Dodaj do ulubionych

Moja sytuacja z pracą a raczej jej brakiem...

12.08.17, 00:28

1 Co robię źle - 10 kielichów
Jak ten kot ze schreka wlepiam ślepki w rodzinę i jęczę by oni mnie wsparli lub znależli coś za mnie, wygodna się zrobiłam w ostatnich dniach, ale to nic dobrego mi nie przynosi ...pora się ogarnąć .

2 To Ci przeszkadza w znalezieniu pracy - 8 mieczy
Bo ja tak naprawdę nie wiem w którą stronę u kogo , z kim , w jakiej branży szukać pracy .

3To mi pomóże - Księzyc

Może powinnam pogadać z kimś kto mnie oświeci , nakieruje .
Przekierowa csię na konkretną dziedzinę abym miała upatrzony cel bo zazwyczaj do tej pory pracowałam w szkolnictwie, administracji publicznej , handlu z medycyną związaną , bawiłam dzieci takie to wszystko wymieszane ..

4 Jak mam szukać pracy - Królowa Mieczy
5 Jaka dziedzina , branża - Król Mieczy

Królowa Mieczy +Księżyc to nie powinnam się wstydzić że nie mam pracy , każdy przez to przechodzi no ok może nieliczni mają więcej szczęścia , ale mam pokazać że to mnie nie przytłacza i dać sobie radę z tym , bez emocji .
Królowa i Król to para słowa- dykacja , inteligencja , pismo mam składać cv po urzędach , jakoś to marnie widzę ale próbować można , z dykcją ze słowami kojarzę królowa tam gdzie się samemu przedstawia nikogo nie potrzebuję , taki typ wojowniczki .
Dziedzina to hmm ostatnio myślałam o policji i wojsku w sumie to stała praca , ale egzaminy trudne ,Król Mieczy to poważna funkcja odpowiedzialna .Na pierwszy rzut z tym mi się skojarzyła .

6.Rada - 2 kielichy( Król monet,Królowa Kielichów, 3 monet, Zakochani)

Miało być bez pomocy rodziny a tutaj 2 kielichy pomoc przez chłopaka confused jakoś w to wątpie aby chciał mi pomóc , On to Król monet wpatrzony w swoją posadkę zadowolony ze swojej sytuacji. Królowa kielichó to ja płaszcząca się przed nim ,3 monet to w inną stronę pójdę i dopiero tam nowe znajomości otworzą mi nowy etap .

--
Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
Ani osób, bez znaczenia poznanych...
Nie ma, niedorzecznych marzeń...
Ani myśli, na pustkę rzucanych.
Edytor zaawansowany
  • 12.08.17, 09:42
    10 kiechow: troche sie rozleniwilas I Byc moze masz zbyt wygorowane oczekiwania.
    8 mieczy kojarza mi sie z podrozami , moze poszukalabys dalej , niz szukasz teraz, nawet w innym wojewodztwie?
    Ksiezyc: moze udaj sie do jakies agencji rekrutacyjnej?
    Krol mieczy, Moze praca w edukacji, jakies role pomocnicze?
  • 13.08.17, 14:01
    10 kielichów to przede wszystkim rodzina, poświęcasz się dla kogoś? 8 mieczy zawsze mi pokazuje przeszkodę, problem, który istnieje realnie, a nie w czyjejś głowie. Dopiero jak się go rozwiąże, można pójść dalej.
    W kartach nie widać płaszczenia się, tylko ciepły układ, przyjaźń, jeśli pomoc to szczerą.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.