Dodaj do ulubionych

warsztaty na forum O Tarocie

25.06.12, 09:08
Na "sąsiednim" forum O Tarocie od lat trwa "serial warsztatowy" polegający na tym, że osoba prowadząca warsztaty zadaje pytanie/pytania na temat na który tylko ona (spośród forumowiczek) zna odpowiedź (np. o jakimś ciekawym wydarzeniu z jej życia). Warsztat taki trwa tydzień (od niedzieli do niedzieli - najczęściej do godziny 18-ej). Na zakończenie tygodniowych warsztatów osoba prowadząca podaje odpowiedź i wyłania zwycięzcę, czyli osobę, która w jej odczuciu była najbliżej rozwiązania i zwycięzca prowadzi następne warsztaty.

W tym tygodniu warsztaty nr 247 nie wyłoniły osoby prowadzącej następne warsztaty. Padło zaproszenie, żeby poprowadził je ktoś, kto pierwszy rozpocznie wątek "warsztaty 248". Ważnym warunkiem jest, żeby osoba prowadząca znała odpowiedź na zadane przez siebie pytanie - żeby mogła potem ocenić, kto był najbliższy rozwiązania.

Te warsztaty rozwijają intuicję i umiejętność interpretacji kart. Do tego uczą pokory, bo to wcale nie jest tak łatwo dobrze zinterpretować karty.

Zapraszam gorąco kogoś z Was do zadania pytania rozpoczynającego warsztaty 248 na forum O Tarocie:
forum.gazeta.pl/forum/f,46080,O_Tarocie.html
bo zrobiła nam się "dziura" i zabrakło prowadzącego...
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka