Dodaj do ulubionych

Tarot a wykonywane zawody..

08.03.15, 20:01
Chciałabym, aby powstał nowy wątek na podstawie własnych doświadczeń. Coś jak w wątku "jakie macie doświadczenia z kartą dnia".
Aby zostały opisane doświadczenia w interpretacji wykonywanych zawodów..w sieci jest dużo oznaczeń AW, ale co do AM mało znalazłam..nawet jakiś podział między miecze czy buławy..

Robiłam sobie portret mojego potencjalnego, przeszłego partnera i zapytałam czym się ON zajmuje zawodowo. Wyszły mi karty: 10 mieczy, 9 mieczy, 4 denary + Słońce...
Pomyślałam, że praca mocno intelektualna (dużo mieczy) - związana z finansami (denary) - która w efekcie daje duży potencjał, możliwości.. jednak chyba przykry zawód..trochę tak jakby ktoś coś burzył, a potem odbudował. Co Wy na to?

Podawajcie swoje doświadczenia, sprawdzone zawody w portretach!
Edytor zaawansowany
  • beata25_84 08.03.15, 20:32
    Świetny pomysł na nowy wątek. Niestety nigdy w tym kierunku nie pytałam kart. Tym bardziej chętnie poczytam o waszych doświadczeniach i się nauczę czegoś nowego.smile
  • carolina-8 08.03.15, 20:50
    Mi się przypomniał Rycerz Mieczy, który wypadł mi kiedyś na chłopaka mojej siostry i okazał się informatykiem.
    Czyli typowo: miecze - wymiana informacji.
  • misboaa 08.03.15, 21:34
    Pomysl fajny, zawsze sie przyda. Jesli ktos trafi na Szkolce taki watki to podepnijcie pod ten bo byl juz niecraz ten temat.

Nie jestem pewna czy dobrze sformulowalas pytanie czy teraz sie przejezyczylas. Co innego moze byc teraz u niego a co innego gdy wejdziecie w zwiazek. Moja pierwsza mysl jestvtaka ze on nie ma ani npracy ani pieniedzy. Np: stracil prace a za jakis czas vmkoze byc przeciez prezesem 😁 Dla mnie te karty nie wygladaja ciekawie. Zakladajac ze to jednak zawod to: poprawczak, pielegniarz na oddz. dzieciecym albo hipoterapii, rehabilitant.
    Duzo za duza kart jak na takie pytanie. Robi sie zamet.
    Komornik. Windykator.
    Lepiej bylo zapytac o moment kiedy juz sie zapoznacie.
  • carolina-8 08.03.15, 22:13
    [i]Komornik. Windykator[i]

wszystko możliwe smile zobaczymy.

Jeśli jest taki wątek, to sorry, ale nie znalazłam.

• misboaa 08.03.15, 22:32
    carolina-8 napisała:

> [i]Komornik. Windykator[i]
    >
    > wszystko możliwe smile zobaczymy.
    >
    > Jeśli jest taki wątek, to sorry, ale nie znalazłam.

Byly taki watki kiedys. Wspomnialam o nich bo warto miec takie rzeczy w kupie 
  • coill 10.03.15, 13:06
    a może być tak że np. on był jakis czas bez pracy co go bardzo martwiło(10 i 9 mieczy), z tego tytułu troszke oszczędzał kase(4 monety) no i zapoczątkował coś nowego(słońce)? a więc nowa umowa świerzak?
    Jak nie to by mi te karty pasowały na pilnowanie jakiegoś majątku, np w banku albo w kasie czy za biurkiem jakieś ważne dokumenty strzezone, spotkania z klientami jak konsultant.

pamietam jak sto lat temu męża poznałam. Byłam ciekawa czym się zajmuje,a w sumie raczej tym jak karty to pokażą, tak dla ćwiczeniasmile nie chciałam jeszcze wtedy pytać o prace i zarobki bo ledwno co do mnie napisał pare smsów...
    wypadł mi Głupiec i As monet.
    rezultat - mąż był wtedy bezrobotny akurat stracił prace big_grinbig_grin
    carolina-8 napisała:

--
    www.wrozkakamelia.pl
    wrozkakamelia.blogspot.com
  • hanna1985 10.03.15, 14:16
    Moze byc tak jak pisze coil, a dobrane Slonce to moze firma jakas? Najbardziej karty pasuja pod komornika, firme windykacyjna, a moze to audyt wewnetrzny? Oj zawodow wiele, ale mnie sie rzuca w oczy ta 4denarow.
  • carolina-8 10.03.15, 19:32
    Kurcze, no faktycznie w życiu bym nie powiedziała, że karty mogą pokazać obecny czas, a sytuacje przytoczona przez misboaa i coill mogą być prawdziwe..
    ale z drugiej strony pracuję w branży związanej z respektowaniem prawa, stąd wspomniane zawody możliwe smile
    Stawiałam tez pytanie, jaki jest z wyglądu i wypadł mi Król Buław.. tongue_out
    a z charakteru: 10 denarów, Cesarz i 4 denary, czyli raczej dominujący facet, ceniący tradycję, wartości rodzinne-i chyba skąpy smile
  • coill 10.03.15, 21:02
    dowiedz sie konkretnie co on robi i napisz tu nam porównamy do kart!!!!smile plissmile
  • coill 10.03.15, 21:04
    carolina-8 napisała:

> Stawiałam tez pytanie, jaki jest z wyglądu i wypadł mi Król Buław.. tongue_out
    Powinien być atrakcyjny dla kobiet,no..ale latwiej by było jakbym widziała jak u Ciebie wygląda buławowy królsmile
    > a z charakteru: 10 denarów, Cesarz i 4 denary, czyli raczej dominujący facet,
    > ceniący tradycję, wartości rodzinne-i chyba skąpy smile
    dominujący, lubi "gromadzic" dobra materialne no i niestety może być dusigrosz i skąpiradło.Nie jest tez zbyt elastyczny, uparty i mozliwe ze emocje też trzyma przy sobie.

--
    www.wrozkakamelia.pl
    wrozkakamelia.blogspot.com
  • huit8 26.03.15, 00:35
    dlaczego 10 i 9 mieczy skojarzyło wam się z windykatorem i komornikiem? W ogóle jakie macie doświadczenia z kartami które wskazują zawód?
  • hanna1985 26.03.15, 13:27
    Hej! Jka przychodzi komornik to czujesz sie jak w tej 9 mieczy, a czasami konczy sie 10 mieczy tak sie clzowiek meczy w tych mieczach., Czyli czujesz sie ofiara, przybicie, brak wyjscia, gorzej juz byc nie moze. Stanela jeszcze 4 denarow czyli upartosc, odmowa wspolpracy itp.
  • huit8 26.03.15, 23:52
    Faktycznie, jakaś instytucja przymusu. Nic innego nie przychodzi mi do głowy. Przez chwilę pomyślałam "grabarz", ale jednak instytucja przymusu bardziej pasuje. Jakie karty byście wytypowały na grabarza? smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.