Dodaj do ulubionych

czy mam w pracy adoratora ?

13.11.12, 22:16
śmierć, paź buław, głupiec.

wyglada na to ze jest jakis smile
jest mezczyzna po ogromnych zmianach w życiu,
jest tez jakis mlodziak
tylko nie wiem jak tu interpretowac glupca ? czy to zapowiedz jakiegos poczatku ?

pozdrawiam smile
Edytor zaawansowany
  • 18.11.12, 20:39
    Po czym wnioskujesz (oprócz kart)?

• 18.11.12, 20:50
    Coś może być na rzeczy bo śmierć to istotna zmiana , coś dostrzegasz , jakiś etap się kończy lub zaczyna . Paż kijów to mi zawsze pokazuje młodego chłopaka - takie żywe srebro wszędzie jest, wprowadza ruch . Ciemne włosy u faceta.
  • 19.11.12, 22:52
    Na pytanie czy mam adoratora, uważam, że karty mówią nie.
    Gdyby pytanie brzmiało :kim on jest, wtedy mozna interpretować, jak Ty to zrobiłaś.
    Biorąc pod uwagę wszystkie 3 karty, powiedziałabym, że ktoś zazartowal sobie z czyis uczuć może, ale śmierć jest jednoznacznie mówiąca dla mnie tutaj nie.
  • 20.11.12, 00:46
    Jaki to adorator w paziku lub Głupcu? dla mnie żaden, no chyba że ewoluuje w tej Śmierci
    na jakiego Rycerza smile
    Nie ma adoratora niestety, same słomiane zapały.
  • 22.11.12, 20:38
    niwa1 napisała:

> Jaki to adorator w paziku lub Głupcu? dla mnie żaden, no chyba że ewoluuje w te
    > j Śmierci
    > na jakiego Rycerza smile
    > Nie ma adoratora niestety, same słomiane zapały.

No jak nie ma jak jest? jestbig_grin tylko moze no................Glupiec smile

--
  • 22.11.12, 20:37
    rowerek2010 napisała:

> śmierć, paź buław, głupiec.
    >
    > wyglada na to ze jest jakis smile
    > jest mezczyzna po ogromnych zmianach w życiu,
    > jest tez jakis mlodziak
    > tylko nie wiem jak tu interpretowac glupca ? czy to zapowiedz jakiegos poczatku
    > ?
    >
    > pozdrawiam smile
    Masz masz, mlodego Pana ktorego poznalas niedawno(moze przypadkiem w jakiejs niespodziewanej sytuacji)? Pytalas CZY masz adoratora karty pokazaly osobe(ze ona jest, odpowiedzialy na pytanie)ale jesli chcesz wiecej szczegolow powinnas ich dopytac.
    Glupiec to wesola towarzyska dusza, opowiada dowcipy, marzy o niebieskich migdalach,taki co dorabia tu i tam, i nie widzi ze cos mu spadlo, malo powazny, wesoly, chetny do wielu propozycji, zalotnywink Karty mogly rowniez pokazac porpostu jego pozycję w waszej fimie - ze nie jest ona zbyt wysoka lub wlasnie zostal zatrudniony. Moze to Pan ktory przyszedl na stanowisko kogos innego lub do pomocy komus starszemu?(Smierc - glupiec)Moze chodzi z workiem albo ma psa? heheheheh big_grin

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.