Dodaj do ulubionych

Na uczucia w porach roku :) proszę o pomoc

14.11.12, 17:39
Lato 2011- Rycerz kielichów * Jesień- 8 mieczy * Zima 2011/12- 9 denarów
Wiosna 2012- X Koło * Lato 2012- 3 buław * Jesień 2012- XXI Świat *
Zima 2012/13- 7 denarów * Wiosna 2013- XVI Wieża * Lato 2013- 10 denarów
Jesień 2013- V Wiara * Zima 2013/14- VI Kochankowie * Wiosna 2014- As kielichów

Korzystałam z rozkładu Pani Barbary Stanisławskiej ze źródła tarot-doradca.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=114&Itemid=105

Zadałam pytanie jak wyglądały i będą wyglądać ogólnie moje uczucia do 2 lat w porach roku. Korzystałam z Tarota Snów ( Ciro Marchetti )

Zaczełam od lata poprzedniego roku, więc w lato pojawił się taki typ uwodziciela nistałego w uczuciach, kobieciarz który zdobył serce później zadał cierpienie i strach co mówi następna karta 8 mieczy o tym, że związek który powstał stał sie takim dręczącym ubezwłasnowolnieniem, nawet strachem przed podjęciem decyzji i wydostaniem się z tej sytuacji. Zima już była spokojniejsza, nastała harmonia i czas odbudowania w sobie sił, zbieranie na gotowość do nowego uczucia, które pokazuje na wiosnę 2012 X Koło, taka niespodziewanka od losu , nowy zwiazek który do końca lata próbowano jakoś utrzymać ale raczej to był flirt i szukanie wrażeń, dużo emocji gwałtownych. Na jesieni poszłam w XXI Świat swoją drogą i nawet w świat dosłownie, kontakty z kimś z zagranicy (co by się zgadzało wink) może to właśnie pojawienie się tej właściwej osoby w życiu.
Zima 2012/2013 7 denarów- spowolnienie znajomości, nawet jakaś cisza, oddalenie przeczekanie ale zakończone pozytywnie. Wiosna 2013 XVI Wieża najprościej może pokazywać o rozpadzie tej relacji ale mi raczej skojarzyło się z jaką nagła decyzja czyms co zmieni dotychczasowe moje życie, być może zamieszkanie z partnerem, jako Wieża budynek i następna karta 10 denarów czyli tworzenie domu rodzinnego. Wiosna 2013 Karta V Wiary może pokazywać jakieś poważne plany co do związku, zaręczyny, ślub zaraz następna po V Karta VI Kochankowie może mowic właśnie o stworzeniu związku opartego na prawdziwym i właściwym uczuciu co dopełnia As kielichówsmile
Proszę o pomoc w tej interpretacji, jestem poczatkująca i patrzę jeszcze bardzo ogólnie na znaczenie użytkowe
Z góry dziękuję i pozdrawiam smile

Edytor zaawansowany
  • czu-jka 14.11.12, 17:45
    Zacznę od zimy 2012 bo jak było wcześniej sama wiesz najlepiejsmile.
    Wg mnie 7 monet wskazuje, ze jeszcze musisz poczekac na uczucia.Wiosną coś radykalnie się zmieni, ale Latem bedzie juz spokojnie. Tylko, ze wg mnie 10 denarow, Kapłan to takie stabilne karty, swiadczace o stabilizacji, ale jesli nie ma w Twoim zyciu mezczyzny sądzę, że pojawi się później.
    Wg mnie zwiazek/romans Zima 2013/14 troche dlugo, ale to tylko moja interpretacjasmile.
    Życzę Ci, żeby jak najszybciej pojawił się ten wymarzony.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka