Dodaj do ulubionych

Mrgodot pisz bloga!

15.04.11, 16:01
Szkoda żeby się taki kawał wiedzy zmarnował wink
Edytor zaawansowany
  • ma_ewa01 15.04.11, 16:16
    Bardzo popieram ten pomysł. Póki co sobie kopiuję...
    Msmile
  • mrgodot 15.04.11, 19:47
    ma_ewa01 napisała:

> Bardzo popieram ten pomysł. Póki co sobie kopiuję...
    > Msmile
    Nie, no dziewczyny! Nie dołujcie mnie.
    Bloga? Ja? Ja zaczęłam pisać bloga chyba w listopadzie. W 3 dni napisłam z 8 artykułów - trudno to nawet nazwać zwykłym wpisem - zrobiłam całą szatę graficzną, powklejałam zdjęcia własnoręcznie zrobione, itp. I co? Jak się Wodnik z Asc w Lwie i Strzelcem w nadmiarze bierze za robotę to wiadomo, że on się spręży pod wpływem impulsu, narobi jak idiota i tak samo szybko mu przejdzie jak szybko przyszło. Cierpliwość to dla mnie cnota nieznana.
    Blog póki co sobie jest - w eter nie puszczałam. I czeka na kolejny przypływ inwencji twórczej. Tyle, że mój blog jest anglojęzyczny o wszystko tam "po angliskim jazykom" napisłam smile
    Chciałam być bliżej świata bo w Polsce tyle blogów, każdy pisze a ja jestem "internazionale".

A w ogóle to mnie nie denerwujcie. Lepiej dajcie na warsztat kolejną kartę Totha - może jakieś Kielichy? Bo Kielichó jeszcze nie było. Ja się dostosuję bo mi się obrazki źle wklejają a poza tym wolę jak ktoś coś narzuci.
  • nielaik 15.04.11, 19:53
    Nie, teraz to chcę poczytać. Daj linka smile
  • czu-jka 15.04.11, 20:34
    Świetny pomyśł.
    Godotka ma ogromną wiedzę i tzw. lekkie pióro. Świetnie by się to czytałosmile.
  • mrgodot 15.04.11, 21:02
    czu-jka napisała:

> Świetny pomyśł.
    > Godotka ma ogromną wiedzę i tzw. lekkie pióro. Świetnie by się to czytałosmile.

Fajnie, że nie napisałaś, że "dobre pióro" bo gdzieś mi się zapodział mój ulubiony Parker sad
    No way, nikt nie będzie czytał moich wypocin sprzed paru miesięcy skoro nie mam zapału żeby pisac dalej. Wolę sobie tu popisać.
  • czu-jka 15.04.11, 21:24
    Turaj też się Ciebie miło czyta i oby jak najwięcejsmile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka