Dodaj do ulubionych

iluzorycznie?

18.04.11, 13:03
na pyt. do tarota o relacje z pewnym osobnikiem w ciagu roku [no poki co ino flirt byl,wyjechal do swego berlina,namiarow nie mam sie sie łudzę,że moze...fakt karme 16 mamy i astrologicznie ma mnostwo planet w mym 12 domu..]
wyszły takie karty :

[/b]8 buław-5 monet-Rydwan[b]
nolipa zatrzymanie kontaktu,każde sie swymi sprawami zajmie, moze tez mij brak kasy by sie gdzies dalej ruszac
ehh..
Edytor zaawansowany
  • zainteresowany1977 18.04.11, 14:34
    Nie lubię takich rozkładów ale jeśli przeczytać ten ciąg to są dobre karty na przedłużenie kontaktu, 8 kijów szybki kontakt, 5 monet bycie razem mimo kiepskich warunków, rydwan jako pozytywny rozwój, nabranie tempa związku. Nie byłbym jednak pewny tego co napisałem bo nie jestem przekonany do takich rozkładów.

--
    Talia R.W.
  • zainteresowany1977 18.04.11, 14:39
    8 kijów, może nie tyle szybki kontakt co wysoka energia. Nie ma kart mieczowych czyli teoretycznie bez problemów. Nie jestem pewny czy to jednak właściwy sposób pracy z kartami, tak trzy na pałę hm.

--
    Talia R.W.
  • lilka107 18.04.11, 14:45
    będziecie miec jeszcze kontakt i to calkiem szybko, nie widac by to mial byc koniec relacji
    --
    Głupcem jest ten, kto chce dowodu na to, czego nie można zobaczyć.
    William Blake
  • czu-jka 18.04.11, 14:49
    Nie jestem pewny czy to jednak właściwy sposób pracy z kartami, tak trzy na pałę hm.
    smile
    Mi karty kojarzą się zupełnie inaczej, początkowo rozwój, później ciężka praca a na koniec rozjazd, że tak powiemsmile. Chyba, że będzie to ciężka praca nad tym, by zaowocował związek, ale po takim początku to jakoś tak niepokolei byłoby.
  • misboaa 18.04.11, 20:24
    Zależy jakie dokładnie zadałaś pytanie. W kwesti 3 kart i zgadzam się i nie zgadzam z Zetem tongue_out W taki ciągu trzeba mieć dokładnie sprecyzowane o co nam chodzi.
    Gdyby zapytać: jak dalej potoczy się znajomość do końca roku to można by powiedzieć, że będziecie się kontaktowali intensywnie i robili wszystko by się zobaczyć co w końcu nastąpi bo czujecie do siebie pociąg.
    Pytanie o relacje w tym roku może pokazywać, że było intensywnie i fajnie spędziliście czas po czym on wyjechał w soją stronę. Koniec. Kropka. Zwykły opis sytuacji z którego nic nie wynika.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka