Dodaj do ulubionych

Pytanie nr 1. Duże pole do popisu w interpretacji

01.06.15, 01:05
Co czeka panią X w ciągu najbliższego roku? O=odwrócona
Jestem super kiepska w interpretacji kart jeśli chodzi o moich znajomych. Help.

1. Paź kielichów O - atmosfera otaczająca pytanie
2. Świat- co pomaga/co szkodzi
3. Rycerz kielichów- Przyszłość
4. 8 mieczy O- Przeszłość
5. Q kielichów O- Co może ale nie musi się stać
6. 9 mieczy O- Co się stanie w najbliższym czasie
7. 9 buław- Obawy, wątpliwości lub nadzieje tej osoby
8. 10 monet O- Wpływ otoczenia
9. 7 monet- Realne możliwości osoby zadającej pytanie
10. 6 buław- Wynik. Odpowiedź na pytanie

Moja interpretacja: Dostanie jakąś wiadomość o czyimś wyjeździe za granicę. X będzie zauroczona pewną osobą (rycerz mieczy), namiętym kochankiem w typie amanta. 8 mieczy- nie wiem. Może wejść w związek z tym rycerzem mieczy (ale nie musi). W najbliższym czasie będzie deprecha, bo ktoś jej bliski wyjeżdża. Otoczenie będzie ją wspierać, jak rodzina, otoczy ją opieką. Jej relane możliwości są takie, na jakie sobie zapracuje. Nic nie spadnie jej z nieba, żadna okazja do niej sama nie przyjdzie. Mimo tego osiągnie sukces.

Co myślicie? Ja sama nie jestem przekonana co do swojej interpretacji.
Edytor zaawansowany
  • misboaa 01.06.15, 08:42
    To pytanie ogole, bez dziedziny?
    Ryc.Mi to chyba nie jest namietny kochanek. Poza tym w rozkladzie piszesz o RPuch wiec sprawdz gdzie tkwi blad.
    A to nie jest tak przypadkiem ze rodzina oczekuje od niej zamescia. Ja tutaj widze nacisk w te strone, moze nie taki na sile, ale pokazuja ze juz czas. Otoczenie wspiera ale i duzo oczekuje. Troche za duzo. One teraz temu nie sprosta. Pytanie czy wogole powinna probowac 😡
    Mi sie wydaje ze tutaj byla wybrana dziedzina, jesli nie swiadomie to w podtekscie. Jasniej by bylo czytrac karty majac ten punit zaczepiuenia.
  • huit8 01.06.15, 10:16
    Rycerz pucharów miał byc.
    Wydaje mi się że nie było dziedziny, ale wiem, że jej przyjaciółka wyjeżdża, dlatego interpretowałam pod ten fakt.
    Z których kart wyczytałaś że rodzina oczekuje zamęścia?
  • beata25_84 02.06.15, 01:15
    Nie wiem na jakim etapie jest Twoja znajoma, bo ogólnie odwrócony paź kielichów to informacja o niedojrzałości emocjonalnej, problemach z podejmowaniem decyzji, czasami nawet infantylne wybuchy złosci, dąsy na wyrost do sytuacji.
    Odwrócony paź kielichów mówi też o chwilowym porozumieniu, ale także sygnalizować może dużo pracy i obowiązków w najbliższym czasie i jakieś problemy w szkole.
    Świat otwiera możliwości.

Znajoma powinna wykazywać większą dojrzałość i samokontrole, nie poddawać się przy każdym niepowodzeniu, doprowadzić sprawy do końca, bo to da jej nowe perspektywy na przyszłość.
    Niestety widać po tych kartach,że będzie ją ta sprawa przerastać (9 mieczy, 9 buław) i powinna przeczekać lub poprostu zwolnić tempo i wszystko robić wzgodzie ze sobą i we własnym rytmie (7 monet), bo to są jej realne możliwości.
    W przyszłości ten rycerz kielichów, to albo mężczyzna będzie jej pomagał (najpewniej młody blondyn), albo ona po prostu będzie ufnie podchodziła do sprawy, mimo że nie będzie znać wyniku (rycerz kielichów nie
    wie czy kielich który niesie jest pełny, czy pusty ale jest gotów dzielić się wszystkim i przyjmować wszystko z wdzięcznością).
    To co może ale nie musi się stać, to jest ostrzeżenie,żeby nie zaczęła żyć iluzją - czyli jeszcze raz ostrzezenie,żeby brała zamiary na siły, nie spieszyła się z niczym.
    10 monet to jakieś zgrzyty między nią, a jej rodzicami, najbliższą rodziną (myślę,że właśnie ze względu na tą kartę i rycerza kielichów Misboaa dopatrywała się pchania jej do wyjścia za mąż). Ogólnie ostatnio się nie dogaduje ze swoją rodziną.
    Wspominałaś o wyjeździe - czy to przypadkiem nie jest jej sposób na "ucieczkę" od rodziny?
    Wynik napawa optymizmem - wygra, uzyska to do czego dąży, poczuje się szczęśliwa i spełniona.

Mam nadzieję,że cokolwiek udało mi się pomóc.smile
    Na przyszłość byłoby o niebo łatwiej interpretować, gdyby było konkretne pytanie, a przynajmniej dziedzina, czyli miłość, praca itp. wink
  • huit8 02.06.15, 12:55
    Beato, uwielbiam Twoje interpretacje krzyża. Jesteś w nim mistrzynią! Ja jeszcze nie potrafię dojrzeć w nim wielu rzeczy. Lubię obserwować jak Ty go interpretujesz.

Ona nie jest niedojrzała emocjonalnie. Nie ma wybuchów złości ani dąsów. Zupełne przeciwieństwo tego co opisałaś. Od rodziców wyprowadziła się jakieś 15 lat temu. Nie ucieka od rodziny. Ale może być tak że oni oczekują od niej stałego związku. W każdym razie znając ją, za mąż raczej nie wyjdzie smile

Rycerz to nie blondyn, a pewnie blondynka. Zdaje się że nIe ma w jej otoczeniu takich mężczyzn.
    Paź, to tak myślałam, że może być młodszą od niej kobietą, blondynką poznaną za granicą, z którą ma/miała romans. Myślałam żeby interpretować rozkład również w tym kierunku.
    A wyjechać chce bo nie wie w jakim kierunku pokierować swoją karierą. Ona chce pieniędzy.

Tak, następny razem określę dziedzinę. Zadajecie czasem pytania ogólne właśnie, w nadziei że rozkład wskaże na czym należałoby się skupić?
  • hanna1985 02.06.15, 15:21
    Hej,
    ale ogolnie zadane pytanie, mozna gdybac!!! Jezeli chcesz komus klasc karty na co sie wydarzy ofolnie, to proponuje uklad cyganka. forum.gazeta.pl/forum/w,46867,150729450,150729450,Uklad_cyganka_.html
  • hanna1985 02.06.15, 15:24
    Oczywiscie nalezy okreslic czas, ale trzeba tez zdawac sobie sprawe z tego, ze Tarot plata figla ;D To co z przeszlosci czyli np. wyjdzie karta w przyjazni Mag w negacji (oszukanym byc przez przyjaciela) wplywa na terazniejszosc i np. wyjdzie 2 mieczy czyli boimy sie przyjazni, chowamy sie przed tym, paralizuje nas ktos, a na przyszlosc wyjdzie Kaplanka, ktora zwiastuje gleboka przyjazn wink Mozemy pocwiczyc jak chcecie ;D
  • huit8 02.06.15, 23:14
    Fajny ten rozkład! Przećwiczę go jak tylko uporam się z pracą.
  • beata25_84 03.06.15, 00:58
    huit8 napisał(a):
    > Beato, uwielbiam Twoje interpretacje krzyża. Jesteś w nim mistrzynią! Ja jeszcz
    > e nie potrafię dojrzeć w nim wielu rzeczy. Lubię obserwować jak Ty go interpret
    > ujesz.
    >
    > Ona nie jest niedojrzała emocjonalnie. Nie ma wybuchów złości ani dąsów. Zupełn
    > e przeciwieństwo tego co opisałaś. Od rodziców wyprowadziła się jakieś 15 lat t
    > emu. Nie ucieka od rodziny. Ale może być tak że oni oczekują od niej stałego zw
    > iązku. W każdym razie znając ją, za mąż raczej nie wyjdzie smile
    >
    > Rycerz to nie blondyn, a pewnie blondynka. Zdaje się że nIe ma w jej otoczeniu
    > takich mężczyzn.
    > Paź, to tak myślałam, że może być młodszą od niej kobietą, blondynką poznaną za
    > granicą, z którą ma/miała romans. Myślałam żeby interpretować rozkład również
    > w tym kierunku.
    > A wyjechać chce bo nie wie w jakim kierunku pokierować swoją karierą. Ona chce
    > pieniędzy.
    >
    > Tak, następny razem określę dziedzinę. Zadajecie czasem pytania ogólne właśnie,
    > w nadziei że rozkład wskaże na czym należałoby się skupić?

Dziękuję Huit - miło czytać takie ciepłe słowa! kiss smile

Do pytań ogólnych czasami używam rozkładu - przeszłość - teraźniejszość- przyszłość - każdy rząd po 5 kart. Ćwicząc jednak na forum zauważyłam, że im bardziej precyzyjne pytanie, tym bardziej precyzyjna odpowiedź. smile

Co do rozkładu:
    Czy w takim razie ta Twoja znajoma ma jakieś "jazdy" z tą swoją partnerką od romansu? Jest to atmosfera otaczająca pytanie, więc równie dobrze karty mogły pokazać tą młodszą dziewczynę.
    Co do problemów z rodziną, to może nie do końca popierają jej orientację, chcieli by bardziej tradycyjnie - ślubu, wnuków itp.
    Jedno jest pewne - cała ta sytuacja męczy Twoją znajomą, ale co nagle to po diable, więc nie powinna się spieszyć. Jest potrzebny czas, realne podejście do sprawy.
  • huit8 03.06.15, 01:52
    Ma z nią jazdy. Mieszkają w różnych krajach. Nie są razem,
    Może być tak jak napisałaś o jej rodzinie. Każdy rodzić chce tego dla swojego dziecka.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka