• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Znajomość intencje z jego strony ??

• 03.01.17, 01:21

czy miał poważne plany co do mnie 10 kielichów ( as kijów,10monet,6 kijów, królowa kijów)
    Hmm no jak by nie było 10 kielichów - pokazuje klasę w zakładaniu rodziny , chęci w asie kijów , ale też mam takie wrażenie zdobycie 6 kijów - atrakcyjnej babki , którą można się pochwalić przed innymi królowa kijów. Czyli jak by to ująć dwie pieczenie na jednym ogniu zdobycie .

Czy tęskni za mną Paż monet
    Pażik monet to raczej z tęsknotą nie ma nic wspólnego .

jakie widzi moje chęci na powrót Świat
    Raczej wg.niego to Ja już jestem zupełnie czymś innym zajęta , nowymi ludzmi, nowymi miejscami , no świat otwarta na coś innego nie na niego .

jego chęci na znajomość Królowa monet
    Ja myślę , że on widzi mnie bardziej otwartą na zarabianie pieniędzy ,osobę zajętą pracą -zarobkiem .

--
    Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
    Ani osób, bez znaczenia poznanych...
    Nie ma, niedorzecznych marzeń...
    Ani myśli, na pustkę rzucanych.
    Edytor zaawansowany
    • 03.01.17, 15:41
      Palny mial takie ze hej!!! Znalazl sobie lake ktora doslownie wymiata. Pewnie zewnetrzna atrakcyjnoscia bijesz go o glowe - mowie to w sensie pozytywnym big_grin
      Fakt temat zamkniety. Ty go zamknelas i ty mogla bys go otworzyc, o ile jeszcze bylo by co otwierac. On juz na nic nie liczy. Trudno powiedziec czy teskni. Ja bym powiedziala ze czeka na jakis sygnal od ciebie. Nic wylewnego, uczuciowego. Tak jakby " przyszla koza do woza". Znow moze nie az w tak negatywnym znaczeniu tylko ze jak cos bedziesz potrzevowac to sie odezwiesz.
      • 03.01.17, 15:44
        On wie ze lepszej tak szybko nie znajdzie, ale tez czuje ze on mial plany a ty maly interesik w nim. Byc moze dlatego nie teskni, sle mysli napewno. Jakby wiedzial ze gdy czegos bedziesz potrzebowac to sie zgosisz. To nie musi byc nic wielkiego. To moze byc zwykle pytanie np o dobrego mechanika.
        Checi ma, tylko sprawa sie pokrecia. On chyba tez liczyl by na wyjasnienie. Nie emocjonalne, uczuciowe tylko konstruktywne
    • 03.01.17, 23:47
      czy miał poważne plany co do mnie 10 kielichów ( as kijów,10monet,6 kijów, królowa kijów)
      Hmm no jak by nie było 10 kielichów - pokazuje klasę w zakładaniu rodziny , chęci w asie kijów , ale też mam takie wrażenie zdobycie 6 kijów - atrakcyjnej babki , którą można się pochwalić przed innymi królowa kijów. Czyli jak by to ująć dwie pieczenie na jednym ogniu zdobycie .

[b] Moim zdaniem on widział,że przy Tobie nie zabraknie ani rozrywki, ani seksu, świetnie by się przy Tobie czuł, byłabyś jego wygraną i chciał jak najbardziej na poważnie, ale nie sztywno. Chyba własnie ten luz, ta zabawa, świeżość go nakręcała. On chciałby z Tobą wychodzić, chwalić się znajomym, bawić się razem z Tobą, bo zaleganie na kanapie przed tv to nie dla niego. [b]

Czy tęskni za mną Paż monet
      Pażik monet to raczej z tęsknotą nie ma nic wspólnego.

[b] Odciął się, podszedł do tego rozsądkiem. Wie,że coś stracił, ale nie robi z tego tragedii, nie rozpacza. [b]

Jakie widzi moje chęci na powrót Świat
      Raczej wg.niego to Ja już jestem zupełnie czymś innym zajęta , nowymi ludzmi, nowymi miejscami , no świat otwarta na coś innego nie na niego.

[b] Mostów nie pali, ale wie,że tu już powrotu do niczego stałego nie będzie, uwolnił Cię mentalnie. Kontakt może być serdeczny, ale sporadyczny i czysto kumpelski.[b]

Jego chęci na znajomość Królowa monet
      Ja myślę , że on widzi mnie bardziej otwartą na zarabianie pieniędzy ,osobę zajętą pracą -zarobkiem.

[b] Widzi Cię jako osobę rozsądną, do granic możliwości praktyczną, solidną znajomą, ale żar wygasł, chemii brak.[b]
    • 09.01.17, 01:20
      Dziękuję za odpowiedzi .

--
      Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
      Ani osób, bez znaczenia poznanych...
      Nie ma, niedorzecznych marzeń...
      Ani myśli, na pustkę rzucanych.
    • 11.01.17, 22:38
      lukrusia napisała:

> czy miał poważne plany co do mnie 10 kielichów ( as kijów,10monet,6 kijów, k
      > rólowa kijów)

Najpierw Chcial Ciebie zdobyc a potem pomyslec, jego plany byly bardzo emocjonalne - czyli pod wplywem endorfin marzyl o pieknych rzeczach,ale nie mialo to przelozenia na realnia uncertain
      Przypomina mi to facetow kt.w czasie motylkow w brzuchu planuja slub w swojej glowie a potem gdy juz maja kogos w garsci zapominaja co planowali.
      ZObacz na karty poczatek i zaraz koniec, As i 10,a i sama seksualna enegria. Osobiscie nie przepadam za 10 pucharow(poza jej rodzinnymi zapedami), bywa tam gdzie duzo ludzi, czesto nie jestesmy jedyne w tej karcie. BAAARDZO mu sie podobalas, mysle ze narazie skupilo sie to na impulsie i emocjach wywolanych endorfinami czy feromonami.
      >
      > Czy tęskni za mną Paż monet
      no tak srednio,ale mysli.
      > jakie widzi moje chęci na powrót Świat
      uwaza,ze oddalilas sie i zamknelas temat i ze masz pelno adoratorow.
      > jego chęci na znajomość Królowa monet
      Czemu nie? Uznal ze jestes kobieta ktora chce czegos powaznego i w takie relacje celuje, to moglo troche go zbic z tropu...bo taki napalony nastawiony na podrygi erotyczne, a tu kobieta do kotrej trzeba inaczej...mysle ze to moglo mu nie przypasic, szukal latwiejszej zabawki a trafil na babke z klasa.
      >
      >

--
      www.wrozkakamelia.pl
      </a>
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.