Dodaj do ulubionych

Rozklad partnerski...i oco tutaj chodzi??

25.10.17, 20:35
Ja
Postawasmirkwiat
Uczucia:Kochankowie
Mysli:G.mieczy
Co wnosze:G denarow
On
Co wnosi:7 mieczy
Postawa:10 mieczy
Uczuciatongue_outapiez
Mysli:5 denarow
Na czym opiera sie relacja:5 mieczy
Przyszlosc:2 denary
Relacja poczatkujaca,piersze spotkania pocalunki,mizianie sie,czeste spotkania przytulance niedlugo wyjezdzam na 2 tyg wiec nieide w to glebiej,obiecalismy sobie ze dopiero po moim powrocie,zaczniemy relacje glebiej penetrowac.Pytania bardziej o jego uczucia.....Umnie widac wachanie,ostroznosc,ale jestem gotowa dac temu szanse,ale u niego po kartach to jakas bieda,zachowuje sie czule i wyglada jakby byl ze mna szczesliwy...ale karty mi tu czarno pokazuja,zupelnie inaczej niz jest.Wiec zglupialam.7 mieszy nieszczerosc,niepewnosc,10 mieczy jak by chcial to zakonczyc,w myslach 5 denarow - bieda,calkiem inaczej sie zachowuje,a co innego karty pokazuja,dziewczyny jaka jes wasza interpretacja bo ja zglupialam
Edytor zaawansowany
  • usamamo2 25.10.17, 20:37
    Postawilam dwukropek a tu jakies buzki wyskakuja Postawa Swiat uczucia Papiez
  • uhuhana 26.10.17, 17:17
    mi sie wydaje, ze jemu jest przykro, ze wyjezdzasz. Ale ta 7 mieczy... pewnie nie do konca wie, czego chce. Tu sie pomizia, a potem zastanowi, czy chce miziac sie dalej. On jest po jakichs przejsciach? Facet plywai bada wody (ty chyba zreszta tez?). Chyba jest zbyt wczesnie na jakiekolwiek "wyroki" wink
  • tanya1 02.11.17, 19:48
    Mężczyzna dość zachowawczy, pełny zasad, którymi się kieruje. Duża ilość mieczy wskazuje, że kieruje się rozsądkiem, bardziej niż uczuciami. Zdystansowała się, wstrzymał, trzyma uczucia na wodzy, co pewnie jest spowodowane Twoim wyjazdem.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.