pokazuje na zewn-8 Pentakli
    Przede wszystkim to nic nie zadzieje się nagle, on potrzebuje czasu i przemyśleń a może i jakichś działań.
    POkazuje że jest osobą pracowitą, jest dla niego ważna praca oraz chce przez to pokazać że potrzebuje trochę czasu na to aby wyrazić swoje nastawienie,oczekiwania,podejście do związku.To osoba która musi przemyśleć /dłużej/zanim da sygnał o co mu chodzi.
    5.Co on czuje do Ciebie-10 Pentakli=sądzę,że myśli o Tobie jak najbardziej poważnie,
    jest Tobą zainteresowany włącznie z zawarciem małżeństwa.
    6.Co robić-6 Puch-Bądż ciepłą, przyjazną osobą, a wszystko będzie ok
    7.Czego nie robić-Ryc.Puch- Karta mówi abyś nie przejawiała inicjatywy,abyś nie okazywała mu specjalnie swoich uczuć i pozostawiła jemu pole do działania.
    Wciaz patrząc na karty mam wrażenie że to ktoś dużo starszy od Ciebie lub bardzo rozsądnie myślący o przyszłości.
    Ale weż to pod uwagę szmergel -ja się uczę- poczekaj na inne intwerpretacje
    Pozdrawiam
  • szmergel 01.12.10, 17:31
    Dziękuje serdecznie! Czyli jak na razie nie jest źle wink
    Pozdrawiam

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka