07.10.15, 12:14
Przyczyny depresji u pewnej Pani karty pokazaly jako 4 pucharow i 4 bulaw. Co Wam sie nasuwa?
Z przelozenia wyszedl Diabel. Karta ta informuje mnie o sytuacji terazniejszej. Rada Kochankowie. Wszytskie karty mowia o tej Pani.
Edytor zaawansowany
  • neceg 07.10.15, 15:48
    Witam. Widzę tu problem uczuciowy, brak odpowiedniego partnera życiowego. Nawet jeśli ten partner jest to jest on w innej relacji. 4 bulaw generalnie mowi o depresji z 4 pucharow i tym Diablem w przelozeniu to o czym wyzej napisalam..sad Rada jest taka, zeby podjąć w końcu trudną decyzję życiową, nie siedzieć w tym Diable, w ktorym zmysły szaleją ale do niczego to nie prowadzi.
  • beata25_84 07.10.15, 23:53
    Haniu popieram Neceg w tym,że sprawa dotyczy ewentualnie spraw uczuciowych i tym jest spowodowana depresja.
    4 puchary, to karta urażonego ego. Nawet jak ktoś robi dobrą minę do złej gry, to wewnętrznie czuję się zraniony, rozczarowany. 4 buławy to karta domu, stabilizacji, harmonii rodzinnej, czyli w tej sytuacji tego brak. Brak odpowiedniego partnera i oparcia w nim lub w ogóle partnera, tak jak już wcześniej Neceg napisała.
    Diabeł to namiętności, seks - czyżby jakiś nieudany romans? Rada Kochankowie - albo dokonać wyboru tak jak napisała Neceg (czyżby pani była w nieudanym związku i wdała się w romans, lub też została kochanką żonatego/zajętego faceta?) lub po prostu szukanie porozumienia w relacji. Mi Kochankowie (o ile nie są odwróceni, bo wtedy to rozstania, rozwody) często pokazują na harmonijne relacje z otoczeniem, nie tylko związki miłosne, ale i przyjaźnie. Wskazówka może być taka, żeby okiełznać trochę namiętności Diabła i popracować nad więzią emocjonalną, wspólnym porozumieniem.
  • beata25_84 07.10.15, 23:54
    Diabeł może wskazywać, że sfera seksualna bardzo dobrze działa w tej relacji, ale brak porozumienia i bliskości na innych płaszczyznach o czym mówią pozostałe karty.
  • hanna1985 11.10.15, 13:23
    Wyszly dwie czworki. Liczba cztery to stabilizacja, stabilnosc, ramy, formy. 4 bulaw to jets tez dom rodzinny lub miejsce obecne zamieszkania. Czesto pokazuje mi tesknote za domem. Jest tak jak piszecie. Pani nie mieszka w ojczystym kraju. Bardzo teskni za Polska, za domem swoim. Po latach okazalo sie, ze maz nie daje jej szczescia domowego. Stad depresja. Diabel mowi o tym, ze ona ma zwiazane rece, ze nie moze narazie wyplatac sie z tej sytuacji, ze czuje sie zniewolona. Trzyma ja w garsci. Kochankowie radza, aby zmienic cokolwiek. Sytuacja tak nie moze wygladac. W koncu musi podjac jakakolwiek decyzje.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.