Dodaj do ulubionych

Gardlo, ktore dusi!

07.07.12, 22:57

Czesc.
Wrocilam do Was z zapytaniem o moja Mama - moja mama ma cale spektrum chorob - astma, rak piersi, jest po chemii, radioterapii, osteoporoza. Nie lubie rozkladac kart, ale to co dzis mialam, po prostu mi sie wlosy zjezyly. Zrobilam mamie masaz i poszla sie wykapac. Po chcwili z bezdechem wyskoczyla spod prysznica. O malo mi sie na oczach nie udusila, gdybym jej nie pouderzala po plecachsad
Miala wycinane tez polipy w nosie.
We wtorek umowione jestesmy juz do lekarza. siedze i mysle, co jest grane - albo ma taka silna nerwice, ze nie potrafimy tego opanowac, albo towarzystwo polipow gardle, albo tarczyca. Nie wiem w ktory desen uderzyc.
Rozlozylam sobie w ogromnej bezradnosci karty i mi rece opadly:
w przelozeniu 6 kielichow i Wieza a potem zrobilam ten co zwykle rozklad na piec kart
1.Problem; krol bulaw
2. czego nie mozna zmienic: 3 bulawy
3.co mozna: paz mieczy
4.co pomoze: Cesarz
5. rezultat: Wisielec.
No i jak nic mi sie do glowy dobija: szyja. Patrze na te aureole wokol glowy Wisielca i za jasna Anielke nie pojmuje, co znowu z ta maja mamasmile
Mama mi mowi,z e kiedys i tak tzra umrzec,a le kurcze nie tak,z e mi sie na oczach dusi. Kurcze no tyle juz przeszlysmy, zlego i dobrego, ale kurcze no cos nie taki czeka mnie znowu cos, tylko nie wiem co.
Dzieki, jesli potraficie mi podpowiedziec, co jej w tej szyi siedzi. czy to nerwica czy jakies polipy, guz, tarczyca czy cos innego.
dzieki.
Edytor zaawansowany
  • mrgodot 08.07.12, 00:00
    Wisielec pokazuje też kręgosłup a znaczeniowo jako Mem (wody) może odpowiadać za duszenie się. Ciekawe, że przy kąpieli bo właśnie Wisielca coś zalewa. Zastanawiam się tylko czy karty rozkładałaś na ten konkretny stan czy w ogóle na zdrowie mamy.
  • mrgodot 08.07.12, 00:08
    A przy okazji duszenie i blokady gardła to Saturn, zwłaszcza w Byku lub jakiś aspekt/tranzyt. I jeszcze a propos Wisielca - może trzeba uważać właśnie na odchylenie kręgosłupa, ciała względem wody. Może być nagłe zachłyśnięcie się. Lepsza by była postawa prosta, taka jaką przyjmuje Cesarz.
    Ale przy tylu chorobach twojej mamy to naprawdę trudno powiedzieć co bardziej wpływa. Tu już chyba wszystko i trudno powiedzieć któy czynnik bardziej.
  • ucztababette 08.07.12, 11:22
    Czesc.
    dzieki za tyle odpowiedzi. Rozklad zrobilam z Wlazinskiej na dany atak wczoraj. Tak sie wystarszylam, ze pol nocy nie przespalam.
    ja nie wiem czy uaktywnilam cos w jej organizmie przez masaz calego ciala czy za bardzo uzylam baniek chinskich na plecach i sie zaczelo. Zaraz po tym wziela natychmiast lek na nerwice i gadalysmy chyba przez godzine zeby sie uspokoila. teraz nie wiem czy w ogole moge jej robic codziennie masaz, czy jej rosnie cos w gardle, czy to jest stan zaawansowanej nerwicy, czy sobie wydarowac straconego zycia nie moze przez mojego ojca, ktory ja okradl, zostawil kiedy zdiagnozowali raka i poszedl w tango z kochanka. Scenariusz nie za bardzo bajkowy, ale kurcze ja jestem, no aniolem nie jestem, ale ciagniemy wozek razem i kurcze kolejny raz stanelam przed zadaniem, co tu sie swieci,bo mnie to straszysmile
    Z Waszych odpowiedzi to stawiam albo kregoslup albo matka tak nienawidzi opjca,z e moze lepiej niech go udusismile martwi mnie tylko,z e dostala takiego ataku jak zaraz poszla po masazu sie kapac. Piernik wie, moze cos rozognilam tym masazem dzien po dniusad
    Dzieki Wam za te odpowiedzi raz jeszcze.
  • asia.33 08.07.12, 12:38
    powodów moze byc milion, przy astmie to juz sama para wodna moze powodowac problemy z oddychaniem tym bardzie w upalny dzien, w lazience gdy upal i przy parze wodnej zawartosc tlenu jest duzo nizsza
    co do masazu wiem, ze przy nowotworach nie wolno stosowac masazy !!! nie wiem jak banki
    a co do nerwicy ... po takim rozstaniu z mezem nerwica mnie tu nie dziwi

a mam jeszcze takie pytanie moze nie powinnam pytac czy Wy sie znacie ? tzn Gandalf i ucztababette ? nie kojarze aby Pani tu wczesniej z nami pisala i jakos to jednoczesnie wyszło z pojawieniem sie Gandalfa
    --
    RW proste
    pozdrawiam, asia
  • ucztababette 08.07.12, 12:50
    Ucztababette to ja i na pewno nie Gandalfsmile a nick mam juz kupe lat, czasem mi sie tylko moje wnioski z kart nie potwierdzaja jak to bylo z Euro, co myslalam ze bedzie Portugalia a wygrala Hiszpania.
    Nie, zapewniam nie jestem Gandalfem i na oczy tej Pani vel Pana nie widzialamsmile
  • szczepan4053 08.07.12, 10:33
    1.Problem; krol bulaw
    2. czego nie mozna zmienic: 3 bulawy
    3.co mozna: paz mieczy
    4.co pomoze: Cesarz-
    5. rezultat: Wisielec.

To jest w ogóle ciężki rozkład i nie wiem jak to rozgryźć, Wisielec to nie jest kręgosłup, według mnie tu jest inny problem, chodzi o jej problem związane z psychiką, który ma związek z Królem Buław- reprezentuje mężczyznę w starczym wieku, ona trzyma tajemnicę. Zbyt długie zatrzymanie w tajemnicy, może to spowodować zaburzenie w jej organizmie. Ona jest w pozycji Wisielca, to znaczy nie dopuszcza do ujawniania tajemnicy, trzyma mocno, a choroba dalej się rozwija, jakby jej energia nie ma możliwości by znaleźć się na ujściu. Wszystko jest zamknięte, obieg energetyczny jest zablokowany. Gdyby była w rozkładzie karta Śmierć odwrócona to sygnalizuje na chorobę, a tu nie ma, a Cesarz-mężczyzna może w tym pomóc w odblokowaniu, co może Giermek mieczy- jak najwięcej rozmawiać, spróbować od niej wydobyć ukrytą prawdę. Tak to widzę, to jest bardzo trudny rozkład, proponuje, żeby ktoś z Tarocistów zrobił zrobił dla Twojej mamy. Pozdrawiam Gandalf

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.