Dodaj do ulubionych

Erotycznie będzie ... i za darmo

08.05.12, 18:57
Zapraszam króliczki doświadczalne pragnące poznać swoją seksualność (albo cudzą -ale partnerów, nie obcych ludzi) przy pomocy Tarot of Sexual Magic Tutaj

Postawię karty każdemu, bez zapłaty ale należy trzymać się poniższych ustaleń:
1. w tym wątku nie robię dużych rozkładów
2. wszystkie pytania mają dotyczyć kwestii miłości, seksualności i erotyki bo o tym przede wszystkim mówi ta talia
3. nie więcej niż 3 pytania krótkie albo jedno dłuższe (będę ew. sama dostosowywać)
4. całość traktujemy z przymrużeniem oka bo talię mam od wczoraj a poza tym miejmy dystans do siebie. Ten tarot naprawdę dużo odkrywa. I pamiętajcie, że dopiero będę go testowac na was
5. nie ma się czego wstydzić
6. przykładowe pytania podaję dla tych, którzy nie wiedza jak i o co pytac (możecie je modyfikować)
- krótki rozkład do talii był taki: czego pragnę, czego się obawiam, co mam do przerobienia w tej sferze (ale pamiętajcie, że jesteśmy tylko w sferze erotyki, seksualności i potrzeb w miłości)
- inne pytania, które wymyśliłam na poczekaniu: moja/jej/jego seksualność, czego ja/on/ona pragnie, jak on/ona mnie postrzega, co ona/on we mnie lubi, czego nie lubi (co pociąga lub nie), erotyczne pragnienia moje/jej/jego, jaki będzie seks z nią/nim, itp., ajk wygląda moje życie erotyczne, jak będzie wyglądać, co mnie czeka w tej sferze w najbliższym czasie, itp. I wszystko co wam przyjdzie do główy w tej sferze.
- jakiś feedback by się jednak przydał chociaż temat otoczony 3 Mieczy.
- wybierzcie maksymalnie 3 pytania (po jednej karcie będę losować) i napiszcie dokładnie w poście o co pytacie.
Zapraszam odważnych i będę odpowiadać w miarę możliwości (jak się odważni znajdą) bo trochę mam napięty tydzień smile
Edytor zaawansowany
  • nielaik 08.05.12, 19:06
    Mnie się podoba taki jeden. RD
    jaki jest z nim seks
    co lubi w erotyce
    czego nie lubi
  • mrgodot 08.05.12, 20:07
    Z przłożenia karty pokazały 6 Mieczy, Koło, 10 Mieczy. Dla mnie to wygląda tak ogólnie na to, że los nie za bardzo wam pozwoli być razem. Ale pytamy o erotykę.
    Co lubi RD - Umiarkowanie
    Czego nie lubi - Król Monet
    Jaki będzie seks z nim - Mag
    img]http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/rc/ia/nibi/pQR84fqSkajMHCGBDB.jpg[/img]

Pan raczej nie należy do gorących. Lubi spokojne, nawet chłodne relacje, które nie wytrącają go z równowagi. Wszystko wymierzone, w stosownym czasie, poukładane kobiety i bez większych namiętności. Nawet nie będzie się uganiał za zdobyczą, nie będzie jej próbował "kupić" ani wyprosić. To nie w jego stylu. Król Monet w tej talii symbilizuje "strach", gonienie zdobyczy, która mu się chowa. On tego robic nie będzie.
    Mag - owszem różne gierki zastosuje, więcej czaru z tego będzie niż spełnienia. A jak się ofiara nie da oczarować to odpuści. Mało w nim seksu ale duże możliwości. I pewnie stąd takie przełożenie. Jakoś tego nie widzę. Między wami oczywiście.

Swoją droga nie działa już link do kart, który wrzuciłam niedawno i działał.
    Czyżbyście wszyscy rzucili oglądać? Nie wiem o co chodzi. Wolałabym nie robić zdjęć kart co chwila.
  • mrgodot 08.05.12, 20:09
    http://fotoforum.gazeta.pl/photo/2/rc/ia/nibi/pQR84fqSkajMHCGBDB.jpg
    może ten link zadziała
  • nielaik 09.05.12, 18:58
    Wybieram Twojego Maga. Odpowiada mi o wiele bardziej niż umięśniony i przewidywalny Król Monet. Tak kolega, o którego pytam ma w sobie mnóstwo czaru. Patrzysz na niego i się zastanawiasz czym mógłby cię zaskoczyć. Ten wspomniany przez ciebie potencjał, bije od niego po oczach. Co za ciało, zwłaszcza jak gra na bębnach. Kolega jest muzykiem i jak bierze pałeczki do ręki, albo same ręce i zaczyna wybijać afrykańskie rytmy można się rozpłynąć w powietrzu. Nigdy nie lubiłam muzyków, tzn nie interesowałam się nimi, ale perkusiści to chyba inny gatunek. Podobno ci, którzy umieją wystukiwać dobrze rytm, są niczego sobie w łóżku.
    No ale jest Umiarkowanie, czyli chyba tylko na dobrej reklamie by się skończyło. Wielka szkoda, bo tak mi się podobał. Mag w tej talli ma w sobie coś. Składam zamówienie na coś takiego.
    P.S Mars i Wenus na tej karcie, co mogą oznaczać?
  • mrgodot 09.05.12, 19:07
    nielaik napisała:

smile Dobre. Ten Mag pasuje jak ulał do perkusisty. W dwoch łapkach trzyma dwa atrybuty. Jeden służy do wybijania rytmu, drugi do przeciągnięcia, takiego trwania. Nie znam się na perkusji i nie jestem fachowcem od muzyki ale wiem, że jest coś takiego jak podkład, to co w tle i mocne uderzenie. Więc masz Marsa (silne uderzenie) i harmonijny rytm w tle (Wenus). Jest moment, gdzie akcentujemy i moment kiedy coś wtapiamy w całość, w melodię, kiedy jest harmonizacja. Piszę jak laik bo się nie znam ale gratuluję spostrzegawczości.
    Mag łączy w sobie obie sfery - i żeńską (pasywną) i męską (aktywną) więc w jakimś sensie jest obojniakiem. Na romas jak znalazł. Tlko nie wiadomo, którego narzędzia użyje i kiedy smile

• nielaik 10.05.12, 14:17
    Kiedy patrzyłam na kartę Maga, symbole Wenus i Marsa skojarzyłam z tym co ma w horoskopie.
    Wenus lew-kwadrat-Mars w skorpionie.
  • coill 08.05.12, 19:08
    jestem strasznie chetna!smile
    juz pewien czzas temu ogladalam takie talie i zastanawialam sie jakby to bylo klasc na sex -wasnie typowymi do tego kartami,tyle ze wtedy patrzylam głownie na Manare(?) i Casanove.
    Mniejsza o to.
    Jestem bardzo chetna, mozesz mnie rpzeswietlic z kazdej seksualnej stronywink Mojego partnera tez(nawet nie koniecznie obecnego, jak chcesz moge wymyslec jakiegos ex,bo rozne mieli...dziwactwa) hehehe smile
    Ale fajny tematbig_grin mam nadzieje ze sie zalapie ihihihi
  • mrgodot 08.05.12, 19:16
    To niech "ja, ja, ja" wymyśli pytanie i napisze dokładnie o co pyta smile
    Nie więcej niż trzy pytania.
  • coill 08.05.12, 19:51
    mrgodot napisała:

> To niech "ja, ja, ja" wymyśli pytanie i napisze dokładnie o co pyta smile
    > Nie więcej niż trzy pytania.

aa oksmile ja zrozumialam ze Ty zapytasz o co Ci sie podoba hehesmile

Ok o to pytania.

1 moje seksualne "preferencje" ogólnie.moze jakas dewiacje mi karty wynajdą?
    2. pozycja jaką najbardziej lubie z moim obecnym partneremsmile
    3. hm.....gra wstepa, jaką np lubie,tak to ujmijmy, jakas konrketna czynnośc, ciekawa jestem jaka karta wypadnie,co na niej będziewink

czy tak moze byc? jak zbyt "masło maślane" mi wyszlo to moge jakos konkretniej zadac te pytania
  • zoselin1987 08.05.12, 20:04
    ooo fajnie smile

Jeśli można to:

1) jakie ma fantazje erotyczne mój mąż
    2) czy jest zadowolony z naszego współżycia, ewentualnie co chciałby zmienić
    3) jaki będzie seks w najbliższym czasie

dziękuję
    --
    http://www.enceinte.com/F,mariage,2010-02-15,,,,,,annees,frisefleurviolette,14,4,2011-08-27,.png
  • mrgodot 08.05.12, 21:16
    zoselin1987 napisała:

> 1) jakie ma fantazje erotyczne mój mąż
    > 2) czy jest zadowolony z naszego współżycia, ewentualnie co chciałby zmienić
    > 3) jaki będzie seks w najbliższym czasie
    Przełożenie: 3 Buław, Giermek Kielichów, Król Mieczy
    Z przełożenia powiedziałabym, że fantazje erotyczne twojego męża są typow męskie: uwieść kobietę (niemal jak prostytutkę - ale bez tego negatywnego znaczenia smile ), upoić, omamić a potem ... w jakimś sensie poniżyć. Ale pamiętaj, że rozmawiamy o fantazjach bo o to pytałaś.
    1. jego fantazje erotyczne url=https://plus.google.com/photos/104339758649519579544/albums?banner=pwa&gpsrc=pwrd1#photos/104339758649519579544/albums/5656780821178360145/5656781146934692002]Król Kielichów[/url]
    2. jak on postrzega wasze życie erotyczne Wisielec
    3. jakie ono będzie w najbliższym czasie - As Mieczy
    Hm, najchętniej widziałby u swoich stóp kobietę absolutnie uległą (to już było w przełożeniu) , do której on będzie przywiązany przez zasiedzenie, ale widać na twarzy pewne znudzenie. I tu jest różnica między jego wnętrzem a tym co pokazuje. Jakiś erotyczny sposób w jaki się wyrażasz stał się dla niego chlebem zbyt powszednim. Nie wiem jaką ty jesteś kobietą dla niego - jeśli taką posłuszną to po włosach cię pogłaszcze ale nie widać tu żadnego ognia namiętności. Wasze życie erotyczne symbolizuje karta Wisielca czyli pewnego rodzaju zatrzymania, niemal erotycznej abstynencji gdzie jest się z kimś bo się poświęca, przynajmniej jedna ze stron ale brak ognia, brak chęci, brak działania. Jaki będzie seks - As Mieczy pokazuje mężczyznę zniewolonego przez kobietę. Może po tej wróżbie postanowisz zadziałać i w jakimś stopniu go do czegoś przymusić, zmienić, zrealizować jego fantazje. Na pewno idąc po Wisielcu As Mieczy wskazuje na konieczność odcięcia się od staryc form i wprowadzenia jakichś nowości. Jakie one będa to już twoja w tym głowa.
    Dopytałam jeszcze czego twój mąż od ciebie pragnie, czego od ciebie oczekuje - Cesarzowa - tu. Oczekuje twojej inicjatywy, weż sprawy w swoje ręce. Dosownie i w przenośni. Naprawdę masz być kuszącą i seksowną zdobywczynią męskiego serca.
  • zoselin1987 08.05.12, 21:50
    mrgodot,
    ale szybko!!!!!!
    Błyskawica normalnie smile

Pozwolę sobie odnieść się do tego, co napisałaś.

To,że lubi jak mu kobieta ulega to prawda. Tak jest rzeczywiście. Raczej nie ma takich fantazji, że to on jest uległy.

Trochę zdziwiłaś mnie tym chlebem powszednim- przyznaję. Tym bardziej, że dopiero rok ( w sierpniu będzie) minie jak jesteśmy małżeństwem. Tak więc staż krótki, a już jakieś znudzenie? hm.....
    przyznam się, że po tym co napisałaś, postanowiłam go delikatnie podpytać wink
    Twiedzi (może nie chce się przyznać, nie wiem), że nie jest znudzony sposobem w jaki uprawiamy sex...,że nic by nie zmienił, nie potrzebuje urozmaiceń, bo mu odpowiada tak jak jest.

Domyślam się, że ten brak chęci, brak działania, brak ognia bardziej może dotyczyć mnie niż męża. Ja to trochę zganiam na moje problemy hormonalne. Rzeczywiście często (niestety) jest tak, że on coś inicjuje, ja ulegam,ale wielkiej ochoty na to nie mam.... przyznaję się bez bicia, więc tutaj mi się "zgadza" smile

Co do tego czego on pragnie, oczekuje. Piszesz, że mojej inicjatywy. OJ TAK.
    Wiem, bo czasem mówi mi, że chciałby, żebym to ja coś zainicjowała i po prostu go pożądała.

Reasumując: zastanawia mnie tylko to, że karty pokazały,że brakuje u nas namiętności, bo ja twierzę, że jest jej baaaaaaardzo dużo. I po prostu to czuję.

Dzięki za wskazówki smile
    --
    http://www.enceinte.com/F,mariage,2010-02-15,,,,,,annees,frisefleurviolette,14,4,2011-08-27,.png
  • mrgodot 08.05.12, 22:08
    zoselin1987 napisała:
    Tarot mówi bo pytasz więc coś odpowiada - czasem wskazuje na przyszłość. Skoro jest pytanie, jest odpowiedź. Swoją drogą nie wiem jak miałaby brzmieć odpowiedzjest oK i nie zmieniaj nic.
    > Domyślam się, że ten brak chęci, brak działania, brak ognia bardziej może dotyc
    > zyć mnie niż męża. Ja to trochę zganiam na moje problemy hormonalne. Rzeczywiśc
    > ie często (niestety) jest tak, że on coś inicjuje, ja ulegam,ale wielkiej ochot
    > y na to nie mam.... przyznaję się bez bicia, więc tutaj mi się "zgadza" smile

No właśnie ten Wisielc - dopiero co opisałam go w odpowiedzi dla Królowej. Facet się czołga a kobieta leży z nóżkami w górze i nic nie robi. Tak, to już wisz, że twoja "wina" i może warto coś zrobić żeby gdzieś za rok, dwa nie wyszło, że nudę wprowadzasz bo ci się nie chce chcieć smile że on musi prosić. I nie dodałam, że w tej talii Wisielec mówi o silnym przywiązaniu.

> Co do tego czego on pragnie, oczekuje. Piszesz, że mojej inicjatywy. OJ TAK.
    > Wiem, bo czasem mówi mi, że chciałby, żebym to ja coś zainicjowała i po prostu
    > go pożądała.
    Czyli masz Asa Mieczy do przerobienia i życzę powodzenia smile Ten As Mieczy to niemal ujarzmienie, przymuszenie. Spróbuj.
    No właśnie - wg ciebie namiętnośćjest ale ... mąż może niekoniecznie zaraz ci powie czego potrzebuje a sama napisałaś, że twoja wina więc wiesz co robić. Dlatego całość wygląda w porządku ale pewnie zawsze może być coś lepiej smile O hormonach nic tu nie mam ale pytałam o męża. Przy Wisielcu rzeczywiście mogą być zakłócenia, zatrzymania, migreny, bóle głowy i problemy z krążeniem lub kręgosłupem. Ale generalnie coś bym zmieniła - Wisielec patrzy przecież innymi oczyma, do góry nogami wisi i ma inną perspektywę.
    I dzięki za informację zwrotną smile
  • mrgodot 08.05.12, 20:50
    coill napisała:

> 1 moje seksualne "preferencje" ogólnie.moze jakas dewiacje mi karty wynajdą?
    > 2. pozycja jaką najbardziej lubie z moim obecnym partneremsmile
    > 3. hm.....gra wstepa, jaką np lubie,tak to ujmijmy, jakas konrketna czynnośc, c
    > iekawa jestem jaka karta wypadnie,co na niej będziewink
    W przełożeniu Cesarzowa, Głupiec, Diabeł - ostro idzie.
    Kobieta świadoma własnej wartości, która lubi nowinki w seksie i powiedziałabym, że nawet ostry seks.
    1. Seksualne preferencja - Wieża (ale siępowtórzyła) Wieża

Nie wiem jak się ta pozycja nazywa bom nie biegła w kamasutrze ale widać na zdjęciu (jeśli się wklei). Mężczyzna w roli domunującej. Ale przy okazji Wieża częstowskazuje na związki niszczące, w których ktoś dominuje i w tym wypadku to nie jesteś ty. Niezależnie od pytania te karty zawsze coś przemycają. Również mówi o związkach i sytuacjach niebezpiecznych (bo ktoś może nakryć, podejrzeć). Jako ukryte pragneinie powiedziałabym, że fantazje na skraju niebezpieczeństwa, które dzięki temu nabierają smaku.
    2. Ulubiona pozycja - 9 Mieczy 9Mieczy
    Od tyłu? Znowu z dominującą pozycją mężczyzny. 9 Mieczy jako karta wyrażająca nasze obawy i lęki często pokazuje niechęć do bycia osobą obserwowaną w takiej chwili, do ukrycia twarzy. W tej talli odpowiada jej słowo "rubbing" i podkreśla potrzębę pewnego dystansu. Niech będzie za plecami ale niekoniecznie patrzy.

3. Ulubiona gra wstępna - 3 Monet 3Monet
    Fajna karta - mężczyzna trzyma kobietę jak monetę w ręku. Oznacza bezpieczeństwo, ujęcie w całość i otoczenie opieką. Podnosi ją do góry i całuje. Ładnie to wygląda na karcie ale byle cherlak tego nie zrobi. Powiedziałabym, że bardziej tu chodzi o objęcie, przytulenie, całowanie jako gra wstępna i stworzenie poczucia intymności niz o jakąś konkretną grę od razu.
    Ale pzozostałe karty sa już ostrzejsze. Czyli od łągodności przechodzisz do rzeczy. Cesarzowa wie co lubi.
    Mam nadzieję, że te linki zadziałają, jak nie to wrzucę zdjęcia, ale tego nie przewidziałam.
  • coill 08.05.12, 23:50
    wszystko sie zgadza!! hehehe serio. Rysunkowo równiez strzał w 10.
    co do 3ciego, tez wszsytko pasuje, ale odnosnie calowania - chodzilo mi konkretnie o sex oralny(w wykonaniu mezczyzny) smile
    masakra, niby zwyczajne obrazki..
  • mrgodot 09.05.12, 00:07
    coill napisała:

> wszystko sie zgadza!! hehehe serio. Rysunkowo równiez strzał w 10.
    > co do 3ciego, tez wszsytko pasuje, ale odnosnie calowania - chodzilo mi konkre
    > tnie o sex oralny(w wykonaniu mezczyzny) smile
    > masakra, niby zwyczajne obrazki..

Coil, napisałaś dokładnie to czego ja nie chciałam napisać. Chyba jednak na mnie ta 3 Mieczy działa i jakoś wszystkiego nie potrafi tak na głos, na słowo przełożyć. Ale po coś on ją tak trzyma na rękach.
    Fakt, niby tylko zwyczajne obrazki smile
  • babowa 08.05.12, 19:47
    oo, pani mrgodot , to cos dla mniewink
    to tak
    poprosze zestaw 1 taki: czego pragnę, czego się obawiam, co mam do przerobienia w tej sferze
    2- co mnie czeka w tej sferze w najblizsze przyszłosci
    3 jak mogłby wygladac seks z o?

a co tam, poprosze o rozłozenie babowej na czesci pierwszebig_grin
    i obiecuje szczerze sie odniesc do opisusmile

--
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • mrgodot 08.05.12, 22:48
    babowa napisała:

> poprosze zestaw 1 taki: czego pragnę, czego się obawiam, co mam do przerobieni
    > a w tej sferze
    Pragnienia - Gwiazda
    Obawy - Księżyc
    Lekcja - Rycerz Kielichów
    Chciałabyś spotkać na swojej drodze mężczyznę, kórego po prostu oszołomisz, kóry padnie niemal na twój wido k, a jednocześnie strasznie się boisz wejścia w związek, w którym to ty będziesz tym odbitym światłem. Boisz się bo możesz byc tym kimś obok, trzecim, lustrem i tafić na kogoś kto będzie kopią twoich poprzednich związków. Boisz się uwiedzenia, zaufania komuś kto cię znowu wprowadzi w tę ciemną stronę miłości. Rycerz Kielichów jako lekcja mówi jednak, że nie da się niczego sprawdzić bez dotknięcia, bez doświadczenia. Choćbyś się jak ta gwiazda wyłoniła z głębi mroku to potencjalny kandydat i tak musi cię w jakiś sposób dotknąć. I tu masz dylemat. Jak mieć miłość i od niej uciekać - jak lizanie cukierka przez papierek. Twoja postawa może powodować wśród kandydatów lęk i się zatrzymają w pół drogi jak ten Rycerz Kielichów, który woli popatrzeć, ale boi się zrobić coś więcej.
    Gwiazda to łądna karta ale Księżyc po Gwieździe mówi o krętej drodze, na której będziesz musiała pokonać wiele przeszkód i głównie samoograniczeń. Poza tym Gwiazda to otwartość i przyjaźn bez większych zobowiązań. Nie znaczy, że ich nie będzie ale to karta Wodnika a u Wodnika miłość zaczyna się od przyjaźni, nie odwrotnie. I to jest bardzo uniwersalnie pojęta przyjaźń. Chciałabyś żeby mężczyzna tak patrzył w ciebie jak w ten obrazek i o tym mówi Gwiazda. W niej jest najpierw platoniczne piękno miłości, potem dopiero cała reszta - jeśli w ogóle.
    Przełożenie pokazało 3 Kielichów, Diabła, Maga. Tego się boisz. Wplątania się w romas, w którymn ie będziesz miała możlwiości manewru.

> 2- co mnie czeka w tej sferze w najblizsze przyszłosci
    10 Kielichów
    Nie znam twojej sytuacji osobistej ale to mi wygląda na wymykanie się ze związku - twoje albo potencjalnego kandydata. To jest taka szczególna 10 Kielichów bo zamiast szczęścia rodzinnego pokazuje drugą stronę 10 Kielichów czyli odpływ Marsa w Rybach. Stawiam na romas z kimś kto się wymyka z domu albo to ty tę rolę przyjmujesz na siebie.

> 3 jak mogłby wygladac seks z o?
    Seks z o. Tarot pokazal jako 5 Buław
    czyli seks ale pod czujnym okiem konkurencji. A więc znowu z kimś związnym albo ty jesteś związana i ktoś to obserwuje.
  • babowa 08.05.12, 23:00
    zatkało mnie
    czytam i nie wierze
    pieknie nazwałas to czego sie obawiam, czego w słowa ubrac nie umiałam
    dla mnie to jest 100/100 trafien
    nie mam co tu wyjasniac, opisywac bo jest wszystko na tacy
    dziekuje baardzo
    ps. naprawde mnie przytkało
    i usztywniło
    jestem pełna podziwu dla twojego oka
    --
    --
    http://i43.tinypic.com/14devqc.gif
  • mrgodot 08.05.12, 23:09
    babowa napisała:

> zatkało mnie
    > czytam i nie wierze
    Dziękuję za feedback i życzę ci szczęścia smile
    Podobno gdzieś czeka na każdego.
  • krolowa.mieczy 08.05.12, 19:51
    Ja też chcę.
    Ale jabyś mogła mi szybciej bo w sobotę już wyjeżdżam i chciałabym jeszcze tu wyczytać coś, a nie po przyjeździe.
    Ja i pan W.
    - co go we mnie pociąga i dlaczego
    - jak porównuje nasz seks sprzed lat i teraz
    --
    Blog QMieczy
    Szkółka Tarota
  • krolowa.mieczy 08.05.12, 21:13
    krolowa.mieczy napisała:

> Ja też chcę.
    > Ale jabyś mogła mi szybciej bo w sobotę już wyjeżdżam i chciałabym jeszcze tu w
    > yczytać coś, a nie po przyjeździe.
    > Ja i pan W.
    > - co go we mnie pociąga i dlaczego
    > - jak porównuje nasz seks sprzed lat i teraz

"teraz" mam na myśli ostatnim razem. i jak Ci wyjdzie jakieś milczenie czy cuś tzn że to przeze mnie bo trzymam go obecnie z dala i krótko (jak Qmie)
    --
    Blog QMieczy
    Szkółka Tarota
  • mrgodot 08.05.12, 21:49
    krolowa.mieczy napisała:
    > - co go we mnie pociąga i dlaczego
    > - jak porównuje nasz seks sprzed lat i teraz

Przełożenie: Świat, Kapłanka, 7 Monet
    Hm..., bardzo mu się podobasz, wręcz jesteś jego dopełnieniem ale obawiam się, że czas nie działa na waszą korzyść. No i nie wiem jak z tą Kapłanką - żona? inna kobieta? czy to ty mu się tak wyryłaś śladem w sercu?
    1. Co go w tobie pociąga - 5 Kielichów
    2. Jak było kiedyś - Król Buław
    3. Jak jest teraz - Wisielec
    Pociąga go ... łąbędzi śpeiw nad grobem tego co było wielkim uczuciem. Smutne to ale pan ciągle wierzy, że coś się da z tego wyciągnąć na przyszłość. Zauważ jaka inna jest ta 5 Kielichów w porównaniu z innymi taliami. Tu jest pan, który klęczy nad grobem przed ukochaną i chyba coś jej próbuje udowodnić. Że miłość nie umarła? Na pewno cię facet kocha i tu nie ma o czym dyskutować dlatego chyba to ty jesteś tym śladem w jego sercu.
    Jak było kiedyś - to on dyktował warunki. W tej talii karta Króla Buław nazywa się "silne objęcie" - facet, który przyjdzie, obejmie, podyktuje warunki ale da bezpieczeństwo, będzie walczył, będzie się starał, nie odpuści tak łatwo. Ktoś w kogo ramionach można się poczuć bezpiecznie. Ale on dyktuje warunki. Taki mały Cesarz.
    Jak jest - Wisielec - teraz to on się czołga u twoich stóp i nie ptorafi odejść. Korzysta z tego co uszczknie. Tu jest karta otwartej acz nieskorej do działania kobiety i mężczyzny pełzającego wokół niej. Czeka na sygnał. Zasadniczo zmiana ogromna. Od Krola Buław zejść do Wisielca. Teraz on musi coś poświęcać, ty rozdajesz karty. Ale jest w Wisielcu fascynacja, która nie zniknęla. Tylko typowo dla tej karty role się odwróciły. Miłość platoniczna - o tej często mówi WIsielec i bardzo silne przywiązanie bo przecież Wisielec to więzy.
    Nie mogłam się powstrzymać i dopytałam co on do ciebie czuje - Krlowa Mieczy
    On cię widzi jako kobietę, która ma nad nim władzę nad nim i równie dobrze może się z nim kochać, co wyrzucić go ze swojego domu. A jednocześnie przecież Królowa Mieczy wpatrzona jest w obraz Cesarza i to takiego mężczyznę chciałaby widzieć przed sobą. A Krlowa Miecyz w tej tali niesie przesłanie, że samotność to nie śmierć i partner, który nie daje szczęścia powinien zostać oddalony nawet jeśli to miałoby Królowej złamać serce. I on chyba o tym wie.
    No cóż - tak to Tarot pokazał.
    A swoją droga podoba mi się, że kiedyś on zdobywał a teraz klęczy u twoich stóp. Ba, płaszczy się.
    smile
  • krolowa.mieczy 08.05.12, 22:12
    Ale Ci wyszło! Kurde!
    Jednak to co mi mówi to prawda! A ja patrzę na niego przez pryzmat przeszłych sztuczek i kłamstw... Mój bląd!
    Ale jaja! Normalnie powaliły mnie na kolana te karty! Do Twojego Wisielca pasuje: "napisz słowo a przylecę z ... (miasta X) kiedy tylko zechcesz; a jeśli nie chcesz mnie więcej widzieć to trudno". Albo "wiesz, ze zrobię dla ciebie wszystko".
    Nie mogę podnieść szczęki ze zdziwienia!
    O kurde! Ja rządzę na serio!
    :0

--
    Blog QMieczy
    Szkółka Tarota
  • mrgodot 08.05.12, 22:54
    krolowa.mieczy napisała:

> Jednak to co mi mówi to prawda! A ja patrzę na niego przez pryzmat przeszłych s
    > ztuczek i kłamstw... Mój bląd!
    A widzisz, a nie wierzysz. A ten Tarot naprawdę to fajnie pokazuje i odkrywa. Pan się sam zdegradował do Wisielca. Masz smutną satysfakcję.
    No rządzisz, rządzisz - w końcu jesteś Królową. A on kiedyś był królem smile
    Patrz jak się to wszystko z czasem zmienia. Właśnie słucham "Ja wbity w kąt" i mi się skojarzyło ze zmianą dam, w twoim wypadku zmianą ról i gdzieś keidyś wkrótce ról smile
    No jak masz jeszcze jakieś pytanie do tarota seksualnego to proszę - dla ciebie wyjątek bo wyjeżdżasz.

• krolowa.mieczy 08.05.12, 23:17
    Dziękuję.
    Pytań już nie mam, bo ja nie lubię tak publicznie o moim seksie mówić.
    Cóż, Królem Kijów był. Nie powiem, że mi się nie podobało. W końcu wszystkie tutaj wzdychamy za Kijowymi big_grin
    Muszę wyciągnąć wnioski z tych kart i nie przeginać z nim w oschłą stronę. W końcu co było to było, nie mogę go wiecznie karać za przeszłość.

PS
    a propos Wisielca z innej beczki: w pytaniu o ciążę zobacz jak fajnie pokazuje - trzymaj nogi do góry po seksie i nie wypuszczaj plemników (takie skojarzenie).

--
    Blog QMieczy
    Szkółka Tarota
  • algaria 08.05.12, 20:08
    Co mnie czeka w sferze erotycznej w najbliższym czasie (niekoniecznie z mężem) choć innego obiektu na horyzoncie brak ale co tam może jakiś książę do mnie przybędzie na kulawym koniu wink
    --
    tarot, zapraszam gg 39519901, mail: algaria@gazeta.pl,
    pisaninka
  • anna151sx 08.05.12, 21:02
    Czy w bliskim czasie czeka mnie romans?
    Czy mężczyźni (niektórzy) patrza na mnie jak na obiekt seksualny?
    Czy w seksie jestem atrakcyjna dla mężczyzny, jesli nie, to co powinnam zmienić?
  • mrgodot 09.05.12, 19:27
    anna151sx napisała:

> Czy w bliskim czasie czeka mnie romans?
    > Czy mężczyźni (niektórzy) patrza na mnie jak na obiekt seksualny?
    > Czy w seksie jestem atrakcyjna dla mężczyzny, jesli nie, to co powinnam zmienić
    > ?
    Spytałam tak:
    1. Jak postrzegają cię mężczyźni pod względem seksualności, erotyki: Królowa Mieczy
    2. Czego mężczyźni w tobie nie lubią, co ich drażni: Giermek Mieczy
    3. Czy do końca roku Anię czeka romans: Cesarz
    Przełożenie: 6 Mieczy, Giermek Monet, 8 Kielichów
    Na pewno to ci mężczyźni - jak na ciebie patrzą - widzą kobietę zimną, opanowaną, taką którą trzeba zdobywać jak Mount Everest. I w tym sensie jesteś dla nich wielkim wyzwaniem. Podoba mi się przełożenie bo pokazuje, że najchętniej zastosowaliby jakiś trick - np. upić cię i potem gonić króliczka i dorwać go smile Dosłownie dorwać bo tak to mniej więcej przedstawia 8 Kielichów. Poza tym Królowa Mieczy na karcie i tak ma już ustalony obraz swojego wybranka - w pięknym mundurze, złote epolety, itp więc większość panów nie dorasta do wyznaczonego poziomu. Jeśli jesteś samotna to może być wskazówka żeby jednak ten poziom jakoś hm.. może nie obniżyć ale urealnić. Ale spójrz w resztę kart.
    Drażni ich to, że prezentujesz wszelkie swoje wdzięki (myślę, że jesteś atrakcyjną kobietą) i jednocześnie nie widzisz tych wpatrzonych w ciebie jak w obrazek. Krótko mówiąc - nie wiedzą jak podejść - z tyłu, z przodu, z boku bo ty ich odstraszasz. Powiedziałabym, że głównie od dupy strony próbują ale tak to bywa z tymi, którzy boją się konfrontacji. Więc rzecyzwiście pewnie się na ciebie patrzą jak odchodzisz, przechodzisz, jak ich już minęłaś.

A jeśli chodzi o romans to stanął Cesarz więc: albo masz męża i wtedy zapomnij bo pan i władca nie pozwoli, albo ... albo się pojawi taki Cesarz i dorwie jednak króliczka. Nie wiem czego pragniesz i co wolisz smile
  • mrgodot 09.05.12, 19:29
    mrgodot napisała:

> anna151sx napisała:
    >
    > > Czy w bliskim czasie czeka mnie romans?
    > > Czy mężczyźni (niektórzy) patrza na mnie jak na obiekt seksualny?
    > > Czy w seksie jestem atrakcyjna dla mężczyzny, jesli nie, to co powinnam z
    > mienić
    Zapomniałam zmienić tytuł posta ale odpowiedź masz powyżej smile Sorry.
  • anna151sx 09.05.12, 21:44
    Dzieki serdeczne, chce tego Cesarza, możesz go jakos przyblizyc? Żebym wiedziala kogo wypatrywac? Męża nie mam, panem i władcą był oraz psychopatą. Problem rozwiazał sie w sposób naturalny i jestem wdową. Ale smutno i trudno iśc samotnie przez życie. To mówisz, że interesuja sie, ale nie maja smiałości? Sama jestem niesmiała, wiec to może byc odczytane jako wynioslosc i duma? Jestem miła, ale może jednak dystans? Wysylam nieswiadomie takie sygnały. I oni to czują, no ale skoro Cesarz, to już się cieszę smile Urealnić, pomyslę wink
    Królowa Mieczy, a ja siebie widziałam jako Królową pucharów wink - taką do wykorzystania. Najwyrazniej zmądrzałam wink
    Serdeczne dzięki!!!
  • mrgodot 09.05.12, 22:24
    anna151sx napisała:

> Dzieki serdeczne, chce tego Cesarza, możesz go jakos przyblizyc?
    Nie za bardzo bo to nie był rozkład tylko jedna karta na przyszłość. Ale się pojawił więc myślę, że jak najbardziej spotkasz na swojej drodze takiego pana. Ale pamiętaj, że Cesarz rządzi i żąda. I egzekwuje.
    Giermek Mieczy jest nieśmiały - to taka swoista nieśmiałość połączona z pewną butnością. Prowokuje i się wycofuje, wychyla głowę i ucieka przed wzrokiem. Tak cię widza inni. Nie zawsze jest tak, że ludzie widzą to co my myśłimy, że pokazujemy. I podobnie jest z Królową Mieczy. Coś co my bierzemy za otwartość, inni moga uznać za chowanie się, za niedostępność, chłód emocjonalny. Ale tak to bywa. Obrastamy czasem w piórka, a czasem w skorupkę. U cienie to idzie w skorupkę smile Ale powiem ci , że to bardzo atrakcyjna skorupka i ładnie pomalowana pisanka.
  • mrgodot 09.05.12, 18:50
    algaria napisała:

> Co mnie czeka w sferze erotycznej w najbliższym czasie

Przełożenie: Król Buław, Cesarzowa, 7 Monet
    1. Czego pragnie Algaria w sferze erotyki: 6 Kielichów
    2. Czego nie otrzyma do końca roku: 5 Buław
    3. Co otrzyma: 6 Buław
    4. Co masz robić aby twoja seksualność znalazła zaspkojenie: 7 Kielichów

Mężczyzna, który dotąd dawał ci poczucie bezpieczeństwa przestał cię trzymać w swoim żelaznym uścisku. Ty dojrzałaś do roli Cesarzowej a czas nie działał na korzyść waszego związku. 7 Monet w tym tarocie pokazuje zmęczenie, znudzenie, brak pociągu, ubytek energetyczny. Tyle z przełożenia.
    Twoje obecne pragnienia są związane z przeszością i osobą z przeszłości - tak samo może być to twój mąż sprzed wielu lat, jak i mężczyzna do którego wzdychasz. To jedna z nielicznych kart tej tej talii, na której nie ma seksu, jest oglądanie fotografii sprzed lat. I tęsknota. Raczej do końca roku (taki czas określiłam) nie czeka cię żaden namiętny romans na boku. W 5 Bułąw na tej karcie jest ewidentny romans pod czujnym okiem partnera - ale dla ciebie to niestety nie ten czas. Zatem nie romans ale 6 Buław. A 6 Buław jest tu pokazna inaczej niż w zwykłych taliach, gdzie mamy zwycięstwo, tryumf, osiągnięcie celu. Ta karta nazywa się tu "Dotyk", a więc będzie kontak seksualny ograniczony do dotyku, dotknięcia, muśnięcia. Ale bez tej fazy zwycięstwa. Czyj to będzie dotyk? Podejrzewam, że męża albo kogoś bardziej przypadkowego. Nie widzę w tej karcie radości i sukcesu. Raczej pewną niechęć. To wygląda jak klepnięcie po pupie i ... i tyle. Podchody miłosne, zbliżanie, oddalanie, bycie blisko i odchodzenie, trochę chęci, trochę awersji. Chyba to jednak nie jest to czego pragniesz.
    A co robić? 7 Kielichów mówi o marzeniach, o życiu pewną wizją i w tym sensie dopełnia kartę 6 Kielichów. Goń marzenie, żyj marzeniem. Algario, jeszcze musisz poczekać. Może jak w piosence Magdy Umer - "jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie spieszmy, smutkom się nie dajmy zwieść, rozżalonym naszym sercom nie wierzmy".
    smile
  • mrgodot 09.05.12, 18:56
    6 Kielichów jest tu chyba, że link pomylony więc po prostu przewiń wstecz po lewej smile
  • algaria 09.05.12, 19:28
    Dziękuję... smutne, ale prawdziwe
    Nie mam wyjścia czas poczekać
    Sama prawda, szczera prawda i boląca prawda Świetnie określiłaś (karty określiły) co mam, czym się łudzę i na co czekam.
    Ale... ale... do końca roku nie jest tak daleko szybko zleci smile
    Jeszcze raz dziękuję
    --
    pisaninka
  • mrgodot 09.05.12, 19:33
    algaria napisała:

> Dziękuję... smutne, ale prawdziwe
    Algusiu, ale ty ciągle - jeśli się nie mylę - w 9 roku jesteś? Bo jeśli tak to przecież wiesz, że rok 9 jest od rozliczeń i zamykania.
    Jeśli chcesz sobie poprawić humor to możesz zapytac o siebie, swoją seksualność, atrakcyjność - a nuż pomoże ...
    Mój sexual tarot zrobi dla ciebie wyjątek smile
  • algaria 09.05.12, 19:40
    Wątpię czy karty pokażą coś fajnego, bo bardzo musiałam zamknąć i ograniczyć tę sferę życia (poklepywanie po tyłku i tylko to oddało idealnie ) ale jakbyś mogła zobaczyć co u mnie czy to tylko schowane czy już umarło na wieki to bardzo chętnie...
    Tak jestem w 9 dlatego wiem że to czas na zamykanie starego, a nie otwieranie się na nowe A że w tej 9 osobistej będę prawie do grudnia to akurat... choć wiesz łudziłam się trochę wink

--
    pisaninka
  • algaria 10.05.12, 14:12
    Jak faceci mnie postrzegają pod kątem erotycznym?
    Czy jeszcze wrócą dobre erotyczne czasy dla mnie? (np. w 2013 r) albo coś tam wymyśl wink
    --
    pisaninka
  • mrgodot 14.05.12, 14:33
    Algaria, pozwól że nad tobą jeszcze pomyślę bo nie wiem jak ci te cuda wywróżyć smile
  • algaria 14.05.12, 16:02
    Spokojnie - poczekam smile - Zresztą ja wiem, że rzeczy niemożliwe załatwiasz od ręki, a na cuda trzeba trochę poczekać
    --
    pisaninka
  • mrgodot 08.05.12, 21:23
    nowy link, który jeszcze działa:
    Tarot of Sexual Magic
  • toya-123 08.05.12, 21:27
    Bardzo chętnie skorzystam z tej propozycji smile

1.Co mam do przepracowania w sferze seksu
    2.Co mnie czeka w tym zakresie w najbliższym czasie
    3. Jaki jest w seksie T

smile
  • mrgodot 09.05.12, 20:01
    toya-123 napisała:
    > 1.Co mam do przepracowania w sferze seksu
    > 2.Co mnie czeka w tym zakresie w najbliższym czasie
    > 3. Jaki jest w seksie T

Przełożenie: Król Kielichów, Głupiec, Król BUław
    1. Co masz do przepracowania w tej sferze: Moc
    2. Co jest za tobą:
    4 Buław3. Co przed tobą: Kochankowie

Trudne przełożenie bo kiedy spojrzałam na nie po raz pierwszy to pomyślałam, że musisz w swoim życiu przejść etap wyjścia spod ręki Króla Kielichów (któy trzyma kobietę u swoich stóp, ale na kolanach) pod władzę silnego uścisku Króla Buław. Ale nie wiem na jakim etapie życia jesteś, nie stawiałam granic czasowych pytania więc trudno mi się do tego odnieść. Równie dobrze może to być odejście spod skrzydeł taty i pójście własną drogą.
    Do przepracowania masz Moc czyli namiętność i własne wnętrze, które musisz sobie sharmonizować, poukładać. Nauczyć się kontrolować pasje i mpulsy. Przerobiłaś już lub przerabiasz swobodny, luźny związek, spontaniczność sesku czyli to wszystko o czym mówi 4 Buław a przed tobą dopiero będą decyzje co z tym dalej zrobić - dokonać wyboru, rozejść się, związać, wybrać kogo, kiedy i jak. Może trudno ci będzie zaakceptować fakt, że całe życie nie jest tylko radosnym seksem pokazanym w 4 Buław ale pociąga za sobą wybory odpowiedzialne. I również to, że w jakimś sensie ogranicza wolność. Inna strona Mocy to też walka o władzę w związku i tu jest jednak konieczność zawarcia kompromisu, równoważenia sił. Kto jest bykiem a kto ujarzmia (chociaż na karcie raczej ajkiś wieprzek jest smile ) to już zupełnie inna sprawa. Ale jest tu element walki, docierania i w jakiś sposób wiąże się to z przełożeniem.

2. Co cię czeka w najbliższym czasie w tej sferze: Król Monet
    Ten Król jakoś wyjątkowo w tej talli niesie ze sobą przesłanie "obawa, strach" i niemal fizycznie atakuje kobietę. Więc może to być próba wymuszenia w jakis sposób na tobie tego, czego nie chesz, nie z tym panem. Ktoś kto siłą, za pomocą różnych środków lub pieniędzy próbuje osiągnąć cel. Wymuszenie.

3. Jaki jest w seksie T: Rycerz Monet
    Powolny, spokojny, nie dąży od razu do rzeczy, potrzebuje czasu aby dojrzeć. Układa plan ale realizuje go krok po kroku. Ale na pewno pozytywem jest wytrwałość Rycerza Monet. Tylko wszystko zależy od tego jak długo gotowi jesteśmy czekać i czy nam się po drodze nie znudzi.
    Może cię kusić drobiazgami, zwłaszcza praktycznymi.
  • toya-123 10.05.12, 08:37
    Bardzo dziękuję smile

ładnie karty pokazały: wychodzę spod , przepraszam za wyrażenie, buta mojego ojca jak i męża. Czas na powstanie z kolan i wybranie siebie i tego co ważne dla mnie. Wsłuchanie się w siebie.

Tylko te 4 buławy mnie zaskoczyły, bo ja nigdy nie hulałam w tej sferze, za grzeczna jestem. Może to odzwierciedla myśli wink

W każdym razie dziękuję bardzo smile
  • lunalil 08.05.12, 22:29
    czy uwiodę jacka
    czy mu sie spodobam
    czy dojdzie do seksu z jackiem
    z góry dziękuje
    a że miało być krotko - krócej się nie dało
  • anuszzka 08.05.12, 23:03
    Co mnie czeka w tej sferze z A.?
    Jaka pozycja bylaby dla nas najkorzystniejsza, by plemnik wlecial w jajeczko?wink
    Co on lubi w sexie?
    big_grin
  • lilka107 09.05.12, 20:27
    Długo mnie tu nie było a tu taki fajny temacik smile poproszę również odp na pyt:
    Jak mężczyźni, z którymi mam bliższy kontakt oceniają moją atrakcyjność seksualną?
    wiem, że każdy inaczej moze widziec ale tak ogólnie.. wink
    pozdrawiam
  • mrgodot 09.05.12, 20:48
    lilka107 napisała:

Jak mężczyźni, z którymi mam bliższy kontakt oceniają moją atrakcyjność seksual
    > ną?

Krótkie pytanie, krótka odpowiedź: Królowa Buław

Sama widzisz. W sumie co mam dodać. Podobasz im się, rozbierają cię wzrokiem. Na pewno jesteś dla facetów kobietą atrakcjną i pociągającą. Ale pamiętaj, że większość mężczyzn boi się kobiet atrakcyjnych i świadomych swojej atrakcyjności. Z naciskiem na to drugie smile
  • mrgodot 09.05.12, 20:49
    mrgodot napisała:

> lilka107 napisała:
    >
    > Jak mężczyźni, z którymi mam bliższy kontakt oceniają moją atrakcyjność seksua
    > l
    > > ną?
    >
    > Krótkie pytanie, krótka odpowiedź: [url=https://picasaweb.google.com/1043397586
    > 49519579544/TarotOfSexualMagic?noredirect=1#5656780925803429474]Królowa Buław[/
    > url]
    I z tego zapatrzenia zapomniałam zmienić tytuł postu więc powyżej masz odpowiedź smile
  • lilka107 09.05.12, 21:09
    ale suuuper :d czyli nadal trzymam formę wink
    dziękuję serdecznie
  • mrgodot 09.05.12, 20:44
    Jedne z radośniejszych kart, ktore tu wylosowałam (a może nawet najbardziej radosne) i to już z przełożenia:
    4 Buław, Świat, Król Buław
    tu obejrzyj karty: talia
    Pięknie pokazują radosny seks prowadzący do spełnienia i to w ramionach ukochanego mężczyzny. Można ci pozazdrościć.

1. Co cię czeka w seksie z A: Umiarkowanie
    2. Najkorzystniesza pozycja na zapłodnienie: Giermek Buław
    3. Co A lubi w seksie: Kapłanka
    W tym przypadku powiedziałabym, że Umiarkowanie oznacza po prsotu połączenie jing i yang a nie wychłodzenie uczuć (przełożenie pokazuje, że uczucia śą gorące). No i do tego Umiarkowanie mówi o zachodzeniu w ciążę więc może po rpstu będziecie (albo ty będziesz) próbować zajść w ciążę. Na pewnotu się już ciąża zarysowuje.
    Pozycja - jest trochę ppwtórzeniem z karty Króla Buław ale powiedziałabym, że ma być naturalnie i może lepiej oddać panu inicjatywę. Sama widzisz na karcie jak jest więc co tu się będę rozpisywać.
    A co go pociąga? Tajemniczość, inność, subitelność przy okazji. Nie mówię żebyś się od razu przebrała za zakonnicę ale chyba lubi w kobietach, w tobie, pewien rodzaj ukrytej namiętności. Niekoniecznie od razu rozbuchanej, ale emanującej subtelnym erotyzme. Kobieta, która jest trochę niedostępna, a troche prerwersyjna. I inteligentna bo Kapłanka wie, ma wiedzę, jest wiedzą. I u której stóp też da się poleżeć.
  • anuszzka 09.05.12, 21:02
    Dziekuje bardzo za wrozbesmile
    O matko, tak na stojaka to jeszcze nie probowalismy a ja leniwa jestemtongue_out
    A faktycznie lubi kiedy jestem troche zakryta niz tak na ewe, co mnie dziwilo na poczatkubig_grin
  • mrgodot 09.05.12, 20:25
    lunalil napisała:
    > czy uwiodę jacka
    > czy mu sie spodobam
    > czy dojdzie do seksu z jackiem

Przełożenie: Sprawiedliwość, 3 Buław, 4 Monet
    1. Co Jacek czuej do ciebie: 9 Mieczy
    2. Jak cię postrzega: Rycerz Kielichów
    3. Co będzie między wami: Mag

Na pewno mu się podobasz, na pewno cię obserwuje, ale żeby zrobił krok to niekoniecznie. Rycerz Kielichów ma jednak w sobie nieśmiałość i obawy związane z podejściem do kogoś, przejściem na wyższy etap. W ogóle zastanawia mnie czy on jest wolny (chyba nie do końca) bo patrzy na ciebie spod 9 Mieczy czyli pewnego wyrzutu sumienia, ciernia w oku.
    A czy go uwiedziesz? Masz pełną paletę możliwośći. Mag daje wszystko więc jak najbardziej tak jeśli użyjesz właściwego narzędzia. Ale obawiam się, że nie da ci to szczęścia. Na wyniku stanęla 3 Mieczy więc nie wiem czy gra jest warta świeczki. Jednak Mag mówi: hoc volo, sic jubeo, sit pro ratione vouluntas. Więc czyń swoją wolę.
  • nielaik 09.05.12, 20:47
    -big_grin
  • lunalil 09.05.12, 21:53
    hm dziękuję - chyba trafilas jedyne co mnei zastanawia to o kogo może chodzi [ w sensie słów nie jest wolny ] przede mna twierdzial , że wolny
    co do reszty racja czyli kamyczek w moim ogródku dziekuję ci

• mrgodot 09.05.12, 22:18
    lunalil napisała:

> hm dziękuję - chyba trafilas jedyne co mnei zastanawia to o kogo może chodzi [
    > w sensie słów nie jest wolny ] przede mna twierdzial , że wolny
    > co do reszty racja czyli kamyczek w moim ogródku dziekuję ci
    >
    Bo mi przy nim wyszła 5 Kielichów przy Królowej Monet. Stąd podejrzenie, że nie jest wolny albo coś mu z przeszłości jeszcze na sercu leży. I 3 Buław w przełożeniu przy Sprawiedliwości. Zawsze sobie dopytuję wtedy o co biega. Ale partnerskiego nie robiłam. Więc po prostu działaj sobie Magiem ale ostrożnie.
  • sodr 09.05.12, 22:00
    jaaa, to i ja bym się chciał załapać jak można smile
    Co o mnie myśli Ola i czy jej się podobam?
    Czy uda się z nią związać?
  • mrgodot 09.05.12, 22:40
    No wreszcie jakiś mężczyzna! A myślałam, że wszystkich facetów wymiotło nagle bo się przestraszyli smile
    Przełożenie: Cesarzowa, Głupiec, Księżyc

1. Jak postrzega cię Ola: 5 Kielichów
    2. Jak ty ją widzisz: Rycerz Monet
    3. Co będzie między wami: 7 Monet

Czy Ola jest po jakimś bolesnym rozstaniu albo między wami było wczesniej jakiś tąpnięcie? Ta 5 Kielichów poakzuje (zręszta masz to na karcie) mężczyznę, który jest gotów niemal na śmierć i życie składać deklaracje ale jakby na grobie pogrzebanego uczucia. Ona cię postrzega właśnie przez tę kartę- dociągnęłam Królową Kielichów - czyli mężczyznę gotowego walczyć o nią niemal jak Don Quijote. Kogoś kto dba o jej emocje, jak kojące lekarstwo.
    Ty stanąłeś w Rycerzu Monet czyli facecie, na którym ona może polegac, zawsze przyjdzie na wezwanie ale nie jest natarczywy czy upierdliwy. Tylko nie wiem czy do końca spełniasz jej oczekiwania bo u niej większą rolę grają emocje, a u ciebie spokój, stabilizacja, chęć rozwiania czarnych chmur. Trochę to jest jak połącznie wody z ziemią gdzie woda pozwala na wegetację ale przecież ziemi nie użyźni. Tu czegoś między wami brak. Ona idzie emocjami, ty stoickim spokojem i wiernością.
    W efekcie macie 7 Monet czyli kartę znużenia, zmęczenia. Wegetacji ale nie tej, z której potem wybucha nagle zieloność traw. Raczej taki smutek, zniechęcenie.
    Nie wiem Sodr, za mało żeby z 3 kart wróżyć na przyszłość ale jakoś tego nie widzę.
    Przykro mi.
    Może to jest tak , że ona by chciała żebyś jej takie hołdy składał codzienie a ty idziesz tym stabilnym monetowym rycerzem? I jest jakiś zgrzyt na poziomie oczekiwań. Może być tak, że dla niej ty jesteś zbyt praktyczny a ona dla ciebie zbyt emocjonalnie "odleciana"?
    Napisz jak jest to spróbuję sięodnieść bo dopiero 2 dzień mam tę talię.
  • sodr 09.05.12, 23:01
    Generalnie to nie pytałem jej o przeszłość związków, ale jestem niemalże przekonany, że ma coś ciężkiego za sobą. Znamy się od jakichś dwóch miesięcy, a od ok 2 tygodni zaczęliśmy regularnie spędzać razem czas(wspólne wypady do parku/rower).
    Faktycznie momentami wydaje mi się, że ona oczekuje poświęcenia jej uwagi w 100% i "dziubania" do niej, dawania o sobie znać. Jednak z drugiej strony nie chcę być natrętny i nie chcę, żeby odebrała moją osobę za natarczywą. Może powinienem zmienić podejście? smile
    Też jestem po ciężkim związku i faktycznie szukam nieco spokoju, bodźca do wyprania poprzednich przeżyć.
    Czy coś konkretnego jeszcze potrzebujesz wiedzieć? Chętnie odpowiem.
    Pozdrawiam i dziękuję za błyskotliwe postawienie kart wink
  • mrgodot 09.05.12, 23:20
    sodr napisał:

> Generalnie to nie pytałem jej o przeszłość związków, ale jestem niemalże przeko
    > nany, że ma coś ciężkiego za sobą.
    Właśnie o to chciałam spytać bo to się mocno zarysowało w kartach. 5 Kielichów mówi zawsze o jakichś ciężkich przejściach więc coś musi by na rzeczy. Nie będziemy jej grzebać w przeszłości bo nie o to chodzi, tarot sam to wyciągnął.

> Faktycznie momentami wydaje mi się, że ona oczekuje poświęcenia jej uwagi w 100
    > % i "dziubania" do niej, dawania o sobie znać. Jednak z drugiej strony nie chcę
    > być natrętny i nie chcę, żeby odebrała moją osobę za natarczywą. Może powinien
    > em zmienić podejście? smile
    I tu jest pies pogrzebany. Ona właśnie przez te wcześniejsze doświadczenia chciałaby być tą ubóstwianą kobietą, ale przyznajmy szczerze, że w czasach kiedy ludzie pracują, są zajęci przez więksozść dnia to trudno jest kogoś nosić na ekach przez cały dzień.
    Czy masz zmienić podejście? To jest pytanie filozoficzne. Bo oczywiście coś można poświęcać dla kogoś ale czy siebie od razu tak w całości? Moje skojarzenie jak spojrzałam na nią i na ciebie w kartach to było jak by się spotkała poezja z prozą. I nie będziemy przesądzać o wyższości jednego gatunku nad drugim. Nie jestem zwolenniczką zmieniania siebie na siłę żeby się dostosować do kogoś i w tym wszystkim zatracić siebie. Apotem możesz się obudzić z ręką w nocniku.
    Nie idź tymtropem. Skoro to jest taki świeży związek, właściwie znajomość to po prsotu rób swoje. Może rzeczywiście najlepiej iść tym rycerzem monet - powoli i spokojnie. Może ona się zmieni, może zobaczysz ją w innymświetle. Musicie się dotrzeć. Ta 7 Monet na związek w tak wczesnej fazie nie jest najlepszą wróżbą ale tez nie jest dobra na związek w posuniętym stadium. A może po prostu trzeba dać czasowi czas. Dlatego dociągnęłam dla ciebie kartę radę (jak masz się zachowywać wobec Oli) i wcale mnie nie zdizwiło to, że wypadł As Kielichów. Właśnie, po prostu daj tej znajomości szanse. Niech się rozwija własnym tempem a potem się zobaczy. Nie zmieniaj niczego. Wkrótce będziesz wiedział jak jest. A jeśli to nie ta, to będzie inna bo As Kielichów jest otwarty. I tyle. A nawet krókie związki czegoś nas uczą. A może się coś wylęgnie i z tego.
    Ale widzisz sam, że nie ma tu namiętności, nic nie szaleje, nie ma tego ognia. W jakims sensie takbywa jak ludzie sa po przejściach i niekoniecznie w tym momencie otwarci na innych. Albo nie potrafią/ nie chcą zaufać. Więc życzę ci ufności, wiary i dasz radę.

> Czy coś konkretnego jeszcze potrzebujesz wiedzieć? Chętnie odpowiem.
    > Pozdrawiam i dziękuję za błyskotliwe postawienie kart wink
    Nie, to już by było wszystko co chciałam wiedzieć. Zastanawiałam się po prostu nad 5 Kielichów i skąd się u niej wzięła.
  • sodr 09.05.12, 23:53
    Dziękuję, wezmę sobie to do serca smile
  • monamamona 09.05.12, 22:50
    Witam

Można jeszcze pytać ? Czytam was od jakiegoś czasu i bardzo mnie interesuje co piszecie.
    Ad rem.
    1. jaki jest obraz mojej seksualności ?
    2. obraz seksualnosci mojego partnera
    3. co najlepiej spełni nas razem erotycznie ?
    4. czego unikać, jakiego klimatu

czy takie pytania będa odpowiednie ?
    pozdrawiam serdecznie
  • mrgodot 10.05.12, 11:14
    monamamona napisała:

> 1. jaki jest obraz mojej seksualności ?
    > 2. obraz seksualnosci mojego partnera
    > 3. co najlepiej spełni nas razem erotycznie ?
    > 4. czego unikać, jakiego klimatu
    Troszkę zmodyfikowałam:
    1. Postrzega ciebie twój partner - Słońce
    2. Jak ty postrzegasz jego - 2 Mieczy
    3. Co was łączy obecnie - Paź Buław
    4. Czego unikać w seksie - 7 Monet
    Słońce to bardzo lądna karta na seks. N apewno go fascynujesz, dobrze się z tobą czuje i jest zadowolony z waszego życia erotycznego. Jedyne co można Słońcu zarzucić to konieczność ochrony tego związku, bo w tej karcie jest dopiero początek, przyjazne uczucia, ale niedojrzałe, jeszcze dziecinne. Za to w seksie spontaniczne.
    Myślę, że ty z kolei nie do końca ufasz partnerowi, nie jesteś pewna jego rzeczywistych intencji i tego czy pod całą ta spontanicznością nie kryje się po prostu chęć przygody, uwiedzenia ale bez większych planów wobec ciebie. 2 MIeczy trwa w niepewności. Z jednej strony daje się skusić a potem sobie roztrząsa w myślach wszelkie wątpliwości. 2 Mieczy jest "kusząca", jest czymś w rodzaju obietnicy ale nie masz pewności czy ta obietnica zostanie dotrzymana.
    Łączy was Giermek Buław - fajny seks, dużo dobrych chęci, spontaniczność, radość ale chyba w większym stopniu inicjatywa wypływa od mężczyzny. A czego unikać - standardzik: nudy, rutyny. To jest oczywiste.
    Zastanowiło mnie przełożenie: Umiarkowanie, Kochnkowie, Eremita - czy przypadkiem w jakimś momencie nie rozejdą się wam drogi bo ktoś - on lub ty - będzie dokonywał wyboru i może się odsunąć. Ale partnerskiego tu nie robię.
  • monamamona 10.05.12, 13:12
    Bardzo dziękuję mrgodot. Myślę że karty odzwierciedlają stan rzeczy. Rzeczywiście odczuwam, że partner mnie uwielbia, podkreśla to na każdym kroku. Nasz start w związek był baaaardzo namiętny. I to natychmiastowy. Bez namysłu, od razu oboje wiedzieliśmy że to to, po pierwszym pocałunku w godzinę od poznania się. Dziś mamy dom, rodzinę, dzieci. Partner chyba trochę tęskni do tej nieskrępowanej wolności i spontaniczności z czasów przedrodzinnych, często o tym wspomina, ale też rozumie że sytuacja się zmieniła - doszły nowe obowiązki, inne życie. On jest bardzo namiętny i potrafi mnie rozpalić i wtedy jest wspaniale, ale mi trudno wykrzesać inicjatywę. Zmęczenie obowiązkami, prowadzenie domu mocno mnie obciążają.

jeśli chodzi o przełożenie - tutaj mogę powiedzieć że mocno przebijają inne nurty naszego wspólnego życia. Mamy taką bombę zegarową, którą staramy się na bieżąco rozbrajać, ale tez wiemy że mimo to może wybuchnąć bardzo niespodziewanie, i wtedy rzeczywiście staniemy przed radykalnym wyborem - razem czy osobno. Po prostu żyjemy z tą świadomością, chociaż marzymy o tym że "na zawsze razem" smile

Jeszcze raz bardzo dziękuję i pozdrawiam
  • hoaxx 10.05.12, 00:46
    To i ja poproszę smile

Jak mnie spostrzega Pani A.?
    Czego oczekuje?
    Czy Los nas hm... połączy?

Pozdrawiam,
    Hoaxx
  • mrgodot 10.05.12, 11:34
    hoaxx napisał:

> Jak mnie spostrzega Pani A.?
    > Czego oczekuje?
    > Czy Los nas hm... połączy?
    Jkaoś nie mogę się zdecydować więc napisze co wyszło.
    1. Jak ona cię postrzega - 6 Mieczy
    2. Czego oczekuje od ciebie - 2 Kielichów
    3. Co będzie między wami - Moc
    4. Czy będziecie razem - Sąd

Jesteś dla niej interesujący, może trochę inny, odmienny od męzczyzn, których znała. Na pewno ciekawy i pociągający rónież poprzez intelekt. To jest jednak 6 Mieczy. 6 Mieczy to nowe horyzonty więc w jakimś sensie ty jej te horyzonty pokazujesz. Nie dzieli was odległość?
    2 Kielichów oczekuje bliskości, rozmowy, przebywania razem więc dobrze rokuje na przyszłośc. Więcej jest w niej oczywiście czułości niż seksu. Moc na przyszłość mówi o namiętności a Sąd o wspólnym życiu i rodzinie. To miałą być odpowiedź na pytanie czy los was połączy. A Sąd pokazuje bardzo wyraźne połączenie poprzez związanie i być może poprzez dziecko.
    A mam zachwostkę bo w przełożeniu wyszło: Mag, 4 Kielichów i Głupiec. I dodatkowo - bo miałam wątpliwości - spytałam co ona do ciebie czuje. I wypadła właśnie 4 Kielichów
    W tej talii nazywa się ona "magią nożyczek, magnesu i monety" i mówi o przyciąganiu i oddalaniu, o rozważaniu czy przeciąć związek czy jednak magnes działa na tyle silnie, że was do siebie przyciągnie. Przesłaniem tej karty jest unikanie wszelkiej rutyny i nudy, która wkrada się do związku. Brak świeżości, ruchu, przygody - to jest wasz wróg.
    Powiedziałabym więc, że są szanse na to że się zejdziecie in awet na to, że będziecie razem. Być może na tzw zawsze. Ale pamiętaj, że to nie jest partnerski i nie chciałabym tu rzucać wielkich słów.
  • hoaxx 10.05.12, 11:41
    Pięknie dziękuję smile

> Powiedziałabym więc, że są szanse na to że się zejdziecie in awet na to, że będ
    > ziecie razem. Być może na tzw zawsze. Ale pamiętaj, że to nie jest partnerski i
    > nie chciałabym tu rzucać wielkich słów.

Wiem, jak to mówią - "przyszłość może być zapisana w gwiazdach, ale nie jest wykuta w kamieniu".

Pozdrawiam,
    Hoaxx
  • monik60 10.05.12, 04:08
    Witam, jeśli mogę jeszcze prosić o wróżbę to chętnie: jestem w okresie poszukiwań stałego partnera , moje pytanka

1. Moja seksualność?

2. Jak będzie postrzegał mnie on?Co będzie dla niego atrakcyjne?
    3. Jakim będzie kochankiem, czego oczekuje w sferze sexu

Monika
  • mrgodot 10.05.12, 12:10
    1. Moja seksualność?
    2. Jak będzie postrzegał mnie on?Co będzie dla niego atrakcyjne?
    3. Jakim będzie kochankiem, czego oczekuje w sferze sexu

Przełożenie: Księżyc, 8 Kielichów, 4 Monet

1. Jak ty sama postrzegasz swoją seksualność - Kapłan
    2. Jak ją postrzegają mężczyźni - 10 Kielichów
    3. Kto będzie nowym partnerem Monik60 - 8 Kielichów
    4. Jak będzie postrzegał jej seskulaność - Królowa Buław
    Przełożenie: Księżyc, 8 Kielichów. 4 Monet
    Byłaś może mężatką? Bo twoje spojrzenie na siebie jest zdomnowane przez kartę Kapłąna - kogoś kto narzuca swoją wolę, ocenia, wymaga, stawia moralny osąd. A może ew. jest to kwestia wychowania, pochodzenia. Twoja seksulaność w dużym stopniu została stłamszona i o tym również mówi karta Księżyca w przełożeniu. Księżyc przy 8 Kielichów i 4 Monet to jest jak stąpanie po rozżarzonych węglach, paląca namiętność ale skrywana i ew. gdzies tam pod osłoną nocy realizowana. Potrzeba wrażen i jednocześnie wstyd, że taką potrzebę odczuwasz. Możesz mieć potrzebę realziowania się jedynie w związkach formalnych, nastawionych od razu na znaqlezienie tego jednego jedynego, z pełnym błogosławieństwem, itp.
    A mężczyźni widzą to w tobie. Jednych może to odstraszać, inni zorientują się, że możesz być kobietą, którą łatwo wykorzystać jeśli się jej obieca to czego pragnie.
    Może to trochę wynika z twojego pytania bo jednak dotyczy hipotetycznego partera ale mam wrażenie, że najbliższa relacja będzie polegała na tym, że mężczyzna będzie się wymykał ze swojego domu, żeby spędzic z tobą czas i jednocześnie ten związek ukrywał. Ale będzie tobą zachwycony bo Królowa Buław to jest kobieta bardzo silnie pociągająca erotycznie.
    Potraktuj to raczej jako ostrzeżenie bo to nie jest klasyczny rozkład. Po prostu losowałam po jednej karcie.
    Rada dla ciebie: 9 Buław - jeśli pojawiają się jakieś wątpliwości, niedopowiedzenia to rozstrzygaj je i wyjaśniaj jak najszybciej. Miłość potrzebuje wzajemnego zaufania.
  • monik60 11.05.12, 00:42
    Dziękuję , dużo się zgadza, długo szukam właściwej osoby,nie czekam na formalny związek, ale jest tu ziarno prawdy.
    Ta druga część o mężczyźnie wymykającym się z domu to dotyczy raczej mojej przeszłości, bo zamknęłam "stłamsiłam" silny związek erot. , dlatego ze facet miał rodzinę-nie chciałam w to wchodzić. Ciężko było się z nim rozstać. Może dlatego pokazał się w kartach, bo on chce odnowić znajomość, ale ja niestety szukam wolnego.

Mężatką nie byłam, ale trochę "uduchowiona" jestem , to może dlatego ta kapłanka.
    Tak ogólnie mam wrażenie ,że więcej tu karty pokazały przeszłości i źródła problemu , pozdrawiam Monika
  • mrgodot 13.05.12, 11:31
    monik60 napisała:

> Ta druga część o mężczyźnie wymykającym się z domu to dotyczy raczej mojej prze
    > szłości, bo zamknęłam "stłamsiłam" silny związek erot. , dlatego ze facet miał
    > rodzinę-nie chciałam w to wchodzić. Ciężko było się z nim rozstać. Może dlatego
    > pokazał się w kartach, bo on chce odnowić znajomość, ale ja niestety szukam wo
    > lnego.
    No właśnie. Czyli nie do końca zamknęłaś bo 8 Kielichów to jest karta brama więc może być możliwość powrotu. Ale powrót miałby właśnie taki przebieg, że wrócilibyście tylko do tego co było.
    Czyli musisz zdecydowanie zamknąć ten rozdział i wtedy dopiero pojawi się nowy mężczyzna. Ale tego jeszcze tarot nie pokazał. Być może jest tak, że decyzję podjęłaś o zerwaniu z przeszłością ale kroku jeszcze nie wykonałaś żadnego.
    Do tego żeby zobaczyć kiedy pojawi się nowy mężczyzna potrzebny byłby dokładny rozkład.

• toya-123 10.05.12, 11:48
    Hmm ja ponownie staje w tej kolejce, mogę ?

jeżeli tak to:

czy pasowalibyśmy do siebie seksualnie Ja i T,
    jakie kobiety lubi?
    I, kurcze, dlaczego się mnie boi?

jeżeli nie można drugi raz pytać to tez ok smile

• mrgodot 10.05.12, 12:32
    toya-123 napisała:

> czy pasowalibyśmy do siebie seksualnie Ja i T,
    > jakie kobiety lubi?
    > I, kurcze, dlaczego się mnie boi?
    No niech będzie smile

Jakie kobiety lubi - Paź Mieczy
    Długonogie, zgrabne, któe łączą w sobie lekką nieśmiałość i jednocześnie świadomość własnego erotyzmu. Pewnie lubi je podglądać, patrzeć na nie kiedy tego nie widzą. Główny punkt jego zainteresowania to nogi i pośladki.
    Jak ciebie postrzega - Gwiazda
    Podobasz mu się, "cały jest w skowronkach" jak cię widzi ale uważaj bo Gwiazda onieśmiela. Może on woli ci się przyglądać kiedy tego nie widzisz, a jak patrzysz to ucieka.
    3. Co do ciebie czuje - 4 Kielichów - boi się bo czuje, że go przyciągasz i odpychasz, i znowu przyciągasz. Typ marzyciela. Może cię odbierać jako osobę okazującą mu obijętność.
    4. Czy pasowalibyście do siebie erotycznie - 3 Kielichów - Czemu nie? Myślę, że jak najbardziej tak.
  • toya-123 11.05.12, 11:53
    Dziękuję smile

Piękna jest ta talia smile
  • hanna-1965 10.05.12, 12:43
    witam czy ja też mogę sie załapac 1 jak mnie postrzegają mężczyzni, 2 co podoba sie we mnie robertowi 3 jaki bedzie z nim seks. pozdrawiam
  • balbina_11 10.05.12, 15:09
    Ja również poproszę
    - jak z nim będzie
    - i czy w ogóle będzie
    - czy pasujemy do siebie

Jestem bardzo ciekawasmile
  • mrgodot 13.05.12, 10:59
    balbina_11 napisała:
    > - jak z nim będzie
    > - i czy w ogóle będzie
    > - czy pasujemy do siebie
    No nie wiem jak to wyjdzie bo za dużo mi nie powiedziałaś o tym kimś.
    Spytałam tak:
    1. Jak ty widzisz jego - 8 Mieczy
    2. Jak on ciebie - 4 Buław
    3. Co będzie między wami na płaszczyźnie erotycznej -2 Monet
    Może być. Pan będzie robił podchody i kto wie co z tego wyniknie. Na pewno postrzega cię w mocno erotycznej karcie 4 Buław, która jest romansem, całkiem udanym początkiem związku. To raczej u ciebie jest niepewność co do jego intencji, która działa hamująco. I jak to z 8 Mieczy bywa - czasem mówi o niezakończonych sprawach twoich lub partnera, które ograniczają swobodę. Z twojej strony oczywiście bo jego 4 Buław jest i swobodna i wyluzowana.
  • mrgodot 13.05.12, 10:48
    hanna-1965 napisała:

> witam czy ja też mogę sie załapac 1 jak mnie postrzegają mężczyzni, 2 co podob
    > a sie we mnie robertowi 3 jaki bedzie z nim seks. pozdrawiam

1. Moc
    Podobasz im się. Uważają cię za osobę bardzo atrakcyjną i namiętną ale w przełożeniu pokazała się Królowa Mieczy przy karcie Śmierci i 4 Kielichów więc mogą mieć obawy, że jednocześnie nie będziesz miała większych dylematów z zakończeniem związku lub znajomości, która cię znudzi lub nie spełni oczekiwań. Poza tym możesz mieć wysoko postawiona poprzeczkę i częśc panów z góry zakłada, że nie sprosta wymaganiom.

2. As Mieczy
    As Mieczy ma dużo inwencji, jest błyskotliwy, pomysłowy, lubi nowinki i nowości, eksperymenty. Robertowi podoba się, że pasujecie do siebie pod tym względem, nie tylko w seksie, ale też pod względem dopasowania intelektualnego. Ale pamiętaj, że As Mieczy to jednak wielki indywidualista i bardzo ceni sobie własne zdanie, opinie i przyzwyczajenia. Jeśli obydwoje będziecie reprezentować Asa Mieczy to może nastąpic zderzenie indywidualności i żadne nie będzie chciało odpuścić.

3. 8 Mieczy
    No właśnie, chyba kontynuacja poprzedniej karty. 8 Mieczy to dysharmonia, zakłócenie powodowane przez intelekt. Partnerzy nie potrafią się do końca zbliżyć, nie ma pełnej unii. Nawet na karcie to widać - ich ciała nie są złączone, jest dystans, odległość, brak swobody. Niby są razem, a coś ich dzieli. Z tyłu czai się Diabeł. Albo nie potraficie sobie wzajemnie zaufać, albo któreś z was ma coś jeszcze z przeszłości nie pozałatwianego, albo coś jeszcze jest między wami. 8 Mieczy siedzi w głowie a krępuje ciało.
  • depresja_gangstera 10.05.12, 18:22
    Kurcze, a mogę poprosić (chociaż jestem tylko urzeczoną tarotem czytelniczką forum)?
    Fajny temat smile

1. Czy z T. czekają mnie jeszcze namiętne chwile?
    2. Czy wciąż mnie pożąda po tylu latach?
    3. Jakie on kobiety lubi w łóżku (np. uległe, dominujące itp.)?

Dziękuję za wejrzenie w te fajne karty big_grin
  • independency.today 10.05.12, 23:01
    Jaki Paweł jest w łóżku?
    A co najważniejsze- czy wyląduje w tym łóżku kiedykolwiek ze mną?
    Super wątek, gratulacje, co za radość!smile
  • mrgodot 11.05.12, 10:20
    ale oczywiście odpowiem na wszystkie już wysłane posty. Proszę o cierpliwość.
  • balbina_11 11.05.12, 10:50
    Nie mogę się doczekać, pozdrawiamsmile
  • independency.today 11.05.12, 10:54
    Ha! Załapałam się rzutem na taśmę! To jakiś znakwink
    Też się nie mogę doczekaćsmile
  • hanna-1965 11.05.12, 12:30
    ja też się nie mogę doczekać i dziekuję pozdrawiam
  • mrgodot 13.05.12, 11:24
    independency.today napisała:

> Jaki Paweł jest w łóżku?
    > A co najważniejsze- czy wyląduje w tym łóżku kiedykolwiek ze mną?
    > Super wątek, gratulacje, co za radość!smile

1. Jaki P. jest w łóżku: 4 Buław
    Lubi seks, jest swobodny, otwarty, bezpruderyjny. Lubi też kobiety z inicjatywą. o 4 Buław można powiedzieć radosny seks.
    2. Czego nie lubi: Głupiec
    Nie lubi przypadkowego seksu, bez żadnych zobowiązań, szybkiego i bez planu.
    3. Co lubi: 10 Kielichów
    Muisi mieć poczucie bliskości, które stwarza kobieta. To ona ma go w jakiś sposób kusić, zachęcać, stworzyć atmosferę. Woli raczej miejsca zapewniające komfort.
    4. czy dojdzie między wami do kontaktów seksualnych: Moc
    Chyba będziesz musiała trochę szczęściu pomóc ... Wziąć Byka za rogi. To już w przełożeniu się pokazało: Koło, Diabeł, 7 Buław. Trochę energii w to trzeba włożyć. Ale czemu nie...
  • independency.today 13.05.12, 12:24
    Bardzo dziękuję!
    "Zapłata" na priv.
    Grube karty wyszły i dobrze o nim świadczą, miło. Moc to nasza karta relacji od zawsze, może jakaś wskazówka dla mnie, bo jestem raczej słaba w zdobywaniu.
    Pozdrawiam.
  • mrgodot 13.05.12, 11:11
    depresja_gangstera napisała:
    > 1. Czy z T. czekają mnie jeszcze namiętne chwile?
    > 2. Czy wciąż mnie pożąda po tylu latach?
    > 3. Jakie on kobiety lubi w łóżku (np. uległe, dominujące itp.)?

Przełożenie: Cesarzowa - 4 Kielichów - Eremita - rzeczywiście pan się odsunął na bok. Obraził się na ciebie?
    1. 3 Kielichów
    To nie ejst rozkład partenrski więc z jednej karty trudno wróżyć co z waszym związkiem dalej będzie, ale generalnie powiedziałabym, że tak bo 3 Kielichów jest poprawą, wyraża namiętność i pasję. Musiałabyś coś zmienić. 4 Kielichów w przełożeniu pokazywała znudzenie i być może urazę, którą T. odczuwa i po prostu się odsunął.
    2. 7 Mieczy
    Wygląda jakbyś go rzeczywiście czymś uraziła, jakieś słowo między wami padło, czegoś nie wyjaśniliście do końca. A on w oparciu o twoje słowo, gest zbudował sobie jakąś teorię, prawdopodobnie zupełnie mylną bo źle coś odczytał. Ta karta wymaga wyjaśnienia sytuacji między wami.
    3. Koło Fortuny
    Różne, zmienne, zaskakujące go. Raz uległe, raz dominujące. Na pewno nie lubi rutyny.
  • depresja_gangstera 13.05.12, 18:01
    Dziękuję! smile
  • balbina_11 14.05.12, 09:09
    A ja, a ja? Mrgodot ,nie zapomnij o mnie proszęsmile
  • mrgodot 14.05.12, 14:28
    balbina_11 napisała:

> A ja, a ja? Mrgodot ,nie zapomnij o mnie proszęsmile

Balbinka, wytęż wzrok a znajdziesz. Zrobiłam wszystkim tylko się trochę pomieszało! Trzeba szukać postu do siebie.

I prośba do wszystkich - nie dziękujcie, nie wysyłajcie zapłaty ale napiszcie jakąś informację zwrotną tu na forum smile Co się zgadza, co nie, gdzie macie wątpliwości, itp. Chcę mieć jakiś feedback.
  • balbina_11 14.05.12, 15:04
    Już znalazłam, bardzo dziękuję i pozdrawiam serdeczniesmile
  • 4_mariamagdalena 15.05.12, 15:05
    To i ja skromnie poproszę...

1. Czy czeka mnie jakaś aktywność w sferze seksulanej w tym roku?
    2. Jak postrzegana jest moja seksualnosć przez mężczyzn?

z góry dziękuję,
    Kaśka
  • mrgodot 15.05.12, 16:59
    Niestety się spóźniłaś. Przykro mi.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka