Dodaj do ulubionych

kontakt II

09.06.18, 01:11
Ostatnie karty na kontakt trochę mnie zaskoczyły , zupełnie inaczej je odczytałam a pokazały co innego a może nie mam jeszcze tak dobrej intuicji że nie zawsze wiem co do mnie mówią w każdym razie postawiłam dzisiaj już rozkład na pana ,który nie odezwał się do mnie , zupełnie mnie olał ...

1.To traz jego nastawienie SĄD
Dalej ten sąd z którym ostatnio miałam problem z odczytem , zazwyczaj pokazywał mi nawiązanie kontaktu ale teraz już wiem że niekoniecznie pokazuje kontakt to również i nowy etap znajomości transformacja jak by wg.niego co było już nie jest , wyszło z grobu do nieba i ulotniło się .

To jego intencje 2 kije
W sumie jak coś będę chciała to przyjdę , jedna strona wykrzesa ten ogień ode mnie poszedł impuls, a więc on patrzy na mnie co zrobię .2 buław to działanie tylko w głowie, a w gestach i czynach widzimy tylko bezczynność. Z jego strony zupełny brak działania .

Jak postrzrega moją postawę 5 mieczy
Hmm coś jemu pachnie podstępem , ja zawsze coś obmyślałam , jak nie ta opcja to inna , strategia musiała być rozegrana . On się boi mnie , że mogę zadać cios , w jakiś sposób go poniżyć .
Tego on oczekuje ode mnie 2 Miecze
Dystansu , nie chce uczuć , chce kontaktu ale bez żadnego zaangażowania .

To myślał że zrobię wobec niego tak się zachowywać będę Król Kielichów

Myślał że będę go prosiła o spotkanie , biegała za nim , prosiła o uwagę , chciała jego uczucia .

To widzi że robię tak się zachowuję 8 kijów

Ja się z nim skontaktowałam ale z jego strony pozostała cisza , najwyrażniej nie chce żadnego kontaktu . On widzi że ja nie koniecznie chce uczuć , flirtu , spotkań tak jak myślał jak zakładał , on widzi że ja chce rozmowy , czegoś chcę od niego .

To on chce aby robiła Koło Fortuny ( dołożone karty Paż mieczy , ryc,mieczy, As mieczy)

O jejku same miecze z dołożonych kart aż głowa rozbolała sad on chce aby wszystko potoczyło się w swoim czasie , i albo chce rozmowy wyjaśniającej paż mieczy , rycerz mieczy między nami , żeby sytuacja się oczysciła .. a tak konkretnie żebym dała jemu spokój i jak to mówią spier****a daleko od niego .

Jak teraz popatrzę na ten rozkład to widze że jemu nie bardzo zalezy na tym abyśmy mieli kontakt , on nie chce tego .
Chce się oddzielić ode mnie , nie chce żebym jemu przeszkadzała on ma swoje życie , swoje sprawy , a ja mogę to wsyzstko zburzyć . A wy jak to widzicie ? W sumie karty takie średnie wyszły on to podsumował najwyrażniej jako koniec znajomości i chce żebym ja to zaakceptowała i nie zawracała jemu głowy .

--
Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
Ani osób, bez znaczenia poznanych...
Nie ma, niedorzecznych marzeń...
Ani myśli, na pustkę rzucanych.
Edytor zaawansowany
  • molly-dolly 09.06.18, 10:06
    Tak, tyle mieczy oznaczać może, że on chce się odciąć od Waszej znajomości, na pewno dużo o niej myślał i doszedł do wniosku, że lepiej będzie nie podejmować kontaktu. Przykro mi ale patrząc na te wszystkie karty razem myślę, że on dokonał już osądu Waszej znajomości, że nic z tego nie będzie ;/
  • lukrusia 09.06.18, 11:06
    Tak to by wygładko, on z tego rozkładu bardziej jak by oczekiwał żebym nie narzucała się jemu chce żeby to się samo ułożyło K FORTUNY - paź mieczy rycerz mieczy as mieczy to takie uciszenie serca , nawet gdybym coś czuła to on tego nie chce . Chce wyciszenia znajomości, logicznego podejścia.

Myślał źe będę za nim latała, pokazywała ze mi bardzo zależy Król Kielichow , ale jednak ja tego nie robię raz zadzwoniłam i na tym się skończyło. On widzi że ja szukam kontaktu z nim 8 kijów.

--
    Nie ma, niepotrzebnych zdarzeń...
    Ani osób, bez znaczenia poznanych...
    Nie ma, niedorzecznych marzeń...
    Ani myśli, na pustkę rzucanych.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.