Dodaj do ulubionych

Ktore miejsce na spotkanie?

09.11.16, 05:00
W piatek spotkam sie z tym moim nowym adoratorem. Mam wolna reke w wyborze miejsca. Poniewaz gadamy ze soba (przez internet) od miesiaca i czujemy sie jak starzy znajomi, mamy obydwoje ochote na mile posiedzenie u niego w domu i obejrzenie filmu (bez podtekstow absolutnie). Ale moge zaproponowac spotkanie na miescie, np. pub. Bardzo prosze o krotki rozklad, co wybrac?
Edytor zaawansowany
  • 15.11.16, 18:02
    Widze ze juz po czasie. Bez rozkladania kart wybrala bym lokal zewnetrzny.
  • 24.11.16, 10:42
    Wybralam mieszkanie i nie zaluje. Spotykamy sie bardzo czesto i mam wrazenie, ze on chcialby stworzyc zwiazek. Niestety troche przypomina mojego ex. Tez jest wrazliwy, moze za bardzo. Mis, sprawdzily sie Twoje karty, mimo ze nie jest to chlopak z Polski. Bardzo bym chciala aby ktos postawil mi karty, czy Italiano jest wobec mnie uczciwy i co o mnie mysli. Prosze

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.