Dodaj do ulubionych

koszmar z ulicy wiązów?

01.03.11, 23:54
za jaką osobę mnie mr T. uważa

Wieża-Diabeł-5 monet
no chodząca tragedia,mało urodna[choć zdawało mi się,że jest inaczej,że nawet się spodobałam]nie do przyjęcia..
albo nie znana mu na tyle by wyrobić sobie zdanie,
5monet to może pryzmat niewyraźnej z racji infekcji zatok mowy w trakcie rozmowy, lekkiego dystansu
ale żeby tak masakryczne wyszły..
bo wieża to wątpię,żeby wskazała osobę,której pojawienie się zburza komuś wcześniejszy 'ład'...

[fakt astrologicznie mój pluton tworzy kwadrature do jego wenus i koniunkcje do marsa a to prawie jak wieża wink]
Edytor zaawansowany
  • czu-jka 02.03.11, 08:34
    Ojojsmile No faktycznie karty nie za fajne.
    Ale jakby chcieć pozytywnie zinterpretować, można powiedzieć:
    Wysoka dżagitasmile (Wieża), seksowna (Diabeł), która może zburzyć spokójsmile.
  • misboaa 02.03.11, 11:07
    adraa napisała:

> Wieża-Diabeł-5 monet
    > no chodząca

big_grin no trochę tak tongue_out ale gdybyś mogła napisać coś więcej o tej relacji to łatwiej było by początkującym zrozumieć te karty bo faktycznie na pierwszy rzut oka to nawet trudno sobie wyobrazić taką szkaradę big_grin
    Piszę żartobliwie bo podejrzewam, że to mogło być chwilowe. Widzisz wspomniałaś o zatokach i to mi właśnie tak wygląda. Smarkanie, kichanie i rozsiewanie zarazków którymi zaraz go zarazisz big_grin Może się tego obawiał? Może pomyślał po co taka zainfekowana dziewczyna wychodzi z domu i parska na innych? big_grin
    Dla mnie to nie jest opinia "na zawsze". To sobie pomyślał widząc cię w takim stanie, jeśli wyzdrowiejesz to zobaczy co innego. Przypuszczam, że nie znał cię za dobrze wcześniej lub karty pokazały to co jest teraz, w tym momencie. Zrób inny rozkład lub poczekaj na kolejne spotkanie z nim jak wyzdrowiejesz i wtedy zobaczysz coś innego.
    Jeśli to było wasze pierwsze spotkanie to co miał by sobie pomyśleć?
  • lilith-2 02.03.11, 12:00
    Uważam tak samo jak misboaa, zobaczył osobę chorą dlatego tak wyszło w kartach.
  • ivana 02.03.11, 11:07
    Uwaza Cie za kobiete ktora lubi narzucac swa wole, lubi dominowac i zmniejszac Ego mezczyzny a przy tym kuszaca a wiec widzi w Tobie niebezpieczenstwo dla siebie, ma wrazenie jakbys robila mu łaskę swoim towarzystwem, przytłaczasz go.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka