Dodaj do ulubionych

Prośba o wróżbę - uczucia

13.03.11, 17:36
Witam.
Czy mógłby mi ktoś rozłożyć karty na uczucia.
Jestem w chwili obecnej w miejscu, gdzie kończy się długoletni związek.
Chciałabym dowiedzieć się, czy to już jest definitywny koniec tego związku,
czy może między nami wszystko się zmieni i wrócimy do siebie.
Bardzo proszę, ja nie mam siły na tego typu rozkład. Zbyt wiele emocji...

Edytor zaawansowany
  • asia.33 13.03.11, 18:37
    ale jaki chciałabys rozkład?
    masz cos na mysli ?
    --
    RW proste
    pozdrawiam, asia
  • dobema 13.03.11, 18:46
    asia.33 napisała:

> ale jaki chciałabys rozkład?
    > masz cos na mysli ?

Asiu, ja właśnie rozłożylam Celtycki dla Selene, tylko muszę przelać myśli na papier, a raczej na klawiaturę... hihihi.
    Wrzucę już karty... za chwilę dorzucę resztę smile

Uczucia/związek do końca roku dla Selene.

1. sytuacja wyjściowa – paź buław
    2. to, co pomaga/przeszkadza – rycerz buław
    3. świadomość – Siła / Pasja
    4. podświadomość - as monet
    5. to co było - 10 mieczy
    6. będzie jako 1sze - paź monet
    7. własny stosunek do sprawy – 10 monet
    8. okoliczności zewnętrzne – 5 mieczy
    9. nadzieje/obawy – 9 kielichów
    10. przyszłość –2 monety

• dobema 13.03.11, 19:14
    Celtycki do końca roku na związek/uczucia/miłość
    1. sytuacja wyjściowa – paź buław
    2. to, co pomaga/przeszkadza – rycerz buław
    3. świadomość – Siła / Pasja
    4. podświadomość - as monet
    5. to co było - 10 mieczy
    6. będzie jako 1sze - paź monet
    7. własny stosunek do sprawy – 10 monet
    8. okoliczności zewnętrzne – 5 mieczy
    9. nadzieje/obawy – 9 kielichów
    10. przyszłość –2 monety

Selene, oprócz jednej karty, która pokazuje Twój stosunek do sprawy – 10 monet – nie widzę tu kart rodzinnych, tylko singlowe.
    To co właśnie mija (10 mieczy) to zakończenie związku, o tym pisałaś i karty to ujęły na dobrym miejscu. Boisz się zostać sama – 9 kielichów – choć wiesz, że musisz sobie poradzić – Pasja. 9 kielichów można też potraktować jako Twoje obawy - pomimo zadowolenia i satysfakcji z życia, jednak brakuje tu jednego kielicha, do pełni szczęścia. Jest to typowa karta singla.
    Nie wiem, czy masz dziecko z tego związku? Pokazał się dwa razy paź (buław i monet), więc jeżeli masz, to może musieliście jakoś rozwiązać ten problem. Jeżeli nie macie dzieci, to stawiam, że któreś z Was chciało dalej posunąć ten związek, o następny krok, jakim jest dziecko. Być może, Ty nalegałaś, bo Twój stosunek do sprawy pokazała się 10 monet, czyli chęć posiadania rodziny.
    Wiesz, że sobie poradzisz – Siła – jesteś twardą babką i musisz odważnie stawić czoło problemowi. Być może, masz już jakiś opracowany plan działania – as monet.
    Ktoś może Wam przeszkadzać, lub podjudzać, wbijać jakieś małe szpileczki – 5 mieczy! Choć tutaj mam problem! Ta moja 5 mieczy jest zupełnie inna i czasami jej nie rozumiem.
    Karty rozkładałam do końca roku, więc do połowy roku (mniej więcej) masz pazia monet, więc jeżeli macie dziecko, to może powinnaś jemu poświęcić czas, jeżeli nie to może będziesz w ciąży lub czeka Cię ciężka nauka bycia samym. Do końca roku masz 2 monet – to jakbyście oceniali się, patrzyli na siebie i troszkę bawili się ze sobą.
    Powrotu nie widzę.... ale moim zdaniem kontakt będziecie mieli.

Napisz jak Ty to widzisz.. bo troszkę po omacku „chodziłam”.... nie znam Twojej sytuacji, więc może niektóre karty dopowiem, jak napiszesz szczegóły (może być na priv).

Oczywiście karty proste, talia Sensual Wicca Tarot
  • asia.33 13.03.11, 20:50
    tez zerkam akle malo jasny ten
    rozklad paziki nie wiemy czy to dzieci czy chodzi o zachowania ..sadze ze parterski pokazalby wiecej na teraz wtedy bylby obraz relacji a pozniej moznaby mowic co celtycki pokazał.--
    RW proste
    pozdrawiam, asia
  • selene.tussaud 14.03.11, 07:19
    Asiu, a mogłabyś partnerski? Może coś więcej pokaże.
  • asia.33 14.03.11, 07:52
    jak tylko poczuje sie lepiej poloze karty, mialam noc z głowy , mam nadzije ze bedzie lepiej bo nie da sie klasc karty i myslec w takim stanie
    --
    RW proste
    pozdrawiam, asia
  • dobema 14.03.11, 10:54
    asia.33 napisała:

> tez zerkam akle malo jasny ten
    > rozklad paziki nie wiemy czy to dzieci czy chodzi o zachowania ..sadze ze parte
    > rski pokazalby wiecej na teraz wtedy bylby obraz relacji a pozniej moznaby mowi
    > c co celtycki pokazał.--
    > RW proste
    > pozdrawiam, asia

Muszę przyznać, że jak zobaczyłam karty, to też dały mi dużo do myślenia.... ale, co mnie nie zabije to wzmocni smile
    Celowo wybrałam ten rozkład, bo pokazuje przyszłość, a partnerski pokazywałby ich odczucia. Na pewno może dużo wnieść do tego celtyckiego.
  • asia.33 14.03.11, 11:02
    moze dobemko zrobilabys parterski podlacze sie do interpretacji bo jednak Ty swoje karty mozesz odbierac inaczej i mozna tu skleic w calosc celtycki z parterskim ...co o tym myslisz?
    --
    RW proste
    pozdrawiam, asia
  • dobema 14.03.11, 11:08
    asia.33 napisała:

> moze dobemko zrobilabys parterski podlacze sie do interpretacji bo jednak Ty sw
    > oje karty mozesz odbierac inaczej i mozna tu skleic w calosc celtycki z parters
    > kim ...co o tym myslisz?

Bardzo chętnie zrobię, ale dopiero w środę.
    Dziś i jutro pracuję od 8-20 więc... po takim nawale pracy, po powrocie do domu, myślę tylko o odpoczynku i kanapie z facetem u boku wink
    Myślę, że nawet dobrze by było, zrobić moim kartami, więc jeżeli Selene poczekasz to ja chętnie smile
  • selene.tussaud 14.03.11, 21:29
    Też pracuję do późna. Oczywiście, że poczekam. Jeśli tylko chcesz rozłożyć dla mnie karty smile
  • selene.tussaud 13.03.11, 21:09
    Chodzi o dzieci. Zdecydowanie. Świetnie pokazuje moją sytuację Twój rozkład. Niestety.
  • dobema 14.03.11, 11:04
    selene.tussaud napisała:

> Chodzi o dzieci. Zdecydowanie. Świetnie pokazuje moją sytuację Twój rozkład. Ni
    > estety.

Bardzo się cieszę, bo te paziki od początku mi "pachniały" dziećmi.
    To teraz jeszcze raz:
    Chcesz utrzymać rodzinę - 10 monet, ale nie za wszelką cenę, bo wiesz, że dasz radę - Siła, coś utraciliście - 9 kielichów(brak 1 kielicha do pełni szczęścia) - bezpowrotnie, choć masz też nadzieję, że nie będzie tak źle, bo jednak jest to 9!
    Mam wrażenie, że najgorsze minęło, czyli takie kłótnie, wrzaski, pretensjie, wymiana zdań - 10 mieczy, ale zaczał się inny etap - rycerz buław - odejście.
    Selene, tak jak pisałam, do końca roku nie widzę Was razem, ale będziecie się spotykać, widywać, omawiać sprawy związane z dziećmi.
    Może partnerski coś jeszcze Ci pomoże, bo z innej perspektywy przedstawi Was.
    Pozdrawiam
    beata
  • dobema 16.03.11, 10:01
    Karty proste, talia www.albideuter.de/html/sensual_wicca.html

--------------------------SelenexxxxxON--------------------------
    1. w mowie 3 buławy----------------Cesarz
    2. w myśli 4 monety---------------rycerz monet
    3. w sercu Równowaga/Sprawiedliwość------------Mag
    4. w czynach paź mieczy--------------Królowa pucharów
    5. co wnosi do związku Papieżyca---------Świat
    6. co łączy te osoby 2 buławy
    Przyszłość – 3 miesiące – 8 pucharów, rycerz mieczy, Koło /6 mieczy (dopytałam, co po Kole, jak to Kolo czytać?)

Selene,
    dla mnie te karty pokazują prawie to samo co Celtycki, no... może troszkę uzupełniają się. Może inni zobaczą cos innego, ale ja widzę to, co we wcześniejszym rozkładzie.
    Ty starasz się dalej o przetrwanie związku – 3 buławy, 2 buławy, paź mieczy – choć serce, bądź intuicja, podpowiada Ci, że zakończy się to oficjalnym rozwodem – Sprawiedliwość, ale do końca, malutka iskierka się tli. Ta Sprawiedliwość/ Równowaga tutaj pokazuje, że właśnie Ty jesteś urzędowo, prawnie, z nim związana.... nie wiem czy wiesz o co mi chodzi? Mam nadzieję, że tak smile
    Starasz się ponad swoje siły – 4 monety, trudno Ci odpuścić i w sumie nie ma co się dziwić. Jednak mąż/ partner i tak realizuje swoje cele pomału, skutecznie – rycerz monet. Malutkimi kroczkami, na spokojnie działa w temacie rozstania.
    Mag, Q pucharów, Świat – pokazuje, że jesteś poza jego kręgiem (Świat). On jest Magiem – czaruje, uwodzi, ale Q pucharów, oraz kombinuje i działa, a czasami manipuluje Tobą, dziećmi.
    Po swojej stronie masz Pazia mieczy – próbujesz wyjaśniać, tłumaczyć, przyjmujesz też krytykę, próbujesz kontrargumentować, ale przy jego WA, jedyna droga jaka Ci zostaje to wykazać się mądrością Papieżycy i pozwolić mu odejść – 8 kielichów.
    3 kolejne miesiące, to właśnie rozstanie z ogromną dawką emocji, płaczu, poświęcenia, ale też i szukania nowych możliwości. Wiadomo, że wszystko co nowe, daje nam szanse. Są również dalsze kłótnie – rycerz mieczy – nie jest to już pazik, więc będą ostrzejsze, bardziej agresywne. Mój rycerz mieczy jest bardzo czarnym charakterem!
    Do końca trzeciego miesiąca, zacznie się dla Was nowy cykl (moja karta Koła, nazywa się tak naprawdę Czas i pokazuje właśnie upływ czasu i zmianę cyklu. Wiccanie wierzą w Boginie, która jest pod postacią trzech osób – panny – matki – staruszki. Symbol bogini, przedstawia upływ czasu jako rosnący sierp księżyca – to tak na marginesie, abyś lepiej zrozumiała tą kartę, bo nie jest to zwykłe Koło. Symbol bogini zobaczysz na moich kartach, na środku karty, na górze, tak gdzie przy MA – są numery arabskie, a przy WA są cyfry rzymskie) Dlatego też jest to zmiana przeznaczenia lub początek nowego cyklu, z 6 mieczy pokazuje, zmianę Waszego stylu życia, ale osobno. Dalej brak mi kart rodzinnych.

Mam nadzieję, że chociaż część pasuje smile
    Trzymam za Ciebie kciuki.
  • selene.tussaud 16.03.11, 12:27
    Piękne te Twoje karty smile
    Zgadza się, nie widać tu nic dobrego dla związku.
    Ale dobre jest to, że jednak jest perspektywa. Rozumiem kartę Czas z Twojej talii oraz religię wiccan. A www.albideuter.de/html/sensual_wicca_55.html dociągnięta po Czasie świetnie pokazuje to właśnie przemijanie. Złożyć broń i zakończyć walkę smile
    Dziękuję bardzo. Bardzo mi pomogłaś smile
    Pozdrawiam
  • dobema 16.03.11, 13:34
    selene.tussaud napisała:

> Piękne te Twoje karty smile

To była miłość od pierwszego wejrzenia! Aby je lepiej zrozumieć musiałam przeanalizować ich religię, ale warto było smile

> Zgadza się, nie widać tu nic dobrego dla związku.
    > Ale dobre jest to, że jednak jest perspektywa. Rozumiem kartę Czas z Twojej talii oraz religię wiccan. A www.albideuter.de/html/sensual_wicca_55.html dociągnięta po Czasie świetnie pokazuje to właśnie przemijanie. Złożyć broń i zakończyć walkę smile
    > Dziękuję bardzo. Bardzo mi pomogłaś smile
    > Pozdrawiam

Cięszę się smile
    Pozdrowienia i powodzenia.
  • asia.33 16.03.11, 12:29
    nie znam sytuacji ale patrze i zastanawiam sie czy Wy zyjecie na odleglosc..2kiji? kiji? swiat?
    czy maz cos wyponmina albo wspomiona jakiegos mezczyzne Tobie?
    to wyglada tak jakby maz pracowal zagranica i byl w rozjazdach
    wskazuje tu tobie ze twpim obowaizakiem jest byc matka , chyba to jego bron
    a Ty z jednej strony chcialabys zachowac to co masz(macie) a z drugiej byc wolna
    czy cos tu pasuje z tego co pisze?
  • selene.tussaud 16.03.11, 13:14
    W tej chwili tak, żyjemy na odległość, On się wyprowadził. Ale to ja jestem w rozjazdach, bo dojeżdżam do pracy 50 km. I tak, wypomina mi, że za dużo pracuję, i że powinnam zająć się domem. Przez okres ok. roku, to on to głównie robił i no cóż sad

Jak ja chciałabym mieć już inne karty. Może też dużo więcej potrafiłabym wyczytać z kart. Nie wiem jak wy to robicie dziewczyny smile
  • asia.33 16.03.11, 13:19
    wiec widzisz on cchialby byc facetem (cesarz w słowach moze to podkresla0 a musi badz zacjhowuje sie jak matka polka i to go drazni
    --
    RW proste
    pozdrawiam, asia
  • selene.tussaud 16.03.11, 13:53
    Ja też wolałabym być kurą domową, lub mieć jakąś kobiecą pracę, najlepiej za biurkiem, pracować od 8 do 16 i mieć wywalone na wszystko inne. Ale nie mam takiej opcji w tym momencie. Teraz On jest wolnym tatusiem i jest super smile
  • krolowa.mieczy 16.03.11, 13:43
    Po tych kartach czuję, ze on podjął już decyzję i będzie się jej trzymał, niestety. Kapłanka ma mniejszą siłę przebicia niż Cesarz sad
    W prognozie widzę też rozstania i powroty jakbyście do końca nie zerwali kontaktów.
    On już chyba się wyprowadził...
    --
    Blog QMieczy
    Szkółka Tarota
  • selene.tussaud 16.03.11, 13:55
    Zaczynam już akceptować Jego decyzję sad o wyprowadzce i najważniejsze: rozumiem, dlaczego taką decyzję podjął. Przykre, ale życie toczy się dalej, teraz najważniejsze, by dzieci nie zepsuć

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.